Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın günnük şakkıdı
akşam arkadasın ninesi ölmüş onlara gittik
diğer arkadaslarda geldi
sonra hep beraber oturduk
meğer bizim arkadaslardan biri hamileymiş
cok sevindim ama
cok kıskandım günnük cokk :çok üzgünüm:
bende istiyorum günnük :Saruboceq:
hasetlikten falan değil
sadece benim neden olmadığından
hamile birini görmeye neden tahammülüm yok benim :teselli:

selam gunluk

bugun hafta ıcı we ben ewdeım gıtmedım okula tatılımı erkenden baslattımsengözlerimebaksanabuzun zamandan berı yazamamıstım wızeler wardı
sukurkı bıttıler gunlugum okula tam alıstım derken baska bırılerıyle tanısıorum yaptık
larına hareketlerıne anlam weremıorum cok acayıp ınsanlar war sadece erkek duskunu
ınsanlar....
onun harıcınde askımla aramız cok ıı hı bıde guzel haber ondan dewlet memurluguna
gectıkaydirigubbakcemile2artık hersey daha guzel olck umarım.cok sevıyorum
onu yaaa:asigim:

herşey yapılabilir
bir beyaz kağıtla
uçak,örneğin uçurtma,mesela
altına konabilir
bir ayağı ötekilerden kısaolduğu için
sallanan bir masanın
veya şiir yazılabilir
süresi ötekilerden kısa
bir ömür üzerine.

bir beyaz kağıda
her şey yazılabilir
senin dışında
güzelliğine benzetme bulmak zor
sen en iyisi sana benzemye çalışan
her şeyden
bir gülden, bir ilk, bir sonbahardan sor
belki tabiattadır çaresi
senin bir çiçeğe bu kadar benzemenin
ve benim
bilinci nasırlı bir bahçıvan çaresizliğim
anlarım bitkiden filan
ama anlatamam
toprağın güneşle konuşmasını
sana çok benzeyen bir çiçek yoluyla.

sen bana ışık ver yeter
bende filiz çok
köklerim içimde gizli
gelen giden,açan soran,bere budak yok
bir şiir istersin,
"içinde benzetmeler olan"
kusura bakma sevgilim
heybemde sana benzeyecek kadar
güzel bir şey yok.

uzun bir yoldan gelen
tedariksiz katıksız bir yolcuyum
yaralı yarasız sevdalardan geçtim
koynumda bir beyaz kağıt boşluğu
her şeyi anlattım
olan, olmayan,acıtan, sancıtan
bilsem ki sana varmak içindi
bütün mola sancıları
bütün stabilize arkadaşlıklar
daha hızlı koşardım
severadım gelirdim
gözlerinin mercam maviliğine

sana bakmak
suya bakmaktır
sana bakmak
bir mucizeyi anlamaktır

sana sola bakmadan yürüdüğüm yollar tanıktır
aşk sorgusunda şahanem
yalnız kelepçeler sanıktır
ne yazsam olmuyor
çünkü bilenler hatırlar
hem yapılmış,hem yapma çiçek satanlar
bahçıvan değil tüccarlardır
sen öyle göz
sen öyle toprak ve güneş ortaklığı
sen teninde cennet kayganlığı iken
sana şiir yazmak ahmaklıktır.

bir tek söz kalır
dişlerimin arasından
ben sana gülüm derim
gülün ömrü uzmaya başlar

verdiğim bütün sözler
sende kalsın isterim
ben sana gülüm derim
gül sana benzediği için ölümsüz
yazdığım bütün şiirler
sana başlayan bir kitap için önsöz.

sana bakmak
bir beyaz kağıda bakmaktır
herşey olmaya hazır
sana bakmak
suya bakmaktır
gördüğün suretten utanmak
sana bakmak
bütün rastlantıları reddedip
bir mucizeyi anlamaktır
sana bakmak
allah'a inanmaktır..

sabah sabah bunu dınledım cok hos bı sıırr...
gorusmek uzeree....

Patronlar yok iki gündür, o yüzden kafamı meşgul edeceğim şeyde yok işyerinde. Düşünmekten kafayı yiycem yakında sanırım. Toparlanamadım bir türlü günlükcüm, unutamıyorum bir türlü. Sana yazarken fonda Funda Arar eşlik ediyor bana "Karartma günleri"yle. Neyin doğru neyin yalan olduğunu nasıl bilicem bundan sonra. Nasıl eskisi gibi olabileceğiz. Mümkün mü bu.:1no2:

Daha bir güçsüzüm sanki. Hiçbirşeye mecalim yok. Ne diyor Funda Arar Camdan Kalp'te "artık gelsende geçmezki bu kırıklar". Keşke bu soğuk havada kendimi Ankara sokaklarına atabilsem. İçim titreye titreye saatlerce dolaşabilsem.Üşüsem iliklerime kadar.

günlüğüm yine tatil geldi ve yine yollara düşeceğiziki saat sonra kayınvalidemlere gitmek üzere yola çıkacağız, bu bayram yine annemin yanında olamayacağım :çok üzgünüm:bu bayram yine annemin evi boş kalacak ve ben yine annemin elini öpemeyeceğimsenağlama

ooof günlük offf, içim daralıyor, ruhum sıkılıyor, şu tatil çabucak geçse:a015:

şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun, güzel-keyifli bir bayram dileğiyle:1hug:

Son düzenleme:
kadınlar kulübünün bütün güzel üyeleri olmazsa olmazları bayramınız mübarek olsun hayırlı ve ii bayramlar hepinize...

:sm_cool::sm_cool:Ben geldimmmmm Ben geldiiiimmm Ben Geldimm hemde öyle bir geldimkiii hemde öyle birrr mutlulukla geldimkiiiiiii çok şükür bu mübarek günde K.K 'DE TÜM ÜYELERİNDE DOSTLARIIMIN ARKADAŞLARIMINDA dualarıyla annemin beyin filminde hiç bir probleme rastlanmadı.. sadece unutkanlık için ilaç verildi vitamin ilacıda verildi b1 b6 b12 vitamin ilaçları.. çünkü psikoloji testimizde sonuç sınırda çıkmış ve hafızası içinde hap verildi 3 ay sonra kontrole gidicez, dahiliyeyee gtitik ordaki tahlil sonucumuz ise şekerimiz düşmüş ama yine devam edicek ilaçlara kolestrolse yüksek onun için yürüyüş ve ilaç verdi doktorumuz YANİİ SİZLERİNDE DUALARIYLA ÇOK ŞÜKÜR İYİ ANNEM
bugün hep koşturdum annemin ilaçları raporlu olduğu için hep sağlık kuruluna gittim başhekime imzalattım onaylattım uzman doktora gittim imzalattım ve öyle gülüyordumki hastanede bayramı kutlamadığım kimse kalmadı başhekim bile şaşırdı :roflol: HELAL EDİN OLURMU? okadar mutluyumkki okadar süperimkii .. eve geldik eve gelirken görseniz yolda herkese selam verdim markete gittik kasiyere bile acaip davrandım okadar süperimkiii üzerimden sanki 10 tır yük kalktı ... babam caamide çalıştığı için gelemedi sürekli aradı telde bizi sonra yanına gittik sonucu söylemek için bizi gördü çay ocağından çıktı yolumuza geldi önce elimizde beyin filmini gördü yutkundu nededi doktor dedi suratı bembeyazdı babacığımın, ben sonuçları söyleyince öyle bir güldüki yüzü oh bee dedi hiç bişeyin yokmuş bak dedisenağlama RABBİM ŞÜKÜRLER OLSUN SANA YAAA. YÜCE MEVLAM KİMSEYE HASTALIK VERMESİN KİMSEYİ SAĞLIĞINDAN ETMESİN.. ARTIK GÜLÜYORUMM ESKİSİ GİBİİİYİİİMM DESTEĞİNİZLE DUALARINIZLAA HAKKINIZI HELAL EDİN
BENİM BAYRAMIM ŞİMDİDEN BAŞLADIII RABBİM SANA ŞÜKÜRLER OLSUNN GÖZYAŞLARIMA UYKUSUZLUĞUMA ÇIRPINIŞLARIMA DEĞDİİİ BİLİYOSUN RABBİM SANA HEP DEDİM NE OLUR BİŞİ ÇIKMASIN NE OLUR SADECE İLAÇLA GEÇEBİLCEK Bİ HASTALIĞI OLSUN DEDİM HERZAMANKİ GİBİ KULLARININ SESİNİ DUYDUN RABBİM.. BENİM VE BURDAKİ DOSTLARIMIN DUALARINA YANIT VERDİNNN :Saruboceq::enbuyukkk:

MERABA GÜNLÜK HELEN GELDİ HEMDE COOOK MUTLU
Ne oldu diye soracaksın aslında hem cok sey oldu hemde hiçbişey...
dün sabahtan beri mutluyum hemde cooook 2 gündür melek gibi eşimle cok iyiyiz hersey düzeldi...
dün sabah güzelce konustuk eşimle birdenbire oldu hersey sanki sihirli değnek değdi...
uzun zamandan beri bu mutlulugu yüreğimde hissetmiyordum...
atlattık galiba günlük bütün o kötü, acımasız günleri...
cok canım yandı günlük ama bitti askımız galip geldi...
bugünde eşimleydik sabahtan beri iskenderuna gittik cok güzeldi...
gezdik, eğlendik, hayatın güzelliklerini sevgimizi katarak doyasıya yasadık...
evimizdeyiz şimditıpkı ilk günlerdeki gibi mutlu, umutlu...
cadımızı yıkadık sonra biz yıkandık...
hayat cok güzelmiş günlük...
önemli olan yasamayı bilmekmiş...
kimse üzemez artık beni hiç kimsekötükedihüso

bana zor zamanlarımda destek olan arkadaslarıma içten tesekkürlerimi iletmek istiyorum
İYİKİ VARSINIZa.s.

günlük bugün keyfşm biraz daha iyidi bayramlık aldım kendime şu belime illet oluyorum
yoklukla varlık arasında bişey millete şu lastikli belden takılan kemerler sıkı olur benim
belimde dönüyor meret:mymeka:
bir de şu uzun hırkalardan aldım bir giyindim annem bana rüküş dedei moda dergisinden
fırlama oldum sanırım ondankaydirigubbakcemile3şu filmdeki asiye benzetti o kızında beli
kopcak gibi aynı böyle giyiniyor bir eteğin eksik dedi hıh dedim gittim aynaya baktım kaydirigubbakcemile2 böyle işte günnük notumuz düşük ama gururluyuzz incecik
bir belim benimle dalga geçen bir annem bayramlıklarımı aldırdığım bir sözlüm var daha
nolsunsositososito

Son düzenleme:
ıyı aksamlar gunluk coktandır gelmıyordum...
bılıyorum bıraz vefasızlık mı yaptım ne...

gunluk cok ama cok kotuyum...aglıyorum...
gozlerımden yaslar bosalıyor ve ben manı olamıyorum...
cok canım sıkıldı cok...moralım bozuk ..sınırlerım tepemde...
söyleyecek sözlerımvar herkese ama söyleyemıyorum...
haklı olsam bıle haksız olucam...söylesem binlerce kez pişman olucam..
kımseye demem kendı kendıme uzulur aglar ve gecer..
oncelerı nasıl olduysa nasıl kendı basıma ..kendımı tesellı ettımse yıne aynısını yaparım...
anlatsam dınleyen olmaz..dınleserde formalıte...gercekten yurekten dınleyn olmaz...
oysa gunduz cok guzeldı...cok uzgunum cok...
gıtmek taaaaa uzaklara denızlere haykırmak bagırmak ıstıyorum hucrelerıme kadar..
butun dunya hem duysun hemde kımse duymasın..işte oyle...
gunluk...
yorgunum ve kızgınım herseye..
oysa ıcımde cok guzel bır kalp tasıdıgıma ınanıyorum ve oyleyımde...
kendımı bılıyorum ..bırde benı bılseler..
olsın buda gecer gececekte...

sevgıyle kal gunluk umarım yarın duzelır..her sey...

Son düzenleme:
sevgili kadınlar kulübü günlüğüm bugun çok yoruldum halsızım takatim yok....
işden fırat buldukça sevgilisinden ayrılanlar kulübündeyim:):):)kızlarlar bol bol yazsıyoruz fırtınam,elmam,dyguçıkmazım,böcüküm,prenseslerim,jelıbon kız ve sayamadığım birçok kişiyle konusuyoruz birbirmize akıl verıyoruz burayı çok sewiyorum bütün üyeler iyiki warsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
hihoyyyt-tatlicadiarzu-ŞenizŞeniz:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

ahh günlük ahh;
ne yapsan ne etsem kime gitsem derdimi kime anlatsam...
ilk defa hayallerimdeki gibi biriyle tanıştım...ilk defa böyle aşık oldum... onu çok sevdim...
ama gidiyor günlük istanbula gidiyor o...
bu kara bahtım ne zaman güleceksenağlama
bir daha göremiycem o güzel gözlerini
..................................................................................................................................
seninle bir bütün olabilirdik....
hoşçakal canımın içi hoşçakal...
hoşçakal gözümün nuru hoşçakal...

Bugün uzun bir aradan sonra okula gittim günlük.Eve dönerken otobüste cam kenarında oturuyordum her zamanki gibi. Bir ön koltukta cam kenarında 20' li yaşların başında olduğunu düşündüğüm bir çocuk ve yanında da çocuğun annesi olduğunu tahmin ettiğim bir teyze oturuyordu. Çocuğun yanıbaşındaki pencere açıktı ve tüm rüzgar bana doğru esiyordu çok rahatsız oldum. Çocuğa, "Pencereyi kapatır mısın, lütfen" dedim.Çocuk hiçbir şey demeden yüzünü görebileceğim şekilde bana döndü sonra tekrar başını çevirdi. Annesi ordan ben kapatırım kızım dedi ve kapattı. İçim ezildi günlük. Keşke hiçbir şey demeden rüzgarın rahatsız etmesine katlanıp yola devam etseydim. Çocuğa zaten hep hissettiği şeyi kör olan gözlerinin eksikliğini bir de ben hissettirdim ve böyle birşeye neden olduğum için çok tuhaf oldum. Çocuk,"bak görmüyorum ben,pencereyi de kapatamam görmediğim için" dercesine yüzünü bana döndüğünde kendimi çok kötü hissettim. Annesine teşekkür bile edemedim. Allah yardımcıları olsun günlük.................................................................................

günlüğüm uzun süreden sonra tekrar geldim sana
ne zamandır yazıcak birşey bulamıyodum neyse herşey yolunda günlüğüm malum bayram ya ondan yarın gelibolu ya gidiyoruz 1 hafta kk dan uzak olucam:çok üzgünüm:
şimdiden tüm kk nın bayramını kutluyorum:enbuyukkk:

günaydınlaaaaar hepinize mutlu bayramlar diliyorum şimdiden...

annemle cıkıyoruz şimdi kuzenime gidecez kuaförede ugrayacam...
şimdi tuanayı uyandırıp giydireyiim coook öpüldünüz kk hatunlarıa.s.

Ya günlük kuşum ölüyoosenağlamasenağlama
Bikaç gündür halsizdi tüylerini kabartıyodu dün akşam iyice kötü oldu.
Nöbetçi veteriner aradık ama nerdee bulamadık.
Bu sabah götürdüm.
İshaldi zaten.Çok ileri derecedeymiş.Ölür mü dedim çok sıkıntılı dedi.
Muhtemelen aldığınız yerden kapmış dedi.
Ya Allah'ım nolur ölmesin alalı 2 hafta oldu ama çok alıştık biz ona.
İçim acıyo onu böyle görünce.Sabahtan beri ağlıyorum.
Yem yemiyo ilacını zorla içirdik.O kadar halsiz ki ayakta bile duramıyo.
Gözlerini açamıyo öylece hareketsiz duruyo kafesinde.
İyileştiğini bi görsem daha ne isterim.Kaç gündür ötmüyo bile.senağlama
Allah'ım yalvarıyorum nolur ölmesin lütfen lütfennn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq
:

günnük canim...
ben deldim...
aman bir sen eksiktin dedigini duydum hic bosuna yüzüme siritma tamam mi.... -tatlicadiarzu-
zaten gece calismis hala sersem gibiyim yani ters bir hareket ederim küseriz sonra... :1closedeyes:
neyse ben sana sey demeye geldim biliyormusun diyecektim her an sinav sonuclarini internetden ögrenebilirim ögretmen haftasonu bakarim demisti....
offff günnüküm ya yine yapamadiysam ya niye salakca hatalar yüzden yarim puanla kacirdiysam napcam ben o zaman söylesene... :çok üzgünüm:
ne oldu sustun tabi senin tuzun kuru ne olsa biz dertleri cekelim sana geldigimizde sende he he diyip gecistir... :dilcikar:
sende haklisin bizim bitmez tükenmez dertlerimize kim care bulabilmiski sende bulasin....
ay birde iki gündür öyle güzel rüyalar görüyorum ki ne olur gercek olsun ne olur.... :asigim:
herkese iyi haftasonlari ve simdiden iyi bayramlar diliyorum.... a.s.
herkesin hayallerin gercek olsun insallah....:Saruboceq: :Saruboceq:

merhaba günlük yine ben;
bu gün belkide son kez görüştük onunla...
görür görmez boğazım düğümlendi...gözlerim doldu...
ama hiçbir şey belli etmedim ona:1no2:
doya doya baktım güzel gözlerine...senağlama
sımsıkı sarılmak onu hiç bırakmamak geldi içimden ama yapamadımsenağlama
yüreğim sıkışıyo dayanamıyorum onu şimdiden özledimsenağlama
ahh be sevdiğim UNUTMA BENİ... UNUTAMA BENİ.....senağlama
senağlamasenağlamasenağlama

selam günnük şakkıdı
bugün arkadasla carsıya cıktık
amannn ne kalabalık öyle :1shok:
heryer tüm mağazalar dolu
akşama kadar gezdik anlıcan :dance:
sonra sacımı boyadık
ayy pek bi güzel olduu beeee :1hug:

Yorgun düşten selamlar:)
dün gece yarısından sonra odamın şeklini değiştirdim ufo ile ısınamıyordum sobayı kurucaktık 3e kadar onunla uğraştım bi yoruldum sormayın sabahta çok zor kalkabildim.
Bütünn günnnn temizlik yaptık..Sonra aşkım geldi o da yardım etti :) Sobayı da aşkım kurdu zaten :) Sonrada yaktık bi güzel oturduk sıcak sıcak:)
Çok yorucu ve sinir bozucu bi gün oldu sonra çünkü beşiktaşşş yenildiiiiiiiiiii.
tühhhh yani kendi kalesinede gol attılar zaten çok sinir olduk çoook ayy ayyyy.
Allahım sana şükürler olsun binlerce kez hemde.
Sizi çook seviyorum ailemmm veee kocaa göbeklimmmmmmmm

selam günlüğüm ben geldim yine gece gece napayım uyku tutmuyor heyecandan.yarın bu saatlerde baba evimde olacağım inşallahhihoyyyt

anneme verdim yemek siparişlerimi, kahvaltıdan sonra hiçbişeycik yemeyeyim ki saldırayım gider gitmezcokacimcoook

çocuk gibi seviniyorum yine bayram geliyor diye.aldım bayramlıkları, bayram sabahı giyilmek üzere bekliyorlar. çikolata ve tatlı torbası olacak midemkaydirigubbakcemile2olsun varsın.her zaman da bayram değil ya değil mi günlüğüm.

aslında üzüldüğüm meselem de var ama tadımızı kaçırmayayım:1ninca:zaten biliyorsun

herkese mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.kurban bayramınız şimdiden mübarek olsuna.s.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…