Kadınlar Kulübü Günlük

ay günnük ya şu okumak iyi hoş da ben fazla okudum sanırım taşmak üzereyim topu topu 4 sınavlı ders alıyorum ama yetiştiremiyorum istediğim gibi olmuyor. ama hoş bunlar tam bölüm dersleri en ağır dersler bir tez iki proje de cabası of of iki ay kaldı topu topu okulun kapanmasına ama işim başımdan aşkın bu ales de tam zamanına denk geldi pazar ales pazartesi okulda başka sınav Allah' ım neydi günahım. ev kızı olmak için çok geç kaldım sanırım:))

GÜNLÜĞÜMMM ÇOK ÇOK ÇOK MUTLUYUM SANA DEMİŞTİM BUGÜN BENİ HİÇ BİŞEY ÜZEMEZ DİYEE BAK İŞTEEE SARIBÖCÜĞÜM BANA ÇOK GÜZEL BİR HABER VERDİİİİİİ BEYAZIM MELEĞİM ANNE OLUYORRR SONUNDA ARTIKKKK BAKKK MELEĞİMMM MELEĞİN GELDİİİ
EVET BEYAZ MELEK EVET CANIM ARKDAŞIMMM EVET GÜZELLLER GÜZELİ ANNEM SANA BİR SÜRPRİZİM VAR DEMİŞTİM BİŞİLER YAZDIM SENİN İÇİN DEMİŞTİM AMA SENDEN Bİ HABER BEKLİYORUM DEMİŞTİM HATIRLARSANN İŞTE O HABERİ ALDIM VE EKLİYORUM BURAYA SANA OLAN YAZIMI HERKES SENLE BERABER AYNI ANDA OKUSUN CANIM ARKADAŞIM..

Bebeğim var olduğu bilmek orda olduğunu bilmek ve sana bebeğim teyzesinin bitanesi demek ne kadar güzel bilemezsin.Hepimiz seni bekliyorduk biliyormusun en çokda annen tabii ama bizde annen kadar çok bekliyorduk birgün gelecektin biliyorduk ama ne zaman gelcektin hiç bilmiyorduk ve sen bize bir sürpriz yaptın ve teyzelerim ben buradayım dedin.Bitanem annen seni o kadar çok bekledi ve o kadar cok istediki inan bana hergün senin gelebileceğin umudu ile yaşıyordu annende babanda.Senin annen dünyalar kadar tatlı ve sevecen biri bebeğim hiç şüphen olmasın annende babanda sana çok iyi bakacaklar zira annenin pamuk şekeri gibi kalbi var sevecen yardımsever ve bir o kadarda masum biri.Hepimiz onu çok seviyoruz.Ve annenden duyduğum kadarı ile babanda çok harika biri yani meleğim dünyaya gözlerini açtığın anda iki harika insanın kollarında bulacaksın kendini çok şanslı bir bebeksin.Meleğim bir bilsen ne çok beklendin ne çok istendin ne çok özlendin bir bilsen biliyorum bilseydin daha önce gelirdin ama bu gelişin bile bayram gibi.Şu an ne hissettiğimi anlatamam sana çok mutluyum yemin ederim en az annen kadar çünkü biz annenin arkadaşları hepimiz senin gibi bir meleği bekliyoruz özlemle hasretle ve buradaki dostluk öyle bir dostlukki birinin meleği gönderildiği zaman hepimiz bir yürek olup seviniyoruz.Ve şimdi sen geliyorsun bir bilsen hepimizin kalplerini nasıl umutla doldurdun nasıl sevindirdin..Bitanem forumun maskotu umut ışığı senin büyümeni hepimiz izleyeceğiz .Allaha emanet ol meleğim annene sıkı sıkı tutun annen ve baban seni hasretle bekliyorlar ve tabii biz teyzelerinde.Meleğimm seni şimdiden seviyoruz

selam günlük
dün akşam eltim bizdeydi kardeşi ve kaynımla
ben onlara yine kk dan öğrendiğim güzel meyve tatlısı yaptım...
güzel geçti, bu kez sorun yok
ama gecenin ilerleyen saatlerinde görümcem aradı
diğer görümcem sinir krizi geçirmiş
kızı çok fena yaaa
bu sene okula başladı
çok yaramaz ve çok cevap veriyor
görümcem sabırla ona dersini yaptırıyor ama kız fena işte
en sonunda görümcemi patlattı

Ne zaman alışacağım ; Neden evlendim ben ...Dert hiç bitmez mi ya
Hiç biri mi beni anlamaz , Hayat bu mu Bi gün mutlu Bi gün mutsuz
Bi gün ağlamaklı Bi gün oturmaklı Kendi başına..
Bugun bitse Yarın bitse ömür bitse
Çok daraldım Ben
Çok büyük bir yükün içine girdim
Evlilik çok çok ağır geliyor bana
Sorumluluk çok ağır geliyor bana
Ne zaman öğrenecek bana destek olmayı
Ne zaman Tamam! diyecek..
Büyü be Artık ya!!

of günlük..
beni görsen bunları yazan sen olamazsın neşe dolu görünüyorsun dersin
ama içime girsen bir sürü yara var
çevremdekilerin çoğu değil hepsi beni öyle bilir..
Çok Güçlü ,Kendine Güvenen , Neşe Dolu bir insan
ama çok yoruldum gerçekten ya
eşimi çok seviyorum o da beni ama sevgi hersey demek değil..
sanki evde ben çocuk büyütüyorum öyle bir sorumsuz
ev kuşu evde iken çamaşır yıkar asar süpürür siler
ama yaptığı gün temizlediğini pisletir
diyorum ki! hiç bişeye elini sürme bana yardım etme!!
bana yardım etmiyorsun böyle yaparak!
yeter ki herseyi olduğu gibi bırak ben hallederim..
ev tadilattan çıktı hergun not bırakıyorum evden çıkarken..
şunu yap bunu yap!!
az bi sen düşün neler yapılması gerekiyor evde..
hep ben mi koşturacağım ya
çalış çalış bi dünya mesafe zaten evden işe..

vallahi daraldım evlendiğime bin pişman oldum
hayatımın baharında çıktın karsıma
hiç yaşayamadan gençliğimi aldım sorumlulukları başıma

susuyorum şimdi..

ama bir gün ŞAŞIRACAKSIN!!

YEMİNLE BİN PİŞMAN OLACAKSIN ...

O zaman dünya yüzüme gülecek ...

Ya sonrada diyorlar ki, bu gençler asiri sinirli, bu insanlar degisti, ne kadar kaba kuvvet var artik, saygi kalmadi, e canim sabah sabah basima geleni anlatiyim mi kötükedihüso
Simdi, esim benden erken gitti ise, ben 1 saat sonra gidecektim, arabayi çalistirdim, Bismillah deyip yurudum.daha 2 adim atmadim ki, karsi taraftan gelen araç hizla uzerime yurudu :1shok:
Sonra, ben durdum tabi, yolumu kesti, geçemedim, soyle birazcik kenara çekilsen rahatlikla yoluma devam edicem, dusun ki evimin onundeyim
Neymis efendim, diger taraftan geçebilirmisim tovbe tovbe yaa Çok üzgünüm çoook
Biraz daha yaklastim ama nerdeyse diger arabalara vurucam,
adam basladi bagirmaya, çagirmaya, birde bana kufur etti, resmen bana O...dedi :1shok:
O an arabadan inip arabasini parçalayip, onuda tokatlayabilirdim
ama sadece bende kufur ettim ve aksam kocam gelsin sen gorursun pislik herif dedim ve gittim
ya birde uzerinde bicak olsaydi diye dusundum, artik kimseye guven yok yani
ise geldim bi sinir bi sinir..sinirden kustum yani :mymeka:
Esime anlatmak zorunda kaldim....

Offf iste boyle...Simdi benim çok onemli bir isim var, dostuma msj atmam lazim birseyler duydum, ruyasini da gordum iki gece once...gerçekten dogru mu ki ? Allahim bu nasil guzel bir haber boyle Rabbim insallah dogrudur...ama kendisinden duymam lazim once galiba kendisi :CüvCüv: mis...
Dur bakalim...
Gelirim yine

günaydın günnük a.s.
bugün işe gitmedim
ohh uyudum biraz mirmirmirmir
bugün anneme gidiyorum
cok özledim ailemi :asigim:
güünüküm pazartesi görüşürüz
ben şimdi kayınvalideme kahvaltıya gidiyorum cokacimcoook cokacimcoook

günlük o kadar sinirliyim ki o kadar sinirliyim ki anlatamam sana
biri çatsa da kafa göz dalsam süprizzzzz
iyi olmayacam artık ya
valla billa kötü olacam artık
kimseyi insan yerine koymayacam
allahımmm isyan etmek istemiyorum ne olur affet beni
nasıl sakinleşicem bilmiyorum
allahım sen sabır ver banaaaa:Saruboceq:senağlama

Merhabaa günlükkk merhabaaa :)
Seeeellllaaaammm...
Bugün kendime gelemiyorum günlükk nasıl uykum var gözümüü zor açıyorum ama mecburdum kalkmaya...
Akşam annemin en yakın arkadaşı ve kızı bizdeydi çok severim kendilerini kızını güvenlik kursuna yolluyor senide yollayım dedi ama ben istemedim bi kaç söyleyişin ardında tamam demek zorunda kaldım bi annem bi onlar aa dedim tamam tamam giricem sınavlara
Vee bugünde kayıt işlemlerini yapmak için gitmek zorundayım :S
Nasıl zor geliyor anlatamam.Kayıt işlemlerini hallettikten sonra bi alışveriş yapayım diyorum belki bişiler beğenirim.Sonrada zaten aşkımın yanına gidicem yemek götürcem akşamlık sonradaa gezmeyeee :)Bugün çok işim var yani çook :) Beni koca göbek bugünde bi alem az önce konuştuk telefonda ne zaman gelceğimi ne getirceğimi falan söyledim tamam vs deyip kapattık 2 dk geçmiyo yine arıyoo bişi söylemeyi unuttu zannettim deliii açtığım gibi telefonu aşşşkııımmm sesim geliyoomu aşkımm diye bağırdı evet canım deyince ben seni çok seviyorum dedi kapadı yüzüme telefonu deli bu yaa harbiden dur bekle hele bi kaç saniyede bende söleyim dimi sıpaa seniiii şaşırdım ya:) hoşuma gitti ama yüzümede kapadı teli onada kızdım ama tatlı kızgınlık :) Neyse günlükçüm ben şimdi gideyimde duşa gireyim çıkmam lazım birazdan hadi herkese ii günler dilerimm.Herkesee mutlu günlerr sevgi ile dolu günlerrr geçirmeniz dileği ilea.s. Allahım sanada şükürler olsun ailem ve koca göbeklim sizi seviyoruumm ...

Bugün cuma günlük
herkeslere hayırlı cumalar olsun...ALLAHım dualarını dileklerini hayırlısıyla kabul etsin....:Saruboceq:
beni soracak olursan aynı tas aynı hamam...
şu an tek dileğim hayırlıısyla bir iş bulmak
kaç aydır tık yok ya günlük varda olanlar bize uymuyo maalesef babacığım her yere göndermiyo...:1closedeyes:
çok sıkıldım... ama napalım herşey ALLAHtan vardır bir bildiği...
neyse ben gidim vereceğim güzel bir haber yok...
bütün kk ne selamlar olsun:enbuyukkk:a.s.

merhaba gunluk bır kac gundur ugramıyordum...
ee nasılsın bakıyım...
valla ben ıyıyım....aksam yengem vardı kuzenlerım...
yemekte ...eglencelıydı...ben sevıyorum aıle oturmalarını yemelerı içmelerı...
cay sohbetlerını...belkı yanlız oldugum ıcındır....
degısık gelıyor....
bıraz huzun vardı..daha alısamadık gunluk dayımın yokluguna...
yengem eksık gıbı....sankı dayım sehır dısına cıkmışta haftasonu gelıcekmiş gıbı....
bazen gozumuz doldu bırkac damla yas ındı.....
ah dayın benım kocaman mert dayım...9 ay oldu....
1 ayın ıcınde hastalandı...hastaneler..tahlılıler derken elımızden kaydı gıttı...
bır sey yapamadık...
hanı derler ya ecel gelınce bas agrısı bahane dıye tamda dayım için soylenmış...
bır bas agrısı aldı bızden...bugun cuma allah yattıgı yerı nur gıdecegı yerı cennet etsın....
yengeme cok zor geldı o kadar bırbırlerını severlerdıkı...şimdi bır yanı eksık hanı kanadı kırık kuş gibi....
allah sabır versın...
kuzenım oglu var oyle tatlı kı...cok sevıyorum...ılgılenırken hep içimden...
ALLAHIM BANA ANNE OLMAYI NASIP ET DIYORUM....
umarım duyuyordur....
gunluk....annelık duygularım şu gunlerde cok fazla...
allah hayırlısı versın...pısmanlık yasatmasın....
allah herkese yuzunun gulecegı yazılar yazsın....
gunluk....opuyorum....saglıcakla kal.........

herkese hayırlı cumalar......
sevgı ve saygı optum..
14 kasım 2008

EY YÜCE ALLAHIM BÜTÜN ÖVMEK VE ÖVÜLMEK SANA MAHSUSTUR SEN BÜYÜKSÜN SEN KADİRSİN SEN RAHMANSIN ALLAHIM BÜTÜN HAMD VE SENALAR SELAMLAR HAZRETİ MUHAMMET S.A.V. ÜZERİNE OLSUN GÜZEL ALLAHIM BİZLER SENİN ACİZ GÜNAHKAR KULLARINIZ SEN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİNDE GÜNAHLARINI AFFEYLE ALLAHIM YARABBİ BİZLERİ SON NEFESİMİZDE İMANLA ÖLMEK NASİP EYLE BİZLERİ HAYIRLI İŞLER HAYIRLI HELAL KAZANÇLAR İHSAN EYLE BİZLERİ RAHMETİNDEN ESİRGEME YARABBİ BÜTÜN CÜMLE MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİN DERTLERİNE DEVA HASTALARA ŞİFA BORCLULARA EDA NASİP EYLE SEN VESİLE KIL SEN YARDIMCI OL YARABBİ SENİN RAHMETİN GÜÇÜN HERKEZE YETER YARABBİ BİZİMDE DUALARIMIZI GERİ ÇEVİRME KABUL EYLE YARAB ALLAHIM SEN BİZLERE HAYIRLI EVLATLAR VER BİZLERİ İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIR YARABBİ DUALARIMIZI DERGAHINDA KABUL EYLE ALLAHIM AMİN
HAYIRLI CUMALAR RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN TÜM DUALARINIZI KABUL EYLESİN AMİN. :Saruboceq:
14 KASIM 2008 CUMA

kasımda askere gidecek olanlar yakında bot baglıyor...bizimkilere sıra geliyo tam 6 ay sonra bizim için de hasret biticek...
gidişinin üstünden tam 3 hafta geçti artık küsüratsız bi 6 ayımız kaldı..ahh ahh
ah çeke çeke biticek bu askerlikkk Allah kimseyi sevdiklerinden ayrı bırakmasınn çok kötü çokk...

tövbe allahım ya sen benı affet:Saruboceq: yemın ettım ama yine ben aradım ya bu adam bana kafayı yedirecek yakında...........pis inatçıııııı nolucak..............
günlük ben bu delıyı çok sevıyorum yaaaa nıye hiç dayanamıyorum şuna niye yaaa
bugun mübarek cuma gunu kalbını kırmak istemedeim ama ben sana düğünden sonra nasıl ceza verecegimi biliyorum görürsün sen inatçıııııııııııııııııııa.s.:asigim::asigim::asigim:

bir hafta daha bitti günlük:lepi:mutlu son ve evdeyim, cuma günlerine bayılıyorum günlüğümsositososito
uzun iki gün var önümüzde, her ne kadar temizlikle geçecek olsa da-tatlicadiarzu-

ama bugun bana ait, biraz tembellik yapmak istiyorumoğluşlar izin verirsegamyoncuiremsu

sevgili bayanlar ben yeni üyeyim.daha öncede biliyordum kk yı ama sadece yemek tarifi falan yazıodum.fazla vaktim olmadıgı için üye olamamıstım.gercekten çok güzel bi site.emeği gecen herkese çok tesekkür ederim. :1 hug:

sevgili günlük
hala aşkıma mektup yazma çabasındayım
bi bitiremedim
geçen yıl bugünlerde aşkımı askere gnderme telaşındaydım
we sıra geldi 88/4 lere
hadi bakalım şimdi sıra onlarda
allahım aşkımı bana sağ salim ver başka bişey istemiorm
herşey düzelir herşey yoluna girer
gel bebemmmm
şafak: 077 azcık kaldıı
dayancazz sabretcesss

sevgili günlük
hala aşkıma mektup yazma çabasındayım
bi bitiremedim:1closedeyes:
geçen yıl bugünlerde aşkımı askere gnderme telaşındaydım
we sıra geldi 88/4 lere
hadi bakalım şimdi sıra onlarda:a015:
allahım aşkımı bana sağ salim ver başka bişey istemiorm:Saruboceq:
herşey düzelir herşey yoluna girer
gel bebemmmm
şafak: 077 azcık kaldıı
dayancazz sabretcesss:asigim:

canim günnükümm....
daha dün gelip sana bunu yazmistim...
sonrasinda allah nazarlardan saklasin hep güzel haberler okudum kkda... :lepi:
beyaz melegimizin bir melegi olacagini, belinay mervemizin cok mutlu oldugunu ve insallah yakinda ufuguna kavusacagini.... Şeniz
dilerim hep böyle güzel seyler okuruz kkda..... :Saruboceq:

bu arada yarin calisiyorum günnük...
iyiki gecen hafta bu cumartesi calirmisin diye sorduklarinda evet dedim artik beni her cumartesiye yazarlar...
neyse ya en azindan bir isim var diyip iyi yönünden bakip güzellestireyeyim durumumu... hihoyyyt
hmmm günnük biliyormusun Pembe Gazetede siirlerim yayimlandi....
bizden siirlere tikladigimda kendi siirlerimi görünce cok sasirdim zira bilmiyordum bu ay yayimlanacagini... cok güzel bir duygu yani... :asigim:
hadi günnük kizlara ve kendine iyi bak...

Günlük naber?
Ben çok iyiyim çok şükür 'canım' la görüşmek nasip oldu.
Bu arada Dünya Şampiyonu olmuşuz kumite dalında.
Dilerim birgün futboldan başka spor branşları olup,karatede de ilklere imza attığımızı geç olmadan anlar tüm yetkililer.
Neyse spor konusunda çok doluyum.İnsan bu işin içinde olup,profesyonel olunca daha iyi anlıyormuş herşeyi..

Bu ara ne çok hamile haberleri geliyor kk dan,Allah dualarımızı kabul ediyor,şükürler olsun ki.
Vallahi günlük,kk de acı-tatlı tüm haberler benim başıma geliyormuş gibi üzülüyor ya da seviniyorum,böyle bir site yoktur adım kadar eminim.
Canlarım herşey gönlünüzce olur inşallah..
Sizi çok seviyorum
:enbuyukkk:

gunlukcum meraba
dun ugrayamadım sana
carsıya gıttım gelıncede bı daha oturamadım

bugunde halam hacca gıttı onu ve enıstemı ugurladık
cok guzel bı duygu ya o kalabalık o cosku heyecan
allah herkeze sundursun ve nasıp etsın

sımdı evdyım yorulmusun sabah dokuzdan aksam bese kadar dısrdaydık soguktuda cok hava carotı sanırım
ben bıraz turlıyım bakalım hoscakal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…