Kadınlar Kulübü Günlük

günlük sayfasıyla bugün tanıştık
dün ailece gezmeye çıktık çok güzeldi çocuklar içinde bizm içinde ailecek derken kızkardeşlerim ve 5 çocukla beraber.....
ama bugün çok kötü başladı tv. açtığımızda gördüğümüz haberler hepimizi perişan etti Şehitlerimizin ruhu şaad olsun ailelerine Allah sabırlar versin...
Bu acıyı yakından bilirm bizde bi şehit verdik bu vatan için birde gazi keşke yürekler yanmasa çocuklar yetim kalmasa

Günlükcüm iyi geceler,
İzindeyim biliyosun bugün oldugum yerden ayrılıyorum gece yola çıkıyorum,biraz kafa dinlemek iyi geldi....
İstanbuluda özledim laf aramızda ehmet geldi süpriz yapıp biliyosun şimdi beni
bekliyor istanbulda....
Gidince bakalım neler olacak günlük bize dua et

sevgili günlük..bugün kafam karmakarışık..nedeni ise gördügüm rüya..dün şehitlerimize çok üzüldüm yandım kahroldum,teröre lanet ettim,oşehit ailelerini düşündüm hep ve ve düşünceyle yattım,rüyamda ise barış akarsuyu gördüm,okadar güzel,mutluluk içinde,benimle öyle güzel sözler konuşuyodu,rüyamdan şunu çıkarıyorumki ,tabiki yine biz herşeyi bilemeyiz ama,heralde onunda durumu oldugu yerde iyi,allah onuda yattıgı yerde dinlendirsin rahmet eylesin ve tüm şehitlerimizide,yani anlıcan şaşkınım günlük evet barış akarsuyu çok severim ama şehitlerimizi düşünürken onu rüyamda görmek çok ilginçti..neyse günlük ben kaçtım by..

Günlükcüm Merhaba,
İstanbuldayım geldim, nereye gidersen git senle beraber günahlarında sevaplarında geliyor... Onları arkada bırakamıyosun günlükcüm....
İçinden çıkamadıgım durumdan kurtulmam için bana dua et ne olur

Aziz dostum günlük!
Çok özür dilerim, kaç gündür uğrayamadım. Biliyorsun değil mi çok yoğunum bu aralar yaa, sadece çarşamba günüm tatil, onu da evde geçiremiyorum pek, yarın gezeceğiz kızlarla. Off çok yoruluyorum yaa, her gün o yolu gidip gelmek, gün geçtikçe daha bir zor oluyor. Sıcacık yatağımdan kalkmak hele zımparalıyor beni resmen. Ne olacak halim bilmiyorum. Başıma da hep ağrılar giriyor ve hep küçük küçük yaralar çıkıyor, koparıyorum yine çıkıyorfisfisfis
Off daha ne diyim be canem, böyle işte, sıkıntılar hiç bitmiyor ki.
Allah yardımcımız olsun.

sevgili günlük,
kafanı dağıtmak ve bazı şeyleri unutmak için çaba göstermek çok zormuş bunu bugün daha iyi anladım..bugün sanki kendimi daha iyi hissediyordum, ancak azcık kenara çekilipte başını elinin arasına aldığın zaman anlıyorsunki, ne yapsan boş...
üzgünüm günlük, hemde çok:çok üzgünüm:
ancak herşeye rağmen diyorumki günlük:
Yaşamak gecenin tüm
karanlığına rağmen, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektir.
YAŞAMAK DİRENMEKTİR !

merhaba günlük!kk ya katılalı sadece bir kaç gün oldu ve ilk kez yazıyorum buraya.burda kimseyi henüz tanımıyorum bazen kendimi çok yanlız hissediyorum :a015:

sevgili günlükçüm...bugün hiç degilim doktora gidecem safra kesemde taş vardı sanırım artık alınma vakti geldi çünkü baya rahatsızlık vermeye başladı..tabiki ameliyat yani...hep eteliyorum amelitat olmayı ,sende biliyosunki hep beyza yüzünden çünkü bensiz durmuyor,bu ameliyatta 2gün en kalrım 2 gün o bensiz nasıl durur bilemiyorum vede ben onsuz ama olmamda şart,artık aglıcak annemle kalcak 2gün idare etçez gibi ,belkide gerek kalmaz dimi günlük ameliyat olmama ..inşallah diyorumm bakalımbugün gideyimde ne dicek doktor yine yazarım günlükçüm..byy

Koçum Benim,
Az önce ikinci iğnemi vuruldum. Sağ tarafım tutmuyor. Ömür boyu da bu iğneleri olacağıma göre sanırım yakında süzgeç şeklinde gezeceğim.
Durumumda ise henüz bir gelişme yok. E kolay değil tabii. Uzun soluklu bir tedavi olacağını söylemişti doktorum.
Hala insanları ısırmak, onlarla dalaşmak istiyorum. Umarım kısa zamanda iyileşirim. Yoksa başta kocam olmak üzere herkes benden bıkacak...

sevgili günlük,
kafanı dağıtmak ve bazı şeyleri unutmak için çaba göstermek çok zormuş bunu bugün daha iyi anladım..bugün sanki kendimi daha iyi hissediyordum, ancak azcık kenara çekilipte başını elinin arasına aldığın zaman anlıyorsunki, ne yapsan boş...
üzgünüm günlük, hemde çok:çok üzgünüm:
ancak herşeye rağmen diyorumki günlük:
Yaşamak gecenin tüm
karanlığına rağmen, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektir.
YAŞAMAK DİRENMEKTİR !

Bunu çok sevdim Masal. Ağzına ve yüreğine sağlık...

Sevgili günlük bugün yine benim yemek günüm evde.Akşam aşkım da bize gelcek ne yapsam diye düşünüyorum kara kara sen bana söylermisin günlük ne pişireyim ama benim yapabileceğim bişey olsun öyle zor şeyler söyleme tamam yerimseniben

selam gunluk
ayh gunluk yarın kuzenımın kına gecesı war pazar gunude muglada dugunu . bız cuma gunu cıkıoruz burdan yola bana ıı yolculuklar dıle olur mu?cok zor olcak ya ablam ıcın alısması zaman alıcak muglaya ee bızde ozlıcez burda ama ask olunca ıste ınsan herseye katlanıo...ıns bı yastıkta kocarlartatlicadiarzu ahh ahh darısı basıma:asigim:konu askıma gelmısken allaha sukur aramız cok ıı gecen bı ara ufak bı tartısma yasasakta yıne mutluyuz yıne cok sewıoruz:asigim:son 26 gun sonra hep yanımdaa:teytey:
dersaneye gelınce allaha sukur derslerım ıı ıns kazancam bu yıl ıstedıgım bolumu:hooray:
nese gunluk uzatmım ben yatım yarın cok ısım war ıı geceler :enbuyukkk:

Merhaba günlükcüğüm;
iyiyim bugünlerde çok şükür. Kocacığımla da bir arıza çıkarmadık şu son 3 gündür. Pek hayra alamet değil ya hadi bakalım! Fırtına öncesi sessizliği mi yaşıyoruz nedir?:Roflol:
Bir arkadaşım aradı, gelmek istedi. "Evden çıkıyorum,hemen gelicem,çayı demle" dedi. Hemen çayı koydum. Demlenmeye başladığında aradı. "İşim çıktı gelemiyorum" dedi. Bütün çayı döktüm. Eeee ben çay sevmem ki.. Onun için hazırlamıştım. Keyfi bilir,canımı sıkmam ben. Zaten evimde yalnızlığımı çok seviyorum.şakkıdı

sevgili günlük..

beni özledin mi bakalım??ben çok özledim valla KK yı..uzun zamandır giremiyorum nete çünkü evde bağlantı yoook ne zaman gelecek onu da bilmiyorum internet cafeden girdim hemen yarım saatliğine ne var ne yok diye..hayat güzel sayılır bazen çok mutluyum bazen üzülüyorum..Konyadayım arada bi derslere gidiyom :) kızma söz haftaya tamamen başlıcam derslere gitmeye de ders çalışmaya da..neyse şimdi başka bişey yazman istemiyo canım sonra görüşürüz tekrar inşallah..

sevgili günlük..

beni özledin mi bakalım??ben çok özledim valla KK yı..uzun zamandır giremiyorum nete çünkü evde bağlantı yoook ne zaman gelecek onu da bilmiyorum internet cafeden girdim hemen yarım saatliğine ne var ne yok diye..hayat güzel sayılır bazen çok mutluyum bazen üzülüyorum..Konyadayım arada bi derslere gidiyom :) kızma söz haftaya tamamen başlıcam derslere gitmeye de ders çalışmaya da..neyse şimdi başka bişey yazman istemiyo canım sonra görüşürüz tekrar inşallah..

Len günlük,benden aLLegria´ya bi hosgeldin cak Şeniz.. Nerelerdeymis,özletti kendisini..:mymeka:

Su an ders calismaya calisiyorum.. O kadar basim agridi ki.. Bu yil derslerden hic bisey anlamiyom nedense,geri zekaliligim üstümdetatlicadiarzu Zaten okula git-gel pestilim cikiyor, o yol beni cok yoruyor..:a015: Eve gelince de yan gelip yatiyorum,defter kitap acasim gelmiyor napayim üf :sm_confused: Allah´tan sevgilimle gidip geliyoruz,yol biraz eglenceli oluyor :asigim:Bir haftadir derslere gidip geldim (ki cogunun yarisinda ciktimtatlicadiarzu).. Ama o bir hafta icinde yapilan dersleri görsen dudagin ucuklar be Günlük.. Bazen diyorum insanoglunda ne akil var,neleri icat etmis yaa..:1shok:
Neyse ya fazla kafam dagilmadan derse gömüleyim ben.. Görüsürüz anacim yerimseniben

Günlükcüğüm;
Allegria'yı gördüm çok sevindim.:asigim:
Ama hemen gidecekmiş,çok üzüldüm.benneyaptımki
Söyler misin kendisine; şu net bağlatma işi bu kadar zaman alır mı canım?:mymeka:

Paşam Günlük,
Bilgisayarım patladığından beri, KK'ya girişim oğlumun insafına kaldı. O ne zaman izin verirse o zaman kullanabiliyorum bu bilgisayarı. Çocuğa bir bilgisayar aldım, taksitlerini ödüyorum ama o, insafsızlık ediyor bana. Akşamdan akşama kocam kendi bilgisayarını getiriyor. Ondan rica ediyorum. Aman bir naz, bir naz. Bu gidişle kendime bir dizüstü alacağım, o olacak yani...

Selam günlük.

sevgili günlük..

:mymeka::dilcikar:

Paşam Günlük,
Bilgisayarım patladığından beri, KK'ya girişim oğlumun insafına kaldı. O ne zaman izin verirse o zaman kullanabiliyorum bu bilgisayarı. Çocuğa bir bilgisayar aldım, taksitlerini ödüyorum ama o, insafsızlık ediyor bana. Akşamdan akşama kocam kendi bilgisayarını getiriyor. Ondan rica ediyorum. Aman bir naz, bir naz. Bu gidişle kendime bir dizüstü alacağım, o olacak yani...

:1shok:Şeniz

Hoşçakal günlük.

X