Kadınlar Kulübü Günlük

-bebeği öyle tutma,dizlerinden bastır sırtı dinlensin. (tüm gün sırtında yük taşıyor,doğru)
-haftada bir ellerini , ayaklarını sil. (yok kokuşuk daha iyi oluyor)
-yedek önlük yok mu yanında,bu nemli hasta olcak. (acemi anne yedek önlük koymamış)
-çok kusuyor,hasta etmiş olmayasın? (evet çok uğraştım,başardım)
-top gibi olmuş çocuk,battaniyesini düzelt. (o rahat böyle)
-üzerine yelek giydirelim,üşücek. (hee tüm hafta hasta gezen 4 yaşındaki elti cocuğunun yeleğini giydirmek süper fikir)
-beşiğe koy ben uyutayım. (benim bebeğim ben uyutmak istiyorum)
-sen yemeğini ye,bırak ben sallıyım. (benim bebeğim ben sallamak istiyorum)
-sen in,arabaya ben indireyim. (benim bebeğim ben indiricem,sen evinde kal)
-sen bulaşıklara bak ben tutarım. (...)
-altını ıslak mendille sildikten sonra kremini sür (yok ben b.kunun üstüne sürücem,özel zevkim)
-çorabının lastiği sıkıyor gibi,kıvır uç kısmını. (bebek çorabı bu ya!?)

-elbisesi yok mu neden giydirmiyorsun? (yok garibanın elbisesi falan,kızılaydan gelecek yardımı bekliyoruz)
-boynuna bişey koy,kusunca ıslanıyor,hasta olcak. (boynuna sünger döşettim ben onun,bişey olmaz)
-tükürükleri çıktı,ağzını sil. (yok yakışıyor ona)
-tatlıdan da ye,fasülyeden de sütün kesilcek. (ben iyi cins bir ineğim,sütüm kesilmez)
-bebeklerin tırnakları jilet gibi olur,sık kesiyor musun? (hayır oje şık durmuyor o zaman)
-kucağında nasıl duruyor o öyle,oturtuyor musun yoksa! (hayır amuda kaldırdım)

offf wallaha dıkandım haa

bir güne bu kadar talimat..pes doğrusu...

Son düzenleme:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
Ayy çok güldümm allahta seni güldürsün.Bebeğinle mutluluklara.s.

ben geldım gunlukkk :)
ıyı sayılırım fena deılımmm ole yuvarlana yyuvarlana debelene debelene yasıom ıste =)
pek bısey yok anlatıcak ole bı gelıyım dedım :)
arıycam dedı . . . . tabıkıde aramadı . . .
alıstım artık be gunlukkk
ama vazgecmıyorum beklıyorumm
bılıyorum bu uzuldugum gunlerın acısını cıkarıcammm
yuzum gulucek sonunda . . . . bende mutlu olucamm
sadece yapmam gereken bıraz oluruna bırakmak kendı akısına bırakmak
dusundum de bazen cok abartıorum be gunluk cabuk gaza gelıorrum ben ya
hemen aaa evet dıyorum msj atıorum arıyorum vs
artık ole olmkıycak gunluk cok dusundum bunu
ve cok fazla abarttıgımın farkına vardım
hayırlısı olsun dıyorum her zamna kı gıbı . . .
bakalımmmmm ıns arar ben gıtmeden
pazartesı okul acılıyoo ama ben gıtmıyorummm
bı haftada kafadan ızın verdım kendıme
daha lokumumla gorusmedım gunluk yaa . . .
cok ozledm onuuu varyaaa ahhh ahhhh
cok dua edıyorum ona gunluk sınavları ıyı gecsın dıye
hepsınden gecsın okulu seneye bıtsın oyle cok dua edıorum kı o bıle tahmın etmıodur o kadar cok dua ettıgımı :asigim: cok sevıyorum gunluk onu ya
o benım herseyım . . .
basım sıkıstıgında kostugum ılk ınsan o ya . . .
sevındıgımde uzuldugumde agladıgımda ılk onu arıyorum ben gunluk
ıster ıstemez elım telefona gıdıo ve hemen arıyorum onu
benı kendıme getıren rahatlatan tek ınsan o :asigim:
KK nın bana kattıgı en buyuk en guzel en muhtesem sey ' O ' :asigim:
dunya tatlısı o dunya tatlısııııı

bu arada demın 2009 burc yorumlarına baktım bı astrologun haftalık yorumuna baktım
once onunkıne sonra kendımınkıne baktım
onunkınde haftanız cok guzel gecıcek falan dıodu ve pazartesı salı ask ıcın onemlı ve olumlu karralar verıceksınız hayatınız ıcın cok guzel olcak dedı
bana da dedıkı ask ıcın salı carsamba cok onemlı cok mutlu olucaksınız flört acısından guzel seyler olucakkk . . . . . .:asigim:
Hadi hayırlısı . . . .
neyse gunlugum baya gec oldu bende yatıyım
herkeselere selam solee
he bu arada Lepi bunu okur kesın ona su dedıgımı ılet lutfen gunluk " sıgara ıcmıyorum Lepim walla ıcmıom yaaa " "Şeniz

:asigim:

Selam Gunluk...
Aslinda ben sana aylik diyebilirim ,pek sIk ziyaret edemiyorum seni kaydirigubbakcemile Aman caniim ne onemi var,kalplerimiz bir dimi.Neyse kafayi siyirmis olmaliyim kafamçokkarıştı :roflol:
Ya ne diycem biliyomusun benim ders calismam lazim,bir suru odevim var yapmadim.:mymeka:
Simdi kalkip ders calisiyorum hemen soz Arkada enstrumantel muzik ohhhh
Son olarak gunlukcum burada mutluluklarini dile getiren arkadaslara mutluluklarinin devamini,Sikintidaki arkadaslarin da en yakin zamanda feraha kavusmalarini diliyorum.Arti umarim papatya89 da kisa zamanda iyi bir is bulur :Saruboceq:
Opuldun gunluk a.s.

selam günlük dün cok yorulmustum,düsün sabah 10dan aksam 8 e kadar temizlik yaptim..
hala onun yorgunluguyla bogusuyorumm..tüm gece uyuyamadim..ellerim ayaklarim ates icinde gibi,kalkip atesimi ölcüyorum normal,kendimi yokluyorum hastamiyim diye degilim!hayirdir insallah...
sabah 6da kociside rahatsiz etmemek icin kalktim,heryer bembeyaz olmus,ama harika bir kis günesi pirildiyo kocaman...kahvemi ictim,bilgisayarimi actim,haberleri okudum ve sana yazmaya basladim...
biliyor musun yarin benim icin hayatimin ayni anda en önemli 2 olayinin sonuclarini alicam...2 subat...asla unutmucamm bu tarihi..hem sinav sonuclarim hem bir türlü bana gelmek istemeyen bebisim icin deva ettigim tedavimin sonucunu yarin alicam..cok heyacanliyim..insallah ikiside olumlu olur cünkü inan artik eski gücüm kalmadi...eskiden zor diye bisey yokken neden simdi böyle hemen pes eder oldum anlamiyorum...sadece cok yoruldum...bikac olumlu gelismeyle eski halime dönecegimi umut ediyorum..cünkü ben kipir kipir bir insanim,öylede yasamaliyim,cünkü herseye ragmen hayat güzel...bu büyük sinavlarida insallah vericez...

o kadar çok şey varken sana yazmak istediğim bazen susup kalıyorum.
bişeylerin eksildiğinden falan değil bu, ifadesiz kaldığımdan.
bu gün yanımdaydın özlemişsin beni :asigim:
bende seni çok özledim dibimden ayrılmadın gelirsin yine 1-2 saate kadar.yarın yine gidiceksin tabi. nasıl başka bişiysin bir bilsen, seni özlemek o kadar değişik ki, sıcacıksın yanımdayken istiyorum ki hep yanımda ol ben hep sıcacık olayım. işte olmadığın zaman bu sıcaklık kocaman bir eksiklik bende.meleğim herşeym, canım sevdiceğim Şeniz

geçen akşam uyudun ben sana bizim masalımızı anlattım sende uyudun kaldın.
evlenmemize bu gün tam 6 ay kaldı yarın 5 aya düşüyoruz inşallah
burda da anlatayım bakalım yaşayacak mıyız hayalimizi karşılaştırırız, o zaman hayalim buymuş ama bu oldu diyecekmiyiz.
evliliğimizin balayından sonra döndüğümüz günü ve senin işe gitmeni anlattım geçen gece sana.
sabah senden önce uyanmayı hayal ediyorum hep. sonra sana kahvaltı hazırlicam,patates kızartmasını seversin kızartırım ÖMrüm. sonra öperek koklayarak kaldırıcam seni. sen elini yüzünü yıkarken ben çayını koyucam beraber kahvaltı yapıcaz gülüşerek. giydiricem seni kendi ütülediğim elbiselerinle, benim yıkadığım kıyafetlerinle işe yolamadan önce kapıda gitme dicem.sende gitmeliyim evlendik artık sorumluluğumuz var diceksin, haklısın dicem öpücem gidiceksin. camdan bakıcam arkandan dualar edicem, Rabbim onun akşam bana gelmesini nasip et diye. evde dolanıcam ufak tefek işler bulucam kendime, ama akşam olmak bilmicek. sonra aricam seni yada sabah sormalıyım bu akşam ne yemek istersin diye. sen ne istersen ben onu pişiririm.
geliceksin sonunda ben camın önünde seni beklerken.
boynuna sarılıcam kapıda özledim dicem. sende sarılıcaksın bana. çok acıktım diceksin. sonra sen duş alana kadar ben masayı hazırlicam yemek yicez, bana yardım ediceksin masayı toplicaz. sonra bulaşıkları makinaya doldurucaz ya da ben yıkıcam. sen telvizyon izlerken ben çayı koyucam beraber içicez, sonra bi film koycaz ortak sevebileceğimiz bir film yatıcam koluna sende sarılıcaksın bana, beraber izlicez. öyle uyuyup kalalım nolur :asigim:

ah sevdam ah, işte böyle hayallerim belki çok sıradan ama düşünürken bile mutluluktan ayaklarımın yerden kesildiği şeyler bunlar.
bekliyorum yaşamak için zamanın gelmesini. seni çok seviyorum canım :asigim:

Şeniz
6 ay kaldı bu gün

işte gittiler günnük
ben sadece arkalarından el sallamakla yetindim
benide götürün
sizsiz nefes alamıyorum demek istedim
diyemedim sessizce ağladım

eve geldim şimdi
ahhh ana kokusu her yeri sarmıs
herseye bakktıkça anam geliyor aklıma
yine sessizce ağlıyorum

leylek sen beni anneme götür
başka hiç kimseyi istemiyorum

gözlerim şaşı bakmaya başladı sınav hazırlamak için pc başında durmaktan, günlük ya...:1shok:

sanki hiç uyuyasım yok gibiyim. 6-7 saat uyuduktan sonra kalktığımdan daha dinç hissediyorum kendimi, ancak denge sorunu var, koridoru zor aşarım bu halde delikafadulden

ama içim rahat, oh be işimi bitirdim ya, ya yarın pc arıza çıkarırsa, internetyamuk yaparsa stresi yok, ama uyku da yok senağlama dersim yok yarın, boş günüm gerçi ama sence ben şimdi yatsam kaçta kalkarım CADIARZU

oof off ben neden 2 gün sonrasının işini bile yarına bırakamıyorum neden, neden :mymeka: kendimle ilgili şeyleri erteliyorum rahatça ama işle ilgili olunca son güne değil, bir gün öncesine bile kalsa böyle çok önemli şeyler, kabus görüyorum :mymeka: yok günlükçüm yok ben adam olmam klava:

Günaydın günlüküm....
Süper ötesi bir hafta sonu geçirdim...
Anneciğim ve babacığım İstanbul' a geldiler, haftasonu da bendeydiler.
Cumartesi sabahı kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 11:00 gibi dışarı bir attık kendimizi akşam saat 17:00 ye kadar çılgınlar gibi gezdik dolaştık İstanbul' un altını üstüne getirdik :roflol: Neyseki kocamdan önce gelebildik eve hemen çarçabuk yemek hazırladım kocişe :asigim: gezmekten beni unutmuş demesin diye kaydirigubbakcemile3
Pazar günü eşimde evdeydi harika bir kahvaltı keyfi yaptık.
Tüm gün evdeydik ama bütün sevdiklerim yanımdaydı daha ne isterim dimi :dance:
Anlayacağın süper güzeldi ama bugün abimlere gidiyorlar günlükcüm.
Büyük abimin oğlu bademcik ameliyatı olacak onun yanına geçecekler.
İnşallah küçüğüm hayırlısı ile atlatır bu ameliyatı.
Şimdi Cuma akşamını iple çekiyorum çünkü annemler yine bana gelecekler.
Haftasonları evdeyim diye hep o günlerde geliyorlar benden de evlerine dönecekler senağlama
Böyle günlüküm Rabbim bugünlerimizi aratmasın.
Ben kaçar şimdilik

Son düzenleme:
selam güünnük dün canım kocamın doğum günüydü....
bi bilsen günlük onu ne kadar seviyorum
obenim herşeyim gerçektende sebebi hayatım ona pek güzel şeyler yapamadım misafir vardı ama olsun ona sevdiğimi söyledim ona iliklerine kadar aşkımı yaşattım oda sağolsun benden hiçbizaman fazla bişey istemez bana sen yetersin karıcım dedi onu çok seviyorum günlük çokkkkk................
:asigim: :asigim: :asigim:
iyiki var allah onu iyiki yaratmış iyiki bana nasp etmiş allahım sana çok şükürler olsun........

Son düzenleme:
sorma günlük sorma
çok üzdüm kocacıgımı çooookkksenağlama
ama o yine herzaman olduğu gibi alttan almasını bildi ve daha fazla üzülmeme kıyamadı:asigim:
çok seviyorum yaaaa:asigim:
onun dışında da bişey yok iş dışında herşey yolunda çok şükür:Saruboceq:
kriz fena vurdu elim kulağımda sepetlenmeyi bekliyorum hayırlısı bakalım

cuma günü ay sonu yoğunluğunu atlattım sanıyorum ama çalış çalış bitmiyo günlük yaa
cuma geç çıktığım için kocişin yanına gitmek zorunda kaldım birlikte eve gidelim diye iyi ki de öle yapmışım erkenden görmüş oldum ösledim de :asigim:
ama tabi ertesi gün hazırlığımı yapmamış oldum bu durumda.. neyse sabah hallederim dedim ama bi güzel uyumuşum gec kalktım mı kafamçokkarıştı
eyvah gelmelerine nerdeyse bi saat var öyle bi hızla börek tatlı kurabiye salata yaptım tam yerleri süpürüm derken zırrrr zil çaldı laelaelaelaelae
ahanda geldi arkidişlerim okul arkadaşlarım dost dediklerim hala dost deriz ama dostluk çok eskilerde kaldı adı dost sadece
bi güzel toplandık 4 kişi eski günleri konustuk evde kalcak dediğimiz arkadasımız hepimizden önce evlendi ve bi kzı var dünyalar tatlısı
öyle şamata gecti işte..akşam oldu ikisi gittiler bitanesi kaldı onunkiyle benimki eve geldi bi yemek yedik sanki öğlen hiç yememişiz gibikafamçokkarıştı
neyse işte cd yi taktık izlerken uyuyakalmışım arkadasım da tabimirmirmirmir
ertesi gün çok geç kalktık bi güzel kahvaltı ettik börek omlet filan.. karnımızı doyurduk sonrada gitti arkadaslarımız..biz kaldık kocişle
yaklaşık 6 aydır hiç aynı gün evde olmamıştık bütün gün .. izin almış bana süprüs yapmış.. naptınız der gibi duyuyorum
habire uyuduk şaka maka çok yorgunduk vallamirmirmirmir
bi ara oynaşırken kayınvalide bastı iyi mi günlük :1shok:
neyse işte böyle bitti haftasonumuz..ne iyi bişey yazdım dimi hiç strest bahsetmedim
halbuki ctesi günü sağolsun kayınvalide stresinden mide krampı geçirdim halada geçiriyorum :1closedeyes:
off bugün biter mi günlük ya çok sıkıldım
hem kocişim çok hastaymış az önce aradı gece beni uyandırmaya kıyamamış sabaha kadar kusmuş :çok üzgünüm: off ya onun yanında olmak istiyorum benn

Geldim cancagizim
Cuma degil cumartesi gittim, bir giyindim, bir makyaj yaptim, bir suslendim ki sorma
azicik da guzelmisim ya benden is yok diyordum bu aralar ama varmis azicik da olsa
biraz sohbet ederken Allah bana harika bir firsat verdi, konu açilsin diye...Hemde oyle bir yerde, hayat benim oldu
sakin, kibar, ama dobra dobra konusabildim
hepsi sus pus oldular
kadin utancindan nereye girecegini sasirdi, kocasinin da bazi seylerden (bana sarfettigi bazi sozlerden) haberi yokmus.
oda duyunca sok oldu anlat anlat dedi..yooo bende yerinde anlatirim dimi gunlugum
babam suçsuz iken suçlu duruma dusme kuzum sakin bagirma çagirma sen çingene degilsin kibar ol ama altinda kalma demisti...oyle yaptim...ay ben konustukça o kuçuldu, ben yuceldim, ilk kez haftalardan beri rahat bir nefes aldim. çok sukur Allahim.
esimi sorma, dort dolaniyor etrafimda. deli divane sanki. bakalim ne kadar surer.
kadin beni oyuna getirmeye basladi ama kendi kazidigi kuyuya kendi dustu.
bu konu yine konusulacak dendi ok dedim varim ben. benim anlim açik çok sukur
o gece ilk kez huzurlu uyudum. ilk kez de evliligim hakkinda umitlendim
acaba mutlu olacakmiyim ? dun gece kulagima esim "sana canimi veririm, bi bilsen seni nasil sevdigimi, bi çocugumuz olsun istiyorum, senden bir parça"...cevap vermedim...
heves mi biraktin ulen diyesim geldi ama sustum...belki bi gun gerçekten degisir diye

ben geldım gunluk . . .
oyle bıldıgın gıbıyım ıste
canı sıkmamaya dusunmemeye calısıorum gunluk
ıyı yapıorum dımı :uhm:
aklımda bın tane soru
arar mı olur mu gorusurmuyuz ne der offf . . . fenalık gelıyo ıcımee
nıe cok dusunuyorum dıye cok kızıyorum kendıme ama napım :çok üzgünüm:
çoook sefıom yaa:asigim:
cok zormus kalp agrısı sadece dıle kolaymıs

bugun okul acıldı :) haftaya gıdıcez off hıc gıtmke ıstemıyorum yaaa
evımız cok ozlemısım ben be gunlukk
cok kotu oluyorum orda cok ozluyorum . . .
hasretlık cok zormus be gunluk
ınsanın canı sıkıldıgında basını omzuna koyucak bırının olmaması cok zormus
arkadaslarım yok mu sankı var . . var ama ınsanın aılesı gıbı olamıo kımse
canım kanım dedım dostlatrım gıbı olamıyo ıste . . .
bılıo musun gunluk bazen aklıma gelıyo o
cok ozlemıdım be gunluk onun yerı bende baska
naparsa yapsın herseyım o benım
1,5 sene oldu gormeyelı sarılmayalı elını opmeyelı
hele sımdı orda yalnızım ya gunluk cok aklıma gelıoo
cok aglıyorum . . . .
am ayapıcak bısey yol elden gelen bısey yok . . .
neyse gunluk senınce ıcını karartım
dert hıc bıtmıyokı :çok üzgünüm:
gelırım gene ben gunluk herkesele selam . . .

çok üzgünüm günnükçüm hayatımın en kötü haftasonunu geçirdim yine de şükür ediyorum ki allaha sevdiklerim yanımdaydı ama düşüncesiz bi eşim var hemde çok düşüncesiz. ctesi doğumgünümde bütün arkadaşlarım aradı mesaj attı bi şekilde kutladı kimisi sürpriz yaptı hediyesini bile alıp geldi ama benim herşeyim bitanecik sevgilim ruhum ömrüm naptı hiç bişi ne bi hediye ne bi çiçek pastamı bile almayı düşünemedi gelirken babam getirdi birazcık daha düşünceli olabilseydi keşke tamam üç kuruşun hesabını yapıyoruz şu sıralar ama ben zaten ondan şartlarımızı zorlayacak bişi beklemedim ki beklediğim sadece beni düşünüp bişiler yapmasıydı kalkıp 500 liralık 1000 liralık mücevherler istemedim çıkıp dışarı beni yemeğe götürsün istemedim ama bi çiçek bile almak aklına gelmedi tüm haftasonu bunun davası vardı hala aramızdaki soğukluk tamamen ortadan kalkmış değil o kadar üzülüyorum ki bu duruma acaba ben haketmiyor muyum diye düşünüyorum.
zaten dün gece o kadar korkunç bir itirafta bulunduki onu bunun için asla affedemeyeceğim. haklı bugüne kadar kadın rol modeli annesiymiş hem çalışmış hem üç çocuğa bakmış hemde çiçek gibi ev çevirmiş ama ben onun kadar tecrübeli değilim ki ctesi günü bile çalışıyorum haliyle tüm işimi pazara bırakmak zorunda kalıyorum haftaiçi yetiştirmek çok zor oluyor ufak şeyleri yapabiliyorum ancak süpürge açıp toz alıp dağınıklıkları toplamak gibi bi iki gömlek ütüleyebilmek gibi sabah erkenden kalkıp beraber evden çıkıyoruz yine beraber eve giriyoruz ben robot değilim ki yıllardır evlide değilizki neden bu isyan çok muttsuzum bu aralar uzun süre düzelmeyecek gibi sanki sessiz sakin oturuyorum içimden ne konuşmak ne bi lokma bişi yemek geliyo. bu güne kadar benim annemde bana öyle bir baktıki ben evlenince öğrendim ev işi nedir ütü nedir el bebek gül bebek büyütüldüm bende o nası el üstünde tutulduysa ben de öyle el üstünde tutuldum şımartıldım. şimdi zorlanıyorum elbette ama geçici bişi bu alışacağım bende daha pratik daha hızlı olmayı el çabukluğu olacak zamanla yemekde yapmayı beceremeseydim adam çıkıp gidecek demekki aylardır gece uykularımdan hıçkırıklarla uyanıyorum eski neşem hiç yok büyümeye çalışıyorum offff içimi döktüm yeter bu kadar eve gitme vakti gelio hadi bakalım iş kadını hoooop kül kedisine dönüşüyorr

Son düzenleme:
Günlüğümmm ben geldim yinee gerçi konu açtım amaa hadi sende bana fikrini söyleee ..

biliyosun14 şubat c.tesi günü sevgililer günü ve bu bizim 5. sevgililer günümüz olucak şimdi ben bu sene hediye almak yerine ilk defa kendi ellerimle bişi yaptım yani ömrüm için kendim bişiler üretmeye çabalamaya çalıştım.. şöyle bişi yaptım, önce büyük kare bir kutu aldım içini tülle süsledim ve bana aldığı güllerden saklayıp kuruttuğum birkaç tanesinin yapraklarını bu tüle serpiştirdim sonra aralarını taşlarla nazar boncuklarıyla süsledim ve en sevdiği çikolataları koydum şekerlemeleri koydum... daha sonra geçtim pc'sinin başına öykümüzü oluşturmak için PhotoStory3'le harika bir slayt hazırladım ilk önce bebeklik fotolarımız sonra onun asker fotoları benim okul fotolarım sonra beraber çekilmiş 5 yılımızın izleri olan resimlerimiz .. 8 dakikalık bir slayt oldu ve slayt aralarında harika yazılar ve sonunda ikimizin resmimin altında ona olan duygumu ifade anlatan birkaç söz, tabi bu resimler akarken fonda bizim şarkımız çalıyor..
Daha sonra aşkımın tuttuğu fanatiği olduğu takım olan fenerbahçeninde çoook eskilerden kalma albümlerinden başlayıp yeni albümlerine kadar tüm resimlerini tek tek pc'me yükledim hiçbir yerde göremediği fotoları buldum eskilerden kalma.. bu resimleride yine slayt yaptım ve eski resimlerde fenerin eski şarkıları yeni resimlere geçerkende fenerin yeni şarkıları yani 100. yıl şarkısıyla bitirdim slaytı bu arada ömrüm dün stadda maça gitmişti orda resimler çekildi ve telefonuyla staddan bana yolladı ve ben tabiki aşkımdan habersiz o resimleride slayta ekledim fenerle ilgili olan sonra pc'deki slayt işim bitti cd yaptım bunları ve başka bir programa geçtim büyük puntolarla seni seviyorum aşkım yazdım ve bunları bilgisayardan tek tek renkli kağıtlar olarak çıkarttım sonra harf harf kesip büyük kartona yapıştırdım bu harfleri şekillendirerek buda bitti.. ve ömrüme 2 sayfalık mektup yazdım ama öyle böyle bir mektup değil tüm hayallerimizi ikimizle ilgili düşlerimizi yaşadıklarımızı hep yazdım.. daha sonra kutumun başına geçtim ilk önce yazdığım mektubu koydum ve yapmış olduğum cd'leri yerleştirdim sonra kartonu koydum kutuma ve kapatıp çok güzel bir şekilde süsleyip kurdeleyle tüllerle tekrar güzel şekiller vererek kapattım kutumu ve 14 şubat hediyem bu sene ilk defa böyle oldu... Neden belinay diceksin kazak, saat, parfüm, kol düğmesi, kravat, gömlek alsaydın diceksiniz ama inanın bunları yaptım ve traş makinesinide geçen sene doğum gününde almıştım ilk kez böyle birşey geçti kafamdan ve uygulamaya koyuldum.. bu arada 1 mart ömrümün doğum günü bunun içinde hediyesini c.tesi günü çıkıp aldım paketlettirdim dolabımda duruyor.. olivyum feneriumdan çok istediği eşoftmanı aldım aşkıma

ŞİMDİ GÜNLÜĞÜM BANA DÜŞÜNCENİ KULAĞIMA EĞİL FISILDA SENCE NASIL OLMUŞŞŞ BU YAPTIKLARIM SIRADANMI SENCE YOKSA BU YAPTIĞIM KUTUYU VERMEKTEN VAZGEÇİP BAŞKA BİRŞEYMİ ALİM?? ??

Bu arada yaa günlüğümm Yaa ben sevdiğim adam için bişi yaptığım zaman yada onun hoşuna gidicek bişey giydiğim zaman süslendiğim zaman ve onunla ilgili bişiler olduğu zaman çoook heyecanlanıyor mutlu oluyorum nebilim şöyle söylim mesela dün maça gitti 5 senenin sonunda ilk kez izin verdim stada gitmesine, iş arkadaşlarıyla toplandılar gittiler ve bana çektiği her mesajında sesini duyduğum her anda mutluğunu hissedebiliyordum hatta bir ara resmini çekip yollamış stadda ve o yüzündeki tebessümü görünce bi acaip oldum onun mutluğunu görünce sanki bana trilyonlar çıkmış gibi acaip sevindim nebilim o güldüğü zaman sevindiği zaman ben bir aciap oluyorum kurban olurum ben ona yaaa
Dün mesaj atmış" aşkım staddayım hacı oldum "diye , "ne hacısı aşkım" dedim? "stadı tavaf ediyorum" yazmış :) çocuk gibi mutluydu küçükte değil 26 yaşında benim kocabebeğim eve geldi mesajlarda hala anlatıyo neler yaptı neler etti bir çırpıda durdurak bilmeden mutluluğunu paylaşıyor bende gözlerim parıldayarak dinledimm.. YOKSA BEN TÜRÜNÜN SON ÖRNEĞİMİYİM :asigim:

merhaba günlük..cok kirginim..herseye...
düsününce bana bunca stresin icinde tek güzel sey gibi geliyordu Rabbimin bir noktaya verdigi cani caninda tasimak,hissetmek...gelsin hele bir melegim,benden güclüsü olamaz bu dünyada diyordum..herseyimi ona göre planlamistim,iyi bir anne olabilmek icindi tek cabam..ama bugün aladim ki bunlar sadece tatli bir hayalmis...tek basima kurdugum kocaman ama bombos bir düs...meger canim esim bu rüyanin cok cok disinda birakmis kendini..istemiyormus..hepsini bugün anladim...
aciksa söyleyemesede bunu bana orda,o klinikte cok iyi hissettirdi tavirlariyla..halbuki beraber karar vermistik..tamam bu fikri basta reddetmisti,erken demisti..2 sene zaman tanidik..konustuk..anlastik ve bu yola bas koymustuk beraber...ben konusmus,ben dinlemisim...ne kadar canim yandi anlatamam...
duygusalim bu aralar kabul ediyorum,hersey yeterince üstüme bindi..özlemler,kaybetmeler,hayalkirikliklari,beklemeler...ama ben sadece onun hayaliyle asiyordum tüm bunlari...simdi oda yok..napicam ben...
damarlarimi kancalarla cekiyorlar gibi hissediyorum....tek..su an tek hissettigim sey bu...

günlükçüm..
bugün bi davet vardı
gittim
aç karnına gitmiştm... bayıldım..hayatımda ilk defa bayıldım..
cok kötü bi his ya..
ama şimdii iiim ..
Şeniz

Baktıkça Allah'a şükrettiren ve "Hayatımdan hiç çıkmasın" diye dua ettiren gülüşün. Damla damla yağan yağmur, yanımdan hiç ayırmayacağım uğur ...
Gecenin dinginliği, gündüzün hareketi.
Renklerin en güzeli, çiçeklerin en tazesi ..
Ve bu sevdanın sebebi ... "Gülüşün"

Seni anlatan en iyi tarif en nadide şey
"Gülüşündür" Tek Gerçeğim ...
Geceler boyu dusunuyorum. Seni ve sensizligi.
Dusunmesi bile aci veriyor, paramparca ediyor "yuregimi"

Damarlarimda akan kan duruyor, bir ates sariyor sanki bedenimi. Ilk defa senin ellerin sardi tenimi, senle verecegim birtanem son nefesimi. Kollarina al beni, yuregine sar beni, karanlik gecelerimden aydinlik sabahlara cikar beni. Sensizligin kollarina birakma, ateslere atma beni. Inan hayal bile edemiyorum sensiz yasayabilecegimi. Bu cani bu bedende tasiyabilecegimi.

Ölesiye "Seviyorum Seni"

Karşılık beklemeden Kalbime ruhuma hayat veren Gecemi gündüz eden Her anımda Yanımda hissettiğim, Düşündüğüm, Düşündüğünü bildiğim, Gülümsemeyi, Gülümsetmeyi, Sevmeyi, Sevgiye değer vermeyi Öğreten Beni benden alıp götüren Pırlanta yürekli meleği çok seviyorum

Mutluyum Çünkü Gitmekte Olduğum Yer Senin Kalbin

ah günlükçüm yine ben geldim yine efkarlardayım durduramıyorum göz yaşımı.
içim acıyor burnumun direği sızlıyor. şu dünyanın yazı bir dert kışı bir dert. hasret bir dert gurbet bir dert felek desen ayrı bir dert açımıyor bana.
canımı sıkan bir sürü olay var onları kafama takmamaya özen gösteriyorum ama bugün artık dayanamadım hüngür hüngür ağladım bağıra bağıra içimi döktüm ama hala içimde kalanlar var onları nasıl dökücem bilmiyorum.
doğum yaptım iki ay oldu dün ve içim sızlıyor hala isterdimki annem gelsin başıma isterdimki annem olsun evimde isterdimki annem yapsın yemeğimi isterdimki annem altını değiştirsin bebeğimin isterdimki annem yıkasın evladımı isterdimki tombili oğlum tombili diye kucağında annem hoplatsın isterdim isterdim isterdim isterdim.
ama olmayınca olmuyor be günlükçüm o yok gitti dönülmez bir yolculuğa. anne denildiğinde burnumun direği sızlıyor içim acıyor kalbim yerinden sökülüyor sanki o kadar canım yanıyor. kendim koştum kendim yaptım bütün işimi kimseye muhtaç olduğumu ihtiyacımın olduğunu belli etmedim halbuki çok ihtiyacım varken. allahım bana kolaylık verdi sağlık verdi herşeyimi kendim yaptım ettim. bu arada ise keşke annem olsaydı demedim kimsenin yanında gözümden yaş dökmemeye çalıştım başkalrının yanında gözüm sulandığı an uzaklaştım ordan.
bu insanlar neden bukadar acımasız neden bu kadar düşüncesiz. doğumda hastaneye geldim şöyle sana baktım karşıdan ahhhh keşke annem olsaydı demiştir dedim kendi kendime dedi bugün ismini bile anmak istemiyorum şahsiyetin biri. annem diye yanmıştır yüreğin kalbin acımıştır kesin dedi. annem yoksa annemi aradıysam ve sen bunu hissettiysen ozaman neden bana annelik yapmadın neden annemin göstereceği şevkati sen göstermedin. öyle karşıdan bakmakla yorum yapmakla yaptığın yorumuda aradan 2 ay sonra gelip yüzüme çatır çatır neden söylüyorsun. belliki ben kendimi üzmek istemiyorum kimseye derdimi dökmüyorum neden derdimi kurcalıyorsun neden neden.
allahım ben ne günah işledimde benim karşıma akılsız insanları çıkardın. canımı yakmaya çalışıyorlar benim kalbimi açıtmaya kırmaya çalşıyorlar. zaten başımda birsürü problem var kardeş derdi bacı derdi baba derdi koca derdi binbirtürlü dertle uğraşıyorum neden daha fazla canımı yakmaya çalışıyorsunuz nedennnnnn. zevkmi duyuyorsunuz böyle yapmakla her an canımı yakmayamı uğraşıyorsunuz. acımı neden depreştiriyorsunuz timsah gözyaşları dökerek beni neden ağlatmaya çalışıyorsunuz.
ah be günlükçüm ahhhh bu dengesiz insanlar yüzünden sütüm kesildi. hakkımı haram ediyorum bunlara her seferinde zayıf yanımı yüzüme vurmayı çok seviyor bunlar.

neyse be günlükçüm bugünlük bu kadar sıkıntımı dökmek yeter senide boğmuyayım ben zaten boğuldum yeterince. şimdi gideyimde oğlumu doyurayım bana bakıyor tatlı tatlı oda olmasa varya çekilmez şu nankör hayat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…