Kadınlar Kulübü Günlük

günlüğüm..
sinirlerim nasıl boşaldıysa bi ağladım ki gözlerim şiş şiş şu an..
çok bunaldım her şeyden..cok yoruldum
dinlenmeye ihtiyacım var..
bana yardım et Allahım mutlu olayımm

korka korka yazıyorum günlük bu mesajı, biliyorsun günlerdir kk'ya girip bir iki sayfaya tıkladıktan sonra o hain mesaj çıkıp sayfa kapanıyor ve ben çıldırıyorum. şu anda ikonlardan eklemeye bile korkuyorum yine kapanacak diye ama çok doldum böyle bunu yazayım bari diyorum. girip son sayfalardaki mesajları okuyabiliyorum bazen topiclerdeki, sonra bir sayfa önceye tıklayayım diyorum hop sayfa gidiyor, çıldırmamak elde değil. evde duramaz oldum. sadece bizim forumda sorun yaşıyorum işin kötüsü, ay dur maşallah de hala hata mesajı çıkmadı, bana şans dile de artık bitsin bu çile bugün, ben çok özledim topiclerimi((

lalişim iyidir, her şey yolundadır dilerim.4 pati ailesi afiyettedir inşallah, beliki de Bulut'a kısmet çıkıt benim haberim yok, ühühühühü((

Ekleme: Saat 8'e geliyor ve ben hala kesintisiz forumdayım. :teytey: Şükürler olsun :Saruboceq: İkon da kullanabiliyorum, alınıt da yapabiliyorum, yaşasın özgürlüüük :lepi: kaydirigubbakcemile2 sositososito

Son düzenleme:
Günlükcüm..
Haberlerim hayırlı gibi görünüyor...
Biraz gergindim son 3 gündür.. Sanırım ses tonum kocama yansıdı.. Dayanamadım patladım sonunda..senağlama
İyi oldu ama biliyor musun?
Söz verdi,alacakmış kıyafetlerini...
İnşallah dönmez bu defa sözünden..:Saruboceq:
İnan günlük inan şu evlilik,boşanma davaları,duruşmalar,imzalar,gelip geçen süreç beni ne hale koydu,inan ben bile bana inanamıyorum... İnsanoğluna Rabbim nasıl bir kuvvet veriyor,şükürler olsun..
Hee dün gece My Bloody Valentine'i izledim çok sarmadı...
Şimdi de Yaprak Dökümün kaçırdığım bölümlerini dinliyorum.. Böyle eskiden radyoda tiyatro olurmuş,onun gibi hissettim,hoşuma gitti,dinlemek.. Bak tam şu anda,Sedef'in annesine yüzük almış o kahveci adam o yüzüklere bakmak için bile ekrana bakmadım.. Ayy ne zevkli..hihoyyyt
Neyse canım günlükcüm yine gelirim..
Bakalım gün ola harman ola..
Bir de ne diyordum ben artık;
"Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner"Şeniz

"Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner"

Amiiiiiiiin inşalllaaaaaaaaaaaaaaaaaaahh!!!

Günlükçüm anneler günün kutlu olsun.
Çok güzel başlayan bir Pazar günümün içine edildi yine kaynana yüzünden..
Eşim annesine giderken gel sende uzatma dedi
Neyi dedim , annesiyle görüşmemeyi uzatmamamı istiyormuş , vesile olsunmuş bugün de biz küslüğü bitirelimmiş.
Annene söle gelsin benden özür dilesin vesile aramaya gerek kalmaz dedim , o benim annem değil dedim , ben en büyük hatayı kendi anneme annecim demezken seninkine diyerek yaptım dedim. Küslük falanda yok ben senin annene karşı bişey hissetmiyorum bu mesafeden çok iyi dedim..
Neymiş onun için gitmemi istiyomuş , arada kalıyomuş. Hem annesi de bu durumdan rahatsızmış , bende kendi ağzıyla söylesin bana o zaman dedim. Yalancı insanlarla uğraşamam kusura bakma lütfen dedim. Bişey diyemedi çünkü maalesefki söylediklerimin %100 gerçek olduğunu kendisi de biliyor.
Bu benim problemim değil dedim , annenin mutluluğu için kendim mutsuz olamam kusura bakma dedim.
Yüzü bir karış çekti kapıyı gitti.

Çok berbat bir durum günlük , ben istermiydim böyle olmasını.
Kaynanamın beni kızı gibi görmesini , hep taş atacağına koruyup kollamasını , milletin içinde küçük düşüreceğine benden dert yanacağına (ki haketmedim günlük bundan eminim alnım ak benim) benimle gurur duymasını , sürekli eleştireceğine bana birşeyler öğretmesini istemezmiydim? Ne yazık ki benim kısmetimde hastalık bahaneleriyle ajitasyonla kendini millete acındırıp haklı çıkmaya çalışan yalancı bi kaynanayla karşılaşmak varmış

Yine sıkıntı bastı bak onun yüzünden , bıktım valla bu konulardan..
Kişiliğime saygısı yoksa oğlunun eşi diye azcık saygı gösterse bile yeterdi...
Ama anladım ki insanoğlu çiğ süt emmiş ne kadar iyi niyetle yaklaşırsan seni o kadar enayi ve değersiz görebiliyor..
Ne diyelim gün olur devran döner , elbette pişman olacağı bir gün gelicektir.
Ha hakkım geçtiyse öbür dünyada onunla birebir görüşürüz elbette.. Allah'tan bunu düşününce yüreğimin sıkışıklığı diniyor biraz da olsa..

Anneler gününüz kutlu olsun..
ınşallah bende anne sıfatına nail olurum hayırlısıyla..
Taaa ordan bile varlığı huzurumuzu bozmaya yetiyor ne menem bi insanmış yaa , Allah'ım sen ıslah et onu.

Sevgili günlük, bugün anneler günü... ebediyete göçmüş annelerin, uzaktaki annelerin, bebeğini kaybetmiş annelerin ve tüm anne adaylarının anneler günü kutlu olsun...çok hüzünlüyüm keşke bugün sevdiklerimin yanında olabilsem, küçük yavrum şu an kucağımda uyuyor ve benim gidip yarım kalan ütümü yapmam lazım, oyalanayım belki daha az üzülürüm her özel günde yaptığım gibi, yarayı açmamak hatta unutmak lazım, öyle işte...

Günlüküm beni eşekler tepsin emi kötükedihüso

Yahu bir insan bu kadar tembel olabilir mi ???
Yarın sunumum var, ama Hacer totosunu yaymış oturuyor.
Stajda anlatacağım dersi bile hazırlamadım.
Ne olacak bu işin sonu ???
Offfff günlüğüm temiz bir dayağı hakediyorum ben
Allah'ını seven gelsin eşek sudan gelinceye kadar dövsün beni, belki birileri stresini atar da bir işe yararım klava:

Günlüğüm çok ama çok az zamanım kaldı... 48 gün kaldı...
Ne olacak ne bitecek düşünmekten kafayı sıyıracağım.
Ama bir şeyler yapamadığım için de kendimi parçalamak istiyorum.

Borcum hala kapanmadı.
Oysa ne yeminler etmişti bana bu borç 2 hafta içinde kapanacak diye mirmirmirmir
Bu hafta elimdeki bütün kitapları satacağım.
3-5 kuruş artık ne olsa kardır.
Yoksa kıyamet çok fena kopacak. Çok korkuyorum günlüğüm.
Allah'ımm bana bir çıkış yolu göster nolurrrr :Saruboceq:

Bunaldım günlüğüm, sıkıldım, off, puff !!!
Hadi seni de sıkmayayım pembişim...

Haa unutmadan, rejime başladım yeniden.
20 gün sonra mezuniyetim var ya, bari güzel bir mezun olayım.
Şaka maka üniversite bitti :1shok:
Allah'ımm hakkımıza hayırlısını ver
Yardımını esirgeme bizden nolur
Her zamankinden çok ihtiyacım var sana :Saruboceq:

Günlük kaynanam az önce evden beni aradı şoktayım.
Yağlama yapıyorum gel hep beraber yiyelim dedi , o kadar da soğuk konuştum hatta konuşmadım bile , duş alıp gelirim dedim. Tamam bekliyoruz dedi.

Şok yaşıyorum

Skor : Kaynanam 0
Gelin (ben oluyorum ) 1

Nihahahahaha azmin gücü , gidiyorum :)

bizden çaldıklarının bedelini nasıl ödiceksin baba?? bizi bu kdr yormana üzmene değer miydi yaşadıkların..??
ne istedin benden annemden kardeşimden..
ne istedin hayallerimizden umutlarımızdan gençliğimizden..
yaşama sevinimizi bile aldın bizden..
gurur duy kendinle..mahvettiğin hayatlara bakıp bakıp..

Canım Annem'e

Herkes beni güçlü sanıyor anne Oysa ne kadar güçsüz olduğumu bir tek sen bilirsin Senin gözünde halâ küçük bir çocuğuyum hiç büyümüyorum, büyümek de istemiyorum Sana o kadar ihtiyacım var ki anne Sakın beni sensiz bırakma Ellerimi bırakma sakın anne Sakın bir yıldız gibi kayıp gitme mavi gökyüzümden anne

cennetten çiçek toplamak mümkün olsa da anneme versem günlüğüm

Beni burada arama
Arama anne
Kapıda adımı
Adımı sorma
Saçlarına yıldız düşmüş
Koparma anne ağlama

Kaç zamandır yüzüm traşlı
Gözlerim şafak bekledim
Uzarken ellerim kulağım kirişte
Ölümü özledim anne
Yaşamak isterken delice
Ah.... verebilseydim keşke
Yüreği avucunda koşan
Her bir anneye
Tepeden tırnağa oğula
Ve kıza kesmiş
Bir ülkeye armağan
Düşlerimle sınırsız
Diretmişliğimle genç
Şaşkınlığımla çocuk devrederken sırdaşıma
Usulca açıverdi yanağımda tomurcuk
Pir Sultanı düşün anne,Şeyh Bedrettin’i
Börklüce’yi Torlak Kemal’i insanları düşün anne
Düşün ki yüreğin sallansın
Düşin ki o an güneşli güzel günlere inanan
Mutlu bir Yusuf’cuk havalansın

Yani benim güzel annem
Alaşafağın da ülkemin yıldız uçurmak varken
Oturup yıldızlar içinde kendi buruk kanımı içtim
Ne garip duygu şu ölmek
Öptüğüm kızlar geliyor aklıma
Bir açıklaması vardır elbet
Giderken dar ağacına
Geride masa üstünde boynu bükük kaldı kağıt kalem
Bagışla beni güzel annem
Oğul tadında bir mektup yazamadım diye
Kızma bana
Elleri değsin istemedim
Gözleri değsin istemedim
Ağlayıp kokluyacaktın belki bir ömür taşıyacaktın koynunda

Yaşamak ağrısı asıldı boynumda
Oysa türkü tadında yaşamak isterdim
Ölmek ne garip şey anne
Bayram kartlarının tutsaklığından aşırıp bayramı
Sedef kakmalı bir kutu içinde
Vermek isterdim çocukların eline
Sonra benim güzel annem
Damdan düşer gibi vurulmak isterdim bir kıza
Gecenin kıyısında durmuşum
Kefenin cebi yok koynuma yıldız doldurmuşum
Koşun çocuklar koşun
Sabah üstüme üstüme geliyor
Kısacası güzel annem
Bir çiçeği düşünürken ürpermek yok
Gülmek ümit etmek özlemek
Yada mektup beklemek
Gözleri yatırıp ıraklara
Ölmek ne garip şey anne
Artık duvarları kanatırcasına tırnağımla
Şaşkın umutlu şiirler yazamayacağım
Mutlak bir inançla gözlerimi tavana çakamayacağım
Baba olamayacağım örneğin
Toprak olmak ne garip şey anne
Uçurumlar ki sende büyür
Dağdır ki sende göçer
Ben bayrak derim çiçek derim
Çam diplerine açmış kanatlarını kozalak derim
Gül yanaklı çocuğa benzer
Yine de oğlunu yitirmek
Ne garip şey anne
Her kavgada ölen benim
Bayrak tutan çarpışan her kadın
Toprağı tırnaklayarak doğurur beni
Özlem benim, kavga benim, aşk benim
Bekle beni anne
Bir sabah çıka gelirim
Bir sabah anne bir sabah
Acını süpürmek için açtığında kapını
Adı başka sesi başka nice yaşıtım
Koynunda çiçekler
Çiçeller içinde bir ülke getirirler...

bütün anneler için yaşayan ve yaşamayan ama kalbimizde olan annelere cennet mekanları olsun...:Saruboceq:

bugun hayatımda cok onemlı bı gundu...
sankı bı masal ıdı yaşadıklarım anneler gunu ...
henuz bekarım ama gonullu annlık yapdgm yuvadan genc anne odulu aldım..:)ve sevıncden cok agladım..cunkuu cocuklara gercekdende tapıyorum..onlarsız bı hayat dusunemıyorum..86 tane evladım oldg ıcın dunyalar benım zaten..sonra anneme hedıyesını verdım cok guzel bı yuzuk hedıye ettım gercı anneme hıc bı hedıye ona olan sevgımı gostermezdı ama neyse :)..
sonra abım eve geldı ve anneme guzel bı bılezık hedıye ettım ve abnada bı yzuuk almıs altın..benı operek kucuk anneye dedı ):..
nasıl agladım hungur hungur hayatımda hıc bukadar mutlu olmamısdım..abıme sarılıp nasıl opdum onu anlatamam be gunluk:)..sevıncımı anlatcakkelıme yok gercekdende..
sonra cevremdekı butun bayan arkadaslarla telefonlaşdık sıtedekılerın anneler gunun kutladım hepsı bana melek kızım dıye opüp kokladılar :) sevılmek ne guzel bısı :)
daha sonra arkadasım ıle hızır evıne gttık butun annelerımıze cıcekler dagıttık yanlarında oturduk ve bugun cokkalabalıkdı zaten): onları cokk sevıyorummm huzur buldgm tek yer :)..
ve gunun sonunda ıse erkek arkadaslarımın arayıp anneler gunun kutlu olsun demesı :)
ya gunluk cevremdekı gercekdende süper ınsanlar var ve onları cok sevıyorum...ıyıkı ben benımm..

ruhum yorgun günlük. buraya her girip azıcık sayfalar arasına dolanınca içime dolan yorgunluk yine doldu. Zaten bahane ararken ruhum darlanmak için ne halt etmeye dolaşırsın o konu bu konu. Yok olan hayatlar, çekilen ızdıraplar, zulüm, okuduğunu anlamadan sadece kavga çıkarmak için yazılan yazılar. Ne bileyim günlük. Dedim ya zaten canım sıkkın daha da battı herhalde. belki iyi bir günümde güzel şeyler de yazarım

günlüüüüüüüüüüüüüüüüüüüük bugün anneler günü,ben de artık anne olmak istiyorum.bazen dayanamıyorum canım kocamı da çok üzüyorum.aşkım benim bütün kaprislerimi çekiyo anneler gününde olmadı Allahım yardım etse de bitanem kocama babalar günü hediyesi versem bebeğimle (((((((((((((((((((((((((((((((((((((

günlükcüm meraba
öncelikle herkesin anneler gününü kutluyoruma.s.
1 haftadır yoktum bilg bozuktu giremedim
gerçi bu yokluk iyide oldu neyse öle işte
ben çok iyiyim günlük bişimi oldu diyosan yok değişen birşey
ama aşkım sevgilime her zmaankinden daha çok aşığım daha çok seviyorum iyiki hayatımda:asigim:
canım arkadaşım dostum lady34 seni çooook öpüyorum iyiki varsın canım
Şeniz

sevgili günnükcan
mutluyum huzurluyum ya, yalan! kocaman bi yalan! kendimi kandırıyorum ben
köpek gibi aşığım hala.
çıkıp gidip kapısına dayanıp bağırasım var affet beni diye...

slm günlüğüm
bu gün bir yorunum bir yorgun anlamadım gitti. sanırım çok acilen tatile ihtiyacım var-tatlicadiarzu- . aslında çok yoğun değildi günüm ama yinede yorgunum işte. Havadan dolayı da olabilir sanrım günlüğüm. bide herkesin başı ağrıyor bu gün, ben hariç. Günlüğüm bide ne var biliyonmu. millet başım ağrıyor diyor yaaa. hep bu sözü kullandıkları zaman. böyle bütün yaşadıklarım göz önüme şerit gibi geliyor, içim sıkılıyor daralıyorum o zaman, ölümden korkuyorum. tekrar aynı şeyleri yaşamaktan çok ama çok korkuyorum günlüğüm :çok üzgünüm:. Sanırım bunu bu gün çok kafaya taktım bu konuyu o yüzdende bu yorgunluk olabilir bende. insanı moral ne kadar etkiliyor anladım bi daha bugün.
Bi de bu gün noldu biliyonmu. Sevgilim bana geleceğin anne adayı olarak anneler günümü kutladı çok hoşuma gitti günlüğüm. ilk defa sevgilim böyle bişey diyor bana .hiç beklemiyordum açıkcası. ama nerden estiyse sevgilime anlamadım halla, ama iyikide esmiş :asigim: .

ay günlükcüm yaa hayat ne kadar garip ve sıkıcı yavrularım var eşim var eşimin ailwesi var ama ben kendimi neden yalnız yorgun mutsuz hissediyorum bilmiyorum
sanırım annemle babamı özledim
o kadar ani çıktılar ki hayatımdan

selam gunlukcum

uzun zaman oldu sana yazamadım ama herseyı tek tek anlatıcam hıc merak etme canım benım ılk once cuma askıtomla bı gezdık kı sorma ılk cewahıre gıttık ustume hıcbıse bulamıorum hıcbıse begenmıorum yaa oysakı cok alıswerısım gelmıstıııışakkıdısonra taksıme gectık taksımde baktım ordada begenmedım ordan karakoye ındık emınonu kadıkoy derken ewe geldıkkk.dun de annelerımıze hedıye bakmaya gıttık dolandık yemek yedık ewe geldık bugun anneme hedıyelerı werdım polarısten terlık we ceket aldım.oglende askımla bulustuk bugun ayrı bı guzeldı onlara gıttım annesının yanına tw ızleyıp abur cubur yedık bız hala cocuguz yaakaydirigubbakcemile3
3,5 gıbı ewdeydım hemen pıknıge gıttık apartmanca ohh oda guzel gectıı we sımdıde ewdeyım sana yazıorum.
wızelerım cok ıı ekonomı bellı olmus 85 almısım oysakı 100 beklıodum nese bunada sukur dıelım sadece hukuk kaldı acıklanmayan oda herkes 10 20 aldı sadece bı ıkı tane 70 war dedı ıns kotu deıldır benımkıde aslında ıı gecmıstı ama hoca ole dıınce ınsan supeye dusuo ıster ıstemezz:1closedeyes:

gecen hafta fransız tegmenın kadını dıe bı kıtap okudum basları sıkıcı gıbı geldı ama kıtap
sonuna doru kendını gosterdı guzellestı ama 1 haftada bıtırdım.bugunde olasılıksız dıe bı kıtaba basladım cok owuolar bende begendım sıkmadı bakalım dewamı nasıl olcakk...
bıde su benım askımı alıstırabılsem kıtap okumaya daha ne ısterıım ya:1hug:

ahh gunlugum basımıza ole olay geldı kı dayıcıgımın basına bı zıllı awukat yuzundenn.cok uzgunuzz hepımızz.

sımdılık haberler bu kadar dewamıı cok yakında sekerrıım gorusmekk uzereee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…