Kadınlar Kulübü Günlük

nasıl söyleyeceğimi nerden başlayacağımı bilemiyorum aslında.. hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. bilmiyorum benim hakkımda ne düşüneceksin ne edeceksin iyice küçülecek miyim gözünde hiç bilmiyorum ama içimdeki her ne ise artık içime sığmaz oldu. herkes değmez diyor kimileri senin bana uygun olmadığını söylüyor kimileri davranışlarının bana bişeyler hisseder olduğunu söylüyor kimileri ise olmaz bu iş diyorlar. düşününce olmayacağını aklım kesiyor aslında anlatamadığım yer yüreğim zaten. yüreğim bi türlü sensizliği tasavvur edemiyor. kayboluyorum bu hayattan seni düşlerken seni düşünürken. her gördüğümü sen yerine koyuyorum. bana gittiğim her yer seni anımsatıyor dinlediğim şarkılarda hep sana olan hiserimi ve bana olan acımasızlığını görüyorum.

bilmiyorum bu kadar mı kaçılacak bir insanım ben ya da bu derece mi beraber olamaycağın bi varlığım. merak ediyorum ölüp bittiğin insan seni benim düşündüğüm kadar düşünüyor mu? benim kıyamadığım gibi o da sana kıyamıyor mu? kıyamıyor olsa yanında olurdu ama diyorum. kızıyorum ona seni bu derece üzdüğü için. ama sonra ne yaşadıklarını bilmiyorsun kimseye kızmaya hakkın yok diyorum. senden kaçtığı için mi onu bırakamıyorsun? işin ilginci çok küçükken anneme söz verdim senin sevdiğinin adını kızıma koyacağıma..

seni tanımadan bambaşkaydım şimdi bambaşka oldum. biliyorsun sana olan hislerimi görüyorsun bitip tükenmelerimi. en azından yanındaki o suskunluğumu sana baktığımda gözlerine anlattıklarımı görüyorsun ama umurun olmuyorum. nedir bu kadar engel olan şey hı ne?! çok mu ahlaksız bir insanım ya da istemeyeceğin bir şey miyim senin?

peki o zaman ne diye arada bi ışık yakıp sonra bir şey yokmuş gibi davranıyorsun neden?
bazen diyorum kendi kendime yok kızım o arkadaşça davranıyor sen kendin kuruyorsun ama öyle değil işte. arkadaşçalık bu değil sevdiğim!

aklım mantığım her şeyi kabul ediyor. bu işler kısmet kader işi. olacağı varsa olur.. ya da ne bileyim sen öylesin ben böyle anlaşamayız vs vs. ama yüreğim...... yok işte hiç bir söz hiç bir kelime tatmin etmiyor onu. hani insan bir şeyin yanlışlığını görmeden yaşamadan onun yanlış olduğunu kabul edemez ya aynen öle. kabul edemiyor seninle olamayacağını.

çok dua ettim Allah'a senle hayırlısı ile birlikte olabilmek için. en umulmayacak yerlerde ettim duamı ama işte kabul olmadı.. hayırlısı dedim hep.. hayırlısı buymuş sevdiğim.. senin için neleri göze almıştım ama hayırlısı buymuş olmadı. bir gün seni sevmekten vaz geçer miyim bilmiyorum ama unutamayacağıma eminim. o kadar çok şey çok yer anlattın ki oraları hep seninle dolu olacak bende.. bir yerlerde adını duydukça aklıma geleceksin.

bundan sonra da senin için dua edeceğim ama sadece sana. senin hayrın için.. artık ikimiz yok ikimiz için dua etmeyeceğim sevdiğim için rahat olsun.

bu O'na yazdığım ama asla vermediğim/vermeyeceğim bi mektup günlük. O'nun bunu okumaya ihtiyacı yok....

Son düzenleme:
sevgili günlük, bugün sabahleyin rüyalar içindeyken yine eşimin acıktık sesiyle kalktım kahvaltı hazırladım bu arada hiç sevmediğim ve nefret ettiğimi bil kendi de bildiği halde arkadaş geldi biraz moralim bozuldu amacı sırf laf almak dedikodu sonra yarım kalan işlerimi halletmeye çalıştım baya bi yorulmuştum sonra yine koşturmaca yemek hazırla kaldır yıka of günlük yani bi tamarada bende olsamıydıki aceba
neyse günlük zaten beni dinlemiyosundur
kendine cici bak yarım görüşürüz deyim barime okadar dinledin beni günlüküm
şakkıdı

Günaydın günlük
Aldığım bir haberle moral sıfır bende patronum eşi yine bebeğini düşürmüş şimdi aradı .:1no2:Yine diyorum bu kacıncı tutunamıyor sanırım ama çok üzüldümsenağlama senelrdir uğraşıyorlar sonuç hep hüsran off be günlük offffff :çok üzgünüm:

sen ciddimisin lerem ya çok geçmiş olsun
dikkat et kendine kocaman öptüm seni

Gunlugum, dun annem, anneannem ve kardesim bana geldiler
Butun gun beraberdik, hem evi temizledik, hem oturup çay keyfi yaptik
Cok harika bir gun geçirdim, çok
Yanliz gittiklerinde, anneme sarilip, anacigimmm, ne olur benide gotur evimize, donmek istiyorum evimize, birakma beni diye bagirasim geldi....senağlama
Ama tabiki..sarildim, hadi annecigim hersey için tskler, yine gelin yarin ararim diyebildim.
Dun bir kez daha anladim...Bana gore degil evlilik. Evlenmemeliydim...Hata yaptim...

Günlük bakkim geldii hayırısz hal hatır sormayan belinay geldi diceksin ama deme öle ne olur deme tamamı?? çünkü ben 15 gün boyunca yoktum bu zamaan zarfında neler yaşadım neler tlattım bir bilsen günlüğüm

trafik kazası geçirdim sağ tarafıım elim hissiz şiş ve mosmor elim yüzüm şiş göz altlarım mor bununla atlattım günlüğüm ama şimdi iyiyim bak burdayım sadece 15 güncük ayrı kalabildim sizden yani kaza bile yıldıramadı bu çatlak belinayı kaydirigubbakcemile3 nazarmı değdi ne değidi bilmiyorum ama çok fena değdi şutarafagitti nasıl oldu diceksin günlüğüm hemen anlatim ömrümle buluştum ve akşam üstü evime dönerken ilk kez sen yorulma hayatım ben dönerim dedim ve taksiye bindirmesini söyledim beni neyse beni taksiye bindirdi ve ayrıldık daha sonra taksiyle giderken 20 25 dakika sonra yeşilköy florya istakametine bizim taksici beyimiz bi kedicik görüyo ona çarpmamak için sağa kırıyo direksiyonu ve o sırada sağ taraftan gelen bi su tankerine çarpmamak için ani manevrayla tekrar direksiyonu kırim derken benim kafayı kırıcaktı nerdeyse:mymeka: taksi sağ yattı kaldırıma doğru ve bende sağ taraftaydım ama görsen günlüğüm bende hem bi korku hemde bi gülme başladı çünkü taksiici beyimiz üsttte asılı kalmış gibi bense altta sıkışmış bi vaziyette kaldım bi gözünün önüne getirsene durumu kafamçokkarıştı neyse önce taksici amcam çıktı yani çıkartıldı sonra yeşilköydeki o askerlerin olduğu yerdeki görevli askerlerde yardıma geldi beni çıkarmaya çalıştılar ama yok olmadı beceremediler .. daha sonra itfaiyeci çağırdılar arabanın kapısını ve ön koltuğu kesmeleri için ama çok kortum sanki bacaklarımı kesiceklermiş gibi hissettim öle sandım ya yanlışlıkla bacağıma değerse diye ağladım bile, kapı yarım açıktı orda bir dengesizin meraklının teki yoldan geçen sürücü olayı görüp aşağa inip yanımıza doğru geldiler sonra ben kapı yarım açık diye can havliyle sanki çıkabilirmişim başarabilirmişim gibi kapıyı tutarak dengemi sağlaamak kuvvet almak isterken o meraklı adam kapıyı kapatmsınmı ben bastım çığlı eliiiiiimmm diye adamlar bakıyo ne oldu diye tekrar bastım çığlığı elim koptu diyee sonra kapıyı açtı bi itfaiye eri ve elimi ordan aldılar sağ elim çok kötü ve kafamı vurmamında etkisiyle yüzüm mor şiş ve ani şok yaşamışım neyse beni çıkartıp hastaneye götürdüler ve tedavim yapıldı o akşam 4 saat sonra eve geldim ve lepiyle konuştum msn de sol elle yazdım ve 2 3 saat sonra ben fenalaştım ağrım çoğaldı tekrar acile götürdüler iç kanamam olabilir diye telaşlandılar ama şükürki bişeyim yok sadece sağ elim hissiz yüzüm göz altlarım mor ve şiş sağ elimle bişi kavrayamıyorum.. biliyomusun benim için bu ufak bişi günlüğüm çünkü ben geçen senede şarköyde yazlıkta trafik kazası geçirdim yolda giderken bana araba çarptı havada 3 takla atmışım ve başımı kaldırıma çarpmışım geçici hafıza kaybı yaşamışım ailemi tanımamışım 1 hafta ve 4 gün yoğun bakımda kalmışım 3 ay yatağa bağlı yaşadım ve köprücük kemiğim kırık bir şekilde bunuda atlattım ben..
en çok ufuğum üzüldü kendini suçlu hissetti nasıl ağladın asıl telaşlandı anlatamam ömrüm diye boşuna demiyorum ben bu adama yaaa, annem babam ablam herkesler yanı başımdaydı şu 15 gün içerisinde.. bu arada iştende çıktım günlüğüm hem saatleri çok yoğunlaştı hemde c.tesi izinleri kalkmıştı ailemde istemedi çalışmamı bende çıktım, bununlada bitmedi şu 15 gün içinde yaşadıklarım senağlama ömrümün ablası yani yeni evli olan ablası hamileydi ve erken doğum başlangıcı olmuş hemen sezeryana almışlar fakat bebeği ölmüş hep kız kız die beklediler ama erkekmiş dünyaya gelip gözlerini yuman bebeğimiz.. ömrümün ablasının psikolojisini sen tahmin et artık günlüğüm RABBİM BU ACIYI BİRDAHA YAŞATMASIN VE KİMSELERE GÖSTERMESİN RABBİM HERKESİ NAZARLARDAN KEM GÖZLERDEN FESAT İNSANLARDAN UZAK TUTSUN :Saruboceq: Böyle işte günlüğüm benden bukadar sol elle ancak bukadar yazabiliyorumm SEN VE BURDAKİ HERKESİ ÇOK SEVİYORUM

Not:taksiciyi sonradan öğrendikki yeni başlamış yeni ehliyet almışşş az kalsın benim canımı alıp beni mahvediyordu böyle insanlara canımızı teslim ediyoruz biz işte:mymeka: Ama ALLATHAN kediciğe hiiiç bişi olmadıııı:lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ,eve henüz geldim..

Bebeklerimden biri % 100 erkek:asigim:

Diğeri de % 100 kız çıktı...:asigim::lepi:

O kadar mutluyum ki söyleyecek söz bulamıyorum...:sm_cool:

Hamilelik için tedaviye başlamadan önce de ikiz olsun ,biri kız biri erkek olsun diye kalbimden geçiriyordum..Erkek infertilitesindeki arkadaşlarım iyi bilirler...

Allahıma sonsuz kere şükür Allahım tam gönlüme göre verdi 2 güzel mucizemi...:Saruboceq::hooray::hooray:

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

gunluk nasılsın
ben ıyı degılım
sana hala yazamıyorum farkındaysan
dılım varmıyo sana yazmaya
ıcımden gelmıyo kalbım kırgın yorgun bıtık kızgın hırcın nefretle dolu sankı bazen sevgı yeserıyo ama ıstemıyorum
artık cok yorgunum hemde cok
kımseye guvemım kalmadı gunluk
hıc bıse zevk vermıyo bana
bıseler yoluna gırsın duzelsın
mutlu olıyım gereksız dusuncelerımı duygularımı atıyım kafamdan ıstıyorum
allahımbana bı ısk goster ıstıyorum ne olursu n bı ısık bı yol
kafam bosalsın artık
cok sey ıstemıyorum bılıyorum hepsı olucak umudum var ama zamanad ıhtıyacım var
sabırla o gunu beklıyorum

ben yeni geldimmm burayaa..
kendimi bugün hiç mi hiç ii hissetmiyorumm..
cok canım sıkılıyor
ağlayasım var neden bilmem

GÜNLÜĞÜM BEN GELDİM YİNEEE,,YA BEN BU ADAMA AŞIĞIM YAA BAKARMISIN ALLAH AŞKINA ŞU MESAJLARDAKİ DİYALOGLARIMIZAAŞeniz

ÖMRÜM: Yaralı ceylanım nasıl olmuş bugün?? hep benim yüzümden yaa off offff bir daha yalnız bırakmak yok senii yaralı ceylanım anlaştıkmı ısrar etme sakın ...

BEN: iyiyim ömrüm valla iyiyim hatta netteydim yaklaşık 1 2 saat önce ve arkadaşlarımla konuştum bak iyiymişim dimi :)

ÖMRÜM: hımm peki sen neden ellerini yoruyorsun sağ elini yormak yok yaralı ceylanım unuttukmu??

BEN: Yok Ömrüm sol elle yazıyorum merak etme bilerek neden yorimki kendimi delimiyim ben :) aslına bakarsan evet deliyim senin delinim :) özledim seniiii

ÖMRÜM: Aşkımı çok seviyorum ben hemde çoooooookkkk..

sonra saat 7 gibi mesaj tekrar geldi

ÖMRÜM: Aşkım çıkıyorum eve gidicem ordan ablama geçicem bizimkiler orda sultanım

BEN: Tamam aşkım şeyyyy bişi dicem ben ımmm şey ben şeyy ben seni çoook seviyorum :)

ÖMRÜM: oyyy yerimm senii aşkım şey bende bişi dicem ama nasıl dicem bende bilemiyorum ee şeyy aşkım pazar günü fenerbahçenin maçı var gidebilirmiyim stada??

BEN: Ama aşkım sen evdede izleyebiliyorsun lig tv'de neden aldın kartı ozaman boşuna

ÖMRÜM: Sultanım işyerindeki,benim bölümümdeki arkadaşlarla gidicez sende tanırsın mehmet tayfun hakan ve yavuz lütfen lütfen lütfenn lütfennn

BEN: Tamam aşkım ama bak biliyosun aklım sende kalıyo maça gidince çünkü kendini kaptrıyorsun aniden sinirlenirsin bişi olur diye aklım çıkıyor işte bu yüzden bir şartla razı olurum ben her dakkika mesajsız bırakmicaksın sinrlendiğin zaman kimseye çatma ara beni bana bağır ben sessiz dinlerim seni ve maçtan sonra eve dönüyorsun anlaştıkmı?

ÖMRÜM: Tüm şartların kabulümdür zaten sana mesaj atmdan duramamki ben sultanım..ayrıca şey bişi dicem maç gündüz olcak ve maç çıkışı bişiler yesek hem bizim çocuklarla maçın özetini yapıcaz :)s onra eve geçicem bi yemekcik aşkım

BEN: Tamam arkadaşlarınla yemek yiyip eve dönüyorsun AŞKIM daha fazlasını isteme benden..
ÖMRÜM: Yok aşkım senden değil babamdan seni isticem 1 ay sonra:)

BEN : DELİSİN SEN AŞKIM BENİM DELİMSİN :)

ÖMRÜM :YENİMİ ANLADIN??

NOT: Günlüğüm biz her dakika mesajlaşırız mesajlarımız bedavadır cep aile olduğumuz için..işte sana sadece 2 saatin içindeki mesajlarımızdan bir kesit yazdım:asigim::asigim:a.s.

"BU ARADA BADEM'İMİZİN KUZUCUKLARI HEM KIZ HEMDE ERKEKMİŞ NE GÜZEL İKİ DUYGUYUDA TATMIŞ OLUCAK ASLINA BAKARSAN ÜÇ DUYGU DEMELİYİM ÇÜNKÜ HEM ANNELİĞİ TADICAK HEM ERKEK ANNESİ OLUCAK HEM KIZ ANNESİ YANİ HEM ANNANE HEM BABANNE OLUCAK HEM KIZINI GELİN EDİCEK DAMAT ALICAK HEMDE OĞLUNU SÜNNET ETTİRİP ASKERE YOLLAYIP GELİN ALICAK VAY BEE NEKADAR ŞANSLI BİR ANNEMİZ OLUCAK ÖYLE DEĞİLMİ?? ZATEN ONADA BÖYLESİ YAKIŞIR BADEMCİM GÜZEL ANNEM RABBİM KUZUCUKLARINI PRENS VE PRENSESİNİ SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETTSİN RABBİM SENİ PRENS VE PRENSESİNİ KEM GÖZLERDEN NAZARLARDAN FESAT İNSANLARDAN KORUSUN TABİKİ BABA ADAYI OLAN ENİŞTEMİZDE:Saruboceq:

günnük ben deldim...
icimi sIkan bi kac bir sey var ama düzelecegini bildigim icin fazla takmiyorum....
biliyormusun günnük karnemi aldim bugün ve notlarim süper... :lepi:
ev ahalisinden aferinide aldim degme keyfime yani...
simdi bir hafta evdeyim biraz dinlenip sonra ikinci döneme hizli ve iyi bir giris yapmaliyim...
ikinci dönemide gecersem ohhh o zaman uca uca asik oldugum sehire Izmirime ve sevdigim adama gidecegim....
ne olur günnük hersey cok güzel olsun....
herkesin hersey gönlünce olsun....

hiç iyi değilim
moralim bozuk
benim bir tanecik nur yüzlü pamuk sakallı dedem çok hastaymış..bir anda olmuş..çökmüş resmen..hastaneye yatırtmıyormuş kendini..dün bütün gece beni sayıklayıp ağlamış..Allahım hayırlı doğumlar ver,ikiside sağlıklı bir şekilde kurtulsunlar kucağına almayı nasip et diye dua etmiş durmuş...
çok merak ediyordu kzımı..ben göremem artık onu diye ağlıyormuş..
o benim canım yaa,o birtane,tanıyan herkes sever onu...
annem kendimizi hazırladık,doğumuna geç gelebilirim kzıım bu halde bırakamam dedi..
öğlenden beri ağlıyorum..göz pınarlarım kurudu artık,başım çatlıyor...bebeğim için sakin olmaya çalıştım ama çok zor...Allahım şifa ver diyorum hep...
gerçi dedem maneviyatı çok kuvvetli biri..o ölümü son değil,başlangıç olarak görüyor..öylede zaten..ama ben bugün mantıklı düşünemiyorum..
kızım çok özür dilerim senide çok üzdüm bugün...

Merhabaaa merhabaa.
Bugünde güzeldi günlükk güzeldiii sakindi mutluluk vardı huzur vardı aşkım vardı ben vardım ailem vardı vs vs vs kısacası mutluyduk.
Gezdik yemek yedikk eğlendikk ohh değmeyin keyfimize
Sergiye gittik bideee.
aşkım bana çok güzel bi mumluk aldı benim çook hoşuma gitti seviyorrumm aşkımı yaaa seviyorummm allah nazarlardan saklasın kötülüklerden korusun bizi
Allahım sana şükürler olsun böyle bi ailem olduğu için..
Allahım sana şükürler olsun sevildiğim ve sevdiğim için.
Allahım sana şükürler olsun mutlu ettiğin için.
Binlerce şükürler olsun nefes alıp sağlıkla yaşadığım için...
Görüşmek üzere...Sevgiyle ve saygıyla kalın.

Günaydın günnükçümmmm :)))
Bugün istiyorum ki yeni yaşımda daha huzurlu daha stressiz kavgasız gürültüsüz günler olsun, sakin olsun, heyecanlı olsun, aşk dolu bir yıl olsun, gripten kurtulalım neşeli olalım... bu sene de geçen seneki gibi herhangi bir program yapamıyorum malum kriz bizi de etkiledi... inşallah seneye
bugün bi değişiklik olacak ama eşimle beraber başbaşa olamayacağız benim arkadaşım eşiyle gelecek kuzenimde eşiyle gelecek annemle babamda akşama bizde olacaklar. İşten çıkınca eve gidip hazırlık yapmam gerek ne yapsam bilmiyorumki ( İnsan doğum gününde evine gelen misafire nasıl bir menü hazırlar acaba hiç bir fikrim yokkk... ayrıca evimi temizlemem gerek son bir haftadır kocişimde bende gripti faranjitti bronşitti uğraşırken ev aldı başını gitti. Bi motor taktırıyım bari kendime ancak üstesinden gelirim di mi heheheh :)
Ayrıca arkadaşlarımın internet üzerinden ve telefon aracılığıyla dün gece 00:00'dan beri doğum günümü kutlamaları beni çok mutlu etti her sene olurdu bu ama bu sene daha yoğundu daha farklıydı, hatırlanmak ne güzel :)
Hadi bakalım o zaman iyi ki doğmuşum, doğum günüm kutlu olsun iyiki annecim beni doğurmuuuuuuş :)))

sevgili günlük itiraf ediyorum sana evler dandini feci ben oturmuşi nette takılıyorum ben işlerin nasıl üstesinden gelecem kurtar beni günlük sıkıldam ya of of ne dünya ne hayat menfaat laf çıkar günlüküm böyleyim bugünlerde yas denen şiirdeyim

selam cancağızım
bak adım sanım degışse de aynı hitap edıyorum sana
kadersiz bir tesadüfe kurban gitti canım güzel eski üyeliğim
bende şans olsa zaten diymi
hep senle dertleştim sıkıntılarımı bugüne dek
bir kk var dedim hayatmda ailem gibi gördüğüm
açtım içimi rahat rahat bir umutla
sonrasının başıma çorap örecegını ne bıleyım anacım
sanal alemde bile makus talih bırakmadı peşimizi bak
onca zamandır edindiğimiz yerden olduk gibi görnse de
ben gene buradaym eskisi kadar sevemedgm yenı ismimle
yine sana sırnasan kk'sız yasayamayan bir kedi olarak

sımdı sana anlatılacak haberlerım var amma anlatsam bı türlü anlatmasam bir türlü
en iyisi susaym ben cancagızm bir müddet belki harbiden yerin kulagı vardır diymi
tekrar merhaba tüm can dostlara sevgili KK'ya

çok sinirliyim günlük...
bu devirde babana bile güvenme demişler ya, çok doğru demişler...

sıkıldım hayattan be günlük..
parasızlıktan..kavgadan..gürültüden...saçmalıklardan..
benim iş bulmam gerek..
en güzel yaşlarım sorunlarla geçiyor..
artık mucizelere bile inanmıyorum..
hiç yaşama gücüm kalmadı..
yoruldumm yorgunum..
eskiden umudum vardı artık o da yok..
borç olurda bu kadar mı olur anlamıyorum..
bitsin artık bu kabus..uyanayım artık..

doğum günün kutlu olsun.sevdiklerinle nice yıllara.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…