Kadınlar Kulübü Günlük

çok teşekkür ederim canım benim Şeniz yok sıkılmıyorum da haksızlığa dayanamıyorum sadece..çok öpütüm seni Şeniz

günaydın günlükçüm..bugün güzel birgün geçer inşallah,öyle diliyorum ,bugün havada güzel şöyle dışarı çıkıp biyürüyeyim ,gezeyim ,evde kalınca sorunlarla ugraşıyom aklıma geliyo gideyim bi annemi yine göreyim içim rahat etsin,şu nette olmazsa naparmışız bilmem ya günlük..

Selam günlük kardeş;
Nassın eyimisin, eyi olmanı cenabı Allahtan dilerüm.
Günlük içim sıkılyıor, niyeki acep. Hiçbirşey düşünmek istemiyorum, hiçbirşey yapmak istemiyorum. Sadece miskin miskin yatmak istiyorum.İnsan yapamadığı şeyi niye bu kadar isterki günlük.
Off günlük çekemiycem bugün işi gücü, şöyle çıksam dolaşsam sokaklarda aylak aylak ne güzel olurdusenağlama

sevgili günlük nicedir seni arıyamadım. Ama bu benim şuçum değil kk ya girmede sorun yaşadım. Buarada her şey çok güzel sakin sessiz yaşamımız sürüp gidiyor. Allaha şükür sağlığımız yerinde maddiyatımızda bir sorun yok sakiyane yaşayıp gidiyoruz. Allah bozmasın mutluluğumuzu hepimizinkini. iyi geceler günlük. Burdan arkadaşlara selamımı söyle günlük. Yüreğim sevgiyle hepsine kucak açıyor.

Günlüüük öncelikle Gülbeyza'ya çok teşekkür ederek başlamak istiyoruma.s.
Sonra günümü yazıcam bugün çok çalıştım günlük ya valla yerimden 5 dakika kalkamadım bilgisayara bakmaktan gözlerim kanlandı beynim ağrıdı boynum kopcaak nası anlatsam bşr gün delirmem inşallah şu takıntılarım yüzünden....iş bitmeden kalkamıyorum ya ara veremiyorum deliiyim neyim anlamadımmmm....neyse yani başka anlatıcak bir şeyim yok zaten bütün gün başka bir şey olmadıki...
Sevgilim cephesinde de sular durgun anladığım kadarıyla doğumgünüm için ne bir sürpriz var ne de başka bişeysenağlama ama canımı sıkıcak değilim valla napyim olmasın çok lazım değil...hehe neysee ben yatiyim artık gözlerim çok acıyo:çok üzgünüm:
Heeeerkesin günlerii süper ötesi güzel geçer inşallah!!!!a.s.

Günlükcüm iyi geceler,
bi arkadaşımın kına gecesinden geldim şimdi...
Ne güzel herkesler yuvasını kuruyor bi biz kaldık...
Daha ne kadar böle yaşıcaz günlük bende o kapıdan beyaz gelinligimi sürüyerek çıkmak istiyorum...
Sence çok şeymi istedim günlük? sen söyle...

sevgili günlükçüm..
yeni gelen cotton candiye bende teşekkür ederim..
azemcim sanada hayırlı kısmaeler arkadaşım vakti gelen gider kız,
heroscum .yeni arabanız hayırlı olsun heyecanını anlıyom bizde ilk aldımızda neçok sevindim,sayende şimdi bende onu hatırladım..iyigünlerde kullanın canım..
evet günlükçüm bu kkda diyet bölümünde bir yarışma yapıyoruz orda bugün birinci olmuşum neçok sevindim anlatamam ya,ayrıca sıkıntılı gibi geçecek hissettigim bugünüm çok güzel geçti ve sonu da güzel bitti nese iyigeceler günlük..

ikrarcım hayırlı haberlerini bidaki aya bekliyoz canım,olsun geç olsunda güç olmasın,rabbim güzel kalbine tüm isteklerini versin..ŞenizŞeniza.s.

Günlükcüm,
heros ve gülbeyza'ya iyi dilekleri için tşk söle..
Kazasız belasız kullanının arabanızı heros hayırlı olsun..
İkrarcım herşey zamanla inşallah

Merhaba günlük;
kaç gündür gelemedim. Bir yandan kütüphane bir yandan anneme uğruyorum. Ona da hiç kıyamıyorum. Ablamın bebeğiyle telef oldu kadıncağız...Çok yaramaz bizimki de. Allahım gerçekten ben bebek sahibi olmak istemiyorum.
Dün de ortaokuldan bir arkadaşımla beraberdim. Kız evliliğin tam 1. yılında boşandı. Yarabbim bütün gece düşündüm. Hani ben de çok kızıyorum ya kocişe.. Sanırım boşanacak kadar büyük değil kızgınlığım! En azından şimdilik!
Hayat ne garip di mi günlük? Kızın düğününü dün gibi hatırlıyorum. Boşanma davası ise tam 3 dakika sürmüş. Hakim; "tekrar sormak zorundayım,maddi ve manevi talebiniz yokmuş, ikiniz de boşanmayı istiyor musunuz?" demiş. Kız da adam da "evet" demiş. O kadar!!!
Allahım bizlere hayırlı günler,geceler göster inşallah!

Leyn günlük bozuntusu azıcıkta beni dinle
Adetim değildir özelimi yazmak biliyorsun ama dün fortcu beni şoke etti.
Biliyorsun doğum günümü unutmuştu dana yavrusu bende ayrılmıştım, neyse başını ağrıtmıyayım çok yalvardı yakardı, özürler diledi affettim.
Dün fazlasıyla telafi etti ayrılık yaramış danaya ilk önce bana bot aldı sonra yemeğe götürdü.
Fazla yeme kilo alıyorsun diyen adam yemeği bana elleriyle yedirdi herkes bizi izliyordu utandım kendimi çocuk gibi hissettim.
Odun gibi olan adam acaip romantik oldu inşallah büyüsü bozulmaz külkedsi gibi:Roflol:
Günlükçüm herosa hayırlı olsun kazasız belasız binmeler ve ödemelerde sıkıntı çekmemeleri için dua ettiğimi söyle...
Mahbileye de söyle üzülmesin bana bakıp teselli olsun evlenecek biri varsa önce ben olmalıyım dimitatlicadiarzu

Merhaba Günlük;

Bugün farkkettim seni.KK'nın başka bir güzellide bu olsa gerek.:içelim:

Bugünlerde tuhafım ben ya.Çeyiz alışverişi yapıyorum mesela.(Ben para harcamayı sevmem.Para harcayıncada moralim bozuk olur.)Ama içim çok rahat.İşin ilginç yanı ne biliyormusun.Daha damat aday adayım bile yok biliyormusun?Ama içim bir tuhaf sanki nişanlıymışımda biranönce çeyiz olayını bitirmem gerekiyormuş gibi hissediyorum.CADIARZU

Enteresan rüyalar görüyorum.Evleniyorum.Alyans takıyorum.Alyans üzerinde arapça Allah yazısı görüyorum falan:bbo:.Mesela bu rüyada gördüğüm nesnelerin anlamlarına baktım.Hepsinin bir anlamı var evlilik.

Kafayımı yiyiyorum günlük nedersin???tatlicadiarzu

günnük merhaba

günnük bişi dicem kızma ben unutmuşum senin de KK'da oldunu ya yoksa yazmaz mıydım hiç...

ekşın ve entrika dolu hayatım devam edio :sm_cool:

15 gün sonra da dünya evine gircem sonra dışarı çıkmıcam..gelinliği üzerimden çıkarır çıkarmaz ilk işim 1 kilo çikolatalı dondurma ile sütlü çikolata yemek olucak...:dance:

günnük aslında çok şey var da yorgunum ya böle bitkin..

talıcadı arzunun imzasındaki böcük gibim dolanıyom bi oraya bi buraya ters dönmezsem iyi sırnaşık şey

sevgili günlükçüm..bugün yogun birgün sabah kalktım işlerimi yaptım yürüyüşümü yaptım birazdan çarşıya gidecem akşama kaynımın sözü var göbecikleri atıcam of yogunum yani hadi by günlükçüm..

Günlük kardeş,
Sabah 06.30 itibarıyla ev işlerine başladım. Pastalarımı yaptım.Okula gittim ve kurs görevimi bitirdim. Bu arada çocukları kurslarına bıraktım. Eve dönüp kalan işlerimi de yaptım. Şimdi duş alıp misafirlerimi bekleyeceğim. Akşam kocacığım İstanbul'dan dönüyor. Bir de ona köfte yaptım.
Ne becerikliyim di mi?

Merhaba günlükcüğüm;
dün ablamın doğumgünü kutladık ailecek. Çok çok eğlendik. Babam yine muhteşem bir organizasy:teyteyn yapmış. Allahım bu adam eğlenmeyi ve eğlendirmeyi ne kadar çok seviyor!
Şarkılar söyledik. Kah güldük kah hüzünlendik.Hele babam şarkı söylerken ne çok ağladım. Ana babama çaktırmıyorum ama onları çok özlüyorum..senağlama
Gece saat 3tü eve geldiğimizde. Zavallı kocam yine paşa paşa işine gitmek zorunda kaldı. Ben de yalnızlığımın tadını çıkarıyorum. Biirazdan da anneme gideceğim. Yine 3 kız,annem,ablamın bebeği toplanıp haftanın değerlendirmesini yapacağız. Bol bol dedikodu var yine...:dance:
Yine görüşürüz dostum. Kendine dikkat et olur mu?a.s

Günlükcüm;
Laleye söyle keyif onda valla, ohhh beeee

Çok şükür be kuzum! Allahıma çok şükür! Mutluyum. Ama hep bir tarafım buruk işte!
Şu yeni gelin psikolojisinden kurtulamadım bir türlü anam babam sayesinde. Hala bana bakarlarken gözleri titriyor ikisinin de..

Merhaba Günlük;

Bu hafta çok güzeldi.:sm_cool:Mutluyum huzurluyum.İş yerinde sorun yaşadığım müdürürm işten ayrıldı.:Roflolişlerimdeki teller kurban bayramına kadar çıkıyor:sm_cool:Bu hafta müthişti günlük.Dilerim haftayada diğer dileklerim olur.

Bana şans dile günlük...Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…