Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük yorgunluktan bittim...
Günlerdir işten gözümü açamıyorum neyseki yarın arefe:dance:
Patron maaşımı ve ayrıyetten 100 kağıt bayram harçlığı verdi değme keyfime:icecream:

günnük ne maaş ne de bayram harçlığım kalmadı...:1shok::a015:senağlama

değebilirsin keyfimebenneyaptımki

canım sıkkın günnük param yok günnükkkkkkkkkkksenağlamasenağlamasenağlama:bbo:

sevgili günlükcüm
ben bugün alışveriş yaptım.baryam alışverişi.kocacık duymasın.mahvedecek beni.işyerimde bırakıcam bugün aldıklarımı.yarın ondan önce eve gideceğim için yarın götürcem artık.napayım ama dayanamadım aldım.

günnük ne maaş ne de bayram harçlığım kalmadı...a015:senağlama

değebilirsin keyfimebenneyaptımki

canım sıkkın günnük param yok günnükkkkkkkkkkksenağlamasenağlamasenağlama:bbo:

Al benden de o kadar günlüğüm yaaasüprizzzzz

Ağlamak istiyorum ben yaa. Maaşımı bilem alamadım napçam ben bütün bayram yaa. Eve hapsolcam offf yaaa:çok üzgünüm:senağlama

Sevgili günlük;
bugün tüm gün kuafördeydim. Saçlarım boyandı,bakım yapıldı,kaşlarım alındı. tatlicadiarzuSonra eve geldim. Ama asıl bomba yarın!!!!
Saçlarımı kestiricem. Çok uzamışlardı ve çok sıkılmıştım artık. Ama kocam kıyamıyordu saçlarıma.fisfisfis
Dün sadece uçlarından aldırıcam dedim. Ama hiç de öyle olmayacak! Hain bir planım var kocam için! :Roflol:Kulak hizasında kestirmeyi düşünüyorum. Küçük sürpriz olacak!
Çok heyecanlıyım,yarını iple çekiyorum...sırnaşık şey

sevgili günlük;
bu gün benim doğum günüm...ama öyle alışmışımki özel günlerimin kutlanmayışına bu evde, hiç kimse hatırlamasada artık üzülmüyorum
kendim yaptım kutlamamı...:içelim:
giyindim üzerimi, yaptım makyajımı, bide top kek aldım kendime :))

masalcım yaşgünün kutlu olsun canım ...a.s.a.s.a.s.nice uzun yıllara.a.s.

sevgili günlükçüm,,
günlerdir yaptıgım evdeki temizlik işlerim bitti,,
ama bana para veren yok,
ama yarın bende gidecem güzelleşmeyegünlügüm saçlaımı degiştireyim uzun zamandaır saçç rengimi degiştirmemiştim rengi degiştireyim demii..başka ne yapsamki..hım bugece düşünüm hem bana bir fikir yahuu...
neyseki allahım sana güç gitmesin ama bu ramazan pek bi güç geçti ama bitti bile yarın arefe şükürki rabbime yine evlatlarımla ve eşimle beraberim..
neyse iyigeceler günlükçüm..

ohh günlük bütün gün dışardaydımtatlicadiarzu
alışveriş yaptım.kızıma neler aldım neler yarın resimlerini koyup göstericem bizim kokoshlara:dance:
yarınd kuaföre giderim değme keyfime...:dance:
demeki can sıkıntım paraymış o paraları harcayınca hafifledimCADIARZU
biz kadınlar enteresan insanlarız...

canım günlükçüm...bugün bi koşuşturmadır gittim yine az kalan bayram temizlimi bitirdim sonra kuaföre gittim saçlarımı boyattım,hı bu arada süper oldum haaaaa,sonra çarşıya gittim kızımla yani 2 kızımla çok yoruldum ama deger son iftarımızı yaptık bugece ve ben çayımı içerken senin yanına geldim hemen yarın bayram çok mutluyum tüm ailem burda ama bu bayram babamı göremicem ona sıkılıyorum keşke burda olsaydı neyse bidaki seneye artık neyse herkezin bayramını kutluyorum günlükçüm..

Günlükcüğüm bayramını kutlamak için uğradım.
Malum tatil!
Birkaç gün gelemezsem merak etme olur mu?
Aaaa saçlarımı merak ettin di mi? Ne kadar uzamışlar meğer! Ama kırt kırt kestirdim, valla hiç acımadan!Şu anda ise omuzlarıma değmiyor saçlarım!tatlicadiarzu
Muhteşem oldu muhteşem!!!
Kocam yolda,gelmek üzere, bakalım yeni imajım hakkında ne düşünecek?!?fisfisfis
Neysem; kendine çok dikkat et günlükcüğüm.
Tüm KK'nın bayramı mübarek olsun inşallah!
Sevgilerimle...:1hug:

Günlükçüm iyi geceler,
şükür bi ramazanıda geride bıraktık :1rolleyes: daha nicelerine nasip etsin mevlam....
Kaç gündür karagözlüm yoktu ,bugün geldi istanbula çok ösledim onu senağlama
Yarından sonra hasret gidericem karagözlümle :dance:
Yarın için baklavaları açtım herşeyler hazır :dance:
herkeze iyi bayramlar :dance:

Bayramin mübarek olsun Günlüük,öp elimi de bayramlasalim:teytey:

Yarin evimiz kalabalik olur tahminen.. Malum bayram.. Annem tatlilari yapti.. Sonra beraber sarma sardik, su böregi yaptik.. Ablam da sütlac yapmis,bize gönderdi bi kac kase sagolsun :asigim: Sükürler olsun Allah´ima bir Ramazan Bayramini daha bize nasip ettigi icin..
Yarin gelemezsem buraya,beni taniyan-tanimayan,KK´nin bütün güzel yürekli insanlarinin bayramlarini kutla benden olur mu sevgili Günlük´üm.. Bak unutma sakin :mymeka: Büyüklerimin ellerinden,kücüklerimin gözlerinden,ya$itlarimin da yanaklarindan öperim :1hug::asigim:
Hoscakal..

Bir Bayram Gulusu Savur Goklere, Eski Zamanlara Gulucukler Getirsin Oyle Icten Samimi, Gozyaslarini Bile Tebessume Cevirsin. Iyi Bayramlar

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum... İyi bayramlar!

sevgili günlük

morelim çok bozuk yaasenağlama sevgilimin telefonu kapalı dünden beri ulaşamıyorum ona ne yapıcam bilmiyorum şuan telefonun açık olması beni çok mutlu ederdi neyse bugün hep uyumayı düşünüyorum tabi uyuyabilirsemmmm

sevgili günlükçüm ..bugün herşey çok güzeldi çocuklar gibiydim ama bayramda babamın burda olmaması çok üzdü beni..

sevgili günlük, bugün öylesine güzel bir olaya vesile oldukki:)
dayım tam 6 yıldır kızı sevdiği çocuğa kaçıp evlendiği için kızıyla konuşmuyordu. torunu bile olmuştu, şimdi üç yaşında, üstelik ilk torun:)
inatla barışmaya yanaşmıyordu , bugün telefon açtı dayımın kızı abla biz annemlere gitmek istiyoruz sizde gelin babam o zaman belki kızmaz dedi ve hep birlikte gittik...ve sonuçta dayımda demekki bekliyormuşki hiç bi şey demedi öpüştüler, damadı ve torunu ile tanıştı ilk kez:)
bu olaya en çok sevinen annem oldu , uzun zamandır bu kadar mutlu olduğunu görmemiştim...
işte böyle sevgili günlük:) böylesi olaylara vesile olmasıda ayrı bir anlam katıyor bu özel güne..
her ne kadar bugünlerde ben bir küslük, kırgınlık yaşasamda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…