Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlükçümmm,
Hani sevgilimden tık yok doğumgünümde bişeycikler yapmicak galiba dedim yaaa geri alıyorum bütün dediklerimiii....canım benim çok güzel bir çiçek gönderdi iş yerime çok mutlu oldummmm hiç beklemiyodum ya böylce ilk süprizini yapmış oldu aşkım=)baya bi sevindim yani bööle ayaklarım yerden 1 karış havada dolaştım=)tabi sevgilim uzakta olduğu için arkadaşlarımla çıkıp doğumgünümü kutlayamadım da...ama olsun hiç önemli diil...bugün de en iyi arkadaşlarımdan biriyle buluştum güldük eğlendik iyiydi yani...buna karşılık sevgilim de dışarı çıktı ve hala evine dönmediklava: ama karışmicam zaten çok çalışıp çok sıkılıyo gezsin çocuğum yazıkŞeniz
Herkese çoooook güzel ve huzurlu Pazar günleri diliyorummma.s.

selam günlükçüm..hayırlı pazarlar öncelikle bugün geç kalktım tembellik yapıyom hala ..akşam güzeldi günlük kaynımı sözledik yeni gelin yani yeni eltim oluyor,hayırlısı olsun iyi anlaşsınlar..ama yorulmuşum günlük ya ..o yüzden tembelligim var..beyzamanın elide geçti çok üzülüyodum bu da iyi geldi hadi iyi pazarlar günlükçüm..

Merhaba günlük,

Ben aşkımı çok seviyorum arada tartışmalar oluyor ama onunla olmanın onu sevmenin sevilmenin mutluluğunu hiçbirşeye değişemem...Yaşadıkça aşka sevgiye dair çok şeyler öğreniyoruz..Hiçbir güç bizim aşkımızdan daha güçlü olamaz..Her engeli yıkıp geçeriz bir çırpıda.Birde şu özlemler beklemeler onlarında tadı çok daha güzel ben hepsini sende öğrendim biricik aşkım ömrüm seni çok seviyorum..Gel hadi gelde dinsin sana özlemimsenağlama

kendi yaralarım tekrar kendim kanattığım için kendimi tebrik ediyorum günlük
içim acıyor bu facebooka giren bi daha ne olsunsenağlama
arkadaşlarımın beni bu kadar çook sevdiklerini bilmiyordum.

Selam günlük.Ben kendimi artik cok mutlu hissetmiyorum.Dükkandaki i$ler kötü gitmesine ragmen yinede cok yoruluyorum.Eve hep uyuklar halde geliyorum.Evde de hicbi$ey yapasim gelmiyor ondan sonra.Benim icin hayirlisini dilermisin günlük...

selam gunluk

coktan berı bakmıodum buraya ee artık ugrımde bıseler yazım dedımtatlicadiarzugunlukk bu ara hep ders calısıorum aksamlarıda ıste kk daım msn falan kendımı yorgun hıssedıorum dıceksın kı sankı bı ıs yapıo aksama kadr oturup soru cozuosun konu okuosun ws ama bunlar bıle cok yoruo ınsanı ya ahh su yıl bı bıtse bı unıwlı olsamm ıste o zaman gecıcek butun yorgunlugum senağlama

bu arada askımın gelmesınede 15 gun kaldı:sm_coolhh bu yonden keyfım yerınde :asigim:sımdıde msn deydık komutan mı ne caırmıs gıttısenağlamacam acıcaktı arkadasları geldı ben acıcaktım annem bu saatte kapıyı sılmeye basladı :dilcikar:anlıcaın bırbırımız goremedık cok ozledım yaa:asigim:

neysem bugunluk benden bu kadar bıdahakıne daha ıı haberler getırmem dılegıyle ...:a015:

Günlükcüğüm;
kafam şişti! Şu doğalgaz muhabbeti bitmedi bizim sokakta. Heryer delik deşik, dün de yağmur yağdı,heryer çamur oldu. Şimdi de ttttırrrr ttırrrrrr dırrrr... Tamam çalışanlara kıyamıyorum, onlar o makinanın başında nasıl duruyorlar? Ama ben de hiç çekemiyorum. Yarabbim bitirisinler artık lütfen
Ben artık televizyonun sesine bile tahammül edemiyorum. İyice yalnızlığa alıştım mı ne?senağlama

Selam günlük.Moralim cok bozuk.Zaten 1 aydir mutsuz mutsuz dola$iyorum ortaliklarda,bide bugün ne oldu biliyormusun.Arabayla kaza yaptim.Yani cok büyük bi$ey degildi ama insanin moralini ve dengesini bozmaya yetiyor.Park etmi$tim,oradan cikarken ba$ka bir arabayi sürttürdüm.Arabanin sahibi deTürk'mü$.Neyse arsmizda halledelim dedim,benden kücük bir cizik icin bir sürü para istedi cikarci!!!Anla$amadik,polisi cagirdik.Not falan tutuldu.Neyse ben agladim tabii.Tutamam kendimi böyle $eylerde.Aradan bir saat gecince ne göreyim.Polis yanlis tutanak tutmu$,yani adamin arabasini iki yerinden kazali göstermis.Offff sanki kaza yaptigim yetmedi,bide böyle bir hatayi gelde düzelt $imdi.Offfff günlük neden uzun zamandir yüzüm gülmedi.Neden her aksilik üst üste geliyor,neden???

selam günlükçüm..
bugün yagmurlu bir bursa sabahında uyandım çok sogudu havalarda neyse şikayet yok zamanı artık olucak tabi..bugün kayınvaldem bendeydi yeni gelini konuştuk biraz yorum yanii..bugün çok agır bir diyet yapıyom halsizim günlük bide spor olarak ne yapıyom bilionmu hani çocukların çevirdigi hulahop onu yapıyom bide onu kattım sporumun içine of be günlük sende bıktın aklım fikrim şu kilolardan kurtulmak dimi ..ama çogu gitti demi az kaldı..ay hadi by by

Aslanım Günlük,
İnanılmaz yorucu bir gün geçirdim bu gün. Sabah bir kalktım ki gökyüzü delinmiş sanki. Bir yağmur ki sorma gitsin. Aslında çok sevindim çünkü barajlarımız boş ve susuzluk kapıda...Tasarruf diye bas bas bağırıyoruz ama millet hala şakır şukur araba yıkıyor sokaklarda. Akan suları görünce içim acıyor günlük.
Öğleye doğru yağmur dindi ama o karanlık çok sıktı içimi. Okulda nöbetçiydim bir de... Eve geldiğimde ayaklarım nasıl ağrıyordu sorma. Yemek hazırlığı, bulaşık, yarının yemeği derken attım kendimi koltuğa. Gözlerim kapanıyor artık. Sabah da erken kalkmam gerek.
Neyse seni de sıkmayayım. İyi geceler günlük kardeş...

Günnük naber anam?

böle bi garip bi garip devam ediyom ben...akşama saçımı boyatıcam ve sümsüklükten çıkıcam inşallah :sm_cool:

röflemi attırım diplerimi boyatım iyi hissederim ozaman kendimi sengözlerimebaksanab

böle işte günnük..sana niye günnük demişler günnük ?:bbo:

valla ben artık sana haftalık ya da aylık falan dicem arada bi yazıyoz çünkü jeyyartatlicadiarzu ne oldum şimdi saçmalıyom günnük ben kaçar öptüm...sayfalarındanŞeniz

Günaydin Günlük...
Ya inanmiyorum kendime, su an dükkan sinek avlarken ben oturmus sabirsizlikla Dobra Dobra- Orada neler oluyor-Arim balim Petegim-Sabahlarin Sultani programlarini ard arda ve hatta bir iki tanesini ayni anda izliyorum :bbo: Ayol ben nefret ederdim bunlardan,sürekli annemi elestirirdim, neler oluyo bana Ya´Rabbim tatlicadiarzu Allah´tan öglen üniversiteye gidecegim, Serap Ezgü-Esra Ceyhan-Inci Ertugrul´un üclüsünü kacirmak zorunda kalicam tatlicadiarzu Yok halim nice olurdu bilemiyorum yane sırnaşık şey Bu yaziyi da reklam arasinda yaziyorum,dikkatini cekerim Günlük

Hemen kisaca hayat akisimin bi özetini geceyim sana; okula gidiyorum-calisiyorum-eve gelip yatiyorum tatlicadiarzu
Bu arada ben TEYZE oldum Günlük,söyledim mi sana :asigim: Ablam 3 gün önce dogum yapti ve tatli melegimiz sonunda dünyaya ve bize gözlerini acti.. O kadar tatli ki Günlük, hala inanamiyorum ya teyze olduguma:sm_cool: Resimlerine bakip bakip kendi kendime gülümsüyorumşutarafagitti Bu bebek insallah hayatimizda hayirlara vesile olur Günlük, bahti ve sansi insallah hep güzel olur..
Hoscakal Günlük :asigim:

Sevgili günlük
Sana uzun zamandır yazmadım şimdi fırsat bulmuşken yazayım dedim.Sınavlarım başlıyo günlük beni yine uykusuz geceler bekliyo anlayacağın.Bu aralar Mehmetle aram iyi ssayılır uzun zamandır öyle önemli bi tartışmamız olmadı.Hafta sonu kuzenimin düğünü varmış tokatta ama ben gidemeyeceğim sınavlar başlıyo hemde havalar soğuk günlük bu havada düğünün tadı çıkmaz, zaten ev düğünü olcakmış ben sevmiyorum ev düğünlerini neden mi? hiç eğlenemiyosun çünkü sürekli misafirlere yemek götür bulaşıkları getir birilerine hizmet ediyosun yani.İşte böyle günlük hayat yine aynı şekilde devam ediyor.Bu arada bugüün yine benim yemek günüm ne yapcam bilmiyorummmmm:çok üzgünüm:

Gözün aydın LimoniŞeniz
Ne tatlıdır şimdi O.Kokla benim için

Günlükcüğüm gelir gelmez sana bir uğruyayım dedim.
Ben de bir yaramazlık yok. Kocemin zırıltısı da yok. Dün chatlak geldi,lafladık.
Bugün sabahtan kütüphaneye gittim. Çocuklarla biraz kitap ve gazete okuduk. Sonra anneme gittim o da gezmeye giidecekmiş. Ablamın kızını giydirdim,kocaman bir poğaça yedirdim ona. Lafımı artık hep dinliyor maşallah!

Limoni de teyze olmuş, Allah bahtını açık etsin inşallah! Teyze olmak çok güzel ama çok zor, haberi olsun. Gerçekten teyze anne yarısıymış. Bunu ancak yaşadıkça anlıyor insan...

Gelen giden dostlara selamlar olsun. Hadi kal sağlıcakla, öperim günlüğüm..Şeniz

selam günlüüüük
bütün gün işteydim yinee hala da işteyimmm ve üşüyorummmmm
yani aslında üşüyodum ama bir müşterimiz elektrikli soba hediye etti bana üşüdüğümü duyunca hehe çok mutluyummm:teytey:

Günlük Kardeş,
Dondum bütün gün. Yakıt yokmuş. Okulun kaloriferi yanmadı. Eve geldiğimde ısınabildim ancak. Aslında tam olarak ısınmış da sayılmam. Şimdi sofrayı toplayıp şöyle bir kanape keyfi yapayım diyorum ya...
Yoksa örgü mü örsem? Yazılı kağıtlarımı da okuyabilirim. Neyse ben bir düşüneyim en iyisi...
Öpüyorum seni Günlük.

naber günlük bugün bütün gün midem bulandı.okulda çocuklara yaklaşamadım.halada bulanıyor ağzımda sürekli çubuk krakerle geziyorum..

Gözün aydın LimoniŞeniz
Ne tatlıdır şimdi O.Kokla benim için
Tatli olmaz mi teyzesi... Ama henüz kucagima hic alamadim,cünkü cok korkuyorum, o kadar minik ki :asigim: Söz,senin icin de cekecegim o mis kokuyu icime,hele biraz daha büyüsün,bi büyüsün..
Cok tsk ederim,öpüyorum belissimo´m..:1hug:

Limoni de teyze olmuş, Allah bahtını açık etsin inşallah! Teyze olmak çok güzel ama çok zor, haberi olsun. Gerçekten teyze anne yarısıymış. Bunu ancak yaşadıkça anlıyor insan...

Iyi dileklerin icin cok tesekkür ederim Laale´m.. Şeniz Allah güzel yegenlerimizi bizlere bagislasin. Elbette ki olacaktir zorluklari ama gelecek kahir gelsin de ondan gelsin,daha ne isterim :asigim: Öpüyorum seni cook :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…