Kadınlar Kulübü Günlük

günlük
istinye park işi yattı.kocam okadar yorgundu ki kıyamadım ona...
peki ben ne olucam günlük kimse düşünmüyor belki sen düşünmüşsündür...
finale az kaldı var her an imdattttt diye bağırıcam,boğuluyorum çünkü

Günlük cevap verir;
"Sakin ol Kelebek sakin ol! Laleyle yakın olsaydınız, buluşurdunuz.
Bak o da hep yalnız. Gıkı çıkıyor mu hiç?":teselli:

selam günlükçüm...
bugün bende çok yorgunum,çok yordum kendimi yahu bile bile...

okadar iş yapılırmı...canıma kastımmı var ne..bayram temizligi güya..

hergün yaptıklarımızdan biraz fazlası işte bide üstüne çarşı oohh

bugece artık yerde mi yatrım yoksa yoksa başka yerdemi bilmem

neyse günlükçüm daha yazamıcam byby....

Merhaba Günlük´üm...
Bak görüyosun di mi, bi Ramazan ayi daha göz acip kapayincaya kadar gecti sayilir.. Her sene daha da zorlanacagiz diye telas yapiyorduk,ama Yüce Rabbim nasil veriyor sabrini..Sükürler olsun O´na.
Bayram yaklasiyor.. Aklim vatan ugruna sehit olan kahramanlarimizin ailelerinde.. Allah´im onlara sabir versin insallah..O kadar aci bi durum ki.. :çok üzgünüm: En kisa zamanda kökü kurur insallah it sürüsü,vicdansiz vatan hainlerinin.. Vatanin ekmegini yedigi yerden kur$unu da yerler insallah!!
Neyse günlük,su an haberleri seyrediyorum,icim cok ama cok kötü oldu... Sehitlerimize Allah´tan rahmet diliyorum. Allah gözü yasli annelere-babalara sabir versin...
Iyi geceler..

gunaydin gunlukcumm,:1hug:
bugun cok mutlu uyandim sahura,cunku ramazndan beri uyuyamadigim hasret kaldigim gece uyukusunu uyudumm.:1hug: icimde bi huzur bi huzur.ee tabi geceleri kk da olmama alismis arkadaslar msjlarini birakmislar,ama bundan sonra boyle,gece uykusu ve mutluluk.
gelelim dune,malum dun yazamadim,misafir vardi,esimin arkadasi hemde bayan hemde hollandali gunlukum ya,bilsen nasil sinir krizleri geldi ara ara ama kendimi tuttum,turkcede biliyor ayrica,turkcede uyaramiyorum kocisi hollandacada,benim komik hollandaca konusmam gibi oda komik turkce konusuyor,gidene kadar birbirimizin yanlislarini duzelttik durduk,aslinda ozunde temiz kiz,art bir niyeti yok zaten oyle olsa benim kocis getirmez eve,ya zaten kiza birsey dedigim yok sadece cok yilisik gunlukum ya,sanki kocam kiz arkadasiymis ginbi el kol hareketleri,ya bide cikarken sap sup opmesi yokmu kocisi ayyyyyyyyy delirtiyor beni,neyse gunlukum bu ikinci gelisi birincide daha cok sinir olmustum demekki alisiyorum ne yapcan,gulu seven dikenlerine katlanirr.:1hug:

Merhaba günlük,
ben yine mutsuz ve umtsuzum. Evliliğim tadı tuzu hiç yok. Yalnızım, huzurla uyanmayı, yaşasın bugün sorunsuz geçecek demeyi özledim. Benim sonum ne olacak böyle günlükcüm. Ve şunu sana itiraf ediyorum ki ben çok pişmanım. Keşke evlenmeseydim. Bu pişmanlığım kocamdan yana değil, kaynanamdan yana. Onunla yaşamak beni bezdiriyor ve eşimden gün geçtikçe soğuyorum. Allahım yardım et artık, ne olacak benim sonum. senağlamasenağlamasenağlama

merhabalar günlük dün öyle güzel bir gündü ki hiç bir şey yoktu gündüz gayet güzeldi ama akşam olunca o kadar üzülecegimi nerden bile bilirdimki şaşırdım akşam oldu esım geldı yemek yedık oturuyorduk esım kalktı bır çay demlede içelim ben hemen gelıyorum dedı ve altkata ındı he bu arada orada kırtasıye var daysının dukkanı kapayalım ıcelım çayımızı dedı gıttı bende demledım sonra gırdım kk yazısıyordum bir ses duydum dısardan esimin sesiydi korktum cıktım balkona evet esımdı yıgenı bırıyle kavga etmıs dayakmı yemış ne bızımkıde ayırmaya gıtmış yıgenı tekrar yanlarına gelıyor dıye ona bagırıyormuş herkes toplanmıs sokak ınsan dolu şok gecirdim sonra eve geldı bagırıyo hala sinirlerim bozuldu sanırım farkında degilim balkonda yere çökmüş aglıyorum çok korktum ama bebegım ıcerde mısıl mısıl uyuyor canım hıc bır seyden habersız ya o kavgada esıme bısey olsaydı ya o bırıne bısey yapsaydı bası belaya gırseydı dıye düşündüm bir an sonrasında oturdular caylarını ıctıler konustular olay kapandı ama ben korktugumla kaldım kızım kalktı bır anda evın havası degıstı evde gülüşmeler kahkahalar kızım agu yapıyor çıglıklar atıyor neşe sacıyor evde ananemız yengemız gülüyorlar bu nasıl ses ıste gunluk ınsan oglu böyle bı varlık kah guler kah aglar başımıza ne gelıcegı bellı olmuyor hayattta allahım sen büyüksün yarabbi sen bana bir dah abu acıyı yaşatma şimdilik hoşçakal günlük...

Sevgili günlük;
Bugün iyiyim şükürki rahatszılıklarımı atalatıyorum :sm_cool:
Ne olursa olsun herşeyin bi sonu var be günlük,
zamanla hepsi gecicek hayata umutla bakmaya
devam ediyorum ..:1rolleyes:

Aslanım Günlük,
Kendimi parçalarcasına yaptığım bayram temizliğim bu gün sona erdi. Bittiğine üzülmüyorum çünkü yakın zamanda yine yapıyor olacağım nasılsa.

Gribim had safhada... Gerileyeceğine ilerliyor. mendil yetişmez oldu. Boynuma bir tuvalet kağıdı asıp öyle dolaşmayı düşünüyorum.

Kızım da bir kaç gündür hastaydı. Çok şükür bu gün kendini iyi hissetti ve okuluna gitti.

Bu arada kocamı ikna edip yeni bir yatak aldım. Eski yatağım artık yataklıktan çıkmış ve incecik bir şilte olmuştu. Altına bir de baza çektik ki sorma gitsin. Gözüm sürekli yatakta, hep yatasım var...

Çocuklara da birer baza aldım ve depolama sorunumu büyük ölçüde çözdüm.

Kısacası bu bayrama hasta ama mutlu bir şekilde hazırlanıyorum...

Unutmadan, bu gün sabahın köründe AÖF bürosuna gidip kayıt işlemlerimi de tamamladım. Artık taze (!!!!) bir üniversiteliyim yani...

canım turşunun içine tuz ilave et.yada limonu az sa limon tuzunu suda erit az kat.tuzu az olursa turşun uzaaaar gideeeeer

sevgili günlük komşum herosa turşu hakkında bilgi verdikten sonra :))) sıra geldi bana.ya benimle evlenmek isteyen adam bana karşı son 2 haftadır belkide 3 haftadır çok ilgisiz.hatta günlerce aramadığı zaman oluyor.o aramayınca bende aramıyorum gurur yapıp.ne yapacağımı bilemiyorum.kararsızım aslında günlük.canım sıkılıyor.

Günlük
bu satırları sana çok büyük imkansızlıklar içinde yazıyorum. Ölüyorum günlük, insan bir geçmiş olsun der:mymeka:, Her yanım dökülüyor valla, boğazım ağırıyor, kollarımın dermanı yokki kaldırayım. Yutkunamıyorum günlük. Ya hastalığım kuzularıma geçerse o zaman yakarım çıranı demedi deme, tamam mı. Bayrama böylemi gireceğim ben günlük yaaasenağlama

Haa günlük bu arada patronlar bayram harçlığı ne kadar verdiler biliyormusun
Tahmin bile edemezsin, zengin oldum günlük zengin:dance::dance:
Koskoca 60 YTL verdiler. Bozdur bozdur harca valla. :dance:
1 ay boyunca öğlen yemeği yemeyen , ve dolayısıyla bir sürü personelin öğlen yemek bedelini cebe indiren ve elemanlarına sadece ve sadece 60 YTL veren yüce insanlar patronlarımı tebrik ediyorum. Çok bayramlar göresiniz inşallah, anlayan anladı patronlarım, anlayan anladı. Sizin anlamanız biraz zor ama neyseee:mymeka:

slm günlük kardeş...

yarın akşam bayram arifesi yani aşkım geliyor hemende bayram sonu mardinden ailesi ziyarete geliyor valla çok heycanlıyım(bakalım bana ne getirecekler:dance:) bi altın kemer bekliyorum emme :Roflol: neyse günlük yemek içmektir bi telaş bi telaş mardinden nameler olsa diye uğraşıyorum ama beceremiyorum yemeklerini valla tıkış tıkış olacağız ben nerde yatacağım bikerem sabah kaçta kalkacağız off off kafamçokkarıştı daha bide ablası varr bana bakmaya geliyor incelemeye alacaklar beni vahhh vahhh işim zorr şans dile bana günlük yoksa gelir çenemleeeee acısını çenden çıkartırım..naniknanik(gittimmmm)

Günlügün Cevabıdır;
Kuzu kafa geçmişler olsun canım :teselli:
Oturda patronuna laf etme:mymeka:
sen gene harçlık aldın biz onuda alamadık Çok üzgünüm çoook

Günlügün cevabıdır;
ay çok sevindim canım gönlüne göre bi bayram geçir sevdiginle :1hug:
hadi hayırlısı canım :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…