Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük;bugün nedense çok yorgunum patronum istanbula gitti bütün işler karıştı diğer dükkanımızdaki abi benim yanıma geldi akşama kadar beraberdik dükkanda bugün pek gelen giden olmadı saat 16,30da hesap çıkartmaya başladık başladık ama bi türlü hesaplar tutmuyo normalde 5,10 çıkıyodum işten bu akşam yatsı ezanı okunuyodu ve ben daha iş yerindeydim kasada açık çıkıyodu bi türlü bulamadık neyse ki sonunda bulduk ama daha 30ytl açık var ben çok kötü oldum ya düşünmekten kafayı yiyecektim halada öleyim nereye gitti bu para bide dükkanı kapattık ama çay makinesinin fişini çektim mi acaba diye düşünüyorum yemek bile yemedim düşünmektenn inşallah çekmişimdir yaa çok dua ettim halada ediyorum off off bugünü hiç unutmam herhalde ii gecelerrr

sana sevgili günlükcüm çok mutlu olduğum bugünü yazmak istyorum demek isterdim ama diyemiyorum berbatım bu çirkin olayı unutmam daha ne kadar zaman istiyorki artık yakamı bıraksın nolur yetmedimi çektiğim acı yüreğimin volkan gibi yanması bir yıldan fazla zamanım ağlamakla en acı şekilde elimden kaydı gitti 40 yaşındayım artık fazla zamanım yok neye nasıl yeniden başlayabilirimki ben ben değilimki niye canım dedikleri insanı sırtından vururki bu acı beni bırakmıyacak anladım artık bi ayağa kalkıyorum bide tepetaklakım yoruldum artık tükendim bittim yaşamak bumu sence anlatamam derdimi dünyadan büyük sığınamıyorum koca dünyaya yoksa niye seni rahatsız edişim biliyorum güzel mutlu habarler almak istersin ama ben üzgün mutsuz umutsuz sana ne verebilirimki günlükcüm kendine iyi bak kimsenin seni kırmasına üzmasine izin verme olurmu

sana sevgili günlükcüm çok mutlu olduğum bugünü yazmak istyorum demek isterdim ama diyemiyorum berbatım bu çirkin olayı unutmam daha ne kadar zaman istiyorki artık yakamı bıraksın nolur yetmedimi çektiğim acı yüreğimin volkan gibi yanması bir yıldan fazla zamanım ağlamakla en acı şekilde elimden kaydı gitti 40 yaşındayım artık fazla zamanım yok neye nasıl yeniden başlayabilirimki ben ben değilimki niye canım dedikleri insanı sırtından vururki bu acı beni bırakmıyacak anladım artık bi ayağa kalkıyorum bide tepetaklakım yoruldum artık tükendim bittim yaşamak bumu sence anlatamam derdimi dünyadan büyük sığınamıyorum koca dünyaya yoksa niye seni rahatsız edişim biliyorum güzel mutlu habarler almak istersin ama ben üzgün mutsuz umutsuz sana ne verebilirimki günlükcüm kendine iyi bak kimsenin seni kırmasına üzmasine izin verme olurmu

sevgili günlük söylermisin arkadaşıma hayat kırkında bitmez daha önünde katedeceği çok uzun bir ömür var. hayat gerçekten bayram kıymetini bil arkadaş. dertler gelir geçer hadi arkadaşım bir silkelen kendine bir iyilik yap hayatı sev. Mutlu ol. sende biliyorsun ki ömür çok kısa boşa gececek bir anımız bile yok. Sevgili günlük arkadaşıma söylermisin mutlu olsun bu onunda hakkı:hooray:

Günlükcüğüm;
ben geldim!
Dondum,dondum bugün...
Sabahtan öğleden sonraya kadar kütüphanedeydim. Orası sıcaktı. Kütüphanede işim bitince, bankaya gittim. Aman ne zormuş apartman yöneticisi olmak! Aidatları takip et, bankaya gidip defteri işlet. Bir de kalabalık banka. Süründüm resmen..:bbo:
Annem de anneannemlerdeydi. Banka dönüşü onlara uğradım.
Hem anneannemin gönlü oldu hem de harika köftelerinden yemiş oldum. Karnım da doydu çok şükür bugün de.. :teytey:
Yarına Allah kerim artık..
Görüşmek üzere,kendine dikkat et günlükcüğüm..Şeniz

Günlükcüm evvela selam eder, hasretle kucaklarım seni
Lale'ye bir sorarmızın herifine ne verecekmiş bugün yemek niyetine.Kendi köfte yemiş, herifi halt yesin ayol.tatlicadiarzu

Günlükcüm evvela selam eder, hasretle kucaklarım seni
Lale'ye bir sorarmızın herifine ne verecekmiş bugün yemek niyetine.Kendi köfte yemiş, herifi halt yesin ayol.tatlicadiarzu

Ahhh günlükcüğüm ahhh!
Senden başka kim anlar halimden?benneyaptımki
Kocan yemeğe gelebiliyor mu,akşamları kaçta geliyor,gelince aranız iyi oluyor mu,muhabbettiniz engin mi diyen yok!:sm_confused:
Habire fırça atıyorlar! Bir of çeksem karşıki dağlar inler be günlük de dostlarım elimden tutmuyor..senağlama
Akşamcı topiğini ne diye açtım ben, bir düşünseler ya... Yoook hemen yüklenelim Lalişe de mi?:1closedeyes:

merhaba günlük
Bir maruzatım vardı da, sana günlük değil de aylık diyerek hitabedebilir miyim?Zira hayatımda günlük değişmeler olmuyo.ben biriktirip biriktirip aylık rapor halinde sunarım sana olur mu?

Ahhh günlükcüğüm ahhh!
Kocan yemeğe gelebiliyor mu,akşamları kaçta geliyor,gelince aranız iyi oluyor mu,muhabbettiniz engin mi diyen yok!:sm_confused:
Habire fırça atıyorlar! Bir of çeksem karşıki dağlar inler be günlük de dostlarım elimden tutmuyor..senağlama
Akşamcı topiğini ne diye açtım ben, bir düşünseler ya... Yoook hemen yüklenelim Lalişe de mi?:1closedeyes:

:1shok: Hiii kız senin herifdemi akşamcı, e hani laylaylomdunuz kocişinle.Gecenin bir körü kokoreçe bilmem nerelere gidiyordunuz, hani noldu:1closedeyes:

:1shok: Hiii kız senin herifdemi akşamcı, e hani laylaylomdunuz kocişinle.Gecenin bir körü kokoreçe bilmem nerelere gidiyordunuz, hani noldu:1closedeyes:

Eve gecenin bir köründe geldiği için kokoreç yemeye gidiyoz zati..benneyaptımki
Yoksam manyak mıyım ben; gecenin bir yarısına kadar KK da geyik çevireyim..
O kadar sıkılıyorum ki yalnızlıktan, adam gönlümü hoş etmek için anca bu kadar lay lay lom yapabülüyör..:çok üzgünüm:

Niye erken gelmiyor bu herif evine heee:mymeka:
Günlükcüm esefle kınıyorum Lalişin kocasını, ilet bir zahmet

Ahhh günlükcüğüm ahhh!

lalişim sen bakma o kuzu postlu kurda, kafana göre takıl bacım:Roflol::Roflol:

Niye erken gelmiyor bu herif evine heee:mymeka:
Günlükcüm esefle kınıyorum Lalişin kocasını, ilet bir zahmet
Bazen gece mesaiye kalıyor,bazen de izin veriyorum erkek erkeğe takılsın diye..
Çok sık boğaz etmek istemem kocemi..:asigim:

lalişim sen bakma o kuzu postlu kuzuya, kafana göre takıl bacım:Roflol::Roflol:

Mersi şekerim...yerimseniben

Günlükcüm,
İşler yogun bi yandan bi yandan borçlarımız var , onu kapsam öbürü açıkta kalıyor ne yapıcam benbenneyaptımki
Evde annem gene tepemde , ay günlük zaten hastayım...
Çok sıkıntılıyım ya

Günlükcüm,
İşler yogun bi yandan bi yandan borçlarımız var , onu kapsam öbürü açıkta kalıyor ne yapıcam benbenneyaptımki
Evde annem gene tepemde , ay günlük zaten hastayım...
Çok sıkıntılıyım ya

Allah yardımcın olsun güzel arkadaşım.
İnşallah tez zamanda feraha kavuşursunuz..:teselli:
Hastalığın için çok geçmiş olsun,kendine çok dikkat et..:1hug:

Günlük,

Sana ilk kez yazıyorum... :) Yine hüzün dolu bir gün yine dua ederek geçirdiğim bir gün... Umarım bütün engeller kalkar önümüzdeki...

Günlükcüğüm beni bekliyordun biliyorum ,ama işler ancak bitti .a.s. çok mutluyum ve huzurluyum ne iyi yapmışım şu kurslara başlayarak , insanın kendisi için bişeyler yapması ne güzel bir duyguymuş . Evde boşuna pineklemişim bunca zamannn . valla günlük sende bir kursa katıl tatlicadiarzu dersler ,yemek, ortalıgı topla, (zar zor yetiştiriyorum valla) jeyyar zamanın nasıl geçtigini anlamıyorum ( evi hergün altını üstüne getirip temizlik yapmadan ancak fırsat buldum öyle yaaa..!) O Kadar yorulmama ve ev işlerini tam yapamasamda buna rağmen ertesi günü iple çekiyorum günlük be ne iyi yapmışım , bu kurslara başlayarak..! Şu hafta sonuda gelsede sana birde ankara buluşmasının heyacanını yazsam:sm_cool: yeter bukadar dimi pazar akşamı görüşürüz :1hug: ben KK seviyorum be günlük söylemeden çıkmayım dedimyerimseniben

Günlüük selamlar anacım,
bugün ot gibi geçti ooot sabahtan beri işteyim 9a kadar da burda olacam ya bide iş yok şekerim bugün otur otur popom düzleşti valla boynum ağrıyo zaten ekrana bakmaktan...neyse buna da şükür...facebookta küs olduğum bi kız arkadaşım buldu beni baya sıcak konuştuk hatta beni işyerime ziyarete bilem gelecekmiş...hadi baalım hayırlısı...insanlar ben hayatlarından çıktıktan sonra değerimi anlıyorlar ne kadar acı...5-6 kızla daha böyle konuşmuyorum ve teker teker pişman olup geliyorlar...hadi bakalım sıradakini bekliyorum...iyi insansan eğer Allah mutlaka yenilen hakkını geri veriyor...buna inanıyorum.
Neyse bırakalım ben zaten artık kızlarla arkadaş olmicem karar verdimsengözlerimebaksanab
Sevgilim dün beni gıcık etti telefonda yaa deli olucaktım beni sinir ediyo ve sinir oldun dimi diyip duruyo adam kıkır kıkır gülüyo yaa çıldırcaktım en sonunda seni sefmiom falan dedim de öle biraz kendine geldi yaa anaaam manyak inşallah bu gece düzgün konuşur valla yoksa konuşmayı düşünmüyorum!
İşte böyle günlükçüm gelişmeler....ben biraz daha forumda gezineyim...
Herkesin günleri mükemmel süper sonik geçsin inşallah!!!!naniknanik

Günaydin Günlük...
Ya inanmiyorum kendime, su an dükkan sinek avlarken ben oturmus sabirsizlikla Dobra Dobra- Orada neler oluyor-Arim balim Petegim-Sabahlarin Sultani programlarini ard arda ve hatta bir iki tanesini ayni anda izliyorum :bbo: Ayol ben nefret ederdim bunlardan,sürekli annemi elestirirdim, neler oluyo bana Ya´Rabbim tatlicadiarzu Allah´tan öglen üniversiteye gidecegim, Serap Ezgü-Esra Ceyhan-Inci Ertugrul´un üclüsünü kacirmak zorunda kalicam tatlicadiarzu Yok halim nice olurdu bilemiyorum yane sırnaşık şey Bu yaziyi da reklam arasinda yaziyorum,dikkatini cekerim Günlük :eek:

Hemen kisaca hayat akisimin bi özetini geceyim sana; okula gidiyorum-calisiyorum-eve gelip yatiyorum tatlicadiarzu
Bu arada ben TEYZE oldum Günlük,söyledim mi sana :asigim: Ablam 3 gün önce dogum yapti ve tatli melegimiz sonunda dünyaya ve bize gözlerini acti.. O kadar tatli ki Günlük, hala inanamiyorum ya teyze olduguma:sm_cool: Resimlerine bakip bakip kendi kendime gülümsüyorumşutarafagitti Bu bebek insallah hayatimizda hayirlara vesile olur Günlük, bahti ve sansi insallah hep güzel olur..
Hoscakal Günlük :asigim:
gözünüz aydın limonim..
allah analı babalı büyütsün..
mis kokulu bebiş onlarda okokuya bayılıyorum..

günlükçüm iyigeceler..
2 gündür ev misafir kaynıyor ugrayamadım..
neyseki gittiler,ama yorgunum küçük beyzamında dogum günüydü bugün babası küççük bir pasta getirdi kutladık..
bütüngece babasının ona aldıgı bebekle oynadı ..bu çocukları sevindirmek ne güzel hemen mutlu oluyolar..allahım dünyanın en güzel varlıkları onlar..
iyiceceler cünlük ..ben kaçtım..

X