Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük aranıza yeni katıldım çok güzel bir site . bugün not olarakta kendimi çok yorgun hissediyorum ama hafta sonuna kadar yorgunluğumu gidermem lazım eşimle denize gidicez çok heycanlıyım bu yıl ilk defa denize giricem herhalde son girişim olur sanırım ramazazndan dolayı.sağlık problemlerin yüzünden denize giremiyordum nasip

Rabbim beyaz melek benı ağlattı şu mübarek günlerde sen onu sevindir kimsenin kucağını boş bırakma ona kendi gibi güzel bir melek nasip et (amin)

Selam günnük...
Bilirsin fazla meşgul etmem seni..
Yazacak önemli bişeyim yoksa yazmam..
Huyum kurusun...
Şimdi yazdığıma göre önemli bişey var evet..
Biraz önce ilk doktor kontrolümden geldim..
Minik sıpamın 1,5 cm lik minicik kesesini gördüm..
Vesikalığını çektirip geldim..
Çok şükür hiçbir sorun, sıkıntı yok şimdilik, herşey yolunda..
Regl tarihine göre 5+1 olan sıpacık ultrason görüntüsüne göre 5+5...
2 hafta sonra kalp atışını duymak üzere ikinci kontrolüme gidicem..
Umarım herşey güzel devam eder..
Sağlıkla, hayırlısıyla kucağımıza alırız bebişlerimizi...
Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi etsin inşallah...

sevgili günlük,
havalar çok sıcak ben evdeyim zaten evde oladığım vakitlerde dışarda pişiyor oluyorum.kaydirigubbakcemile3

ya günnük benim sevgili sözlüm telefonunu yenileyecek diyorki seninkini de değişelim ayrı

gayrı olmasın ben de diyorum ki yazık o paraya benimki daha eskimedi ama o beni dinlemiyor inatçı sıpam

harcayacak paraları çatır çatır vallakaydirigubbakcemile3 Sanırım bazılarınız daha ne istiyorsun sen istemeden

adam sana telefon alıyor para harcıyor diyeceksiniz ama napiyim kıyamıyorum sıpamagamyoncuiremsu

sanırım bende de bir bulmuş da bunuyor hali var:eek:

aman işte böyle günlük zaten bi de ingilizce çalışıyorum sınava gireceğim yüksek lisans

için geçmem geken bir sınav bu he bi de kpds var ona gireceğim. aslında sınavı geçmiştim

ama burs alabilemem için 80 almam gerekiyormuş kpds'den ama ben 79 almışım benim kem

talihim yaa:çok üzgünüm: bunu yeni öğrendim yoksa geçen dönem girerdim bu son hakkım

şimdi inşallah her iki sınavı da geçerim okuyanlar inşallah desin benim için günlük ne

demişler yer gök dua üstüne kuruku diye bi inşallah kazanır sözünü esirgemesinler benden

çok önemli benim için:Saruboceq:

herkesle selamımı söyle günlük hepisinin gözlerinden öpüyorum büyüklerinden de ellerindenkaydirigubbakcemile3
görüşürüüz:lepi:

slm günlük bugün canım çok sıkkın midem ağrıyo bulaşıklarım beni bekliyo param yok koltuklarımdan nefret ediyom ben hep böle sıkıntıdan patlıcammı bu koca ewde birbaşıma ben nezaman bebek sesiyle uyanacam ben ne zaman annecim yavrum kuzum dicem benim ne zaman omzuma yatırcam kucağıma alıp emzirebilcem bi bebegim olcak ne zaman gece kalkıp mama yapcam ne zaman eşimi baba yapıp onla bebeğimizi parka götürcem...komşular çocuklarını parka götürürken ben içeri kaçmaktan ne zaman vazgeççem benide çağırmasınlar die...offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Sevgili günlük sana gelişimin ilki bu, sanırım bundan sonra sık sık gelicem, çünkü yakınlarımda senden daha samimisini bulamadım,
öncelikle canım yegenim kalbinden ameliyat oldu henüz kendine gelmedi, aglamaktan bir hal oldu, dua ettim durdum iyi olsun diye, dilerim herşey yoluna girerde bizde rahat nefes alırız.
sonracıma ben işyerimi hiç sevmiyorum, yemin ederim zorla işe geliyorum, çıksam çıkamam, kalsam her gün akşam olsun diye dua ede ede bir hal oluyorum. Günler böyle geçermi be günlük, zor değilmi.
Birde oglumu bırakıp işe gelmek bitiriyor beni, yıllar oldu alış diyorlar ama yok alışamıyorum sevgili günlük. Neyse fazla vaktini almayayım başka arkadaşlarda vardır sırada. görüşmek üzere günlük...

Be hey günlük..

4 yıl aradan sonra tatile gitmeme 3 gün kaldı.
Ve ben nezle oldum.
Sanırım sana gerçek kimliğimi açıklamanın zamanı geldi.
O meşhur bahtsız bedevi var ya.
O benim işte.
Her ne kadar kuaförüm benim tüm kuaförlerin tanıdığı kezban olduğumu iddia etse de,
ben aslında o meşhur bahtsız bedeviyim.

Oh be...sonunda açıkladım, rahatladım..
Haaaappşşuuuuuuuu....

Günlüküm uzun zaman oldu sana yazmayalı
Bu süre zarfında her zamanki gibi bir sürü şey yaşadım
Hamile olduğumu öğrendim
Sonra düşük yaptım
Kürtaj oldum.
Eşimle feci kavga ettim...
Annem evi terketmiş anneanneme yerleşmiş.
Eşim İşyerini kapattı
Bir kitle çıktı içimdn patolojiye gönderildi Allah bilir ondan ne çıkar..

11 aya bir doğum,kaybettiğim bebeğim,2 kürtaj sığdırdım...

Napalım acıyla yaşamayı öğrendik...Bunada şükür diyorum....

Bakalım bu hafta neler olacak günlüküm...Berbat bir ay geçirdim....Bişiler yoluna girince yazarım sana canımcım...

Selam günlükçüm. Bu gün erkenciyim. Zira sinekler yüzünden uyuyamadım yani. Günlükçüm kız kardeşim iyi merak etme. Kaldığı yurtta arkadaşlarıyla bazı sorunlar olmuş. Ben de gidip aldım. Çok duygusal benim kardeşcazım yafff... Bizi de korkuttu. Neyse pazartesiye kadar evde kalacak. Pazartesi tekrar kursa. Cuma günü de bitiyor zaten.
Bu arada günlükçüm dün halk eğitime gittim. Kurslara baktım. İki kurs arasında kararsız kaldım. El sanatları ve kurdela nakışı. Ama el sanatlarını seçerim büyük ihtimalle. Onda hepsinden az az gösterilecekmiş. Hiç değilse sıkılmam değil mi.
Ya erkek kardeşim kodlama hatası yapıp istemediği bir bölümü kazandığından beri annem çok üzülüyor yaaa... Ne yapsak ne söylesek ikna olmuyor. Kardeşim bile kabullendi iki sene daha evde durmayı ama annem kabullenemiyor. Hepimiz üzüldük ama napalım. Nasip 2010'aymış artık. Rabbim yolunu açar inşaallah bitanemin...

günlükçüm ben hala hastayım
dün sonunda evde dereceyi buldum bi ölçtüm ateşimi (ki ateşim düştü dediğim bi zamandı) 38 derece. görünce gözlerim yuvalarından çıktı. Allah korumuş, ateşim yüksekken, inleye inleye, yana yana yatarken demekki 40 ı bulmuşum... akşam ateşim 38 den düşmeyince doktora gittik, doktor bi değdi yüzüme offff yaptı çok yüksekti ateşim o zamanda. baktı boğazıma, sen dedi yutkunabiliyomusun, evet dedim, bağdemciklerim çok aşırı şişmiş, beta olabilirmişim. senağlama. antibiyotik verdi ağrı kesici verdi bi de sprey verdi. ama antibiyotikleri görsen günlük baş parmağım kadar senağlama, ben ilaç yutma özürlüsü bi insanım bi de senağlama yarın daha kötü olucaksın 3 gnden önce etkilemez ilaç dedi, haklı da çıktı, sağ tarafım şişti şimdi sol taraf da şişiyo, böyle giderse yarına konuşamıycam... cuma kültür sonucumu alıcam inşallah bişey çıkmaz sadece sıradan bi iltihaptır inşallah :çok üzgünüm: günlükçüm söyle kızlara kendilerine çok çok dikkat etsinler. ben bile (son 3 yıldır bir gün burnumun aktığı bile baki değildir) bu kadar kötü olduysam bu ara bi sorun var demektir havalarda. bi de çok fena isal salgını varmış bu ara onu da söle kızlara günlükçüm hiç bi rahatsızlıklarını aksatmadan hemen doktora gitsinler o yüzden...
öptüm seni günlükçüm kahvaltı edip ilaçlarımı içicem senağlama

günaydın günlük
bugünlerde pek bir sıkıntılıyım içten içe sıkıntı basıyor... nasıl pasaklı görünüyorum bilemezsin..
çok dağınık giyiniyorum kendime hiç dikkat etmiyorum bu sıralar.. sanırım sıcaklardan oluyor..
Havalar serinlesede doğru dürüst giyinsem.. kocamın 3 ayı kaldı kasımda yolluyorum Allah nasip ederse...
Günlükçüm hayırlısıyla gidip gelisn kocam başka bir şeycik istemem .. adak bile adadım..
Allahım bana sağlık versin ki kimseye ihtiyacım olmasın kimseden medet ummayayım..
kocanım yokluğunda dimdik kale gibi ayakta durayım ki herkes parmakla göstersin beni..
Helal olsun kıza kocasının yokluğunda başı dimdik ti desinler... kimse konuşamasın arkamdan
Rabbim bana güç kuvvet versin ki onu gözü arkada bırakmayayım...
hadi selametle....

neler söylemek isterdım, neler canım çok sıkın ne yapacam nsıl karar verecem bilemıyorum. oglum nişanlı fakat ilk zamanlar cok mutlu oldum. şimdı degılım. sakın kıskançlık deme degıl. ogluma gore degıl , neden dersen. sevıyormu sevmıyor mu anlamadım. hergun tartışıyorlar ve bazende ilgısız oldugunu duşunuyorum. oglumda farkında fakat nasıl hareket edecegını bılemıyor. ayrılsa kız için ne delerle acaba gelecegını mı karartırım duşuncesı var cok duygusal bır oglum var. sevgılı gunlugum azda olsa sana soyledıklerımle rahatladım.bu satırlarımı okuyanlar olursa bıze dua edin. ne hayırlıysa olsun dıyorum yınede. yaşamayı ve insanları sevıyorum. ıyı ki ;varsın dedıgım çok seylerım var.benım! çunku ; kendımı sevıyorummmmm.

Günlüklerin günlüğü,

Dün sana gerçek kimliğimi açıklamıştım.
O meşhur bahtsız bedevinin ben olduğunu söylemiştim.
Duydum ki pek ikna olmamışsın. İspatla demişsin.
Pekü.
4 sene sonra tatile gitmeme 3 gün kala nezle oldum demiştim sana ya.
4 sene sonra tatile gitmeme 2 gün kala regl de oldum.

Ahanda sana ispat.

Ayrıca bazı duyumlar alıyorum.
1 gün kala da iznim iptal edildi diye gelirsem şaşırmazsın artık.
Sen yine de şaşırmış gibi yap olur mu? kırmayayım kafanı...
grrrrr......

güzeller güzeli günlük..

hayat nasil bir dönmedolap?
neler duyuyoruz, neler geliyo basimiza?
bir insan dünyadan göcünce, o gittikten sonra herseyin nasilda
bir hayal, bir yalan oldugunu anliyorsun..

Sevgili günlük...
Bu gece birden kk yla ilk karşılaştığım günü hatırladım.
Bir konuda arama yaparken karşılaştım bu güzel aileyle.(Konuyu şimdi hatırlamıyorum,sanırım hafızam zayıfladı :bbo:)
Sonra birkaç gün uzaktan takip ettim,nasıl bir yer diye.En sonunda üye oldum(bu aileden daha fazla uzak kalınamazdı zaten)
Sonrası malum.Konular,bilgi paylaşımları,sohbet odası ve peşinden gelen arkadaşlıklar...
Hayatımda bir şok yaşamış ve bunu kk da paylaşmıştım.Hiç tanımadıkları halde,bütün arkadaşlardan destek geldi.
Sonra gene sevinçler,mutlu olaylar ve bu kızımız gene kk da...Ve gene sevincini paylaşan kişilerin arasında...
Ve yeni zamanlarda yaşadığım büyük bir şok (gene yaşadığım kötü bir olay kaynaklı) ve gene kadın dayanışması...
Hepsini bu güzel ailede yaşadım ben.

Geçenlerde bu ailenin yapı taşının,yani Kazen'in önemli bir sağlık sorunu nedeniyle siteden ayrılacağını okudum.
Kendisi bu sayfalarda da belirtmiş zaten,Eylül ayında bir operasyon geçireceğini.

Sevgili Kazen;
Bence başlığın hatalı olmuş
Asıl başlık,şimdi gitmek zorundayım ama tekrar görüşeceğiz olmalıydı
Bu sağlık sorununu yeneceğini ve yeniden aramızda olacağını biliyorum
Başarabilirsin!
Bu aile,yani kk her zaman yanında olacak.

Arkadaşlar bu arada küçük bir not:KK ya site diyemiyorum,çünkü bir siteden çok daha fazlası burası bizim için.
Kendi kanımızdan olan kişilerle bile konuşamadığımız sıkıntılarımızı,olayları birbirimizle paylaştık ve birbirimize destek olduk.
KK yı da KK yapan budur işte
Büyük bir aile gibi hissederek,her sevincimizi,sıkıntımızı üzüntümüzü paylaşmamız...

Son düzenleme:
Selam günlük;

İyi değilim bugün.

Sıkıldım artık bazı şeyleri zorlamaktan, diretmekten.Uzun süredir bu böyle. Bende artık istikrarlı bir ilişki istiyorum.Yaptığı hataların farkına varsın istiyorum.Çocuk gibi davranmasından, istediği zaman canım cicim, istemediği zaman tü kaka demesinden sıkıldım.

İnanki çok sıkkınım bugün.Çekemiyorum hiçbirşeyi.

İdare ediyorum ama artık çok yoruldum, sanırım daha fazla dayanamıycam.:a015:

günlükçüm çok moralim bozuk
dün sabah ilaçlarımı içtim sonra burnum kanamaya başladı. baya kocaman pıhtılar gele gele kanadı neyse dedim, hatta baya geyik filan yaptım beynim burnumdan akıyo diye (iğrencim biliyorum). gayet iyiydim sağlık olarak da öyle doktorun dediği gibi daha kötü filan olmadım, bi tek öksürüğüm arttı. sonra akşam 12 de son ilacımı da içince dedim madem iyiyim e evdeyim de gurbaanın tarifini artık uygulayayım.
gittim yüzümü bi güzel yıkadım biberiyeli sabunumla, lifledim yüzümü. ferahladım. havluya yüzümü kuruladım bi baktım havlu kan olmuş. bi baktım gene burnum kanıyo. biraz aktı filan tampon yaptım geldim bilgisayara ilaçlarımı araştırdım.
novalgine hakkında bi yerde burun kanaması yaptığını okudum. neyse dedim zaten sevmiyodum bu kadar ilaç içmeyi onu içmem artık. 10 dk filan geçti tabi o ara, durmuşrur dedim. dişlerimi fırçalıyım yatıyım dedim. gittim tamponu çıkardım musluktan su akar gibi kan akmaya başladı. ne kadar uğraştım banyoda bilmiyorum dursun diye ama o kadar çok kan aktı ki deliriyodum en son.
acile gittik... orda durdu ama bi anlam veremediler. elimde sadece arabada kullandığım peçeteler vardı (2 dk mesafede gittiğimiz yer) onu gördüler çok kanamış dediler. bu kadar pıhtılı nasıl kanar ona da anlam veremediler...
ama çok korktum günlük. eve geldik. o kadar kötüyüm ki, ağlamak istiyorum hüngür hüngür ama ağlarsam tekrar kanarsa diye onu bile yapamadım.
sevgilimi aradım babasıyla konuşuyodu sanırım, reddetti, msj attım ben de ama uyuyakaldı heralde sonra aramadı. çok bozuldum ona da, halbuki o kadar ihtiyacım vardıki ona...
öyle günlükçüm işte... 3 gram kanım vardı zaten yarısını lavabodan akıttım... umarım bi daha kanamaz... doktorlar ne demiş olurlarsa olsunlar (ilacın yarısını içmiş olmam gerekirmişki yan etkisini göreyimmiş...) bi daha novalgine kullanmam hiç bir tanıdığıma da kullandırmam. hayatımda ilk defa irdelemeden ilaç kullandım sonucu da bu oldu bi daha izin vermem...

Merhaba günlükçük,

Çaresizliğimi hissediyorum bugün ya da güçsüzlüğümü mü desem...
Bir yanım 'Msj at, ara' diyor... Tam yapıcak oluyorum 'Dur, sakın yapma' diyor bir ses...
Gururum mu bunu söyleyen? Yoksa inat mı söylettiriyor...
Düşünmemeye çalışıyorum, zaman geçsin diye uğraşıyorum ama ne zaman geçiyor nede aklımdan biran çıkıyor...

Müzik dinliyorum bak ne diyor, 'Let go...Let go... Let go of this pride...' oufhh oufhh :nazar:

Hayır, aramıcam... Zaman geç lütfen, geç...

Merhaba sevgili günlük,
üzgünüm çok iyiyim diyemiycem, tadım yok kısacası
amannnnn nedense bu aralar herşey boguyor beni, hiçbir şeyden zevk alamıyorum.
Birde tembellik üstüne, her hafta sonu aynı şeyleri yapmaktan bıktım, hiçbirşey yapmadan boş boş oturmak sadece oglumla ilgilenmek istiyorum ama imkansız neredeyse, benimm evdemi var bir anormallik yoksa hepsimi böyle bilemiyorum ama her hafta temizlik yapmama ve hafta içi neredeyse hiç evde durmamama ragmen neden hala her taraf pis gözüküyor günlük sen biliyormusun?
Bu arada yegenimde ameliyattan çıktı iyi ama enfeksiyondan dolayı ateşi düşmüyor dolayısıyla hastaneden çıkarmadılar. En kısa zamanda iyi olur aramıza katılır inş.
şimdilik bu kadar günlükcüm ama yine gelicem, özle beni emi.

X