Kadınlar Kulübü Günlük

oyyyy günaydın günnüküm.
hala uyanamadım. dün yoğun bir gündü. görümcemle bilezik almaya gittik.3 de işe geldim. kaymakamımız göngören kaymakam olarak gidiyo. onun veda yemeği vardı koşuşturmaca organize falan. çok yoruldum. atlattık yemeği çok şükür güzeldi. ve yine işteyim işte. çok uykum var. bu akşam burda barbarosun düğünü var. bide ona koştur ayrıca bide davetliyim iş başında nasıl olacak bakalım. kayınvalidemler falan da gelicek. mehmette işten erkne çıkarsa gelicek.
bakalım nasıl bi yoğunluk yaşıcam bugün.
neyse yeter bu kaar dolaşıım biras kulubu.
hatunlara söyle çok sefiom onları

günlükçüm günaydın.
uyandım duşumu aldım kahvaltımı edip ilacımı içtim... daha 7 gün daha ilaç içiceğimi düşündükçe bunalıyorum. iş güç de yok hala. hastayım ve param yok diye evden de çıkmıyorum. depresyona gircem yakında zannımca senağlama
dün akşam acillik bi durumum olmadı, bünye alışmıştı halbuki -tatlicadiarzu- neyse günlükçüm örim de boleromu bitirim bari, daha diğer forumdakilere uzun hırka açıklaması yapıcam, onun için örmem lazım, örmem için de elimdeki örgüyü bitirmem lazım. neyse kaçtım ben günlükçüm görüşürüz

merhaba gunluk bugun ıcım kıpır kıpır..
ılk defa bu ay yumurtlarım gelıstı ve bugun saat 1 de catlatma ıgnemı oldum..hihoyyyt
sımdı calısma zamanı var ama doktorum kesın bır saat soylemedı sadece pazar gunu calısın dedı..kaydirigubbakcemile3ınsallah yumurtayı kacırmayız spermcıkler yolunu bulur..
off gunluk ne zormus hamıle kalabılmek.ı
insallah bu ay melegım gelır artık annesıne....melegım lütfen gel artık,,senı beklıyoruz..senağlama

merhaba günlük....
bugün hava kapali ve bunaltici....
depresyona cok uygun bir hava yani...
yüregime onun gittigini kabullendirmek, haftaya is görüsmemde olumu bir sonuc almak ve eylülde okulun yolunu tutmak zorundayim....
o kadar cok sey yasadimki son iki ay...
sustumda oldu baskaldirdigimda...
hickirarak agladigimda oldu kahkahalarla güldügümde...
bazense bütün olup bitene seyrici kaldim...
ne olur gecsin artik bitsin bu yasadigim adi neyse iste bu sacmalik bitsin...
ben yine yüzümdeki tebessümü geri istiyorum...
bosveeeerrrrr diyip eskisi gibi hic bir seyi takmamak istiyorum....
biliyorum belkide cok sey istiyorum yasanan yasandi sonucta kabullenirim ama unutmam asla...
neyse günlük senide bunaltmayayim....

Ben geldım gunlugum . ..
bıkkın yorgun mutsuz umutsuz
dusundukce delı oluyorum ama yapıcak bısey yok
okul 15 eylul de acılıyomus
nası gıdıcem bı dert nas kayıt olucam baska bı dert poffff
darallar gelıo bana gunluk
sapıtıyorum kendımı . .
bı bakıyorum telı almısım elıme msj cekıcem bırıne
aradan 1 yıl gecmıs en son 1 ay once olesıne geyıgıne konusmussunuz
ve sen sımdı bırden msj atıyosun
aptalmıyım ben gunluk evet cok aptalımm
Allah tan kendıme gelıorum da msj falan atmıyorum
gunluk nıye gırmıo msn ye yha
taktım gene bak ben buna
çok sıkılıyorum gunlugum coookkkk
gecer mı bu gunler bu sıkıntılar bılmıyorumm
ne haldeyken nelerın derdını dusuyorum be gunluk
hayat ısteee ! haklı olduugn halde sana o kadar acımasız davranıyokı
canın mı acıyo uzuluyo musun hıc umrunda deıl
regl olcam cok duygusalım gunluk senağlamasenağlama
aka b.ka aglayasım varr
cok sıkıldım su lanet olasıca hayattan be gunluk
Yardım et Allah ım bana nolurr yardım et :Saruboceq:
herkese slm et gunluk :a015:

Günlüküm sende olmasan nereye yazıp içimi döküceğim ben.

Patolojiden sonuç çıktı ilk doğumumdan kalan plesanta parçasıymış
Bu bebeğimide kaybetmeme sebep oldu yani.
Yarin dava açıcağım bişi kanıtlıyamassın diyorlar ama şansımı deneyeceğim..

Bugün hiç bişi yapmıcam kahvaltı daki etmedim hahve içip duruyorum saat 9 den beri..
Eşimle tartıştım çıktı gitti annesinin evine
İyiki Annesi var haa ya başka yere falan gitse.

Msn de gördüm şimdi ama ben çevrimdışıyım
Af dileyecek bu sefer kararlıyım..

Annem evi terketmişti evine döndüne garip bişii farkettik
Annem benim orda kalan kıyafetlerimi birilerine veriyor mu.(
Babam söyledi hakikatten,mesela özel zamanlar için yaptırdığım 2 elbisem ortada yok!
Artık Annemi kırmadan sorucam...

Başakada bişii yok işte...Dün eşim 3 ay sonra deneyelim bebek için dedi.
Bende 1 yıl beklicez dedim..
Eee tabi 11 ayda bir doğum 2 kürtaj olan benim..
Ve hala bir çocuğum yok!

Neyse böyle işte günlüküm...Öpüyorum seni arada uğrarım gene..

günlükçüm iyi pazarlar
iyileştim artık, sadece biraz boğazım acıyo ama sevgili sevgilimi bi türlü iyileştiğime ikna edemiyorum. sıkıntıdan patladım kaç gündür evde dışarı çıkıp gezsem diyorum önce iyileş diyip duruyo. gerçi param yok çıkıp gezicek senağlama
hiç bi yerden yeni bi iş görüşmesi çıkmadı, ne yapıcağımı bilmiyorum günlükçüm ya. şu gittiğim görüşme olumlu sonuçlansaydı çok güzel olurdu... vericekleri maaş o kadar işime yarıycaktı ki... sevgilimin hep söylediği ve benim hiç sevmediğim bi söz var "kısmet..."
çok beter bi boşluk bu günlükçüm ya, sonbaharda ne yapıyr olucam nerde olucam hiç bilmiyorum... düşününe bunalıyorum...
iş bulsam, sevgilim babamla tanışsa, gelseler isteseler, nişanlansak, evlilik hazırlığına başlasak artık... sevmiyorum böyle boşlukta olmayı... neyse günlükçüm başını şişirdim gene, görüşürüz daha sonra, kkdaki kızlara selam söyle a.s.

bu gün pazar ama ben işyerindeyim.. çalışıyorum günlük
kendimi yapayalnız hissediyorum.. ben mutlu diilim günlük.. bu kızın içi acıyor
bir huzursuzluktur gidiyor bende. hep içimdeki sıkıntıyla yaşamaktan da sıkıldım inan
hep sabrediyorum ümitle doğacak güneşimi bekliyorum.. ama ne yazıkki hep beklemekle kalıyorum
ne zaman kalkıcam ben ayağa günlük ne zaman şu bi türlü sevmeyi öğrenemediğim hayat banada gülecek..
ümitlerimin kayboluşundaki acı kadar daha acı ne olabilir
çok yalnızım çok.. boğulacak gibi oluyorum
Allah'ım yalvarıyorum beni de gör.. çok ıssızım dayanamıyorum artık Rabbim.
bu kızın da gülmeyen yüzünü güldür Allah'ım. Birtek sen varsın sığınabileceğim. Sana sığınıyorum... günlerime huzur bana güç ver ya rabbim.. (amin)

iyi geceler gunluk,mirmirmirmir

yine ben geldim biliyosun kendi evime gecdim :1rolleyes:
biraz mutlu biraz huzurlu biraz buruk...
mutlu huzurluyum kendime ait kocacimla gecirecegim vakitler icin..ALLAH KiMSENiN HUZURUNU BOZMASIN!!!
buruk ve huzunluyum hayirli olsuna gelenlerin arasinda annemi babami goremedigim icin..:çok üzgünüm:
su gunlerde evimin ilk misafirlerini agirliyorum...iyimi diye sorarsan cok guzel cok hos kendi evinin misafirleri ile ugrasmak sırnaşık şey

yani anliycagin gunluk su gunlerde butun duygulari beraber yasiyorum huznu sevinci mutlulugu huzursuzlugu herseyi hastada olamadim bebek dedik oda yok 2 ay oldu ama ne bebek nede hastalik var ne etcem bilmiyorum sorun nedir anlamiyorum:uhm:

hayirlisi be gunluk hakkimda neyse yasiycaz yasamaya devam edicez bakalim...yasiyorum yasiyoruz ya daha nea.s.

selam günlük,
dün çok güzel bi gün geçirdik caaanım kankalarımla.
evli kankama kahvaltiya gittik, kakara kikiri yedik içtik, kutsal damacanayı izledik tekrar
sonra kankamın kaynanasının şamdan getirdigi kınayla oramıza buramıza şekiller yaptık kaydirigubbakcemile
oyun oynadık internette, gülmekten kramp girdi her bi tarafımıza :roflol:
çok güzeldi herşey :içelim:

yarın da karşıyakadayım nasipse.
düğün var hihoyyyt
iiişallah bi koca bulabilirim aşkitom dua et :CüvCüv:

günlük la ben geldim....
acaba beni özleyen var mı ...
3 hafta tatil yaptım tabi evde geçirilene ne kadar tatil denir bilemem ama yine de güzeldi...
ayyy canım hiç işe gelmek istemedi ama mecbur kalktım geldim....
özledim be kk yı tabi içindekileri öpüyorum herkesi...

sevgili günlükçüm biliyorum uzun zamandır sana yazamıyorum kusura bakma artıkın

sevgili günlük altı aylık oldum ve bebeğimin hareketlerini iyice hissediyorum ve çok mutlu oluyorum.
inan sevgili günlük o hareket ettikçe ömrüme ömür katıyor.

şu aralar biraz sıkıntılarım var sıkıntılarımın hepsi yanlızlıktan kaynaklanıyor. hamileliğin boyunca
yardımcı kimsem yok bırak yardımı nasılsın bugün iyimisin diye arıyanım bile yok. ne babam
ne ablam ne abim. anneciğim sağ olsaydı günde dört defa arardı ne yapıyorsun kalk uyuma diye
bende çok mutlu olurdum. şuan annemim aramasına o kadar çok ihiyacım varki bilemzsin.

hangi ara koptu yaprak yaprak takvimler. evimi ocağımı yuvamın sıcağını ailemin kucağını bıraktım.
her derdin tadına dünyanın sıkıntısına batacağım kadar battım.
çınar ağacı kadar büyük bir ailem vardı ve o çınar ağacı annemin ebedi yolculuğundan sonra yıkıldı.
hiç birşeye kafama takmıyorum ama ailemin yıkılmasını parçalanmasını kendime yediremiyorum.

herşey allahın takdiri bunuda biliyorum asla isyan etmiyorum fakat sadece üzülüyorum.
allahtan evliyim sığınacak bir yuvam göğsüne yaslanacağım bir kocam doğacak bir çocuğum var.
allahım benim sıkıntılarımı bu güzelliklerle kapatıyor. eğer evli olmasaydım gerçekten çaresiz ve babamın evine ablamın evine abimin evine derken göçebe hayatı yaşacaktım..
allahıma binlerce şükürler olsun. eşimede allah uzun ömürler versin sağlık versin.
şuan onun gölsegesindeyim ve hiç bir zaman o gölgenin yok olmasını istemiyorum.
canım kocacım seni çok seviyorum her ne olursa olsun sen benim çınar ağacımsın. evimin direğisin....

işte günlükçüm bütün hüznümü sıkıntımı eşim evim doğacak çocuğum kapatıyor.
allahım kimsenin yuvasını dağıtmasın inan çok zor bişi. annesi babası sağ olan arkadaşlarımada
burdan diyorum yaşarken ailenizin kıymetini bilin bol bol vakit geçirin zamanınız çokken

Sevgili günlük birader...
haftasonu cok güzel gecti....
acayip eglendik...

Kisa özet....
Cuma bi arkadasimiza gittik, orda yeni arkadaslar edindik,
cok güzel insanlar gercekten....ilk defa görüsmemize ragmen
sanki yillardir birbirimizi taniyormus gibiyiz...

Cumartesi bu yeni tanisdiklarimizla ve sürekli olan arkadas
gurubumuzla bi yere eglenmeye gittik....12 kisiydik....
Cok güzeldi....bagira bagira sarkilar söyledik.....
gece 5de eve geldik....

Pazar nisanli olan arkadaslarimiz geldi....misir patlattik bizde
ve film seyrettik....Önce Baba ocaginin tekrarini izledik
sonrada sinema filmi Arafi izledik....hic begenmedim....güzel degildi....

Ohhh be günlük söyle dertsiz tasasiz bir haftasonu gecirmek ne kadar
güzel oluyor....
hihoyyyt kaydirigubbakcemile5 gamyoncuiremsu kaydirigubbakcemile2 :sm_cool:

Günlüğümm merhaba....
Bugün değişik bir gün....
Bugün öZel bir gün...
Nasil geçti KOSKOCAA BİR yill...
Sevgi sarhoşluğu sanirimm..
Kocaciğimla bir yil oldu bugün evlenelii....:asigim
Rabbim nice nicee yillar göstersin inş.. Bizee..
Mutlu,huzurlu ve sağlikli...
Sevgilim bana yaşattiğin güzellikler içinn ...
Benii pamuklara sarip sarmaladiğin için....
Kendinden fazla sevdiğin için...
Canima can...ruhuma da seni kattiğin içinnnn...
Sanaa sonsuzzz teşekkürler...
Varliğin herşeyden önemlii...
Sicacik kollarinda uyanmak muhteşemm...
Aşksin sennn cansinn senn....
Okadar duyguluyum ki....
Hislerimi tarif edemiyorummm....
SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUMM
.....:asigim::asigim:

Son düzenleme:
gunluk'cum,
ozledin beni dimi...:1rolleyes:
çok uzun zaman oldu ama su son gunlerde kabus gibiydi hayatim o yuzden gelip de seninde hayatini karartmak istemedim...:bbo:

ozel hayatimla ilgili konusmayacagim, bi ara dustum, geldi zorla kaldirdi ve suan sadece yavas yavas yuruyorum..çoook yavas duzelirim insallah :uhm:

asil derdim babiskom...hastanede suan, dun yatirdik. Allahim ne zormus evimizin diregini oylece yatirip orada birakmak senağlama
yanindayken hem morel verdim, guldum, eglendirmeye çalistim ama
disari attigimda kendimi senağlamasenağlama
Allahim acil sifalar versin, butun hasta olan cumlemize, kurban oldugum Rabbim kimseye aci yasatmasin.
Isden çikar çikmaz, hastaneye gidecegim, sende dua et ki canimdan çok sevdigim babiskom sagligina kavussun :a015:

Selam günlük,
Sonunda kavuştuk seninle, gerçi ayrılmadık sayılır ya neyse
-tatlicadiarzu-
Bugün işbaşı yaptım. Allah'ım hiç mi çalışmamış bu insanlar ben yokken anlamadım.
Bıraktığım gibi duruyor herşey.
İnan evraklar bile aynı masamda almamışlar bile.
Bu hafta toparlanmakla geçer zamanım. Rayına girene kadar ohoooo.
Son bir kaç günü evimde geçirdim sabahları hemen uyanıyordum uyku tutmuyordu.
Bu sabah işe gideceğim ya bir uyku haliki sorma. Yataktan zor kalktım valla.
Genel olarak iyi sayılırım bir yaramazlık yok çok şükür.
Az önce abim aradı, hafta sonu köye gitmişlerdi. Anneciğim bana kışlık yollamış bir ara gelde al dedi. Canım annem.
Ben bu insanların hakkını nasıl öderim bilmiyorum. Rabbim başımızdan hiç eksik etmesin onları.
Çok konuştum şimdilik kaçıyorum. Yapacak çok işim var.
Anlayacağın çok çalışmam lazım çok.
laelaelaelaelae

Yaklaşık bir haftalık aradan sonra tekrar merhaba günlükçüğüm.

Çok şükür büyük bir sıkıntım yok. Herşey aynı bildiğin gibi devam ediyor. Çok yorucu bir o kadar da eğlenceli bir hafta sonu geçirdim. Dün bütün gün temizlik yaptık kardeşimle. Rutin ev işlerini yapalım diye başladık camlardı perdelerdi mutfaktı vs. döktük temizledik yerleştirdik. Annem hafta içi hafta sonu bayram kar kış demeden her gün dükkanda. Bütün yorgunluğum annemin ettiği dualarla uçtu gitti.o dua ettikçe ben daha çok mutlu oldum. Canım benim akşamda yemek yapma derdiniz olmasın sitres atarsınız hadi mangala gidelim dedi. tek şartla kabul ettik. Hazırlığı sen yapacaksın dedik. Tamam dedi. Aradan 10 dakika geçmedi aşşağı indi zile basıyor hadi ne yapıyorsunuz sizi bekliyoruz. Nemi yapıyorum perdeleri acele acele takmaya çalışıyordum anne su içinde kaldım. Apar topar hazırlanıp bindik arabaya. Kardeşim anne çok çabuk hazırlandın acaba neyi unutun çok merak ediyorum dedi. Annemde herşey tamam bişey unutmadım dedi. Kendinden o kadar emindiki:roflol: Gideceğimiz yere vardık. bi yer bulduk. kardeşim bakayım ilerde daha güzel bir yer var mı dedi. her yer tıklım tıklım. Kız gittide gitti arkasından bakıyoruz bizde gelecek diye. Hala gitmeye devam ediyor. Uzak olmasın dedik. hemen yakına yerleştik. Bizimki ortalıkta yok acaba bişey mi oldu diye merak ettik. Babam gidin şuna bi bakın dedi. Git git duygu yok. Korkmaya başladım acaba başına bişeymi geldi diye. 1 km yol gitmiş. Sonunda bulduk ağacın dibinde bizi bekliyormuş sap gibi duruyor:roflol: annemlerin yanına gittik aaa babam yok ananme sorduk. Kahkahalarla neyi unuttum biliyormusunuz dedi. Bizde gülmeye başladık ızgarayı unutmuş kendinden emn bir şekilde herşey tamam diyen annem :roflol: Bekleriz babam gelmez Arıyoruz geliyorum diyor. Meğer oda bizi arıyormuş.:roflol: Çok şükür aile bir araya geldi de güzelce yedik içtik sohbet edip eve geldik duş alıp uyuduk.

Sabah gördüğüm rüyanın etkisinde kaldım günlük. Güya ablamın oğlu yanımda ama şuanki halinden daha küçük ve ona hiç benzemiyordu. Tatilde gibiydik. Onu yanıma alıp gezdiriyordum. 1-1,5 yaşında gibiydi. Çocuk bir anda kayboldu onu ararken erkekler plajına girdim. Herkes aval aval bakıyordu bana. Oğlum nerde diyorum orda diyorlar. Yanına gidiyorum başka bir yere kayboluyor. Oğluum bebeğim gel diyorum. Sonunda yakaladım ve sıkı sıkı sarıldım. Diğerlerinin yanına döneceğiz ama havalandırma boşluklarından gidiyoruz. Sürüne sürüne. Zar zor geçtik Sonrasını hatırlamıyorum. Sabah uyandığımda bebeğin yanımda olmamasına çok üzüldüm. Sanki evliymişim çocuğum varmışta uyanınca nerdeyim ben der bbeğim nerde der gibi afalladım. Allah hayırlara çıkarsın günlükçüğüm. Rüya tabirlerine bir bakayım.

Farkındayım günlük çok uzun oldu. O kadar zamandır görüşmeyince çenem düştü. Herkese selam söyle günlkçüğüm. Hayırlı haftalar diliyorum. a.s.

Enkaz halinmdeyim
Ne berbat kaderim varmış benim yaa
Hep güçlü görünmeye çalıştım şu zamana kadar..
Ama artık pes ettim...
Aldatılmıyorum ama aldatılmaya meyil kaldı
Hakaretler havada uçuştu
Ellerim titriyor hala..
Evden gitsem,gitmek istemiyorum ki evim burası benim...
Bitmiş.yeni hayata başlıcakmış!!
Eşimden bunları duymak ne zoruma gitti
Ağlıyorum ağlıcamda bıraktım içimdekilere,nötürüm garip

Artık Onarılacak hiç bir yerim kalmadı işte...

Oysa ne fedakarlıklar yaptım hep anlatırdı kadınlar bende hep teselli ederim..
Şimdi o haldeyim teselli falanda istemiyorum
Haklıyım çünkü.
Ne yapacağımıda biliyorum
Bitti işte evet bitti bitmiş zaten...

Ben onu çok seviyorum..
Şu hayatta başaramadığım tek Şey Anne olmaktı...
Keşke bir bebeğim olsaydıda öyle gitseydi...

İçim paramparça,canım acıyor yaralıyım,hayattan nefret ediyorum..
Başlıcam yeniden ve zamnla geçicek biliyorum

Zaman herşeye ilaç onuda biliyorum
Ama içim acıdı yaa
Kahroldum..o kelimelrri duyduğumda herşey yalanmış...

Midem bulanıyor artık....
Nefretim hat safhada....

Bir sekreter uğruna nerelere geldik..
Oysa pazar günü kalkıp taze ekmek alıp,kocama güzel bir kahvaltı hazırlıcaktım..
O ise sekreter hanımın büyüsünden kurtulamamış..

Başka bir kdın oldu gene bir kadını kahreden...
Pesmi edicem...hayır uğraşmıcam ama
Ne kadar tehlikeli olduğumu göstericem...

Madem bitti...sessizce gitmicem....fırtına kopucak..
En azından içimdeki acıyı hafifletirim..

merhaba günlük bugünden sonra bende içimi sana dökçem bugün çok sıkıcı aşkımla aldımız saçma karar beni yoruyor napacam bilmiyorum onun karaı yüzünden canım çok sıkın özledim onuÇok üzgünüm çoook

merhaba gunluk..
bugun hıc ıyı degılım.cumartesı gunu catlatma ıgnesı vurulmustum.dun calısma gunuydu bılıyorsun kocısın tutumu benı cok uzdu..oyle vurdumduymaz davranıyorkı..
sankı bebek ısteyen sadece benım cok kızgın ve kırgınım kocıse.
bır ınsan neden bu kadar vurdumduymaz olurkı?bu kadar hassas bır konuda neden bu kadar bencıl davranıyor.
bakalımbugun neler olucak.artık bu tedavıler benı uzmeye basladı herseyı tek basıma yapıyorum..
belkıde bıraz ara vermenın zamanı geldı de gecıyor bıle..senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…