Kadınlar Kulübü Günlük

günlük nan yazacaktım ama bademin mesaj bitirdi beni affet bugünlük konuşmanın anlamını bulamadım şu an..:çok üzgünüm:

sevgili günlük biraderim :):)
seninle uzun zamandır görüşemedik
zaman herkese göre hızlı bana göre çok yavaş geçiyor
haftasonu güzeldi uzun zamandır böyle mutlu olmamıştım hiç bu kadar gülmemiştim
zaten ondan çabuk geçti ya 2 gün ama şimdi herşey aynı
bugün sinemaya gittim alışveriş yaptım annemin d.günü bu hafta onun için hediye aldım
mutlu günler yakındır inanıyorum buna az kaldı hemde çok az

günlük kardeş,

pazardan beri yazmak için sana gelip gelip döndüm. ama daha fazla dayanamayacağım. onlarca duygu bir anda şu anda kalbimde, beynimde...

liebling'le çok güzel bir cumartesi, çok güzel bir 14 şubat geçirdik. eskiden "14 şubat da neymiş" nutukları atan bana böyle güzel, mutlu geçebilecek günü kutlamakta bir zarar olmadığına inandırdığı, beni bu yönde biraz yonttuğu için sevgilime teşekkür ediyorum:asigim:

ama sonrası hüzünlü...
bu kadar zamanda ilk defa bu kadar uzun süre aramızda bu kadar fiziki mesafe var, olacak. her gün görmesek de birbirimizi, görebilme şanısımız olması belki de insanı rahat hissettiren. havalar da bozdu diye çok endişelendim, düşünmemek için kitaplara daldım o gün ondan telefon gelene kadar.

dün, bugün... bir yandan sevinçten gözlerim doluyor;bana o genç yaşlarımda yaşadıklarımdan sonra bu duyguları yaşattığı, beni anladığı, hayatta artık hiç tatmayacağımı düşündüğüm duyguların varlığından haberdar olmamı sağladığı, bana genel olarak tüm kadınların hoşlanacağı şekilde değil de, tam da bana uyan jestlerde bulunduğu, kendimi özel hissettirdiği... için Şeniz bir yandan da boğazım düğümleniyor; ya bunlar rüyaysa, ya o yaşadığımız tek ayrılığın ardından tekrar bir araya gelmekte hata ettiysek, ya yine ilişki boyutu bir gün değişir de, farklı etiketlerle ilişkimiz, bu durumumuz zarar görürse diye... ama o yaşadığımız tek "adlandırma olarak" ayrılıkta da biz ayrı değildik ki, belki de daha da yakın olmuştuk birbirimize... o ayrılığı yaşamak, ayrılırken bile sevgiyi hissetmekti belki de daha da kuvvetle bağlayan...

şu anda göz yaşlarımı umursamadan, silmeden yazıyorum bu yüzden mürekkep dağılmasa da klavyede sorun çıkarsa bağışla beni e mi

içimdeki endişeleri peşi sıra eklenenlerle sırt ağrılarım tavan yaptı biliyorsun. bir yandan yolda olanları merak etmek, diğer yandan buradan hani bulut dün hastalanmıştı ya, bugün bir türlü haber alamadık bulut ve annesinden. :çok üzgünüm: umarım yarın gelip bulutla çok eğlendiklerini, o yüzden kk'ya giremediklerini söylerler de bir rahatlarız, ama ben ancak akşam öğrenebileceğim bunu, çünkü yarın tam gün işte olacağım :çok üzgünüm:

sana daha önce yazmam gerekiyordu biliyorum, sayfalarını çok doldurmamak için sildim yazdıklarımdan bir bölümünü, yanlış anlama olur mu :teselli:

Günlüğüm bende geldim sana yinee..

Benmi nasılım nasıl olim be günlüğüm iyiyim herşey yolunda alem mutlu huzurluu sevgiilim ömrüm dediim adam yanımda, evimde huzur var mutluluk varrr ablam biliyorsun 9 aylık evli oda mutlu huzurlu dershanede işe başladı,Dün akşam ablamın dershanedeki hocalar eşleri nişanlıları toplanıp 9 matinesına sinemeya gidiceklerdi ablam benide aradı hadi hazırlan 8 gibi ufukla enişten seni almaya gelcek dedi ufukla sende geliyorsun sinemaya dedi ve ben hemen hazırlanmaya başladım.. Akşam 8 gibi ömrümle eniştem geldi almaya beni ve hemen aşağı indim ilk önce dershaneye gittik bakırköye ve ablamlarla toplanıp avşara geçtik recep ivedik 2'ye tıklım tıklımdı çok eğlendik çok güldük ve 12 gibi evlere döndük..

Bugünde dershanedeki hocalar yine toplanıp okan bayulgene gidiceklermiş beni aradı ablam 14 martta hazır ol diyee :lepi: tamm nekadar bilet dedim ne parası yaa sen hazır ol ufuğada haber ver yeter dedi oluur zevklee dedimm:jeyyar: Bu arada haftaya p.tesi ablamın doğumgünü ömrüm ve eniştemle Beraber güzel bir sürpriz yapıcaz şimdiden hazırlıklar başladı bile yerimseniben
Günlüğüm bana dua et olurmuu?? seni okuyanlarda ne olursun benimm için dua etsinlerr sadece dualarını istiyorum çok bişey değil sadece dua.. Neden dersen 2 hafta sonra çoooook değişik bir şekilde gelebilirim karşına yeni kararlar yeni umutlar yeni başlangıçlarr ve herşey bambaşka olabilirr sace bi haber bekliyorummm o haber eğer olumlu sonuçlanırsa belinay sana bir haberle gelicek büyük puntolarla yazıcakk renklerle süslicek burayı günlüğümm neolur ALLAH AŞKINA DUA ET VE DUA EDİN GÜNLÜĞÜ OKUYANLAR BENİ TANIYAN VE TANIMAYANLARR DUALARINIZA İHTİYACIM VARRR SADECE İNŞALLAH OLUMLU SONUÇLANIR DİYİP DUALARINIZI BEKLİYORUMM:Saruboceq:

sevgili günlük
çaresiz bi umutla bekliyoruz eşim ve ben
eve gitmeden eşimle buluştuk alışveriş edip eve gittik..kimseyi de görmedik göremedik..
sofra hazırladım yemeğe oturduk,rahat rahat konusabilelim diye kapıdaki anahtarı içeri aldım ki geldiklerini duymuyoruz konustuklarımız duyulsun istemedik..
daha yemeği doğru düzgün yiyememişken biz başladık konusmaya..
eşim eğlıyo ben ağlıyorum..ben ağlıyorum ama eşime ağlıyorum
eşim bütün taşları dökmüş anam böyle babam böyle kardeşlerim böyle diye
halbuki gerçekleri biliyor içinde tutuyormuş
Allah sorsun onlara benden ne istediler onlara ne zararım oldu diyor
bi tanesi anlayışla karşılasa biri söyleyecem babamla aynı evde olmuyor diye ama
konusursam baba bak seni sevmiyor diyecekler biliyorum ve zaten demişler biz bişey yapmadığımız halde diyor
o sırada kapı çaldı eşim açtı annesi selam vermeden odaya girip çıktı ben bakıyorum bi selam alırım diye ama yok konusmuyo küsmüş benle
eşimin hiç umurunda değil ailesi ama çok yapayalnız akraba desen yok aile desen hiç yok
sen olmasan bu evde benim ne işim var burda gelmem ki gelemem ki dedi
annemle konustuğumuz fikri söyledim bak annemler yazlığa gecicekkışları biz evlerinde oturalım huzurumuz bozulmasın diye dedim
kabul etmedi haftada bi iki gün gideriz ama evimizde oluruz sonra derler anam babam bak beni sevmiyolar da gitti diye dedi
tamam bi iki günlüğüne geceriz de annemleri iki günde bi postalayamayız ki dedim ama yok bunu askıya aldık bi sene olsun da bakalım
uzun zamandır eşimi koklayarak öpmemiştim sakalları beyazlamış dün farkettim
saçlarında da bi kaçtane beyazlar çıkmış
bi yakalarsa fena açacak ağzını bekliyorum
bide burda açtığım konuyu okuttum eşime
biliyorum bilmiyor muyum sanıyorsun annem babam normal mı ki konusayım karsıma alıp dedi
o zaman eşimin kardeşleri ve ailesiyle birlikte konusacağı günü bekliyorum
zaten bi elti daha geliyor apartmana kıymetim 2 günde anlaşılır zaten
az konuşmadılar gelecek gelini..ben severim kendisini aklı basında bi insan inşallah mutlu olur ..
ben eşimi çok seviyorum be günlük senağlama
bazen kızıyorum ama için acıyo ya senağlamasenağlama

Merhaba Günlük...
Yüzdük yüzdük kuyruğa geldik bu hafta sonu taşınıyoruz Allah nasip ederse..Birazdan net kapanacak.Beni seven sevmeyen herkeze selam olsun hepsini tek tek öpüyorum..Allaha emanetler.:1hug:a.s.
Sarubocegim şuan doğumda Rabbim yardım et onlara n'olursun Alya Derinimizi tatlı annemize bağışla..Dünyaya geldiğinde sımsıcak bir kucak onu karşılayacak..:ecrin_bebek::1hugularım sizlerle canlarım..
Yeşilim ablam Allah seninde yardımcın olsun..Bademim kaç gündür sanada dua ediyorum Allah ikinizede sabır versin.Güç kuvvet versinsenağlama
Ne diyebilirimki Hepinizi çok özleyeceğim lütfen kendinize iyi bakın. :a015::a015:

selam günnükçüm
kaç gündür uğrayamadım yazamadım sana
iyice depresif bişi oldum ben ya
hep asık suratlı mutsuz geziyorum kendime ben bile sinir oluyorum
işteyim yine hep şikayet ediyordum gelmek istemiyorum iş bulsam ayrılacağım diye
cuma ve cumartesi günü çok kötü şeyler yaşadım gerçekten artık buraya adım atmak istemiyorum
eşimin desteği bana kuvvet veriyor hiç bir şey senin sağlığından önemli değil çık gel evimize bir kaç ay evde oturursan aç kalmayız diyor ama hesap kitap yaparken borçlarımız bitmemişken nasıl işi bırakırım evet sağlığım bozuluyor psikolojimde bozuluyor burada yine de bırakıp gidemem
aylardır iş bulamıyorum bu yüzden de moralim çok bozuk
rabbimin bir bildiği vardır mutlaka isyan etmeyeceğim
elbet zamanı vardır herşeyin
rabbim bana inşallah dayanma gücü verir sabır verir kuvvet verir.

Günlük

Ben geldim...
Bugün oğluşumu kayınvalideye bırakalı 3 gün oldu.
Nasıl burnumda tütüyor kerata..:çok üzgünüm:
Eşim diyor ki " biraz daha eguş,eguş dersen gidip alıcam annemde,getiricem eve"
Kalbim ısrar ette getirsin diyor,ama mantığım olmaz içine at..
Seninle olsa üşüyüp hasta olucak diyor..
off ki off bir bahar gelse,bırakmam ben onu ama elden ne gelir..:çok üzgünüm:

Günlüğüm, bugün böcüğüm Alya Derinimize kavuşucak hayırlısıyla.. Çok mutluyum çok günlüğüm.
Sanki ben doğum yapıcakmışım gibi mutluyum..
Allah yar ve yardımcısı olsun,sağlıcakla,hayırlısıyla kucağına alsın böcüğüm Alya derinini..
Allah'ım sen yardım et ne olur...
:Saruboceq::Saruboceq:

meraba ilk defa bişiler yazacağım burayı yeni fark ettim.. bugün okadar durgun okadar duygusalım ki biri dokunsa ağlıyacağım sanırım annemin burda olmayısı 9 ay oldu evliyim hatta bende bir anne adayıyım amaa anneme hala alışamadım şimdi istanbulda abimin yanında böyle uzak kalınca bi garip oluyorum bugünde onlardan bi gün bide bugün sürekli sanki bebeğe bişi olacakmış gibi gelio allahım hepimizin bebeklerini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin...neyse bugün bukadarcık bu sayfayı buldum bırakmam artık...

slm günlük ağlıyorum hemde çok kötü kaç gündür ağlayamamıştım şimdi acısı çıkıyor kaderime yaşadıklarıma daha çekecek ne kadar acım olduğuna anneme babamdan nefret edişime vicdansızıma ne tohaf yaza düğünü var unuttum sanıyordum ama unutmadım yada o kendini hatırlattı allahım ne olur yardım et sen sevdiğin kuluna sıkıntı veririmişsin rabbim duy dualarımı bitsin sıkıntılarım ve anneminkilerde ben mutlu rolü yapmak istemiyorum mutlu değilim belki halime şükretmem gerek ama ben yoruldumbıktım babamdan sevmiyorum onu bençünkü hiç beni sevdiğini görmedim neye ağladığımıd abilmiyorum ona mı yaşadıklarımamı ne tohaf off sarılacak bir arkadaşım bile yok sarılıp ağlayacak hepsi iyi gün dostu biliyormusun günlük sevdiğimi bile onlara söylemedim acı çektiğimi çünkü anlamayacaklar onların hayattları hep toz pembe benim yaşadıklarımı asla bilmeyecekler bana ufacık dertlerini anlatıyorlar ya saçma salak şeyler için babalarına küsüyorlar benimki hep nankör ama benhala onun istediğini yapıyorum

Gunlugum,

Iyiyim, huzurluyum, mutluyum...sayiyorum, seviyorum, asigim...

En onemlisi ise, sayiliyorum, seviliyorum...

Ne olur bozulmasin...ne olur :-( bunu yazarken bile gozyasimi tutamadim suan affet
ne olur hep boyle olsun...huzurlu uyumak ne guzelmis Yarabbim

ya ben gene hastayım günlük dün akşam ateş alev yattım eşim yanımda değildi çalışıyodu....:a015:
ama gece geldi girdi koynuma...:teselli:
bana sarıl ne olur hasta olma dedi bana sarıldı ......:teselli:
sanki daha iyi oldum günlük....:teytey:
anladımki benim ilacım bitek o....:asigim:
allahım bana onu iyiki nasip ettinn..
sana binlerce şükrolsun....
:asigim:

Yine ben gene benşakkıdı

Dengesizim be günlük hemde cok
Bi sayfaya gidiyorum gülüyorum bi başka sayfaya gidiyorum agladım aglıcam(hayatımdaki sayfalar bunlar)

Şimdi isyankar mı? olayım yoksa şehrin tabelasına ek bir mi yazayım

Nasılda beni anlatıyor nasılda yok olmamı istediğim cümleler

Ben bu bedeni ben bu emaneti taşıyamıyorum artıksenağlama
al tanrım aklımı ki zaten bende değil.
al tanrım canımı zaten bana emanetsenağlamasenağlama

bagırmak haykırmak içimdeki tüm
düşünceleri haykırırcasına delirmişcesine bagırmak istiyorum
uleynnn antepdede şöle bagırıp aykırıcam bir yer yokki

Dün birinden bir şey ögrendik
Dayımın eşi yengem olucakkarıya acaip sinir oluyorum:mymeka:
sorumsuz süsünden başka kendindenbaşka bir şey düşünmez oldu:mymeka:
Pazar günü onla cokkısa bir görüşme yaptık. Diğer dayımın eşi bizdeydi onun cocugu onlardaymış. Sizdmei dedim teli acar acmaz:mymeka:
Gereken cvp verdi daha sonra nasılsın falan dedim
biraz konuştuk kapattı. Dün duydumki ben o gün ona cok soguk davranmışım
Ben ona nasılsın dememişim
ey bunakkarı kucagımamı alımda sana şevkat gösterim
İş yerini aradım cebini aradım cvp vermedi
Verseydi içimde kusmak istediklerimin birinide bu hatuna kuscaktım
Ama iyi şansı varmışki zor yırttı.
Dayımın hatrına dayımı cok sevdiğimden bu güne kadar yaptıgı her sacmalıga yaptıgı her abdallıga sustum ama artık dayanamıyorum. Kadınla karşılaşmamak onla muhatap olmamak için elimden geleni yapıyorum.
Ama artık zor bekler

Günlük bu karıyı napardın sen olsan :lepi:

Saat tam sabahın dördü aklım ikiye bölündü
Kalbim agıtlar yakıyor oysa dün düğünüydü

iNsan sevdiğine böyle bir son yazamaz...
Kader bazen sacmalıyor...
Buna şahit oluyorummmmmmmmmmmmmmsenağlama

günlük yaa herkesin derdi başka oku oku herkes başka bi dünya...
kimisi sevinçten uçarken kimisi yer yarılmış da içinde kalmış gibi..
ben mi?
beni sorarsan nasıl olabilirim ki işimizz gücümüz şafak saymak..
son 88 günümüz kaldı.şafak düştükçe sinirler geriliyo sanki.olmadık şeylerden tartışma çıkarıyoruz.
pff pff bitcek dimi bu çile???

Sevgili günlük sana ilk defa yaziyorum,
son üc gün kaldi cumartesi askimla kavusuyoruz insallah hihoyyyt
nikahimiz kiyilacak, beraber gezip tozacagiz elele, yanyana, sarmasdolas, koskoca 9 gün. Cok mutluyum coook :asigim:
Bugün nisanlima iki kazak birtanede t-shirt aldim, insallah begenir insallah giyerken beni hatirlar. :asigim:
Nikahimiz nasil olacak acaba, düsündükce heycanlanmamak elde degil, ama üzülüyorum günlük biliyormusun... Neden mi? Annem olmayacak yanimda cünki :çok üzgünüm: Türkiye'den döneli iki ay oldu henüz ve bu kisa sürede tekrar binmeye güvü kuvveti yok biricik annemin, birde sonbaharda yine gidecegiz ya Türkiyeye. Bu yüzden gelmiyor benimle gelemiyor daha dogrusu, onu buralarda yapayalniz nasil birakacagim 9 gün, neyseki komsularimiz var Allah onlardan razi olsun yalniz birakmazlar annecigimi. Ah babacigim ah... Sana ne kadar ihtiyacim var su günlerde bilemezsin... Allah mekanini cennet eylesin babacigim, yanimdasin yasadigim mutlulugu görüyorsun hissediyorsun eminim. Seni cok özledim babacigim coook :çok üzgünüm:

günlüğüm ben geldimmm herkesciklerii öp benim için olurmu??? aşkımdan bugün mesaj geldi mesajda aynen şu yazıyordu" hayatım acunmedya varmısın yokmusundan mesaj geldi yarın tarabyada saat 14'de mülakataa çağırıyorlar AYYY HADİ HAYIRLSI BE GÜNLĞÜMMM

İyi geceler günlükçüm...
Bugün epey yoruldum, hem işte hem dışarda koştur koştur yoruldum günlükçüm. Birazdan ilaçlarımı alıp uyuyacağım.Annemi babamı haftasonu Boluya göndereceğim günlük iyi alıştık birbirimize 3 ay oldu torunlarının olacağını duyunca apar topar memleketten gelmişlerdi.İyide oldu aslında bu kışta çok soğuktur şimdi oralar.iki yıldır kar yüzü görmüyorum günlükçüm ama oğlum bi olsun onu yılda iki kez memlekete götüreceğim yazıda görsün kışıda.Bugün mahallemize bakan sağlık ocağına gittim ben ve oğluma bakacak olan ebemle tanıştım günlük:))) tansiyonum 7 ye 11 çıktı kilo mu aldım ne cuma 65.800gr olan kilom bugün 66.200 gr çıktı bende şaşırdım. 5 günde 400 gr alınır mı bilmem ki? Yarın sağlık ocağına gidip kan-idrar tahlili yaptıracağım 18 martta da şeker yüklemem var hadi hayırlısı olsun günlükçüm.İnşallah bundan sonra daha rahat günler bekliyodur oğlumla beni stresli günler geride kalmıştır.Neydi o 2li 3lü testler amniyosentezler.İnş. bundan sonra hep yüzümüz güler evimizden kahkahalar eksik olmaz eski günlerdeki gibi.Seni çok çok öptüm günlükçüm.Dert ortağım,sırdaşım....
İyi geceler......

Ayy günlükcüm ayyy...
Ne gündü be..kaydirigubbakcemile2
Sağolsun Zeynep olayı başlattı..
Dakika dakika Samsundaydık tüm KK olarak..
Canım,birtanem,Gülşahım anne oldu Allahıma çok şükür..
Sesini duymak nasip olmadı ama sağolsun kardeşi içimizi ferahlattı,sağlıklı olduklarına dair haberlerle.. Birara dayanamayıp Gülşah'ın kocasını bile aradım ya pes yahu bana!kaydirigubbakcemile3
Telefonlar hiç susmadı bugün hiç..
Gel birtanem gel Gülşahım..
Kamerada Alya Derinciğimizi göster bana..:1hug:
İnatçı diye bağır bana,küfürlerini bilem özledim..:1rolleyes:
Seni çok seviyorum..

Karnım 3 günde küçüldü bile...

inanamıyorum...:bbo:

Rahim toparlayıcı ilaç rahmi kastığı için baya ağrı yapıyor..Uyuyamıyorum ağrıdan...

Eşim gece 2 kez ağrı kesici iğne yaptı ama fayda etmedi...

Göğüs uçlarımdan süt geliyor...senağlama senağlama

Ama sütümü içmesi gereken varlıklar gün ışığı bile görmeye yetmeyecek kadar az yaşayan şu an karın altında isimsiz bir mezarda yatan yavrukuşlarım...senağlama senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…