Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydinnn günlükçümm....hihoyyyt
Hayirli cumalar olsun herbikeseee...
Allah dualarimizi kabul etsin inş..
Herkes zor günler geçiriyor okuduğum kadari ile...:1no2:
Umarim bu mutsuzluk en kisa zamanda gider.....
Günlükçümm bir kaç gündür sol kasiğimda acayip bir ağri var..
Canimi acitiyorr...
Nedir sence bu...CADIARZU
Adet olucam deseemm değill geçtii....
Hayirdir inş...
Pek bişey yok be günlükçüm...
Herşey bildiğin gibi..huzur içinde gidiyorr çok şükür...:asigim:
Bir kaç gün sonra evlilik yildönümümüz...:asigim:
Ne çabuk geçti koskoca bir yil ....sositososito
Rabbim nice güzel huzurlu sağlikli seneler göstersin inş.. Hepimize...
:1hug:

Canım günlükcüm...
Bugün güne saat sabah beşte oğluşumun öksürük kriziyle başladık.Kuzucum uyuyamadı öksürükten erkenden doktora gittik zaten otit olmuştu antibiyotik kullanıyorduk şimdi öksirük şurubu verdi bıraktım kuzucugumu bakıcıya ama aklım onda uyuyordu bıraktığıda bir saat sonra gidicem emzirmeye neyseki Allah başka hastalık vermesin buna şükür bir an önce iyileşir inşallah...

Günlük slm nabersin....valla sende dertleri dinleye dinleye şiştin artık bizi pek umursamıyor gibisin neyse seninde bir gün işin düşer du bakalım.
Günlüküm iyiyim şükür izmir çok sıcak bayılıyoruz valla klımalar bile yetmıyor belli bir süre sonra neyse az kaldı yazın bitmesine eylülde akşamları serinleriz artık günlüküm yarın bi son kez deniz yapalım diyoruz bakalım kısmet malum oğlan deniz ve kum canavarı günlük benim oğluş evlenmeye karar vermiş ben yandım genç yaşta beni kaynana yapcak beni bırakıp gitcenmi diyorum gitcem diyor vay be karar vermiş peki mamamı kım yapcak diyorum oooooo yapcak diyor haın evlat büyüt altını al bezden kurtar evlensin gitsin yok öyle yağma ben yedirmem oğlumu elin kızlarına (çekılin cadı kaynana geliyor )

bugün eccük kendime çeki düzen verdim.. saçıma başıma fön neyim çektim.. üstüme başıma yakışır bişyrel giydim..
neydi ayol o depresif hallerim.. ne çirkin olmuştum.. stresten herhalde yanağımda sivilceye benzer birşeyler çıktı 4-5 tane gurup halinde ve mor..
elimi değdirince acıyor ne olaki? bugünlerde iş güç yok pek bir aylağım...
neden böyle oldu anlamadım ... tüm hesapları düzelttim bir tek şu BG kaldı ama onun içinde karşı tarafı beklemem lazım..
aylık satışlar tamam .. ihracatlar bitti şimdilik hareket yok önümüzdeki hafta küçük yüklemeler olucak ama onlarında evrakları hazır .
sadece paraları hesaba yatınca ft. kesilecek o kadar... ithalat desen şimdi sipariş ver 3 ay sonra geliyor ...
ne olucak bilmiyorum çalışmayınca kendimi kötü hissediyorum benim üretmem bir şeyler yapmam lazım..
neyse hadi görüşürüz...

Günlükçüm:1closedeyes:
Ağzımın içinde bişey çıktı. Üç gündür doğru dürüst yemek yiyemiyorum, konuşamıyorum(!!!) gülemiyorum bile.Canımı fena halde acıtıyor:çok üzgünüm:
Doktora sordum bugün stres ve sıkıntı yapar dedi:teselli:
Herşeyi bu kadar kafana takar ve üzülürsen hiç geçmez ona göre dedi:1shok: ve ilaç yazdı hemen akşam alayımda bir an önce kullanmaya başlayayım.
Yoksa doğru dürüst yemek yiyemediğim bir bir deri bir kemik kalıcam:icecream::tomato:
Bunun dışında çok şükür iyiyim.
Yüce Rabbim bu günlerimiz aratmasın.
İşlerim yoğun değil. Burada ayrılabilirsem gidip biraz kpss çalışayım. Çok az kaldı sınavada.
Herkese selam benden.

Selam günlük hanım,
Nasılsın bakalım, beni soracak olursan orta şekerliyim.
Sebebine gelince son tatil günümdeyim.
Pazartesi günü şirkette olucam. Daha bir hafta izinim var ama maalesef kullanamıyorum.
Çağırdılar şirketten sonra kullanırsın kalan iznini dediler.
Ağız tadıyla bir izin yapamadım anlayacağın. Bunada şükür 3 haftadır tatildeydim.
Pc gördüğüm yerde çöktüm başına valla, meğer ne büyük bağımlılık yapmış k.k bana.
İlk izin haftamda memlekete gittik koskoca bir hafta kaldım ailemin yanında öyle güzeldiki tarifi mümkün değil. Acayip güzel geçti. Ama son gün öyle bir burukluk oturduki içimize anlatamam. Hele ayrılışımız içler acısı. Babamın hıçkırıklarla ağlamasını ömrümün sonuna kadar unutamam herhalde. Böyle uzun kalmak güzelde ayrılması çok zor oluyor be günlük. Giderken iyide dönüş yok mu içimizi parçalıyor. İkinci haftada Kuşadası'na gittik kocişle
:asigim:
Bu son haftamızda da Çanakkale' ye gittik şehitlikleri ziyaret için çok güzeldi. Çarşamba günü kocacım iş başı yaptı maalesef.
Bende evdeyim gördüğünüz üzere yapılması gerekenleri yaptım, son günlerin tadını çıkarıyorum.
Şimdilik kaçıyorum güzellik uykusuna yatıcamda
:lepi:

Son düzenleme:
sevgili günlük
dün atama sonuçları açıklandı ve ben atanamadım benden 1 puan düşük arkadaşım atandı sözleşmeli erzuruma ben doğu yazmadığım için atanamadım.Bu aralık atamasında sıralamada önde olacağım için iyi yere gitcem o yüzden doğuyu yazmak istemedim. Bu arada belki babamın çalıştığı okulunda ücretli çalışırım daha karar veremedim.Babamın çalıştığı okul YİBO yani yatılı okul öğrenciler sorunlu oluyomuş biraz ama evde oturmak da istemiyorum, bi taraftan da dinlensem diyorum evde otursam pzrtesine kadar karar vermem lazım.Çok karıştı kafam :bbo:

günlüklerin günlüğü nasılsın, ben eh işte

tatil de bitiyor be günlük, tatilin nasıl geçti diye sorarsan, valla hiçbirşey anlamadım iki çocukla

istediğim yerlere gidemedim, gittiğim yerden zevk alamadan telaşla döndüm, onlar büyümeden rahat yok bize galiba

içim sıkılıyor bugun günlük, yine karın ağrım var iki gündür, noluyor bana böyle allasen, evimi özledim artık, evime dönmek istiyorum

hadi günlükçüm hoşçakal, kızlara selam olsun, hepsini öpüyorum

Günlüküm yaaa,

artık geceleri cok zor uyuyabiliyorum.
hadi sıcağı geçtik,yakında öle bir sorun kalmayacak ama.
sürekli kramplar içindeyim.
yüzüstü yatmak zaten hayal daha uzun bir süre.
bir haftadır sırt üstü de yatamıyorum.
karnıma kramplar giriyor.
bi o yana bir bu yana dönmeye çalışıyorum ıhlaya ıhlaya...

bi çözüm bulmak lazım bu duruma ama ne CADIARZU

yine başım dumanlı be günlük
aylardır tedavi ilaç doktor yüzü görmekden bıktım.
hayattan silinesim var şu aralar. bugün gene hüsrana uğradım
test yaptım pozitif çıktı. içimdeki duyguları bilemezsin.....
hemen koştum hastaneye kan verdim. 1 saatlik bir bekleyiş
TİK TAK TİK TAK zaman geçmek bilmedi.
ben o arada doğum tarihini alacağım beşiği zıbını emziği bile düşündüm günlük....
sonunda zaman geldi çattı aradım sonuç NEGATİF dünyalar başıma yıkıldı.
ama ben bebeğimin beşiğini bile beğenmiştim. kim yatacak şimdi içinde...
yine kollarım ve karnım boş... şimdi söyle ben nasıl üzülmeyeyim...
diyorlarki tıpda çağreler tükenmez. ben sanki bunu bilmiyormuyum...
ama bu çağrelerden faydalanmak için para nerede? ya sabır?
sormuyorlarki halin nicedir. söyle kim yatacak o beşikde?
Allah'ım bundan sonra sana tek duam bana ne olur dayanma gücü ver.........

Aylardır ilk kez KK'da yarım saatten fazla zaman geçirdim günlük. Ne bitmez işim varmış benim. Tatile gitmek için çalış, tatilden dön çalış, çalış babam çalış...
Neyse iyi de oldu, sitede ne olup bittiğini az çok anladım. Bundan sonra düzenli olarak yazarım artık. Şimdilik hoşçakal...

sevgili günlük uzun zamandır takip ediyordum kk birde ben bir topic oluşturayım dedim açtım başlığı sorun yapıp beni üzdülerr düşünmeden egolarıyla hareket etmese bu insanlar ne güzel olurdu sevgi ve anlayış dolu bir dünya istiyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

BEN KÜÇÜCÜK BİR KIZDIM

Ben küçücük bir kızdım
Ellerimde hanımelleri
Oradan oraya koşan
Küçücük bir kız

Tutun ellerimden sakın bırakmayın
Korkuyorum bu karanlıktan
Büyümekten korkuyorum
Sakın bırakmayın beni

Dünya dönmesin dünya dursun
Zaman geçmesin artık
Ben hep çocuk kalıyım
Büyümeyeyim

Hayallerim çocuk kalsın
Yıkmayın düşlerimi
Bütün kötülükler benden uzak dursun
Tertemiz dünyamı kirletmeyin.

Avuçlarımda tuttuğum sevgiydi sadece
Bıraktım ve uçtu
Yapayalnız bıraktı beni
Kendi halime benle

Ben küçücük bir kızdım
Ellerimde hanımelleri
Oradan oraya koşan
Küçücük bir kız

Şimdi büyüdüm
Acılarım büyüdü
Gözyaşlarım büyüdü
Dünya küçüldü

Ben küçücük bir kızdım
Ardıma bakıyorum göremiyorum
Hiç bir şey kalmamış o zamandan
Her şey değişmiş

Küçük kız büyümüş
Ellerindeki hanımelleri solmuş
Dünyası yıkılmış
Geriye sadece enkazı kalmış
alıntı

İçimden geldi bir şeyler yazmak rahatlamak için geldim,yazdım,sildim,yazdım,sildim ama kelimlerimi toparlayamadım.Dün gece acayip üzüldüm beni üzende kocamda,o beni gözünden sakınan insan beni dün gece çok üzdü.Karşısında konuşamadım nutkum tutuldu çok güzel bir akşamdan sonra kötü biten bir gece.Ağlamaktan yastığım ıslanmış ve başımdaki büyük bir ağrı ile uyandığımda eşim kanepede uyuyordu,yanına gitmek ellerinden tutmak istedim ama yapamadım bir kere kırılmıştı kalbim..Ben nerede hata yapıyorum?Neyi eksik yaşatıyor ve yaşıyorum?Ben bunu hakediyormuydum?

masum bakan gözlerin ilk defa korkuyla büyüdüğünü gördüm bugün
zaman geçsin diye dalmıştım alışveriş merkezine
rafların arasında dolaşırken bi aile vardı
minik melek önüme çıktı birden
gülümsedim ona onunsa dediği
nolur vurma bana...!
inanamadım yüzümdeki gülücük aniden büyük bir şaşkınlığa dönüştü
minicik bedenini savuran miniğe bakan gözlerim artık annesine likitlenmişti
nasıl baktım bilmiyorum kadına
başını öne eğdi hemen
benim içimde buruk bi acı yandı yandı melek giderken
Allahım cezasız bırakmazsın sen biliyorum bu olanları
O minicik yüreği koru yarabbim
Annesinden şevkat beklerken dövülen bedenini koru
Ruhunu koru..
senağlamasenağlamasenağlama

Sevgili gunluk o kadar kotuyumki anlatamam:a015:

Su 2 ay icinde basima oyle seyler geldiki dusununce ben bile inanamiyorum.

Suan evim insaatta esyalarim gocmus herseyi sil bastan yikicam yerlestircem yeniden tasinmak gibi birsey bizimkisi.Ve isin kotu tarafi cocugum var onunla nasil yetisicem bu islere bilmiyorum dogrusu ramazanda geliyo zaten.En kotusude kizim hasta geldigimiz gunden beri durmuyo ishal oldu bulantisi oldu bugunde grip cikti yavrum dogru duzgun uyku bile uyuyamiyo.dDevamli aglamakli.Cok canim yaniyo onu oyle gorunce.Birde bunlarin ustune yorgunlukan stresten sutum cok azaldi mama takviye etmek zorunda kaldim yavruma.Dinlenemiyorumki sutum olsun.Nasil hersey yoluna giricek bilemiyorum gunluk.Cok bunaldim hic iyi degilim.

Bu zor gunlerde esimde yok yanimda pislik insanlar yani patronlari geldigimizin ertesi gunu ise cagirdilar ise adamin evi yanmis cocugu hastaymis dinlemediler bile.Hemde gececi calisiyo cok korktum kizim ateslenirse diye cunku yanimda esim yok.

Bilmiyorum herseyden Allaha siginiyorum gunluk ama cok bunaldim bir el bulsamda tutunup ona kalksam.Suan kizim icin ayakta durmaya calisiyorum ama cok zor gunluk.Esimlede sorunlar cikti oda stresli 12 saat calisiyo hemde gece birde bir suru masraf inan gunluk yaptigimiz tatil burnumuzdan geldi.Keske gitmeseydik diyorum ama yildirim aklima gelince iyiki gitmisiz diyorum.

Simdi herseyde vardir bir hayr diyorum ve Allaha siginiyorum ((

Iste boyle gunluk beni seven tum arkadaslarimdan feraha cikmam icin dua istiyorum gunluk onlara soylermisin cok ihtiyacim var cunku ((

ne zamandır bu saatlere kal(a)mıyordum. şimdi de uyku gözümden akıyor ama konuşacak kimsem yok uyanık, paylaşmam lazım günlük yoksa bu halde olsam da uyuyamam.

bugün o'nunla ayrılmamızın üzerinden 30-32 gün geçti ve biz iki ay önce aldığımız biletlerle beraber konsere gittik. yol arkadaşı olalım dedik, yolumuz uzun.

giderken şarkılardan göndermeler geldi o'ndan. ben duymamazlıktan geliyorum, aa orada bu var şurada şu var diyorum. konserde durumumuza uygun parçalar ve de bizim özel şarkılarımızdan çalınca, kulağıma doğru bağırarak söyledi bazı sözleri ben de efendim duyamıyorum dedim, bütün konser alanı aynı şarkıyı söylediği halde.:jeyyar:

neyse konser bitti, tam benim evimin oraya geldik ki, birden yine biz konusunu açtı. Tamam konserde yakın olacaktık belliydi, duygulanacaktık da, ama onun doğrudan konuyu açmasını beklemiyordum belki de henüz istemiyordum. Çünkü kafam çok karışık. Neredeyse bir saat arabada konuştuk. İkimiz de birbirimizi hala sevdiğimizi biliyoruz ama ben sevginin yetmediğini yetemediğini gördüğümüzü ve eskisi kadar sabırlı olamayacağımı da anladığımı, bildiğimi tekrar söylemek zorunda kaldım. Çünkü ona göre tekrar başlayabilirdik biraz daha anlayış gösterirsek karşımızdakine,ama ben 3 yıl boyunca çok yoruldum bunu unutuyor. Tekrar hatırladı... bilemiyoruz, ne nasıl olur, korkuyoruz, ona kalsa hemen bana kalsa hemen imkansızkafamçokkarıştı

bu kararsızlık doğal mıdır, değil midir bilmiyoruz. Ama ben düşünmekten yoruldum artık. Ama silip atamıyorum da, çünkü hala seviyorum, ama hadi tekrar da diyemiyorum, çünkü aynı şekilde devam edersek hiçbir anlamı kalmaz. Huylu da huyunda vazgeçmez, ikimiz açısından da. Ama insan zamanla bazı konularda değişiyor da. Ben bile 3 yıl önceki gibi değilim bazı konularda.
ooof off be günlük sen de olmasan halim dumanŞeniz

Eve geldim karmakarışık, hemen kk ya geldim, dolandım başlıklarda kendime geldimgamyoncuiremsu ama biliyorum içimde kaldı birine anlatmam lazımdı uyuyabilmek için. dinledin yine beni sağ olasın günlüka.s.:enbuyukkk:

Günaydın günlükcüm kaydirigubbakcemile2

Bugün heyecanlı birgün benim için hihoyyyt 10 gün de olsa biraz özgürlüğün tadını çıkarabileceğim, daha önce özgür değilmiydin diye soracak olursan şimdiki kadar değil tabii, sebebine gelince; ev halkı (eşim ve oğlum) annem ve babam hep birlikte Gemlik'e askeri kampa gittiler, ben izinimi kullandığım için gidemedim ama bundan şikayetçi değilim, ben de ertelediğim bazı şeyleri yapmayı istiyorum, bugün saat 13.00 da işten çıkacağım sıcak olmasına rağmen çarşı-pazar dolaşmak istiyorum, yarın da geç uyanırım evi temizlerim çamaşır-ütü pazar da öyle geçer , fazladan birkaç kilom var hazır ev halkı yokken 10 günlük bir diyete girmeye niyetim var onlar beni bozuyor :jeyyar: kilo yapıcı şeyleri yanımda yiyorlar e bende de iştah var cokacimcoook kilo almamak işten değil, en önemlisi akşamları PC'de sıra bana gelmiyordu oğlumdan, bol bol KK' da olacağım :enbuyukkk: işte böyle...... gelişmeleri bildiririm..şimdilik hoşçakal günlükcüm............:teytey:

:smiley-cool:

Son düzenleme:
merhaba günlük ben öyle her zaman yazamıyorum , belkide yazmayı beceremiyorum.dün kızım işe başladı cok mutluyum aynı zamanda biraz endişeliyim. bu onun ilk işi bir aylık deneme süresi icinde,inşallah başarılı olur inşallah işini sever.yavrum kuzum benim ,bebeğim seni şımartmak istemiyorum .akşamı iple cekiyorum canım kızım,aaaaah ah anne olmak hem cok güzel hemde zor.günlük'cüğüm bi ara yine uğrar sana yazarım zamanım olursa tabii iyiki varsın günlük iyiki varsın kk görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…