Kadınlar Kulübü Günlük

slm pembik günlük :1hug:

aşkım cuma günü dönmek üzere geldi izmirden fakat gidemedi bugün gidecekti yine gidemedi yarın akşam gidecek

eee beni görünce dayanamadı tabi ayrılamaz benden gidemiyo işte :roflol:

ya ben neden çok seviyorum bu herifi yaa hep yanımda olsun istiyorum onsuz uyumak istemiyorum
şuan arkadaşında kalıyo yarın son günümüz akşam gidiyo herşeyim senağlama

ben onsuz ne yapcam ya çok alıştım ona ben öyle alıştımki hep yanımda olsun istiyorummmmmmmmmmmmm :çok üzgünüm:

Sen kolayı seçtin
Zor zamanımda
Bir hayat tükendi
Senin yolunda....
Şarkı dinliyordum da birden bu şarkı çalmaya başladı... Bu sözü ne kadar şuanki duruma uyuyordu...
Neyse artık geçti..Sana demiştim ya bir daha böyle bir şey olursa sensizlik o kadar zor olmicak ve canımı o kadar yakmıcak diye...Evet yine çoğu zaman haklı olduğum gibi bundada haklı çıktım...
Artık canım yanmıyor.. sensizlik çok zor değil.. Önceki olaydan sonra iliklerime kadar çektiğim acı döktüğüm göz yaşlarım son çizgiye kadar gelmiş ki şimdi çekicek acı ve dökücek göz yaşı kalmamış...
Hayırlısı değilmiş.. Kısmet değilmiş.. biz birbirimize ait değilmişik.. Demek isterdim.. Ama boşş böyle değil sen adam gibi adam değilmişsin bunu anlıyorum sadece... Aslında daha önceleri anladım ama sadece kendimi kandırdım ben görmezden geldim... Şimdi ne oldu da böyle yazıyor diyenleri duyar gibiyim... Sorumsuz bir adam, sorunları konuşarak çözmekten yana değil kaçmaktan yana kullanan biri,,birşeye kızıp benim haberimin olmaması günlerce hatta bazen bir iki hafta aramaması..Ve verdiği sözleri tutmaması(yukarda yazdıklarımı yapmıcana söz vermişti de... ama yaptı yine tabi...)Neyse... Geçti gitti ya... Ama yanıyorum ben geçen zamana ... Üzerindeki harcadığım emeğe çabaya... Neyse ya... Bugün dışardaydım gezdik oturduk içtik yedik eğlendik...Annem ben annemin en yakın arkadaşı ve kızı :) Ve bana bugün talip çıktı :roflol: onların akrabası bugün beni gördü ve bana talipmiş tanışmak istiyor:) hay allahım... Şaşırdım yani ve şaşkınlığımdan gülüyorum.Neyse kısmet işi bunlar.. Belli mi olur...Yarın arkadaştan haber bekliyorum dövme için bakalım o nasıl haberlerle gelicek.. :)
Dövmeyi çok önceden istiyordum ama beyfendi istememişti... Ve yaptırmamıştım...Neyse şimdi yaptırcam..Ama kelebek ve melek arasında gidip geliyorum karar veremedim... Şimdi bakayım resim arayım...

cok gergınım gunlukkk
ders calısamıyorummmmmm bu gıdısle kalıcammm
muhasebeyı anlamıyorummm bu hocalar nıe bu kadar kasıyoo onuda anlamıyorum
konular nedne bu kadar zor onuda anlamıorum ha bıde neden derse gırmedıgımıde anlamıorumm
hayattan cok sıkıldım gunluk yaaaa
Allah ım nolur ders calısmam ıcın yardım et bana senağlama
tam tamına 11 bucuk saat sonra sınavım var ve ben cok az sey bılıorum anlıyamadıgım konular varr napıcam ne edıcem bılmıorummm
butun hafta ıcı senlıklerde gezdım hafta sonu salak salak yattım ne zaman ders calısmaya yeltensem hep bı bahane buldum
nıye bole oldummm ılk donem ne guzel calısıodummm
offff hıc bısey de yolunda gıtmıo zatennn
o da aramıooo salak gıbı dun bıde msj attım tabıkı cvp vermedıı
artık olan umudumu ümidimi yitirip onu unutmalıyım
nası yapıcam onu da bılmıorum ama cıksın hayatımdan artık yaasenağlama
her sey yoluna gırsın ıstıyorum baska bırıne asık olıyım hayatımda benı seven bı ınsan olsun aılemle her sey yolunda gıtsın hıc bı dersten kalmadan gecıyım bı de saglıklı olıyım o kadarrr cok sey mı ıstıyorum yaa :1closedeyes:
nolur bana dua edın sınavlarım ıyı gecsın Rabbım bana ders calısma kuvvetı versın zıhın acıklıgı versınnnnn senağlama

Günlüküm..Sorma başıma gelenleri..cuma günü işyerinde merdivenlerden düştüm..Düştüm de denemez yuvarlandım resmen...

resmen kafaüstü düştüm, düşerken de boynumu dik tuttum kafamı kurtarmaya çalıştım vurmuyayaım diye...hele bir vursaydım kafamı, günlük kesin ölürdüm....Allahım kuvvet verdi kafamı düşündüm hep yuvarlanırken, ve çarpmadan kurtulabildim...Tabi bu arada vücudumu ordan oraya savurduğum için her tarafım morluk ve ezik içinde...

düşünce şoka girmişim, çünkü hep öleceğimi düşünüyordum yuvarlanırken..ambulans filan geldi...Rabbim kimseyi sokmasın o arabaya...ınanılmaz kötüydüm günlükçüm..Haftasonu toparlandım biraz...

ınan bu müsibet bana hep unuttuğumuz şeyi bir kez daha hatırlattı..Hayat gerçekten de saniyelere bağlı..Orda başımı bir çarpsaydım, tüm hayallerim, gerginliklerim, kızgınlıklarım, isteklerim herşey ama herşey birden son bulacaktı...Hepsi boş be günlük..Hayata herşeye rağmen güzel...

ben geldim günlük :smiley-cool:

gittim geldim tee uzaklara -tatlicadiarzu-
arkadasım evlendi Allah onların mutluluğunu bozmasın çok güzellerdi
uyutmadılar beni hiç bi oraya bi buraya koşuşturduk bütün arkadaşlarımla görüşebildik hemen hemen hihoyyyt
ama kendime bi değişiklik yaptım :smiley-cool:
cumartesi fırçalarıma veda ettim
ellerimle tarayacak kadar kısa kestirdim
nerdeyse 13-15 yıldır kısa kestirmemiştim
kocam ha büle :asigim: oldu
ben pek alışamadım hala saçlarıma ama kocam beğendiyse sorun yok kaydirigubbakcemile3
neyse pazartesi sendromunu hayırlısıyla atlatayım bişi istemiyorum bugun

Sevgili günlükk
Şimdi dışarı çıkıcam alışveriş yapıcam hihoyyyt
Yarın ablamın öğretmenlik yaptığı okula ziyarete gidicemkaydirigubbakcemile2
Cuma günü de konser var oraya gidicem diyorum ama aşkım izin vermiyooo kıskanç ne olacak offffff yaaa Yine aramız açıldı dün ailemle vakit geçirdim onunla buluşmadım diye trip yapıyo bana yaa üfffff çok yordu beni bunaldım sıkıldım
Hiç bir yere gidemiyorum onun yüzünden Allahtan nefes almama karışmıyo o kadar yani
Kızgınım kırgınım gönül yorgunluğum var:a015:

merhaba günlükcüm
hep sana kızgın,kırgın ve mutsuz olduğumda geliyorum değil mi?
ama bugun tam tersi çok mutlu ve huzurluyum
ALLAH’ım bozmasın bir dinginlik zindelik var alkisalkisalkis
uzun zamandan beri özlemiştim bu duyguyu
kuşlar,böcekler modundayım
inşallah herkes benim gibi mutlu huzurlu olur
:1hug: :Saruboceq:

günlüğümmm...
evdeyim bugün..canım hiç bişey yapmak istemio ders çalışayım diyorum ama ı-ıhh canım istemio..
ruhen ve bedenen cooook yorgunum kendimi saldım.
haziranın 1 inde kendime planlar apcam
spor yapcam diyete başlicam
zayıflayım azcık..
keşe bi iş bulsamda çalıssam gnlük yaa..
para kazansamm ne iyi olurr...
ehliyet kursuna başlicam belki ama daha kesin değil..

bu haftasonu Allah nasi ederse beypazarına gitcez annemle..
bahar şenlikleride var..
ii gelcek bana..
ondan sonraki 2 haftada finaller sonrada bitcek
bitsin zaten coook bunaldmmm
öpüyorum canımm görüşürzz ...

kuzum ya neden bu erkek milletinin bir kısmı dünyada görüp görebileceğin en aşağılık en iğrenç şeylerle var eder kendini ha?İnsanılıgın dibe vurdugu her taşın altından neden onlar çıkar yine neden?kötükedihüso
Dünden beri kötüyüm çok..:çok üzgünüm:Canım ciğerim manevi kardesim ablam herseyim dedğim insan eşi olacak o hayvandan neler çekiyor bir kac yıldır..Birinden hatta brilerinden şüpheleniyordk hatta emindik..Dün evinde eşinin telefon konuşmalarını yakaladı diye canını cıkarana kadar dövmüş hayvan..Sen beni nasıl dinlersin diye hem de..Adam piskopatın teki..Sürekli inkar etme bastırma üste çıkma şiddet her pislik hal onda..Sürekli kadını evden kovma derdinde..Boşanmak da değil..Çekip gideceksin çocuklarına hasret öleceksin diye tehdit ediyor bir de..Kimseden korkusu da yok üstelik..Canım neler cekıyor bilemezsin..Gidecek yeri de yok..Ailesi hastalıkla kavgayla maddı sıkıntılarla bogusuyor..Kanser,aizemer gibi hastalıklar;kavga patırtı dolu bir aile ortamı..nereye nasıl dönsün sıgınsın ki..Maddi anlamda hiçbir gücü yok..sadece cocklarının hatırına onlardan kopmamk onları baskalarının ellerine bırakmamak için çektikleri yenilir yutulur şey değil ki..Bugün anca duyabıldım sesini..Ne hale gelmiş ya..Hele o çocuklar kurban olurum onlara..okula giderken nasıl aglamıslar anne döndugumzde nolur evde ol diye..Allahım büyüksün nolur artık su adamın gazabından kurtar onu..Ne olur o cocukların yüzü suyu hürmetine ne olur..:Saruboceq:senağlamasenağlama
Dün gecrdgim güzel günü hiç anlatmıycam sana bunu haketmiyorum onun gözyasları akarken..:a015:

Dün anneler günüydü..Ankaradaydık,akşamüstüne doğru eve döndük..

Bir kaç gün öncesinden anneme internetten beğenip kalp şeklinde saksı içinde güzel bir çiçek kombinasyonu yollamıştım..Eline akşamüstü geçmiş..Çok sevinmişti annem..:asigim:

Eve gitmeden önce eşim bana mezara uğrayacağımızı söyledi..Bebeklerimin yanına gittik..Her zamanki gibi dualar okudum.Mezarın arkasındaki gül ağacına,ve eşimin mezar toprağına ve mezarın ayak ucundaki ektiği çiçeklere su verdim..Mezarın mermer taşını temizledim..Hep bebeklerimi yıkamayı hayal ederdim,onları süslemeyi..Ancak bu geliyor elimden..Orayı çiçek bahçesine çevirmek istiyoruz eşimle...Dualarımı okuduktan sonra eşime bak dedim ağlamadım bu sefer dedim..Çünkü her gittiğimizde dua okuduktan sonra ağlıyordum.Ama eşim bu gün anneler günü,bebeklerimiz annesiz kalmasın istedim bu gün deyince ne mümkün gözyaşlarımı tutabilmem..senağlama senağlama.Canım eşime sarılıp ağladım.Kayınvaldem de 1 ay önce vefat etmişti..Bebekleri mezarda olan bir anneyim ben artık..Eşim de annesini mezara koymuş bir çocuk...Eşim için de çok üzülüyorum.Hayatındaki en önemli 2 kadını kaybetti..Biri kızı biri annesi...senağlama Şimdi eşimin annesi ben oldum..

Allahım inşallah yattıkları yerde huzurludurlar diye dua ediyorum Allahıma..

Rahat uyuyun meleklerim.Anneniz eli ayağı tuttuğu müddetçe sizi ziyarete gelicek hep........Sizleri herşeyden çok seviyorum....:a015: :a015:

sevgili günlük
inanmıcaksın ama badem gözlüme kızdım beni dinleediği bu kadar iyi niyetl olduğu için
hala sinirliyim
anlatırım bir ara
from6234 eün kafasını şişirip bir entrika buldum biraz sakinleştim
günlük bu kocam ne zaman akıllanacak

uykuluyum günlük...

bugunku semınere de gıtmedım..

ayhan beyden semıner alanlar gıtsın dendi.. ne bılırım kurs veren hocanın adını.. ayhan sandım çıktım. gecen yılda alpi hamıleyken almışlardı aynı kursa..

arkadası aradım bıze kurs veren hocanın adı ayhan mıydı dıye...

sertaçmış.. hehe. yırttım bugun yanii.. gerıye kaldı 4 gün.. bakalım ama.. gıtmek ıstemıyor canım.. uyumaktan kafam kalkmıyor ki..
artık havalarda ısınınca şebeleklerımı kontrol altınada alamıyorum.. 40ı bırden bıcır bıcır.. kafa dersten baska herseyde.. adanalıyı oynayanda var.. aşık olanda..hele bırı daha adam akıllı çözemedi okumayı hala.. ve o yarım alfabesıyle çat pat mektup yazmış sevdıgıne... bugun otorıteyı elden bırakmasamda gulmekten kırıldım..

slm günlüğüm :1closedeyes:
artık bu günden sonra değişmeye karar verdim. olaylara duygusal acıdan yaklaşmicam, mantıklı olarak düşünecem çoğu şeyde. daha doğrusu öyle olmaya çalışacam. cünkü eğer kendimi değiştermezsem ancak kendimi yıpratıyorum. yazık değilmi bana günlüğüm. cünkü kimse benim ne kadar üzüldüğümün farkında bile değil...
bakalım bu sefer başarabilecekmiyim bu yeni değişimi kötükedihüso

günnükcüm foruma ugramayali oldu yine bir kac gün...
özledim laf aramizda...
bende hersey ayni hicbir degisiklik yok...
anneler gününde calistigim icin foruma gelmedim gec olsada bütün kk annelerinin anneler gününü kutluyorum.... anne olmak isteyenlere bebislerine kavusmalarini diliyorum...
benden bu kadar birazdan projeye devam edicez arkadasimla...
sinavlar, hafta ici okulun, haftasonu isin stresiyle yasayip gidiyorum iste...
herkese hayirli aksamlar....

Bunu buraya yazsam mı yazmasam mı diye düşündüm ama beni mutlu eden bir şey olduğu için yazmaya karar verdim.Dün biz saat 3 e dek Ankaradaydık.Anadolu medeniyetleri müzesine ve Anıtkabire gittik..Anıtkabire gitmeden önce eşimle Ulusta devlet tiyatrolarının orada bir restoranta doğru yürüyorduk o sırada görme özürlü bir adam dikkatimi çekti.yara bandı ve ıslak mendil satıyordu..Normalde dilenci görünce para veren biri değilim..Ancak bu adamcağız çalışıyordu..Adamı biraz geçmiştik ki geri döndüm.Yara bandı alıcam dedim eşime..Kaç lira diye sordum adama..5 tanesini 1 milyon dedi..ben de 2 milyon verdim..Adam bana 10 kutu yara bandı verdi..ya dedim bu çok..ben de sanıyordum ki kutunun içindekileri baz alarak 3 tane 5 tane satıyor ..üff dedim 2 milyon kazanıcak diye adamcağız 10 kutu yara bandı satıyor..2 milyon ya da 2 ytl eski adıyla..eşim elimden aldı 4-5 yara bandını adamın önündeki sepete koydu adam farketmeden..
sonra yola devam ettik..ben adamdan tekrar bişey alıyor gibi yapıcam dedim eşime..ama benim sesimi tanır,sen konuş dedim.20 ytl çıkardım.bunu verelim dedim..verdiği yara bantlarını da tekrar sepete koyalım farkettirmeden,adamın gururunu incitmeden dedim..eşim anlar adam bunun büyük para olduğunu dedi..paranın sol üst köşesindeki 2 yuvarlaktan anlıyorlarmış bunu..Görme engelliler için böyle tasarlanıyormuş..acelem var dersin dedim..üstü kalsın dersin..
neyse tekrar adamın yanına gittik..kalan bantları sepete geri köyduk hissetirmemeye çalışarak..eşim ben ıslak mendil almak istiyorum dedi..2 si 2 milyona diye..eşim parayı vermişti ki adam paranın üstünü vermek için elini cebine atmıştı ki eşim benim şimdi çok acelem var,üstü kalsın dedi adama..

Adam teşekkür etti ve yüzündeki gülümseme beni çok mutlu etti..İnşallah küçük te olsa bir ihtiyacını karşılayıp evine yiyecek götürebilmiştir ,karnını doyurabilmiştir....:Saruboceq: :Saruboceq:

düğünüme 25 gün kaldı günlük..:)

kocacımla nikahı yapalı 3,5 ay oldu amaaa.....:))))))))

bugün annem kayınvanlidem ben kocişim alışverişe çıktık..:) canım kocacımla avize baktık biri misafir odasına şıkır şıkır birşey.. oturma odasının ki de ışık yeniden açıldıkça renk değiştiren lamba.. şahane birşeyyy..:)
kocacım nereye baksam alalım diyor o kadar hevesli ki.. dün de tuttuğumuz evi yine temizlemeye gittik. kocam evin tüm camlarını sildi..:) bizde evin diğer işlerini yaptık. kocam temizlikçi çağıralım desede ilk evimiz temizlemekten kaçarsan nasıl otururuz dedim:) çok eğlenceli çok güzeldi...
kocamı çook seviyoorm..
geceleri arkasını döneceği zaman bile beni yeniden önüne geçiriyor hep yüzyüze dönük uyuyoruz tüm gece. bu aralar boğazlarım üşümüş öksürüyorum ben öksürdükçe o da beni öpüyor. numara yapıpı deniyorum yine öpüyor.:)
kocama nazar dfeğmesin hep hayatımda ilk ve tek böylece kalsın günlük..:)

Bugünde geçti işte.
Zaman ne çabuk geçiyor.
Bu gece üniversitenin eğlencesine gittik konser vardı aslı güngör...
Şarkılarından bir çok yeri bana bize içinde bulunduğumuz duruma ne kadarda uyuyordu diye içimden geçirdim... Ha birde anneler gününde anneme msj atmış anneler gününüz kutlu olsun diye! Ne gerek vardı msj atmaya! Aramızda geçenlerden sonra msj atması bana garip geldi! Atmasın msj aramasın sormasın!
Neyse o konulara girmicem o sayfayı kapatmıştım...
Bu akşam arkadaşımın akrabası olan çocuk onu bugün 2 kere aramış ve sonra msj atnış benim ne dediğimi merak ediyormuş:) Ne diyebilirim ki aslında onunla görüşmem benim için iyi olucak... Bu yüzden tamam tanışırım dedim.Bakalım ilerki günlerde görücez.. Şimdilik bu kadar daha fazla bişey yazmak istemiyorum sana bugün Sonrası süpriz

Günaydın günlük benneyaptımki

Hayat ne garip günlük çok yakın zamanda bir kitap okudum Leylak Zamanı diye birbirinden farklı 8 kişinin her cuma leylak renkli minibüsteki yolculuklarını anlatan daha doğrusu kısa hayatlarını anlatan bir kitap

Bende her sabah bindiğim şu otobüste öyle şeyler duyuyorum öyle şeyler görüyorum ki biribirinden habersiz bir sürü insan hayatı bugun bir yenisini daha öğrendim üzüldüm açıkçası gencecik pırıl pırıl bir genç kız hakkında hayırlısı olur işallah

Diyeceğim o ki hayat güzel ama bir o kadar da problemli, şaşırtıcı ama bir o kadar da hüzünlü .....gerçekten de hayat çok garip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…