Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük;
lord 8. vahdettin gitti kral senlüyi geldi. artık yeni bir sayfa açtım hayatımda... malum aldığım kiloları vermem lazım. 15 günlük alıştırma döneminden sonra 3 aylık rejim dönemi başlıyacak. azcık para ve zaman arttırısam salona gitcem spor olsun diye..

sakın okul bitsin diye acele etme,biliyorum dinlemeyeceksin beni ama ne demek
istediğimi anlayacaksın daha sonra.şimdiki aklım olsaüniv.i 7 yılda bitirir
hiç kendimi kasmazdım.çalışmaya okurken başlardım,yuva içinde acele etmezdim,
keza ben üniv. bittikten 4 yıl sonra evlenebildim..okadar güzel zamanlarındasınki,
geçmemesi için dua etmen lazım...
yerinde olmayı çok isterdim..

Sevgili Günlük,
evet düsündüm de,sanirim heros´cugum evlilik icin acele etmemem konusunda hakli.. Geriye dönüp baktigimizda bazen en güzel yillarimizin,en akilda kalan anilarimizin aslinda okul zamaninda gectigini görüyoruz..:asigim: Ama iste,önümüzdeki seneler insani o kadar tedirginlestiriyor ki,hayatin insana ne zaman ne getirecegi belli olmuyor. Yillar gözümde büyüdükce haliyle korku basiyor.. Bunalip umudumu,duygularimin tazeligini yitirmekten,hevesimin kirilmasindan korkuyorum..:a015: Gerci böyle diye diye dile kolay neredeyse 4 sene gecirdim sevdigimle.. :asigim:
Ilgisi icin heros´a tesekkür et,olur mu Günlük? :1hug: Hayatta gecen bazi zamanlarin,anilarin insan icin ne kadar degerli oldugunu bana hatirlattigi icin cok öp onu benim icin Şeniz
Hoscakal :asigim:

sevgili günlük;
lord 8. vahdettin gitti kral senlüyi geldi. artık yeni bir sayfa açtım hayatımda... malum aldığım kiloları vermem lazım. 15 günlük alıştırma döneminden sonra 3 aylık rejim dönemi başlıyacak. azcık para ve zaman arttırısam salona gitcem spor olsun diye..

arkadaşım paran olmasada spor yap.sror için sadece zamana ihtiyacın var onu bulmaya bak.tavsiyem yürü hem tempolu hem hızlı yürü, yürüdüğün için senden kimse para istemez.sokakları arşınla saat tut belli bir mesafeyi fn az bir saat yürü, ben öyle yapıyorum,belli bir yol çizdim başlayıp bitirdiğim zaman tam bir saat geçiyor.hem mutlu oluyorum hemde kilo almıyorum.SEVGİLİ GÜNLÜK söylermisin senlüye spor için para almıyorlar biriktirmesine gerek yok.
naniknanikbenimde seninle paylaşacağım çok şey var günlük ama kafam çok karışık toparlamam lazım:kahve:

sevgili günlük bayram bitti ama ben takıldım. hüznümü hala atamadım üstümden .ben kendi kendime söz vermiştim dün yok bir an bile düşünmüyeceksin diye ama bayram geçmiş bayramlar beni hüzne boğdu neyse bir gün vaktimiz olunca paylaşırız bu sırrı seninle.bak sana ne diyeceğimbir yerde okudum umarım günlük bana katılırsın.Benim yaşam felsefem,düne takılmak ve geçmişteki fırsatlara yanmak,BİR KAÇIŞgelecek için süreklikaygılanmak ve her şeyi yarına bırakmak ise ÇEK.oysaki bu gün NAKİT. kullanmadığınız takdirde SENETE dönüşmeside gerçekten bir an meselesi. beğendin mi sevgili günlük ben tamamen katılıyor ve onaylıyorum.

Sevgili günlük bizzat, kendim burdayım. Lalenin benim için geliştirdiği senaryo gerçekleşmedi; ama ben yine de önlemimi aldım. Gider gitmez her yemekten numune alarak test yaptırdım, bişey çıkmadı.:Roflol: Bu arada lalecime geçmiş olsun dileklerimi senin aracılığınla da yollayayım. Çabuk iyileş canım.Şeniz

Günlükcüğüm kocama çok gıcığım bu aralar. Diceksin ki niye!! Valla anlatsam bu mu dersin; ama ben detaylara çok takılıyorum malesef. Benden iki gündür özür diliyor ama kabul etmedim.jeyyar Neyse bu kadar naz yeter heralde. Bende bugün barışayım artık. Gönlümü almasını bildi.a.s

Hadi kendine iyi bak günlükcüğüm, tanış olan herkese selem söylersin!!!!:1hug:

sevgili günlükçüm ..bugun zindeyim süperiiiim kendimi iyi hissediyom..hava açtı bugün gezmeye gidicem ay iki günde hemnde özledim güneşli havayı ay nekadarda namkörüm dimi günlük ,yagmur yagsın diye dua ediyodum şimdide güneşli hava istiyom,neyse ben kaçtım...

Yok Günlükcüğüm yok!
Bir türlü ısınamadı elim,ayağım...:1no2:
Oruç bir yandan, hastalık bir yandan..Kocam da bu 6 gün oruçlarına pek karşı çıkıyor,ama ben de alışmışım işte bayramdan hemen sonra tutmaya. Daha sonra hem benim için zor oluyor hem de tutamayınca kendi kendime üzülüyorum.benneyaptımki
Aaaaah ahhh,nazarlar değdi güzelliğime! Arife günü saçımı kestirdim ya tabii herkesin gözü bende kaldı. Zati güzeldim bir de değişik bir havam olunca bakan bir daha bakıyor tabii.sengözlerimebaksanab
Dışarıda hava nasıl bilmiyorum ama ben üzerimde battaniye ve klima açık yine buz gibi ellerim ayaklarım...:1closedeyes:

Sevgili günlükcüğüm
Kendimi çok iyi hissediyorum dünden beri, çok mutluyum sebebi ne mi aşkımın bana yaptığı süpriz.Bayram tatilinde memleketteydim tatil bitti din sabah ankaraya geldim aşkım da ev arkadaşımdan anahtarı almış odamı güllerle süslemiş sonra çiçek almış pasta almış doğum günüm için hediye olarak da nevresim takımı almış pembe güllü çek güzeldi yaaaa :asigim:.Sabah beni karşıladı eve geldik beni mutfağa soktu sen burda bekle dedi ben gelcem hemen,benim odama gitti pastayı hazırlamış mumları yakmış sonra beni aldı odaya bi girdim gözlerime inanamadım günlükkkk :asigim: Duvarlara güller yapıştırmış güllerin arasına notlar koymuş,nevresim takımımı değiştirmiş hemen bilgisayardan da müzik açtı şarap da vardı.Çok romantikti günlük :asigim:
Ama olsun bu kadar günlük doğum günümü kutlamayı unutmuştu çok üzmüştü beni ama affettirdi kendini aşşşkımm benim çok seviyom ben onu yaaa :asigim::asigim::asigim: sırnaşık şey Şeniz

Ülen Günlük :mymeka:
Üniversite baslasin baslasin dedik iyi halt yedik.. :bbo: Iki gündür pestilim cikti anam, aynaya bile bakmaya vaktim olmadi inanir misin? Uykusuzluk bi yandan,derslerin uyuz uyuz olmasi bi yandan.. Sonra üniversitenin uzun yolu bi yandan.. Ooof.. senağlama Valla ben iki günde biktim,keske tatile girsem yine 3 ay tatlicadiarzu
Saat daha aksam 8 ve gözlerimden uyku damliyor.. Ben ki gece ku$u Zehra misali uyku bilmezdim,düstügüm hallere bak ayol ,8 dedim mi ilik süt icip kendimi yataga atasim geliyor:mymeka:
Hadi iyi geceler öyleyse.. tatlicadiarzu

Sevgili birkaç günde birlik,
Kış gelmedi gelmedi dedik, geldi... Şimdi de donuyoruz diye dertlendik. Şu insan milletine yaranmak ne zor di mi?
Bu arada geçen akşam "bom!!!" diye bir sesle yataktan fırladım. Bir de ne göreyim? Bilgisayarımdan dumanlar çıkıyor. Hemen kasayı balkona attık. Sabah farkettik ki güç kaynağı patlamış.
Bir süredir oğlumun bilgisayarından yararlanıyorum. Hala taksitlerini ödüyor olmama karşın oğlumun nazlanarak "Eh kullan bari" demesine de dayanamıyorum ama.
İyi geceler...

k k günlük ben birtürlü kafamın karışıklığından kurtulamıyorum olaylar düzelmiş görünsede ben halen kaygılıyım ve herşey yolunda olsada bana öyle gelmiyor işte böyle karmaşık duygularla geçti bir gün daha

:nazar:sevgili günlük, benim sır saklayan en iyi dostum,....bu gün aldığım tlf.de bir haber beni çok üzdü amca çocuklarım yirmi yıldır evli ve mutlular dahası dünya tatlısı ikide kızları var.eeeeeeee ne olmuş diyeceksin daha ne olsun...... aşkım evlilikleri bitiyormuş. bir garip oldum be günlük, sebebi başka bir kadın olurmu deme yıllar önce büyük bir aşkla başlayan serüven ve biten çöken bir dörtlü...... her iki tarafında aileller bitmiş. bu böyle olmamalıydı böyle bitmemeliydi.ama görünen o ki ağaca kurt düşmüş ve kemiriyor.sağol arkadaşım beni dinlediğin için...iyi geceler,her yeni doğan gün bir başlangıçtır.....

merhaba günlükçüm..bugün güne güzel başladım söylenmez..eşimle sabah ufacık sebepten tartıştık canım çok sıkıldı,ve hala etkisindeyim sabahki yürüyüşümü bile yapamadım,saat 9da saglık ocagına gittim kan ölçümlerimi yaptırdım ,yarın belli olcak bakalım ne çıkacak,inşallah günün sonu güzel olur..görüşmek üzere by..

günlük sen yazdıklarımı saklamıyon galiba..neyse tekrar yazayım,ayakkabılarım çalındı,
çok üzüldüm iki kere giymiştim yaa,olmazki..şokla başladı bugün..bakalım..

Canım benim, geçmiş olsun. Benim oğlumun da geçen bayram ayakkabıları çalınmıştı ve çok üzülmüştü. Ama en çok da ben üzülmüştüm. Çünkü hala taksitlerini ödüyorum...:çok üzgünüm:

Sevgili Günlük:asigim:
Herosun ayakkabılarını anuşka çaldı ben gördüm :1rolleyes:
Anuşkaya yaptığının hem çok kötü hem günah olduğunu söylermisintatlicadiarzu
Koysun ayakkabıları yerine
:icecream:

Sevgili Günlük:asigim:
Herosun ayakkabılarını anuşka çaldı ben gördüm :1rolleyes:
Anuşkaya yaptığının hem çok kötü hem günah olduğunu söylermisintatlicadiarzu
Koysun ayakkabıları yerine
:icecream:

Seni müsait bir zamanda geyik bölümüne alıyım KK'nın tescilli cadısı. Orada hakkından gelirim ben senin. Dua et şimdi okula yetişmek durumundayım. Ama bir depük borcum var sana...
tatlicadiarzu Cadısın işte, cadısın...

Sevgili Günlük,
sana bugün tek kişi yazıyorum artık iki kişi degilim....
Kimseyle konuşmak istemiyorum günlük biliyomusun, insanların sana bu kadar büyük bi sevdayı nası bıraktın demesi ne kadar kolay geliyor....
Ama bilemezler günlük nası oldugumu....
Ruh gibi dolaşıyorum etrafda iyiki sen varsında bi kaç satır yazabiliyorum.....
Beni arayıp telefonda agladıkça çok üzülüyorum günlük ama ben güçlü bi kızım dimi geçicek .....

Günlükcüğüm;
bu sabah kocam evdeydi, ben de eve şimdi geldim. Aramış izin almış işyerinden.
Neyse; o kadar b...ktan bir sebepten kavga ettik ki; sanırım sinirlerim çok bozuk ağlamaya başladım. Geldi,sarıldı,öptü. Yüz vermedim. "Gel,seni yatırayım, bak hastasın daha kötü olacan" dedi. Hayır anlamında başımı salladım."Ben gidiyorum" dedi. Evet anlamında başımı salladım.
Yavaş hareketlerle gitti montunu giydi,ayakkabılarını giydi, kapıyı usulca kapattı. Yerimden kalkmadım.
Üzgünüm günlükcüğüm; dünya onun etrafında dönmüyor!

Candan'ın dediği gibi;
"Çok mu dertsiz duruyorum uzaktan bakınca
Çok mu kalender sandınız dert anlatmayınca"

Arkadaşlarıma çok selam söyle,öp güzel yanaklarından...

Sevgili Günlük,
Kimseyle konuşmak istemiyorum günlük biliyomusun, insanların sana bu kadar büyük bi sevdayı nası bıraktın demesi ne kadar kolay geliyor....
Beni arayıp telefonda agladıkça çok üzülüyorum günlük ama ben güçlü bi kızım dimi geçicek .....

Canım, kıyamam ben sana. Gençliğimi hatırlıyorum böyle şeyleri duyunca. İnan ki bu aşk acıları bile aranır oluyor yaş geçtiğinde. Çok acı çektiğini biliyorum ama bunlar da hayatın gerçekleri ve ben yaşanması gerektiğini düşünüyorum. Bu acılar olgunlaştırıyor bizi. Bu acılar sayesinde hayata bakışımız değişiyor, gelişiyor.
Sana üzülme diyemem çünkü üzülmelisin. Sana ağlama diyemem çünkü ağlamalısın. Sana sadece kendini fazla yıpratma diyebilirim çünkü geriye dönüp baktığında pişmanlık yaşamanı arzu etmem.
Seviyorsan Allah seni sevdiğine kavuştursun. Yok eğer sevmiyorsan da Allah seni sevebileceğin biriyle karşılaştırsın.
kendine iyi bak ve mutlu ol tatlım...

Sevgili Günlük,

Günlüğün cevabıdır:
Kız Makbile sen Ehmetsiz yapamazsın. Günlük olarak ben şahsen seni Ehmetle öyle bir bütünleştirmişim ki, Ehmet=Semra, Semra=Ehmet.

Aynı bedende can gibiyiz,
Cana can veren kan gibiyiz
Yanıpta bitmez köz gibiyiz
Biz ayrılamayız (Ehmet'ten Semoşa)

X