Kadınlar Kulübü Günlük

bayram gelmiş neyime,
anam anam garibem.
kan damlar yüreğime,
anam anam garibem...

sevgili günlük;
sana bu satırlarla başlamak istemezdim ama daha farklı bi şekilde yazmak kısmet olmuyorki.hep hüzünlü anlarımda sana uğruyorum...bu ayda hamiş kalamadım yine tedavim boşa gitti...kırmızılar yine geldi..niye ben hamile kalamıyorum ya oda her şey yolunda gitmişken sağ ve sol tarafta 1 er yumurtam vardı ne olurdu biri tutsaydı..senağlamasenağlamaama allah nasip etmedimi olmuyorki.vermiyorsa bundada bi hayır vardır ama dayanamıyorum artık..her bayramda bebek varmı diye soranlara bu bayram var demek istedim ama cevabım yine yok olacak..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:galiba anne olmak bana çok uzak artık..2 ay tedavime ara verecem sonrada aşılama yaptıracam..çok üzgünüm bayram geliyor sevinemiyorum bile..hayırlısı artık herkese veren rabbim bir gün bizede verir işallah...6.yılımıza girdik ama ne gelen var ne giden..içim acıyor derdimi kimseye anlatamıyorumki anlatsamda kimse anlayamazki.ancak burda benim gibi bebek hasretiyle yananlar bilir.allah tüm istiyenler hayırlısından tez zamanda nasip etsin işallah...neyse sana iyi bayramlar günlükçüm..işallah bir günde mutlu bir şekilde hamile olduğumu yazarım sana..senağlamasenağlamasenağlama

bayram026nk2.jpg

günnüküm senin ve tüm kk dostlarımın
bayramı mübarek olsun
a.s. a.s. a.s.

cok mutsuzum günnük cooookk....
hickiriklarimi tutmakdan yoruldum...
bagira bagira aglamak istiyorum....
kahretsin cok mutsuzum....

günlükcüm ne zamandır uğrayamadım sana..
hep içimde bir şeyler varken geliyorum değilmi..hadi hadi öyle dediğini duyar gibiyim taa buralardan.
bugün garip bir gündü..kendimi kimsesiz hissettiğim bir gün..eşim yanımdaydı,kızım tekmeleriyle içimde.
anneciğime gittik bugün teyzemlerle.eşim toprakları çapalarken,teyzemler Kur'an okurken ben sadece ağladım.ben ağlıyorum diye teyzemde ağladı.bilirler beni..
ağlarken annemle konuşuyorumdur ondan gelmediler yanıma yine.sarılmadılar bana..
herşeyi anlattım anneme günlüğüm.içimdekileri..yaşadıklarımı.en önemlisi onu ne kadar çok özlediğimi..bu özlem mahvetti beni.
16.bayramı yaşıyacağım annemsiz..onsuz tam 7 yıl 5.ayımız bugün..
çok özlüyorum..anlatamayacağım kadar çok.hiç bir şeyim olmayaydı da o olaydı hayatımda.
sadece o..yanımda..
kaldıramıyorum artık annesizliği be günlük..çok acı geliyor..içime atıyorum ağlamıcam diyorum başaramıyorum..çok güçsüz hissediyorum kendimi..bir ömür onsuzluğa nasıl dayanıcam bilmiyorum..çok özledim..annecim seni çok özledim..

Günlükkkk...Ölüyorum bi tak beni hele-tatlicadiarzu-
Malum Bayram temizligi...
Yorgunluktan yemek bile yiyemiyorum..benneyaptımki
Bu haftada tam sinav haftam...Of yarabbim offf...:nazar:
Hande Yenerin Hosgeldiniz sarkisini dinliyorum suan...Ah be günlük..sarkinin güzelligine bak hele:kahve:

dostum zaman silmiş
benim gözümden akan yaşları
vakitsiz düştüğüm o erken aşkları

Nese ben kactim günlük...
Allah herkeze yardim etsin bu arife gününde...kafamçokkarıştı

ben geldım gunlugum ıcım gene sıkıntılı gene sana anlatıp bı nebze olsun rahatlamaya geldım
olmuyo basaramıyorum mutlu olamıyorummm
beceremıyorumm ben mutlu olmayıı . . . .
elımden gelen her seyı ama herseyı yaptımmmm
olmuoo olmuoo olmuoooooo . . . .
gene mutsuzluguma neden olduuu . .
artık dayanamıorum amaa ne olucaksa olsun
bu bayram hıc tadım yok be gunluk
hem "o" uzuyo hem baska seyler
herseyh geldımı ust uste gelır ya
bakalım sonum nasıl olucak
bı haftam kaldı sonra gene donuyormmm
kendımı toplamam lazım
halletmem gereken seylerı halletmelıyımmm kendımı bırakmamalıyımm
guclu olmalıyım gene basarmaya ınanmalı ve basarmalıyımm
yapabılırmıyım bılmıorum ama yapmalıyımmm
herkese ıyı bayramlarrrrr
Allah ım nolur hersey ıstedıgım gıbı olsun bu bayram nolurrr . . . .​

Güzel ve yorucu bi gündü...
Aşkımla bi güzel yemek yedik yine dışarda sonrada gittik cafede oturduk sonradaa sinemaya "muro"ya gittik.sinemayı uzuuuunn zaman sonra ilk defa bu kadar kalabalık gördüm aman allahımmm ne kadar çok insan vardı öyle şaşırdım valla:)
Yarında bayram daha doğrusu saat 12yi geçtiya bugün bayram oldu artık herneyse ne olursa olsun içimde hiiç bayram sevinci yok.
Öyle sıradan bi gün benim için. Heycanı yok herhangi bir şeyi yok sadece evimiz insan dolup taşıcak...
Ve biz bi kaç yere gidicez...
Hani büyüklerimiz der ya hep eski bayramlar yok artık diye valla ben bile böyle diyorum çocukluğuumdaki bayramlar yok artık.. Ve görülüyor ki bi kaç sene sonraa bu durum dahada kötüleşicek...
Neysee herkesin bayramı mübarek olsun....

Gunlugum,

Herkesin bayramini kutlarim canim gunlugum
tabi ki seninde
Rabbim daha nice bayramlari nasip eylesin hepimize :Saruboceq:

keyfimi mi sordun ? çok çok keyifliyim kizzzz
neler oldu bir bilsen...
cumartesi aksami ailemi yemege çagirmistim ya, iste ben evde yemek yapiyordum ki esim bi arkadasima gidicem hemen gelirim deyip gitti
kizicaktim ama tum evli temizledi de çikti bisi demedim :1rolleyes:

geri geldiginde, elinde 2 hediye vardi
1 tane kirmizi gul :eek:
ve uçak bileti :asigim:
uçuyoruz gunlugum, uçuyoruz
gidiyoruz çekip gidip de, hemde turkiye ye sositososito:teytey::dance:
Izmir e hemideeeeeeeee iniyoruz :sm_cool:
vee kusadasina otelimize gidiyoruz (tatlises)
iste boyle, ben keyifli olmayim da kimler olsunnnnnnnnnn :asigim:

birde dun gece uyurken esim bana "evleneli 2 ay oldu...iyice alismaya basladik bebem, allah ayirmasin bizi, kokun olmadan uyuyamiyorum artik" dedi :eek:
Allahim...huzur ver Rabbim, herkese, tum yuvalara

Hadi kaçtim ben gunlugum , herkese selamlar soyleeee

evet günnük bugün benim dogum günüm...
ve ben hic olmadigim kadar mutsuzum....
bütün umudun bittigin gün bugün...
isigimi dün söndürdü biri...
cok mutsuzum....
hani bi tabir varya icim kan agliyor derler iste bende tam öyleyim...

sana guzel bi sarki benden gunluk:

tavuklarii dondermisem haciyi da carsiya gondermisem

dun sevgilim yolun ortasinda bunu soyledi bana ben bu adama git gide daha mi asik oluyorum ne :)

dun gece ruyamda gordum yine eger yorumlayabilcek olan varsa yorumlasin annem hasta yatmis boyle benimki de gelmis boyle ama genc degil orta yasta artik benimki anneme uzulmeyin annecim ben sizin yukunuzu azalticam diyor annem de bosver oglum sen bizi birak bizim kizin yukunu hafiflet o bize yeter diyo benimki de annemi yanaklarindan opup gidiyor.

neydi ki simdi bu? bisi anlamadim.

ruyalarin bir anlami varmis demek ki gunlugum son zamanlarda onunla ilgili pek guzel pek cici ruyalar goruyordum zaten..

Allah herkese boyle guzel bi mutluluk yasatsin..

slm gunluk
herkezın bayramı kutlu olsun hayırlar getırsın ısalah

gunlukcum sana bayadır yazmadım
ben ıyıyım saglıgım ıyı ufak tefek agrılarım olsada ıyıyım
burda kızlarla cok guzel gecıyo vaktım
onları cok sevıyorum
hep beraber uzulup hep beranber gulebılıyoruz
ıyıkı varlar

ama gonlum ck yalnız kenımı cok yalnız hıssedıyorum gunluk
aslında hersey bıtmemıs bıgun baslıcak gıbı ama bı okadarda son bulmus gıbı
cok degısık
umutlarımı yasatıyorum oldurmuyorum
belkı ıyı belkı kotu ama tek yaptıgım umutlarıma sıgınıp dua etmek
allahım ne olur bu mubarek gunde benım ve herkeın duasını kabul eyle
herkezın yuzu gulsun hersey herkezın gonlune gore osun
onu cok ozledım
bugun yanımda olsaydı bende onunla gezseydım ne olurdu
cok yalnızım caresızm ,
sabah agladım cok tuhaf basladım gune
bu ara cok aglıyorum zaten elımden gelen tek sey nde olsa...

annemle oturuyoruz dunurler gelcek
sabah aılce kahvaltı ettık
esas cıcıeımı henuz gıymeım hazırlancam ama burdan kalkamıyorum
hıc bıseyde hevesım yk gunluk
aynı sen gıbıyım ole sessız durdugum yerde duruyorum ıste
neyse cok uzattım
ben kacıyorum
ugrarım sana

herkeze ıyı bayramlar

yaslaniyorum....
her sene ayni gün, ayni aciyi yasiyorum...
bu senede olmak istedigim yerde degildim...
bu senede hayallerime uzaktim...
cocuk kalmak istiyenleri hic anlamazdim artik anliyorum...
büyümenin bu kadar canimi yakacagini bilmiyordum...
her sene mum üfleyip dilek dilerken ayni seyleri söyleyip onlara ulasamiyacagimi bilmiyordum....
ben ne cok sey bilmiyormusum oysa....
büyüyorum ve büyüdükce yalnizligimi daha cok seviyorum....

günlüğüm senin ve seniin nezdinde okuyan tüm yüreği bir k.k dostları içinn yazıyorum bunu..
"Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar az, geleceğin ise Demirel’in kafası kadar parlak olsun, Kurban Bayramın mübarek olsun!"

bugünde bitti günlüğüm annem ve babam yoklar ilk kez yanımda değiller 25 sene boyunca ilk defa onlarla bayramlaşmadım tamam telle aradık bayramlaştık ama ellerini bayram sabahı öpemedik, canım annemi ve babamı sürpriz yapıp memlekete gönderdim annanemle dedemle olsunlar birazda kafa dinlesinler diye.. şuan ablamlardayım 3 gündür burda kalıyorum ve yaklaşık 1 hafta daha kalıcam evet keyfim yerinde rahatım ama annemi ve babamı sanırım çok fazla özledim (yahu ben nasıl evlencemm :eek: )
neyse gelelim bugüne bugün kurban bayramı ablamı ve beni tuttuğu için her zamanki gibi akşam 5 gibi babanneme gittiik yani hava kararınca gittikki sokakları görmeyelim diye, sonra büyük dayıma geçtik sonrada eve geldik yarında diğer akrabaları gezicez. bayramın 3. günüyse ufuğumla görüşücez malesef 3. gününe kaldı çünkü bugün kurban kestiler yarında akrabalarını dolaşıcak ve 3. gün benimle olucak ömrüm ablamlarla bayramlaşmaya gelicek ve dışarı çıkıcaz.. böyle işte günlüğüm hadi bayram bayram fazla yormim senii öptüm herbikesleriia.s.:enbuyukkk:

slm günlük..
sitede bi kaç gün bulunamadım.
o sürede beni merak eden bi çok arkadaşım olmuş.
eminim yine olacaktır. izleyenler vardır onlar için buraya yazmayı uygun gordum.
teyzem ameliyat olamadı cünkü gece boyu kanaması olmuş.
kan değerleri düşük olduğu için alamadılar ameliyata..
ameliyatla yaşama şansı %10du. belki hayırlısı oldu..
ama şu andada en ufak tedavisiz yatıyor hastanede..
kanaması oluyor sürekli ve kan veriyorlar..
çaresiz bekliyoruz yani..
günleri sayılı farkındayız kendimizi alıştırmaya çalışıyoruz.. herkes ağlıyor herkes perişan.
bi onun haberi yok yaşadığı hastalıktan..
midesinde ülser var sanıyor..
gözlerine baka baka ..
ne bileyim..
neyse öbür erkek arkadaş konumuda burdan bildireyim
bitti artık dönüşü olmayan bi yola girdik. kirlendik.. ben onun gözünde kirlendim.. o benim gözümde kirlendi..
sevdiğim adam bana artık umrumda değilsin naparsan yap dedi..
içim acıyor. üzülecek çok şeyim var..
yanımda olduğunuz için hepiniz sağolun..

günnükümmmmmmmmmm....... Şeniz
sinavim vardi ya hani günler öncesinden stresi baslayan...
gecelerce uykusuz ders calistiran....
iste onu gectim.... :dance::teytey::sm_cool::hooray:
canim ögretmenim benim internete eklerim demisti...
az önce öylesine bir bakayim dedim ve gördügümde cigligi bastim....
ne kadar mutlu oldugumu tahmin bile edemezsin.... :lepi:
benden dualarini esirgemeyen herkese cok tesekkür ederiyorum.... Şeniz a.s. :enbuyukkk:
allahim herkesin dualarini kabul etsin... :Saruboceq:

günlük ben geldim :):smiley-cool:
Allah bilir en son kaç ay önce yazdım:nazar:
özledim seni be ve herkesi :asigim:
vizeler finişo cokacimcoook
kötü var mı bi tane :eek: ama onuda çalışıp finallerde yükselticem
ben kimsenin benden beklemediği bi başarı gösterdim kaydirigubbakcemile3
çok mutluyum çünkü sanırım başarıyorum Şeniz

Günün anlam ve önemine binaen herkesin bayramını kutlarım :asigim:
Allah'ım sağlıklı,mutlu, başarılı,huzurlu daha nice bayramlar göstersin hepimize :Saruboceq:
Seni ve beni seven herkesi kucaklıyorum :lepi: Allah'a emanetsiniz ...

günnük selam bayramınız mübarek olsun...

bugün kaynanam ve damat bey geliyor bayramlaşöma faslını yapacağız işte daha böreğimi yiyecekerl belki kusarlar kim bilir banyonun kapısını açık tutam en iyisi:)
öyle işte günlük ya sora tekrar görüüşürüz

bugün 10.12.2008 eşimle iki gece , bir günümüz kaldı.. içim buruk ne bayramın tadı var nede tatilin..
Sanırım hayatımın en buruk bayramını geçiriyorum..
Canımın içi herşeyim ayın 12 sinde gidiyor.. Allahım sen bekleyenlere sabır gidenlere güç kuvvet ver , sağlıkla evlerine dönmeyi nasip eyle... sabah olmasın istiyorum...
Seni çok seviyorum birtanem, herşeyim. Allah sağlıkla gelmeni , bana dönmeni nasip eder inşallah...
Herkese hayırlı bayramlar... eşim ve tüm askerler için dualarınızı esirgemeyin ltfen..

X