Kadınlar Kulübü Günlük

günlüğüm nasılsınn, sonunda okulumuza anasınıf öğretmeni atandı ve oğluşum anasınıfına başlıyorhihoyyythihoyyyt

dün ilk kez bir veli toplantısına veli olarak katıldım :lepi:ilk kez veli oldum, bu ne büyük mutlulukmuş günlüğümkaydirigubbakcemile5

oğluşum büyüdü ve okullu oldu, bugunleri de gördüm ya çok şükür allahıma:Saruboceq:

pazartesi okula başlıyor ve ilk gününü kameraya çekeceğim, şimdiden heyecanlandım

hadi ben kaçtım günlüğüm, biraz gezineyim:eek:kociş evde yokken

Yaa ben bu adamı çok seviyorum yaaaa..biraz önce çaya çıktım ve geldim yerime oturdum aradan 5 dakika geçmeden danışmadan beni çağırdılar kalktım gittim hayırdır dedim dedim bi bay vardı kargodan gelmiş :)belinay hanım sizmisiniz dedi evet dedim sanrıım yöneticime bişi geldi diye düşünüyorum bir dakika kaşeyi getirim dedim çocukta baktı :eek: neyse geldim elinde büyükçe bir paket verdi kaşeyi nereye atim dedim hanımefendi kaşe falan yok arkasını okuyun bu kişiye özel yani size özel dedi :eek:
ayy pardooon dedimmm kaydirigubbakcemile3 sonra aldım kutumu attım imzamı gitti çocukcağızz sonra geçtim yerime şaşkın şaşkın kocman bi paketlee tam paketi açıcaktım telefonum çaldıı bi baktım aşkım arıyor aşkım dedim aşkım dedi gülerek :asigim: aldınmı paketimi dedi aldımda nasıl denk getirdin aradın dedim çocuğa telimi verdim paket ulaşınca beni aramasını istedim dedi :eek:tam konuşacaktım aşkım dedim sus ve dinle dedi arkadan bir müzik aynen şunlar diyoo

Seni güneşten daha fazla ısıtabilirim
Olur olmaz dertlerinden sıyırabilirim
Denizlerden dağlardan uçurabilirim
Nedenim çok, çünkü seni çok, çok seviyorum

Bir ömrü bir yastıkta paylaşabilirim
İyi ve kötü günde yanında durabilirim
Bu hayatın sonunu senle bitirebilirim

Yolun neyse hesapsızca yürüyebilirim
Senin için bitmez nöbetler tutabilirim
Korktuğun her ne varsa ondan koruyabilirim

Bir ömrü bir yastıkta paylaşabilirim
İyi ve kötü günde yanında durabilirim
Bu hayatın sonunu senle bitirebilirim

Seni seviyorum, seni seviyorum
Melekler şahit dursun,
Sevgilim aşkımız kutlu olsun
yanii bizim şarkımız çalıyorduu :asigim:yaa ddim sen nasıl bir insansınn ben seni hakedicek ne yaptım dedim sevgini sıcaklığını gülüşünü verdin bu yeter dedi beni sabırla bekledin bu herşeye bedel dedi ve ben bir karar vedim düğünde nikah kıyılırken bu şarkı çalsın aşkım dedi tamam aşkım dedim ( yalnız ikimizde mesai saatleri içerisindeyiz bu konuşmalar yapılırken):roflol:sonra kapattık ben paketimi açıyordum canım aşkım benim en beğendiğim kazağı almışş yanınada en çok istediğim cantayı almışş ve üzerinde gül yaprakları vardıı ben bu kadarını beklemiyordum benim aşkım çok çok değişti yaa ŞenizRABBİM NE OLUR BU MUTLULUĞA GÖLGE DÜŞMESİNNN :Saruboceq:
Günlüğüm şimdi senden bir isteğim var lütfen sen ve kızlarr okuyan herkez benim için dua edermisinizz ben ömrüme kavuşimm az kaldı evet çok az kaldı ama ne olur sorunsuz ve bugünkü gibi herşey mükemmel olsun 5 yıldır herşeyin üstesinden el ele geldiğimiz gibi yine el ele gelelim ::nazar:ÖMRÜM VE BENİM İÇİN BİZİM İÇİN DUA EDERMİSİNİZ.???

Günlükk hala güzel aşkların olduğunu görmek beni ne kadar mutlu ediyor biliyormusun?
Tam sana yazıcaktım ki belinay mervenin yazısını okudum bi tebessüm oluştu yüzümde :)
Rabiim onu sevdiğine kavuştursun.a.s.
İnşallah benide sevdiğime kavuşturur..Gerçi askerliği var daha ama olsun...
bu sabah aşkımın telefonuna uyandım çocuk gibiydi; aşkımm kalk hemen msne geçç bak sana ne göstericem dedi bende açtım msni görüntülü arama yapıyorr bi baktım elinde mikrafonn bana şarkı söylüyorrr canımbenimm çocuklar gibi şendi ya çok güldüm hoşumada gitti:)
Birazdan beni almaya gelicek ve gezmeye çıkıcaz.Allahım sana bugün içinde şükürler olsun...
Beni ve diğer sevenleri de inşallah kavuşturursunda herkes mutlu olur.Görüşmek üzere sevgiyle kalın.a.s.

:nazar:tü tü tüü maşallah allah nazar etmesin allah herkesi sevdiğine kavuştursun güzel günler göstersin ..allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın amiinnn!! Şeniz bu arada allah olmayan herkese benden iyisini güzelini versinn

Kurban olsunlar sevgilerine :1rolleyes:
çok hosuma gitti once kuzumun msji sonrada düs'ün mutlulugunu okumak
Rabbim seven herkesi kavustursun insallah
hepsi mutlu olsun isterim Şeniz

benimde kocam eskisi gibi olacak mi gunluk ?
eskiden arada bir çiçek getirirdi, surprizler yapardi, tekrar yapicak mi ?
bu kotu gunleri atlatacak mi ?
:Saruboceq::çok üzgünüm:

selam günnüküm...
dilerim sevenler sevdiklerine, annisler bebislerine, mutsuzlar mutluluga, issizler ise, hasret cekenler vuslata, aski arayanlar aska, diyet yapanlar istedikleri kiloya, hamile kalmak isteyenler hamislige yani kisace dilerim bütün kk hayallerine en güzel sekilde kavussun... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

aman günlük ya daral geliyor bana yavaştan.artık sınavlara çalışmaya başlamam lazımmm
ödevim var onu yapmam lazımm.pazar günü de ales var...azcık test çözmem lazım hiç çalışmıyorum..
cts günü inş sevdicegim çarşıya çıkar da onu da görürüm bana moral olur :asigim:
makale yazmam lazımmm daha roman okunacakkk çok işim var yaa
uff uff

en yakın arkadaşım hamileymiş
ilk bebeği 18 haftalıkken karnında ölmüştü korunuyolardı bu ay denedi hemen hamile kaldı
çok kötüyüm ağlayabilirim demeyim ağlıyorum çünkü
onun adına çok sevindim ama kendi adıma değil senağlama senağlama
Allahım ne yapıcam ben...........

Neden neden ayriliklar sende sakli
Bilemezsin sen bunlari ask günahdi
Hüzün degil yüreginde iz birakti
Güller suskun aglamakli

günlük nassısın ?

Bugün buralarda yoktum kesin anlamışsındır yokluğumu..
Önce İsmek e,ardından eşimin teyze kızına gittim bugün.
İsmek te Osmanlıca bölümüne kaydoldum,kontenjan dolsun arıycaklar inşallah...
Ordan eşimin teyze kızına geçtim.
Onların orda her sene geleneksel "Dede Pilavı" yapılıyor.
Hayırseverler pilav,kurban eti pişirip hayrına dağıtıyorlarmış.
Bende bu sene gittim nihayet....
A bak bide tesadüf eseri ne oldu.
19 u çocuk,3 ü yaşlı kadına tecavüz edip öldüren sapık kalabalığı fırsat bilip git pilav dağıtılan yere...:1shok:
Giymiş kadın kıyafetleri bi de başörtü takmış...
Yüce rabbimin adaleti ne kadar üyük mübarek günde yakalanıverdi sapık.
Dışarda millet bağrış çağrış,linç ettiler sapığı.:mymeka:
Ellerine sağlık...
Sonra polis geldi tutukladı.
İnşallah ağır bir ceza alır pis sapık...:mymeka:

Dün de ben tuhaf bir olay yaşadım.:1shok:
Biri zile bastı bastı aşağıdan açmadım.
Kim açtıysa açmış geldi kapıma vuruyor,zili çalıyor.
Delikten baktım hemen.
Kapalı,50-55 yaşlarında elinde tuhafiye poşeti olan bir kadın.
Tanımıyorum..
Nasıl iddialı çalıyor kapıyı.
Açarmıyım kapıyı hiç tanımam etmem...
Sonra baktım delikten aşağı kattaki komşu açtı kapıyı o kadına..
Hafifçe araladım kapıyı aşağıki komşuya
__ Üst kattaki kıza gelmiştim ben, evde yok çalışıyormu ? dedi.:1shok:

Alttaki komşu da __ valla biz tanımıyoruz onları teyze dedi.

Kadında tozadı gitti.

Aklıma takıldı tanımam etmem,niye geldi,amacı neydi ?
Bir daha gelirse polisi arıycam..:kızgın:
Ya işte böyle günlüğüm baya heyecanlı bir gündü senin anlıyacağın.
Hadi ben kaçtım.....
:eek:

kuşlar kadar hafifim.......kaydirigubbakcemile2

mutluyum......:eek:

sebeb mi? sebeb hersey.. emeklerim...

müfettiş geldi bugn.. habersızden pat dıye gırdı derse...

bırıncı sınıf ögretmenlığini bosuna mı sevıyorum ben.. benım urunlerımdı 40ıda....

yazıları inci gibi masaallah dedi.. bana yuzume karsı söyledi... butun evraklarımı en ince ayrıntısına kadar inceledi..

hepsi yarıstı bırbırlerıyle.. insan dersteyken mutluluguna eremıyormuş.. soru sordu bılemezler kı bunlrı dedim icimden.. parmaklar ve verılen cvplar benı bıle şaşıttı..hihoyyyt

ben mukemmel miyim neyim?:1closedeyes:
allahım herkesin emeklerını karsılıksız bırakmasın..kaydirigubbakcemile5

öpuyorum kocaman senı günlüğümmŞeniz

Selam günlüüüük
Ayy içim kararmıştıı günlüğü okudum mutlu oldum valla Allah nazarlardan korusun herkesiiin mutluluğunu bana da mutluluk versin inşallaaahkaydirigubbakcemile5
İşteki sorunları bu hafta pek takmadııım ama yerli yerinde duruyo hepsiii maleseef
Tanıştığım çocuk aradı geçen güün görüşmek istedi ama benim işim vardı kabul edemedim o da onu beğenmediğim için reddettiğimi düşünmüüüş...şimdi gel de gönlünü aal...bu haftasonu görüşleim demem lazım ama diyemiyorum bi türlüüüüü:eek:
İyi haberlerle gelmek istiyoruuuum burayaaaa
öptüüüm herkeşşiii

Merhaba günlük..
Çok şükür sınavlarım bitti..çok yorucu bir hafta geçirdim,uykusuz kaldım,zamanım yollarda geçti ama deydi doğrusu,çok şükür tüm sınavlarım çok iyi geçti günlük.kaydirigubbakcemile5
Benim 'canım' hala Tokyo da maçlar bugün başlamış.Şuan Tokyo da saat gece 01:42 dolayısıyla bu saatte msn ye girmesi çok zor..
Bir türlü denk gelemiyoruz,dün sabah 6 da kalkıp açtım msn yi belki girebilir diye tabii orada öğlen 13:00 idi saat.Bir baktım 'canım' msn ye girdi.:asigim:
Antrenman var çok kalamam dedi 1 dakika ya yazıştık ya yazışmadık hooopp internette sorun oldu dakikalarca giremedim msn ye..
Kısmet olmadı anlayacağın..:dilcikar:
Ay çenem düştü günlükkaydirigubbakcemile3
Aaa bu arada 8 yıldır arayıp bulamadığım ortaokuldaki canım resim hocamı buldum..
7 yıldır hatırlayamadığım soyadını 2 gün önce dinlenirken hatırladım günlük çok ilginç.-tatlicadiarzu-
Konuştuk..
Biraz öncede okul dönüşü yanına uğradım..
Canım hocam yaşlanmış be günlük koskoca 8 yıl çok şey almış ondan.Ama hala çok tatlı ve çok cana yakın..:1hug:
Kusura bakma kafanı şişirdim..
Kaç gündür yazmayınca patlama yaşadım be günlük-tatlicadiarzu-
Allah herşeyi gönlümüze göre verir inşallah hayırlısıyla:Saruboceq:
Kızlara selam söyle günlük.
Her gece bebiş isteyenler için dua ettiğimide söyle olur mu? Unutma bak:mymeka:a.s.

günlüğüm ben geldimm evime geldimmm.... aşkım geldi iş çıkışı almaya beniiii okadar güzlediki herşeyy yazmaya gerek yokk sen ve canım arkadaşlarım zaten biliyor ve tahmin ediyorsunuzdurr..günlüğüm eve bi geldim siteyi bi açtım aman allahım görsen mutluluğuma mutluluk katıldıı gerek burda yazılanlar gerekse özel mesaj yoluyla gelen yazılar beni öyle mutlu ettikii herkes okadar güzel şeyler yazmışlarkiii çok seviyorum ben burayıı burdaki dostluğuu bee herkes çok samimi çok içtennnnn darılma hemen sende öylesinn sen olmasan benim canım arkadaşlarım nasıl bilcek benim mutluluğumu :))CANLARIMMM BİTANECİK ARKADAŞLARIM KURBAN OLURUM SİZEEE YAZDIĞINIZ PARMAKLARINIZAA YÜREĞİNİZE SAĞLIKKK
BU AKŞAM DEĞMEYİN KEYFİME ARTIK BANA KARADA ÖLÜM YOKK :)) BUGÜN HİÇBİRŞEY BENİM MORALİMİ BOZAMAZZZ

günlükkk bi arkadaşım geçen sene evlenmişti
dişini çektirmeye gitmiş geçenlerde ve morfin yemiş diş çekilmiş
meger hamileymiş de haberi yokmuş
tabii bebesi düşmüşşş.......
üzüldüm yaaa yazık bi can gitti
genç oldugu için yine hamile kalabilir inşallah ama kızdım ona kendinden haberi yok daha

Hiç kimseler bilemez kalbimin ateşini
Hiç kimseler silemez kalbimöin ateşini
Şimdi yaptum uşaklar
sevdalığın marşını
Şimdi yazdım uşaklar
sevdalığın marşını

Biz sevmişiz sevmişiz
Darısı başımıza
Diyeceğim size birşey
gidecek hoşunuza
İnadımız inattır
verdik omuz omuza
Hiç kimse taş koyamaz
bu büyük aşkımıza
sositososito:teytey::sm_cool::dance:

yemın ettım aramıcam gunluk:ecrin_bebek: o aramadan asla ne arıcam nede mesaj çekicem :kızgın:
beni daha tanımıyo göstericem ona felegin çarkının modeli nasılmışkötükedihüso

GÜNLÜĞÜMMM ÇOK ÇOK ÇOK MUTLUYUM SANA DEMİŞTİM BUGÜN BENİ HİÇ BİŞEY ÜZEMEZ DİYEE BAK İŞTEEE SARIBÖCÜĞÜM BANA ÇOK GÜZEL BİR HABER VERDİİİİİİ BEYAZIM MELEĞİM ANNE OLUYORRR SONUNDA ARTIKKKK BAKKK MELEĞİMMM MELEĞİN GELDİİİ
EVET BEYAZ MELEK EVET CANIM ARKDAŞIMMM EVET GÜZELLLER GÜZELİ ANNEM SANA BİR SÜRPRİZİM VAR DEMİŞTİM BİŞİLER YAZDIM SENİN İÇİN DEMİŞTİM AMA SENDEN Bİ HABER BEKLİYORUM DEMİŞTİM HATIRLARSANN İŞTE O HABERİ ALDIM VE EKLİYORUM BURAYA SANA OLAN YAZIMI HERKES SENLE BERABER AYNI ANDA OKUSUN CANIM ARKADAŞIM..

Bebeğim var olduğu bilmek orda olduğunu bilmek ve sana bebeğim teyzesinin bitanesi demek ne kadar güzel bilemezsin.Hepimiz seni bekliyorduk biliyormusun en çokda annen tabii ama bizde annen kadar çok bekliyorduk birgün gelecektin biliyorduk ama ne zaman gelcektin hiç bilmiyorduk ve sen bize bir sürpriz yaptın ve teyzelerim ben buradayım dedin.Bitanem annen seni o kadar çok bekledi ve o kadar cok istediki inan bana hergün senin gelebileceğin umudu ile yaşıyordu annende babanda.Senin annen dünyalar kadar tatlı ve sevecen biri bebeğim hiç şüphen olmasın annende babanda sana çok iyi bakacaklar zira annenin pamuk şekeri gibi kalbi var sevecen yardımsever ve bir o kadarda masum biri.Hepimiz onu çok seviyoruz.Ve annenden duyduğum kadarı ile babanda çok harika biri yani meleğim dünyaya gözlerini açtığın anda iki harika insanın kollarında bulacaksın kendini çok şanslı bir bebeksin.Meleğim bir bilsen ne çok beklendin ne çok istendin ne çok özlendin bir bilsen biliyorum bilseydin daha önce gelirdin ama bu gelişin bile bayram gibi.Şu an ne hissettiğimi anlatamam sana çok mutluyum yemin ederim en az annen kadar çünkü biz annenin arkadaşları hepimiz senin gibi bir meleği bekliyoruz özlemle hasretle ve buradaki dostluk öyle bir dostlukki birinin meleği gönderildiği zaman hepimiz bir yürek olup seviniyoruz.Ve şimdi sen geliyorsun bir bilsen hepimizin kalplerini nasıl umutla doldurdun nasıl sevindirdin..Bitanem forumun maskotu umut ışığı senin büyümeni hepimiz izleyeceğiz .Allaha emanet ol meleğim annene sıkı sıkı tutun annen ve baban seni hasretle bekliyorlar ve tabii biz teyzelerinde.Meleğimm seni şimdiden seviyoruz
:emir_bebek:gamyoncuiremsu

biraz önce büyük takımlardan birinin maçını izledim
maç boyunca küfürlerin ardı arkası kesilmedi
son dakikalarda şahsa yönelik küfürleri duyunca kulaklarıma inanamadım.midem bulandı
sahiden bulandı
karşı takım oyuncularından birinin annesine edilen küfürü duymak istemezdim
anne bu
nasıl olabiliyor benim aklım almıyor
anne kutsallığına gelince mangalda kül bırakmayan türk erkeği
stada çıkıp onun bunun anasına dümdüz gidebiliyor
herşeyi abartarak yaşamak mı...
erkek olduğunu sanmak mı...
daha mı erkek olmak...
acaba hissedemediği erkekliğini, küfürle kendine ispat mı...
anneyi, bacıyı, eşi ,kızı alet ederek
ben bu gece, ne o annenin ne de annesine küfredilen futbolcunun yerinde olmak isterdim

biraz önce büyük takımlardan birinin maçını izledim
maç boyunca küfürlerin ardı arkası kesilmedi
son dakikalarda şahsa yönelik küfürleri duyunca kulaklarıma inanamadım.midem bulandı
sahiden bulandı
karşı takım oyuncularından birinin annesine edilen küfürü duymak istemezdim
anne bu
nasıl olabiliyor benim aklım almıyor
anne kutsallığına gelince mangalda kül bırakmayan türk erkeği
stada çıkıp onun bunun anasına dümdüz gidebiliyor
herşeyi abartarak yaşamak mı...
erkek olduğunu sanmak mı...
daha mı erkek olmak...
acaba hissedemediği erkekliğini, küfürle kendine ispat mı...
anneyi, bacıyı, eşi ,kızı alet ederek
ben bu gece, ne o annenin ne de annesine küfredilen futbolcunun yerinde olmak isterdim

kufur eden cocukları ayıran bır adamın sözlerı;

aaa ne ayıp... anneler kutsaldır.. anneye kufur edılmez.. hem sıze hic yakısmıyor ,,, bı daha duymuycam o... cocukları...

X