Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlük.Bu sana ilk yazim.Ise basladiktan sonra artik bilgisayari cok az acabiliyorum.Eve yorgun gelipte pc basinda oturmak zor geliyor.Zaten erkenden de yatiyorum.Bir zamanlar KK nin müptelasi olmustum,bide calismiyordum ya,hep evdeydim.Bu yüzden bir girdimmi saatlerce cikmiyordum.Ne var ne yok okumaya calisiyordum.Ama artik isle mesgul kafam.Dükkan actik esimle,Allah insallah islerimizi rast getirir sevgili günlük.Lütfen bizim icin dua edermisin günlük,lütfeeeennnn...

Sevgili günlük artık erken uyanmaya gayret edeceğim çünkü artık kpss çalışmaya başlamam lazım yoksa seneye boş gezcem öğretmen olamıycam.:KK43: Bugün yine konu anlatccam günlük aslında dün antakcaktım da hoca konuyu beğenmedi ne sorunlu insanlar var günlük bi görsen bizi nelerle uğraştırıyo son sınıfız diye anlayış gösterdiği yok.Konu anlatırım günlük o sorun değilde anlatacağın konuyla ilgili 10 sayfa açıklama,özet,10 tane soru,cevap anahtarı ve ders planı istiyo bizden bunların hepsini dün gece tekrar hazırladım çok yorgunum 5 saatlik uykum var. aslında bunları hazırlamak da sorun değil günlük ama ikinci kez hazırlayınca insanın zoruna gidiyor dün çok sinirliydim günlük ama bugün biraz yatıştı sinirlerim.Bide regl dönemim geliyo günlük onun da stresi var üstümde bi alınganlık başladı yine dün oturdum ağladım sinirden bu hocanın yaptığı son nokta oldu yani.Ama Allah görüyo günlük bana yapılan haksızlık bigün onada olacak inanıyorum.Asıl üzücü de böyle insanların bizim başımızda öğretmen olması bu insan nasıl öğretim görevlisi oldu bilmiyorum valla.Allah kızlarına sabır versin ve de karısına da.

Merhaba günlükcüğüm;
iyiyim bugünlerde çok şükür. Kocacığımla da bir arıza çıkarmadık şu son 3 gündür. Pek hayra alamet değil ya hadi bakalım! Fırtına öncesi sessizliği mi yaşıyoruz nedir?:Roflol:
Bir arkadaşım aradı, gelmek istedi. "Evden çıkıyorum,hemen gelicem,çayı demle" dedi. Hemen çayı koydum. Demlenmeye başladığında aradı. "İşim çıktı gelemiyorum" dedi. Bütün çayı döktüm. Eeee ben çay sevmem ki.. Onun için hazırlamıştım. Keyfi bilir,canımı sıkmam ben. Zaten evimde yalnızlığımı çok seviyorum.şakkıdı
Günnükkk;
Şu müsrif Lalişe söyle ben gelir içerdim güzelim çayı ne dökmüş:mymeka:Alırdım yanıma İzmirli KK lıları keyif yapardık.Bak şimdi gece yarısı canım istedi,açık olsun benim ki Lalişşakkıdı

sevgili günlük
dün sevgilimle tartıştık biraz regl dönemim olduğu için alınganım biraz ve çok stresliyim.Dün msn de konuşurken bana çok soğuk davrandı ve benim işim var başka şeyler bakcam internetten dedi.Bende tamam işine bak sen dedim ama çok sinirlendim.Sonra hiçbişey olmamış gibi bana mesaj atıyo nasılsın aşkım filan diye bende sinirlendim niye msnde benimle konuşmadın dedim kızdım beni anlamasını bekledim ama yine olmadı günlül.Beni hiçbir zaman anlamayacak benim ona ihtiyacım var karnım ağrıyodu ama ağrıyı unutmak için onunla konuşmak istedim o beni umursamadı bile sanki bakacağı şeyler çok önemli 1 saat sonra bakamaz onlara.Neyse sonra beni msne çağırdı bende gitmedim karnım ağrıyo yatıyorum dedim.Asıl sinir bozucu şey de sabah dersaneye gittiğimde bana hiçbişey olmamaış gibi davranması.Sanki dün tartışmamışız bana bu kötü anımda o kadar üzücü şeyi söylememiş gibi.Gerçekten anlamıyorum bazen günlük.Dünden pişmansan özür dile yada hala kızgınsan yine soğuk davran ama bi geldi yanıma öpüyo sarılıyo filan,ben önce yüz vermedim ama çok üzgündüm sonra biraz yumuşadım.ama yarın konuşcam o mesajların hesabını sormak istiyorum.artık beni bu kadar kolay üzmesine izin vermiycem kesinlikle...senağlamasenağlama

SEVGİLİ GÜNLÜKÇÜM..BİKAÇ GÜNDÜR YAZAMADIM CANIM ÇOKKKKK SIKKINDI ..BUGÜNDE BAYRAM HERKEZİN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN ATAM SEN RAHAT UYU..

çok sıkıcı birgün , bugün iki senedir ilk defa resmi tatilde işe gitmedi , temizliğimi bile cumartesi günü yaptım dışarı çıkarsak kalmasın diye , sonuç evde kızımla kaldık , o dışarda ben yine pc başında , tatil yalan oldu , akşam da oldu , çok kızgınım , ağlamanın üzerindeyim , az sonra başlarım zaten ağlamaya da ...:çok üzgünüm:

bende yeni üye oldum çok iyi dostlarım olacağına bütün kalbimle inanıyorum arkadaş listeme eklediklerim ve beni ekleyenler sizle daha sık konuşmak isterim ama nasıl ulaşacağımı bilmiyorum iyiki burayı bulmuşum çok beğendim ayrıca gülse,belgin,asena66 bana yol gösterdiğiniz için size çok teşekkür ediyorum her gün buraya yazmaya çalışacağım sevgiler

Sevgili günlük,valla sana ne anlatsam bilemiyorum.$u an iyi giden pek bir$ey yok.Gerci yine her$eye cok $ükür.Ama gercekten de iyi giden hic bir$ey yok su an.Kizim kabakulak gecirdi.Dünden beri iyi.Dükkanin i$leri hic iyi degil.Hic bekledigimiz gibi gitmiyor.Kafamiz hep orada.Oglumun okulunun müdürü evi aradi,oglunuz cok yaramaz dedi.Kizimin gecen car$amba dogum günüydü.Simdiye kadar ona hic güzel bir dogumgünü yapamamistim,ama bu sene yapmayi cok istiyordum.Ama o da olmadi.Kizim dogumgününde 40 derece atesle hastaydi.Valla hep böyle günlük.HerSey icin cok $ükür yinede ama hayatta herSey kötü gittimi de insan mutlu olamiyor be günlük.....

günlükcüm
yine sıradan günlerden bir gün işte...:sm_confused:
canım 3 gün evdeydi ama tatil çabuk bitti:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
yine yanlız kaldım.ALLAHa çok şükür küçük papatyam benimle oda olmasa ne yapardım.:1hug:
artık yürüyor ama felaket bişey oldu.heryer darma duman
anee,anaa diye dolanıyor:asigim:

•kelebek•;1347985 .!.:
günlükcüm
yine sıradan günlerden bir gün işte...:sm_confused:
canım 3 gün evdeydi ama tatil çabuk bitti:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
yine yanlız kaldım.ALLAHa çok şükür küçük papatyam benimle oda olmasa ne yapardım.:1hug:
artık yürüyor ama felaket bişey oldu.heryer darma duman
anee,anaa diye dolanıyor:asigim:

günlüküm kelebeke söyle anlatmasın papatyasını...ben çok özenmeye başladım yaa...tüm arkadaşlarım hamile zaten...ben de istiyorum...amannn annem duymasın hatta kimse duymasın daha 2 ay bitmedi evleneli...offff ama istiyorum yaaa...yok yok mantıklı olmam lazım di mi günlüküm...evet evet kapattım bu mevzuyu...kelebekin papatyasın öpüyorum ama ellerinden malum bebeklerin o güzel yüzleri muhteşemdir ama mikrop felan bulaşır Allah korusun...hem bu teyze (artık küçüklerin teyzesi olmaya başladım, yaşlanıyorum sanırım) sigara da içiyor...

Günlükcüğüm;
cumartesi gecesi kocamla orta ölçekli bir tartışma yaşadık. Şükür; pazar günü yine şımarık Lale geri döndü.:asigim:
Keyfim iyi. Kütüphanedeki görevimi seviyorum. Bazen yoruluyorum ama ben yorulmayı da seviyorum be günlük. Bir iş bulsam; bu çocukları nasıl bırakırım diye bazen kara kara düşünüyorum. Gerçi iş teklifleri de kaynamıyor ya neyse, işte kendi kendime kuruyorum ben.
Yeni haber yok yani senin anlıyacağın... :1closedeyes:
Bu arada İkrarcığıma söyle de az önce yazdıklarımı unutmasın, bir daha buraya uğrayınca öpücüklerimi iletirsin kendisine...Şeniz

Günlükcüm,
Öncelikle ikararıma söel hemen moralini bozmasın bakem dualarım onunla Şeniz
İyiim günlükcüm hayat gene eskisi gibim karagözlümleyiz:asigim:
Daha kimsenin haberi yok ama olsun :teytey:
Hadi iyi geceler herkezleri öptüm

sevgili günlük evlenmeme 25 gün kaldı çok şitreşliyim çok gerginim sağa sola çatıyorum çok fenayım noktatatlicadiarzu

sevgili günlükçüm..bugün 1 saatline anneme gittim ,sende evde olanları biliyon gördüklerime şaşırdım ve kaygı duymaya başladım ya...of günlük ya..anneme canım sıkıldı gelin desen ayrı bişdert ..tek yapacam dua ..yanlız şu abim ahhhh..bu erkeklere ne desem bilmem ya..nese ben tırlatçam onların yüzünden ..nese dön yuvana gülbeyza 2yavrun var sana ihtiyacı olan nese günlük ben kendimden geçeçem şimdi aklıma geldikçe iyigeceler kız günlük...pisikoljik olucam yavv..

bugün farkettim günlük sayfasını ya ben de yazıcam çok severim günlük yazmayı...günlükçümmm bugün işe gitmedim evdeydm bütün gün odamı topladım düzenled,yemek yaptıımmm akşam da teyzeme oturmaya gittim ve sevgilim dün gece yine telefonda gıcıklık yapmıştı bana bugün de çok az konuştuk ama aramız düzeli şükür...çok özledim bida ne zaman gelicek acabaa bu hafta doğumgünüm var acaba naapıcak...gerçi süpriz falan yapamaz bi kuru iyiki doğdun dicek herhal...neyse kısmet... kaptırdım ya sevdim ben bu günlük işini
gününüz güzel geçsin hanımlaarra.s.

Hayirli geceler Günlük Bacim..
Ne zamandir ihmal ettim seni,kusuruma bakma.. Gerci seni hic bos birakmiyorlar,yoklugumu farketmemissindir bile:dilcikar:
Benim hayat bu aralar monoton,ev-okul-is arasi gidip geliyorum...
Askim görmemisi kendine bi laptop aldi, ay bi görsen,adam beni tinlamaz oldu.. Ne zaman telefon acsam "Yok $unu yüklüyorum,yok bunu ayarliyorum" diye diye bi türlü agzimin tadiyla telefonda sohbet edemez oldum:mymeka: Yani utanmasam laptopu kiskaniyorum diyecegim ama ih ihh, o kadarini da konduramam kendime :1closedeyes: Ee o da benden cok ilgilenmesin sevgili laptopuyla napalim tatlicadiarzu
Ülen bu evlenince de böyle teknoloji manyagi olup cikmasin basima, he günlük ne dersin :uhm: Bosarim alimallah Çok üzgünüm çoook Hic gelemem öyle bilgisayarin basinda kendinden gecen bir herife.. Ayol neyse,en iyisi kinamayayim da basima da gelmesin benneyaptımki.. Zira benden fazla kimle,ne ile ilgeniyorsa ben tutamam kendimi,kiskanirim :asigim:
Bakalim bir iki gün daha alsin hevesini laptopundan,simdilik sesimi cikarmiyorum.. Ama böyle benimle telefonla konusurken o lanet laptopla ilgilenmeye devam ederse cok büyük sorun yasayacak haberi olsun,söyle ona günlük :mymeka:
Neyse bu kadar kapris yeter,yaticam ben Günlük´üm:asigim:

günlük okadar mutluyum kiii
lise arkadaşlarımdan en sevdiklerimi buldum
o kadar uzun zaman oldu ki görüşmeyeli
o kadar çok konuşacak şey var ki...
çok değişmişler,çok mutlular onlarda:nazar:tek sorun onlar farklı şehirde ben farklı şehirde
neyse arada gittiğimde buluşurum artık...
eskilerden bahsetmek iyi geldi yenilendim.nerde durduğumu hayatımı nasıl tek tek taşlarla kurduğumu hatırladım.
bir zaman kçük bir kızdım tek derdi platonik aşkları olan deli dolu bir kız...
kırıldım parçaladım hemde en yakın arkadaşlarım tarafından toparlandım eskisidende sağlam bastım yere yeni yepyeni sayfalar açtım eskiden bir parça bile sokmadım.şimdi sevdiklerimle tekrar buluşma :1hug:beni üzenlerlede
kalan hesapları tamamlama vaktiKötü Kazen

sevgili günlük

efsane geri döndü tatlicadiarzu

artıkın istediğim an girebleceğim nete çünkü bağlantım oldu..KK yı çok özlemişim canım benim..ben yokken eskiden yazdığım bikaç mesaja saçma sapan eksi repler vermiş bazı zavallı insanlar canımı sıktılar biraz ama neyse..rencide edici yorumlar da yazıyolar keşke adlarını da yazsalar..sanırım birisi bana taktı ve dönüp dolaşıp cinsellikte yazdığım yorumlara eksi repler veriyo..yorumları da aynı hemen hemen maşallah anam,oo aferim sana falan tarzı basitçe şeyler yazmış..tekrarlanırsa şikayet edicem eksi rep umrumda değil ama gayet usturuplu ve normal yazdığım konuları sanki çok ayıp şeyler yazmışım gibi yorum yapıyolar..

örneğin sex saati kaç olmalı diye bir ankete 7/24 tatlicadiarzu yazmışım..aynen böyle gayet esprili bi mesaj bu kimse gerçekten böyle düşündüğümü düşünmez..ama eksi rep veren şahıs''çok güzel tebrik ederim 7/24 az dinlen çok yorma kendini'' yazmış..canım sıkıldı ben bekarım..off neyse ya densiz işte

görüşürüz yine

sevgili günlük

efsane geri döndü tatlicadiarzu

artıkın istediğim an girebleceğim nete çünkü bağlantım oldu..KK yı çok özlemişim canım benim..ben yokken eskiden yazdığım bikaç mesaja saçma sapan eksi repler vermiş bazı zavallı insanlar canımı sıktılar biraz ama neyse..rencide edici yorumlar da yazıyolar keşke adlarını da yazsalar..sanırım birisi bana taktı ve dönüp dolaşıp cinsellikte yazdığım yorumlara eksi repler veriyo..yorumları da aynı hemen hemen maşallah anam,oo aferim sana falan tarzı basitçe şeyler yazmış..tekrarlanırsa şikayet edicem eksi rep umrumda değil ama gayet usturuplu ve normal yazdığım konuları sanki çok ayıp şeyler yazmışım gibi yorum yapıyolar..

örneğin sex saati kaç olmalı diye bir ankete 7/24 tatlicadiarzu yazmışım..aynen böyle gayet esprili bi mesaj bu kimse gerçekten böyle düşündüğümü düşünmez..ama eksi rep veren şahıs''çok güzel tebrik ederim 7/24 az dinlen çok yorma kendini'' yazmış..canım sıkıldı ben bekarım..off neyse ya densiz işte

görüşürüz yine
öncelikle aramıza tekrar dönmene çok sevindik..
bunlar senin için..a.s.a.s.
bence bikaç densiz insan için konu açmama düşüncen olmasın biz severek takip ediyoruz seni canım..
onlar seni kıskanan kişilerdir bence,eksi rep veren kişi bence adınıda yazmalı,yazmıyosa başarını demek kıskanıyo..
öptüm canım..Şenizhadi yoluna devam et bize yeni konular aç bitanem ve canını hiç sıkma..:1hug:a.s.

X