Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük gunaydın...
dün çok hastaydım, sabah geldim şirkete gün içinde yapilacak işleri 30 dakkada hallettim sonra vınn eve kaydirigubbakcemile2
kabul günümdü herhal, her 30 dakkada bi telefonum caldi zehir oldu uykum
şirkette halledilecek onemli işler var acil bi tel gelebilir diye kapatamadim da...
neyse bugun bomba gibiyim çok şükür sengözlerimebaksanab
şikayetlerim üstüne gün içerisinde armatör firmadan yetkililer gelicek, canlarına okiyicam günlük şakkıdı
yarın nihayet uzmanlık sertifikamı alıcam, aylar sonra kurs arkadaşlarımla iftar yemeginde bulusucaz çok heyecanlıyım, ayrıca basın da orda olucak....
forumla ilgili pek soyleyeceğim bişi yok
arkadaş listemi yeniden düzenledim :lepi:
haa bu arada zabah tca ile konustuk, sesi kısılmış haspamın beter olsun :ecrin_bebek:
düldülüm iskenderuna, baba ocagına gitti :çok üzgünüm:
şimdiden çok özledim onu :Saruboceq:
yine kaldık eskisi gibi 3 salakşörlersenağlama
neyse günlük işim var senle uğraşamiycam
dua et, yarın ki iftar yemegünde yaşuhlu ve hayvan gibi zengin bi sürü adam olcak
işallah birini keklerim :CüvCüv:

merhaba günlük

bu gün hiç ama hiç iyi değilim. Küskünüm kendime küskünüm hayata kırgınım yaşamasenağlama
bu durumdan en az bende sen kadar sıkıldım. elimden gelen bütün mücadeleyi veriyorum en ufak şeyde kayıp ediyorum mücadelemi. aynı okyanusta kaybolan gemi gibi
oysa ne cok şey atlatmıştım ne cok şeye gögüs gelmiştim. Tüm benliğimden aferim almıştım
Şimdi tüm benliğim yazıklar olsun diyorsenağlama
doğru işte baştan sona doğru yazıklar olsun bana
mücadele edemediğim için. herşeyi kafama taktıgım için kendime acımadıgım için
kendimi düşünmediğim için
YAZIKLAR OLSUN BANA!!!!!!

Ümitlerim mi??? Kelebekler kadar yaşıyolar artık.

diyorum bir yerden tut hayatın ucunu elbet gerisi gelicek. iten olucak ellerime basan olucak canım cok yanıcak ama bırakma orayı yine diyorumkaydirigubbakcemile
yok yok yok yapamıyorum
sanki bir şey bekliyorum. mücadele etmek için.
hazır olmak mı? , birini mi???
hiç bilmiyorum.

bu gün öyle güzel bir rüya gördümki günlük hala etkisindeyim.

araba gibi bi şeydeyim baya insan var. sanki yarışma yapılıyomuş gibi yollardan geciyoruz.
yollardan geciyoruz ama tam alt kısmımızda harika bir su akıyor. öyle berrakki.
tümsekli bir yere geliyoruz.Biri bagırıyo burda dikkat edin öle bilirsiniz diye. Ben korkudan gözlerimi kapıyorum.
Neyse orayı geciyoruz sag salım. yan tarafımızda deniz. Biraz uzak gibi.
Bi arkadaşımı görüorum cocuguyla. Yanına gidiyorum dur cocugumu uyutayım gidelim sahile diyo.
ama uyumuyo cocugu gidiyoruz sahile oturuyoruz.
elimde tabak ve kaşık (cevredede baya insan var sanki mübarek gün gibi. hani şu bahar geldiğinde insanalr bir eyrelere gider dualar falan yapar onun gibi bir şey)
elimdeki tabakda ufak turşu ve (yanılmıyorsa) mısır vardı. (sapından ayrılmış mısır vardı)
arkadaşım bunalrı kaşıkla denizde at dilek dile diyo.
birinci kaşıgım ahmetimle evleneyim allahım diyorum.
ikinci kaşıgım ahmetimlem mutlu bir evliliğim olsun.mutsuzlugumda olabilir ama atlatamıcagımız mtusuzluk yaşatma bize rabbim diyorum.
üçüncü anneme babama uzun ömür ver
dördüncü babama bol kazan ver rabbim diyorum
son kaşıgıda herkese bol kazanc ve uzun ömür ver diyorum.
bakıyorum tabakta biraz daha kalıyo onuda tabakla atıyorum denize ve yine ahmetimle mutlu olayım diyorum.:asigim:

birazdan bakıcam rüya tabirlerine

ahmetimi cok özledimmmmmmmmmmmmm
en son dogum günümde görüşmüştük.
ona sarılmayı elini tutmayı.
onunla yolda yürürken ona bakıp nasıl sevdigimi öğrenmeyi özledim
kısaca cok özledim onuuuuu
bayramdan sonra görüşücez taaaaaa:çok üzgünüm:
allah yarattı demem sarılıp hiç bırakmıcam 5-6 saat kaydirigubbakcemile3

biliyomusun günlük onla konuşmayınca ona olan güvenim eksiliyor.
ama konuşunca sesini duyunca öyle güvenim artıyoki
herhalde ilk yılımız ondan böyleyim diye düşünüyorum
güvenimi bir kez sarstı ama bir kez daha o hatayı yapıcak insan değilki o
nasıl mı?
o bir şey yaparken önce kendini değil karşıyı düşünür helde o karşı bensem
asla tereddüt etmez düşünmekten
dicen zamanında bunu yapsaydı demekki yapamadık yenik düştü bazı şeylere
artık yenik düşmücek inşallah. ben onanasıl geliceksem oda bana öyle gelsin istiyorum
cogu insan mümkün değil diyo doğru mümkün değil
bizim bir nefsimiz onların bilmem kac nefsine eş değermiş.
banane bunalrdan bananeee
ben nasıl bekliyorsam ve bennasıl hakimsem kendime oda olmalı
benimde nefsim benimde zevklerim var.
neyse yaaaaa gene kendi bildiğimi okuyorumkaydirigubbakcemile

günlük dilin olsada konuş san lennnnn böyle karşında konuşuoz kabak cicegi duruyon len
bir dahaki geldiğime sende birşeyler yaz almıyım anahtarınılaelaelaelaelae

sevgili günnük mirhabaaa gamyoncuiremsu
uzun zmandır sana yazmıodumm kafamçokkarıştı çnkü yazacak pek bişiyim yoktu doğrusu kaydirigubbakcemile5 şimdide war olduğu sölenemezz aslında herzmanki gibi canım çok sıkılıo be günnüğümm . offf sıkıldım evde durmaktan .artık çalışmak istiorum ama iş bulmak gibi bi sorunum war .off offf ne yapcam ben ya .çokmu karamsarm yoksa :teselli: bu aradaa sevgülümm aşkım bidenem datlum sevgi pıtırcığım bayramdan sonra seni istemeye gelcez dedii :asigim: ama annem biraz daha bekleyin dedi :çok üzgünüm: çnküm abim kesin sorun yaratıcak :a015: ayyy sorunlarımı anlattıkça kendimi daha çok güçsüz görüorm .nesee günlüğümm herşeye rağmen çok şükür yaşıoruzz .hadi ben kaçtımmmm -tatlicadiarzu- byyy byyy :CüvCüv:

ben çok kıskancım malesef ve erkek arkadaşının msn şifrelerini çözdüm ve binlerce kız vardı artık girmedigini belirtti ben inandımda inanmadım yani msn si takip altında kızlarla onun adına konuşuyodum bi başka msnsinide çözdüm nerden bilim abisininmiş ve ben onunla her hangi biriymiş konuşmaya çalıştım kim oldugunu çözmek için neyse bizim bey efendi çok küpürdü zeytin yağı gibi uste çıktım tabi ay rezil oldum yaaaaaa:))))))

Sevgili günlükkkk
Geçen hafta perşembe okula başlamıştım ama labaratuarları ancak düzenleyebilmiştim temizlettim filan.Pazartesi gittim okula derslere girdim işte öğrencilerimle pek mini mini geldiler bana.Önceden stajlarımı da lisede yaptığım için ilköğretim garip geldi biraz. Yatılı okul olduğu için öğrencilerin durumu pek ii değil daha bilgisayarı yeni görenler var.Mause klavyeyi kullanamayanlar var bende panik oldum napcam ben ne yapmam gerekir hiç bilmiyorum günlük.Paintde resim filan yapsınlar dedim korkuyolar günlük mauseu oynatmaya filan korkuyolar,klavyeye basarkan elleri titriyo mirmirmirmir. 7 ve 8. sınıflar ii de diğerleriyle uğraşcam biraz.Bilgisayar labaratuarım çok güzel günlük 15 tane bilgisayar var biraz ama idare edilcek işte,akıllı tahta var sınıfta çok ii bişey aslında ama kablosunu bulamadım bulsam hemen deniycem ders anlatırken çok faydası olcak bana.Dersleri nası işleyeceğimi planladım biraz kafamda bayramdan sonra tamamen oturur heralde kaydirigubbakcemile5 ayyy çok heyecanlıa.s.
Öğretmenlik çok güzelmiş günlük Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahh

Good Morning Ms. Günlük,

3 gündür resmen donuyorum...:bbo:
heryerim buz gibi...arasira parmaklarimi hissetmeyecek
gibi oluyorum.....hemen ellimin üstüne oturuyorum :icecream:

Tamam disarisi soguk 10-15 derece arasi....
Ama Büroda benden baska bu kadar üsüyen yok...
Orucdanmi aceba :uhm:

Dün mesela üstümde askili body vardi onun üstünde
inca kazak...onun üstünede kisa hirka giydim....
Baktim hala üsüyorum boynuma sal doladim....
ihhh ihhh :1no2: oda fayda etmedi resmen ceketimi giyip öyle
oturdum....sanki her an disari cikmaya hazirmis gibi...

Bugünde galiba gene aynisi olcak....

Donuyorum günlük Donuyooorrruuummmm....benneyaptımki..

Günlükçüm günaydın ;

Hani ben bebiş istiyorum ya , bu ay olmadı. Hastalanıyorum. Canım teselli etmene gerek yok. Biliyorsun üzülmüyorum ben. Haberin olsun diye söyledim. kaydirigubbakcemile3

Sana gelip işlerim az , şanslıyım dediğim günden beri de belim doğrulmadı. kafamçokkarıştı

Bugün Porto maçımız var günlük. İnşallah Morto olmayız. Çok tırsıyorum. şutarafagitti

Dün gece uykumda ayağıma birden kramp girdi. Anlamadım. Şimdi de ağrıyor bacağım ayakta durunca. Noldu ki acaba. Çabuk geçer inşallah. Sürahi nene gibi yürüyorum. :roflol: kaydirigubbakcemile3

Sen kendine iyi bak günlük. Bende güzel haberler yok anlayacağın. Senden ne haber? Bir de sana bakmak lazım. sositososito

sevgili günnük Allah belanı vermesin beddua mi ettin :mymeka:
az once arkadaşim aradi, neymiş efendim tic. odası başkanı dindarmiş
hayir şimdi sölencek şey mi bu
o kadar da plan yaptiydim
kıçım başım dekolte bi kıyafet giycek dikkat cekcektim oysa:çok üzgünüm:
ben napcam şimdi söyle elem tere fiş kem gözlere şiş kılıklı günnük benneyaptımki
nası koca bulcam konuş susma :mymeka:

selam şeriiii nabersin :smiley-cool:
beni soracak olursan ben iyiyim şekercim
işyeri işleri ve özel işlerim arasında biraz yoğun tempodaydım 2 gündür
ama son işimide bitirdim şimdi rahatım
artık K.K da fink atabilirim rahatça şakkıdı
dün başıma geleni sorma şekerim
bayramlık almaktan vazgeçmiştim ya kendime harcama yapmam lazım yoksa rahat edemem diye
gittim saçımı boyattım günlük
ama ne boyatmak hiç aklımda olmayan bir renkle(bakır) röfle yaptılar günlük
yok olmadı dediysemde biraz kullan değiştiririz dedi kuaförüm
iftardan sonra gittiğim için zaman kısıtlıydı
neyse eve gittim ama ölücem sinirimden
aynanın önünden geçicem diye aklım çıkıyo günlük :1shok:
çok asi bir kız oldum o saçla ve sabahı zor ettim ama uyuyamadım
hemen sabah gidip bakır röfleyi kızıla çevirttim
hala içime sinmedi ama saçım mahvolcak o yüzden bir on gün falan bu kırmızı kafayla gezcem günlük Çok üzgünüm çoook
kırk yılda saç boyattık öyle oldubenneyaptımki
işte böyle günlük on gün kırmızı kafa:ecrin_bebek:
he unutmadan gurbaya geçmiş olsun
çatlak patlağada söyle o zaten üşütüktü oruçla falan ilgisi yok yaneee
herkesleri öptüm şekerim Şeniz

pek kıymetlı gunlugum

hemen sınırlenıp geldım yıne buraya bu ınsanları anlamak gercekten zor
benım dana sewgılımle tartıstık uyuz ya ınsanı sınır edıo sonra msnı bırden kapatıo
guya trıp atıo pesındende sureklı benı arıo bende kapattım telımı:1closedeyes:
hemen ewı aradı acmıcam telımı dııp yuzunede kapadım ohh ıı yaptım
gorur o acmıcam ıste burnu surtsun bırazhihoyyyt
onun harıcınde okul daha baslamdı aksama kadar ewdeyım .
napcagımı bılmıorum ya offff...allahtan apartmanda bıkac dengesız komsu war
sureklı tartısıolarda ses oluo yoksa kafayı yerdım hergun bı olay polıs eksık olmadı
bınadan bu yılCADIARZU

hıı pazar gunu esek kafalı sewgılım kızkardesı kızkardesının sozlusu we ben ıftar yemegıne
gıttık.ay ordada sınır oldum ya uyuz kardesı sankı sozlusunu ılk kez gormus gıbı dıbıne
gırdı hıc konusmadı bızımle bıde arayıp dawet edıo terbıyesız abısındende mı utanmıo
anlamadım .kı ugur karsıydı bu kızın sozlenmesıne sozede gıtmedı zaten ılk kez tanıstı mustakbel damatla ama kız kardesı gayet rahattı.sap gıbı kaldık orda gercı bızde hep bırbırımızle konustuk ama ayıptı yaptıgı.aman keyfı bılırr cokta tın benım ıcın.

sacımı boyatıcam ama hangı renge hala karar weremedım dusunme asamasındayım.

bu arada sımdı yazdıklarımı okudum o konudan baska bırıne atlamısım affet gunluk
sınırlıyım kusura bakma

bugunluk benden bu kadar gorusmek uzere sekerım

günlük sence bu nilgün dayak mı sitiyo..
fotokopiyi kafasında kıracam yaa..
ne sinir bi kadın be üff...
allahm ya bide havasından geçilmio odtü mezunu die..
valla bi görsen bişeye de benzese keşke..
daima emir kipinden okul onu insan kipine bile koymadı.
oh canıma desin..

hello ben geldiiiiiiiiiiim
bugün sıkıcı bir hava var,yağmur yağacak gibi ama yağmıyorbenneyaptımki
bu hafta bana çok uzun geldi
daha bugün çarşambaymış
cuma olsa ne olurdu sanki:mymeka:
öğle arasında kooföre gittim kaşımı bıyığımı yoldurmaya
pek canım acıdı
ama suratıma meymenet geldikaydirigubbakcemile2
nerdeyse babama yaklaşmıştı bıyıklarımkaydirigubbakcemile3
ya ben galiba saçımda bi değişiklik istiyorum
ne güzel kahkülüm vardı
kocam tutturdu uzat kahkülünü bıktım kahkülden dedi
bende amaaaaan aşkııım kah küllüüüüüüüüü kah külsüz dedim:roflol:
tip tip bakıyor suratıma:lepi:
ben kahkülsüz halimi sevmiyorum yaa napsamkii
bide boyasammı acaba
ayy dur bi düşüneyim ben en iyisi:uhm:

canım çok sıkkın günlük çok
ailem daha gelmedi ama
telefonla bile benim canımı sıkıyorlar

niye bukadar üstüme geliyorlar benim hangi işim
süper olduki bu işim süper olsun
niye herşeyi dört dçrtlük istiyorlar

karşımdaki insanlar az yapalım diyorlar ben neyapayım günlük
ille yapın deyipte
kavga mi edeyim
bend ebiliyorum istemesini
bende biliyorum en iyilerle yaşamayı
ama neyapayım günlük

ben kariyer istiyorum iş istiyorum ailem
iyi bir ceyizim olsun istiyor be günlük
farklılık olurda bukadar mı olur.

yoruldum günlük hayallerimi ertelemkten
arada kalmaktan yoruldum günlük
hep idare eden anlayışlı olan ben oldum günlük
yoruldum günlük

herşeyin maddiyat olduğu
bir hayatta yaşamaktan yoruldum
samimiyetsizlikten yoruldum

senağlamasenağlamasenağlama

Günlük bu gurbaaa beni hep güldürüyor :) Allah ona hem zengin hem kişilikli bir koca versin. Yakışıklı olmayabilir -tatlicadiarzu-öyle nerdeee her yönden iyi, o kadar mükemmeli yok .:jeyyar:
Herosum ikiz yeğenlerim yeterince yoramıyorlar seni demek, helal olsun gezmenden filan geri kalmıyorsun ya maşşallah sübhanallah diyelim aman :)

Günlük, sana yazanların alacağı olsun, hindi cumhuriyeti değiliz diye haykırıyoruz, o kadar kişiden 25 kişi ancak toplanabildik sanırım, yok yok bunlar kabullenmiş anlaşılan . :mymeka: :dilcikar:
Bir sitem de gönderdikten sonra ben gidiyorum kalın sağlıcakla.

sevgili canim günnükümmmmm.... Şeniz
hayirdir ne bu sirnasikli diye sorma accik mutluyum bu seninle paylasiyorum iste....
aslinda bugün calisirken makine gibi calisirken yani o kadar cok sey gecti ki aklimdan...
izmiri ne kadar özledigimi farkettim bir anda.... senağlama
buca'nin sokaklarini, sirinyerin forbesini, kemeraltinin kalabaligini, alsancak kibris sehitler caddesinde yürümeyi, vapurla karsiyakaya gecmeyi, fincanda pisen türk kahvesinin o essiz tadini, aysunun yaptigi kisiri süper aci olan meksika tursu biberiyle mideye indirmeyi, ah ah nasil unuturum kumpiri, midyeyi, izmirin daldan yeni koparilmis tadindaki inciri...... :çok üzgünüm:
iste bunlari ne kadar cok özledigimi farketttim...
günnük biliyorsun degil mi söylemedigim icimde sakladigim ne kadar cok sey var....
ama korkuyorum iste kendime bile söylemiyorum....
ne olur allahim duy sesimi korkularimin bos oldugunu göreyim, hayallerimin bos olmadigini göreyim ve o kalbi en derinden hissedecegim günleri göreyim... :Saruboceq:
günnük Özgürce'ye söyle kizlar gelicekler bizim konuya ve desteklerini göstericekler kk'nin farkini göstericekler bize... (öyle degil mi kizlar kötükedihüso)
haydin günnüküm ben biraz kk'da gezeyim bakalim kizlar ne yapmislar...
bu arada sana gelen bütün bizim kizlara cok iyi bak tabi kendinede....

Ah günlük Ahh bazen bu merak (aslında merak da değil tesadüfen gördüm herşeyi) insanın başına kötü şeyler getirebiliyomuş.Bugün bilgisayarımda eniştemin yani halamın kocasının msnde yazışmalarını gördüm keşke görmeseydim okumasaydım.Çok kötüyüm günlük çookk ne yapacam ben bu bildiklerimle yaşamam çok zor.........................:1shok:
Yazdıklarımdan tahmin etmişsindir sanırım eniştem halamı aldatıyo hiç beklemezdim ondan. Oysa dışarıdan gerçekten özenilecek bi avlilikleri vaardı.Hiç yakıştıramadım üstelik 55 yaşında Çok üzgünüm çoook:1no2:

günnüküm ne güzel yağmur yağıyor dimi :teytey:
şimdi kocişlen gezmek vardı ama fenerin macı var

sinir oldum günnük macta görüntü var ses yok :tomato:
hey allahım beceremicekseniz baska kanal alsın canım
bu mac sessiz izlenir mi

bide d smart mı ne aldık
onun kanalda da ses var görüntü yok :tomato:
ayyy fenalık geldi
elin gevururnun maçlarını istediklerinde ne güzel yayınlıyorlarr

Son düzenleme:
gunluk yagmur basladi yagmur cok guzel ya.. peki yarin sabahki trafik ne olacak??
bugun ogleye kadar uyudum sabahki derse gitmedim iyi de yapmisim ayakta durcak halim yoktu acikmiyorum da artik sadece su corba yetiyor.
enteresan insanlar gunluk.. eski bir arkadasimla konustuk konusma da denmez ya buna laf soktuk surekli birbirimze ama allah biliyor icimde kaldikca midem bulaniyordu ondan anlatti gecti mi belki biraz ama insanlarin kendilerini ne kadar aka cikarabildiklerini gordum.. ben de mi boyleyim acaba demekten alamadim kendimi? baskasi yapinca tu kaka kendimiz yapinca ama soyle soyle mi oluyor.
neymis kizlar sebeb oluyormus erkeklerin aldatmasina erkekler super yaratiklar ya asla kendilerine kusur olamaz!!
neyse yemisim bu meseleyi herkes kendi bacagindan asiliyor aylardir muhatap olmuyordum zaten bundan sonrasi da farkli olmaz.

ona da sinir oldum biraz bugun beni dinlemeye sabri yoktu sanki iki gundur bekliyordum ben oysa.. neyse kismet.
cok konustum yine yarin okul var simsekler cakiyo gok gurluyo..

selam günlük..öncelikle gurbike geçmiş olsun..a.s.
ben kötü bir şey yaptım günlük çok kötü bir şey yaptım..:1no2: Birine değer verdiğim birine öyle bir haksızlık ettimki anlatamam :çok üzgünüm: Nasıl oldu nasıl bu hataya düştüm anlamadım.Olayı uzun uzun anlatmıyım günlük ama şu kadarını söyliyim hiç sormadan resmen infaz kararı verdim hakkında.off off işte bu sımayl bana gelsin günlük Çok üzgünüm çoook iyi vur iyi..İyi vur ki bir daha anlayıp dinlemeden insanları yargılamamayı öğreneyim.Bu benim hep yaptığım bir şey değildir ama bu sefer nasıl düştüm bu hataya bilmiyorum.Kırgın bana biliyorum.Hem de çok kırgın..:çok üzgünüm:Haklı sonuna kadar haklı hem de..Bana yapılan bu büyük yanlışta gerçekten payın var mı demeden kırdım kalemini.Sen bana bunu bunu yaptın artık bittin benim için dedim resmen hiç dinlemeden.Öyle gururlu ki hiç anlatmadı bana gerçeği bugün başkasından öğrenince yıkıldım.Ama en çok ne yıktı biliyor musun beni..utanarak onu aradığımda özür dilemek için konnuşmaz sanarken halimi hatrımı sorup bir şey yokmuş gibi davrandı bana.Ben konuyu açmasam açmayacaktı bile.Daha bir yerin dibine girdim o an.TÜm kırgınlığına rağmen koruyordu aramızdaki bağı.Yani benim yapamadığımı.Özürümü de gayet olgunlukla karşılayıp kapadı konuyu ama biliyorum içi acıyor hala..Artık benim de....:a015:Kızıyorum kendime hem deeee çok kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…