Kadınlar Kulübü Günlük

aman be günlük 2 ay mutlu yaşadım diye mutsuzluklar bu kadar hızlı bir şekilde geri dönmek zorunda mı... :çok üzgünüm:

ben geldım gunluk . . . . . . . . . . . . . .....:asigim:
su dakıkalar ıtıbarıyla dogum gunum benım
20 yasıma gırdım kocaman oldum be gunluk . . .
en buruk dogum gunum . . . ıcımı en acıtan dogum gunum bu olucak galıba . . .
herseye ragmen yasamak guzel hayatta olmka yenı bır yasa gırmek guzel
Allah ım ıns bu yasımda huzur saglık mutluluk nese sevınc para aşk ve keske dedıgım tum guzelllıklerı beraberınde getırır
ınss hersey cok guzel olur bu yenı yasımda gunlukcum . . . . .a.s.​

Doğum günün kutlu olsun güzelim. Dilerim herşey gönlünce olur... kaydirigubbakcemile3

ilk kutlayan ben olim lokum prenses derken bende önce davranan olsu neyse..
bu yaşın sana mutluluk huzur getirsin herşey gönlünce olsum
mutlu yıllar canım Şeniz a.s.

naber günnük

özledim seni be zor bi dönemdeyim içimdeki sıkıntımı eşime çok yansıttım bir takım sorunlar oldu hatta anneme kaçasım geldi ama şimdi iyiyim biraz ama biraz
eşimin eve karşı maddi sorumsuzluğunu artık kabullenmek zorundayım bir daha bu konu ile ilgili eşimle tartışmaya girmeyeceğim :bbo:
aile ile ilgili sorunları eşime bırakmayacağım gerektiği yerde cevabımı vereceğim altta kalmayacağım üzülüp ağlamayacağım (umarım yaparım en çok yapmak istediğim bu)
ah günlük ah kaynanamlar geliyor cumartesi ..ben ne halt yicim kafamçokkarıştı
gelcekler kalcaklar maazallah nisanda gitçekler :1closedeyes:
napıcam ben çok korkuyorum çok yine güçsüz olursam yine kırılır üzülürsem yine gidersem o evden (ki daha geri dönüşü olmaz) of ne zor ya evlilik çok zor çook :çok üzgünüm:

İşte gitti.. Gidişi olduğu gibi dönüşüde olur inşallah..
Eşimi askere gönderdim.. bugün 5 günlük asker... Kaldı 455 :)
Geceleri üşüyorum ama kokun hala yatağımızda o ısıtıyor beni de öyle uyuyorum...
Sen sağ ol yeter bana ... Rabbim dönüşü olmayan ayrılıklar vermesin.. yoksa buda gelir buda geçer..

günaydın günnüküm şakkıdı
günnük en samimi iki arkadasımda hamile :ecrin_bebek:
onların adına cok sevindim ama
kıskandım mı nee benneyaptımki
neden benim olmuyo günnük hee söyle bakimm benneyaptımki
günnük beee bu ay tutsun nolur
bende kavusayım artık :Saruboceq: :Saruboceq:

Haftalardır kafam allak bullak oldu günlükçüğüm.
Sağlık nedenlerinden dolayı 2.çocuk isteğim ömür boyu gerçekleşemiyor(10 yaşında sağlıklı güzeller güzeli bir oğlum var çok şükür,)
Ama ben doğuramıyorum diye ikinci çocuk isteğimi gerçekleştiremeyeceğim anlamına gelmez.Oğluma kardeş istiyorum.Oda herşeyden daha çok kardeşinin olmasını istiyor.Her fırsatta da dile getiriyor.
Bizde eşimle bir ara konuşmuştuk evlat edinelim diye....konu öylece kapandı.Taki annemlere yeni kiracı gelinceye ve ben görünceye kadar.Bir kız çocuğu oda birinden evlat edinilmiş,çocuğu olmayan bir çift.Sonra bunlar ayrılmış.Çocuk babada (üvey babada)kalıyor.Zor şartlarda,bakımsızlıktan bir deri bir kemik kalmış,harika bir kız çocuğu.Babanın işi olduğunda çocuk evde yalnız kalıyor.Yani kısacası baba hiç bakamıyor.Adı Melike
6 yaşında.Gözleri pırıl pırıl.Bakışlarına vuruldum çocuğun.bir ay önce gördüm çocuğu .İlk gördüğümde eşimde yanımdaydı.Anneme sordum bu çocuk kim diye yeni kiracımız.aynı anda eşimle göz göze geldik.Aynı şeyleri düşündük eşimle bizim kızımız olsa keşke Melike....Uzun sür bakıştık eşimle ....Sonra sordum .Aynı şeyimi düşünüyoruz dedim evet dedi.ço masum zor şartlarda yaşıyor.Melikeye sordum en çok ne istersin diye Bir ANNEM
olsun istiyorum.İçim bir tuhaf oldu.O gün bu gündür Melike hep aklımda.Evlat edinmek istesem baba (üvey)hemen verecek.
O çocuğu alıp Benim kızım olmasını istiyorum.Ama psikolojik sorunları var çocuğun galiba dayak ta atıyormuş babası.Zor şartlarda büyümüş,biraz çocuğun aşırı yaramazlıkları var.Ama her şeye rağmen melikenin kızım olmasını istiyorum.
Ne yapayım diye düşünüyorum.kararsızım.Ama aklımdanda hiç çıkmıyor......

günaydin günnükcüm.... Şeniz
hayirdir sen sabahlari ugramazdin diyeceksin sen demeden ben izah edeyim...
sabahin köründe telefonum caldi...
is yerinden aradilar...
bu aksam calisicaktim ama yarin aksama alinmis cünkü cumartesi yangin cikmis ve bazi mallar üretilememis... :1no2:
sordum allahtan fazla birsey olmamis...
neyse ben dün sana yazmaya firsat bulamadim ama süper bir gelisme var... :teytey:
artik ona büyük bir sözüm var günnüküm... :asigim:
ve bu sözü gerceklestirmek icin herseyi yapicam....
onu hissettigim her dakika yardimci olucak bana....
ve ben yeniden nefes aldigimi hissedicem...
ne olur hersey cok güzel olsun... :Saruboceq:
bu yaz bizim yazimiz olsun...:Saruboceq:
baharinda kis yasamayalim askimizin....
bütün herkesin hayalleri gercek olsun....:Saruboceq:

Günlük naber ne zamandan beri giremiyordum.
Acayip yorgunum günlük, 9 gün hiç dinlenemedim.
Hergün bi yerdeydik
ve misafirimde çoktu
sene sonu işlemleri de geldi ben napcam bilmiyorum
allah kolaylık versin.
Bi de kimseye laf geçiremiyorum günlük yaaa
kafyı yicem
bidahaki bayram hasta numarası yapcam
yeter yaaa
herkes illa gel diyo
ben perişan oldum
kimsenin umrunda dğeil

hihoyyytgünlüğüm sonunda beklediğim gün geldi:lepiğlum bir yaşındaaaahihoyyyt

öylesine mutluyum ki onun gibi tatlı-dünyalar güzeli bir oğlum olduğu için:ecrin_bebek:

allahım iyiki onu vermiş, anneliğin en güzel demlerini yaşıyorum onunla:1hug:birlikte geçen her dakikamızı ilerde zevkle anacağımız bir hatıraya dönüşmesi için elimden geleni yapıyorum

her gününü, ayını dolu dolu yaşamaya çalışıyorum, biliyorum ki bu dönemler bir daha geri gelmeyecekgamyoncuiremsuoğlum bir daha bir yaşına girmeyecek, bir daha paytak paytak yürümeyecek

her anın özel ve güzel olmasını istiyorum,

anneciğim seni ve abini çok ama çok seviyorum:asigim:

iyiki doğdun meleğim, iyi ki benim oğlum oldun meleğim, rabbim yokluğunu göstermesin:Saruboceq:

sizler benim bu hayatta en değerli varlıklarımsınız

Selam günlük uzun bir bayram tatilinin ardından hoşbulduk geldik yine bakalım çalışmaya çalışıyoruz ama keyif yok be günlük bayramda öylesine geldi geçti işte 1günü ailecek rabbim kabul ederse kurbanımızı kestik bütün gün annemlerle beraberdik kayınvalıdemler dahil 2.gün yine annemlerdeydik aman allahım 3.günü doğal yaşam parkına gititk offf pişman oldum yarabbım benim oğluşa tanıtacağız diye doğayı helak olduk yollarda bi dahamı tövbe valla günlüküm çok mutsuzum eşimin işleri bozulmuştu malum halen aynı bozuk kendı kafasına göre işten çıktı şmdi dımdızlak ortada kaldı ne yapacağız bilmıyorum şükür halimize şimdilik ama nereye kadar gider bu ortamda bilmıyorum çok üzülüyorum.Oda çok pişman ama yok faydası artık bu saatten sonra yazık oldu bütün emeklerine herşeyine

günnüküm günaydın şakkıdı
Akşam iş çıkısı spora gittim işte hihoyyyt
sonra kocis aldı beni alısverişe gittik
eve gelinde hemen aldıklarımı yerlestirdim
doooruu arkadaslara
demiştim ya sana bi arkadas hamile diye
onlara gittik iste
ilk hediyesini aldım ufaklığın minicik sevimli bi corap
gece eve geldik işte bide uyuyamadık
cok cay içtik galiba fisfisfis

bu arada işler hala kötü benneyaptımki
hala insan cıkarıyorlar :çok üzgünüm:
allah sonumuzu hayır etsin :Saruboceq:

günaydın günnük hanım
efenim hemen başlıyım çok güzel bir bayram tatilinin ardından stresli işimize çok şükür ki geri döndük
Allah bu günleri aratmasın değil mi
sabah sabah canım sıkıldı günnüküm yine ya insanlar neden kendi yararlarına olan şeyi yapmaktan kaçınıyolar anlamıyorum ben mi dar düşünüyorum bilmiyorum ki hem kriz dokunmasın diyoruz önlem alıyoruz kimse çıkarılmasın diye yırtıyoruz yaranamıyoruz ahh ahhh
bu arada tatil yaramış herkes çok güzelleşmişsin diyo 1 hafta havamdan geçilmez bu gazla
öpüyorum günnüküm seni ve herkesleri Şeniz

mrb günlük bayramda aramadı aramıyacakta bayramın zehir oldu dünde kardeşim gitti uşakga hayırlısıyla bir okulu bitirsin başka birşey istemiyorum herşey onun için bizim evin inşaatıda bitmeyecek gibi bu gidişle bu senede yeni evimize geçemiyecek sanırım benimki beklemeyerek başkasıyla nişanlanmakta haklı belkide off ne bilim sevse beklerdi zaten ayrılalı üç ay oldu o gitti başkasıyla nişanlandı erkek milleti işte bende acımla kaldım bu acı ne zaman geçer geçtiği gün çok gülerim bu hallerime inş gülerim tek mutluluğum işim inş işim aynı devam eder nazar değmezin çok iyi patronum var anlayışlı inş böyle devam eder işte huzur buluyorum bir nebzede olsa onu unutuyorum bazen mesaj çekmmek istiyorum şimdi mutlumusun diye ama neye yarayacaak kendime yapcam gene gitti işte onun dediği gibi bitirmezsem acı çekerim ama bitmiyor

Bugün evlilik yıldönümümüz ve biz ayrı şehirlerdeyiz.. Altıncı günündesin askerliğin denildiği gibi geçiyor zaman değil mi?
Nasılsın ne haldesin çok merak ediyorum... Allah hepinize sağlık ve afiyet nasip etsin..
Rabbim hayırlısı ile ayağınıza diken batmadan evinize dönmeyi nasip etsin , sizleri bize bağışlasın inşallah..
Başka dileğim yok sen sağasalim evimize , bana dön..

slm gunluk...
gunluk bu gun adını koyamadıgım..bır garıp nese var ıcımde....
bır cosku var...ama bır sebebte yok...
ne asıgım ne mutlu bır haber aldım...
yuzumde bır gulumseme...oyle guluyorum etrafa...
neselıyım...mutluyum...ıcımde bır ferahlık bır huzur var..alla alla...
havadan desem konyada ınan gunluk bır sısı var gorus mesafesı ya 10 ya 20 metradır...
havadanda degıl....acaba gecen cok uzuldum onun odulunumu yasıyorum...bılmıyorum...
hayır dıyelım ahyr olsun...allah kımsenın nesesını bozmasın...
huzuru ve neseyı kat katlasın...
ısallah gun boyle guzel bıter gunluk...
optum kız gunluk...

nese vu cosku..
16 aralık 2008....DUYGU

Bir uzak şehir sevdiğimi bırakıyor küçük dahim perşembe günü uzun bir yolculuktan sonra üç haftalık crismas tatili için geliyor onu öyle özledimki dört aydır ona sarılamıyor , kokusunu içime çekemiyorum içim içime sığmıyor saatler geçmek bilmiyor
bir uzak şehir sevdiğimi bırakırken diğer uzak şehirde canım oğlumu benden uzaklaştırıyor büyük oğlumda Afganistanda büyük bir üssün elektrik işlerini yapmak için bir hafta sonra benden uzaklaşıyor şikayet etmek istemiyorum ikiside geleceklerini kovalıyorlar bunu biliyorum
hayat ne garip hüzünle mutluluk içiçe biliyorum bu durumada bir müddet sonra alışacağım
yeterki çocuklarım sağlıklı ve mutlu olsunlar bütün anneler gibi benimde tek dileğim bu
annelik çok zor ama harika bir duygu seli hayatınızın en büyük anlamı çocuklarınız oluyor
allah anne olmak isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inşallah onlara sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin
evladı küçük ve dizinin dibinde olanlarda bu günlerin kıymetini bilsinler çünkü bir annenin hayatında en mutlu olduğu yıllar onlar
buraya uğrayan sevdiklerimi çok çok öpüyorum kendilerine çok iyi baksınlarŞeniz

Naber günlük..Nasilsin bacim..
Off günlük bendede hep ayni ya...
Galiba bu monotonluktan biktim..benneyaptımki
Bu hafta okul finishhhh...2 bucuk hafta tatildeyimşakkıdı
Hele sükür ya..Birde sinavlari hep ayni zaman yapmiyorlarmi, sinir oluyorumÇok üzgünüm çoook
Neyse hadi son sinavlarima calismam gerekiyor...Görüsürük günlügümmmgamyoncuiremsu

aglarsa anam aglar ardimdan
goklerden agit yagar yagmurla
dost yuzlu yalancilar kapimda
yalnizlik cirilciplak koynumda
gul cicek kokan yanaklari
ninniyle umut veren dudaklari
hicbirseyde yok ana sicakligi
anam anam garip anam
sen yoksun yanimda
kime dert yanam
dunya yaman eller yaman

senağlamasenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…