Kadınlar Kulübü Günlük

caddelerde rüzgar, aklımda aşk var:asigim:

evet aklımda aşk var, ama televizyonda da maç var, tam da alınganlığım had safhadayken:1closedeyes:

kabuğuma çekilmek,devekuşu misali başımı toprağa gömmek, hiçbir dışuyaran olmaksızın kendimle kalmak, dehlizlere dalmak istiyorum

gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar, yeryüzünde sizin kadar yalnızım

sokakta yağmurda ıslanmış köpek kadar yalnızım:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
İyi geceler günlüğüm

Günlüğüm

Bu akşam fenerin maçı var,kocam maçı izlemeye kahveye gitti.
Bende rahat rahat k.k ya takılıyorum..
Bu akşam iftara yemek yapmadım günlük,çok da işime geldi.
Eşimin bir arkadaşı iftar verdi oradaydım...
Gelincede bir tarhana,bir makarna pişirdim alsana sahurluk.
Daha ne olsun...........
Günlük şaka maka cuma ya gidiyorum kaynanaya .....
1 ay yokum.............
Annemlere gidersem ordan giricem artık siteye.
Beni özle günlük.
Çünkü ben seni özlüycem.
Sade senide değil başta canlarımı olmak üzere bütün k.k üyelerini özlüycem günlük.....
:nazar:

Amanınnn günlükkk...
Bu nasıl yorgunlukmuş:nazar:
Ayaklarım şiş,veletlerin bıcır bıcır sesi kulaklarımda hala:ecrin_bebek:
Yorgunluktan uyuyamıyorum bile.
Ama şikayet etmek yok ben çok istedim.
Bikaç güne kadar alışır heralde vücudum.benneyaptımki
Ama benden önceki Türkçeci'ye sinir oldum yaaakötükedihüso
Kılavuz kitapları sanki kendi malıymış gibi alıp götürmüş.
Çalışacakmış pehhh:eek:klava:
Be kadın o kitaplar okulun malı,niye götürürsün.
Senin yüzünden adam gibi ders işleyemiyorum.
Off günlük offf o okulda kadrolu olmak vardı
Bakalım Ekim ayında atama olacakmış.
Belki şans yine güler yüzüme.
Dua et dicem edemezsin günlük
Ama bunu okuyupta beniş azıcık sevenler varsa onlara söyle bana dua etsinler:Saruboceq:
Çok ihtiyacım var çünkü.
Neyse günlük şimdi ihmal ettiğim birisi var onunla ilgilenmem lazım.
Sana iyi geceler söyle kk'ya da iyi geceler diliyorum

iyi geceler günnüküm ..
fb maçını izliyodum bitti yenildiler ..yarın akşam bizim aslanlar oynayacak bakalım.. mutlu ayrılalaım sahadan:Saruboceq:
günnük bugün uykuyu biraz abartmışım yaaa..kendime inanamadım resmen:1shok: ama ya huzursuz oldum.. oruç tutuyoruz güya olmaz böle uykuya gidiyo walla oruçÇok üzgünüm çoook neyse artık dikkat etmek lazım..
evdeydim günnük bugün de .. pek bişey de yapmadım walla .. şakkıdı
sosyetemle konuşamadık çok.. o da maç izliyodu bi devre arası iki laf ettik okadar :1rolleyes: aynı mesafe korunmakta :1rolleyes:
günnük ya hiç okula gidesim yok.. yarın da kaytarıcam galbafisfisfis ay ders de yapılmıyodur zaten demi :/
günnük bana azcık nasihat ver .. kasadan itikle biraz sırnaşık şey tembellik alışkanlık oluyo sora ..
neyse günnük hadi bu kadar laf yeter gidiyorum ben... a.s.

iyi geceler günlükçüğüm,
bugün çok değişik bir gündü.

heyecanlıydı, çünkü biliyorsun işte yazdırma yine buraya, hani ticker yapmıştım da son birkaç gün:asigim: bir yıl daha geçti anlayacağın.sengözlerimebaksanab

olumluydu, çünkü olumlu gelişmeler oldu, KK'dan iki arkadaş hatırımı kırmayıp avatarlarını değiştirdiler, insanın için karartan, isteselerde yüzlerinin gülmesini engelleyecek olanları kaldırıp, ruhlarını aydınlatan güzel avatarlar koydular. Buradan da teşekkür edeyim onlarayerimseniben

fark ettiriciydi...KK başlı başına hastalık olmuş ben de, akşam hazırlanırken bile alamadım kendimi bakmaktan, bu da iyi değil mi, sigarayı bile bırakan ben KK bağımlısı oldum, bunun tedavisi de çok zor malum. işler yoğunlaşmaya başladı, gece erken yatmam lazım, ne yapacağım bilmiyorum. ama ben geç saatlerde verimli oluyorum, kafayı çalıştırmada, yorum yazmada biliyorsun. ooof offf

acı vericiydi...sırtım çok ağrıyor, bugün terleyip sonra rüzgarda kaldım, hain kaslar hem tembelleştiler hem de ağrıyla geçirttiler bana bu güzel akşamıÇok üzgünüm çoook

gözlerim bulanık görmeye başladı, az zamanım kaldı demek bu akşam içi, şarjım bitiyomirmirmirmir

SEVGİLİ GÜNLÜK..
bebğim beni işe bıraktı sabah..:asigim:
onu çook seviyorum..
ama çok acınası halim..
o bayramdan sora gidecek ama sölemyosenağlama
derin sessizlik var o konuda..
gitme die die bu zamana sarktı zaten..

aşkım,
seni her fıstık aldıımda, sigarasız kaldıımda hatırlayacağımsenağlama
arka balkona fırlattıın paketleri saklayacağımsenağlama
hindistan cevizli şekerlerden 1 tane bile almayacağım sen gelene kadarsenağlama
yaa murat aşkım yaa...
gerçekten yalnız başıma nasıl yaşayacm bilmem..
bide ayda bi belki her hafta annene gidip beraberce ağlaşmak var gözümüz çıkana kadra..
ağlayamamda babam anlarsenağlama
bebeğim yaaa.. üff...
bari pamuk narin ellerini bıraksan?mirmirmirmir

günnük bana bak
bugun büyük gün
akşam iftar yemeginde bulusuyoruz jet sosyete olarak -tatlicadiarzu-
şimdi dün akşam kahverengi elbisemi giymeye karar verdim
altına krem ayakkabı
boynuma inci kolyem
kulaklarıma inci küpem
ağzının suyu akti dimi zapık günnük
özellikle seni erkek aldım ki böle durumlarda fikir ver:eek:
neyse günlük, yarın sabah anlatacaklarım için şimdiden heyecanlanıyorum
muhtemelen bi halt olmıcak ama umut fakirin ekmegidir demişler kaydirigubbakcemile3
hadi si yu şakkıdı

*sevgili günlük, söylemeden geçemiycem...
böcüğü artık daha cok seviyorum, sebebini sen biliyosun, hem de çok iyi....

Son düzenleme:
Gunnul, su agrilardan kurtulursam ne ala memleket
doktorla gorustum dun "normalmis" bak bak bak bak...hem agri, hem leke, hem oruç mahfoldu, hem iki buklum, ol bunlari yasa, normal desin yasakkelime
Idare edicez artik, belki kistlere etki yapti iyilesiyorum bilemicem...sabretmek lazim...

Evimi bi gorsen, allahim allahim ne guzel esya almisim sırnaşık şey
Cok tatli çok cici bir yuva olmus, tabi kus olunca kendisi yapmis herseyi, ohhh iyi oldu o gun de bi yagmur bir yagmur
Herseyi çikarmis yukari arkadaslariyla, yerin koymus, tabi ben salonu degistiricem, yani koltuklarin yerlerini, anacim salonum minnacik oluverdi :1shok:
Bos olunca gozume buyuk geldi ev, pehhh

Bu arada dugunde dekor edecek kizla konustum, begenmedigim seyler oldu soyledim, çok simarik bir kizmis, burnundan fitil fitil getirdim nisanlimin dun gece, anasini dinleyip de beni ezerse boyle olur, hiç lafimi çekmedim valla
Oda gitti organize sorumlusunu aradi, halletti yani :dilcikar:

Simdilik bu kadar canimcim
ha birde aciktim ama soylemicem cokacimcoook

Herkese selamciklarrr a.s.

ben geldim ben geldimmmmhihoyyyt

seni çok özledim.. artık ara sıra uğrayabileceğim, şu an ilaç gibi geldin bana ,yüzüme renk geldi
dün ilk kez işten çıkıp evime gittim çok uzak değilmiş hatta yakınmış metrobuse kurban olam ben
hayırlısıymış demekki şu tayin olayı
anneme çok çok yakın yürüme mesafesi 5 dk en yakın arkadasımın işyerine yürüme mesafesi 3 dk ,öğlen tek basıma çıkıp gezebiliyorum alışveriş vs ne ararsan var daha nolsunn
bide bebiş olsa :asigim: anneme de yakın bırakırım ah neler düşünüyorum kafamçokkarıştızamanı geldi yaa hayırlısı artık
neyse dünde kaldım devam ediyim...
eve gittim kociş affettirmek için neler yapmış neler
çamasırları yıkamış asmış temizlemiş süpürmüş yemek yapmış sofra hazırlamış
ee ben naptım artistlik yapcam ya kolay gelsin dedim üstümü değiştirdim oturdum pc başına KK yı açtım tam günlük yazıcaktım sistem hata verdi
benim ki de olcak iş değil ama çok kızmıştım napim
ama affettirdi
bugün de yapsa keşke erken affettim :ecrin_bebek: hazır sofraya oturmak kadar güzel bişi var mı ya

bir deli kurşun misali zulmetti bana bu gönlüm
yıkılmıştan da virane ettin bunun sebebi sendin
unutmalı artık bir anlamı yok
sevmeyi bilmeyen birini anlamak ne zor

sensizliği kabul eden bir kalpte mutlu olmazsın
bu katlanılmaz gururlarla sende başa çıkamazsın
giden o olsun terkedende
artık zaman hakikatle yüzleşmekte

aşk bir kalbin içinde aglıyor aşk
sızım sızım sızlatıyor ellerinden kaçılmıyor
virane ettin bıraktın aşk

bende aynı duygularla geldim geçtim bu yollardan
aşkın her katı halini yaşadım gördüm inan
şimdi zamanla geçer desende avunmayacak yüreğim
ne kadar lanet etsede kalbin dinlemeyeceksin

bu deli gönlüm neler neler uğrunda harcadı her gün
bir an yılmadan
unut demek olmaz laf anlamaz bu kalp
bu aşkın içinde ne emekler saklıdır

aşk bir kalbin içinde aglıyor aşk
sızım sızım sızlatıyor ellerinden kaçılmıyor
virane ettin bıraktın aşk...

Günlük ben aşkımı çok seviyorum :asigim:sölim dedim gidiyom şimdi
Herkese bütün kk ne selamlar olsun
herşey gönülllerince aşk dolu günler sağlıklı huzurlu günler olsun:asigim:

Günlük selam , sen birine hediye vermek istesen de veremesen ne hissedersin. İşte dünden beri ben rep vermek istiyorum ve veremiyorum. Günlük "gün içinde olağandan fazla..............." ne demek Allah aşkına .Gün içinde beğendiğim konu ya da mesaj sayısı için 20 bile az ya neyse en azından 20 olsun ne olur ya . Şimdi kraldan kralcı arkadaşlar kızacaklar bana, eyvah sitenin bir yönünü eleştirdim aman tanrım -tatlicadiarzu-
Neyse bu site ne kadar sizinse, o kadar da benim. sengözlerimebaksanab Eller yukarı . :roflol:

Karnım aç ama yemek yok, bu kadar az zamanda bir çorba ve makarna sığdırabilirim hadi görüşürüz.
Kendinize iyi bakın . Bu günler de geçecek .

İyi akşamlar günlük

Günlük be dün bi iş ettim ki sorma.:nazar:
Kaş-bıyık aldırmaya kuaföre gittim.
Güzel kaşlarımı aldırttım.
Sonra kuaför sormaz mı" bıyıklar ne ile alınıcak. Ağda mı, yoksa ipmi"
Her zaman iple aldıran ben nerden estiyse "ağda ile" dedim.
Dilimi eşek arısı soksaydı o anda demez olaydım..:mymeka:
Kızcağız iyi güzel ağdayla aldı bıyıklarımı ardından "bioxin" sürücem dedi.
Kıl kökleri yansın daha geç çıksın diye.
Bende sazan gibi "olur" dedim.:mymeka:
Sürdü Bioxini.
2 saat sonra güzelce yıka dedi.
Neysem eve geldim. Dediği gibi 2 saat sonra yıkadım.
Anam bi başladı dudağımın üst kısmı yanmaya.
Aynaya bi baktım dudağımın üstü ile burnumun alt kısmı boyuna olucak şekilde
kıpkırmızı.:nazar:
Fondöten sürdüm,pudra sürdüm yok kapanmadı deli etti..
Bu halde bide iftara gittim akşam...:nazar:
Anlıyacağın günlük küçük besleme gibiyim dünden beri.:çok üzgünüm:
off ki offf
:nazar:

günlüküm,
çok oldu mu görüşmeyeli? oldu sanırım...
neyse artık buralardayım. ev taşıma, yurtdışından gelen 1 aylık misafirler, kızımın 1. sınıfa başlama telaşı, işyerimde iznsiz 7 haftadır (pazar dahil) 12 saatlik mesailer......şükür atlattım zor kısımları. iyiyim, sağlıklıyım, şimdilik sorunsuz ve huzurluyum......şükür günlüküm değil mi?.....görüşmek üzere:)):1hug:

Sevgili günlük,

Ben efkarliyim bugün hic keyfim yok,
Birseylermi ters gidiyor hayatimda yoksa ben mi öyle hissediyorum bilmiyorum ama uzun zamandir söyle icten bir kahkaha atmadim, doya doya bir yemek yemedim, aynanin önüne gecip bir kadinin gönlünden gelir gibi süslenmedim, Neden????

Mutsuzum evet ama neden?? Kocisle alakali degil allah razi olsun iyi bir insan ama bazen beni hic anlamiyor, evin stressi cocuklarin stressi sorunlar problemler hersey o kadar cok biriktiki icimde inanki bazen nefes aldigimda hissediyorum gögüsümdeki agirligi....:çok üzgünüm:

Bundan 5 ay evvel annemi kaybettim biliyorsun, belkide hala onun üzüntüsü belkide hala onun verdigi aci bilemiyorum, Bildigim tek sey annemin öldügü gün benimde icimde birseyler öldü:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Aglamak istedigin halde gülmek zorunda kalmak cok zormus be günlü cok zormus...

Neyse senide aglatmadan gideyim ben, kendine iyi bak arkadasim..:çok üzgünüm:

Iyi geceler...Şeniz

ii gecelr gülüküm tüm kk ya selam olsun yarın oğlumun okulunda oplantı var zaban köründe bebişim ben ve oğlum düşeceğiz artık yollara.... neyse bende pek vukuat yok sonram görüşürük olurmu... ii gecelrrrrmirmirmirmir

merhaba günnüküm ...
gs maçı 4-3 bizim galibiyetimizle bittihihoyyyt güzel bi maçtı walla ...
günnük yaa bugün aslında iyiydim.. keyifli de sayılabilirdim aslında.. ama şu sosyete yok mu :dilcikar: uyuz etti beni..sinir şey benneyaptımki neyse konuşmıcam kızıyorum çünkü konuştukça..
günnük bu hafta timden astık okulu walla.. haftaya yeni bi başlangıç olmuş olcak benim için :1rolleyes:
iki gündür annemin sakarlığı tuttu günnük.. dün akşam fincan kırdı..bugün koca bi salça kavanozunu kırdı.. kırık cam ve salçaları temizledimbenneyaptımki hemen arkasından su bidonunu devirdi bidonun ağzı açıkmış sular döküldü ... sora zeytin tenekesının kapagını açarken kapak fırlamış yüzüne çarpmışfisfisfis hayırdır inşallah..neyse cana gelceğine mala gelsin diyerek kapadık olayıa.s
günnükcüm hava nemli ya bileğim ağrıyor..her yağışlandığında ağrı yapacaksa yandık:dilcikar:
günnük bide sırtımda kocaman bi sivilce çıkmış sandalyada arkama yaslanamıyorum acıyobenneyaptımki
neyse günnük her şey güzel olsun :Saruboceq:
gidiyorum ben yine..iyi geceler kk :

(Görümcemin ani gelişine itafen!!!)

SÜRPRİZZZZZZZZZZZZZZZ....

Sürprizler şaşırtıcıdır..

Kabullenmek..Nedir kabullenmek..ve ne için bu kabullenme zorunluluğu...
İnsan hayatı müdahaleden ibaret..Aslında çoğu şey..kendi içimizden gelenler değil..
Kabullenmek zorunda olduklarımız..
Bir ömür kim için ve neler için feda edilir...
Bir ömür kabullenmek zorunda olduklarımızla nasıl geçer..
Kabullenmezken kabullenmek... bir nevi hapsolmak..Sevdiklerinin saydıklarının hatrına..
Peki bu hatırsa ..neden insanı kimi zaman hapseder..

İnsanız..ya severiz..ya sevmeyiz..bunun olabilirliği yoktur!
Sevmediklerimizi kabullenmekle bir ömür nasıl geçer..
Benliğimiz zorakilikleri yırtınırcasına istemezken..Yüzümüzdeki gülümsemeyi nasıl durduramaz!!
Bu ne sahteliktir..

Bu müdahaleler insanları aslında ne hale getirir..Bu hatırlar geçiştirmek değil midir asıl düşünceleri..

Diken üstünde oturmaya mecbur kalmak..mecbur kalmaya bile mecbur kalmak..

Gönlünden geçenler dudaklarının arasında bir fermuar varmışçasına dışarı çıkmaya yeltenemez...
sıkışıp kalır oracıkta..

Bir nefes kadar yakındır..Ölmek ya da kalmak..

Son düzenleme:
(Çevremdeki bencil insanlara itafen!!)

Kurallarına göre yaşamak gerekiyor hayatı....Kuralsız yaşanmaz...Yoksa nereye gittiğini bilemezsin....

Herkesin beklentileri farklı..
Ve kimse birbirini anlamıyor..Karşınındakinin yerine koymak kendini nasıl da zor geliyor..
Tahammülümüz yok bişeye..Kolayca kestirip atıyoruz..Düşünceleri ve duyguları o kadar kolay harcıyoruz ki..Benden ötesi yok sanki...

Mutlu olduğun yerde gözün arkada kalmıyor...

Aslında birlikte yaşanması gerektiğini nasıl anlatmalı..

Hesapsızca ortalık yere savrulmamalı düşünceler..Bir ayarın olmalı..Bir tartın..bir ölçün..

Fütursuzca duygular satılmamalı..

Yaşın ve zamanın bir değeri yoktur yaşanmışlıkların yanında..Yaşadığını algılayabilmektir hayatı kazanmak.Ne etin ucuz ne de sahip oldukların aslında..Duyan var mı???

Tek başına ne kadar değerli olabilir ki düşüncelerin..

O an diye bir şey vardır evet... ya kazandıkların ya da kaybettiklerin..Günahları da senindir sevapları da..

Yaşadıklarının ya da yaşattıklarının başkalarına ne kadar acı verdiği ..ne kadar sevindirdiğidir seni insan kılan..

Düşünmeli..attığın her adımın geleceğin olduğunu...

Erdemli olabilmek eminimki büyük bir şans..herkesin yaşayamadığı...ve ben şanslıyım diyenlerden misiniz????

Son düzenleme:
merhaba günlük..
bugün DoĞuM GüNüM..kaydirigubbakcemile3
bakalım nasıl birgün bekliyor beni..
canımıniçi yine kampta...sağolsun 00:00 da arayıp kutlamayı ihmal etmedi.saat 06:00da antrenmanı olmasına rağmen..:asigim:
kutlamasını beklediğim 2 kişi daha var ...eski dostlarım...Çok üzgünüm çoook
vay be geçen yıla bak..birde bu yıla bak...
ömür dediğin su misali ...
hiçbirşey aynı kalmıyor,kısa sürede birçok şey değişebiliyor..
Allah sonumuzu hayır etsin inşallah
:Saruboceq:

valla dün göz hastanesindeydim...
astigmat başlangıcı dedi..
bide dinlendirici verdi..
gelelim asıl meseleye..
t..t.. marka ve yanları vişne çürüğü pembe bide şakakata bi kalp var her iki yanda taşlı.. süpper b, gözlük.. gözlüğüm cmt. günün alcaz..
ve aynı gün yani dün türk fimi gibi senaryoyla fıstıksız kaldım.. ağla ağla..
şey bide oruçta değilim artıkk.. nese aşkım yetiştirdi sora sora..
başka...
kurulu yazmam lazım yoksa brni kurul yapacaklar..
en sevdiğim gömleğimi giydim tabii kurallara uygubn hale getirerek..
onuda ilgili bölüme zamanım olursda aktaracam..
haydi selametle dijital günlük.
günlük senin adına zeynep dicem ben.

X