Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük
kafamı dağıtmaya ihtiyacım vardı
uzun süredir kendime bakmıyorum makyajımı saçımı yaptım
Ankamall avm ye gittim gezdim gezdim
tüzünden pantolon aldın
sonra topulu bi ayakkabı
Batiktende kemerli uzun hırka
artık bayrama giyerim
çook para harcadım ama yaa
bizimki duymasın :jeyyar:

bir yılın nasıl da çabuk geçtigini bugün daha iyi anladım :)
neden mi günlükçüm.. geçen kış giydigim havlulu eşofmanımı dolaptan çıkarıp giydim :)
artık kış geliyo tabiii iyice sogudu hava.bu eşofmanı en son giydigim günü hatırladım.tam bi sene geçmiş üstünden vay beee...yaşlanıyoruz azizimm

günnük merhaba,
bugünki sınavım iyi geçti şu gelecek haftayı en önemlisi de pazar gününü iyi geçrsem bi haflalığına başka bişey istemeyeceğim sonra yine istemeye başlarım çok ara vermeyelim değilmi istemek konusunda:))
ya günlük ya sınavları bırak da bu hayatı daha doğrusu insanları anlamıyorum neden yanlış olan şeyi bile bile bir insan yapar ki nenden karşısındakileri kandırmaya çalışır ki neden kendini hep haklı görür ki neden en canı olan insana güvenmez ki of günlük of Allah herşeyin hayırlısını versin herkese anlamayana anlatmak eğriyi doğrultmak çok zor. bir eğri kırılmadan doğrulur muki!!!!

bende hic tukenmez bir hayat vardi,
kirlara yayilan ilkbahar gibi..

kalbim hic durmadan hizla carpardi,
gogsumun icinde ates var gibi..

basini gogsume sakla sevgilim,
guzel saclarinda dolassin elim,
bir gun aglayalim bir gun gulelim,
sevisen yaramaz cocuklar gibi.

hissedince sana vuruldugumu,
anladim ne kadar yoruldugumu,
sakinlestigimi duruldugumu,
denize dokulen bir pinar gibi.

sozun siirlerin mukemmelidir,
senden baskasini seven delidir,
yuzun ciceklerin en guzelidir,
gozlerin bilinmez bir diyar gibi.

aşkım iki günlük iptilalardı
hayatım tükenmez maceralardı
içimde binlerce istekler vardı
bir şair yahut bir hükümdar gibi... (mustafa kaya)

günlük bu aşkımla benim şarkımsenağlamasenağlama
ne yaparsa yapsın ne dersem diim ben sıpayı çok ama çok seviyorummmmsenağlamasenağlama:asigim:

Önceden en fazla dört gün küsmüştük. En geç dördüncü günde dayanamazdım, haklı olsamda olmasamda mail atardım. Bugün sesini duymayalı, görmeyeli, ne yaptığını bilmeyeli tam iki ay oldu. İki kez karşılaşmıştık. Konuştum cevap vermedi, ikincisinde tanımazlıktan geldi. O anlık öfkemle birşeyler yazdım, bir daha rahatsız etmeyeceğime dair söz verdim. Göndermeseydim, söz vermeseydim eğer eminim herşeye rağmen, hatalı olmamama rağmen, cevap vermemesine rağmen yine rahatsız ederdim. Yapardım bunu ben biliyorum kendimi... Bir ilişkide güven olmazsa olmaz koşuldur ve ona çok güvendim aynı zamanda güvenilmeyi bekledim, hakkettim. Dediklerime inanmadı, hediyesini kaybettiğimi sandı. Nerde diye sordu, yanımdaydı masanın üzerinde duruyordu, henüz çıkartmıştım. Dediklerime inanması için beş dakika birşey demeden bekledim, sadece baktım. Ona bakarken yeniden takabilirdim ve ona gösterebilirdim bunu yapabilirdim ve devam edebilirdik, bu duruma gelmezdik ama öyle yapınca o zaman ona yalan söylemiş olurdum ve o yalan söylemiş olduğumu bile farketmezdi, tepkisinin ne olacağını görmek için göstermediğimi beklediğimi sanırdı ama bu sefer onu kandırmış olurdum ve kendi içimde çelişki yaşardım. Bana güvenmesini bekledim beni en çok tanıyan kişinin bana güvenebilmesini istedim ve inanmadı.... Tam tamına iki ay oldu bugün. İçimde fırtınalar kopuyor hala. Durmak bilmiyor, durmayacakta zaten....Ama artık herşeyin üstüste gelmesinden dolayı bunca zamandır yüzüne bile bakmadığım, bitirmek zorunda olduğum bir tezimin olduğunu hatırlamam gerekiyor günlük. İnşallah bir an önce yoğunlaşabilirim...

günlük dügünüme az kaldı ve benım korkularım duygularım gittikçe benı bogmaya başladı nişanlıımı düşününce bır an önce dugun olsun istiyorum ama evlılıgın verecegı sorumluluk mucadelesi ile nasıl baş edecegim bilemiyorum dogrusu günlük bana dua et olur mu sevgimin karşılıgını verdigim degerin karşılıgını çok fazla almam için dua et olur mu:KK43:(((

günlüğüm benim :)

bugün normal monoton bi gün olark geçtii.......DERken akşam; sevdiğim kişiinin de bana karşı bişeyler hissettiğini söylemesi beni havaya uçurdu....onu çok sevıyorum inşallah artık hiç ayrılmyız aşkım benım =)

Günlük yarin dananin kuyrugu kopcak-tatlicadiarzu-
Offff...:nazar::nazar::nazar:
Niye ben böyle cekingenim ya..Niye niye niye...Çok üzgünüm çoook
Alti üstü 5 dakikalik konusma yeminle...:nazar:

merhaba günlükk
yine çok ihmal ettim seni değil mi,aman canım affediverirsin sen.ağzın da yok dilin de yok zatinaniknanik
çok stresliyi günlükçüm günüm günümü tutmuyor.bazen çok neşeli ve heyecanlı oluyorum aradan on dakika geçmeden sinirli yorgun bezgin biri oluveriyorum hem de durduk yerekafamçokkarıştı kocişe çok ayıp ediyorum ama napayım yaa elimde değil:eek:
çok az kaldı sınava ve hala çok yavaşım günlük.çalışmadığım aylak aylak geçirdiğim günler için kafamı duvarlara vuruyrum günlükÇok üzgünüm çoookçok kızıyorum kendime.rakiplerim aylardır (hatta bazıları yıllardır,yakinen tanıyorum) deli gibi çalıştılar yemeden içmeden.şimdi paşa paşa tekrarlarını yapıyorlar.ya bennsenağlama ah şu ben....................................:nazar:
ama ben Allahıma güveniyorum günlük.bir iki haftadır çok azimliyim.bana yardım edeceğini biliyorum.ben kimseye kötü düşünmedim hep iyiniyetli oldum herkese dua ettim sevinçlerini paylaştım.şimi sıra belki bendedir dimi günlük:çok üzgünüm: nolur sen de buradaki tüm arkadaşlara bana dua etmelerini söyler misin günlük :Saruboceq: öyle çok ihtiyacım var ki....
selamlar ve sevgiler...Şeniz

slm günlük ben geldim..

berbatım...

kaybetme korkusunu içimde hissediyorum resmen...

sevgilim ilişkimizi zamana bırakma kararı almış...

napcağımı şaşırmış şekilde bekliyorum..

nefes alamıyorum..

Selam günlük ben geldim
Nasıl mıyım?
Kırgın,kızgın,sinirli...
Nedeni de,eski sevgili durumundaki vatandaş...
Bundan bir ay öncesi,aramız kötüydü,benimle barışmaya çalışırken benden önceki sevgilisiyle de ilişkisi olduğunu öğrendim ve aynen ait olduğu yere gönderdim
Şimdi de benimle uğraşır bir havası var.
Deli mi ne???
Hataları yüzünden bitmiş bir ilişkimiz var bizim,daha ne istiyor ki benden?Of be yaa...

Günlük,
güvenin olmadigi yerde bir ask nereye kadar sürer,söylesene..
5 sene icinde saglanamayan güven bundan sonra saglanir mi dersin?
Benim neden hic umudum yok?
Gün gectikce cemberi daraltiyorum,sIKIYORUM,boguyorum,kendimi kücültüyorum,benligimden uzaklasiyorum.. Ben böyle biri olmak istemiyorum.. Istemiyorum..

Selam günlüük...
Bütün gece bir mesaj, bir telefon bekledim dee gelmedi ya:KK43:((
Daha ilk anlarda böyleyse zaten sonrası belli...beni yine mücadele bekliyooo:KK43:
Ya da hiç başlamicak...başlar gibi olup bitecek...
Bilmiyoruum...yoruldum ben sıkıldım mücadele çok zor geliyoo...
Bakalım artık hayırlısını versin Allah'ım...
:Saruboceq:

MELEK

biliyorum
sen bir meleksin
bana yardım için gönderildin

biliyorum
sen bir meleksin
zor günlerimde çıkageldin

yüzümü güldürdün
başımı döndürdün
acımı dindirdin
yolumdan çevirdin

eğlendirdin
sakinleştirdin
ehlileştirdin
ve daha bir sürü şey

canım mısın sen
benim misin
her şeyim misin sen
hoş geldin melek
sefalar getirdin

ya gelmeseydin
yetişemeseydin
beni bulamasaydın
ne yapardım
yarım kalırdım melek

biliyorum
sen bir meleksin
seni sevmem için gönderildin

biliyorum sen bir meleksin
son demlerimde çıkageldin

ya gelmeseydin
yetişemeseydin
beni bulamasaydın
ne yapardım
yarım kalırdım melek
yanlış yapardım melek

günaydınnnn günlüğümhihoyyytherkese güzel bir hafta sonu diliyorumm:Saruboceq:
sabah oğluşlarımın sesiyle güne erken saatlerde başladım, biraz yatak keyfi yaptık prenslerimle:emir_bebek:
biraz dediğim tam iki saat, oynaştık, gülüştükgamyoncuiremsumasal anlattık
sonra büyük oğlumun anne yeter artık karnım acıktı sesiyle kendimize geldik, saat on buçuk olmuştu
bu kadar keyif yeter deyip mutfağa geçtik ve güzel bir kahvaltı yaptıkk
cokacimcoook
şimdilik bu kadar günlüğüm, günün ilerleyen saatlerinde görüşürüz, herkese sevdikleriyle güzel bir haftasonu diliyorummsositososito

bu arada ardam 11 aylık oldu teyzelerihihoyyytdoğum günümüze bir ay kaldıhihoyyyt

Son düzenleme:
günlük sinir oldum geldim walla yine sana..

eşimle bi haftasonu keyfimiz var ve onu da aldılar elimizden saolsun..
ya haftasonları bir sabah ankarada bi alışveriş merkezine gidiyoruz.
dolmuşlarla gittiğimiz için bana da zorluk olmuyor.
avm'lerin içinde de zaten yorulunca oturacak yerler cok olduğu için böyle bir çözüm bulmuştuk vakit geçirip eğlenmek için.
zaten son bir kaç haftam...

bu sabah da saat 10 gibi cıktık evden.
yoldayken kaynım aradı.
ben gelcem size,internet lazım diye:1closedeyes:
onu kapattı kayınpeder aradı.
eşim hemen kayınpederin dükkana gelsinmiş,onlar mal almaya gitceklermiş,dükkanın başında dursunmuş.

bunları sölersen benim kocama yerinde duramaz zaten.
biri ona ihtiyacı olduğunu söylemeye görsün,asla içi rahat edemez.
velhasıl daha gidiş yolundayken kafasında dönüş planları yapmaya başladı:bbo:
ya zaten bi gidiş 2 dolmuşla,1 saatten fazla sürüyor.
yani yola 3 saat harcadık.
avm'de 20 dk ışık hızıyla dolandık geldik:çok üzgünüm:
saçma sapan bir gün oldu yani.

ya ne var anlamıyorum biraz anlayışlı olsalar.
ne internet kaçıyor,ne de mal alacakları toptancı.
uffffff!!:nazar:

böyle herkesi mutlu etmeye calışan bir kocam varken benim,buna alışmam lazım galiba..

neyse günlük,eşim beni eve bırakıp cıktı zaten.
birazdan da internet cafemiz hizmet vermeye başlar.
ben de gideyim saçma sapan takılayım yine evin içinde.
doğum yapsam da biraz hareket gelse hayatıma-tatlicadiarzu-

meraba gunlukcum

napıyosun
ben ıyıyım bugun moralımı duzelttım kendı kendıme motıve oldum
zaten aslında hersey ınsanın kendı elınde dımı ama
bugun evdeyım
hava pek ıc acıcı degıl
aksam kına var belkı gıderız belkı gıtmeyız ben ıstemıyorum acıkcası
ama yarın aksam dugune gıdıcem bı akrabamızın yakın akraba yanı
oynarım artıkın..

eee ne var ne yok hep ben anlatıyorum
aslında sımdı bı baslasam oyle cok ayzarımkı bılsen
oo en ıyısı yazmıyım bosver nasılsa moralımde ıyı
hadı kacıyorum turlıcam

Ben geldim canim günlügümmmm:asigim:
Allahima binlerce kez sükürler olsunki anlimin akliyla sunumumu yaptim...
Oh be, sanki üstümden bir ton yük kalkti..kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
Degmeyin keyfime vallahi bugün...:teytey:

sevgili günlüKK
ömrümde ilk kez bir hayvandan korktum oda kedi!! apartmanın bahçesinde 3 bembeyaz kedi yavrusu var ki kendileri torunum olur baba tarafındankaydirigubbakcemile3 komşular evde beslemek için yavrulardan alalım dediler ama yakalayamıolar. baktım üçü sarılmış bahçede. birini aldım tabi korktu eliimde tutamadım kaçtı zibidik.derken anneleri geldi tıssslayarak. elim boş yoluma devam ettim alışverişe gitçem. birde şehir merkezinde oturuyorum çarşı içi yarabim kedi peşimden geliyo (anne).arkamı döndüm bana saldırmayı bekliyor gözüme baka baka üstüme yürüyor sanki kedi değil kapan kesilmiş.ayağımı yere vurup kovdum ama gitmiyor tıslayarak yavaşça bana yaklaşıyor.:sm_confused: baktım bi komşu koştum kadına sarıldım.kedi beni kovalıyor saldırcak dedim.ay o çok fena naptın sen dedi.allahımmm yoldan geçenler bana bakıyor ben yusuff yusuuff!! neyse koştum kaçtım alışverişimi yaptım geldim yavrularının başında dikilmiş beni bekliyo resmen.anne işte benneyaptımkihala dumur halindeyim artık o kediden korkuyorumkafamçokkarıştıyakalasa napardı acaba delüü kedüü..

bugün de onu bekleyerek geçti günlüğüm..
belki çarşıya çıkarlar da msnde yüzünü görüp bi nebze hasret gideririm diye umutla bekledim
öglene kadar gelmeyince anladım kii çarşı yine kilitlenmiş..malesef dışarı çıkamadılar yine
en son hava alanında yaşlı gözlerimle gördügüm buğulu yüzünü hatırlıyorum..
gittiğinden beri dışarı çıkamadı çünkü..bi hafta daha sabır dedik kısmet değilmiş dedik..
yarın da ales var ve heyecanlıyım inşallah iyi bi puan alırım da yüksek lisansa başlarım:Saruboceq:
bana şans dileyin lütfenn:Saruboceq:
yarın büyük gün :1rolleyes:

X