Kadınlar Kulübü Günlük

Merhaba GünlüK ...Merhaba Kızlar
Heyecandan yoğunluktan artık midem ağrıyor ..Bu hafta düğün haftamız ve biz oğluşla az sonra odaları süsleyeceğiz..Gelin görünki az rahatlamak için kkyı açtım lakin değişen birşey olmadı tam tersi işlerin var oturmanın sırasımı diyor şimdi içimden bir ses anlayacağınız heyecanla öyle yada böyle tıkandım kaldım..
Bunları yazarken bile ne telefon sustu ne kapının çalması en iyisi gitme vakti..Hepinizi çok özlediğimi bilmenizi isterim bir süre daha sizlerle olamıyorum:1no2:Olsun varsın herşeyin hayırlısı Öpüyorum sizleri kendinize çok iyi bakın kızlar:Saruboceq:kaydirigubbakcemile5Şeniz

günnüküm Şeniz
ben geldim.... :eek:
bu gün hava çok sıcak. oturduğum yerde ter atıyorum.
bu gün bi değişiklil yaptım etek giydim. kolay kolay giymem bilirsin :1closedeyes:
özlemle dün barıştık. dün bana mesaj atmuş öğle yemeği hazırlıyorum gel diye.
şaşırdım:1shok: ama gittim. bişey yokmuş gibi devam ettik.şimdi de iş yerinde oturuyorum, canım sıkılıyo sıcak bunaltıcı.
bide yeni kaymakamın eşyaları geldi bugün, kendide yarın gelicekmiş.
mehmeti özledim biliyo musun :çok üzgünüm:
çok hemde ona deliler gibi aşık olduğumu hissediyorum.
bu gün ölmek nasıl bi duygu diye düşündüm kendi kendime. acab canlılar ölürken ne hissediyorlar diye düşündüm. bende ölücem bi gün ama nasıl bişey dedim.
ve bunun için elime kağıt kalem alıp yazmayı düündüm hissettiklerimi. ama sonra vazgeçtim.
ölcem mi ne aptala malum olur derler yaşakkıdı bana da malum mu oluyo ki sositososito

neyse daha yaşicak günlerim var. Allahım bana mehmetle evlenip çoluk çocuğa karıştığım günleride göstersin inşallah.
neyse yeter ben kaçtım by kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile

günlükk sıcaklarla aran nasıl tatlımm, benim hiç iyi değil

ooof of kömür gibi yanıyoruz günnüküm, ardam da diş çıkarıyor, geceleri ne kendi uyuyor, ne de beni uyutuyor, dün bütün gün baş ağrısı çektim, iyi ki annemin yanındayım, arada ona bırakıp dinlenebiliyorum

ya haftaya napacağım bilmiyorum, sil baştan, yeni bir eğitim öğretim yılı, evde iki çocuk, eşimle üç, ben hazır değilim galiba, hepsinin sorumluluğunu üstlenmeye hazır değilim

eve gitmek istemiyorum galiba, iki aydır tatildeyim, büyük bir temizlik beni bekliyor, allahım düşündükçe uykularım kaçıyor

keşke zamanı durdurmak mümkün olsaa

daldan dala bir yazı oldu günlük, kusura bakma, ruh halimi yansıtıyor, hadi ben daha fazla saçmalamadan gidiyorum

kendine iyi bak, çok öpüyorumm

günlük yoruldum ya evet yoruldum
kendi kendime vakit geçirmekten evde akşama kadar yalnız oturmaktan
annemin bize bi tatil için bile vakit ayıramamasından herşeyden yoruldum :1ninca::1no2:
yeter ya çalışmasın Allah'a çok şükür paraya ihtiyacımız yok ki kazandı senelerce
kreşlerde anaokullarında büyüdüm hala da yalnızım
hayat beni yoruyor ben soramıyorum beni neden yoruyorsun diye çünkü
hayat beni bu acımasız oyununa başrol oyuncusu seçti acıtıyorsun işte bırak peşimi :nazar:
birde bu yazdımlarımdan sonra çok abes olcak ama saçlarım çok dökülüyo
deli oluyorum bugün baya pahalı bi bakım seti aldım inşallah işe yarar kaydirigubbakcemile2
kendine iyi bak günlükçüm kaydirigubbakcemile

günlük yaa,
ya ben ne natçıyım ne aç gözlüyüm anlamıyorum mutlu olmamak için elimden geleni

yapıyorum hep bir eksik hep beir zayıf yön buluyorum rahat duramıyorum ebedi mutluluğu

bırak anlık mutluluk bile yaşatamıyorum kendime:nazar: amaan kronik depresifim işte

mutlu olmayı da kendime yasaklamış bir tipim hep gülen benin içi gülmüyor ama keşke

bir de dışım gibi içim de gülse sevinse:çok üzgünüm: neyse sonra

görüşürüz günlük

günlükçümmm
ben geldim... sonunda bugün evden çıktım attım kendimi sokağa... istanbula gitmeden önce gördüğüm bi gömlek vardı onuu aradım ama kalırmı kalmamış tabiki senağlama... sağlık olarak çok iyiyim, ama 5 gün daha ilaç kullanıcam senağlama
çok sıkılıyorum günlük, iş yok güç yok, kafayı yicem nasıl iş bulucam diye düşünmekten senağlama sevgilimi de çok özledim, onun yanında olmak istiyorum, artık hayatımıza başlıyalım istiyorum günlük çok mu... sevdiğimin yanında olabiliceğim bir iş istiyorum hayattan, gerisini ben elbet hallederim. daha doğrusu "biz" hallederiz... aşkımla biz bir oldukmu aşamıycağımız engel yokki... yanyana olsak daha bişeye ihtiyacımız yok. ama işte uzağız senağlama
neyse günlük bugün çok efkarlıyım nedense. seni de bunaltmıyım daha fazla. görüşürüz günlükçüm kendine ve kkdaki arkadaşlarıma iyi bak

heeeyyy günlüğümm çatlağın geldiii belinayı ngeldiii hemd bomba birşekilde geldiii çok mutluyum günlüğümmm geçen hafta perşembe günü işe başladım allaha şükürr..
iş saatlerim 8.30 mesia başlanıgıcı, 6.30 mesai bitimi.. c.tesi 2'ye kadar..
bugün ne oldu biliyormusun günlüğümmmm.. yönetici sektereri olarak işe başlamıştım ben ve hemen danışmanın ordaydım, neyse bugün yönetim kurulu başkanı yılmaz bey (patronum) beniodasına çağırdı gittim otur belinay dedi,sen hangi bilgisayar programlarını biliyorsun dedi bende bildiğim programları söledim 9 ay kursa gittim milli eğitimden onaylı 2 sertifikam var dedim..peki iç yazışmaları yapabilirmsiin dedi yaparımdedim :)tamam git masana topla eşyalarını ve yan odamaa geçdedi:) artık benim asistanım olarak devam ediyorsun dedi :) ayrı bir odam ayrı bir masam ayr ıbir bilgisayarım var ve sadece asitan oluam :)yılmaz beyin toplantılarını görüşmelerini ona gelen telefonları görüşmek isteyen müştreilerimizle önce ben ilgilinicem :)böyle işte günlüğüm.. işim evimede yakın artı ortamımda gayet güzel ve saatlerimde uygunn... RABBİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SONUNDA İSTEDİĞİM YERE ULAŞIIYORUM...

Beni merak edenler olmuşş şöle sölim ölmedim yaşıyorummmm ve herşey çok güzel olucak eminimmm...:)

Olmadığın her yer gurbet
Gelmediğin evim zindan
Yatağım taştan soğuk
Dayanamaz buna insan
Tükenecek neyim kaldı
Uykularım çoktan bitti
Yetmiyor aklım çözmeye
Bu mu sevda dedikleri

Bu mu sevda bu nasıl aşk
Bu hasret bana belki de tuzak
Ölümü bile göze aldım
Geliyorum sana çırılçıplak

Beni de al sen neredeysen
Nefes almak bana sensiz yasak
Ölümü bile göze aldım
Geliyorum sana çırılçıplak

Utanırım söyleyemem
Yaşadığım yalnızlığı
Kelimeler yetmiyor ki
Bu mu sevda dedikleri
Paylaşırım yokluğunu
Gecenin sessizliğiyle
Yetmiyor yalnız hayaller
Bu mu sevda dedikleri

gunlugum,
bizim yapilan dualarla, bana gelen desteklerle ayakta durabiliyorum
konuma da yazmistim ama sanada yazmak istedim

çok guzel insanlar tanidim burda ben biliyorsun degilmi ? ne guzel ki en kotu zamanda daima yanindalar, destek veriyorlar, onlardan gelen tek sicak bir soz beni rahatlatmaya yetiyor

Tekrar burdan tesekkur etmek istedim gunlugum...ilet herkeslere

Cok seviyorum sizleri...Allah sizden razi olsun :1hug:

Günlükcüm
O kadar yılgın ve bıkkınım ki bugünlerde.Boğazımda birşeyler düğümlendi kaldı günlerdir. Yüzüm gülmez, içim titrer. Yüzüme bakan anlıyor zaten birşeylerin ters gittiğini. Önceden belli etmemeye çalışırdım, içimden gelmesede, ama şimdi içimdeki sesi dinliyorum. Anlarlarsa anlasınlar, umrumda değil. Gülmek istemiyorsam, gülmüyorum, ağlamak istiyorsam ağlıyorum.

Kendime hakim olamadım yine dün gece. Dakikalarca ağladım. Gözlerim şişene dek. (ağlayıncada pek bir çirkin oluyorum aramızda kalsın)

Ben benim sevdiğim adamı istiyorum, bu adamı değil. Ben görünce içimin titrediği, sesini duyunca heyecandan öldüğüm adamı istiyorum. .Ben 1 saat daha fazla yanında kalabilmek için neler neler vermeyeceğim adamı geri istiyorum. Beni öptüğünde neredeyse kalp krizinden öleceğim adamı geri istiyorum.Ben tekrar kurbağalı havuzda elele kurbağa seslerini dinlemek istiyorum.Ben yine ona sayfalarca mektup yazayım istiyorum. Ben onu özlemek istiyorum. ben yine telefonda onunla konuşurken aşkımızdan ağlamak istiyorum. Daha doğrusu ben eski aşkımı istiyorum, bu adamı değil.

Her büyük aşkın bir sonu varmış demekki günlükcüm, çünkü az önce söylediğim şeylerin hiçbirini hissetmiyorum şu anda. Sanırım o da benim gibi düşünüyor. Geçen gün, "çocuklar olmasaydı herşey çok daha farklı olurdu" dedi günlükcüm. sanırım buraya kadar herşey.

Artık ne bana dokunsun, ne elimi tutsun ne de sarılsın istiyorum.Hiçbirşey istemiyorum.
Nokta.

adresim aynı, kaderim aynı, günlerim aynı, geceler aynı
sarı saçlım hasretimsin sen

sana en sevdiğim şarkılardan biriyle seslendim ey günlük, ne var ne yok
ben hala izmirdeyim, son iki günüm, tatil bitiyor, zaman ne de çabuk geçti
pazartesi okul başlıyor, yeni heyecanlar, yeni paylaşımlar beni bekliyor

tüm bu yenilikler içinde, yeni bir ben lazım
onu nerde bulurum ki günlük

günlükcum ben geldım..merhaba..
sanada ıyı alıstım buarada cok hosuma gıtmeye basladı sana bırseyler yazmak..kaydirigubbakcemile3ıyıkı varsın be günlük..kaydirigubbakcemile5
bugun burda hava cok sıcak calısmam gereken dersler var..malum sınavıma az kaldı.ınsallah bu ay ugurlu gelır..
bebıs calısmları tam gaz ılerlıyor gunluk.dun kocısı bu konuda bıraz daha duyarlı gördum ve cok sevındım.hihoyyytbıraz ilişkimize çeki düzen vermemız lazım dıye dusunuyorum cok yıprandık bu aralar cünkü.
bakalım bu ay melegim bana gelıcekmı ahh bır gelse ne guzel olurdu..senağlama
helede bu ay adet zamanım dogum günüme denk gelebılır..bır mucize olsa da dogum günümde hamıs oldugumu ögrensem ne gusel olurdu..ALLAH 'ım sen hayırlısını nasip et..:Saruboceq:
sımdılık bu kadar günlükçüm..yine gelicem..Şeniz

selam günlük canım sııkın moralim bozuk tatilden döndüm tatilim ufak tefek aksilikler dışında gayet ii yiydi o aksiliklerinde canımızı sıkmasına izin vermedik( ufak tefek dediğimde arabanın anahtarlarını içinde unutunca nasıl oldu diye sorma günlük esnetmeye çelışırken arabanın camını patlattık çok şükür ufak tefek sıyrıklar dışında bir şey olmadı birde akşam vakti kuşadasına giderken lastiğimiz patladı setpne inik benzinci ara lastiği şişir değiştir felan bizim akşam bitti) tatil dönüşü ufak oğlum biraz rahatsızlandı sabahta bayağı beni zorladı kustu felan ama sanırım biraz açıldı şimdi uyuyor:emir_bebek: ama canımı sıkan bu değil sanırım ben bazen bazı yerlere kişilere kendi içimde ve yüreğimde gereğinden fazla anlam yüklüyorum... verdiğim değer karşısında hiçmiş gibi davranılıncada çok üzülüyorum günlük..... çokocum sen saol bir sen varsın adam gibi yüzümüze bakan:1hug:.... saol varol canımmma.s....fotoları ekleyince haber veririm sana bakarsın... evet günlük içimi boşalttım biraz... neyse sonra görüşürüz.... karnım acıkı biraz...cokacimcoook gideyimde tıkınayım bari...:çok üzgünüm:

günlük cok heyecanliyim cokkkk...
bugün is görüsmem var...
hos heyecanlanacak bir seye yok önceden calistigim ve bildigim yer...
ama yinede ya tekrar almazsalar diye düsünceler beynimi kemiriyor....
bunaldim hergün evde bos bos oturmaktan artik ise yaradigimi hissetmek istiyorum...
zaten sadece bir dersim var bu sene bütün gün bos olucam...
benim icin dua et günlük, sans dile bana...
insallah güzel haberlerle dönerim sana...

eveeet artık benim de yazmamın zamanı geldiigamyoncuiremsu doğum günüm ve bütün sevenlerim aradı çok mutlu oldum. herkes birşeyler karıştırıyor. farketmiyorum sanıyorlar ama benden kaçmazkaydirigubbakcemile2 en iyisi belli etmemek. aşkım işleri yoğun olduğu için pazar günü kutladı, cumartesi günü de arkadaşlarımızla kutlayacağız. Ama sanki o da süpriz yapacakmış gibi geliyor yani inşallah gelir. babamla telefonda konuştu kesin birşeyler çeviriyorlarsositososito bir an önce akşam olmasını istiyorum:eek:

off çok canım sıkkın günlük ya..
hiç tadım yok bugün.

kocacımla tatsız ayrıldık bu sabah.
onu uğurlamama bile müsaade etmeden,pat diye kapıyı çekti gitti bugün.
her öğlen bana "nasılsın?" diye mesaj atardı.
bugün onu da yapmadı.
akşama nasıl gelecek hiç bilmiyorum o yüzden..

içim daralıyor.
uff nefret ediyorum böyle aramızda kırgınlık olan günlerden,nefret ediyorum!!
bütün gün iğrenç geçiyor.
hiçbişey yapmak gelmiyor içimden.
yemek bile yiyemiyorum...

hadi ben kaçtım,yoksa ağlıcam yine şimdi..........

günnükümmmmmm....
sana iyi haberlerle geldim...
ise alindim hemde hic sorun cikarmadilar...
biliyorsun daha öncede orda calisiyordum....
okulla olmayinca cikmistim ve en son bütün ögrencileri kara listeye aldiklarini duymustum...
ama benim adim yoktu o listede....
cok mutluyum artik bir ise yardigimi hissedicem....
bütün issizler en kisa zamanda is bulsunlar insallah dimi günnüküm.....

google senin içine tüüübenneyaptımki
iyi ki bi blog açıyım herkesle bulduklarımı paylaşıyım
modadan bahsediyim dekorasyona kapılıyım dedim
dedim dedim amaaaa google beni arama da göstermiyor ya:mymeka:
dün akşam resmen kıvrandım her şeyi yaptım:1closedeyes:
ama olmuyor arama koy dedi koydum html uzatntısı yap dedi yaptım
map yaptım daha napıyım ya
sitemide donattım rengarenk oldu moda kokuyor
ama sorun nerde anlamadım çıkmıyor işte lanet google da :1no2:
deli olucam artık bide okdr hevesliydim öldü sevincim yani:çok üzgünüm:
hııı bide günlüğüm yokum 5 gün
istanbula moleküler biyoloji ve genetik kongresine gidiyorum:eek:
genetik öğrenip dönücem aranıza prof jojee:1closedeyes:
prof mrof ama googleda çıkmıyor moda blogu:mymeka:
anam ben çokk üzgünüm bu konuda ya
ben yokken bi zahmet google beni eklesin 5 gün sonra olmamışsa
hayata küsücem yemin ederim:nazar:
kendinize iyi bak gadirigubbakcemilelerimm
beni unutmayın google u da dövün :mymeka:
not: 14 smili diyo senide dövücem hatırlatma belki ben 14 smile istiyorum ya:KK43:her şey bana karşı:KK70:

sevgili günlük satırlarıma başlamadan önce herkese selam eder hurmetlerimi sunarım.ben bu siteye üye olalı bayağı zaman oldu ..o konu senin bu konu benim gezerdim.ama ne oldu ise şu oyun bölümüne girdim ve giriş o giriş daha buralara uğrayamaz oldum :KK43: sitenin sahibini bulsam diyecem " OYUNLARIII KALDIRRRRR " ama adamların ne sucu var ki sen kendine hakim ol yahu..girme iste bak gel buralara ne güzel insanlar yazılar yazmış oku ..geliştir kendini yok dinletemiyorum kendime sözüm geçmiyor iste :) neysem.bugünüm güzel geçiyor..herşey sakin ve yolunda..acaba bunun sebepi tatilden yeni gelmiş olmam mı bilmiyorum .bunu zaman gösterecek öptüm seni :)

X