Kadınlar Kulübü Günlük

bir yıl oldu
bir yıl önce bugün sen hayatıma girdin:Saruboceq:

gözümün nuru canımdan cansın
13 nisanda test pozitif çıktı dünyalara bedeldi o 255 sonucu:lepi:

geleceğini öğrenmek senin varlığını bilmek daha önce neden yaşamışım demek
derlerdi inanmazdım ;önceki hayatını hiç umursamıyacaksın derlerdi güler geçerdimkaydirigubbakcemile3

hayatıma anlam kattın bebeğim
seninle geçti her günüm dolu dolu
senin varlığınla yaşadığımı anladım

çok bekletmedin anneni:Saruboceq:
bir mucizesin sen kimsenin inanmadığı bir zamanda geldin
ne kadar şükretsem azdır yaradana

şimdi kollarımdasın benimlesin
birkaç gün sonra 4 aylıksın:nazar:
sen benim herşeyimsiiiin:asigim:

horoz şekerim
balböceğim
gecem gündüzüm
günümün aydınlığı hayatımın anlamı
hoşgeldin oğlum hoşgeldin AHMET DORUK:teytey:

sen geldin annen o günden beri MUTLULUĞUN DORUKLARINDA:sm_cool:

yaş günlerini görmeği nasip etsin yarabbim:Saruboceq:

SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇOOKK

günaydın günlük
party43zg4pw0.gif

süper bir haftasonu geçirdim.
zannetme ki gezdim tozdum.
doğumdan beri ilk kez bize göre cok cok önemli olan bir şeyi başardık eşimle.
kısçem akşam 8de uyuyor 2 gecedir.:nazar:
en erken 12 de uyuyordu.
artık eş olduğumu tamamen unutuyordum nerdeyse.
her gece eşim bizden önce uyuyor,
biz uyurken de kalkıp işe gidiyordu.

Allaha şükür artık beraber uyuyoruz,
beraber uyanıp birlikte kahvaltı yapıyoruz..
nasıl mutluyum inanamazsın..
acemi annelik pek zormuş be günlük :nazar:

ah bee gunlukk ne atraksıyonlu bı gun du dun aksammmmm sacma sebebleren esımınn anlamsız manalarındann sıkılıpp patlama anına geldıgım gunduuuuuu kısaca keske dunu yasamamıs olsaydımmmm

bitti günlük..
ölümsüz sandıgımız aşkımız bitti.. dün gece..
kötüyüm..
tabularını yıkmadıgı sürece şimdi değilse başka zaman yine bitcekti..
olmadı yapamadık..
kurdugumuz hayaller hayal olarak kaldı..
nolcak şimdi??
barışır mıyız ..bilmiyorum..
barışsak ne farkeder..
O aynı O oduktan sonra..
Allah ım bana yardım et..

Biz geldik :CüvCüv:
Günlüğüm çok ama çok mutluyum...Rabbim bu mutluluğuma gölge düşürmesin :Saruboceq:
Tedirginlikte var üzerimde....Her an bir aksilik olacakmış gibime geliyor....
Rabbim meleğim sana emanet sen koru, bize bağışla Allah' ım....

günlükcüm günaydın..
japonumun haberi çok güzeldi.Allahım tamamına erdirsin.:nazar:
gelelim bana.bayılmak üzereyim uykusuzluktan cancağzım..dün bizim kız hep uyudu eee gece malum.Allahım hep tepemdeydi.bıraktığım an yerine bir ağlıyor,sanırsın gırtlaklıyoruz onu..:sm_confused:
gece bir ara yeter diye bağırdım eşim delimisin nesin ne bağırıyorsun dedi..
tabi rahatsın horul horul uyuyorsun yanımda dedim.:mymeka:
bu velet beni günlerdir gecelerdir uykusuz bıraktı be günlük.ne zormuş bebe bakımı.bide kaka yapamıyor görsen ondaki çabayı.ıkınma ıkınma zaaaart diye osuruyor.osurmasına kendi korkuyor abdi..o hali çok komik işte..:roflol:
şimdide yatağında dönencesine tepkiler veriyor izliyor dönmesini.sanki gece uyumayan çocuk o değil.gözler faltaşı gibi açık.çok tatlı:KK43:dip not:sadece gündüzleri):asigim:
bugün hava çok güzrl.arabaya atlayıp gezmeye çıkmayı düşünüyorum bebek arabasını da yanıma alıcamki belki uyur hanım..
işte böyle ..ben kaçarkaydirigubbakcemile

slm ,
bugün hasta hasta işe başladım dolaplar ortalık ne varsa döktüm yere anlıyacağın bahar temizliğikafamçokkarıştı
hiçte sevmem iş yapmayı ama mecbur yapmayıncada mutsuzum en iyisi bir an önce yapayımda kurtulayım-tatlicadiarzu-
her şey aynı iş güç ev temizlik yemek kitaplar eş akadaşlık hep aynı.............
sıkıldım arada arkadaşlarıma takılayımdedim
birde arkadaşımız malibu ayrılmış umarım düzelir:Saruboceq:
aralarındaki sorun ne tam bilemiyorum ama geçen haftaya kadar herşey çok güzeldi....sevgileri kuvvetliyse bir rüzgar olur aralarındaki trtışmaları eser geçer....
:Saruboceq:allah herkese ne hayırlıysa onu versin..........üzülme arkadaşım.......senağlama
barışırsınız inşallah:Saruboceq:

kafam karışık allak bullak
ne yapacağımı bilmiyorum
zor bir dönemdeyim onu çok iyi biliyorum....
acaba bize bir ara vermek nasıl gelir günlük
onu düşündüğümde sadece olumsuzluklar geliyo aklıma
ama ben o olumsuzlukları düşünmek istemiyorum
daha doğrusu onların artık düzelmesini istiyorum
ama benim istememle olmuyo maalesef kendisinin istemesi lazım dimi günlük
bu kadar zamandır sabrediyorum ama artık yeter.....
böyle rahat davranması deli ediyo beni gerçi hoş ben öyle görüyorum ona göre asla böyle değil
anlamıyorum onu bilmiyorum hiçbirşey
ama oda beni anlamıyor anlamıyor
peki nasıl söylerim ben bir süre görüşmek istemiyorum desem
uzak kalmak istiyorum sıkıntılardan desem
seni düşündükçe sorunlar geliyo aklıma desem
denirmi bunlar yada dediğimde anlarmı beni
yakında doktora başlıyorum zaten günlük
rahatlıycam inşallah belki toparlanırım o zaman daha sağlılı kararlar veririm
ama şu an şu an yalnız kalmak istiyorum ben günlük
doğrumu yalnışmı bilmiyorum ama bu kararım
offff günlük offfffsenağlama
napcam ben
senağlama

kk bursa bulusması vardı gunlukkk pazra gunbu cok eglendıkkk cok guzel vee ıyı yureklı kızlar var bu kk da :)) burayı sevıyorum arkadaslarımıda .. hepsı candandı..

Allahım lutfunla dünyam ruhum gönlüm evim şenlendi iki göz nurum evlatlarım için binlerce şükürler olsun.:Saruboceq:

sonunda yakışıklım doğdu günlük rabbim tüm evaltları ana babalarına tüm ana babalarıda evlatlarına bağışlasın inş.
isteyen dileyen herkesede hayırlısı ile taddırsın bu duyguyu inş.
:Saruboceq:

günlükcüm ... dün ulaşamadım sana... ama yazdım bir yerlere bikaç satır; ihtiyacım vardı çünkü... şimdi de seninle paylaşmak istiyorum...

"bugün üzgünüm... çok değil ama geçen haftaki umudum yok... bu çaresizlikle tutunmaya çalıştığım dalı bulamıyorum... oysa ne iyi gelmişti... yeniden heyecan hissetmek ; birinin aklına düşeceğimi düşünmek ; biri için özel olacağımı düşünmek iyi gelmişti...

ya da birine birşeyler hissederken en azından hak etmediğini düşünmemek...

bugün hep aklımda anılar... ansızın ufacık şeylerin hatırlattığı anılar... ve şimdi de gözyaşlarım...
yanağımdan süzülen birkaç damla dışında boğazımda düğümlenenleri anlatmaya ne kelimeler yeter ne de gücüm var...

bugün kendimi karkatürlerde ; filmlerde ; gazetelerde kaybetmek istiyorum... sadece oyalıyorum kendimi... sadece zaman geçsin diye yaşıyorum... amacım sadece zamanın geçmesi...

bu olmamalı benim hayatım ama bu işte... "

bugünümü sorarsan işlerimin içinde kayboldum ve akşam oldu işte... daha iyiyim düne göre hatta iyiyim... asker olan arkadaşım da kankam için doğum günü hediyesi yollamış taaa urfalardan...paket elime geçti bugün... bana da şal göndermiş ... iyi ki onlar benim arkadaşım... hayatımda hep olsunlar istiyorum günlükcüm... çok seviyorum çünkü onları ve hiç kimseyi onlardan daha çok sevmeyeceğim... :)

uleng sevgülü güntürük...

hayat bi an hafif esintili rüzgarin eslik ettigi bir deniz manzarasinda oturmak gibi..
bazense semsiyesiz soguk bi havada siril siril yagan yagmurda bir yere kostururken sirilsiklam olmak gibi..
tuhaf tanimlamalarda bulundum ama su an öyle hissettim..
ve iste bende sanki o iki tanimlamanin ortasindayim gibi..
hani ne hos nede kötü..

bazen canin böyle cikolatali bi kek ceker ya..
sonra onu bulursan yersin ve mutlu olursun ama sonrasinda ?
öyle bi bosluk benimkide iste..

söze nerden başlasam ne desem bilmiyorum günlük
dört duvar arasında sıkışmış gibiyim
evdekiler bi yandan aşk bi yandan
ikisinden de vazgeçemiyorum
anlamıyorlar beni
hep kendi istedikleri olsun istiyorlar
napıcamı hiç ama hiç bilmiyorum
şuan işteyim ve çıkmak istediğimi söyledim
eleman bulunana kadar bekleyeceğim
yoruldum ben bu hayattan hem de çok yoruldum
ötenazi hakkımı istiyorum ya
valla bak
bi iğne yapsınlar gideyim diğer tarafa
inan o kadar bıktım her şeyden...:1no2::nazar:

buğün bankaya gitmek için dışarıya çıktım ve 5-6 yaşlarında bir çocuğu babasının sırtında gördüm.babanın yanındada anne vardı.çocuğa baktım ve dehşete kapıldım
çocuğun sol gözü kapalı idi ama gözü şişmişti ve yüzünde de başka bir yara yoktu..üst kapak ceviz kadar olmuştu,alt göz kapağıda o kadar.pembemsi idi,balon gibi olmuştu..o anda dehşete kapıldım.bir çocuk düşse o şeklide gözü şişmez,bir yere çarpsa nereye çarpacak,inanmam
acaba gözüne bir yumruk mu yedi.((

slm günlük..
bana rep le o kdr güzel şeyler yazılmış ki.. ne kdr iyi yürekli insanlar var..
sonsuz tşkkürlerimi sunuyorumm hepsine...

bugün barıştık sevgilimle..
ben her şeyin bittiğini düşünüyordum..
barışsak bile yine kavga etcez..o aynı olduktan sonra diodum..
ama bugün beni öyle şaşırttı ki..
bizim sorunumuz ojeydi..
herkese cok küçük bi sebep olarak gelebilir.. ama bizim aramızdaki büyük sorundu
çok istiyordum sürdürmüodu..
o sürdürmedikçe ben daha çok istiyordum..
bugün ben cok bitkindim hastaydım da zaten..
bana dedi ki.. ben seni o kdr çok seviyorum ki.. istediğin ojeyi gidip birlikte alıcaz.. sen her şeyden daha önemlisin..
çokk şaşırdım dalga geçtiğini sandım..
ama gerçekten gittik aldık
mutlu ol yeter dedi..
beni gerçekten çok seviyor.. hiç sevmediği bişeyi ben istedim diye yapmama bişey demiyor...

mutluyum ve çoook seviyorummm :asigim:

günlük la caponum hamileymiş niye haber vermedin :dilcikar:
Allah tamamına erdirsin inşallah :asigim:

keleboşuma söyler misin üzmesin kendini hasta etmesin :çok üzgünüm:

ya günlük içimde bi sıkıntı var ağlayamıyorum niye öyle ya :çok üzgünüm:
bugün 45. günüm ne çabuk geçti dimi günlük geriye baktığında hiç bi gelişme olmayıp öyle sürüklenen ben benneyaptımki Yüce rabbim hayırlısını versin artık diyorum ailesine de hidayet versin akıl fikir versin ne diyim artık ya benneyaptımki

hepinizi çok seviyorum senağlama

fenayim gunluk...muhtesem bir gun gecirdim super bir sinav yaptim. kendimden beklenmeyecek sekilde iyiydi cidden. cok yoruldum dogru kuafore gittim sonra sevgilimin yanina gittim.. dinlendirdi beni optu kokladi.. oyle guzeldiki.. ama beni duraga biraktigi anda hersey yeniden basladi.. eve gelene kadar az daha agliyordum.. nasil basedicem bu kaybetme korkusu ile ben.. bisi olcak diye korkuyorum.. bugunlerde fenalardayim cidden. eski gucumu toparlamam lazim ama aglamaktan baska bisi yapamiyorum. hayatm bu kadar zor olmak zorunda miydi gercekten.. bir gun bu sorumun cevabini ogrenmek istiyorum.

Son düzenleme:
gunlugummm!

dun yanyana uzanip tv izlerken bir anda tartismaya basladik, hem de o kadar onemli degildi...bana "cok bencilsin" dedi...gozlerim boyle hafiften doldu, dudaklarim titredi ama tuttum kendimi ve nedenini sordum..hani ben simdi tasinicam ya, benimle gelmesini istedigim icin mi acaba dedim..olabilir dedi.. nasil yaaa dedim sadece...tek istedigim yanimda olman bunun icin mi bencilim dedim. hic dusunmuyorsun, baska bir yerde yeni bir hayata baslamak, is bulmak ne kadar zor, kendin icin gelmemi istiyorsun hem baska bencilliklerinde var dedi...canim cokkkkk sIkILdi gunluk, ben onun yuzune hic vuramiyorum ya, o yuzden haksiz yere dusuyorum..filmi izledik sonra da eve geldim sanki o sozler umrumda degilmis gibi... kaydirigubbakcemile

eve gelince aradi, sesin iyi gelmiyor dedi...sanki neseli olunabilecekmis gibi Çok üzgünüm çoook ...ben yatiyorum dedim..sabah yeniden aradi, napiosun dedim, seni dusunuyorum dedi...ama ben sormadim bile neyi dusunuyosun diye, kalbimi kirdi sonucta gunlukum... :dilcikar:

yarim saat sonra yeniden aradi ofisteyken ben, "askim biliyorsun yeni is degistirdim. onun stresi var uzerimde, bir de ne olucagimiz belli degil ondan boyle sinirli ve de yorgunum. oturdum dun gece dusundum, asil bencil benim..o kadar bencillik yapiyorum ki sana karsi, sonra da seni sucladim. gercekten ozur dilerim" dedi.. :uhm: sasirdim gunlugum cunku o kolay kolay ozur dilemez, hatali bile olsa aylar gecer aradan anca o zaman belki hatasini kabullenirdi ama bu sefer farkli oldu iste. hem sasirdim hem de mutlu oldum...

lutfen 3. sahislar artik aramizi bozmaya calismasinlar gunlugum ve lutfen artik su aile sorunumuz bitsin..ben onu cooookkkkk seviyorum cunku :asigim: :nazar:

X