Kadınlar Kulübü Günlük

Yaş değil arkadaşım,yaşanmışlıklar ve bu hayat yordu beni arkadaşım!

arkadaşım anladığım o kiiiii şu kısacık geçmiş yaşamını ağır geçirmiş ve yorulmuşşsun.ama sana haddim olmayarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum. düne bakma yaşamında bu gün ve yarın olsun.dün seni yoruyor üzüyorsa bakma arkana arkadaşım.hep ileriye bak.bırak o kötü geçmiş karanlıkta kalsın. seni üzmesine izin verme. sil gözyaşını kalk ayağa ve deki: her başlayan gün başlangıçtır.SEVGİLİ GÜNLÜK, söylermisin arkadaşıma doğan güneş kalbine doğsun önündeki uzun yılları aydınlatsın,:kahve:a.s.:nazar:

Günlüğün cevabıdır
eeeeee yeter be yeter, gidin nerde zırlarsanız zırlayın, içimi daralttınız len, dağılın hadi bakim, naş.tatlicadiarzu

sevgili günlük arkadaşlarıma merhaba........ haklısın arkadaş herkes zırlıyor...... içimizi kararttılar ya....... günlük deyince çağrışımı dertlenmek kederlenmek olarak mı algıladık acaba????????

hadi ben bu tabuyu yıkıyorum dün benim doğum günüm dü..... çok mutlu oldum bir yaş daha yaşlandım diye... ne güzel allah bana bir yaş daha devirmenin mutluluğunu yaşattı.....:nazar:

*

günlük yaa lalişime söylesene anlatsıınnn...ben de merakla bekliyorum...o burdan bile sağlam ve dik duruşunu tam olarak yansıtır...ne olmuş bakayım...neye sıkılmış canısı...

Günlükcüm merhaba
özlemişim seni.Sinirliyim günlük.Bazı İnsanlar ne kadar ufak.Böylesine güzel bir sitede böylesine düşünceden yoksun (inatla beyinsiz demeyeceğim) insanların var olabileceğini düşünmek istemiyorum. Ama tabi benim istemememle alakası yok sanırım. Az önce kontrol panelimdeki mesaj beni ziyadesiyle şaşırttı."İmzamdaki çocuğun yanağındaki sinekler ağzıma dolacakmış.Tamam mıymış." Şaçmalığa bakarmısın günlük. 1.si sana ne benim imzamdan 2.si bana yorumlarımla ilgili - rep vereceksen ver amenna ama kafanının basmayacağı olaylar için - rep vermek ne demek. (ki etkisiz bir eleman bu arkadaş) Üstelik yorumun basitliğine bakarmısınız. -repini daha insanca, saygılı bir şekilde vereceksen hergün - ver.(alışığım ben) Yorumunun basitliğinden ve acizliğinden dolayı bu üyeyi kınıyorum günlükcüm. Ceyara haber saldım umarım gerekeni yapar günlükcüm.

Günlükcüm imzamla ilgili eleştiriler alıyorum, almıyor değilim ama hiçbiri beni bu kadar kızdırmamıştı. İnatla ben bu sitede varolduğum sürece bu sinekli çocuk benle birlikte varolacak günlük.Bu imzadaki anlamı anlamayan üyeye cevabımdır günlük, iletirsin bir zahmet. Ben kendisini tanımıyorum bilmek de istemiyorum, sen ilet olurmu.

ben şimdi çıkıyorum kocacım gelecek birazdan, yarın görüşürüz. İyi akşamlar günlükcüm.Şeniz

Şaşkınım günlük!:1shok:
Kuzumun anlattıklarına o kadar şaşırdım ki yorum yapacak bir tek kelime bile bulamıyorum...!:kızgın:

Şaşkınım günlük!:1shok:
Kuzumun anlattıklarına o kadar şaşırdım ki yorum yapacak bir tek kelime bile bulamıyorum...!:kızgın:

lalecim ya işte böyle. Gelde kızma, yoruma bakarmısın. varsın doluşsun o sinekler ağzıma. Küçücük çocukların ağızlarına doluyor bana dolmuş çokmu

Kuzum çok özür dilerim.
Hala yorum yapamıyorum.:1closedeyes:
Hangi zihniyet böyle bir duygu taşır,böyle bir cümle kurar.
Anlamıyorum, anlamak da istemiyorum.:kızgın:

Günlükcüm merhaba
özlemişim seni.Sinirliyim günlük.Bazı İnsanlar ne kadar ufak.Böylesine güzel bir sitede böylesine düşünceden yoksun (inatla beyinsiz demeyeceğim) insanların var olabileceğini düşünmek istemiyorum. Ama tabi benim istemememle alakası yok sanırım. Az önce kontrol panelimdeki mesaj beni ziyadesiyle şaşırttı."İmzamdaki çocuğun yanağındaki sinekler ağzıma dolacakmış.Tamam mıymış." Şaçmalığa bakarmısın günlük. 1.si sana ne benim imzamdan 2.si bana yorumlarımla ilgili - rep vereceksen ver amenna ama kafanının basmayacağı olaylar için - rep vermek ne demek. (ki etkisiz bir eleman bu arkadaş) Üstelik yorumun basitliğine bakarmısınız. -repini daha insanca, saygılı bir şekilde vereceksen hergün - ver.(alışığım ben) Yorumunun basitliğinden ve acizliğinden dolayı bu üyeyi kınıyorum günlükcüm. Ceyara haber saldım umarım gerekeni yapar günlükcüm.

Günlükcüm imzamla ilgili eleştiriler alıyorum, almıyor değilim ama hiçbiri beni bu kadar kızdırmamıştı. İnatla ben bu sitede varolduğum sürece bu sinekli çocuk benle birlikte varolacak günlük.Bu imzadaki anlamı anlamayan üyeye cevabımdır günlük, iletirsin bir zahmet. Ben kendisini tanımıyorum bilmek de istemiyorum, sen ilet olurmu.

ben şimdi çıkıyorum kocacım gelecek birazdan, yarın görüşürüz. İyi akşamlar günlükcüm.Şeniz

allah allah şaşırmış bunlar banada biri açtığım hareketli resimleri yetersiz bulduğu için - vermişti imzana gelince benim içimi sızlatıyor hiçmi merhamet yok bunlarda yaa

selam günlükçüm..
açıkcası bende kuzumun yazdıklarına ,ve yorum yapana şaşırdım.allah alah herkez özgürdür istedigi imzayı koyar.ve ordaki konu anlatımı anlamamış sanırım o kişi ne bilim nedicemi şaşırdım açıkcası..
kuzum bence butür insanlar için canını sıkma bitanem..

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba siteye yeni üye oldum ve kullanmayı bilmiyorum:KK43: mesela paylasım gecmişi diye ekranda bişey var ama oraya hiçbişey yazamıyorum:KK43:((( konunuzdan farklı ama yardım ederseniz cok mutlu olurum.tskler

http://www.kadinlarkulubu.com/sohbet-hakkinda-t24934/index.html

http://www.kadinlarkulubu.com/oneriler-sorular-sorunlar-f19/index.html

aysemelek, yukarıdaki linkleri incelersen sanırım bilgi sahibi olabilirsin.

hoşgeldin bu vesile ile aramıza

tabi burayı bidaha bulabilirsen, :)

günaydın günlükçüm..bugün evde olamıcam hemen sana yazayım dedim..dün evde misafirlerim vardı ogelen misafirlerle bugün tekrar annemlerde buluşçaz,ve biyerlere gitçez hiç istemiyodum bugün dışarı çıkmak çünkü evde çok işlerim var,ama mecburen gidecem işte..hayatta bazen hayır demeyi çok erteliyorum demiyorum ve kendime çok kızıyorummm neyse günlük cevap vermeni hakkatten isterdim kimbilir nederdin bana of sıkılıyorum aslında hadi by ..

lalecim ya işte böyle. Gelde kızma, yoruma bakarmısın. varsın doluşsun o sinekler ağzıma. Küçücük çocukların ağızlarına doluyor bana dolmuş çokmu

sevgili günlük sinekli resmi hep görüyordum ama bu gün çok dikkatli bakmama sebeb oldu eleştiriler.resimmlerin de eleştirildiğinide bu arada öğrenmiş oldum. ben yeniyim biliyorsun günlük kimsede bana yorum yapmıyor. kendi kendime koca sitede yalcızca dolaşıyorum. öğrenmeye çözmeye çalışıyorum becerebildiğim kadarıyla. söylermisin günlük sinekli resmin eleştiri alması iyi olmuş arkadaş kızmasın çünkü dikkatsizlerin bile dikkatini çekmiş oldu. mesela benim günlük.o resim hüzün veriyor insana insanlığımızdan utanmamız lazım öyle görüntüler gerçek hayatta o kadar çok ki.hadi iyi geceler günlük:1closedeyes:

Günlükcüğüm merhaba;
Heros'a söyle, boşver,geçmiş bitmiş. Eskileri düşünerek kafasını yormasın,bulandırmasın.:teselli:
Keçi kız'a da de ki; hepimiz ilk başlarda yeniydik,alışınca çok seviyor insan burayı. Güzel konular var, o da katılsın. Güzel arkadaşlıklar kazanır inşallah.yerimseniben
Bana gelince; birkaç gündür yaşadığım adını söyleyemediğim durum devam ediyor. Kocam o kadar geç ve yorgun geliyor ki; durgunluğumun,uzaklara dalıp dalıp gitmelerimin farkında bile değil. Ona kızmıyorum. Zaten şu anda yapmam gereken tek şey kendimle hesaplaşmak. Her zaman olduğu gibi...:mymeka:

Sevgili günlükcüğüm
Bugün dersaneye başladık aşkımla kpss sınavı için.Aşkım geçen yıl girmişti 77 aldı ama o elektronik öğrt mezunu kadro atanamadığı için atanamadı.Bu yıl birlikte hazırlancaz ben ilk kez gircem inşallah sınavdan yeterli bi puan alırız ikimizde.Bugün dersaneye başladık ilk kez birlikte derse girdik günlük çok güzel bişeydi aslında hem çekiniyosun hemde elini tutmak yakın olmak istiyosun :asigim: o gayet rahattı elini omzuma atıyo hoca tahtaya dönükken öpüyo birden :mymeka: defterime seni seviyorum yazıyo filan.Ama ben dersimi dinledim günlük süprizzzzz onu da uyardım ders dinle dedim.Sonra dersten çıkınca yeme yedik dolaştık alışveriş yaptık.okul stajım başladığı içinkendime klasik bişeyler almak istiyodum gezdik bitane takım beğendik ama biraz fazla geldi fiyatı malum öğrenciyiz kafamçokkarıştı pazarteside bakcaz artık havalar da soğudu ceket almam lazım kendime.Bugünkü takımı giyince çok tuhaf hissettim kendimi günlük çok yakıştı yaaa önceden garip gelirdi takım filan ama şimdi alışıyorum hoşuma gidiyo :eek:
işte bugünüm de böyleydi günlük sabah biraz gergin başlamışştım ama sonu güseldi hadi sana da iyi geceler bende biras ders çalışıyım yatcam,aşkım kardeşine ders çalıştırıyomuş msne gelemiycek heralde onu beklemiycem erken yatcam bugün.

sevgili günlük (laale ye) benim adıma teşekkür et. iyi dilekleri hepimizin olsun. gelen günler mutluluk paylaşımımız olsun.herkesin her şey gönlünce olsun.sevgi çemberi sarsın tüm kadınlar kulübü üyelerini.....hepinizi seviyorum canlarım benim.SEVGİLİ GÜNLÜK DUYURURMUSUN HERKESE MESAJIMI.... Bu kez saklama günlük bu yazdıklarımı sakın haaaaaaaaaaaaaa herkes duysun ve görsün.Çünkü :Sevmek sevilmek çok güzel...............

tatlicadiarzua.s.a.s.
sevgili günlük;
eşin olacak hayvanın sevgiliyken 15 günlük bi ilişki yaşadığını öğrensen ne yaparsın..
kafayı yemek üzereyimmmmmmmmm

sevgili günlük söylermisin HEROS a bu gün ilişkisinde bir problem yoksa geçmişe bakıp kafayı yemesin.ne kendini üzsün ne de eşini,geçmiş dündü yaşandı ve bitti. bu gündür asıl olan. hadi artık gül biraz arkadaşım.

Sevgili Günlük,
İstanbuldan uzaklarda kafamı dinliyorum sanada ugrayayım dedim...
Bugün yanıma ehmetim geldi günlük , ne yapmış etmiş nerde oldugumu bulmuş....
Günlük dayanamıyorum biliyomusun onu karşımda görünce içimden bişiler aktı gitti...
Birbirimze bakıp belki uzun bi süre agladık, kokusunu nası özlemişim sıcaklıgınıda....
Biz kopamıyoz günlük ne yaparsam yapım olmuyor......
Ugurladım onu zorlada olsa gitti ...
Ben ne yapıcam günlük söle ne yapıcam

gunluk tup bebek kararı aldık cuma gunu doktora gıdıyoz randevu alcaz ben cok korkuyorum sureklı bı aglama hıssı var nıyekı bakalım ne olcak ınsallah olur gunlk bız bunu hak edıyoz senağlama

ikrarcım canım hayırlı olsun düşünceniz inşallah hemen seviçli haberlerini alırız..rabbim herkezi bebekle müjdelensin tüm isteyenlerin..:emir_bebek::emir_bebek:

günlükçüm..bugün canım sıkkın yine biliyom bıktın benden yeeter nekadarda canın sıkkın dicen.küçükkızım bu gece ateşlendi bişekilde ateşini düşürdüm ama korkum 1 sene önce havele geçirmişti yine geçirmi diye hep korku duyuyorum hep ateşlenince,inşallah olmaz çünkü çok zor günler yaşamıştık of hatırlamak istemiyorum neyse günlük bugün oy atmaya gidecez hayırlısı olsun devletimize bakalım..hadi ben kaçtım günlük..

sevgili günlük , gece gördüğüm rüyanın etkisindeyim hala
ya rüyamda eski çıktığımın ailesi beni istemeye gelmiş yüzük bilezik eşya gibi şeyler getirmişler ben istemiyorum diyorum zorla nişan olacaksınız falan gibi şeyler söylüyolar ben çok ağlıyorum tabi annemde niye istemiyosun olacak bu iş diyo ben başkasını seviyorum onu istiyorum diyorum ama dinlemiyolar beni tabi ben ağlamaktan fenalaşıyorum sonrada uyandım ama çok kötüydüm ya uyandığımda gözlerim ıslaktı ağlamışım yani sevgilime msj atacaktım ama uyanmasın diye atmadım sabaha kadar uyumadım hiç rüya aklımdan hiç çıkmadı ama neyseki bi rüyaymış ve dua ettim ya gerçekte böle bi durum olsaydı ooooooooooffffffsenağlama aşkım seni çok seviyorummmm ne olursa olsun beni bırakmaaaaa

X