Kadınlar Kulübü Günlük

Sabah seriflerin hayir olsun günlükcüm,

naber görüsmeyeli?? bende ayni tas ayni hamam vallaha!mirmirmirmir

Dün ablam geldi helva yaptik, ilk defa yapmamiza ragmen inanki sahane oldu, dagittik annemin ruhuna allah kabul etsin insallah, üzerimden büyük bir yük kalkti günlük ne zamandan beri yapmak istiyordum..hihoyyyt

Aksama esimin yengesine gidicem, dün telefon acti yarim saat konustuk nerdesin nerelerdesin niye gelmiyon dedi, esimin akrabalari icinde nadiren sevdigim insanlardan biridir kendisi!! Cok güzelde yemekler yaparcokacimcoook

Bugün benim büyük cadiyi okula yollayamadim bogazlari agriyor kuzumun yarinda zaten burda tatil her taraf kapali bosver annem bugünde gitmeyiver dedim!
Ufaklik tam bir cadaloz olmaya basliyor anni anni diye pesime geldigi zaman resmen böyle alip icime sokasim geliyor!:emir_bebek:kaydirigubbakcemile2

Rabbim hepimizin evladini bagislasin evlad cok farkli birsey günlük be, hicbir sevgi bu evlad sevgisi kadar agir basmiyor!!Şeniz

Böyle cocuk hasretinle yanip tutusan kadinlar gördügüm zaman icim aciyor günlük allah bu mübarek günde isteyen herkezin kucagini bos birakmasin insallah!:Saruboceq:

Dün Oyun bölümünde manilerle kapisma oyunu oynadik, manici tarafimi kesfettim:1closedeyes: günlük ya gerceketende cok keyifli hatta bugünkü felsefemide bir mani yazip yazimi bitiriyorum:

Geldim yazdim buraya
Arkadaslar okuya
Belki sever belki sevmez
Gülsümün derdi yazmakla bitmez:sm_confused:

Kendine iyi bak soranlara selam söyle günlükkkkkkka.s.

Sevgili gunluk

Yine bayram yine huzun yine gurbetlik yine sila hasreti :çok üzgünüm:

Ne zaman alisicam bilmiyorum aci gurbete

Bu yaban ellerinde gavurun memleketinde bayramlar bayram degil dugunler dugun degil seyranlar seyran degil :çok üzgünüm:

Cok ozledim vatanimda gecirdigim bayramlari anamla babamla bayram sabahi sarilip bayramlasmayi annemin bayram sabahi icin yaptigi sahane su boregini harclik almayi buyukleri gezip el opmeleri herseyi kisacasi herseyi cok ama cok ozledim..senağlama

Bu bayramda boynum bukuk gozlerim nemli sabir Allahim sabir:çok üzgünüm:

merhaba günlükçüm.
uzun zamandır sana yazamadım.
bayram telası felan derken bayagı olmus sana yazmayalı.
bayramı annemlerın yanında gecırıyorum gunlukcum.
bılıyorsun sınav sonucum benı husrana ugratmıstı.
kocıs üzülmeme dayanamadı aldı getırdı benı.
ılk ıkı gun cok guzeldı.annemede cok guzel bır suprız oldu,ck sevındı.
ama dun yıne kotuydum gunlukcum.
meger kuzenım hamıleymıs ve benden annemler saklamıs.:çok üzgünüm:
neymıs uzulurmusum,etkılenırmısım.
asıl sımdı benden sakladıkları ıcın daha cok etkılendım.
sankı senın cocugun olmuyor onunkı oldu etkılenme der gıbı.
yadaben ıyıce bu konuda hassaslastım herseyden alınıyorum.:nazar:
henuz kuzenı gormedım.bakalım gordugumde ne olucak.
kocıste benım uzulmeme uzuldu.bır ay daha gecsınde tedaviıe baslarız diyor.
bende bir ay daha bekleyıp oyle tedavı surecıne gecmek ıstıyorum.
bıraz toparlanmam lazım.kaydirigubbakcemile
bu aralaar sureklı sarsıntı yasıyorum gunlukcum.güçlü olmaya calıstıkca daha da karamsar ve hassas oluyorum..
insallah bende bırgun sana burdan guzel haberler verırım günlükcüm.
sımdılık bukadar hoscakal..:a015:

sevgili günlük;
sana daha önce yazmıştım.adetime 10 gün kala sağ kasığımda ağrı hissetmiştim..çok üzülmüştüm adet olacam diye.neyse geçti ağrım dedim bu ay hamile olabilirim.belli olmaz.tabi ümit hiç bitmiyorki içimde.taki bayramın birinci gününe kadar.kırmızıları görünce üzüldüm bayabi..iki tane yumurtam büyümüştü.çatlatma iğnesi sonra doktorun söylediklerine dikkat ettik.ama yine yok.bilmiyorum ne yapayım daha.doktorun böyle giderse hamilelik elde ederiz demesi ve benim adet olmam offfffff günlükcüm nasıl içim yanıyor bi bilsen..biliyorumki benim için hayırlı olanı buymuş ama üzülmemek elde değilki...koskoca 6 yıl.benle ve benden sonra evlenenlerin çocukları kocaman..görünce utanıyorum oturup ağlayasım geliyor.tedavimi aksatmak istemiyorum ama şimdi araya bayram girdi nasıl tedavime devam edeyim.bu gün ilaca başlamam lazımdı ama doktor yokki...zaten ilaçsız yumurtalarım büyümüyor.bu ayda olmayacak.böyle böyle 6 yıla girdik ya zaten..şu an bile çok üzgünüm benimde bebişim olsa yanımda olsa şu an.oyunlar oynasam onunla.şarkılar söylesek beraber ne güzel olurdu dimi..bundada bi hayır vardır.işallah rabbim daha fazla bekletmez.herkesin sormasından usandım artık.gidebilsem başka şehire yok demem asla.çok yıprandım artık.burda yalnız değilim benim gibi çok bebek isteyen kişi var.allah hepsinin yardımcısı olsun...
sevgili günlük neyse yeter bu kadar.tekrar görüşmek üzere hoşçakal..

selam günlük.
bende bugün seni keşfettim.tüm arkadaşlar çok güzel şeyler paylaşmış.
tüm herkesin bayramını kutluyorum.
benim bayramım çok güzel geçiyor.mutlu olmak mutlu etmek güzel.inşallah herkes benim gibi mutlu olur hep.tüm büyüklerimi ziyaret ediyoruz eşimle.arkadaşlarıma sıra bile gelemedi.3.gün bügün yine evde değiliz.
rabbim hep böyle bayramlar nasip etsin inşallah.çok öpüyorum.

Günlüğüm çok çok çok mutluyummm iyiyim hemde çok iyyim kuzumm..dün öğlen saat 1'den gece 12'ye kadar ablamdaydım tabi ufuğumla beraber :)okey oynadık çıktık gezdik eve döndük film izledik yemek yedik sonra trt 1 decem yılmaz vardı onu izledik süperdi yaaa süperr :) saat 3 gibi yine gidicem ablama arkadaşlar gelicek bu seferde :) ufuğumda gelcek tabii :) bu arada yarın ay dönümümüz hemiş başı ve berbaer erkençıkıp kahvaltı edicez yarın sabah özel gün diye ayrı bir önemi var :) 3 kasımdada 5. yılımıza girişimiz :) 26 kasımda doğum günümmm :) ve ve ve ve bu sene sonuna doğru söz düşünüyoruzz dün konuşuldu ablam eniştem ufuk :) dediki benim ömrüm "abla bu sene sonuna doğru adım atmak istiyorum dedi" :)))

C .tesi günüde eniştemin doğum günü ve çok güzel bir sürpriz ayarladımmmm :) dün ufuğumla b.köye çıktık saray tatlıcısına gittik pasta şiparişi verdiim üstünede "iyiki damadım oldun,iyiki eniştem oldun, iyiki eşim oldun nice senelere" yazdırdım ctesi günü ben 4. 30' akadar çalışıcam sonra iş çıkışı ufuğum beni almaya gelicek ordan bakırköye ablamın çalıştığı dershaneye gidicez :)ablam eniştemi aricak aşkım iş çıkışı beni almaya gelsene beraber gidelim dicek :)sonra enişte bey işte olduğu için gidip pastayı kolayı falan alıcaz ben az önce bi cd ayarladım onların resimlerinden oluşan ve arkada fon müziği olarak tuğba özerk'in doğum günün kutlu olsun şarkısı çalııyor..neyse biz anahtarı alıp ablamın evine gidicez ufuğumla evi düzenlicez sofrayı hazırlıicaz sonracığıma dvd'ye cd'yi yerleştircem onlar içeri girerken plazmayı hazır edicem :) tabi onlar gelmeden önce eniştemin uzun zamandır görmediği bi kaç arkadaşı var onları alıcam eve (önceden konuştuk) ayakkabıları içeri alıcaz :) ablam çağrı atıcak yaklaşırken ben ışıkları söndürcem sonrasııı sürprizzz iştee :) varmı benim gibi baldız yahuuu :)

SEVİYORUM AŞIĞIM TUTKKUNUM BEN ÖMRÜME.. BEN AİLEMİ VE AŞKIMI ÇOK SEVİYORUMM RABBİM BÜGÜNÜMÜZÜ YARINIMIZA ARATMA, TEK BİRŞEY KALDI ALLAHIM BU AYIN 21'İNDE SONUÇLAR AÇIKLANIRKENDE BÖYLESİ GÜLEN YÜZÜME SAKIN AMA SAKIN SOLDURMAA NE OLUR RABBİM YALVARIRIM

canim günnüküm....
ben geldimmmm.....
aman bir sen eksiktin der dedigini duyar gibi oldum.... kaydirigubbakcemile3
bakma böyle cok sevincli giris yaptigima...
acayip yorgunum, hersey acayip monoton ve cookkk uykum var... mirmirmirmir
degisik olan ne olan ne var biliyormusun yarin calismiyor olacagim... hihoyyyt
haaa bide bugün ve yarin okula gitmeyecegim...
ya iste böyle...
ay canim tatli bir seyler istiyor nutellayi kasikla yiyesim var valla... cokacimcoook
ama annem kiziyor... :ecrin_bebek:
neyse hadi ben kacayim kkda beni bekler...
günnük insallah sana hep mutluluklarimizi yazariz...

Ay nasılsın günlükcüm...Şeniz

Başıma neler geldi bi bilsen :nazar:
Dün benimkiylen buluştuk yolda lastiğimiz patladı yani arabamızın lastiği :roflol:
1 saat bekledik yedek lastik getirip değiştirdiler..
Sonra güzel bir pizza ısmaladı bana cokacimcoook
Ve fuara gittik çocuklar gibi eğlendim,binmediğim şey kalmadı gamyoncuiremsu
En sonunda disco ya bindiim
Aman allahım :1shok:Böyle birşey olamaz mide bulantısından gözlerimi hiç açamadım bitmiyo bi türlü benneyaptımki
Karizmayı çizdirmemek için pek belli etmedim ama geberiyordum :1rolleyes:
Bidaha mı tövbe :roflol:

ben geldim günnük

biliyorum çoktan geldim :tomato: yeni mesajlara bakmak istemiştim de önce
bayram harikaydı mı desem ya çok yoruldum ama :1ninca:
bebeğim 3 gün izini btti dün işe başladı bende doğruu bursaya gittim arkadaslarla
eşiyle 1 senedir ayrı , son verin şu ayrılığa ayrılıyorsan ayrılın dedim :mymeka:
iki dikkafalının arasında ezildim tabi bi kavga bi kavga benneyaptımki
çocuğu da var bebekken ayrılmışlardı, çocuğunu alıp odaya kilitlemek zorunda kaldım kendimi :nazar:
Allah kimseyi ayırmasın..ama bunlar ayrılcaklar dikkafalı arkadasım kesin kararlı..
O da haklı kendisine güvenemeyen biriyle işi ne..ama çocuk var ortada unutun diyorum nafile ..
neyse istanbula dönelim dedik yola koyulduk aman yarabbim ne o köprü trafiği var yalovadan itibaren :1shok: diyarbakırdan gittim sanki istanbula
o kadar saat de arkadasın çenesini çektim dert dert bitmiyor nası başım ağrıdı bi bilsen
benim kociş çoktan eve gelmiş beni bekliyo dakka bi arıyor gel özledim diye uçakta değilim armut dedim :mymeka:
eve bıraktı arabadan indim hala konusuyor ayrılmak istemiyorum diye
nen git dayak geliyo bana birazdan yukardan dedim gitti :jeyyar:
sinirlerde tepemdeydi :dilcikar:
eve gittim yatağa atıcam kendimi uyucam dedim ama nerde ..kocamı çok özlemişim :asigim:

uzun bir aradan sonra merhaba sengözlerimebaksanab

biliyon günnük kayınvalide kayınpeder ile memlekete gitmiştik
ben ilk defa gittim
ilk defa akrabaları gördüm
cok samimi cok içtendiler
cok beğendim oraları
orman yeşillik kaydirigubbakcemile2
nese dün gece geldik işte
bugün de işe geldik
bu gece benim memlekete gidiyoz günnük annecimi görcem :lepi:
bu bayram iyi gezdik günnük sanki leyleği havada gördüm -tatlicadiarzu-

Of günlük bayram bayram dedik bitti işte.
Aileme gidemedim onun burukluğu var
Ama ayın 17si gibi gidicez inş 2 günlüğüne
Tabi benim gıcık kocam bi şey çıkartmazsa yine
bizim tarafa giderken hep bi şey çıkıyo
Ya magaza yoğun oluyo,ya izin alamıyo:mymeka:
Ben de yedim:nazar:
Akşam delirdim artık gelmiyosan gelme ben kendim giderim dedim:1closedeyes:
Neyse gelecekmiş, o da gelmeyi istiyomuş
Külahıma anlatsın o benim:dilcikar:
Boşverelim şimdi onu
Benim sana süper bi haberim var
Salı günü bambuşi bana geliyo:dance:
Tabi %100 değil şimdilik %75
Ama ben biliyorum ne yapıp edip gelicek o
Daha ben ona mamalar yapıcam
Ay çok heyecanlıyım günlük sanki ilk defa görücem onu
Aşk böyle bişi olsa gerek:icecream:
Biliyon ben kara sevdalıyım ona
Olsun ilk defa evime gelicek
Sonra ben de kocacığımı kandırıp iade-i ziyarete gidicem:eek:
Neyse günlük ben az kkda dolaşayım sonra kalkıp temizlik yapıcam

selam gunlukk

en son yazdıgımdan berı sanırım daha ıım yada daha ıı olmaya calısıorum.
unutmasamda unutmaya calısıorum heran aklıma gelmıo artık alısıorum belkıde.
ben bayramın bırıncı gununden baslım anlatmaya hemen.ılk gun askımla yarım saat
falan gorusebıldık sadce bayramlasmak amacıyla.ıkıncı gunse sadece ıkımızdık
sabahtan aksama kadar.cok guzel gectı ogun kıtap aldık yıne bısuru.kıtap okumak
ınsanı baska alemlere goturuo ufaklıgımdan berı sureklı kıtap okurum ınsanın kotu seylerı
unutmasına cok yardımcı oluor.ıste gunlugum aksam da askım bıze geldı
annemle bayramlasmak amacıyla cokta guzel bı cıkolata yaptırmıs kırmızı kalplı falan:asigim:annemın ole bı cenesı warkı acılınca kapanmıo onlar konustu ben dınledım
hızmet ettım gercı bıse yemedı dısı arıomus yerimseniben
ucuncu gunde ben onlara gıttım gayet cıddı meseleler konusuldu.annesı nasıl bı
gelın ıstedıgını falan soledı benı mutfaga caırdı yardım ıcın aslında bu hosuma gıttı
samımıyetın bı gosterısı gıbı geldı:kahve:bende ona ısteklerımı bıldırdım sımdıden
acıksozlu olmak gerekır dıe dusundumnaniknanik askımda benı hep korudu
hep benım tarafımdaydı ıns ewlenınce de bole olur:1closedeyes:
baktım kı bu aılesıyle bıle kotu olabılıo benım ıcın dedım bu esek kafa benı gercekten
sevıyo galıba ııkıde ayrılmamısım o hatasında.sevıyorum ben onu cok hemdeee
ama bı kere daha yaparsa affetmem affedemem gururuma yedıremem:nazar:
bugunse sabah kahwaltısını bırlıkte yaptık sahılde dolandık we lunaparka gıttık
bostancıya.ben herseyden korktugum ıcın sadece carpısan arabaya bındım:eek: hı orda askımın kardesını we yengesınıde gorduk
onunlada tanısmıs oldum .askımda acaıp bıseye bındı cok korkunctu ben bakarken
bıle korktum :)oda ındıgınde bayagı berbattı bıdaha asla bınmez heralde fena hırpalanmıs
zawallımkaydirigubbakcemile3 orda gulcana ugurun ewde nete gırıp gırmedıgını sordum
coktan berı gırmedı dıınce rahatladım artık akıllandı sanırım.werdıgı sozlerı tutması
yola geldıgının gostergesıdır:nazar:

bu arada pazartesı okul baslıo.yurtta kalmıorum ewden gıdıp gelcem sımdılık daha ıı
en azından okula alısırım.neden bılmıorum ama hıc gıtmek ıstemıorum oysakı yenı
baslıcam neden heycan yok....
ben bugun fazla cene yaptım azcıkta askımla telde konusım
daha guzel haberlerle gorusmek uzere bugunluk bukadar
herkese ıı aksamlarrrrrr

günlük günlük cok mutlu oldum..
sabahtan berı canım nasıl sarma cektı nasıl sarma cektı....

buzluktan yaprakları cıkardım ama..
benım 5 aylık oğlum adamı rahat bırakır mı..
yarım saat uyudu ondada evı temızledım..
akşam oldu oğlum hala ayakta..
neyse canım gıde gıde dolaba koydum yaprakları yarın sabah erken kalkarım dedım...

o an kapı caldı...

bayramda ust komşuma tatlı goturmuştum..
ODA NEEEEE KAPIYI AÇTIM

ALLAH 'IM BIR TABAK SARMA.....

ÇOK MUTLU OLDUM...

ayy gunluk acaba tek taş yuzuk mu ısteseydım ıcten belkı oda gelırdı....:)

merhaba günnük ...
adettendir nasıl diye sormak nasılsın ??
bayramın birinci günü gezmiştik büyük ziyaretleri falan.. ikinci günü evdeydik.. bize gelenler oldu tabiki...
üçüncü günü de arkadaşlarımla plan yaptık dışarı cıktık.. oturduk gezdik vakit geçirdik.. arkadaşlarımdan ayrılmadan teelfon geldi.. başka bi arkadaşım görüşelim die.. ordan diğer arkadaşımla buluşmaya gittim.. dün baya bi yorucuydu yani.. neyse bugün evde kalarak dinlendim.. ama bacaklarım et kesmiş:roflol: neyse yarın yine dışarı çıkacam.. arkadaşlarla plan yaptık yine.. walla günlük ben yapmıyorum bişey.. beni arıyolar yapalım diyolar yapıyoruz sırnaşık şey neysem öle işte.. pazartesi de okullar var zaten:çok üzgünüm: tatile fena alıştım günnük netçem ben :1rolleyes: neyse yavaştan kitaplarımla yakınlaşmam lazım aramızda duygusal bi bağ oluşturalım ki ayrılmak mümkün olmasın :roflol:
ya günlük öle işte..
keyfim iyi günlük huzurum yerinde çok şükür...
şimdi mi napıyorum.. feridun düzağaç fonda beni bırakma çalıyor:kahve: neysem günnük ben şimdi kaçar emi :icecream:
a.s.

selam günlük..
yatmaya hazırlandığım şu saatlerde seninle de hayatımın ne kadar güzel gittiğini paylaşmak istedim:nazar:
burak konusunda en son çekincelerim vardı hatırlarsan,
facebook şifresini istediğimde , "hayır şifremi vermem" demişti. ama ters bi tepkiydi.
bi anda neye uğradığımı şaşırmıştım. ve kötü hissetmiştim.
sonrasında bir gün görüşmedik.,
ertesi akşam,"yarın yüzyüze konusalım şifre konusunu" diye mesaj attı.
buluştuk, yüzyüze konuştuk.
atakulenin tepesindeki kafeye gittik, onu seyrettim o beni seyretti.
kavga edemicek kadar yumuşamıştık.
elimi tuttu, "bak bitanem dedi şifremi de vereyim herşeyimi de vereyim. böyle bir şeyden tartışmayalım" dedi.
aniden "şifreni ver hemen" diyince neye uğradığımı şaşırdım, zaten uykuluydum ondan öyle bi tepki verdim" dedi.
"tamam o zaman sorun yok" dedim
"ama facebooka çok sık girmiyorum biliyorsun yıllar önceki mesajlar bile duruyordur,rahatsız olma tamam mı " dedi.
"o zaman bi gün o mesajları temizleyince verirsin sorun yok" dedim.

zaten benim görmek istediğim tek şey o şifreyi bana verebileceğiydi.
bir şeylerden cekinmiyor olmasıydı.
ki çekinmediğini o gece anladım. çünkü "iyi hadi al şifremi" tavrındaydı.

sonra ordan cıktık, biraz yürüdük, hava güzeldi.
bi banka oturduk bir parkta.
o cantasından polarını cıkardı ben giyindim, kolunu omuzuma attı, öyle durduk, arada bir konuştuk.
saate bakmak istemedik zaman geçmesin istedik.
emindim onunda benle aynı hisleri paylaştığından.

ay bu arada noldu biliyomusun günlük :eek:
tam o bir şey anlatırken yanağından öpmek için yaklaştım, o da farkında olmadan döndü,
dudağından öptüm
ama hemen cekildim
ve varya dizlerim titredi, hem utandım hem de çok garip oldum ya.bayılcak gibiydim. :eek:

neyse günlük uzatmayım :nazar:
güzel gidiyor işte.. sevildiğimi biliyorum, seviyorum.
çok farklı şeyler hissediyorum.
inşallah böyle de devam eder.:nazar:

merhaba günlüğüm ben geldim
güzel bir bayram tatilinin ardından bir sinirle işte geldim burdayım
öncelikle senin ve tüm K.K nın geçmiş bayramı mübarek olsun şekerimŞeniz
sonra gelelim neden sinirlendiğime
çünkü ben bugün çalışıyorum benneyaptımki benim işgüzar patronlar var ya işe çağırdılar
günah olmayacağını bilsem hepsini kurşuna dizcem-tatlicadiarzu- yok yani kulağından tutup getircem oturtcam şurayaÇok üzgünüm çoook
beklesinler bakalım :kızgın:herkes resmi tatil biliyor ulen be armutlar kim gelsin
kimin ne işi olsun şimdi
Ay allahım çıldırıcimmmm Çok üzgünüm çoook
neyseki K.K var internet var çay var tv var
napim bende keyfini çıkarayım bari zaten yoğun ve yorucu geçti bayramsositososito
şehirdışındaki arkadaşlarım gelcek onları bekliyorum günlüğüm
günümü değerlendircem anlıycaaaaan
hadi ben gideyim biraz bakınayım
arada bir gelirim sen beni merak etme canımcımm Şeniz

günlüğümm bayram bayram dedik o da bitti, tatilin de sonuna yaklaştık:nazar:

ilk gün eş dost ziyaretinde bulunduk, bayramın üçüncü günü de ilk atandığım görev yaptığım köye gittik eşimle, düzcenin küçük şirin bir köyü,tipik bir karadeniz köyü:asigim:, berkanın ilk bakıcısına gittik, anıları yad ettik, tam üç yıl kalmıştık orda, ama ne çok şey sığdırmışız bu kısa zamana:CüvCüv:

kestaneler-cevizler olmuş, fındıklar toplanmış, elma armut ağaçlarında dallar yere kadar uzanıyorhihoyyyt, ağaçlar yeşilli sarılı kırmızılı renklere bürünmüş, taşların arasından bile otlar fışkırıyor, heryer yemyeşil doğa inanılmaz güzeldi, abanttan geçtik inanılmaz bir kalabalık vardı, mangal yapanlar, atla gezenler, faytona binenler...doğa tüm güzelliklerini sergiliyordu:lepi:

bugun evdeyim, biraz temizlik yapayım, hafta içi okuldan pek fırsat bulamıyorum, sevgiyle kal günlüğüm:1hug:

sevgili günlügüm.bayadır yazamadım sana.1 kere yazmıştım....umarım bana küsmemişindir...:eek:
bayram tatilim çok güzel geçti ama bu arada çok da yoruldum.biliyonmu günlügüm ben kk dan 15gün ceza almıştım...sabah bi geldim işe kk ya giremiyom...çok üzüldüm...bamlanmıştım...arkadaşlarımdan uzak kalmak koymuştu bana..özellikle topigimden uzak kalmak çok acı verdi bana...ama artık burdayım....bilinçsizce yapmış oldugum hatanın kurbanı olmuştum...ama buda bana bi ders oldu malesef..ama kk dan uzak kaldıgım dönemde ben şunu ögrendim.kk benim hayatım olmuşşşş..
sevgili günlük...ben artık son nefesime kadar artık kk dayım.bakarsın ilerde konu sorumlusu yada mod olarak karşınada çıkabilirimmmmm...sırnaşık şey
zaman insana neler gösteriyo degilmi günlügümmmm...en kısa zamanda tekrar buluşmak üzere günlügüm...:enbuyukkk:

Selam günlügüm!!

ah be günlük her tarafim agriyor, galiba grip olucam, bir halsizlik var üzerimde hic sorma, sunu alip suraya koyasim yok yani...mirmirmirmir

Burda sonbahar degil kis geldi bir soguk bir soguk donuyoruz vallaha!! kafamçokkarıştı

Dün evdeydim bir yere cikmadim zaten mecalimde yoktu, buralarda takildim iste...

Bu KK sayesinde insan sarafi olucaz hepimiz günlük gercektende bazi insanlarin nasil bir nomalikle yalan söyledigni ne güzel dümenler cevirdigni ve bunlari herkeze yutturdugnu sanmasi cok garippp...acaba gercek hayatlarindada böylemi yapiyorlar diye sorasim geliyor...Sanal bir ortam olsa bile dürüst olmak lazim, neden ben kendimi olmadigim biri gibi göstereyimki, elime ne gecicek?? Burda kendime ayri bir dünya kurup yalanlarlami mutlu olucam??fisfisfis

Neler var neler günlük be gercekten vay beee dedigim oluyor yani!!:nazar:

Gercegide yüzlerine söyledigin zaman agzina geleni sayiyorlar, art niyetli, negatif vs. vs. bir insan oluyorsun!!:kahve:

Bazen burda olanlari gördügüm zaman bir daha girmek istemiyorum!
Ama sonrada KK nin olumlu yönleri cok daha fazla bir iki kendini bilmez icin bu güzel yer birakilirmi diyorum kendime...belkide ben cok fazla duygusal davraniyorum belkide hic kaale bile almamak lazim..:sm_confused:

Bilmiyorum günlük ama emin olki burasi gibi sanal bir yerde birbirimizin yüzünü bile görmedigimiz tanimadigmiz karsimizdakinin kadin olup olmadigi bile mechul oldugu bir ortamda böyle artistlik yapan insanlar gercek hayatlarindada böyle ise vay halimize be günlük vay halimize:1no2:

Bugünkü felsemfemde nedir biliyormusun:

Yüksek daglara cikmak istiyorsan
Hircin rüzgarlarada katlanacaksin
Ama bu her yigidin harci degil demekiii:nazar:

Selam günlük sayfalarini ilk defa açacagim..
Umarim benide kabuledersin..
Ve hep guzel şeyler yazacagimi umarim.....
Ama hayatbu acisida tatlisida yaşaniliyor...
Umarim beni kabul edersiniz..
Bakilk sayfami üzülerek açtim..
Birden yillar önce gördüğüm rüyayi hatirladim..
çünkü sabak muzik dinlemek için taktigim kulakliğimi şehit haberleri duyarak açtim..
Ve gözümden bir damla yaş geldi ..
Sonra tutamadim ağladim..
Iyiki güneş gözlüğüm vardi sonra bana bakcaklardi herkes..
Evet o habere üzüldüm ve içim yandi..
Bugun inşalah dostlarimla buluşcam günlük...
Belki kahve içeriz..ve yanimda çok sevdiğim çikolatalarda olur..
Ve bugunde aldiğim her nefes için yuce yaradanima şükretcem günlük..

X