Kadınlar Kulübü Günlük

babama çok üzüldüm günlük neye üzülüp neye sevineceğimi bilemedim
çünkü biliyorum çok zor durumdaydı hiç birimize hayır diyemedi özellikle anneme kardeşime ne istedilerse verdi
ama azcık onlarda düşünseymişler neyse sağlık olsun paradan daha önemli şeyler var sağlık olsun huzur olsun mutluluk olsun dimi günlük
pazar ailesi gidiyomuşlar :1closedeyes:
sanıyo dönücem hemen lülülülülülü
abisi ile konusmuşlar gelişmeler güzel hadi hayırlısı
simsiyah ettim len burayı biraz açmam lazım güzel şeyler yazmam lazım kaydirigubbakcemile2
herşeye rağmen mutlu olmam lazım

psikolog Lady -tatlicadiarzu-

bu yokuş ne zaman bitecek günlük..
bak yine yorgunum, yine nefessiz.. bitsin artık!
nerde hata yapıyorum ben ? Çok mu beklentilerim hayattan.. Hayır günlük çok değil ben sadece sukunet istiyorum.. çok gerginim son günlerde O'nuda çok üzüyorum , çok üstüne gidiyorum.. O'da, bende.. ikimizde yorulduk.. keşke herşey geçip gitse bitse biranda. Yok artık hayallerimdeki gibi filan olsun istemiyorum hiç bi şeyin. sade ve sadece herşey olsun ve bitsin!

Dizlerine yatmışım
saçlarımı okşarken
aklımdaki karanlıklar aydınlanmış bir bir
küçük olduğuna inandırdığım hayatın
büyüklüğü beni ezdiğinde
yalan sevgiler etrafımda döndüğünde
hep sen gelmişsin aklıma
peşimden gelen unutmak istediğim ne varsa
hepsinde sana sığınmışım
etrafımı saran karanlıklarda
beni ayakta tutan bir ışıksın sen anne
üstüme yapışan tüm pisliklerden arındığım bir liman
sana her baktığımda
ellerin yalan sevgisi vuruyor yüzüme
ne olur beni bu acımasız dünyada
tek başıma bırakıp gitme…

Güynük ,

bi kaç günlük kısa bir aradan sonra ben geldim....
hafta sonu köydeydim güynük....
sanırsam kendimi rüzgara çarptırdım köyde...
sağ omuzumla sırtımı tutturdum,3 gün yatamadım doğru düzgün...
mumya gibin yattım hep
ne sağa dönebildim,ne sola dönebildim...
çok canım acıdı...
eşim sağolsun kas gevşetici sürdü,ilgilendide kendime gelebildim...
Salı akşamı o kadar sinir oldum ki ağladım,bir an hiç düzelmiycek sandım...
Elimi,kolumu oynatamıyordum ya o kadar kötü..
sanki bıçak saplıyolardı sırtıma...
Allah a şükür daha iyiyim şimdi...
Allah düşmanımın başına vermesin...

Güynük son günlerde Candan erçetin'in Ben kimim şarkısına takmış durumdayım...:asigim:
çok güzel şarkı ya...
sana biraz mırıldanayım,

" Geçimsizim bu günlerde,
kimsesizim bu yerlerde,
değersizim bu ellerde,
gölgesizim doğduğum yerde"

not:
inan ki bir derdim sıkıntım yok,sadece hoş bir şarkı...a.s

arriverderci güynük..........

Günlük....

ALLAH'ıma her gün yalvarıyordum, bir gün beni duyacak biliyordum... Şükürler olsun ona, güzel bir şeyler oluyor artık... Çok sıkıştığım bir anda hızır gibi yetişti arkadaşım, maddi sıkıntılarımız azalıyor yavaş yavaş, biliyorum RABBıM dualarımı geri çevirmiyor, şükürler olsun... Ah birde babamın yokluğu olmasaydı... Onu çok özlüyorum çok...

Gittin, kanadı kırık kuştum
Sustum, sözlerine küstüm
Hani kırılırsın siyaha
Nöbet nöbet geceler boyunca
Dün güne dize gelince
Yürek acılara doyunca
O tez dönüşün geç olunca
Kendime tahammülü öğrendim
Kördüm, bilendim
Seni unutmayı öğrendim
Sen yoktun, ben yalnız kalmayı öğrendim,
Acıya duvar gibi durmayı öğrendim,
Kaybolmuş bir dilin sözcükleri gibi
Köksüz, bağsız durmayı öğrendim
Vazgeçtiysen hep sağanak yağışlarımdan
Vazgeçtiysen bitmek bilmez kışlarımdan
Korkma kimseye ödenecek borcum yok
Yoksaymayı ben senden öğrendim........

şafakkk bugün mekanım olan 34 ıSTANBUL !!! hihoyyyt
çok sevinçliyim 420 gün önce bugünler hiç gelmiycek sanıyodum
şükürler olsun gördük ya rabbimmm...
artık kara göründüüüü mutlu güne çok az kaldıı
:asigim:

Dun aksam evde havale geçirdim...basim dondu...yere dustum...
Kosan beni bu hale getiren esim oldu...yuregi sizladi mi sizlamadi mi hiç tinlamiyor beni artik
kendimden korkuyorum Gunlugum...Sanki hersey kopsa umrumda olmayacak gibiyim
Evet bu kez gerçekten çok kirildim...
Anneannecigim duymus hastalandigimi...tel açti..nasil morel veriyor Kurban olurum seni veren Allaha ! :1hug:
Iyiki varsiniz Ailem...Iyiki varsiniz...

Ah günlüğüm ahhhh.....
Bittim valla bende derman falan kalmadı şu vizelerden, yarın sonuncusu ama artık hiçbir şey algılayamıyorum sanki. Son kez bi toparlanıp çalışmaya başlamam lazım. Bu haftasonu rabbim kısmet ederse çok güzel geçicek, sadece kendime ayırıcam... Ve bundan sonraki günler...

Şaka maka yıllar nasıl geçti be günlüğüm, 5 yılı deviriyorum 1-2 aya kadar, bende mezun olucam. Yeni bi hayat başlıycak benim için.

Sende dua et benim için. Şu yarın olacak sınavıda bi atlatayım hayırlısıyla, ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
kaydirigubbakcemile2

naber tatlıı günlüğümm Şeniz
beni sorarsan..
öksürmekten ölebilirim yakında... :çok üzgünüm:
bi iyileşemedimm yaa :mymeka:
yrnda hiç okula gidesim yokk :1rolleyes:
hadi öperim senii Şeniz

yoruldum be günlük..bu koca adamın çocuk gibi evi talan etmesinden..arkasından koşmaktan..
hayır temizlik yapsan da iki gün gitmiyor ki..degmiyor inan onca saat eziyete..
nasıl bir yetenek var adamda cözemedim gectigi heryerde kendinden bir iz bırakıyor..
of ya böyle arkasını toplamayan evlat yetıstrıyorlar kendını padısah sanan erkek ırkından..
ya anasının ektiğini ben cekiyorm ay ben bile bu kadar eziyet etmedim anama..bi de bana dagnık derlerdı peh..
ay valla napcam ben bu adamla ya..bu saat oldu anca oturdm ınan hasta hasta..ders calısyorm dıye utu de yapamamstm gunlerdır..adamın artk gıyecek bı donu kalmadı desem yalan olmaz..sıkayet etmye basladı zati ne gıycem ben diye..sımdı b yorgnlgun ustune kalk utu yap..can mı dayanır ya buna..
ya nerden evlendm ben..bekarlık harbıden sultanlıkmıs yaaa..

nabersın gunluk gunluk..
benı soracak olursan...bugun tuhaflık var ustumde...
ıyıyım demeye bıle korkuyorum ya...
ınsallah gercekten ıyı oluyorumdur:)))

iyi geceler günlük
tatile gidiyorum günlük annem gelince onla bi hafta ana kız tatil yapacagız
antalyaya gidiyoruz mayısın ortasında antalyada havalarda güzel olur heralde
belki antalyalı arkadaslar vardırda biseyler söylerler dimi günlük?
suan su dakika hicbisey düsünmüyorum sadece annemle neler yapacagımızı planlıyorum anneannemin yanınada gidicez yani anne tarafımıda gezicez
gün ola hayrola yeni dogan günes bize neler getirecek
herkese huzur mutluluk diliyorum

Sevgili günlük ;
Sana ilk defa yazıyorum ama öyle sıkıldım ki bi şekilde içimi dökmek istedim :çok üzgünüm:
Tam olarak hangi kelimeleri seçip anlatacağımıda bilmiyorum ama neyse yazdıkça gelir arkası uzuncada yazıp seni bunaltmak istemem.
Adını sen koy bitti ama sunu anladım ki kitap yazacak yetenek var basacak para yok :bbo:
Zaten oda bir hayaldi diğer yazdıklarım gibi kesin kalorifer kazanını boylayacak :çok üzgünüm:
Bi kendime güvenip birilerine okutabilsem emeklerimde boşa gitmeyecek.
Ya günlüğüm ben artık çok yoruldum soytarılık yapmaktan insanlar üzülmesin diye gülmekten herşey yolundaymış gibi hareket etmekten.Düzelsin artık hersey çok özledim enderimi kimse anlamıyor ama :çok üzgünüm:
Geçecek demi bunlar.Tatlı birer hatıra olarak kalacak demi :çok üzgünüm:
Neyse hadi iyi geceler.Görüşmek üzere.:a015:

Selam günlük
Ben geldim ama her zamanki gibi yine moralim sıfırın altında
Kaynanam yine sabahın köründe yerleştirdi laflarını sabahın 7:30 da bu yapılmazki insana.
Taktı yine kafayı bana ne yaptıysam bana sarmasını bırakmadı
Sabah sabah ayakkabılarıma taktı ben çok hor kullanıyormuşum neden ayakkabılarım kalmamış ama günlük ben 1,5 yıldır ayağıma bir çift bile ayakkabı almadım ki
Çocuğuna para karşılığı bakıcam dedi tamam dedim. Ev yapıcaz dedi altınlarımı verdim.
Daha neler neler Ben daha ne yapayım bu kadına günlük sen söyle ne yapayım.
Tıkandım artık çıkışı da yok bir ömür böyle nasıl geçecek günlük...

çok üzgünümüm..cok sevdiğim bir arkadaşın kanser oldugunu öğrendim..korkunc bır his..Allahım onu sevdıklerıne bagıslasın..senağlama

Sahte dostLukLar istemiyorum Pemßik...... Gerçek dostLukLar öLdü mü ?? ßıktım artık değer verip aLamamaktan..... YalnızLık ßazen iyi geLiyor da fazLası zarar ße günLük... ßeßegim de oLmasaa..... Daha zor oLurdu ßunlar...... Her $ey sahte oLmu$ ..............​

selamlar gunlugum...
bir cok seyi atlattim biraz bir sure rahatim.. haftaya da 2 gun tatilim var cok sukur.. dinlenirim tezimi yazarim biter gider heralde.. cok enteresan cok acayip seyler ogrendim gunluk.. hayatim 2 ye bolunmus durumda ve artik bocaliyorum.. bizimki istedigini yap arkandayim diyor ama gel gor ki bu sefer kendime guvenemiyorum.. biraz daha zamana ihtiyacim var demek ki.. 2 senedir dusunuyorum bu meseleyi ama hala karar veremedim.. neyse Allah sonumu hayir etsin.
2 gundur bir migrenle ugrasiyorum canimi aldi da geri verdi sanki.. ne korkunctu yahu.. tekrar eski gunlerime donmek istemiyorum cok korkuyorum yahu.. su ilacimi alsam hafta sonu belki biraz duzelir mi? umarim duzelir..
saclarima fon cektim gunluk o kadar uzamislar ki.. sevincten zipladim resmen.. normalde kivir kivirlar belli olmuyorlar ama fon cekince muhtesem oldular.. demek ki bosuna ugrasmiyorum.. bi de guzel bi renge boyadim mi super olcak hakkaten... bosuna ugrasmadigimi gormek cok guzel cidden.
allahim bana yardim etsin gunluk.. dogrularim yanlislarim bribirine girdiler..

merhaba günlükk,
sana ilk defa yazıyorummm ,, bugün yine içim daralıyor canım sıkkın bağırıp çağırmak istiyorumm ama susuyorum,,,günlükk ,, insanlar çok mu akıllı yoksa ben çokmu safım anlayamıyorumm hiç birşeyi anlayamıyorumm bir menfaat dünyasıdır gidiyor, böyle nereye kadar devam eder bilmiyorumm ,, sadece buraya yazmak istedim birkaç cümlee ,BEN HERŞEYİN FARKINDAYIMMM ,,

Oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kaydirigubbakcemile2

vizeler finishhhhhhhhhhh........

rabbim şükürler olsun sana, bugünü gördüm yaaa...

bundan sonra okulun ve öğrenciliğin tadını çıkarmaya çalışıcam günlüğüm, e havalarda güzel artık ohhhhhh

bi daha nerde bulucam bu rahatlığı di mi, herkes öyle diyo...

ne güzel bi heyecan ve mutlulukmuş bu ya, rabbim bütün isteyenlere, hazırlananlara nasip etsin inşallahhh, kolaylıklar versin...

çok mutluyum çokkkkk hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…