Kadınlar Kulübü Günlük

naber günnük :ecrin_bebek:
iki kelime bişi dökücem içimde kaldı valla kime anlatcağımı bilemedim
sen dinlersin beni günnüksenağlama

ben nefret ediyorum buzlar erimiyor içimde gıcık oluyorum
düzelmiş gibi gözüküyorum ama yok yok :1closedeyes:
hiç bi zaman da sevmeyeceğim sevemeyeceğim ...
keşke gelmeseydim seninle mirmirmirmir

merhaba günlük.
Dün geliyodum. Yarı yoldan geri döndümkaydirigubbakcemile
yazmak istemedim.
niye mi???
Hep hüznümü hep mutsuzlugumu paylaşamamki , birazda kendi içimle paylaşayım dedim(herzamanki gibi)

Dün yine annemle kavgaya tutuşucaktık. Ama ben yine suskunları oynadım.Yine bana susmak düştü.(nefret ediyorum susmaktan.bagırmak kırıp dökmek gelio bi an içimden geride boşver üzme anneni diyorum.)
Ne mi????
Kimi seçiyosun diye bana tercih sunuyo:kızgın:
(zamanında ahmetle bozuştugumda tanıştıgım aptalı öküzü ve diğeride ahmetimmmm oluyo)
(ahmetimle ayrıldıgımı bile bile bana bu soruyu soruyo. pek inanmıyoda aslında ayrı oldugumuza. öylede değiliz şükürler olsun ama bilmesini istemiyorum bir süre bu ilişkimi)
gelelim tercihe.
hangisini seciyosun dedim. sinirlerim oynamaya başladı.
seslenmedim.
bir daha sordu.Yine seslenmedim
3. soruşunda ben artık kimseyi istemiyorum.
Evlenmicem bunu bilin dedim ve sustum.

Beni o güzel mutluluktan mahrum ettiler işte:çok üzgünüm:
Ya kim istemez evlenip bir yuva kurmayı kim istemezki.
Ben sevdiğimle yuva kurmak istiyorum
,Kocam bana dokunurken ona karşı hiç birşey hissetmek istemiyorum
ona sevgi aşk hissetmek isterim. Onun bana dokunması için yaramazlıklar yapmak isterim.
Çok mu????? beee günlük çok mu??????? şey
Eğer bu benim hayatımda cok şeyse. Yaşamamın hiç bi manası hiç bir anlamı yok o halde.

(daha annem hangisini secersen bkabule dicem diyo. ''bende yedim dimi'' YEMEZLER.
Asıl zoruma giden o tanıştırdıkları köpeği istememe ragmen şıklara koyması. onu adam yerine koymayan ben karşıma gelenler adam yerine koyuyor.anlıcan annemle başım dertte , şeytan diyoki bir gece kalk eşyalarını topla not dahi bırakamdan bırak bu şehri diyo.Geriye dönüp bakmadan cek git diyo. Gitmekle kaçmakla hiç bir şeyi halledemen kızım diyorum.)
eşşekliğime doymuyorum. o aptalı tanıyım konuşum demekle:mymeka:
başıma sardım resmen:kızgın:(hala beni unutamıyormuş. ben evet desem ailesini hemen getiricekmiş. cok bekler-tatlicadiarzu-)

Küçük teyzemle gecenlerde konuştuk. dedimki ona teyze annemin yaptıkalrı zoruma gidiyo.
Ben onlar için hayatımın bir çok fırsatını tepmişken onun bana bu denli baskı kurması zoruma gidiyo bana bir el oglu için bakı kurması zoruma gidiyo. dedim.(o birşey demeden odama gittim cünkü ağlıcak durumdaydım. kimse görsün istemedim gözyaşlarımı)
yanıma geldi. sen sana dooğru olanı sana yakışanı yapıcagından eminim.
kararın ne olursa olsun vazgecme dedi(ahmeti biliyo.)

neyse günlük yaaaaa analttıkca daha fena oluyorum. Belki içim acılır diyorum ama yok acılmıyo karanlıkalr cöküyor üzerime.

Şunuda biliyorumki... acayip sabırlıyımdır. Patlayıncada napıcam hiç belli olmaz.Korkuyorum kendimden:çok üzgünüm: Patlıcagım andaki kendimden korkuyorum:çok üzgünüm:

allahım neydi günahımmmmmmm
Günahım neydi allahımmmmmmm
dualarımla yalvarmıştımmmmmm
onLa olmaktı isyanımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
can yoldaşım arkadaşımmmmmmmmmmmm
kaderimdiiiiiiiiiiiiiiiiii
SEN YAZMIŞTIN.......​

aynen böyleyim işteeeeeeeeeeeeeeee:çok üzgünüm:
allahım sen bana dayanma gücü ver.

Yüregimde bir çocuk Sevinçle hüznü Bir arada yaşıyor Bir elinde umut çiçekleri Digerinde mutsuzluk dikenleri...

günaydın günlük..
hastalancakmıyım ondan mıdır bilmiyorum ama nolur sanki bende şımartılsam...çok mu zor,istediğim ufak bir çikolata almak...bu kadar zormu hatırlamak...

sabah kalktığımdan beri dilimde eski bir şarkı
nerden dolandıysa günnük
dur sanada söyleyim sende hatırlarsın a.s.

durupta söyleyemediğin adımsa gizli kapaklı
sewda türkileri tuttursan ya sen telli duwaklı
yanıma korlar mı adam seni
koparır acıtmazlar mı bni nafile
yanar elim dudağım
seni bana yar ederler mi,seni bana yar ederler mi..?

yağmur bulutu unursa,
dalında çiçeği kurutursa
yar benden utanırsa
düşündüm düşümden ayrı kaldım...

ne yazayım be günlükkkk . . . yada nereden başlıyayımm. . .sevdiğime sevildiğime bir deil bin pişman gibi hissediorum kendimi . . .duygularım allak bullak olmş bi vaziyette.içimde her bir zerremi kemiren bi böcek war sankii.beynim örümcek ağı gibi .yada sarmaşık. . nereye saracağını bilmez haldeyim.mutlumuyum mutsuzmuyum iyimiyim kötümüyüm inanki bende bilmez oldumm .diorumya karmakarışığımm. .sevmek acı çekmekmi günlükkk.yada hep ağlamakmı.böyle olduğunu bilseydim severmiydimkii.sevmezdim heralde.keşke dünyaya yeniden gelmek gibi bi şansım olsaydı .aşk beni ben aşkı unutsaydımm. sevmeseydm sevilmeseydimm.yaşasaydım hayatımı mutlu gözlerle.artık sorunlarla baş etmekten çok sıkıldım .yoruldumm. bunaldımm.biliomusun günlük artık olaylara doğru bi şekilde bile bakamıorum .yanlışı doğruyu ayırt edemz haldeyim.kime hak vereceğimi bilmiorum.derdimi anlatacağm kimse yok etrafımdaa.canımm ciğerim dediğim kimseyi göremiorum .yanlızım anlayacağım .tek başımayımm.etrafım kalabalık olmasına rağmennn yanlızlıkk kolumu bırakmıooo :çok üzgünüm:​

merhaba günlükçüm.
ben geldım,bırkac gündür sana yazamamıstım.
bu gecen zaman sarfında ne mu oldu?tabıkı hıcbırsey..sadece sinirlerim gerıldı,stresten gece boynum tutuldu.oyle cok agrıdıkı.
dun malum kaynanamlardaydım yemekte.:dilcikar:
her zamankı gıbı yıne cogu seyi ben yaptım.
yemek,tatlı,salata..cokacimcoook
dıyeceksın kı elınde mı kalıcak ne olmus yanı yaptıysan.
oyle degıl be gunlukcum.benım bebegım yok dıye bır mazaretım yok dıye ıslerın bana kalmasına sinir oluyorum.,
dun yıne eltim vardı.o cocuklarıyla ilgilenirken bense yemek telasesındeydım.
oyle cok agrıma gidiyorkı gunlukcum..
bu günlerin herkes hesabını verıcek.bakalım ben hamıs oldugumda banada benım yaptıgım gıbı ozverılı davranacaklarmı..kaydirigubbakcemile
hayırlısıyla melegım bır gelse artık gunlukcum.
yarın doktora gıdıyorum bakalım bu ay yumoslarım ne alemde..:sm_cool:
ınsallah yeterlı olgunluga gelmıslerdır.sana guzel haberlerle donerım.
sınav sonucum henuz acıklanmadı gunlukcum..hayırlısıyla ınsallah ondan da guzel sonuc alırım..
hersey ona baglı..

buraya bırseyler yazarken kocıs geldı.aksama ıftara tek basınaymısım gunlukcum.
işi varmıs.
gelırken bana ekmek almasını soylemıstım unutmus gunlukcum.
nasıl sınırlendım.dıyeceksın kı bır ekmek ne olucak,gıt sen al..kaydirigubbakcemile3
ama olayın boyutu farklı gunlukcum.:1shok:
evlılıgımız son derece sıkıcı ve monoton ılerlıyor.
kocıs yıne herzamankı gıbı vurdumduymaz.
hatta sureklı bırseyler dusunuyor gıbı duruyor.aklında sureklı bırseyler var gıbı..
gozlerı eskısı gıbı sevgı dolu bakmıyor gunlukcum.bana ılgısı cok az.:nazar:
hatta bugun ekmek almayı unuttugu gıbı yarın doktora gıdecegımı bıle unutmus.

bunlar belkıde buyutulecek seyler degıl küçük seylermıs gıbı gozuksede;sanırım sorunun temelı kocısın ilgisizliginden kaynaklanıyor.dogum gunumde hıcbırsey yapmaması halen beni cok üzüyor.ustelık bunu telafi etme sansı vardı.
buarada yenı bır karar aldım yarında doktora gıdeyımde bır daha doktora felan gıtmem.
artık kendı halıne bırakıyorum herseyı..
kocısın aklı basına gelene denk,bıraz daha bana karsı özeverılı davranana denk hıcbırsey yapmıcam..:1no2:

cok yalnızım buralarda belkıde onun verdıgı bır karamsarlık var bılmıyorum ama hayatımızda artık yeni bir soluk yeni bir heyecan olmalı günlükçüm..
ınsallah sınavımı gecerımde hersey biraz daha yoluna girer..:Saruboceq:
buna cok ihtiyacım var.
sımdılık bu kadar gunlukcum yarın doktordan gelınce yazarım yine sana..
hoscakal..

Son düzenleme:
zeynep gene ben..
ay okulda herkes oruç tuttuğumu biliyo şimdi asğzımı bile oynatamıom anlarlar die..
ne zormuş yaa.
ben benim gibilere kızardım ama insan oruç olmayınca herşeye dikkat edemio gayriihtiyarii.

zeynep gene ben..
ay okulda herkes oruç tuttuğumu biliyo şimdi asğzımı bile oynatamıom anlarlar die..
ne zormuş yaa.
ben benim gibilere kızardım ama insan oruç olmayınca herşeye dikkat edemio gayriihtiyarii.

Ben de mi bir eksiklik vardı bilemiyorum…
Ama diğer genç kızlar gibi hiç evlilik hayalleri kurmadım ben.
Gelinliğimin modeli, evimin eşyaları, düğünümün şatafatı hiç süslemedi rüyalarımı.
Bir beyaz atlı prens beklemedim.
İyi ki de yapmamışım bunları.
Hiçbir hayal, hiçbir beklenti karşılaştıklarımla, bulduklarımla, bana nasip olanlarla kıyaslanamazdı herhalde.
Nereden başlasam bilemiyorum.
Şükretmek için önce nimetin farkına varmak, farkına varmak içinde bolca söylemek gerekirmiş.
En azından kendine söylemeliymiş insan bunu.
Benimki de o hesap olacak şimdi…

Tasavvurların çok ötesinde biri olarak çıktın karşıma.
Siz tam birbirinize göresiniz diye bizi bi araya getirenler aslında haksızdı.
Ben daha bunu ilk görüşmemizde anladım.
Evet, ben sana göre değildim.Sen bana “fazla”ydın..
Sense hiç kimseye göre değildin. Herkes sana “az”dı..
Bir insanın, hele ki bir erkeğin bu kadar sabırlı ve sakin olabileceğini bilemez, düşünemezdim ben senden önce.
Sözlerinin nereye gideceğini düşünmenin nasıl da güzel olduğunu sen de gördüm.
Sabrın nimetlerini sende tattım.
Ama miskince bir sabır değildi sendeki.
“aktif sabır”…
Önce elinden gelenleri eksiksiz şekilde yapıp, gerisini acele etmeden beklemek.
Sonuçlarına razı olup, tevekkül etmek…
Bir insan bu kadar tertipli, düzenli olamazdı benim bildiğim.
Pimpirik boyutunda bir düzen değildi bu.
İç hayatındaki ritmin,dışa yansımasıydı belki de..
Bu kadar şefkatli olamazdı hiç kimse.
Şımartmayı bu kadar sevemezdi bir erkek..
Ama sen öyleydin.

Daha evleneli 15 gün olmuştu ki, suçiçeği oldum.
Beni hastanelere taşıdın.
Sonra guatr,sonra bademciklerim,sonra defalarca nezle,grip,sonra bir düşük,şimdi de hamilelik..
Yıllarca okumak uğruna anne baba hasreti çeken bana, bir eşten çok daha fazlası oldun sen.
Yeri geldi anne-baba şefkatini gördüm sende..
Yeri geldi tam bir eş oldun bana,benim yarımdın,beni tamamladın..

Yeri geldi bir arkadaş gibi çılgınca oyunlar oynadın benimle a.s
Kah bilgisayarın başında,kah elimizde kağıt kalem,kah dart tahtasının önünde deli gibi eğlendik seninle..
Yine bir gün önümüzden bisikletiyle gecen bir çocuğun arkasından bakarken fark etmeden aynı hayali kurduk.
Bizim de iki bisikletimiz olsa beraber nasıl da gezerdik kim bilir a.s
Ertelemeyi hiç sevmezdin..
Ertesi gün bir bisiklet aldın.
İkincisini almayı benim hamileliğim sonrasına bıraktın, mecburen kaydirigubbakcemile3
Sen bana çılgın dedin, ben de sana…
Biz aslında çocukluğumuzu da beraber yaşadık seninle.

Sonra liseli âşıklar gibi parklar gittik.
Ankara’da gezilebilecek tek yerlerdi zaten parklar.
En uzak olanlarını seçtik.
Akşamüstleri çıkıp, 3 vasıta değiştirerek gittik arabamız yok diye.
Gece 12lerde girdik eve.
Bir dediğimi iki etmedin.
Benim bile unuttuğum isteklerimi, belki bir cümle içerisinden anlayıp beni bile şaşırttın, hiç geciktirmeden elinden geleni ardına koymadın.

Hakkımı hep gözettin.
Kimseye laf söylettirmedin, hep kolladın, hakperest oldun.
Bana benden iyi baktın, herkesten çok sahip çıktın.
Sana yaslanmayı hep çok sevdim.

Kaç kere uykularımdan ağlayarak uyandım hamileliğimde..
Hepsi de seninle ilgiliydi kabuslarımın.
Hepsi de bana sensiz olamayacağımı bir kez daha hissettiriyordu.
Şu hayatta en kıymetlimdin sen benim.
En değer verdiğimdin.
Kıyamadığım, öpmeye koklamaya doyamadığımdın.
Kollarında huzur bulduğum, sıcaklığıyla ısındığımdın.
Canımdan cansın sen benim.
Ve Allah çok şükür ki senin canından bir canı da şu an karnımda,içimde taşıyorum..
Nereye gitsem onu da götürüyorum.
Artık onsuz da olamam, bunu çok iyi biliyorum.
Sizler için yaşıyorum..
Bu nimetlere nasıl layık olucam hiç bilemiyorum..
Seni çok seviyorum kocacım..

İYİ Kİ DOĞDUN,İYİ Kİ BENİMLESİN.. MUTLU YILLAR...

Sevgili günnük;
Öğretmenlik zor işmiş anladım.mirmirmirmir
Hiçbir şey bizim zamanımızdaki gibi değilmiş.
Kitaplarda yazanlar kitaplarda kalıyormuş sadece,öğrenciler üzerinde yaptığı tek etki azıtmalarıymış bugün anladım.
Püsük'ün yazdıklarına katılmamak elde değil.
Üzücü ama doğru
Öyle öğrencilerim var ki bir şey sorduğunda cevap verme gereği bile duymuyorlar.
Bildikleri tek şey kavga etmek ve okuldan kaçmak.
Ve bunlar sadece minicik bir 7. sınıf öğrencisi.
Bu şekilde olmalarında tabiki idarenin etkisi çok büyük.kötükedihüso
Küçücük bir okul ama disiplin sıfır.
Çocukları dayak arsızı yapmışlar.
Bugün resmen öğrencilerim dedi ki "Öğretmenim siz birini dövün bakalım sınıftan çıt çıkıyor mu?"
Nasıl yaniCADIARZU
Hani bize öğretilenler?
Kafam allak bullak günlük
Disiplini sağlamak için illa dayak atmak mı gerekiyor?
Minicikler yasenağlama
Nasıl bu kadar azıtabiliyor,nasıl böylesine saygıdan uzak oluyor bu çocuklar.
Ne yapmam gerek hiç bilmiyorum:nazar::nazar:

Günlük,

Ben dün akşam Müdürümü öldürüyordum az kalsın.
Valla billa ama niyetim kötü değildi ya. gamyoncuiremsu
Şirketin iftar yemeğindeydik. Müdürüm de karşımda oturuyordu.
Böyle Adana servis ettiler ama hani dondurmaların tahtadan çubukları olur ya, öyle bir çubuğa hazırlamışlar, öylece getirdiler.
Neyse, ben de eti sıyırdım tabağa, o çubuk elimde kaldı tabii.
Aman bi espri yapayım yalandan diye dedim ki "aaaa bana bedava çıktı bundan"
Günlük ... adam lokma ağzında güleyim derken bi tıkandı bi tıkandı.
Ruhunu teslim ediyordu valla ya. Tabii ben de. Neyse kurtardılar da rahatladım.
Ben hep böyle absürd espriler yapıyormuşum, espri yapmayı yasakladı bana :1no2:

Naapim ama günlük ya, dondurma çubuğunda adana gelirse insan tutamaz kendini. :sm_confused:

Bedavamı da vermediler ayrıca :kızgın:

canim günnükümmmmm....
bugün yine bildigin gibiyim is cok yorucuydu...
inan bana her gecen gün meslegin olmayinca normal bir isci olarak calistiginda ne kadar ezildigini anliyorum....
allahtan okulumun bitmesine az kaldi...
aslinda simdide yine kendi meslegimi yapabilirim ama ofis isi her zaman isi birazda eve götürmektir....
yani o mektubu gönderdim mi, ne bileyim onu faxladim mi, bunu isleme gecirdim mi diye...
ama böyle isim bitiyor eve geliyorum kafam rahat ama bedenim bitmis bir durumda dönüyorum eve o baska....
neyse günnüküm ben icimdeki "o" varya hani ona bir seyler yazdim seninlede paylasayim istededim...

birgün daha gecti yine sensizdim
birgün daha bitti ben yine kalbi kiriktim
biz seninle aski, o askin acisini, umudu, hasreti paylastik
cok masal dinledim sesinden
cok yalanina sahit oldum
seninle rüya oldu hersey
oysa ben adini gercek koymustum
nefesini
o sesini
beni benden alan sözlerini
unuttum, unuttum......

unuttum kelimesini sadece elim yazdi günnük....
sende cok iyi biliyorsunki ben unutmadim zaten unutmak icin hic bir sey yapmadim...
kendine ve kizlara cok iyi bak günnük....

merhaba günnüküm..
walla aslında farklı bişey yok ..ama gel gör ki yazmak alışkanlık oldu sana ...
eskiden yazdığım bi günnüğüm wardı..yazarak rahatlayanlardanım aslında ben de..
şimdilerde digital günnüküm oldu sengözlerimebaksanab
bugün pek bişey olmadı günnükcüm valaa ne anlatayım ki ...
ya hava yağışlı oldugundan soluk duruyor.. içim kararıyor valla.. :çok üzgünüm:
günnük herkesin hayatında bi karmaşıklık war.. nasıl bi senaryo içindeyiz vallahi.. brezilya dizileri halt etmiş:dilcikar: dert de hep özel hayatta be günlük..sallama diyorum kendime.. çok şükür önemli bi sorunun yok ailen yanında sağlıgın yerinde..a.s tamam iyi güzel ama insan hani aşk anlamında da biraz keyifli olmak istiyor ..cok mu istiuorum ki:sm_confused:
ama günnük o kadar karışık ki durum.. beni seveni ben sevmem ,benim sevdiğim ne hisseder onu bilmem :bbo:
bi belirsizliktir aldı başını gidiyor valla.. bi dur demek lazım bi yerde yahuyasakkelime
günnük yine de Allahım büyük dert tasa vermesin.. yağımızla kavrulcaz böle napalım.. bi gün yuppi mutluyum :teytey: yazarım ben de ..:eek:
günnük yemek fazla kaçtı yaa :/ ay yemegi yiyince bi ağırlık da çöktü tepeme..
günnük de bakam bana bu akşam ne dizisi var.. ?? bilmiyomusun sen de.. fisfisfis
aman günnük canım cicim günnük hadi sana iyi akşamlar .. sonra uğrarım yine :)

Iyi geceler günlük,

Bugün cok yorucu ve stressli gecti, benim ufaklik hastalandi malesef gece daha uyandi istifra etti sonra sabah ablasini okula götürürkende biraz cikardi, büyük kizimi okula biraktiktan sonra hemen doktora uctummmm, Sükür kücük bir infektionmus....:ecrin_bebek:

2 Saat bekledim doktorda, eve geldim kizi yedirdim icirdim, yarim saat sonra yine ciktim büyük kizimi okuldan almaya hadi ordan alisverise hadi eve hadi evleri toparla hadi yemek yap hadi su hadi bu derken inanki günlükcüm resmen pestililm cikti bugün.....kafamçokkarıştı

Saniyorumki Kadin olmak Anne olmak dünyanin en yorucu isi, ne mola verebiliyorsun nede ben bu isten SIKILDIM cikmak istiyorum baska is bulacam diyebiliyorsun... Ama gelde erkek milletine bunu anlat...:sm_confused:

Ne varki evin isi bir bulasik bir camasir diyor sevgili kocam yemin ederim 24 saat bile tahamül edemez benim tahamül ettiklerime.....ama can can konusur bilmislik taslar bana...:1closedeyes:

Ama ben artik eski gülsüm degilim, eskiden salak kafam aman evim dörtdörtlük temiz olsun aman yemegim yok aman su aman bu diye diye kendi kendimi öyle bir yipratiyor öyle bir baski altina sokuyordumki olan bana oluyordu sanki madalya takacaklar, birak ya dedim sonra kendime ne icin kim icin bu kadar kendini mahf ediyorsun.....:1no2:

Simdi öyle degil vallaha, kendimi ev islerinle yiyip bitirmiyorum, bazen ortalik darmaduman ben kizlarimla puzzle yapiyorum resim yapiyorum, veya aliyorum onlari disari parka cikiyoruz güzel havalarin tadini cikartiyoruz!!!:icecream:kaydirigubbakcemile2

Bundan sonra böyle günlük bugünki felsefemi soracak olursan :kahve:

Yasamak icin ögren, ama ögrenmek icin yasama, hayatin tadini cikar.....:icecream:

Iyi geceler benim suskun ve sabirli arkadasimmmmŞeniz

gunlukcum meraba
sana hep yazdım sıldım yazdım sıldım sımddı yazıyorum ama sılmıcem...
sen benım suankı ıc dunyammı kk'nın konularını takıp edıyosan bılırsın
.........................................................
.................................................................
..........................................................................
................................
................
....
ya gunlukcum ıste boyle
ben haklıyım dımı
artık ben buraya kadar getırdım ılerı gıtmıyo
beklıyorum artık senle beraber beklıcez
burda arkadaslarım var derdımı paylasıp kader bırlıgı yaptıgım ......yalnız degılım yanı .........bıde sen varsın benı yanlız bırakma
sımdılık hoscakl hep benımle kal ıyı geceler.........:)

günnük kendimi çok fena boşlukta hissediyorum benbenneyaptımki
bu ben deilim.. ben eski ben deilim.... kızıyorum kendime.. sadece kendime:mymeka:
bundan sonra farklı olmalı.. aldığım kararlar karar olarak kalmaktan ziyade uygulamada olmalı:kızgın: irademin bu kadar zayıfladığına inanamıyorum yaaÇok üzgünüm çoook
kendimi toparlamam lazım ...zaafıma karşı savaşabilirsem tabibenneyaptımki (ki hala yapabilirsem diyorum yaa olabiletesimi kalmış bunun olacak olmalıÇok üzgünüm çoook)
neyse günnük anladın sen beni ..iç savaş var anlayacağın... :mymeka:
ii geceler günnükmirmirmirmir

doğum günüm nasıl mı geçti günlük...
ilk kez bu kadar sıradan geçti..boşver...:kahve:
ne kadar kuruntulu bir insan oldum ben ya..kendime gelmeliyim artık..
dünyayı kurtaracağım sanki yahu bir rahat ol ya nedir bu olumsuz düşünceler...
herşey olacağına varır..bak okul açılacak yakında,son yılın,işin garanti,çalışıyorsun,yabancı dil kursun garanti..bu zamanların tadını çıkarsana..daha Allah tan belanımı istiyorsun..tövbe ya...
kaydirigubbakcemile
evet şu bir gerçek ki çocukluğumu özlüyorum ama Allah bugünümü aratmasın...
çok şükür sağlığımız yerinde..:Saruboceq:
yaa böyle günlük kendime kızmaya başladım artık
:mymeka:
neyse Allah sonumuzu hayır etsin inşallah..:Saruboceq:
iyi geceler kk
a.s.

(Bu da görümceme itafen...söyleyemiyorum yazayım bari..)

Kontesss….

Hanedanların beyleri..sarayların kralları…şatoların kontesleri ....
İnsan giyinir mi…Giysi insanlaştırır mı!!!!!
Her dağın ardında bir ova..her ovanın tepesinde bir dağ mı vardır?

Kaf dağından bakanı görmek…Bakanın ayıbı değimlidir ki görmez kendini…Hakir görür yaradılanı..
Giydikleri üç kuruşluk çaput değil midir…görmez kendini…taht kurar bedenine…
Ne menem bişeydir ki hanedanların beyi..sarayların kralı..şatoların kontesi olmak..
Bir kefenin ardındaki et parçası değil midir bizi benzer kılan…

Eyvah…
Eyvah ki ne eyvah…
Boş fikirler evrene yayılır akıl olmayınca…
Ahlak olmaz akıl bedene set çekmeyince…

Uyursun melek uyanırsın şeytan…
Aynı kan..aynı karın…
Fenalığına mani olmaz…

iyi sabahlar günlükmirmirmirmir
saat 6'ya geliyor. ben hala yatmadım.
eski günlerdeki gibi sabahlıyorum yine.
aslında 1-2 saat önce yatmayı planlıyordum, burakla konuştuk telefonda,
sonra bilgisayarın başına geldim,
kapatıcaktım,sayfaları tek tek kapattım, sonra sinirim bozuldu anlamadığım şekilde ağlamaya başladım.
hala da anlam veremiyorum.
mutsuz da sayılmam ki...

okul programımı yaptım, iki günüm boş haftaiçihihoyyyt
inanılmaz bi mutluluk veriyor bu bana.

annemle çok iyi değiliz sanırım, nedense yanımda durmak istemiyor artık, üzerine gitmiyorum,böyle olsun bakalım şimdilik.CADIARZU

burak'ın teklifini sonunda kabul ettim sanırım günlük.
açıkcası olmaz diye düşünüyordum,
iki gün önce gece bunu ona açıkladım. "peki" dedi.
inanılmaz bi boşluk oldu bende günlük.
ramazan olmasa gidip bi yerlerde içmek istedim,
11 civarı çıktım sokağa, boydan bi yürüdüm geldim, nefes alamadım.
alışmışım ona farkında olmadan,
sonra tekrar konuştuk ben ona bunu söyledim- alışmışım dedim,
oda bensiz yapamadığını söyledi.
isim koyalım artık ilişkimize dedi, koyalım dedim. koyduk :eek:
şıpsevdi derler-hızlı kız derler bana biliyorum.
kimse,hiçbir arkadaşım da buraktan gerçekten hoşlandığıma inanmıyor,
ama kalbim çok kırıldı bugun günlük,
kız arkadaşlarımdan biri bana, burakla 20 gün veriyorum en fazla sana dedi.
eski çapkınlardan olabilirim,ama bu başka günlük..:nazar:
zamanla herkes görecek biliyorum,ona karşı çok şey hissediyorum:eek: ama ilk ondan duymak için susuyorum,
önce o söylesin sonra ben de duygularımı basına açıklayacağım günlük :1hug:
iyi sabahlar günlükcüğüm ve okuyan tüm arkadaşlar,umarım gününüz mukemmel geçer a.s.

Günaydın günlükcümmmm

bu gün hayata güne olumlu pozitif başladım. Öyle cok özlemişimki hiç gitsin bitsin istemiyorum:1hug:
inşallah hep böyle giderim
Bunun nedeni şu;

Dün akşam iftarını yenkemle(dayımın eşi) Sankonun verdiği davete gittikhihoyyyt
Güzeldi. Yeni kişilerle tanışmak aynı ortamı paylaşmak gercekten bana azda olsa iyi geldi:
Masamızda bulunan bir tanışın eşine gıcık oldum öküz adam aynı öküz hatta hödük:mymeka:
(rezil etcem seni burda dur sen -tatlicadiarzu-)
Bunların 2 cocugu vardı biri 1,5 yaşlarında falan diğeride 6 falan vardı.
Ezan okundu.Adam suyu içti başladı yemek yemeğe:1shok:
yenkem şaşkın ben şaşkın:roflol:
kadının kucagında biri biride banada ver die diretiyo
kadın hala suyu içemedi. dayanmadı yüreğim verin bardagınızı suyunuzu doldurum dedim.
doldurdum içti.
Yemek yiyemedi işte:
adam tek başına yedi cıktı kenara
ver karıcım veya her neyse ben yedireyim der.
daha cok şey var işte.
İçimden dedim ah ah ehmetim olcektiki :asigim:
gösterirdi ona centilmenliği
Yemek bitti cıktık dışarı.
yenkemle onları cekiştiriyoz. oda düşünmüş dayımı yani. canım burda olsaydı bunun gibi yapmazdı falan diye

işte böyle günlükcük.
şaşırdın mı? neee
şaşırma beeee daha ne mutlu günlerimi senle paylaşıcam
daha ne sevinlerimi mutluluk göz yaşlarımı sana anlatıcam.
yeterki sen dinlemesini bil:mymeka:
ha birde karşımda kabak gibi durma yaşam belirtisi ver:lepi:
(sıyırttım mı? neeeekafamçokkarıştı)

neyse ben gider. Diğer topicler özlemiş beni

X