Kadınlar Kulübü Günlük

bugunum günnüğüm,

sabah gune pek güzel baslamadım bugun... kırdı benı kocam.dınlemedı cektı kapıyı gıttı.. öglene kadarda aramadı ,bende aramadım.. sonra msnden bana kalbımı acıtma sarkısını göndermiş.ben ölunce bol bol dınle demiş.. valla cvp yazdım hemen.. kımın erken ölecegını kımse bılemez eger intihar gıbı bı dusuncen yoksa.sonra hic bısey olmamıs gıbı aradı gun boyu..

ev sahıbı geldı.. kntratı yenılemeye.. gecen yıl gelmemıstı.. oyy nasıl heyecanlandım anlatamam.. kahve yaptım ama görucuye cıkıyormus gıbı tıtredım valla.. bana cok incesınız dedı gercı.. eşime postaladım onu.. ama nıye heycanlandım ki anlamadım...

yemek yaptım..utu yaptım.. kkda dolastım..şimdilik bu kadar.. daha e okula gırmem gereken 23 dosya var.. sabahı bulcak ben kkda gezersem ya..hadı öpuldun .. yıne ugrarım kabul edersen..

Günlük...senağlama
Bu haftasonlari niye böyle cabuk geciyor ya..Sanki motor bagli biryerlerinde:1closedeyes:
Amma velakin bir tesellim var: Yarin ilk dersim boslülülülülülü
Benden büyük ablalar diyorlardir; bu kizin dertlerine bak diye, hele bir evlen senin dertlerini o zaman görcem diyesırnaşık şey
Allah herseyin hayirlisi nasip etsin be günlük...
Umarim herkez muradina kavusur (Bende dahil tabi; beni unutma:mymeka:)
Herkeze iyi pazarlar diliyorummmmm...Iyi eglenceler herkeze...gamyoncuiremsu

Günlük Hanımmm... -tatlicadiarzu-

Naber Bakim kaydirigubbakcemile2
Ortaokul arkadaşlarımla buluştum bugün çok güzeldi..Evli olan arkadaşımızda buluştuk kızlı erkekli..Gerçi ortaokulda sınıfta toplam 9 kızdık ama olsun bugün sadece 2 kişi olabildik sırnaşık şey Çok özlemişim günlüğüm ya..İnsan eski dostlarını görüp nostalji yapınca anlıyo ne kadar değerli olduğunu ozamanların :çok üzgünüm:

Başka Bişi yapmadım valla bugün güldük eğlendik o kadarcık..

Mucksladım seni yerimseniben

Günaydınlarrrr günlüğüm :CüvCüv:
Nasılsın ? Özledin mi beni ?
Ben çok özledim seni inan ki.
15 gün iyi yattım evde kaydirigubbakcemile3 şimdi buradayım ama.
İşimi çok özlemişim be günlük evde patladım resmen ama fena değildi yinede.
İnsan uğraşacak bir şey bulamayınca küçücük sorunları bile kafasında dev yapabiliyormuş buna inandım. İşteyken en azından kafam daha dolu oluyor pek ayrıntılara giremiyorum buda işime fazlası ile yarıyor. :lepi:
Hafta sonu köye gittik eşimle günlük. Hayırdır bayram yakın niye dediğini duyar gibiyim.
Hayır değil be günlük eşimin amcası çok hasta. Hastanede yatıyor şu an. Ziyaretine gittik.
Allah yardımcısı olsun onu evlatlarına bağışlasın. Bu dünyada yapılacak daha çok işi var.
Çocukları kücücük be günlük. Hepimiz ailece perişan olduk. Keşke merhem olabilsek.
Eşim öğrendiğinden beri yerde mi geziyor gökte mi belli değil. Sürekli moral vermeye çalışıyorum düzelecek iyi olacak diye. Günlük çok üzülüyorum bende keşke elimden bir şey gelse :sm_confused:
Ama dün kendi kendime dedim ki ailece şu cenderenin içinden bir çıkalım amcamız sağ salim evine gelsin mevlüt okutucam. :Saruboceq:
Bana o günleri göster ne olursun göster Rabbim.
Böyle günlüğüm karmakarışım işte. Kızlara söylermisin bizim içinde dua etsinler çok ihtiyacımız var bu günlerde senağlama
Şimdilik kaçıyorum benim için herkesleri kocaman kocaman öp emi ?
:eek:

Günaydın günüüğüm ben geldim içtee yine geldim :CüvCüv: bugün nasılmıyım bugünde çok şükür iyiyim dün gece 3 gibi uyuduum günlğüümm .. bu arada biliyormusun ben tatildeyim yani işyerinde dedimki memelekete gidicem bayramda dedim, aile şirketi yani şöyleki hem yöentim kurulu başknım aynı zamandada şirketimizin sahibi benim eski çalıştığım firmanında damadı oluyor hem ordan tanışıyoruz hemde eşi yönetimm kurulu başkanı üyesi beni çok sevdiler anlayış gösterip bana 1 hafta önce izin verdiler şuan evde yatış pozisyonundayım kaydirigubbakcemile3 santraldaki sekreter idare eder sen dönene kadar dediler yani anlicağın bayramdan sonraki pazartesi iş başındayım..Memlekete ben gitmicem biliyosun daha öncede demiştim sana annemle babamı gönderiyorum tün kardeşler gidicek annemde orda olsun istedim aldım biletlerini kurban için dayımlara ortakta yaptım babamı buc.tesiakşam 9.30 da yola çıkıyorlar annem şeker hastası ve yolu izleyerek gitmeyi çok sever bu yüzden en önde 1 ve 2 nolu koltukları aldım uzun uğraşlarım sonucua.sböyle işte günlüğüm benmi bense ablamlarda kalıcam günlüğüm merak etme ordada net var ben seni hiç yalnız bırakırmıyım tabiki bayramını kutlicam a.s.yalnız biliyousun dün çok korktum çok ağladım günlüğüm neden der gibisin heemen anlatim günlüğüm
Dün biliyorsun tüm gün evdeydim temizlik falan yaptım sonra annem hasta ziyaretine gitti hastaneye dayımlarla bi akrabamız banyoda düşüp diz kapağını kırmış neyse annem ordan eve geldi aşağdan zile bastı diyafondan kızım ben pazara çıkıyorum dedi tamam şekerim dedim bende duşa girdim sonra annem geldi bu seferde bi terlik almıştı hangar diyee bi ayakkabı firmasından oraya gidip şunu değiştirim dedi bende dedimki boşver bak geç oldu hava karardı yarın beraber gideriz dedim yok kızım aşağda alt katta dayınlarda güllü var onla gideriz dedi hem baban balık istedi onuda alıcam dedi anne balık al sadece giteme terlikçiye bak uzak dedim dinlemedi evden akşam namazında çıktı aradan aradan1.5 saat çıktı zil çaldı kızım aşağıin elimdekilere yardım et dedi annem, aşağı bi indim titriyo ağlıyo çok korktuğu belli olmuş anneeeeee ne oldu dedim bi korkuyla belinay ben kayboldum zor buldum evi dedi başladı ağlamaya sinirleri boşaldı resmen titriyo girdim koluna eve çıkarttım devam ediyo titremesi hmen su verdim sakinleştirici ilaç verdim sigara verdim balkona çıkardım hem sigaranı iç hem anlat anne dedim..biz zeytinburnunda oturuyoruz günlüğüm annemin terlik değiştiriceği yer yeşiltepede neyse güllü teyzeyle yola çıkmışlar son annede annemi ekmiş ben ve gidim demiş annem tek başına yeşiltepeye gitmiş ordan çıkmış ters yola girmiş yenidoğana kadar çıkmış araba yolunda buldum bian kendimi dedi baktım değişik değişik insanlar allahım ben nereye geldim diye söylendim içimden dedi sonra bir kadın görmüş kaybolduğumu söylemedim kızım ben kızıma gidicem beni taş caaminin oraya kadar götürümrüsün demiş kadında demişki teyze sen nereye geldin bayağ uzaktasın demiş annemi taş caaminin oraya kadar getirmiş sonra annem ordan yine yolu kaybetmiş kuran kursundan çocuklar çıkıyomuşş oğlum beni pazar pazarının başına götürürmüsünüz demiş çocuklar gel teyze demişler getirmişler annem ordan yine kayboluş :çok üzgünüm:sonra hep du etmiş allahım beni evime götür ben kaybettim yolumu demiş dualar okumuş ve bi şekilde yolu çıkarmış geldiğinde yatsı namazı okunuyordu çok kortum yaa dedimki anne çantanda paran var neden atlayıp bi minübüse yada taksiye gelmedin dedim taksiye tek binmeye korktum dedi peki cep telefonun yanıdna beni yada ablama arasaydın gelseydik seni alsaydık dedim o an aklıma gelmediki hem nerde olduğumuda bilmiyordumki dedi yanındaki bayana verseydin dedim o tarif ederdi dedim yok kızım kaybolduğumu söylemedim ne olur ne olmaz diye dedi.. hemen kolundaki bilezikleri çıkartıyorsun anne ve çantna adreslerimizi tellerimizi yazıcam dedim ve artık ben babam yada ablam olmadan dışarı çıkmak yok dedim o sırada ablam aradı onada anlattım heemen eniştemle atladılar geldiler anne kızlar ağladık hep beraber annem ablamı görünce yine sinir boşalttı kavuştum size ya gelemeseydim dedi 53 yaşında aklım gitti benim dedi senağlama yarın için osmaniye sskk'dan randevu aldım günlüğüm hem dahiliyeye hemde nöroloji bölümüne bu sabahta babam anneme b12 ilacıv ermeye başladı RABBİM SEN AİLEMİ KORU annemi babamı ablamı koru benim kadar ailesine düşkün evlat varmıdır bilmiyorum ama ben çok aşırı bağlıym anneme babama ablama annemi o halde görünce mahvoldumben :1shok: dua et günlüğüm ne olur dua et annemde kötü bişi çıkmasın yarın sadace ilaç versin doktorlar onada razıyım ne olursun günlüğüm bişi olmaz dimi anneme??

günlük selam:) bayadır yazmıyorum sana da.. ama napayım walla hep aynı şeyleri de yazamam:dilcikar: neyse zaten vizelerim falan vardı halletiim bitirdim yan gelip yatıyorum.. tabi bu uzun sürmeyecek finallere şimdiden başlasam yaklaşınca apışıp kalmam vizelerde oldugu gibisırnaşık şey günlük pisimizin başına neler geldi senağlama ama geçti şimdi yanımızda sapasağlam oyun oynadık bugün onunla :) kerata rahat durmuyor kikaydirigubbakcemile bayrama da az kaldı.. bayramlık cicilerim hazır... uzun bir aradan sora elbise giyecegım.. kendimi pantolana yapıştırmıştım lise bittikten sora.. bütün okul hayatı boyunca etek giyince bi insan okul biter bitmez etek gormek istemiyor... neyse barışıyorum yavaştan elbise aldım onu giyecegım .. annem şaşırdı walla ama kısa sürede kendine geldi kaydirigubbakcemile3 neyse öle günnükcüm:)
bu arada duygusal hayatımla ilgili güzel gelişmeler olabilir.. şuan olumlu gibi görünüyor bakalım olumsuz bir sürpriz çıkmazsa rayına oturacak umarım her şey:eek:
o kadar çok kez hayallerim bozuldu ki yine bozulcak gözüyle bakmaktan kendim nazar değdirip bozucam en sonunda:1ninca: neyse durum bu ben yine uğrarım gelişmelr olursa:) olmazsa bekleme beni:dilcikar: hadi ben gittim günlük.. hayırlı günler dilerima.s.

Uzun zamandan sonra meraba günnük
biliyormusun taşındık biz ama henüz yerleşemedik. son posta eşyalar bugün gitti yeni evimize
Ah be günnük ne zormuş taşınmak. Bir evde ne olmuyorki. Karmakarışık oldu herşey inşallah bayrama kadar toparlayabiliriz biraz. bu gecemiz ilk olucak yeni evimizde. Rabbim kiracı olan tüm kullarına kendi evlerine taşınmayı nasip eder inşallah. Aşkım bayramda geliyim diyo bu karmaşıklıkta gelme sonra rahat bi zaman gel dedim ama bakalım ne olucak. Birde bayram hediyesi cep telefonu alıcakmış bana :=)) Şimdiden herkesciklerin bayramını kutluyorum. Mutlu bayramlar günnükümŞeniz

günlüğüm bugun 30 tane minik yürek benden ayrılmamak için nasıl ağladı bir bilsen, okulumuza atanan öğretmen nedeniyle sınıfım ikiye bölünüyor, 5 yıldır okuttuğum öğrecilerimden istemeyerek ayrılıyorum

beni bu kadar sevdiklerini bilmiyordum, nasıl zor geliyor bir bilsen,hepsi benim bir evladım gibi olmuşken

günlüğüm bugun 30 tane minik yürek benden ayrılmamak için nasıl ağladı bir bilsen, okulumuza atanan öğretmen nedeniyle sınıfım ikiye bölünüyor, 5 yıldır okuttuğum öğrecilerimden istemeyerek ayrılıyorum

beni bu kadar sevdiklerini bilmiyordum, nasıl zor geliyor bir bilsen,hepsi benim bir evladım gibi olmuşken

cnm benim yaa ne zor olmuştur sanada yavrularından ayrılmak:a015:

mrb günlük off içim öyle acıyorki beni sevdiğin söyleyen benim açin onca fedakarlıkta bulunan insan yok artık o başka birinin nişanlı hala inanasım gelmeyor aşka sevgiye olan inacımı yitirdim her akşam her gün onu düşünmekten bıktım yoruldum yemekte yiyemiyor annem çok kızıyor bu halime neye canın sıkkın diyor söyleyemiyorum sevgilim vardı ayrıldı benden hemde size söylemediğim için diyemem bir yandan da sevse beklerdi beni diyorum sadece okul ve bizim evin inşaatı bitinceye kadar bekleyecekti ama o beklemedi seven beklerdi galiba ben benim için fedarlık yapmayanı hala seviyorum allah kahretsin her akşam dua ediyorum allahıma onun sevgisini alması için hiçmi düşünmüyor beni hiçmi aklına gelmiyorum delirecem bensiz bir dakka bile geçiremeyen kişi şimdi başkasının offfffff allahım dayanma gücğ ver ağlamaktan bıktım bitsin acı

Günaydın günlük;
Bugün izin günüm bu saatte mışıl mışıl uyuyo olmam gerekirdi ama okuldan müdür aradı.
2.dönem bizimle misin Şubatta atanamazsan dedi.Ben de hocam biz taşınıcaz oradan gelmem çok zor olur, zaten sizinle konuşacaktım dedim.
Dedi ki m.Eğitimden aramışlar onu şuan sözleşmeli öğretmen atıcaklarmış okula o da ben öğretmenimden memnunum istemiyorum demiş.
Ben böyle deyince arayayım söyliyeyim o zaman karneye kadar başka okula verebiliyorsa versinler dedi.
Ne olacak o zaman dedi ben de bırakırım hocam kimseyi zor durumda bırakmak istemem 2.dönem dedim.Sonra kapattı.
Aklım karıştı günlük ya okuldan taşınma ihtimalim olduğunu birkaç öğretmen arkadaş biliyordu.:uhm:
Acaba konuştular da ağzımı mı aradılar.Bu zamanda ne ataması.
Bana demişlerdi ki bu okula Türkçe kadrosu açılmıyor ders saati az olduğu için.Şimdi nasıl açıldı.Bİ de diyo ki atanamazsan bizimle misin?
Atansam ne olacak, o zaman daha zor durumda kalacak.Şubattan sonra yeni ücretli bulması gerekecek.
Of kafam karıştı ya.:bbo:Ağzımı arıyolarsa açıkça deseler ya biz işimizi sağlama alıcaz diye.
Ya şu an ayrılırsam okuldan çok üzülmem zaten çıkacaktım ama birden bu zamanda böyle bir şey denmesi garibime gitti.
Neyse günlük bakalım haber bekliyorum.

Şimdi müdürle konuştum ne oldu diye,başka okula görevlendirme yapacaklarmış o sözleşmeli öğretmeni.
Ama nasıl soğuk konuştu anlatamam.ben hayatımı düşünmek zorundayım.
Taşınacağım yerden 3 araçla okula gidebiliyorum.Yani aldığım maaş yol parasına giderken neden devam edeyim?
Ya da taşınmayıp neden kira vereyim? Sonuçta konumumuz belli ücretli öğretmen! En ufak bir şeyde kapı önüne zaten koyarlar.
Anlamıyorum insanları.Şimdi dönem bitene kadar uğraşacak benimle.Off nerden çıktı bu ya

Son düzenleme:
Tünaydınn....
Herkesee güzel günler diliyorum günlüğüm...
Bugünlerde kendimi iyi hissediyorum...
Sanırsam bunda bulduğum temizlikçinin payı büyük:)))
2 aydır temizlikçi arıyorum günlüğüm deli oldum bulana kadar ya...
Hepsi doluyuz dedi..sürekli gittikleri yerler varmış ondanmış..tabi bende sürekli almadığım için problem oldu:KK43:((
çok şükür ki sonunda buldum hemdee cumartesi günü gelecek biliyormusunn...evim tertemiz olucak..diceksin ki ne var bunda bu kadar sevinecek ama inan ki günlüğüm çok zor oluyor ev büyük olunca ve haftanın 6 günü çalışınca..ben perişan halde tekrar haftaya başlamış oluyorum...
Birdee bu bayram yine annemle babam yok be günlüğüm...yunanistan a gidecekler..dedem için arefe kurbanı kesilecekmiş babaannem orda tek olduğu için hem onu alıp gelicekler inş..çünkü aklımız onda kalıyor ...hayırlısı ile gidip gelirler inş...allah sağlık versin de hepsi geçiyor...iştee böyle günlüğümm bende hayat böyle akıp gidiyor...herkesleri öpüyorum...

Günlüğüm canım benim...
Bozuk atma nolursun gelip gitmiyorum diye..
Bari sen anla halimden..:nazar:
Sana ilginç bir haber getirdim..
Bu sabah 08.00 itibari ile "yenge" olmuş durumdayım..Komik de mi? Bana da komik geliyor inan..Allahım demek ki bana yenge olmayı da nasip edecekti.. :roflol:
Rabbim analı babalı büyütsün görümcemin oğlunu,en yakın zamanda ikinci bebeyi de nasip etsin inşallah!:Saruboceq:
Hiç ağlamadım yav,hayret ettim kendime,ablamın doğumlarında salya sümük şeklindeydim oysa ki.. Ne kadar katılaşmışım ben yav?
Pek sevgili kayınvalidemin laf sokuşturmalarına karşılık dün Betiş'le anlaştığımız gibi
"Bir küçücük tavsancık varmış
Bir küçücük tavşancık varmış
Kırlarda koko koşar oynarmış
Kırlarda koko koşar oynarmış
..........................................."
şarkısını içimden söyledim ve bu şarkının etkisi ile yüzümdeki kocaman gülümsemeyle gelinlik vazifelerimi yerine getirdim..:ecrin_bebek:
Herkes bayıldı bana,eşimin amcası, yengesi,görümcemin kayınvalidesi,kayınpederi hatta görümcemin kayınvalidesinin de kayınvalidesi geldi.. Kadınceğiz maşallah için tükürmekten bir güzel banyo yapmış kadar oldum..hihoyyyt
Bu kadar büyük sevgi gösterileri beni yorar bilirsin,usul usul toparlandık,kocem işine geçti ben de evime geldim..
Şimdilik haberler bu kadar ciğerim..
Bir daha ne zaman gelirim Allah kerim..
Kendi adıma hayırlı haberlerle dönmek isterim..:1closedeyes:
Şimdilik kaçtım..
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsunŞeniz

Aman günlük

Git başımdan uğraşamam seninle bugünlerde
Ne yani illa anlatacakmıyım sana neden bu kadar sinirli, kaprisli ve çekilmez biri olduğumu
İyi tamam sen kazandın

Haftasonumu evde bayram temizliği yaparak geçirdiğim için vücudumda ağrımadık kemiğim kalmadı.
Pazartesinin gelmesiyle kocam gece vardiyasına geçti ve ben pılımı pırtımı toplayıp anneme gittim.
Anneme gitmek iyi de be günlük ömrüm annemle kendi evim arasında mekik dokumakla geçiyor işten çıkıp kendi evime gidiyorum, kocama yemek yapıyorum ordan anneme geçiyorum.
Kalamıyorum evde yalnız başıma napim tırsağım işte..
Kocama yaptığım kaprislerimin haddi hesabı yok bana araba alacaksın yoruluyorum git gellerden diyorum
bu sefer o da bana şart koşuyor ukelaÇok üzgünüm çoook, çocuk doğur doğum hediyesi alayım diyor.:dilcikar:
Üf be günlük canım burnumda ay ben ne kaddar aksi bir kişilik oldum yine:nazar:
Ha birde iş yerinde 6 aydır süren inşaat ve ameleler var ki hiç sorma..
Adamların gözleriyle bizi soyduklarını hissedebiliyorum.
Bir gün Allahhh diye bir nara atıp dalacam birine haberin olsun günlük.

Bilin mi günlük ben kocamı da özledim de ona farkettirmiyorum. :dilcikar:
Burnum düşse eğilip almayacam bu gururumdan bakalım hayırlısı artık..benneyaptımki

günlük hanım, yine ben.kaydirigubbakcemile5
elde olmayan nedenlerden ötürü gecikmiş bir özetle karşındayım.:1rolleyes:

bugün fragolam ile buluştuk,gizemi son dakikaya kadar koruduk sengözlerimebaksanab
hiç şaşırmadım günlüküm,sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibiydi buluşma. fragola; her yönden fevkaladenin fevkinde:nazar::nazar:
ayrıntılar bize kalsın, kısaca çok keyifli vakit geçirdim.
sayende güzel dostluklarıma yenilerini ekledim.bu yüzden daha çok seviyorum bu siteyi yerimseniben

bunun dışında çrş ve prş iş var, cuma günümü ise bayram temizliğine ayırdım.düşündükçe heyecan basıyor -tatlicadiarzu-

şimdilik bu kadar, herkeslere selamlar.hoşçakal günlüküm.

sana guzel bi sarki benden gunluk:

tavuklarii dondermisem haciyi da carsiya gondermisem

dun sevgilim yolun ortasinda bunu soyledi bana ben bu adama git gide daha mi asik oluyorum ne :)

dun gece ruyamda gordum yine eger yorumlayabilcek olan varsa yorumlasin annem hasta yatmis boyle benimki de gelmis boyle ama genc degil orta yasta artik benimki anneme uzulmeyin annecim ben sizin yukunuzu azalticam diyor annem de bosver oglum sen bizi birak bizim kizin yukunu hafiflet o bize yeter diyo benimki de annemi yanaklarindan opup gidiyor.

neydi ki simdi bu? bisi anlamadim.

X