Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlüğüm;

Çok karışığım biliyor musun? Kaybetmelere dayanamıyorum. Gitmelere. Uzakta olmak hiçbişe yapamamak. Offffffffffff yaaaaaaaaaa.............. Çok üzgünüm çok kötüyüm.......................senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Günlükcüğüm;

Böyle mıktan bir gün olamaz. Akşamdan beri gözümü annemle kapatıp, annemle açıyorum. Ahh annem nolur iyi ol nolur. Allahım sana güç kuvvet versin. Sen meleksin, seni çok özledim. Nolur gelde koynunda uyuyayım. Ya hayatım boyunca beni hiç kırmadın, bundan sonra da kırmayacağını çok iyi biliyorum. Sana ufacık bir kırgınlığım yok. Sen bana kıyamadın ki, ben seni nasıl üzebilirdim. Tek istediğimde sana layık bir evlat olmaktı. Oldum sanırsam. Sana kıyamam çünkü ben. Meleksin işte başka tarifi var mı??? Ömrüm annem, iyi haberlerini alayım inşallah!!

SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMMMMM

sevgili günlükçüm..bugün çok geç kaldım sana yazmak için,bugün saat 10da evden çıktım ,dün kantahlilleri yaptırmıştım çok şükür güzel çıktı hepsi.daha sonra annecim çok güzel işler yaptık çok mutluyum bugün he.bide dün eşimle biraz tartışmıştık,oda dün gece hafif naz yapmakla halloldu yani bugün çok relaksım inşallah enkötü günlerim böyle olur..iyigeceler günlükçüm..

Günlükcüm selam,
Gitmeden sana yazım dedim izne ayrılıyorum bugün ben...
10 gün kadar olmucam burda biraz dinlensem daha dogrusu kendmi dinlesem iyi olacak....
Kısmet ya görüşrüz ya göreşemeyiz , sevgili dostlarıma benden selamlar ilet günlükcüm
hoşçakal

Günlükcüm selam,
10 gün kadar olmucam burda biraz dinlensem daha dogrusu kendmi dinlesem iyi olacak....
Kısmet ya görüşrüz ya göreşemeyiz , sevgili dostlarıma benden selamlar ilet günlükcüm
hoşçakal

makbulem nereye gidiyosun bizi bırakıp :mymeka:

Günlükcüm selam,
hoşçakal

Git kafanı topla, günahını sevabını iyice düşün, karar ver, uygulayıcı ol. Dönüşte böyle karamsar bir kız görmek istemiyorum ona göre. Ve lütfen Ehmetle dön olurmuŞeniz

Merhaba günlükcüğüm;
bugün öyle takılıyorum. Dün gece kankardeşimin yeni erkek arkadaşına bakarken internetten bambaşka şeylerle karşılaştım. Çok ama çok eski arkadaşlarımı da gördüm o adamın arasında.
Çocukluğum,gençliğim geldi aklıma. Tam tarif edemiyorum duygularımı şu anda belki de tarif etmek de istemiyorum. Şartlar öyle gerektiği için artık görüşmediğim insanlar. Hiç değişmemişler. Özlemiş miydim onları bilmiyorum ama içim cız etti günlük. Hiç bir yere sığmıyorum günlük. Sanki kalbimin orta yerine bir yumruk oturdu,çıkaramıyorum,yutamıyorum,susamıyorum... Bir bırakabilsem kendimi; ağlıyamıyorum...

Merhaba günlükcüğüm;
bugün öyle takılıyorum. Dün gece kankardeşimin yeni erkek arkadaşına bakarken internetten bambaşka şeylerle karşılaştım. Çok ama çok eski arkadaşlarımı da gördüm o adamın arasında.
Çocukluğum,gençliğim geldi aklıma. Tam tarif edemiyorum duygularımı şu anda belki de tarif etmek de istemiyorum. Şartlar öyle gerektiği için artık görüşmediğim insanlar. Hiç değişmemişler. Özlemiş miydim onları bilmiyorum ama içim cız etti günlük. Hiç bir yere sığmıyorum günlük. Sanki kalbimin orta yerine bir yumruk oturdu,çıkaramıyorum,yutamıyorum,susamıyorum... Bir bırakabilsem kendimi; ağlıyamıyorum...

Günlüğün cevabıdır.
Ağla yavrum ağla, gel başını omuzuma yasla, hatta kolanın içine ilaç atayım seni Coşkuna teslim edeyim.Ama yok be, ben niye ilaç atayım ki, Coşkun zaten bilir işini, ustanın işine müdahele olmaz dimi amayerimseniben

Merhaba günlükcüğüm;

sevgili günlük bu kadar geriye bakmak için arkadaşın yaşı çok genç. dikkatimi çekti yaşına baktım, 28 yok be kardeşim taaaa geriler dediğin ömrün ne kiiii senin daha.sana çok uzak değil daha cocukluğun gençliğin ise yaşadığın zaman kıymetini bil ve dolu dolu yaşa giden yıllar geri gelmiyor. evet sevgili günlük bu gun nacizane arkadaşıma gönderide bulundum.aldığımız her soluğun değerini bilmemiz lazım.a.s.

Günlüğün cevabıdır.
Ağla yavrum ağla, gel başını omuzuma yasla, hatta kolanın içine ilaç atayım seni Coşkuna teslim edeyim.Ama yok be, ben niye ilaç atayım ki, Coşkun zaten bilir işini, ustanın işine müdahele olmaz dimi amayerimseniben

Kocemle barıştım şekerim.:mymeka:
Coşkun'a ihtiyacım kalmamıştır.
Eski dostlarımla bir nostalji neyim yaşatmadın ayolsenağlama

Günlükcüğüm;

Böyle mıktan bir gün olamaz. Akşamdan beri gözümü annemle kapatıp, annemle açıyorum. Ahh annem nolur iyi ol nolur. Allahım sana güç kuvvet versin. Sen meleksin, seni çok özledim. Nolur gelde koynunda uyuyayım. Ya hayatım boyunca beni hiç kırmadın, bundan sonra da kırmayacağını çok iyi biliyorum. Sana ufacık bir kırgınlığım yok. Sen bana kıyamadın ki, ben seni nasıl üzebilirdim. Tek istediğimde sana layık bir evlat olmaktı. Oldum sanırsam. Sana kıyamam çünkü ben. Meleksin işte başka tarifi var mı??? Ömrüm annem, iyi haberlerini alayım inşallah!!

SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMMMMM

günlükçüüm...eyylüle söyler misin artık olumlu düşünmete başlasın ve vedalaşıyormuş gibi yazmasın...içim acıyo yaaa....
ayrıca lalişime de de ki nerelerdesiiinnnn...
günlükçüümm aslında canım acıyo...anneciim bana şarkı dinletti bugün telefonda...doymadım doyamadım sevmelere seni ben...kimseyi koyamadım yerine yeniden...çok ağladım günlükcüüm...ama telefonu kapattıktan sonra...hissettirmedim ona...üzmedim onu...ama çok özledim...

sevgili günlük bu kadar geriye bakmak için arkadaşın yaşı çok genç. dikkatimi çekti yaşına baktım, 28 yok be kardeşim taaaa geriler dediğin ömrün ne kiiii senin daha.sana çok uzak değil daha cocukluğun gençliğin ise yaşadığın zaman kıymetini bil ve dolu dolu yaşa giden yıllar geri gelmiyor. evet sevgili günlük bu gun nacizane arkadaşıma gönderide bulundum.aldığımız her soluğun değerini bilmemiz lazım.a.s.

Yaş değil arkadaşım,yaşanmışlıklar ve bu hayat yordu beni arkadaşım!

Günlüğün cevabıdır
eeeeee yeter be yeter, gidin nerde zırlarsanız zırlayın, içimi daralttınız len, dağılın hadi bakim, naş.tatlicadiarzu

Sanırsam kulüp olarak depresyondayız!
Hayır yani şu 6 gün oruçları bitmiş olsaydı. Koceme derdim. "Akşama bir ufak getir" diye.
Aklımda bin türlü şey var. Bir türlü toparlanamadım dün geceden beri.
Yardım et be günlük hepimize!!!

Günlüğün cevabıdır
eeeeee yeter be yeter, gidin nerde zırlarsanız zırlayın, içimi daralttınız len, dağılın hadi bakim, naş.tatlicadiarzu

:dilcikar:
Günlük; seni dost sandımdı. Zati kimselere diyemem derdimi...benneyaptımki

E be günlük be, o kadar atıp tutarken , dertlenmeyin, dertlenirsenizde gelip
soluğu burda almayın diye ama.
Şimdi anladım neden sana düşüyor bu kahrı çekmek.
Deli danalar gibi dolaşıp böğürüyorum, hani sana da gelmiyip dedim,
kendimi tutuyorum.
Ama bu havalar mı mahvetti bizi bilmiyorum. Çiğdemler bile ilkbahar sanıp açmışlar dağlarda , gece aşırı soğuk gündüz sıcak diye strese girmişler.
Bizim de halimiz onlar gibi sanırım. Maddi ve manevi esen rüzgarlardan kopan fırtınalardan strese girdik. Bi gün yüzü göremiyoruz yahu bi gün iyi on gün kötü,
bu kadınlara bi rahat yüzü Yarabbim bu mubarek günde, tüm kadınlara bunu diliyorum. Oh Yaşasın Hayat ! diyebilcekleri bir gün.
Yani seni fazla sıkmamaya çalıştım yine, hadi kofulmadan ben kaybolayım.

Kaybolmak dedimde günlük, Kaybolmak mı ? daha acı Yoksa Kaybetmek mi ?
Kaybolan mı ? daha yanar Kaybeden mi ?

Aman haftanın songünü işte saçmalalıyorum, sen keyfine bak oh sanane bizim derdimizden demi

günlükçüüm...eyylüle söyler misin artık olumlu düşünmete başlasın ve vedalaşıyormuş gibi yazmasın...içim acıyo yaaa....
ayrıca lalişime de de ki nerelerdesiiinnnn...
günlükçüümm aslında canım acıyo...anneciim bana şarkı dinletti bugün telefonda...doymadım doyamadım sevmelere seni ben...kimseyi koyamadım yerine yeniden...çok ağladım günlükcüüm...ama telefonu kapattıktan sonra...hissettirmedim ona...üzmedim onu...ama çok özledim...

Gülsemcime söyle günlük şimdi daha iyiyim. Annemle konuştum. Kan tahlilleri temiz çıkmış. İnşallah filmleride temiz çıkar. Bugün içim daha rahat. Allahıma hep dua etmeye devam ediyorum.

Ayrıca benim tosun bana küstü. Naptım bilmem, tavuğuna kışt dedik heralde!!! Ehh kendi bilir. Bi küsen bide barışır demi günlük.... Hem benim gibin fıstıkla konuşmadan geçen vakitler keni kaybıdır.naniknanik Diyeceğim budur!!!

X