Kadınlar Kulübü Günlük

günlüğüm ben iyi değilim bu aralar üstümde feci bi stres var:nazar:
şen şakrak olmak istiyorum hiç derdim olmasa şöyle rahatça günleri geçirsem ama buaralar imkansız gibi:nazar:

günlük noldu bana birden böyle
dün aksam aniden bogazım şişti..bugün ilaç aldım doktora gidip derken..bir istifra..
berbat bir durumdayım..mide bulantısından ölüyorum..antibiyotklerdn nefret ediyorum..
bir insana bu kadar mı dokunur ilaçlar ya iyileşmek için hap içtikçe daha beter hastalanıyorm..
daha hamile olmadan bu kadar cok bulantı yasar mı bir insan allasen..
off ben kosarak kacayım fecı haldeym..

çok yoruldum
biktim
inan ki gucum yok
bir insan tam mutlulugu yakaladim derken pat diye duser mi ?
dustum iste
kalkacak gucum yok

okuldan yorgun yorgun çıkıp eve agır adımlarla ilerlerken... her zaman yaptığım gibi istasyonları sayarken,
eşim yanına çağırdı.. 8 istasyonluk durak 16 istasyona çıktı..
eşimle bırlıkte çiğbörek yedik,çay içtik.. sıra yıne trene atlayıp eve gelme zamanına gelmişti..
tren kalabalıktı ama koca karnımı gören bir insan evladı heralde gönlü razı gelmezdi zaten gururluydum. gidip dikilmem kımsenın önunde.. ayaktatda geırım.. çok çok 35 dakıkalık yol..
balık istifi tende zorla ayagıma yer buldum.. önumde ırı 25-26,diğerlerı 35-40 yaslarında 3 kişi oturuyor..üçüncüistasyona gelınce önunde durdugum gulerek karnıma dokundu ve geç arkaya yer bosaldı dedi.. hiç kımıldamadım. kaskatı kesıldım.. ne hakkı var bana dokunmaya..ne hakkı var terbıyesızlıge.. çok şükür ayakta duracak kadar gücüm kuvvetım var dedim.. oturmayada ihtıyacı yok dedım.. seslı seslı gulup dalga gectıler.. bırı dıgerıne dıyor kı bıde genç.. ihtıyar ols yer verırdık di mi?
ben onlardan yer istemedım.. istamamde.. zaten hayatımın hergun 4 saatı yolculukta gecıyor ve bunun yarısı ayakta yolculuk.. her neyse oturmadımdahada kalabalıklastı tren.. gurur yaptım..kımıldamadım.. istasyonda indiğimde bana göz kırptı biri,gulumseyerk el saaladı.. allahım bu ben olamam.. camdan adama el hareketı yaptım yaa. ben yaptım.. allahım manyak dolu etraf..ağlayarak eve geldim.. hala gergınım.. tekrar karsılasam yemınle biliyorum yapacagım seyi..ama allahım buyuk.. elbet vardır karıları,kızları,anaları,bacıları..allahlarından bulsunlar.. yazamadım yasadıgım çoğu şeyi günlüğüm.. offf yeter de bana.. doluyum..

of günlük of şimdi yazsam çok uzun özet olarak geçeyim :nazar: :nazar:
mutsuz,huzursuz ve çok güvensizim
anladın değilmi?
ALLAH'ım yardım et bana ve dertleri olan insanlara ne olur :Saruboceq:
bir çıkış yolu göster azcık ferahlasın azcık işlerim yoluna girsin ne olur :Saruboceq:
dayanamıyorum artık dayanamıyorum
senağlama senağlama

slmm cici günlük..
özledin mi beniii
ben seni özledimmmmm
günlerim güzel geçiyor..on yazdıklarımdan sonra aşkıma bi daha aşık oldum :asigim:
bu aralar kilolara taktımm vala.. zayıflamak istiyorum..
okulun bitmsinede az kaldı..
mayısın ortasında tatile griyoruz..
deslerim notlarım iyi..
hoşçakal günlüğüm...

naber gunluk...
ya ben ıyı degılım..yada ebn kendımı hıc ıyı hıssetmıyorum..
cok yorgunum...kendımı hasta bıle hıssedıyorum ya valla..
nezaman duzelcek hersey..yoluna gırsın nolur ya...bıtsın artık..hersey sılınsın benden

uleng güntürük

yaz yagmuru.. hani olur ya bi anda baslar, ve biter.. ama basladigi an neye ugradigini sasirirsin... gelip gecici bir masalmis.. cok güzel baslayan bir masal ama sonu hüsranla biten.. gönül neyi umdu neyi buldu.. hani temiz su ve toprak.. bunlari yalin haliyle cok seversin ama birlesince ortaya cikan camur.. iste o camuru gördüm bugün.. demekki bazen böyle gözüne gözüne sokulmaliymis..
kara perdeler indi... irmak kurudu.. o kücük hayaller havaya ucup yok oldu..

sadee selam vermeye geldim günnüküm...
hic birsey degismedi en son sana halimi nasil anlattiysam hala öyleyim...
yoruldum ya cok yoruldum...
neyse bu yasadigim adini ben bile bilmiyorum ne olur düzelsin artik...
yolum düze ciksin, yoruldum yokus tirmanmaktan...
herseyin hayal ettigimiz gibi gerceklesecegi yarinlar diliyorum hepimize...
simdi uyumaya gidiyorum günnügüm sabah 04:30 ta uyanip ise gidicem...
bana iyi uykular, sana gelip yazan herkesede iyi geceler...

bugün erkek ırkından nefret ettim hakkat nefret ettim günnük! anlattıkça ağladım yeminlen, o da ağladı anlatırken.. dayanamaz insan ki böyle bir şeye vaziyet görüş ne olursa olursun dayanamaz. keşke arasaydın haber verseydin gelirdim konuşurduk dedim. sınavlarım olduğunu bildiği için aramamış... bana sen ne hissederdin diye sordu. o an başım zonklamaya başladı gözlerim karardı resmen, düşünemedim bile. yutkundum cevap veremedim..

hayattan nefret etmemek için elimde tek bir nedenim bile kalmamış gibi hissediyorum. ne olurdu diyorum başkasından değil de ondan görseydim... kantinde de ağlayacaktım az daha gözlerim yandı yandıııı sonra doldu o an dur dedim kızım ne yapıyorsun sen kendine gel. bugün bu sözü kendime tam üç defa söyledim. üçüncüde tutamadım ama kendimi ağladım. akacak göz yaşım var daha anlaşılan..

pemßikkkkkk...... kaLpLim nörüyon yafsss..... SenLe ne zamandıR konu$amadık... mirmirmirmir ßen iyiyim Seni sormaya gereK yok iyisindir ßelli ßaksanaa yine pemßik pemßiksin................pkaydirigubbakcemile3 ßugün güzeL ßir gündüüü..... KK nın hatunLarıylaa Cevahirde topLa$tıkkk...... EgLendik güLdük hatta yarıLdıkkkk -tatlicadiarzu- Geldigimm gißi ßir yandan yüzümü temizLiyorum makyaj fLn dier yandan resimLeri ßekliyomm aLLamm sırnaşık şey Güzel ve EgLenceli ßir gündü Zuzu$um..... ÖyLe i$teeee.... Sen de resimLere ßak haaa.... (Havva tarzı giyincektimm ama hicßir magazaa satı$a sunmuyordu napimmm Yaprakklı yapraklı lülülülülülü ßugünLük hawadisLerr ßunnarr.... görü$enzii cico$..............See yaaaHH...... Şeniz

günlük bana dua et senağlama

görüşecek son kişiyle evin büyüğü sayılan abisiyle görüşüyor bugün eşim
abisi aramış benimle ilgili konusacaklarmış :çok üzgünüm:
döner miyim acaba eve gelip alırlar mı beni
mutlu olur muyum yenide döner miyim yuvama
eşime evime herşeyime senağlama

günnük ne zamandır sana gelmiyom dimi benneyaptımki
yazcak bişi yok be günnük atraksiyon da yok
sadece cok mutluyum huzurluyum :asigim: :asigim:

Naber yalancı sırdaşş sayfasıı............
Yalancı sırdaş diyorumm sana ama malum doğru diyorum çünkü günlüğü kimse okumaz ama maşallah sen herkese okutuyosun nerde kaldı gizlilik-tatlicadiarzu-
Neysee bitti cezam geldim ama varyaaa ne kadar haksızca verilen bi cezaydı yani.. Pes diyorum başka bir şey demiyorum...Geçelim bu konuyu neyse.....ha bu arada çevremdeki insanlara güvenmediğim gibi burdakilerede güvenmiyorum günlük biliyormusun.
Valla nedenini sorma öyle işte yanar dönerli oluyorlar çünkü bu kadar ip ucu vereyim.Ben burda bundan sonra kendi halimde ne giydin topiğine girerim makyaj bölümüne girerim resim eklerim sonrada ilgimi çeken konulara yorumumu yazarım bakarım keyfime.
Kimsedeeee beni ilgilendirmez yanii hiç kimse...burda bana arkadaşada gerek olmadığını anladım.
Neyse gelelim bugüne bi gezdik bi gezdik günlük sormaaa yanii aşkitomla yemek yedik cafeye gittik mağazaya gittik bişiler alayım sana dedi ama beğenemedim kikafamçokkarıştı Neyse işte bugünde güzeldi işte allahıma şükürler olsun rabbim ailemi ve sevdiğim adamı benden eksik etmesin.Gerisi boş valla kimse olmasada olur. Neyse ben gidiyorum şimdi bu ay içinde aldığım cicilerimi ekleyim çok şeylerr aldımm çoookkk nası ödicem ben bunları :mymeka: Amaaaan canım sağolsunnn :dilcikar:

keşke hiç büyümeseydim :nazar: :nazar: :nazar:
anlamasaydım acıların bu denli insanı yaşlandıracağını, yoracağını
bilmeseydim gözlerden yaş süzülmedende ağlanacağını
susmayıda öğrenmezdim o zaman belki
istediğim kızdığım sevindiğim her olaya
hak ettiği tepkiyide verirdim çocuk aklımca
ama artık çok geç çok………:

selamın hello günlükümm
uğrayamadım epeydir anlatıcak çokkk şey biriktii
haftasonu kuzuların kuzusuna şahane bi doğumgünü yaptık
aşkımla,eminönünden doğum günü süsleri almıştık
cuma akşamı odayı süsledik,
babamız ilk tepkisini çok merak ettiği için kamera düzeneğinide akşamdan kurdu
sabah düğmesine bastım sanmış ama basmamış ve kayıt altına alamadı malesef
ilk tepkileri harikaydı,şaşkın şaşkın etrafı inceledi
sonra sevinçten zıpladı yavrum
ilk oyuncağımızdan yani sabriden pastamızı yaptırdık
pastayı oyuncağı sandı ve kuyruğunda çıngırak aradı yavrum:)
babamız pancodan şık bi kravat almıştı ona uygun gömlek ve pantolon da aldı
şeker ötesi bişey oldu minik aslanımız
ilk partimize tam 22 kişi geldi
çok eğlenceli geçti
1.yaş günü flaması almıştık,gelen misafirler
flamanın arkasına doğum günü mesajlarını yazdılar
allah kısmet ederse o falamayı,torunumuzun 1. yaş gününe saklamak istiyorum
çok şeymi istiyorum yawww:)
işte bööle günlüküm kuzunun 1.yaş günü tekrar tekrar kutlu olsun ,sağlıkla büyü canım,
melekler korusun seni canımın öbür yarısı,
:nazar:

selamın hello günlükümm
uğrayamadım epeydir anlatıcak çokkk şey biriktii
haftasonu kuzuların kuzusuna şahane bi doğumgünü yaptık
aşkımla,eminönünden doğum günü süsleri almıştık
cuma akşamı odayı süsledik,
babamız ilk tepkisini çok merak ettiği için kamera düzeneğinide akşamdan kurdu
sabah düğmesine bastım sanmış ama basmamış ve kayıt altına alamadı malesef
ilk tepkileri harikaydı,şaşkın şaşkın etrafı inceledi
sonra sevinçten zıpladı yavrum
ilk oyuncağımızdan yani sabriden pastamızı yaptırdık
pastayı oyuncağı sandı ve kuyruğunda çıngırak aradı yavrum:)
babamız pancodan şık bi kravat almıştı ona uygun gömlek ve pantolon da aldı
şeker ötesi bişey oldu minik aslanımız
ilk partimize tam 22 kişi geldi
çok eğlenceli geçti
1.yaş günü flaması almıştık,gelen misafirler
flamanın arkasına doğum günü mesajlarını yazdılar
allah kısmet ederse o falamayı,torunumuzun 1. yaş gününe saklamak istiyorum
çok şeymi istiyorum yawww:)
işte bööle günlüküm kuzunun 1.yaş günü tekrar tekrar kutlu olsun ,sağlıkla büyü canım,
melekler korusun seni canımın öbür yarısı,
:nazar:

Allah sünnetini askerliğini damatlığınıda göstersin laa -tatlicadiarzu- bu arada sende kırışık yüzü görmeyesin emiii kaydirigubbakcemile3

uykulu düşten selamlarr yalancı sırdaş-tatlicadiarzu-
Hiç bekleme sana bugün sır vermicem yani.....
Çokk uykum varrr ççookk benim ama ben yeni kalktım halbuki...
Şimdi yatağını topla....üstünü başını düzelt...Çantanı hazırla...Çık yollara git yüzmeye...Sonra dal soğuk sulara...sonra çık duş al sonra saçını başını kuruttt sonra cici kız ol...:1shok:Amaaan çok zor geliyor bunları yapmak günlükkkama olsun yüzmeden sonra aşkitonun yanına gidicem malum bugün çalışıyor.Sonrada çarşıya çıkıcam arkadaşımla.kendimi açabilirsem daha iyi olucak sanki:)

selam günlük.............
bu gün canım çok sıkkın :çok üzgünüm: kızımı rüyamda gördüm kötü bir rüyaydı kızıma birşey olacak die çok korkuyorum allahım korusun inşallah :Saruboceq:
sıkıntıdan girmediğim topik kalmadı birde oğlumu çok özledim senağlama senağlama senağlama

Günlüğüm..

Ben Geldim.. Hemde Kıpır Kıpır Geldim... Ağrım Geçtii kaydirigubbakcemile5
Nefret Ediyorum Bu Migrenden Ya kötükedihüso
Dün Bunun Şerefine Arkadaşlarla Gezmeye Gittik..
Akşam Geldiğimde Annemler Gelmeseydin Kızım Kahvaltı Yapıp Öyle Gelseydin Dedi :roflol:
Napim Kıs Günlük Kafam Başka Türlü Dağılmıyo..

Veee..... Ablasının Miniği 1 Ay Sonra Bugün.. Bu Saatlerde Yanımdaaa :teytey:

X