Kadınlar Kulübü Günlük

günnüküm ben geldim kaydirigubbakcemile2

canım bazen çok sıkılıyo bazen de çok mutluyum. dengesiz miyim ben neyim bilemedim benneyaptımki

böyle boğuluyorum bazen. mehmetten bile sıkılıyorum. beni anlamıyor, gereksiz saçma sapan yasaklar ve hükümler koymaya çalışıyor. bana hükmetmeye çalışıyor ve başarıyorda :çok üzgünüm:
çok üzülüyorum bu duruma. beni üzüyo ama hiç farkında değil. anlatamıyorum derdimi ya da o anlamak istemiyor. iki arada bi derede yüzüyorum boğulacam diye korkuyorum. evet düğün günümüz belli oldu ama inan sevincini yaşayamadım bile doğru dürüs. hala bana şaka gibi geliyo evlenecek miyiz biz ?:1shok:

Evet günlük bekliyorum bugünde..
Ama son olarak bekliyorum.Yarını yok bu işin.Sıkıldım artık.Niye hep ben bekliyorum niye..
Nasıl bir kadermiş bu ya.
Çok sıkıldım,bunaldım..

merhaba günnküm,
elim iyileşyor şişi nmeye başladı buarada derlere de çalışıyorum malum haftaya okul açılıyor ve son bir aya girdik ...
bir ay kısa ama okadar çok yapılacak şey var ki ben aklıma geldikçe yoruluyorum...
proje, tez, bir proje daha hatta birtane dahaa:KK43: bir de ikinci vizelerle finaller 4 haftaya bunlar nasıl yetişecek daha deneylerim bitmedi off off üniversite hayatımın en az derdli dönemi ama aslında en de ağır dönmei bittim günnük bittim:KK43:
hadi öpreim çok gelirim gene ben

akıllanıyorum sanırım günden güne günlük...

şu an için hayatıma baktığımda, işler kötü, ekonomik yönden eskiden olsa kafama çok takabileceğim bir dönemdeyim. salak insanlarla uğraşmak çok zor bir de. ama akıllandığımın kanıtı, şu anda kriz var insanlar işsiz kalıyor, benim en azından işlerim azalmış oluyor sadece. bir de dediğim bu salak tipler iş yerimde, ne arkadaş çevremde ne de ailemde çok şükür, arkadaş olsa ilişkini kesersin ama ailede olsa of off.

sağlık yönünden çok şükür ciddi bir sorunum yok. dişçiye abone oldum sadece, dolguları hallettik derken 20 yaş dişleri bela oldu başıma. canımın yanmasının dışında maddi yönden de sarsıyor insanı, ama yine akıllanmış olduğumun kanıtı, allah beterinden saklasın, ya geçen yıl şüphelenilen hastalık olsaydı, ne ciddi ameliyatlar olacaktım ve ömür boyu hayatımı etkileyecekti ameliyatları atlatsam bile. niye birikim yapıyor insan, hastalık için başta dimi, e işte ben de sağlığım için harcıyorum, çok şükür ki birikimim var kenarımda, ya olmasaydı, bir de işlerin kötü olduğu şu günlerde masraflarımı zor çıkarırken bir de sağlık için borçlanacaktım allah korusun. kafaya takmamam gerekiyor!!! yoksa yine kendime zarar veriyor olacağım.

annemin sağlığı iyi ya, daha ne isterim ki be günlük di mi, 5-6 yıl önce nasıl korkutmuştu bizleri, allah'ım sen benim ömrümden al ona ver.

bir de sevgilimli maşallahımız var, tütütü:nazar:
o 1,5 ayın ardından barıştığımızda diyordum birkaç gün ya da hafta sonra yine aynı olursak ya diye, bak 3 ay olmuş, ama biz tekrar bir araya geldiğimiz günlerden bile daha iyiyiz her geçen gün daha da iyi hissediyorum desem yalan olmaz.:nazar::asigim:

aslında hayata sadece iş/aşk/aile hayatı olarak tek tek bakmamak gerekiyormuş bunu anladım günlük,:mymeka: genel olarak hayatı akışına bırakmak, her şeyde mükemmel olmak gerekmediğini idrak etmek:mymeka: ve hayatı ıskalamamak... küçük,önemsiz detaylara takılıp güzellikleri ıskalamamak...hihoyyytkaydirigubbakcemile2

ah bir de şu nezlem geçsesenağlama

SELAM GUNLUK....
ben geldım duygu...gecen cok uzgundum aglıyordum....
oyle mutsuzdum kı....boyle olunca ınsan ...ben dunyada fazlayım deyıp..nerde olumsuz seyler var aklına gelıyor....
sankı hıç duzelmıyecekmiş gibi........
ama hanı derler ya zaman her seyın ılacı....
duzelıyor....ınsanın içinde bır yara bır iz kalıyor ama...
düzelıyor...be gunluk..
bugun..ıyıyım...hatta bır enerji var uzerımde....hayırdır...ısallah aksam başımı yastıga koyana kadarda boyle olur....
neselıyım...ıcımden oynamak zıplamak gelıyor...
calsın mısketler....oh oh sıkkıdı sıkkıdı....
calsın sazlar oynasın kızlar modundayım....
kız gunluk.....
dun sınemaya gıttım..tam on gundur dısarı cıkmıyordum burnumu bılem dısarı cıkarmadım sanırım rekor kırdım....
bugunde arkadasla yıne sınemaya gıtcez...hangı fılm bılmıyorum....
aman sınemada bazen bahane be...işte sohbet yenı ınsanlar tanımak...
olurya yenı ınsanlar içerısınden sevecegım bırıde olabılır....neden olmasın kı...
bakarsın gunluk bırı cıkı verır. ...ve aşk denen sey olur....
şu yanlız hayatıma bır nese ve yapayanlız kalbıme bırı gırıverır....
ama hayırlısı olsun gunluk...yaradan allahım herkesın gonlundekı neyse onu versın...
el açıpta dua edenlerın dualarını kabul etsın...kımseye pişman olucagı ieyler yasatmasın...
agır ımtıhanlar vermesın ...rabbım...
neyse gunluk ben cıktım...ve senı optum gunluk ...

enerjı ve mutluluk....
13 aralık 2008

Gunaydin Günlüküm...
Bu sana ilk yazisim. Yeni kesfettim daha seni. Bundan sonrada hep yazarim ins.
Yeni bi gun daha basladi. Bakalim bugun neler bekliyo beni. Daha kahvaltimi bile yapmadim. Pc nin basindan kalkabilsem yapicamda...
Hersey ustume geliyo sanki. Bunaliyorum burda. Hickimse anlamiyo beni. Annem bile:KK43:(
1 hafta var daha tatilin girmesine. Biran once girsede Almanya ya abimin yanina gitsem, uzaklassam 2 hafta buralardan. Kafami dinlesem. Acayip morale ihtiyacim var..

Biliyomusun aksam arkadas, dost anlaminda cok sevdigim, kendime cok yakin hissettigim. 3 yil boyunca ayni sinifi paylastigim arkadasim. Benden hoslandigini sevgili olmak istedigini soyledi. Aksam o saskinlikla hicbisey soyleyemedim ona. O kadar iyi o kadar durust o kadar sadik biriki. Onu kirmadan nasil hayir diycem bilemiyorum:uhm:.
Sevdigim insanla yillar sonra birbirimizi bulduk ve yeniden basladik ama farkli gibiyiz artik onunla. Ikimizde cok degistik sanki. Turkiyeye gittigimde yapamiycaz gibi geliyo. Yanilirim insallahh:Saruboceq: Çunku cok seviyorum onu. Ikimizde birbirimizi tekrar kaybetmeye dayanamayiz gibi geliyo.
Turkiye yede temelli gidecegimi abime soyleyemedim daha. Gittigimde konusucam. Nasil tepki vericek bilmiyorum.. Off hep aklimda bu sorular var ya.. Kafam cok karisikk:1no2:​

selam günlük ben geldim ;
iyi halt ettin dediğini duyar gibiyim ama biliyorsun çok fazla uğramamaya ve kafanı şişirmemeye özen gösteriyorum
yiğidi öldür hakkımı yeme:ecrin_bebek:
yoğun,yorucu ve bir o kadar da güzel geçen bayram tatlinden sonra işte geldim yine
bu işhanını beklemeye....
bizim işgüzar patronlar dikti yine bizi buraya
millette kuyruk olmuş bekliyomuş-tatlicadiarzu-hee tabi pardon özel şirket bu
9 gün tatilmi olurmuş bayram süresi neyime yetmiyo Çok üzgünüm çoook
buna da şükür napalım....
bayram güzeldi güzel olmasına da dün akşamdan beri bir burukluk var içimde
galiba kırıldım yine kırgınım günlüğüm
birincisi abim durduk yerde bana laflarla sataşması çok ağırıma gitti
artık küçük değilim laf kaldıramıyorum herşeyime karışmasından da nefret ediyorum :kızgın:
binip arabasına gelmemek vardı ama annem babam var onlara üzüntü olur
o yüzden binip geldim ama hiç konuşmadım :1closedeyes:gelincede tşk.ettim o kadar
biliyorum her zamanki hali huyu suyu her zaman görmemeye duymamaya çalışıyorum ama yok o ısrarla devam ediyor yetti artık senağlama
lafı söyleyip sonradanda gönül almaya çalışıyor ama nafile :nazar:
diğer kırgınlığım ise malum şahıs bu davranışları sayesinde ne kadar salak olduğumu bir kere daha hatırlatıyor bana:1closedeyes:
ummadık insanlardan bayram mesajı gelirde bir ondan gelmez mi günlük
bu kadar kanlı kinlimiyiz ayrıldık tamam görüşmekte istemiyorum ama
bayramlar farklı birşey yaa zamanında değer verdiğin seviyorum dediğin insana bir bayram mesajı çok mubenneyaptımki
benden adam olmaz dimi bu kadar hassas ve ince fikirli olduğum sürece benden bişey olmaz günlük
daha yazsam sayfalar almıyacak içimi günlük en iyisi ben gideyim ufaktan...
Allah herkesin gönlüne göre versin,yaptığı davranışın aynısını kendiside görsün başka da birşey diyeceğim yok....
Tüm K.K nın geçmiş bayramını kutlar büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinde öperim ve giderim.....:asigim:

Son düzenleme:
Merhaba günlük ben geldim;
Arada sırada ugruyom fazla yazmıyom sana biliyosun
Bayram cok güzel gecti hersey yolundaydı
Aşkımda geldi yanıma onunla beraberdik cogunlukyerimseniben
3 gün kaldı doya doya yasadıkk günlerimizi hergün görüştük:nazar:
Gezdik, yemege gittik , sinemaya gittik , bowling oynamaya bile gittik gerci ben oynamadım onu izledim güldüm daha cok ama olsunnn güzel keyifli günler gecirdik:asigim:
Hatta teyze oglu ve eşiyle bile tanıstım yavas yavas aileye giriyorum farkındayım
Ailesinden coguyla tanıstık galiba bir abileri kaldı :roflol:
Onun dısında bayramlasmalar eve gelen misafirlerrr bide halamlara gittim orada kaldım kuzenlerlee o günde cok güzeldi uyumadık sabah 4 dek
Aşkımla sogukta gezelim derken hastalandıkta hemde ikimizde ama olsun gecerr
Her zaman görmüyoruz kiii napalım canımız sagolsun
Biz birbirimizi cokkkkkkkkkkkk seviyoruz:nazar:
Dün akşam gitti cok üzüldüm ama belli etmedim fazla zaten ayrılamadıkta onada güldüm:roflol:
Gözlerime bakıp gidemiyodu sankii kal desem hiç gitmicekti sengözlerimebaksanab
Hatta eve geldim aklımda hep o vardı onu düşünüyodum durgun sessiz sakin dalgın bir havadaydım az kaldı kendimi yakcaktım :çok üzgünüm:
Çok şükür günlük kavustuk yaaa gördük hasret giderdik özlemimiz dindi yaa buda yeterr
''AŞKIM SENİ COK SEVİYORUM HERSEYİMSİN YIDOM''
AŞKIM ve BEN :asigim: ALLAH KAVUSTURSUN:Saruboceq:
13.12.2008 Cumartesi

Ben geldimm günlüğüm,şükür kavuşturana öyle değilmi dur gel bi öpimde gönlünü alim seninŞenizbayram bitti tatilde kapamı çalmadınız şimdiyse teker teker dökülüyorsunuz der gibisin evet haklısın günlüğüm gelmedim hiç uğrmadım sana kusura bakma...

Çok güzel bir bayram tatili geçirdim günlüğüm.. Tamam anneciğimle babacığım yoklardı ilk kez bu bayram ayrıkaldık ama onların sesini duyunca iyi ve keyiflerinin yerinde olduğunu duyunca rahatladım, anneciğim annesi ve babasıyla tüm kardeşleriyle bir arada karşıladı kurban bayramını memleketimizde, babamsa babasını (dedemi) mezarı başında ziyaretetti dedeme bayramlıklarını giydirmek için güzel güzel çiçekler aldı dedemi süsledi, tamda zamanında aramışım babam nasılsın nerdesin dedim "dedendeyim kızım sohbet ediyorduk dedi çok güzel yerde mezarı kızım tam caminin yanında ezanları dinliyor deden tam yanıbaşında okunuyor dedisenağlama off nezaman alışıcaz biz bunaa:çok üzgünüm: babanneme okadar yalvardımm ne olur babanne dedemi memleketette gömmeyelim izin verme buna bak sık gidemeyiz mezarı başına dedim ama dedem babanneme vasiyet etmiş beni annem ve babamın ortasına abiminde yanına gömün demiş babannemde kızı deden böyle istedi diyince hepimiz sustuk ve dedemin son isteğini yapmak zorunda kaldık istanbuldan giresuna gitti dedemin cenazesi :çok üzgünüm:.. neysee ben yine açtım muslukları hemen kapatim,sonuç itibariyle bu sabah annem ve babam geldiler bende ablamlardan evime geçtim sabah 8 'de annemleri karşıladık ve hep beraber kahvaltı ettik,12 gibi ablamlar evlerine gitti annemle babamsa babanneme gitti bende evimi temizledim şimdide aldım kahvemi fındığımı keyif yapıyorum.. annemler otobüsle geldiler dayımlarsa arabalarıyla geliyorlar onlarde dün gece sabaha karşı çıkmışlar ve şuan boludalarmış kuzenim aradı belinay çok açım akşam 7 veya 8 'e doğru kızartma yap dedi cokacimcoook güzelde bir sofra döşerimmm.. kaydirigubbakcemile3
Bu arada bayramın 3. günü benim ömrüm benim lokumum namı diğer ufuğum ablamlara geldi önce bayramlaştık sonra dışarı çıktık biraz gezdik döndük ve maçı izlediler eniştemle beraber, sonra ömrümde ablamlarda kaldı çok güzel bir geceydi, gece 12 gibi aşkımla dışarı çıktık kuruyemişler kolalar cipsler aldık ve oturduk film izledikk peş peşe taktık filmleri sabaha karşı 5'de yattık..sabah uyandıığımda aşkımı görerek uyanmak çok güzeldi gözlerimi açtığımda beni izliyordu aşkım .. günaydın hayatım dedi günaydın ömrüm dedim :asigim: sonra mutfağa gitttim çay koymaya oda geldi sofrayı kurduk salona geçtik aşkımla sohbet ettik sabah sabah sonracığıma canım poğca çekti onu pastaneye yolladım camdanda aşkımı izledim :) geldi hemen elime poşetleri tutuşturdu aşkım geliom dedi aşağı indi kapının önünde köpiş vardı onu sevdi benim kocabebeğim:emir_bebek: sonra geldi güzelll bir dezenfekte ett ellerini ablamları uyandırdım bende ve kahvaltı sofrasına oturduk güzel bi kahvaltının ardından çay keyfi yaptık sonra öğlen 1 gibi aşkımla bakırköye çıktık ciciler aldık :)sonra beni tekrar ablamlara bıraktı ve eve döndü, yarın akşam 5 gibi ömrümün ablası geliyo haca gitmişlerdi dönüyorlar genç yaşta hacı oldu ablası ve eniştesi ne mutlu onlara yaa inşallah bizede nasip eder RABBİM:Saruboceq: böyle işte günlüğüm çok güzel tatil yaptım yanii ve p.tesi işe bomba gibi başlicam sabah yine aşkımla kahvaltı yapıcaz sonra beni şirkete bırakıcak akşamda iş çıkışı almaya gelicek başlıyo yine bizim sabah ve akşam buluşmalarımız mesai bitiminden sonra .. AŞIĞIM SEVİYORUM VE SEVİLİYORUM MUTLUYUM HUZURLUYUM ÇÜNKÜ HERŞEY YOLUNDA RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUNN :1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili günlük,

Bazen insanları anlamıyorum, kime nasıl davransam da aynı karşılığı alamıyorum. Ben kimsenin kötülüğünü istemezken, herkese iyi huylu davranırken neden insanlar bu kadar kötü be günlük :sm_confused: Kadınlar Kulübü'nde bile insanlara iyi huylu yaklaşıyorum, saygısızlık etmiyorum, kötü söz söylemiyorum, kalp kırmayı değil kalp kazanmaya uğraşıyorum, ama insanlar çok kötü günlük, her şeyi ters anlıyorlar, tersliyorlar. Belki onları da mutsuz eden bir şey vardır, belki onlar da mutsuzluklarını böyle yansıtıyorlardır kim bilir...

Dün gece üzgün durumum devam etti. Dolabımın üstünde duran peluş ayıcıklarımdan en büyüğünü aldım yanıma, çektim yorganı üstüme. Sarıldım ayıcığıma, keşke çocuk kalsaydım, keşke hala oyuncaklarımla oynuyor olsaydım diye ağlaya ağlaya uyudum senağlama Canım biriciğim aşkımla konuştuk, çok üzüldü ağlamama, sesinden anladım çok üzüldü o da... O kadar anlayışlı ki, o kadar iyi ki, sanırım dünyanın en şanslı kızlarından biriyim ben :asigim:

Bütün gece uyumadı aşkım, sabah 5te kuzeni yola çıkacaktı, onu yolculadıktan sonra da uyumamış. Facebook'uma eski bir arkadaşım yazmış, ama bu arkadaş bir erkek, eskiden birbirimizi seviyorduk, beraber olmadık hiç, öyle uzaktan uzağa seviyorduk birbirimizi. Biriciğim de çok kıskanıyor tabi, çok kızmış o yazınca. Ama sinirini bastırmış ben üzülmeyeyim diye, bütün gece sinirinden uyumamış, ama sabah beni mutlu uyandırmak için de uyumamış, düşünmüş kızcağızın günahı yok diye. Ama ben uyanır uyanmaz, daha sesini ilk duyduğumda anladım bir sorun olduğunu, ne oldu dedim, yok bir şey dedi geçiştirdi. Sonra anlattı, çok kırılmış, çok üzülmüş, ama beni üzmemek için susmuş... Aslında başka şeyler de oldu ama senin de canın var be günlük her şeyi sana anlatsam ohoooo :nazar:

Üzgün, yalnız hissediyorum; ama diğer yandan da aşkımı düşünüyorum da, çok şanslıyım, gerçekten çok iyi bir insan benimle, beni benden daha çok düşünen, beni benden daha çok seven bir insan var yanımda. Allah'ım hayırlı şeyleri, hayırlı zamanlarda yaşatsın inşallah...

Rabbim herkese mutlu edecek, utandırmayacak şeyler yaşamayı nasip etsin :Saruboceq:

Görüşmek üzere günlüküm, beni özle Şeniz

Kedimi arıyorken olmaktan korktugum yerdeyım SEN deyım . . .

aynen oyle gunluk kendımı arıyorm ve hep onun yanında buluorumm
bu nası bısey bu nası bı duygu ben anlamıorum cozemıorumm
artık ne yapmam gerektıgınıde bılmıorum
cunku karsımdkaını analmıorumm
anlıyamıorum . . . . .
ıcım sıkıldııı gene daral bastı herkes ustume ustume gelıoo . ..
pazartesı sabahı gıdıorum gunluk donuyorum Sakarya ya
kafamı toplamam lazımm kendımı dınlemem , yalnız kalmam lazım
sonumu cok merak edıyorumm . . .
herseye ragmen onu sevıyorummm :asigim::asigim::asigim::asigim:
offf resmen kafayı yemek uzereyımmm
ders calısmam lazım odevlerı bıtırmem lazımm
kısacası sılkelenıp kendıme gelmem lazım . . .
Allah ım nolur bana yardım et yalvarıyorum sana bana yardım et

sevgili günlük ve meraklılar :p
eşimi işe yolcu ettim uyudum..12.30 gibi kalktım bilg başında kahvaltı yaptım..
söyle bir ortalığı toplayıp arkadaşıma gittim ona biraz yardım diğer arkadaşlar geldi oturduk falan orada beni üzen bir arkadaşımı hayatımdan çıkarma kararı aldım..
akşam 22.15 te eve geldim eşim akşam geç geleceğini söyledi
ben şuan hem buraya yazıp hem okey oynuyorum..kazandım yeni bir oyuna başlıyoruz..
saat01.20 eşim hala gelmedi ve ben huzursuzum..
gece böyle devam ediyor..

Merhaba günlük..
Öyle duygusal bir ruh halindeyim ki anlatamam..
Çok önemli kararlar verme eşiğindeyim..
Hayat zor,hayat yoruyor,yıldırmaya çalışıyor...
Duygularıma yenilmeyeceğim,mantığımla hareket edeceğim..
Buna mecburum..mecburum...:çok üzgünüm:
Allah kimseyi çaresiz bırakmaz inşallah...:Saruboceq:
Görüşmek üzere günlük...
:a015:

Bugünde geçtii ömrümüzden bi gün daha eksildi yaşlanıyoruz öylee işte ne kadarda çabuk geçiyor zaman.... aklıma birden 2-3 yaşlarımdaki halim geldi ağzında emzikle dolaşan..insan gerçekten hatırlayabilirmi o günleri inanası gelmiyor ama hatırlıyorum işte ama yapbozun parçaları eksikti.. hayal meyalda olsa yakışıklı bi adam o benim babam çabuk göçüp giden bu dünyadan melek babam dünya iyisi herkesin eşi bulunmaz dediği... Şimdi resimlerde yaşayan... sonra çocukluğum geçti gözümün önünden.... salıncaklarda sallanışım kedilerin arkasından boncuk boncuk diye koşup dedemle birlikte duvarlara tırmanışım... Okula başladığım ilk gün... okulu bitirdiğim zaman ve bu güne gelen zaman ne kadar çabuk geçti hiç anlamadım..
Bugünü de tükettik... Yarınlarıda tüketicez... Sona arkamıza bi bakıcazz kocaman bir yaşam... Ne anladık diye sorucaz ne anlamış olabiliriz ki?
Neyse günlük birden aklıma geleni yazmak geldi içimden...
Halbuki bütün hepsini yazmaya kalksam sayfalar yetermiydi?Yada kelimelerim boğazımda tıkanıp sayfalara ulaşamazmıydı?Bilmem ki bigün yazmayı denicem:)
Bugünüme gelirsemm güzeldi mutluydum huzurluydum:) Ailem yanımdaydı aşkım yanımdaydı...Güzel bi yemek yedik dışarda sonrada beşiktaş maçını izledik yendikte ohh değmeyin keyfimize:)Mutlu huzurlu daha nice mutlu günlerimize:)
Allahımm sana binlercee kezz şükürler olsuun!Aldığım nefes için...yaşadığım her an için..bana verdiğin mutluluk ve bana verdiğin değerli insanlar içinnn teşekkür ederim!

günlükçüm
ne farkettim biliyomusun :sm_confused:arkadaşlarımı ve görüştüğüm insanları artık aramaz olmuşum çok boşvermişim:mymeka:
pişmanlığını yaşadım inanÇok üzgünüm çoook
şimdi bi çoğuna msj attım
neden böyle oldu günlük hee
son zamanlarda içine kapanık haller olmaya başladı bende :nazar:
bana dua et olurmu

günlüğüm dokuz günlük tatilin ardından, yine seninleyim, dünyanın en güzel yerindeyim

bayramda adanada kayınvalidemlerdeydik biliyorsun, tatil boyunca mükemmel bir hava vardı adanada, güneş tüm gücüyle ısıttı içimizi, yüreğimizi

şimdi evimdeyim, derin bir temizlik beni bekliyor,

bu arada yarın küçük oğlumun doğum günü, oğlum bir yaşına giriyor, öylesine heyecanlıyım ki, bir sene ne çabuk geçti günlüğüm, allahıma şükürler olsun, dünyalar tatlısı iki oğlum var, rabbim bu duyguyu her kadına yaşatsın

şimdilik benden bu kadar, sevgiyle kal günlüğüm..

selam günnük şakkıdı bende geldim hihoyyyt
cok güzel bir tatildi
ilk gün kurbanla uğrastık
2, günü annemlere gittik memlekete
cuma döndük görücem ve kuzen geldi bizi aldı
cok eğlenik günnük
ama her güzel bir seyin bi sonu vardır :çok üzgünüm:
yarın iş var
off offf
iyidik böyle yaaaaa

Yarın yola çıkıyorum günlük salı günü sınavım var. Ön değerlendirme sonuçları açıklanmadan önce umudum vardı ama artık yok puanı benden oldukça yüksek bir rakibim var ve benim sınavda çok çok iyi olabilmem gerekiyor keza kabusum haline gelen mülakatta da öyle yani zor günlük zaten çok çalışamadım başvuru ve ön değerlendirme için orda dört gün kaldığımda o zamanlar biraz umutluydum çalışmıştım daha sonra bayram temizliği, bayram, kardeşimin gidişi, misafirler... derken çalışamadım da çalışabilseydim de zor işte. Bunların yanı sıra hala aklımdan çıkmıyor günlük unutmam gereken yerde başvuruydu, sınavdı, değerlendirmeydi derken daha çok hatırlar daha çok özler oldum. İçimden, olsaydı ona şunu mutlaka anlatırdım derken buldum kendimi. Bunlar hakkında ailem soru sorduğunda idare ederdi deyip geçiştiriyorum ama ona anlatmayı onu dinlemeyi çok özlediğimi farkettim. Bizimkilere idare eder deyip geçiştiriyorum o olsaydı anlatacak bir sürü şey bulurdum noktası virgülüne anlatırdım anlatmaktanda da sıkılmazdım diye düşünüyorum sonra da çok kırgın, öfkeli... olduğumu farkediyorum öyle çelişkiler yaşıyorum işte. Fiziksel olamasa da yanımda olduğunu bilmek isterdim daha önce de söylediği gibi heyecana gerek yok kimseyi üstün görme demesini isterdim yanımda olmasını isterdim ve yanında olabilmek isterdim. Farkettim ki ben aynı zamanda en iyi arkadaşımı da kaybetmişim... Dün yatmadan önce resimlere baktım günlük. Resimleri de bir an ona olan çan eğrisi şeklindeki öfkem tepeye ulaşmışken sonradan pişman olacağımı bile bile shift+del e basarak ne zaman yok edeceğimi merak ediyorum. Sanırım resimlere bakmamdan dolayı ve bir ay oldu iki ay oldu üç ay oldu şeklinde saymamın etkisiyle rüyamda gördüm. Bir yerde karşılaşıyorduk ben konuşmaya çalışıyordum o da radyo da yaptığı gibi yok saydı geçti gitti. Rüyamda bile bu şekilde görebiliyorken, belki de beni, adımı bile çoktan unutmuş birini hala aklımdan çıkaramıyorum. Ne zamana kadar şu kadar ay oldu şu kadar yıl oldu, yine bir pazar günüydü saat dört dört buçuk gibiydi diye hatırlamaya devam edecem ayın ondörtleri benim için herhangi bir gün olabilecek. Olmayınca olmuyor işte günlük. Bunu ben ne zaman anlıcam. Anlamalıyım artık bu yüzden sana da bu konu hakkında yazmıcam artık günlük 4 ay oldu 5 ay oldu ....1 yıl 2 yıl....oldu nereye kadar geçsin yıllar bu şekilde ...

Baharında aşkımın
Kış yaşattın
Sel bastı yüreğimi gözyaşların
Unutmak istediğsemde
Unutamadım,
Erimedi buzları akıp giden
Hislerimin ben

Affettiğimde
Gönlüm affetmedi
Ben affettiğimde gönlüm affetmedi..
Affetmedi...affetmedi..

evet günnük ben her baharda kisi yasadim...
payima hep soguk, karli, sisli bir kis düstü....
hic hayal ettigim baharini yasayamadim askimin...
hem onu hemde kendimi affetmiyorum...
ama artik bunun bile hic bir önemi yok....
sonbahar bizi vurali cok oluyor...
ve artik son bir adim kaldi...
ondan sonra benimkisi sonsuz bir sessizlik onun askina...

Günlüküm...

Bugün bir söz geldi aklıma, "CAHİLİN KARŞISINDA KİTAP KADAR SESSİZ OL !"

Ben ne zamandır unuttum bunu yapmayı, her zaman şeffaf oldum, içim nasılsa dışım da öyle oldu. Hiç politik olamadım (annemin tabiri ile). İçimden ne geçiyorsa, karşımdaki kim olursa olsun söyledim. ÇÜNKÜ BEN İNSANLARA GÜVENDİM !

Ben burada mı hata yaptım günlük... İnsanlara gereğinden fazla mı güvendim... Herkese iyi niyetle yaklaştım, samimi oldum diye mi hep ben kaybettim... Ben hep çocuk kalmak istedim be günlük, hep içimden geldiği gibi konuşmak, davranmak, yaşamak istedim. Ama büyüdüm artık, sorumluluklarımı yüklendim. Hayatı yaşamaya, yüklerini taşımaya başladım... Büyümek bu yüzden sancılı zaten...

Her şeye rağmen güzel hayat, yaşamak güzel. Hele de yaşamak için bir sebebin varsa... Benim iyi bir ailem, güzel bir okulum, kusursuz bir yol arkadaşım var. Hepsine şükürler olsun :Saruboceq:

Allah'ımın gücüne gidiyordur günlük, ufak tefek şeylere canımı sıkıp verdiklerine şükretmemem. Çok şükrediyorum o yüzden, verdikleri için şükürler olsun. Dermansız bir dert vermediği için, büyük bir dert vermediği için, çekemeyeceğim yükü bana yüklemediği için. Her şey için şükürler olsun...

Ben yarın okuluma gidiyorum günlüküm, cumaya kadar yokum.:eek: Özle beni, sayfalarına hep güzel şeyler yazılsın günlüküm... kaydirigubbakcemile5

X