Kadınlar Kulübü Günlük

Ya günlük yaaa...
Kocam bana küstü hatta kızgınsenağlama
Adamı 2 gecedir sahura kaldıramıyorum.:sm_confused:
Saati kuruyorum ama duymuyorum.
Hemen kapatıyorum heralde ki farkında olmadan o da duymuyo:1closedeyes:
İlk gün bişi demedi yorgunsun aşkım ondandır üzülme dedi.
Ama bu sabah işe giderken suratı hep asıktı normalde işe giderken beni 5-10 kere öpen adam
Sadece 1 kere öptü o da zorla.
Çok kızgınım sana dedisenağlama
Az önce msj çektim belki şaka yapmıştır diye ama cevap bile yok
Ama günlük bilerek olmadı ki.
İşe başladığımdan beri hep 3-4 saatlik uykuyla duruyodum.
Yoksa bile bile neden kaldırmayayım.
Ne zaman barışır ki benle ya offf:Saruboceq:

hey günlük. bu gün hiç çalışasım yok zaten sevdiceğimde askerde özledim onu bu gün aramadı da beni
akşama daha yıl var çıkmam için iş yerinden. bi de yarın kuzen gelcek iftara...bakalım gün nası geçecek.

bir başka gün bir başka saat görüşmek üzere ...:)

SLM günlük
İnsanların vurdumduymazlığından bazı şeyleri görmemezlıkten gelmelerinden bıktım artık İçime ata ata şiştim patlıcam artık inşallah bayramda patlamam bilmıyorum hakkımı istiyorum sadece ama biliyorumki olmuyacak çünkü sürekli beklemedeler insanları kandırmaktan yüzlerine gülüpte aman be sende demelerinden bıktım ipler geriliyor dur bakalım ne zaman bu ip kopacak Kayınpederim hastaymış eşim söyledi biliyormusun günlük hiç bir şey hissetmedim allah biliyorya üzüntü duymadım gidip ziyaret dahi etmedim bıktım çünkü onların sorunlarından insan kayırmalarından sadece onların iyi geri kalan insanların kötü olmalarından çocuklarına sadece para gözüyle bakmasından ve hiç bir sıkıntısında yanlarında olmamasından bıktım.Ben kötü olayım hiç umrumda değil

tünaydın günlük bugün cumartesi ve ben evdeyim evde olmadın tadını çıkarıyorum bir yandan da yavaş yavaş ev işlerimi yapıyorum,akşam için yemek hazırlayacağım,monoton bir gün gibi görünsede evde olmayı kendime vakit ayırmayı seviyorum.

Günlükçüm merhaba.

Ben yoktum iki gündür. Perşembe günü eccük banlanmıştım da. Ondan yoktum. Dün de geldim. Ama arkadaşları çok özlemişim. Hemen onlara koşmuştum.

Kendimi yağmurlu havada kapının önünde bulmuş kedi eniği gibi hissetim günlük. Çok kötüydü. Herşey aniden oluverdi. Uyarmadılar beni günlük. Direk ensemden tuttukları gibi attılar dışarı. Alındım doğrusu. senağlama

Kullanıcı girişi yapmadan arkadaşlarımın yazdıklarını okuyabiliyor ancak sesimi duyuramıyordum. İşyerinden bir arkadaşa söyledim de arkadaşlarıma haber götürdü.

1 günlüktü cezam ama 1 gün ne kadar da uzunmuş be günlük. Geçmek bilmedi. Ben günleri böyle bilmezdim. Su gibi akıp giderdi. Sevdiklerimize kavuşacağız ya ondan mı geçmek bilmedi saatler. :çok üzgünüm:

Beni bilirsin pozitif ve neşeliyimdir. Bir günde herşey tersine döndü. Arkadaşlarımdan istemeden , yasak olduğunu bilmediğim birşeyi yapmaktan dolayı ayrılmak çok koydu. :bbo:

Ben çok duygulandım ama günlük. Arkadaşlarım neler yazmışlardı. Onlar beni ne de çok seviyorlardı. Ağladım ben işyerinde günlük. Okudukça ağladım. İçim cız etti , tüylerim diken diken oldu. Akıp gitti birşeyler içimden günlük. Onlardan uzak olduğumun üzüntüsü bir yandan içimi sızlatırken , bu kadar sevildiğini görmenin onuru ve sevinci de tarif edilemezdi günlük. :asigim:

Benim için hepsi o kadar değerli ki arkadaşlarımın. Hepsi ayrı renk , hepsi ayrı güzellik. Hepsiyle çok farklı şeyler paylaşıyor ve onlara doyamıyorum. :1rolleyes:

Her ne kadar haketmediğimi düşünsem de bu cezayı , Kazenle konuşunca hak verdim günlük. Sadece yasak olduğunu bilmiyordum ben. Diyorum ya Allahtan 1 günlüktü ceza. Cezadan dolayı kızsam da bizi bir araya getiren de KK değil mi? :enbuyukkk:

Arkadaşlarıma senin vasıtanla tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Beni yalnız bırakmadılar. O sıcak sevgilerini o 1 gün boyunca bana gönderdiler.
Canlarım benim , hepinizi çok seviyorum. Şeniz

Bana don atlet sigara da getirdiler günlük. :roflol:

Artık çok mutluyum ben günlük. Arkadaşlarımdan ayrı kalmamak bile bir lütuf benim için. Allah sevdiklerimize , yakınlarımıza sağlık , sıhhat versin.
Onları başımızdan , evimizden huzuru eksik etmesin. Gerisi olduğu kadar be günlük. :Saruboceq:

canim günnükümmmm...
bugün cumartesi ve bende evde olmanin tadini cikartiyorum....
aslinda bakarsan sIkIldim evde oturmaktan ama hava öyle kötüki burada disari cikmak istemiyorum....
evet günnük kis geldi bile avusturyaya yakinda karda yagidimi al sana dibimizin bile donacagi uzun kis mevsimi... :çok üzgünüm:
günnük biliyormusun icimi ne isitiyor yazin geldiginde yine ucaga atlayip pirrrrrrrrr izmire ucacagim...
neyse günnük ben biraz diger topiclere takilayim bakalim bugünün programi daha aciklanmadi ev halkindan hos ne yaparsak yapalim bu kapali havada icimiz aydinlanmaz....
kizlara selam söyle benden...

Günlük bazı şeyleri duyduğumda kızıyorum . Bu erkek milleti kadınları ne zaman hizmet eden kişi olarak görmekten vazgeçecekler.

Allah Allah kalksın kendisi hazırlasın o zaman . Kendilerinin de elleri ayakları var değil mi. Hem çalışıyorsanız yatmadan önce yenebilir yemek. Orucun kurallarından biri değildir sahura kalkmak. Kızdım . :dilcikar:
Millet oruç tutacak, herkes nazlarıyla oynayacak oh ne güzel. Dayanamıyorsa da tutmasın. Fidye versin. Ben gayet rahat tutabiliyorum gece yatmadan önce de yesem.
Çocuklar bile oruç tutabiliyor, koca adamlar bebek gibi kapris yapıyor . Herkes ibadetini kendisi için yapıyor , başkasına yük olmaya gerek yok. :1closedeyes:

Hindi Cumhuriyeti ve Kağıt israfıyla ilgili kampanyalar var günlük katılırsan çok sevinirim.
Günlük bırak bu gün cinsellikle ilgili konuları da faydalı bir- iki işle uğraş ne olur ya -tatlicadiarzu-

Ha bu arada kk nın gazetesi var bilmeyen çok kişi varmış hem de bedavaaaaaaaa :roflol:
Pembe gazete tavsiye ederim. KK dan birileriyle söyleşiler , şakalar, dedikodular var sengözlerimebaksanab

Günlük çok sıkıldım çoook
o kadar sinirliyim ki anlatamam ağızlarının payını veremiyorum çünkü
niye bu kadar çok baskı kuruyolar bana niye üstüme geliyolar sebep ne sebep
evlenmiyorum kardeşim varmı canım ne zaman isterse o zaman evlenirim zorlamı ya zorlamı
hay dilimi eşşek arısı soksaydıda sölemeseydim samimi bulup da erkek ardaşım olduğunu ama ders oldu bana ders daha yok kimse bilmicek bilenler yetiyo bana fazlasıyla
ben daha 22 yim 22 bu yaşta evlen artık denilirmi ya evdemi kaldım ben neymiş 2 sene olmuş oyalıyomuymuş beni lafa bak kimsenin beni oyaladığı falan yok bilmiyosunuz konuşuyosunuz
evlilik çocuk oyuncağımı he deyince evleniliyomu niye anlamıyosunuzki sizler yaşınızı almış tecrübe kazanmış kişilersiniz boşver hemen evlenmeyin diyeceğinize hadi hadi hadiii ne ki bu acele
evlenmiyorum işte siz istiyosunuz diye evlenemem ben ben isticem imkanlar el vericek evlenicez sevdiğim adam isticek demiyorum bile çünkü benden hevesli ama olmuyo işte
ayrıca ben ne kadar istesemde sevdiğim adam ne kadar istesede ALLAHım ne zaman isterse o zaman evleniriz ALLAH bilir herşeyi hakkkımızda hayırlısı neyse o olsn demiyomuyuz her zaman
Gelmeyin üstüme artık kötü hissediyorum kendimi
bütün bunları yüzünüze söylemek isterdim ama bugün söylemiyorsam saygımdan söylemiyorum ama beni zorlamasınlar günlük yaparım çünkü kötükedihüso
Öyle işte sana geldm yazdım söyledim rahatladım bir nebze
Öptüm tüm kk kadınlarını hoşçakal günlüğüm a.s.

Sana!

Duam kadar benim ..Bedduam kadar acımsın..
Ruhum senin için aklımla savaşırken…Yaralıyor ruhumu aklının soruları..
Nasıl bir savaştı bu…
Derdim mi büyüktü..Sen mi büyüktün dertlerden!!!

Üçüncü hayatları yaşarken …
Aşkın kaçıncı halindeydik!!!!

Yüzümüzdeki çizgilerin şahidi olmak değil miydi bir ömür adanan…
Emanet etmeye korktuğumuz neydi!!!

A şehrinden B şehrinden yola çıkan bizdik…
Doldurduğumuz havuzdaki musluğu kim kapatmıştı…

Dilek şart kipinde yaşarken …
Anladım ki …
Viceroy kadar yakın..Tekel 2000 kadar uzağız..

iyi akşamlar günnüküm,
bugüne yeni kararlarımla başladım biliyosun.. yazmıştım sana ...bugün kankişimle de konuştum.. hak verdi bana destekcim cnm benim:1hug:

günnük havaların yağışlı olmasından kaynaklı bileğim ağırmaya devam ediyor..:dilcikar:
ya günnük bide gözüm kaşınıyor benim sanırsam mikrop kapmaya meyili.. bi kaç dokundum kaşıntı arttı yanıyo da hafiften şimdi dokunmuyorum yıkadım bıraktım..ya babmın gözü öle mikrop kaptı bu günlerde acaba bulaşıyo mu nedirfisfisfis

günnüküm şimcik ben bayrama yakın saçlarımı kestirmek istiyorum.. yani ama hep aynı olmaktan sıkıldım.. farklı bişey istiyorum ama çok da dışına çıkmasın istiyorum:bbo: günnük ben ne istiyorum kaydirigubbakcemile3
yani günnük öle bakınıyorum belki bişiler bulurum falan die ...

havalarda bozdu iyice..erken mi geldi ne kışfisfisfis bayramda netçez günnük düşündün mü bakem.. bi kaç bişi alsak mı :1rolleyes: höyt sana diyorum dinle burayı:mymeka: alalım demi:icecream:
günnük bak ben şimdi gidiyorum gezineyim az biraz kk da...a.s.

Günlüküm
Herhalde Bir aydır sana yazmıyorum ben:)
Öyle yoğun bir hafta geçiriyorumki fırsat bulamıyorum..
Hala Şehir dışındayız evimi çok özledim.

Hayatımda herşey yolunda,Bebeğimi kaybedeli Bir ay oldu alıştım artık sanırım..
Acıya kolay alışıyor İnsan..
Samsuna Taşınma işimiz yattı..
Kocam izin vermedi pfizerda işe başlamama..
Neymiş efendim evime ona vakit ayıramazmışım,kariyer yapmak bukadar önemlimiymiş falan filan..
Belkide Haklı bilmiyorumki.

İşleri düzeldi artık..Bayramda geliyor.Artık Nadasa Bıraktım kendimi Uzun zamanda Kalıcam sanırım bu durumda.
Hee Pembe Gazetede Röpörtajım yayınlandı,Kızlar haberiniz olsun..

Sevgiyle Kal Günlüküm..

merhaba günlükcüm.
pek ıyı haberlerle gelmedım sana.
canım cok sıkkın ,moralım cok bozuk.
oysa sabah hastaneye gıdınce guzel haberlerım vardı sana anlatmak ıcın can atıyordum.
sımdı o kadar gergınım kı.
ıftara esımın akrabasına davetlıydık gıtmez olaydım.
yaslı bır teyze vardı.yanında kocısın amcasının hanımı oturuyordu.benım cocugumun olup olmadıgını sordu, teyze kadına.
oda dedıkı yok daha dusunmuyormus,kucukmus buyuyecekmıs dedı.klava:dalga gecer gıbı.laelaelaelaelae
ne dıyecegımı ne soyleyecegımı sasırdım gunluk.,
o an cıglık atıp ordan cıkmak ıstedım.senağlama
herkesten esımın aılesınden uzaklasmak,bu dengesız ınsanlara hattını bıldırmek ıstedım ama hıcbırsey yapamadım.sadece evet kucugum buyucem dedım..
bundan sonra esımın aılesını maalesef sildim gunluk.kımse umrumda degıl..herkesten hepsınden nefret edıyorum.aralarında adam gıbı adam yok maalesef..
kafaları calısmadıgı gıbı bırde fesatlık dusunuyorlar sureklı.
boyle ınsanlarla ısım olmaz gunlukcum..
Alllah cok buyuk ınsallah bu ay bana melegımı verır.ınsallah bu ay hamıs kalırım gunlukcum.:Saruboceq:
oysa kac gundur ne kadar sakındım gunlukcum.aslında tedavı surecınde stressız olmak gerekıyor.
kocıse soylucem bu surecte kımseyle gorusmek ıstemıyorum.
kuru kalabalıktan, bos ınsanlarla bırlıkte olmaktansa; tek basıma olurum.

dıyeceksın kı madem bos olduklarını bılıyorsun neden uzuluyorsun,elımde degıl gunlukcum ıster ıstemez etkilelnıyorum.
evlılık sadece kocanla evlı olmak degıl cunku,aynı zamanda aılesıyle de evlenmıs oluyorsun.
buarada cadı kaynanamda arkadamdan bırseyler konusmus eltıme..
kımse hıcbırseyı haketmıyor gunlukcum.
bugun carsıdan ona ev hedıyesı almıstım ama vermeyı dusunmuyorum..:dilcikar:
bundan sonra ınsanlara hakettıgı sekılde davranıcam .
demek kı hayatta kötü olmak gerekıyor..
herkes korksun benden..kaydirigubbakcemile3
esımın aılesınden nefret edıyorum be gunluk,,
maalesef en sevdıgım kısının annesınden nefret edıyorum.ama bunu onlar yaptı..
ben onlara uyum saglamaya calıstıkca onlar benı kendılerınden uzaklastırdılar..Çok üzgünüm çoook
su sınav sonucum acıklansada hersey bır yoluna gırseydı..
artık uzulmek ıstemıyorum.
hayatımı bos kısılerle gecırmek ıstemıyorum..
kendı basıma özgürce hareket etmek ıstıyorum..

hoscakal gunlukcum,ınsallah bır dahakı sefere sana guzel haberlerle gelırım..:a015:

Son düzenleme:
ıyı aksamlar gunluk ..........
bugun bıraz dolastım bayram ıcın bıseyler bakındım gezdım havada bıraz soguk burda kendını hıssettırıyo.........
tam eve gelırken canım yandı
2aydır gormedıgım sevdıgımı gordum ıcımden bıseyler koptu gıttı
o benı gormedı ben otobusteydım o arabasını kullanıyodu
onun yanında bende olabılırdım
okadar gormek bıle benı tuhaf ettı gunluk
ama nsıl tuhaf ettı sımdı kelımelere dokemıyorum
ınsanın sevdıgıne uzak olması .....................
hoscakal gunlukcum benden bukadar ısallah sana gun gelıcek guzel haberlerde verıcem bana dua et olurmu:)

günlük ilk defa yazıcam sana,
utanıyorum, bir çok arkadaşım sandığım insanın gerçek yüzünü gördüm sevgilim beni aldattığında.
bunlarla arkadaş olduğum için utanıyorum.
yanımda olan tek dostum benim kararlarımı hep destekledi. ve biliyomusun ben sevgilimi affettim.
onun ilk defa bu kadar dürüst olduğunu,
şu son 1 buçuk ayda bana bakarken ilk defa beni gördüğünü anladım.
şimdi diyorum ki aldatması iyi mi oldu acaba.
ben çok yalvardım dürüst ol seni affederim diye.
seni sevmiyorum dedi.
en sonunda peki dedim. telefonlarımı kapattım. sadece mailim aynıydı. oda olurda birgün bana ulaşmak isterse nerde bulacağını bilsin diye.
sonra alıştım onsuzluğa.
geceler boyu aynı şarkıyı dinledim. fısıltılarla ona da söyledim. belki duyar diye.
"belki bi gün özlersin başka adamlarla başka şehirlerde yürürken"
sonra bi gün bi mesaj. en yakın dostumdan acil beni ara diye.
aradım. bna sadece bu çocuk seni sevmiyo, sana tapıyo dedi.
ve tatilden döndüm apar topar. konuşmak istiyodum onunla niye yaptığını öğrenmek istiyodum.
mail atmış nasılsın diye. ölsem duyardın dedim. ben öldüm sen duydun mu dedi.
bebeğim gibi baktığım adam. ölmüş. ben duymamışım.
bi kaç gün sonra buluştuk.
bana ağlayarak anlattı neden yaptığını. yine anlam veremedim. ben sensiz nefes alamıyorum dedi.
aynı benim gibi.
beni asla affetme, affetme ki sana kendimi hep affettireyim dedi.
sarıldık ağladık. 3 sene sonra ilk defa beni öperken kokladı. meğer hep koklarmış ben görmemişim.
şimdi eski günleri unutmaya çalışıyorum. o ise son sürat güvenimi kazanmaya uğraşıyor.
aldatan ikinci kere aldatır mı hep, her zaman bu olur mu. evet yine olacak. 6 senelik eski aşkı bitemez. biliyorum en derinlerimde. ama size söz veriyorum. eğer bunu yaşarsam kızlar aldatıldım çok üzgünüm demeyeceğim. ibret olsun diye. kızlar aldatan sevgilinizi sakın affetmeyin diyeceğim. hoş ne kadar affettim desemde, gece yatmadan önce acaba şu an onla mı tlefonda mı konuşuyo diye düşünüyorum ve arıyorum telefon her seferinde meleğim diye açılıyo oysa yalvarırdım bana meleğim de diye şimdi sıkıldım meleğim demesinden... bu şüpheyle ben yaşayabilir miyim onu bilemiyorum. ben ki kayıtsız güvenirim herkese bu güvensizlik beni yoracak biliyorum. ama kafamı taşa vurmam yetmiyo işte anlamam için. uçurumdan düşüp paramparça olmam lazım...

seeelaamm günlükkk ben geldim heyooohihoyyyt

gittim geldim aileme, çok güzeldi herşey çok sevindiler.dolu dolu 5 gün geçirdim:teytey:

son günüm kötüydü ama günlük eşimin ailesi canımı sıktı.hem de çok sıktı.ve farkında bile değiller.neyse açmayayım konuyu zaten bu yüzden eşimle de kavga ettim ağladım annemden gizli gizli son gecemde:1no2:

neyse yeniden canımı sıkmayayım değil mi; değmez... bundan sonra herkese hakettiği değeri vereceğim ve kim olursa olsun fedakarlık yapmayacağım:ecrin_bebekeşim ve ailem hariç:asigim:)

akşam iftarda dışarıdaydık günlük eşimin işyerinden ailelerle.beklediğim gibi sıkıcı olmadı güzel geçti iyi ki gitmişizkaydirigubbakcemile5

neyse günlükçüm sonra yine uğrarım dolaşayım bakalım neler olmuş neler bitmiş kk daa.s.

naber günnük

iftara davetliydim eşim akşam vardiyasında diye kuzenle gittim ..bide sahura da davetliydim sırnaşık şey eşimden izini koparmıştım gidecektim baktım iftara gittiğimiz yerde bi türlü kalkamadık aha işte az önce eve geldim ordan sahura davet edildiğim yere gitmedim :bbo: zaten geç oldu 2 saat için gidilmez dedim..kocicimi de özlemiştim:asigim:
eve geldim sıpa uyuyo benneyaptımki kalk ben geldim kıpırdamadı bile
neyse artık sahura kaldıracağım cokacimcoook

Sevgili günlük sana ilk defa yaziyorum bugün
hayatimdaki bazi seyleri kavramaya calisoyrum bir yandan sevincliyim sonunda üniversiteyi bitirdim artik tamamen is hayatim baslayacak
ama ya sevgilim... 5 senelik sevgilim ne yapiyor anlamiyorum...
ona mesaj cekmistim sinavim var icimdeki hic bu kez gecemiyecegimi söylüyor diye..
cevap bile yazmadi...sormadi ne zamandi sinavin...
sinava girdim ben sevincimi yasarken icim cok buruk sevigli günlük...
aramadi sormadi bile nasil gecti sinavin diye...neden bukadar düsüncesiz sevgili günlük?
artik bilmiyorum...ben aramdim...mesaj cekmisti nasilsin falan diye ama sinavim aklina bile gelmedi..
bi kere bile sormadi... cok koydu bu bana...hayatimin öyle disindaki sevgili günlük
yoruldum ona hayatimi hatirlattmaktan sevgisine, destegine ihtiacim oldugunu söylemekten
artik bilmiyorum sevgili günlük... artik bu adamla neden bilrikteyim bilmiyorum
seviyormuyum yoksa icimdeki sadece 5 senenin aliskanligi ve ilgisizligin acisimi...
cok düsünüyorum sevgili günlük..ayrilayimmi diye onu bana bagliyan ne ki
cok üzülecek cünkü hic beklmedigi birsey ama yetmezmi benim üzüldügüm...
ne yapacagim ben sevgili günlük...ya ayrilirda kendim daha cok üzülürsem..okadar sey yasadim ben onunla...5 senemi paylastim onunla ama artik...sanirim inceldigi yerden kopuyor...
iyi geceler günlük

Günlük çok üzgünüm çok şirin bir köpek yavrusu sokakta can verdi. Kurtaramadım senağlamasenağlama Gitti yavrucak. senağlamasenağlama
Büük köpekler öldürdüler , doğa kanunu mu diyeceksin evet öyle ama işte yine de buna şahit olmak insanın içini yakıyor.Üstelik daha erken davransaydım yaşayacaktı belkide senağlama
Şuan kimbilir hangi çocuk , hangi hayvan zor durumda günlük, elimden birşey gelmiyor çok çaresizim çok. senağlama
Yapabileceğim tek şey kafamı kuma gömmek , unutmaya çalışmak, düşünmemeye çalışmak ama günlük her zaman başaramıyorum. Bu çaresizlik çok kötü çok. senağlama

iyi geceler günlükcüm,
suan saat sabahın 6sı ve yine yatmadım,
güya bugun erken kalkmayı planlıyordum ama bu durumda hiç yatmasam ancak erken kalkmış olucam..
burakla konuştuk bu saate kadar
o kadar başka ki yaşadığım,
sanki bi filmin içindeyim gibi,
arada bir kendime bakıyorum,
"deniz aptallaşma kızım" diyorum, "kendini bırakma,üzülürsün" diyorum.
ama yine filmin içinde buluyorum kendimi.
bambaşka biri ya, sihir gibi, farklı güveniyorum ona,
sanki babammış gibi güveniyorum,
ne düşünse benim için doğrusunu düşündüğünü bilerek güveniyorum.
kendimi ona bıraksam, bana benden daha az zarar vereceğini bilerek güveniyorum.
gece boyu konuştuk.
12den 6 ya kadar, (arkadaşlarımın deyimiyle) görmemişler gibi konuştuk,
ona doyamadığımı söyledim, doyamamak değil aslında ,hep az geliyor bir şeyler,
yüzüne dokunsam diyorum- öpsem, koklasam, sonra bakıyorum yetmiyor, bilmiyorum,
gittikce aptallaştığımı hissediyorum sadece...
konuşmamızın ilerleyen saatlerinde cam kenarındaki yatağıma yattım,
perdem açıktı, dışarıya baktım,
daha önce ağlayarak defalarca baktığım yerlere baktım,
içimden bir şeyler geçti, geçmişi düşündüm,
hayat film şeridi gibi geçer ya, öyle oldu,
o yatakta ağladığım zamanlar,
2 senelik erkek arkadaşıma telefonda "beni nasıl aldattın, hemen gel yüzyüze konuşucaz" diye ağlayarak bağırdığım an..
diğer çok sevgili erkek arkadaşıma "madem beni sevmiyordun, neden hayatımı değiştirdin,neden beni eve hapsettin, ben picasso muyum sabahtan akşama kadar resim yaptım, hiç mi için acımadı?" dediğim an.
hatta daha önceleri geçti aklımdan,
bütün mutsuzluklarım..
geçti hepsi,geride kaldı biliyorum, ya da geride kaldı sanıyorum,
herkesten türlü kazığı yiyen,defalarca aldatılan ben,
kendimi körü körüne ona bırakmışım,sadece izliyorum.
bu güvenimden,hislerimden pişman olmak istemiyorum, hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama bir yandan da devam ediyorum.
kaybedecek hiçbir şeyim olmamasının rahatlığı belki bu...

Ooooof günlükçüm ooofff! Napıcam ben bu stresle. Regli olmadım ve tüm o hamilelik belirtilerim var. Ama tam adet günümü bilmiyorum ve idrar testine de güvenmiyorum. Yarın kan testi yaptırcam. Ama yarına kadar nasıl sabredicem. Başım ağrıyor düşünmekten ve uyku bile tutmuyor. Bir insan akşam 1:30da yatıp, sabah 4:00 da kalkar mı yaaa! -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…