Kadınlar Kulübü Günlük

günnük,
ıssız adama gittim geçen hafta ağladım üzüldüm içinde bulunduğum durumlar aklıma geldi
dedim ben böyle olmam umarım senağlama ama şimdi daha iyiyim bir kafayı bozutuyorum bir tozutuyorum bıktım hee:sm_confused:
okadar mutsuzdum ki kaç haftadır moralim yerle birdi. kendi içimde düşüne düşüne bir hal
olmuştum hayat hep böyle mi olacaktı hep bana tuzaklar mı kuracaktı diyordum :sm_confused:
hayat bana da bir masal yazsa ya şu dram olan hayatımdan bir çıkar öyle atlarım ki o
oyuna başrolün babasını oynarım valla üstüme pamuk prenses tanımam meselakaydirigubbakcemile3
uff her vakit gülmem mi gerekiyor benim her bir şeyden bir şey bulup eğleniyorum aha yine güldüm kendime:mymeka:
off ya bu günlerde geçecek bu günlerde geçecek diye diye diye ömrüm bitiyor be bakalım
gelecek günler ne getirecek şu sınav sonucumu sabırsızlıkla bekliyorum onun üzerine
kurduğum hayaller var inşallah yerle bir olmazlar çoğu hayalim gibi yıkılmazlar:çok üzgünüm:
neyse ya en iyisi düşünmemek düşün düşün ... işin benimki de aynı bu hesap benim neyime düşünmek ot gibi yaşasana rahat rahat
hadin görüşürüz

Günlüğüm ben geldimm şu sıralar çokk kötüyüm günlüğüm aklım fikrim kalbim yüreğim anemde gözlerim bir dakika bile ayrılmıyor ondan inan annem beni çok korkuttu günlüğüm.. bugün hastaneye gittik çıktık gittik saat 1.30 gibi hastaneye,hemen bankodan kayıt yaptırdım önce dahiliyeye girdik çok şeker bir bayandı gençti annemin şeker ve kolestrol ölçülerini istedik yeniden tahlil verdi annem bu arada şikayetinide anlattı ellerim uyuşuyor ve titiriyorum dedi şekeriniz düştüğünde olur teyzecim dedi doktorumuz ve kanla idrar tahlili istedi.. orda çıktık hemen diğer bölüme nörolojiye gittik kayıt yaptırdım ordaki doktorumuzda genç bir bayandı annem ve ben girdik içeri şikateyimizi anlattık kızım bende unutkanlık var ramazanda ve en sonda pazar günü kayboldum evimin yolunu bulamadım dedi başladı ağlamaya doktorda teyzecim ağlamayın dedi bana sordu neden ağlıyorki diye bende ilk kez başımıza böyle bişi geldi dedim oda üzüldü neyse doktor şekeriniz varmı dedi evet kızım dedi şekeriniz düştüyse ondan olabilir ani unutkanlıklar ama ben yinede tahlil isticem teyzecim tedbirimizi alalım dedi ve beyin tomografisi istedi sonrada psikolğa yönlendirdi.. hemen tahliller için alt kata indim yarın kan ve idrar tahlilimiz var 8'de sonra saat 10'da samatyada beyin filmi için tomografiye giricek annecim, kendisi bayramdan sonraya atmak istedi ama ben hayır yarın hallolucak bu dedim yarına aldım ranevuyu.. sonra hastanenin psikoloğuna gitik ne tesadüftürki oda genç bir bayandı kızlar nörolojideki doktor annem için psikologdan şu tahlilleri istemiş..
1)şahsiyet kişilik incemlemesi 2) nöropsikoloji (organisite) inceleme. 3)intektüel (zeka) inceleme Neyse psikoloğumuz randevu verdi yarın saat 9'a ama samatyada olmamız lazım film için annem bayramdan sonraya atmak istedi korktu bende doktara kaş işreti yaptım doktorda dediki teyzecim ben bayramdan sonra 1 hafta yokum dedi, bende dedimki nörolojideki doktorumuz bizden beyin tomografisi istedi dedim sonra size yönlendirdi dedim sizin vereceğiniz sonuçlarda önemli ona göre ilaç veya tedavi başlicak dimi dedim kesinlikle dedi oda.. ozaman biz perşembe gelelim uygunmudur dedim evet perşembe olabilir yazıyorum listeye sizi dedi ...
yani günlüğüm anlicağın yarın önce bakırköy osmaniye ssk hastanesine saat 8'de aç karnına önce kan sonra idrar tahlili, ardından samatya ssk hastanesine geçip saat 10'da beyin tomografisi için bulunucaz aynı gün sonucu alabilirmişim beyin tomografisinin, sonra eve gelir yine osmaniye ssk'dan randevu alıcam perşembe için perşembe günüde annem psikologdayken ben idrar ve kan testi sonucunu alıcam, annem psikologdan çıkınca dahiliyeye gidip tahlil sonuçlarımızı göstericez ordan nörolojiye gidip beyin filmimizle pskioloğumuzun sonucunu göstericez... :çok üzgünüm:

DUA ET BANA GÜNLÜĞÜM VE GÜNLÜĞÜ OKUYAN DOSTLARIM İNANIN ÇOK İHTİYACIM VAR DUA EDİNKİ BENİM TONTİŞİMDE BİRŞEY ÇIKMASIN İLAÇLA GEÇEBİLECEK BİRŞEY OLSUN NE OLUR ALLAHIM LÜTFEN YALVARRIIMsenağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
bir senenin daha sonuna geliyoruz.. sanki tarih hep 2006 da kalmalıymış gibi geliyor bazen.. 2 sene geçmiş evleneli herşey aslında daha dün gibiiii...:asigim:

keşke yapmasaydım demeseydim,hoşgörseydim...susmasaydım.. affetmeseydim. dediğim şeyler oldu ama ne olursa olsun yaşamaya değer bir iki seneydi..:1hug:

işten ayrılalı 5ay oluyor.. alıştınmı ev hanımlığına diye soranlara cevabım ruh halime göre değişiyor günlükcüm...benneyaptımki

kurban bayramına sadece birkaç gün kaldı.. evlendiğimizdede birkaç gün kalmıştı bayrama..:1rolleyes:

bu yıl 3. kurban bayramımız sevdiceğimle..rabbim hayırlı ömürler versin hepimize inşallah günlükçüm ama kk ya torpil geçsin olmazmı...kaydirigubbakcemile3

önümüzdeki kurban bayramına kolumda kocişim, kucağımda bebişimle gireriz inşallah..:içelim:

Son düzenleme:
uykum cok ya gunnugunmm..

uyuyorum her yerde yaaa..mirmirmirmir

neyse cokta germeyelım ortamı bugun benım sebeleklerımle olan maceramı annatimm 4.ders ıkı dr saglık taramasından gecırmek icin ögrencılerı, cat kapı gırdıler..
baktıkları,göz kulak,bogaz,diş ,ciger ve erkeklerde testısler kontrol edılecektı.. sınıfa teker teker aldık sebeklerımı.. hepsı korkudan koca gözlerle gırdıler..:1shok: kıkırdeyerek cıktılar..kaydirigubbakcemile3

allahım ben onlardan cok utandım.. erkeklerın pipisne bakacam dedi dr.. nasıl kıkırdıyorar annatamam.. ama bendende utanıyorlar..

sınıfta 40 ögrencınınıde dıslerı rezalet cıktı...hepsı diş polıklınıgıne..sevk edıldı..

2-3 bronsıt vardı...

bı su cıcegı..

ve söylemeye bıle cekınıyorum 3 tanede de sırke ve bit yakaladı dr.. bu cagda bu teknolojide ve bu medenıyette.. pes dedım..

cok ılgılı bır aile gıbı görunen bı kızımın alttan camasır gıymedıgını farkettık.. kırmadan anneye söyleyeyım dedım okul cıkısıda.. napim hocm,sabah gıymek ıstemedı dedii....
offf neyse ya.. bu kadar yeter bence.. benım de hala kulaklarımduymuyor gunlugum..dudak okuyorum resmen.. hadı yarına görusuruz..

Son düzenleme:
günnüküm ben deldim :sm_cool:
mapusluk bitti kaydirigubbakcemile5
cok ösledim kk yıı :dance:
uff bi haftada cok sey oldu nerden baslasam kii

işler kötü günnük 40 kişi çıkardılar
evde durumlar iyi kociş üzmüyo beni :asigim:
hastalandım bi ara günnük doktor apandist dedi
seni bugün ameliyat etmicem
ama yarın gel dedi :1shok:
bende korkudan gitmedim günnük
ama şimdi iyiyim :1hug:

Günlükcümm Bebeğimm Ben Geldimmm

Bugün yine karın ağrısıyla uyandım kötükedihüso Regl oldum 3 gündür geçmiyo ağrılarım ya kafamçokkarıştı 3 günde erken geldi noluyo benim bünyeme anlamıyorum valla..
Neyse..Kardeşceyzimm arayıp duruyo fırsat buldukça ablacım günleri bıraktım saatleri sayıyorum..İnşallah allah nasip ederse testere zamanıda sayıcam böyle diyo Meleğim benim bi gelsen...Sağ salim evimizin baş köşesine bi kurulsan gene :çok üzgünüm:

Belinayımın annesine acil şifalar ver Allah'ım :Saruboceq: Kıyamam ona üzülmesin hiç o :teselli:

Diğer Kıslarıda Öp Günlüğüm ben gidiyorum kardeşimin odasını hazırlamam lazım Mucksladım Seniii Şeniz

merhaba günlükcüm..
ben geldım ama bu sefer guzel haberlerle geldım..hihoyyyt
bugun bebegımı gordum gunlukcum cok sukur rabbıme..
mınıcık ,mınıgım benım,melegım..ŞenizŞeniz
nasıl duygulandım bır bılsen gunlukcum.senağlama
ALLAH ım bu duyguyu tum bebek ısteyenlere yasatsın ınsallah.:Saruboceq:
bır haftadır oyle tedırgındımkı gunlukcum..netten arastıra arastıra herseyı dusunur olmustum.
ama artık karar verdım cok fazla netten arastırma yapmıcam.kaydirigubbakcemile
hem benım hem bebegımın ıyılıgı ıcın..:teselli:

bugun bebegımızı gormeye babamızla gıtmıstık ama bebegı babamız goremedı.
tam arabayı parketmek ıcın gıtmıstıkı hemen donemedı,o sırada da benı muayeneye aldılar.:çok üzgünüm:
bır dahakı sefer oda gorur melegımızı ınsallah.

ALLAH ım bu gunlerıde bana gosterdı ya sukurler olsun ona..:Saruboceq:
Rabbım sen melegımı koru..:Saruboceq:

Günaydın günlük

Epeydir sadece okuyucu olarak sana uğruyordum bugün de yazayım dedim; canım kocişim uzun süredir dizlerindeki ağrılardan şikayetçiydi tavsiye üzerine alanında uzman bir Profesöre gitti, Mr ve muayene sonucu iki dizinden de ameliyat olması gerektiğini söyledi, bizim ki tabi kara yasta :1ninca: canı çok tatlıdır bu arada yerimseniben yine başka bir tavsiye üzerine aldık MR'ı farklı bir Profesöre gittik MR'ı inceledi muayene etti ve 20 kg. verip egzersiz yaptığı takdirde şikayetlerinin biteceğini söyledi kafamçokkarıştı tabi biz sevinç içinde muayenehaneden çıktık hemen diyetisyen randevusu aldık diyete başladı ama bir görsen günlük sanki hasta Şeniz o kadar mızmızlanıyor elinde listesi beni arıyor öğlen ne yiyeceğini soruyor akşam ne yiyeceğini soruyor ben tabi son derece destek olmaya çalışıyorum diyette etrafındakilerin desteği çok önemli kaydirigubbakcemile5 şu anda 106 kg. ve vücudunda 35 kg yağ varmış onların eksilmesi gerekiyor sağlık için bugün bir hafta oldu sabah bana yüzüm süzüldümü diye soruyor mirmirmirmir ah ah işimiz zor sositososito bugün tartılmaya gidecek bakalım diyetisyen ne diyecek sengözlerimebaksanab hakkımızda hayırlısı...

Şimdilik bu kadar hoşçakal günlük hanım

sonumuz bu muydu

zor şartlarda hırpaladık kendimizi evleneceğiz diye,
istemediler seni beni
hiç bişeyimiz hiç bir gücümüz yoktu evlenmeye
Rabbim yardım etti herşey çok güzel gelişti dualarımızla
dört dörtlük düğün yaptık sen ben hepimiz mutluyduk orda
ama ne için evlendim ki
konuştuğumuz hayal ettiğimiz gibi olmadı
çok yük almışım kaldıramayacağım yük almışım
günden güne yükü kaldıramadıkça düşüyorum bitiyorum
tanıdığım insanları tanıyamadım bazen seni bile tanıyamadığımı düşünüyorum
günden güne yanılıyorum üzülüyorum kırılıyorum
evimizi yeniledik tertemiz huzurluca otururuz diye
hiç bişeyin zevki tadı mutluluğu kalmadı
çok soğudum ben .. nerdeyim bilmiyorum

senağlamasenağlamasenağlama

Fırtına öncesi sessizlik yine bendeki..An gelecek patlama olacak ve herşey bir anda değişecek yine o günü bekliyorum sabırla,emek harcayarak,kafa patlatarak :1closedeyes:

Çok değil birkaç haftadır istediğim şeyler var olması için gayret sarfediyorum ki olacak zamanı gelmedi beklemedeyim...

Bunları yaparken bazen kendimi çok kapattığımı hissediyorum ...Dışarı çıkmıyorum.az konuşuyorum,işlerimi yapıp kendi aklımı oyalayabilecek el işlerine yöneliyorum..Ama sonunda kendimi yorgun hissediyorum bedenen değil yine duygusal

Kimine göre çok yoğun bir hayatım var ama nedense bana hala tam istediğim yoğunlukta gelmiyor üreticilik kısmı kendime göre yetersiz geldimi tamamdır moraller sıfır..Bazense umduğumu bulamıyorum herkezde olduğu gibi maddi manevi hiç farketmiyor:1no2:

Ama bütün bunlar olurken huzuru hiç bozmuyorum huzurluyum sabrım veriyor bu huzuru bana ve olacakları düşünmek elbetteki birde çok şükür sağlımız ,birlikteliğimiz yerinde..

Dostlara üzülüyorum bazen yada kendini dost gibi gösteripte sadece sadece arkadaş olabilenlere..Sanırım artık net kararları daha çabuk verebiliyorum sadece selamlaşmalar bazen koca bir dostluktan daha tatlı olabiliyor:asigim:

Aklıma bana birinin ettiği kelimeler geliyor"Sen gerçekmisin?Yada Bir insan Bu kadar iyi olabilirmi??"İyi olmak için gerçek olmaya gerek yok demiştim..Sadece sadece önce Allah için sonra kendim için ne yapıyorsam karşılık beklemeden ,art niyetsiz ,Dua ediyorsam birileri için ediyorumdur..Birilerine Canım dediysem canımdır..Bütün bunların üzerine ipince bir çizgi olduğunu görüpte anlayabilen çok fazla değil çevremde anlayanlar zaten hep yanımda hep benimle..Bu Çizgi ise Saygıdır..İnsanların elinden tutabilmek,paylaşabilmek,anlayabilmek,onlara saygı duymak muhteşem bir duygu ne olursa olsun!

Uzadıça uzuyor benim içimdekiler ..Sadece birgünlüktür hüzünler bazense birkaç saat bende sonrasında hep gül kokulu heryer ..Kötüsünün kötüsü var deyip moral bulan bir insan.. İyide yapıyorum gerçekten kötünün kötüsüde var..

En kısa zamanda herkezin istediği herşeye kavuşması dileğimle..Hem maddi hemde manevia.s.

Çok uykum var çokk çokta yorgun hissediyorum kendimi...
Hep bi uyuma isteği ellerimde uyuşma da var bazen klavyede zor yazıyorum.. Parmaklarımı çıtlatmasam hiç tutmicak gibi ellerim .Sanki çıtlatmak çok yararlıymış gibi söylüyorum ama böyle rahatlıyor biraz ellerim...Doktora çıkmam lazım ama hiç gidesim yok ben hastaneleri sevmem ki tıklık tıklım insan olan yerlerden uzak durmayı tercih ederim...Hem zaten hastanenin içine girince sanki bütün insanlar bana hasta gelir hastanin dışına çıkınca ise bütün insanlar sağlıklı gelir halbuki öylemi ... ?
Az ömce aşkımla konuştuk oda deli etti beni msj atmıştım cvp vermeyince uyuyordur uyandırmak için arayım dedim ama sıpanın işi gücü yokki oyun istiyorrr sıpa.Cvp gelmeyince arıcağımı biliyor tabi. Neyse aradım telefon açıldığı gibi kuşşşşşşşşşş günaydıınnnnn dedim.Dedim ama annesi çıktı yine telefonaaa gülmeye başladıkk ayy çok utandım yaaa her zaman zaman geçirdiğim insanlar ama utandım yine neyse konuştuk biraz onunlada sonra aşkıma verdi seni pis sıpa dedim sen açıcan diyee bennn maymunluk yapıyorum telefonda ne diyorumm diyorumm gülüyoor bende onu öyle oyuna getircem:)
Ayyy ayyy duşa da girmem gerek dahaa birazdan girerim artık ayrıca burnumun üstünde bi sivilcee yüzeye doğru çıkmak üzere kızarmış orası canım yanıyor ya :s Offf sivilce sivilce görmeyim seni yüzümde ömrümce::):):) Buda değişik bi versiyonp
Neyse bakalım bugün ne yapıcaz aşkım salona gidince bende biraz şekerleyim çıkınca gelicek bize sonrasında da halim olursa dışarı çıkarızzz gezerizz yorgun hissedersemde kendimi evde dururuz film izler tavla atarız :):) Hadi bakalım görüşmek üzere.
Allahım şükürler olsun sana sevdiklerimden ayırma beni.

Daha 1 hafta öncesi şen şakraktım gülüyordum yine aşk sözcükleri söylüyor ailemle çok mutlu olduğumu yazıyordum buraya ama nazar değdi bana ve omuzlarım öyle aşağı çöktükü göz altlarım öyle morardıki göz pınarlarım öyle kuruduki gecem gündüzüme karıştı şu 1 haftadır uyuyamıyorum sürekli anneme çaktırmadan ağlıyorum, onun yanındaysa gülücükler saçan küçük kızı deli belinayı uzun boylu kuzusu oluyorum çaktırmicam işte belli etmicem anneme ağladığımı onu dahada çok üzmicem :çok üzgünüm:ah annem henüz 53 yaşındasın biliyorum ablamı evlendirdikten sonra sende büyük üzüntü oluştu biliyorum aklın fikrin onda nekadarda desek sana bak hergün geliyo evi yakın desekte sen hep diyorsunki yatağında görmediğimde sofrada görmediğimde kötü oluyorum diyorsun. Ah annem diyorsunki aysuyu verdim duvarlar üstüme üstüme gelmeye başladı belinayıda verirsem kafayı yerim ben diyorsun annem seni çok seviyorum..
Annem sen bizi pazar günü çok korkuttun çok üzdün çok korktum be annem ya gelemeseydin eve ya çıkaramasaydın evii ben neyapardım annem.. artık tek başına dışarı çıkmak yok annem dediğimde ben 53 yaşında kafayı yedim benim aklım gitti diyip ağlayışın hala gözümün önünde annem ..Annem şu 3 güdür doktorlarda geziyoruz seninle salı günü önce dahiliyeye şeker ve kolestrol ölçümlerine gittik biliyorsun şekerin 270 olmuştu senağlama senden tam 6 tüp kan aldılar annem çok acımadı dimi dediğimdeyse yok kızım dedin ve aç gittiğin için hemen şeker attım ağzına.. sonra dün samatyaya gitik annem beyin tomografisi için çok korkuyordun o makinaya girmeye kapıya yaklaştığımızda ellerini sıkışın hala gözümün önünde, adını söylediklerinde seni içeri aldıklarında hemşireye baktım bende girebiilmek için ama almadılar annem kapı kapandı yüzüme ablama baktım oda ban baktı o 5 dakika 5 yıl gibi geldi annem ablamda bende hiç konuşmadık aklımız içerdeydi açıp kapıyı giricektim ama sağlığın önemliydi annem sonra çıktın suratın bembeyaz çıktın annem yok bişi dedin nasıl yok bişi suratın bembeyaz işte diyiverdim içimden ama sana hep güldümm bi makinayı ziyaret ettin geldin girmediğin yer kalmadı tontişim dedim..sonra seninle bugün psikolağa gittik ordada testlerin yapıldı annem çıktığında ben delimiymişim dedin yediremedin kendine oraya girmeyi bende yine tüm muzurluğumla seni güldürmek adına "tontişim herkes piskologlarla kaç seans gidiyo biliyomusuun şimdi son moda herkes keşke bende gitsem diyo " dedim sense deli kız diyerek güldün yine seni güldürdüm iştee
Annem yarın hem kan tahlilimiz hemde tomografi sonucunumuz çıkıyor, psikologdanda bugün aldık zaten sonucu ve yarın herşey saat 2'de belli olucak yarın sonuçları alıcaz sonra evimize neşeyle gelip valizini hazırlicaz ve c.tesi akşamı babamla memlekete annanemin yanına gidiceksin bayram için kafada dinler tatilde yapmış olursun annemm..ama sen bize şaka yaptın dimi annem hiiç bişi çıkmicak dimi annem yarın?? yarın cuma annem en hayırlı en mübarek günlerden biri ve biz temiz sonuçlar temiz haberler alıcaz dimi annem??
şuan uykusuz ve yorgun olduğun için tv izlerken uyuyakalmışssın içerde ve gittim üstünü örttüm yastık koydu başının altına uyu annem dinlen dinlenki kendine gel çünkü bu yaramaz bu deli kızının belinayının sana çok ihtiyacı varrsenağlama

ÇOK KORKUTTUN BENİ BE ANNEMsenağlama:çok üzgünüm:

RABBİM SEN İÇİME FERAHLIK VER SEN BENİM YARINA KADAR AKLIMA MUKAYET OL NE OLUR RABBİM SANA HERZAMANKİNDEN DAHADA ÇOK İHTİYACIM VAR NE OLUR YARIN HAYIRLI GÜNDE HAYIRLI HABERLER DUYMAMI NASİP EYLE:Saruboceq:
:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük ben geldim burayı okuyunca insanların dertlerine çok üzülüyorum görüyorumki herkesin farklı farklı üzüntüleri sıkıntıları var allah herşeyi herkesin gönlüne göre versin inşallah
bende birkaç gündür huzursuzum birinci sıkıntım edim muyaynanesini kapattı aslında kapatmasını isteyen bendim ama o duygusal olarak biraz sarsıldı kolay değil 21 yılını orada geçirdi ekonomik kriz ne yazıkki sağlık sektörünüde vurdu bütün doktorlar birbir muyaynanelerini kapatıyorlar çünkü malesef oraya gelen hasta yok
bu sayede döner sermayeden aldıkları pay artıyor benim edimde hastanede en çok tercih edilen doktorlar arasında böylece daha az yorulacak zaten hastanede poliklinik günleri çok yoruluyor birde muayenehanenin yorgunluğu stresi olmayacak, sanırım zamanla oda bu duruma alışacak
onu istersen ileride yine muyanehaneyi açabilirsin diye avutmaya çalışıyorum sonuçta kiraya vermeyi düşünmüyorsun öylece duracak diyorum yanımızda 10 yıldır çalışan elemanımızlada vedalaşmamız bana çok koydu gelip elimizi öptü ve hakkınızı helal edin dedi 10 sene dile kolay bizim kızımız gibi olmuştu yanımızda çalışırken evlendi anne oldu ona çok alışmıştık
beni üzen diğer olayda oğlumun yine yurt dışında bir iş bulması bu sefer Afganistanda bir üssün elektrik işlerini yapacak süper bir maaş teklif etmişler ama bana yine hasret çekmek düşecek çocuklarımı özlemekten çok yoruldum çook
neyse günlükcüğüm allah sağlık versin ne yapalım hayat böyle işte
bayramda edimle atlayacağız arabaya bolbol gezeceğiz öyle karar verdik çünkü bayram sonrası küçük oğlum 3 haftalık tatili için türkiyeye geliyor onu öyle özledimki artık günler geçmek bilmiyor çok heyecanlanıyorum
bayramda burada olamayacağım için herkesin bayramını kutluyorum sevdiklerim kendilerine çok iyi baksınlar onları çok seviyorumŞeniz

günnük kiz ben gelebildim sonunda.... Şeniz
sinavin stresi uykusuz geceler ve korku ya yapmazsam diye gecen bir hafta...
gercekten cok calistik arkadaslarla....
gecen sene sinavda yaptigim bütün yanlislari görünce kendime güldüm ve o zamanki caresizligim aklima gelince üzüldüm.... :çok üzgünüm:
sinav nasil gecti diye soracak olursan evet ilk defa sana iyi gecti diyebilirim... a.s
yani meryemle yanyana oturdugumuz icin cikan sonuclari karsilastirdik ve ikimizde ayni sonuclar cikti...
bilmiyorum ya hep beraber ögrendigimiz icin ikimizde ayni yanlislari yaptik ve bu yüzden ayni sonuclar var yada ikimizde bu sefer gercekten anladik ve dogru yaptik....
neyse haftaya sali belli olucak ve o güne kadar ben mahvolucam....
insallah hepimizde iyi not aliriz..... :Saruboceq:
allahim bütün ögrencilerin yardimcisi olsun.... :Saruboceq:
baska nasilsin diye soracak olursan be olsun be anacim...
is ve okul arasinda mekik dokuyup duruyorum iste....
neyse kkyi cok özlemisim zaten beni fazla lafa tutma...
hadi ben tura cikiyorum....

günlük nehabersin
ben karısıgım ya komsu ya bassaglıgına gittim...

aslında cok iyiydim bugün...
taki komsum kaynanamın kızımı ona bırakmadıgını ösyleyene kadar...
takmayacam kafama dedim olmuyor be günlük olmuyor...
niye ben rahat bırakmıyor bu kadın niye niye veriyimde kızıma o baksın mutlu olur ozaman

üzülmeyecem işte üzülmeyecem sevgim askım için

hani insanların hayata tutunmak için bazı nedenleri olur ya şunu yapacağım bunu elde edeceğim gibi. sonra teker teker sebeplerin de elinden gider ya içini acıtarak bir okun battığı yerden çıkarken etini yırtması gibi acı vererek...
sonra yeni sebepler yaratırsın ya tutunmak için. sonra tekrar kaybedersin yine yine yine tekrar tekrar tekrar...
öyle işte be günlük anlamışsındır umarım beni...

BUGUN 9 DA UYANDIM TOST YAPTIM ILACIMI ICTIM TV KARSISINDA 16.00 KADAR MISKINLIK YAPTIM CUNKU DUN EVIMIN BUTUN ISINI BITIRMISTIM COK YORGUNDUM 16.00 DAN SONRA KALKTIM
SUZME MERCIMEK ÇORBASI
FIRINDA CUPRA
MEVSIM SALATASI
GARNITUR OLARAKTA :
PATATES TOPLARI
PATATESLİ HAVUCLU KESME
TURP
KURUSOĞAN
SÜPER BI MASA HAZIRLADIM COK SIK MUMLAR FALAN SÜPER YANI YENI MASA ORTUMU FALAN DA ACTIM FEDA OLSUN KOCISIME GÜZELCE GIYINDIM HERSEY HAZIR SUAN ESIMI BEKLIYORUM GELINCE KARSILIKLI YEMEK YICEZ BAKALIM BEKLIYORUM YOLDA SUANDA AKSAMA DA BIRLIKTE KURTLAR VADISINI IZLICEZZ BUKADAR BUGUNLUK hihoyyythihoyyyt:asigim::asigim::asigim::teytey::teytey:a.s.a.s.

birşey farkettim bugün..
ben ha bre kendini övenlerden değilim.. birlikte olduğum insanı yerlden yere vurup kendimi yüceltme meraklısı değilim.. işi gücü olan ve kibirli biri değilim.. çaktımadan aşağlayan küçük gören biri değilim.. kendimi gereğinden fazla önemsemiyorum ve dünyayı etrafımda görmüyorum dönerken..
gerçekten bunu farkettim bugün.. ve kendimlen gurur duydum.. az doğulu ama edepli içi dolu biriymişim....

özel güzelll mutlu huzurluuuu keyifliii bi gündü:asigim::asigim:
Rabbim şükürler olsun en kötü günüm böyle olsunnn:asigim::asigim:

Günlük hemen kayıtlara geç...

2 aralık 2008
saat 18:20 itibariyle 1.5 sene önce kurulan yuvamız artık 3 kişi.
nihayet prensesimize kavuştuk.
duygularım allak bullak.
psikolojim gelgitli.
fizyolojimi hiç sorma.
hepsi ayrı günlük sayfası bunların.
ama ne zamanım var ne de halim...

sen başla kaydı tutmaya,ben gelicem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…