Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlükçüm...
ayyyy bugün sabhladık saat sabah 7de yattım 12de kalktım kafa hoşmolim valla

ama degerdi tabii kkdan arkadaşlarla canlı sohpetteydik herkez burda çok yakın sıcaklar saolsunlar..

şimdi işlerim var yapıcam sonra akşama iftara akrabalarımıza gidecegim...

herkeze mutlu saglıklı pazarlar...

Sevgili günlük
Yazmıştım sana hatırlıyomusun bilmiyorum sevgilimle küsmüştük.Ben ondan özür dilememe rağmen benim üstüme gelmişti beni çok suçlamıştı.Bende dayanamadım ona kötü şeyler söylemiştim.Dün msnde rastladım ona bişey sordum sonra herşey kendiliğinden gelişti barıştık.iftarda eve çağırdım geldi ben ona yemek yaptım yedik arkadaşlarla birlikte.Sonrada bi arkadaşın doğum gününü kutlamaya gittik çok güzel bi gündü.BARIŞTIK BİZ GÜNLÜÜÜKKK Şeniz

sevgili günlük biliyorum bi kaç gündür yazamadım sana ama inan fırsatım olmuyor malum bayram temizligi bi tatlı kızımla ugraşmak beni yeterince yoruyor sanırım akşam olunda yatacak yerimi şaşırıyorum ama bitmek üzere kız olmasa şimdiye bitmişti ama fırsat vermiyor ki yapayım işimi yok ya şikayet diil bayılıyorum onunla zaman geçirmeye canım kızım benim şimdilerde bi kıpır kıpır sorma iyice serpildi güzelleşti allahım nazarlan sakın yarabbimm:asigim::1hug:

Aziz dostum günlük !
Hep ben geliyorum yaa, arada bir de sen gel, olmuyor böyle:kahve:
Yaa farkettim de hep ben konuşuyorum, sen de anlatsana birşeyler.
...
Tamam tamam yine ben anlatayım. Yarın dersler başlıyor günlük ama hiç mi hiç istemiyorum gitmeyi. Ne olacak bu halim bilmem. Geçen gün üzgündüm falan ya hani, ahh bu sitede biri var ki bayılıyorum yazılarına. Beni kendime getiriyor, güç veriyor. Bidenem yaa o benim. O olmasa ne yaparım bilmiyorum. Ya da kendimi çok odakladım ona galiba. Yaa ben çok seviyorum onu be günlük bacım. Onun sayesinde attım sıkıntımı ama sanki o yine yazsın birşeyler diye sıkıntılanasım geliyor :)
Ne biliyim be günlük böyle işte, canım darlanıyor.
Görüşürüz. Öperim her yerinden. Şeniz

Mrb Sevgili Günlük;

Gecenin bi yarısı yine ben günlüğüm... Uyuyordum bu gece. Yani kaytarmak yoktuı. Ama birden sıçrayarak uyandım. İyi ce sıyırmaya başladım günlükçüm yaa. Allah sonumu hayır etsin:1shok:

Bugün pazardı yaa hani benim dinlenme günüm... Annem sağolsun çok dinlendirdi. Yafff kadına iyi ki bi dedim anne bugün biraz temizlil yapayım. Evdeki bütün işleri yapmamı bekledi. Çok yoruldum günlükçüm yaa:eek: Ama bi daha ki temizliğim seneye olcak zannumca jeyyar

Bugün pek bi yalnızdım. bütün gün iş yaptım. Dostlarımın işi çıktılar gelmediler. Gelmiceklerdi de. İşte demin sıçradım dedim yaa. Dostlarımdan bi tanesi burdaymışta beni bekliyormuş gibi hissettim.:1shok:Ayy sokak lambası söndüüüüüü. Anaa noluyor yafff. :1shok: Neyse yaa korkutamıycak beniÇok üzgünüm çoook

İşte sevgili Günlüküm yaa. Ben iyice sıyırıyorum. Hem bugün bir dostum bişeler söyledi benimle ilgiliii. Eğer öyleyse çok üzüldüm günlüküm yaaa. Ben çok üzülüyorum herşeye bugünlerde günlüküm yaaa. Tuhaf bişe oldum çıktım yaaa. fisfisfis Aha geldi sokak lambasının ışığı. Ohhh bee yoksa yatamazdım:eek:

Neyse günlükçüm karmakarışığım. Gidip uyumaya devam etsem zannumca daha iyi olucak. Yoksa en kısa zaman da dostumun olduğu şehre mecburi gidiş yapıcam. Anladın sen Onu:1no2:: Gideyim onun şehrine ama bu şekilde değil...

Ayyy amma çok konuşuyorum. Hade günlükçüm. Bütün dostlarım önce Allah'a sonra da sana emanetler. Onlara dikkat et olur mu? Kendine de dikkat et. Hadi byyyy:1hug:​

Ay anacım bu KK' maynakları ne stresli hatunlar vara yoğa dert ediniyorlar. Hadi ediniyonuz beni niye gerim gerim geriyonuz, kasının kas kas kendiniz yahu.
Hiç soruyormusunuz bu yükü bu nasıl taşır diye, hee:eek:klava:
Bunun da bir derdi vardır belki bugün birşey duymak, görmek istemiyordur diyesenağlama
Hadi teknolojiye uyduk, artık selülozdan değiliz, bu beni
incitmiyor mu sanıyorsunuz, şöyle sevgi dolu ele alınmak
hatta kimseler okumasın diye bir kilit minnacık bir kilit! bunları özlemiyormuyum sanıyorsunuz.
Efendime söyleyeyim benimde şöyle bir boyfriends günlük ahbabım olsun istemiyormuyum sanıyorsunuz. Sonra mini mini günlük bebişlerim olsun heee.
Hep siz hep siz ... Nereye kadar!
Ahanda greve başladım. Bana derdinizle gelmeyin.
Eliniz ayağınz sağlam, yazıyorsunuz. eee dostlarınız var paylaşıyorsunuz, bayrama kadar hatunlar güzel şeyler istiyorum. Beni mutlu edin, güldürün. Hadi dertlerinizi de yazın emme umutsuzluklarınızı yazmayın içinde ümitlerinizin kırıntıları olsun.
Bayram geliyor bayram, içiniz neşe dolsun, kalbiniz mutluluk. Silkinin, silkelenin, silkin halıları paspasları değil ama. Kendinizi...
Mübarek gecede, günlerdeyiz, Allah hepimizi af etsin, yardım etsin, mutlu, mesut, bahtiyar etsin. İçimizdeki sıkıntıları bertaraf etsin, yerine temiz bir ümit hıfzetsin.

sevgili gunluk,bu seninle ilk tanismamiz,hep gunluk tutmak istedim ama basaramadim,yanlizim yanliz icimde bir huzursuzluk nedeni bilinmez bir boslukk,daha bir sene oncesine kadar bosluk nedir bilmedim ben dostlarim vardi canimdan cok sevdigim dostlarim,buradada var tabiki hemde iki tane cok sevdigim arkadasim onlar kendilerini biliyorlar,onlar farkli:eek:
bugun aksama kadar uyuyarak gecirdim yapacak birsey yoktuki rutin islerden baska.hayat bos,ailem arkadaslarim uzakta, kimsesiz yapayanliz,)esim haric)ama icimde bi umidim var hep yine eski guzel gunlerime donucem insallah.umudumu yitirmedim,sizde yitirmeyin emi,ustteki iki fistik sizi cok seviyorum,
sevgiyle kalin birbirinize duydugunuz sevgi hic tukenmesin insallahhhh

ŞenizŞeniz Şeniz daha ne diim

Ay anacım bu KK' maynakları ne stresli hatunlar vara yoğa dert ediniyorlar. Hadi ediniyonuz beni niye gerim gerim geriyonuz, kasının kas kas kendiniz yahu.
Hiç soruyormusunuz bu yükü bu nasıl taşır diye, hee:eek:klava:
Bunun da bir derdi vardır belki bugün birşey duymak, görmek istemiyordur diyesenağlama
Hadi teknolojiye uyduk, artık selülozdan değiliz, bu beni
incitmiyor mu sanıyorsunuz, şöyle sevgi dolu ele alınmak
hatta kimseler okumasın diye bir kilit minnacık bir kilit! bunları özlemiyormuyum sanıyorsunuz.
Efendime söyleyeyim benimde şöyle bir boyfriends günlük ahbabım olsun istemiyormuyum sanıyorsunuz. Sonra mini mini günlük bebişlerim olsun heee.
Hep siz hep siz ... Nereye kadar!
Ahanda greve başladım. Bana derdinizle gelmeyin.
Eliniz ayağınz sağlam, yazıyorsunuz. eee dostlarınız var paylaşıyorsunuz, bayrama kadar hatunlar güzel şeyler istiyorum. Beni mutlu edin, güldürün. Hadi dertlerinizi de yazın emme umutsuzluklarınızı yazmayın içinde ümitlerinizin kırıntıları olsun.
Bayram geliyor bayram, içiniz neşe dolsun, kalbiniz mutluluk. Silkinin, silkelenin, silkin halıları paspasları değil ama. Kendinizi...
Mübarek gecede, günlerdeyiz, Allah hepimizi af etsin, yardım etsin, mutlu, mesut, bahtiyar etsin. İçimizdeki sıkıntıları bertaraf etsin, yerine temiz bir ümit hıfzetsin.

İlk güzellik benden gelsin günlüğüm.

Melek Yüzlüm seni çok seviyorum. Şeniz
Lalelerin en Lalesi senide çok seviyorum. Şeniz​

Sevgili Günlük,
Hayatımın zor zamanlarını yaşıyorum kaç gündür,
hastalıgım zaten yeteri kadar beni geriyor, sürekli şişmek ve kilo almayı bilmek çok kötü bişey biliyomusun...
Bazen yalnız kaldıgımı hissediyorum koskoca dünyada nedense......
Şu zamana kadar çok şeye sabır gösterdim yaptım ama karşılıklarını alamamak insanı ister istemez sarsıyor...
Beklemek sabır etmek lazım ama neye kime....
Neyse günlük senle dertleştim biraz iyi geldi bana

sevgili günlük ..bugün çok canım sıkkın terör yüzünden 15 evladımız şehid oldu inan okadar moralim bozukki şimdi o anne o baba ne yapar,lanet olsun bu teröre..

LANETLERİNİZ BU CANLARA KIYAN CANİLERLE OLSUN
DULARINIZ ŞEHİTLERİMİZLE OLSUN
TÜM TÜRKİYENİN KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUN

Sevgili günlük
canım sıkkın sanki biraz, aslında kötü bişey yok artık alışmam lazım bu gitmelere yarın memlekete gidiyorum bayram için 5 gün de olsa sevgilimden ayrılcam üzülüyorum biraz bi hüzün kapladı içimi yine.Aslında son zamanlarda çok yıprandık ayrılık ikimize de iyi gelcek kendimi avutmaya çalışıyorum böyle.Neyse günlük çokkonuşunca daha çok üzülüyorum kısa kestim bugün senden de ayrı kalabilirim bikaç gün eve gidince yazamayabilirim sana merak etme a.s.

Günlükcüm;
birkaç gün gelmeyeceğimi söylemiştim.
Şimdi de geçiyordum,uğradım.
Kendine dikkat et,arkadaşlarıma söyle hiç üzülmesinler,hep mutlu olsunlar inşallah!
Derdini veren Mevlam, dermanını da verir elbet.
Ben kaçtım günlükcüğüm...:a015:

Sevgili Günlük;

Bugün benim güzel canım biraz sıkkın. Neden değer verdiğim insanlardan, verdiğimi geri alamıyorum??? Günlük biliyormusun ben çok ölçülü bir insanımdır. Nerde, nasıl, kime, ne kadar önem vereceğimi çok iyi bilirim. İşte bazen ölçüyü kaçırıyorum heralde. :sm_confused:

Merak etme ama toparlanmam kolay olacak; fakat önce kendimi toplamalıyım. Neyse sana yazınca rahatlıyorum en azından. Benim için üzülme olur mu???? Ben iki ayağının üzerine çok sağlam basan bir insanımdır. Yıkılmam kolay olmaz. Allahım yanımda olsun yeter bana!!!!!!!a.s

Sevgiyle kal....................:1hug:

günlükcük:mymeka:
laaleye söylee geç kalmasın:çok üzgünüm:
üff günlük gene sıradan günlerden biri
kalktım,kızla,ilgilendim,şimdi uyuttuk uyuyor.:sm_cool:
canım çok sıkılıyor.bu can sıkıntısı iftardan sonra kocama fena patlıycak.Kötü Kazenistinye parka götürücem onu.biraz alışveriş yapsam açılırım herhaldejeyyar

Bak günlük arkadaşlarım söz konusu olunca akan sulan duruyor işte!yerimseniben
Sen niye Kelebeğime söylemedin ki? "Lale burada da günlüğe pek gelmiycekmiş" demedin ki..:mymeka:
Neysem günlükcüğüm,senin de üzerine çok gelmiyeyim, malum oruç sana da dokundu sanırsam...:teselli:

Günlükcüm merhaba;
Bugün dokunsalar yere yığılacak gibiyim. Midem çok fena bütün gece kustum. Gözümü açamıyorum ayol, birde bu halimle işe geldim sanki ne hayrım dokunacaksa. Akşama da işyerinde iftara misafirler var, işin yoksa onları bekle. Offf günlük offf, bu halimle ben napiyim misafiri, ayakta duramıyorumki.

Geçen cuma günü de personel müdürü denen o pislik adamla çok fena takıştık günlük. İçimde ne varsa söyledim yüzüne psikopatın. Bayağı bir bağırdık birbirimize. Ama haketti o adam günlük ne karışıyor işime, sanki ben dünkü çocuğum bana yapacağım işleri söylüyor. Yok ya. Herkes kendi işine baksın. Feci inatlaştım bu sefer, kesin beni yollarlar artık. E buda işime gelir kanımca. Zati çıkarsınlar diye bakıyordum.Yakında sana bu kadar sık uğrayamam artık. E sende hak ver canım. Evde bebelerimle olacağım.

Şu an bayılmak üzereyim günlük, eşhedüenlailahe.......kafamçokkarıştı

Sevgili Günlükcügüm (seninle Samimi olmak istiyorum) Saatler adim adim ilerliyor Sankime,,, Vakit inatlasir gibi gecmemek icin Ugrasiyor,,, Zoraki bir Gülümseme ile Selamliyorum Müsterileri,,, Sanki Dokunsalar Agliyacagim,,, Yaklasan Buruk Bayrammi Bana Dokunuyor Aceba!!!
Evet Evet Sanursam Öyle,,,Bayram Gelmemis gibi oluyorda Buralar:çok üzgünüm:
Saglik Olsun Ne diyelim, Elden Baska Birseyde gelmiyor,,, Ohhh be iyi geldi Sana icimden geldigim gibi Yazmak,,, Komsunun Duvarlarina Yazmaktan yer Kalmamistitatlicadiarzu Isyanim Italyan Komsumuzun Duvarlarinda yazili:Roflol:
Sevgili Günlükcüm Seninle Birdahaki Satirlarda Bulusuncaya dek,,,,

Sag Olana Her Zaman Bayramdir Demi:çok üzgünüm:

Günlükcüm,günlükcüm,günlükcüm
Çok mutluyum çokkk
Bayramda yalnız olmayayım diye annem ve bir tanecik kardeşim çokk uzaklardan İzmir e geliyorlar.sırnaşık şey
Ben hiç bir bayramı ikisi de yanımdayken geçiremedim biliyor musun?
Şimdi de eşim yok.Kader mi diyelim seçim mi diyelim...
Ama sağlık olsun Allah sevdiklerimize uzun ömür versin.
Günlük bu arada Kuzum a söyle onu güzel günler bekliyor.Şafak öncesi sancı bunlar:sm_cool:
Lale'ye de söyle bi yere ayrılmasın:mymeka:pc ye boş boş baksa bile yazsın ben okurum:1hug:

Günlükcüm,günlükcüm,günlükcüm
Çok mutluyum çokkk
Bayramda yalnız olmayayım diye annem ve bir tanecik kardeşim çokk uzaklardan İzmir e geliyorlar.sırnaşık şey
Ben hiç bir bayramı ikisi de yanımdayken geçiremedim biliyor musun?
Şimdi de eşim yok.Kader mi diyelim seçim mi diyelim...
Ama sağlık olsun Allah sevdiklerimize uzun ömür versin.
Günlük bu arada Kuzum a söyle onu güzel günler bekliyor.Şafak öncesi sancı bunlar:sm_cool:
Lale'ye de söyle bi yere ayrılmasın:mymeka:pc ye boş boş baksa bile yazsın ben okurum:1hug:

Günlük ben bu KK'ya nereden takıldım bilmiyorum ama bu kadar güzel insanların var olması beni nasıl da mutlu ediyor. :asigim:
Belissim,bir tanem gözlerin aydın olsun inşallah!:1hug:

X