Kadınlar Kulübü Günlük

günlük günaydın..
dün perde işimi de hallettim..çok güzel olacak çok güzel olacak..
salona ortadan açılır tül,altınada stor yaptırıyorum..mutfağıma turuncu stor.
oturma odasınada yere kadar normal tül.stor istedim ama çok maliyetli tuttu.gerek yok hiç..
2 tanede beli lastikli rahat pantolonlardan aldım.sıkmasın rahat olayım diye..
bu sefer bu bebeğe bir şey olmayacak değilmi?Allahım nolur olmasın.lütfen..bunu da kaybetmeye dayanamam çünkü.bubir tanecik kahverengi leke yerleşme lekesi olsun..:çok üzgünüm:

günlükcügüm barcmana söylermisin
bir gitmedik o kalmisti :mymeka:
simdi oda giderse kk öksüz kalacaksenağlama

günaydın sevgili günlük
artık her sabah uyanış benim için kabus oldu
hersabah bugün hangi felaketle uyancağım diye düşünerek uyanıyorum
bugün gözümü açtım badem gözlüm yanımda,klima çalışıyor(adanadayız büyük nimet)
daha sonra bacaklarımı kıpırdatamadım.bacaklarım simyah olmuştu
olmuyordu.birkez daha denedim kımıldamadı
allahım dünki körlükten sonra birde bu mu?
hemen badem gözlümü uyandırdım
oda irkilince birden ayaklarıma can geldi
meğer badem gözlüm ayağını ayaklarımın üzerine koymuş
o siyahlık onun bacağıymış
tekrar şükrettim günlük
(not:merak edenler için söylüyorum ben 155cm 46 kg,badem gözlüm 182cm 96 kg)

günlükcügüm bende dün bütün gün evdeydim yine
daraldim bunaldim vallahi
afakanalar basti iyce
bende bari süper markete gideyimde ufak tefek biseyler alayim dedim
neyse 3-5 derken almista almisim
kasada ödemeye gelince bir baktim benim kart limit dolu diye ödeme yapmadi:1shok: oldum
allahtan üzerimde biraz nakit vardi aldigim peyniri indirince param yetti:roflol:
aksama esim eve gelince verdim veristirdim nasil olurda limitin dolar diye:mymeka:
megersen ay basi kira felen yatmis jeton sonrardan düstü:roflol:
neyseki benim hesabimda 3 -5 kurus varda 7 sine kadar onla idare edicez ayliklar gelene kadar
bide benim parami begenmez bu adam bak gördünmü düsmez kalkmaz bir allah:roflol:

Güaydin günlükcüm
Günaydin kk nin gülleri
Herkes iyi demi günlüm
Ben aksamdan kalmayim desem yerinde olur
Aksam is cikisi arkadasin evinde toplandik 3,5 kisi
Saat 2bucukda patron aldi caliscaklari is yerine calismiyanlari evine birakdi gelince birazda net de dolasdim derken 4de yataga gittim aksama kadar uyurum derdim ama münasebetsizin biri kafama takildi uykum kacdi
Ah be günlügüm ben akillanmicam biliyorum artik arkadaslarimda anladi sana diycek söz bulamiyoruz diyorlar
ama ben sevdim deger verdim birden silip atamiyorum bende buyum
karsimdaki hayvansa suc benimmi ben insan gibi davrandikca off ya off icim daraliyor ben bunlarin hic birini haketmiyorumki
neyse günlügüm ya
kizlara selam.
saruböceqe selam söyle güzel evinde mutlulugu daim olsun evinde saglik nese huzur eksik olmasin civil civil bebek sesiyle uyanmak nasip etsin yaradan..
Bugün buralardayim günlükcüm ugrarim yine senide öpüm gel:)

barçman, iyi tatiller, seni çok özleyecek ve arayacağım... çabuk dön olur mua.s.......

Merhaba Günlükçüm
Senle aldığım bir kararı paylaşmak için geldim.
Tamam heyecanlanma olumsuz değil olumlu bir haber valla bak.
Dün sevdiğimle telde konuşuyorduk (biliyorsun kendisi asker) yengemler köye gidiceklerdi dedim ki teli kapatalım kuzum.Yengemleri yolcu edicem araşırız yine.
Tamam dedi telefonu kapatma sırası kimde her zamanki gibi onu konuşmaya başladık ben dedim sende o dedi sende sonunda benim dediğim oldu teli seni seviyorum demeden kapadıklava:
Sonra ben mesaj attım seni seviyorum demeden kapadın teli dedim.tatlicadiarzu
Sen suçunu biliyorsun dedi.:1shok:
Neymiş suçum dedim.:uhm:
Geçen sefer bende öle kapatmıştım teli güya oda öle davranmış.tatlicadiarzu
Ondan sonrada dedi ki bundan sonra teli dedi seni seviyorum diyerek kapatmıcam tamam mı aşkım dedi?
Bende TAMAM yazdım.gamyoncuiremsu
Sonra bana mesaj atmış yani sadece tamam mı diye(Beni çok iyi tanıyor normalde asla böle davranmazdım konuyu uzatırdım ben yine alınırım yine sorun çıkardı şaşırdı tabi çocuk.Ama bu mesajı atması daha doğrusu şaşırması çok hoşuma gitti. )
Bende dedim ki sen tamam mı diye sordun bende tamam dedim sen kararını vermişsin zaten şekerim.lülülülülülü
Baktı benden tepki yok diyoki ya tamam seni seviyorum diyelim ama eğer demessek senin akşam yaptığın gibi alınganlık yapmıyalım.
Bende dedim ki yok canım sen haklısın seni seviyorum demek zorunda değiliz he olduki diyelim dedin onada tamam eğer demessek alınganlık yapmıcam akşamki gibi onada tamam:1closedeyes:Akşam cevap gelmedi:sm_confused:Merak etmeme rağmen cevap gelmeden bir şey yazmadım.Sabah mesaj attı akşam uyuya kalmışş bidenem yaa:asigim:
Tabi sen şimdi diceksin ki bunları neden anlattın ben ortada bir karar göremedim.Haklısın ama beni anlaman için yaşadığım olayı anlatmam gerekiyordu.Kararıma gelince bundan sonra gereksiz alınganlıklar yapman yok ben kendi kendimi yiyeceğime relax olmaya karar verdim.Ki eğer sevdiğimi biraz olsun tanıdıysam pişman oldu yazdıklarından.Ayrıca benden böyle bir tepki beklemiyordu eminim çok şaşırdı.Açıkçası kendimihiç suçlu hissetmiyorum içim çok rahat.Alttan aldım ve kararına saygı duydum.İçim gitse bile bundan sonraki tel konuşmalarımızda seni seviyorum demeden kapatıcaz.Tamam tamam seni kandırmak ne mümkün zatenn aradada olsa sölerim.Ama eğer o sölemezse kesinlikle alınganlık yapmıcam.Bundan sonra her konuda relax olmaya karar verdim.Kararımda KK'nın güzel bayanlarının etkisi çok büyük.
Destek olan olmayan herkese teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.

Merhaba günlük,merhaba deniz,merhaba güneş!!!!
Ben geldim.
Sabah annemin telefonu ile uyandım,kardeşim araba aldı ya babam ona kullanması için yardım ediyor ya hergün bir yerlere gidiyorlar,bugün de yazlığa gitmeye karar vermişler.. Annecim sen de gel dedi.. Yok dedim kapattık yine yattım yine telefon.. Canım kardeşim bu defa! Yalvarıyor; "Nolur sen de gel,bak çok eğleniyoz,bak ne güzel kullanıyorum nolur nolur nolur" dedi..:1hug:
Veeeeee yıllar sonra yazlığa gittim. Geçen sene de gitmiştik ama kocam vardı yanımda.Pek keşfe çıkamamıştım açıkçası.. Zaten sabah biraz mırın kırın etti ben giderken; "iyi bir suya girersin" dedi. Heeee deyip geçiştirdim..
Oysa geçiştirelecek yer mi benim ağustos böceklerinin cızırtısı,iğde ağaçlarının kokusu,poyrazın estiği çocukluğumun,ergenliğimin,gençliğimin acısı tatlısı,gözyaşı,kahkahası,evimizin önündeki dalgalı, tuzlu deniz,bahçedeki siyah hortum,rengarenk çiçekler,domat,biber,patlıcan...Üst katımızdaki kocaman balkon,ferah banyolarımız... İçimdeki tüm kıpırtıları dışıma vurmadan gittik o dünyanın en güzel tatil beldesine..:asigim:
Virajlı yollar bitmek bilmedi yine çocukluğumdaki gibi, sokağa girerken yine ağzım kurudu,yüreğimin gümlemesini arabadakiler duyacak diye yine sımsıkı tuttum göğsümü.. Hiç bir şey değişmemiş.. Akrabaları ile konken oynayan kadınlar,bahçe sulayan adamlar,gözgöze gelsek selam vermek zorundayız diye kaçamak atılan bakışlar,arabanın içindekileri merak eden bazı eski tanıdıklar..
Eve yerleştik balkon ve bahçe yıkanmasından sonra beni salıverdiler.."Sen git,güneşlen,denize gir,çevreyi gez" dediler..
Korkarak yürüdüm günlüğüm parmak uçlarımda,biri sesimi duyup da görmesin beni diye. Görüp de bakmasın,bakıp da kalmasın öyle diye..Oysa ki k.ç kadar yer! Güvercinler nasıl da haber uçuruyor insanlara. 1 tane dandikten var olan gece bar,gündüz kafe olan yerdeydi herkes!!!!!!!! Ömrümün bir dönemini feda ettiğim çocukluk arkadaşlarım!!!coksekeriremsu
Sarılıp öpüşmeler,şakalaşmalar,gelmiyorum artık diye tek bir söz edilmedi aynı eşiminden de hiç kimsenin bahsetmediği giibi..:1closedeyes:
Hiç kimse ve hiç bir yer değişmemiş be günlüğüm.. Ben de öyle.. Aynı bıraktığım gibi sanki 17 yaşındaki gençkız duruyor tüm güzelliği ile önümde sokağım,denizim,arkadaşlarım ve ben!!!
Bakışlardaki saflık,ses tonlarındaki şefkat ve ıslak saçlarımız...
Nasıl bu hale geldik diye sorgulamadan yaşadık tüm günü.. 15 kişiydik.. Tek eksik bizmişiz grupta bunu anladım. Kardeşim öyle bir silmiş ki çıkmadı bile yanımıza ben ki eve girmek istemedim,dönecez İzmir'e diye korkumdan..
Saklanbaç oynarken saklandığımız boş evler satılmış,tek kale maç yaptığımız kumsal çok kalabalıktı.. Tek bakir ve ruhu bekar kalan bizlerdik aynı 17 yaşımda olduğum gibiydim..
Denizi izledim uzun uzun.. Bana kattıklarını ve benden aldıklarını.. Hep onu suçlardım ya eskiden anladım ki insan sevdiğinden bu kadar kızıyormuş,hıncını çıkarıyormuş pysa hep dalga sesleri ile cevap verirdi o da ben duymamazlığa gelmişim. Bugün geç de olsa anladım. Deniz vermiş bana hayatımdaki en kıymetliyi,en güzeli.. Ben atıvermişim onu yere,o ise beni hiç bırakmamış.. Aynen 17 yaşımda olduğum gibi..senağlama
Dönüşte uzun uzun yollara baktım,denize baktım,güneşe baktım.. Bir daha ne zaman gelirim,gelsem de nasıl bu kadar biraraya gelirim diye düşündüm hatıralarımla..gamyoncuiremsu
Yüzüm pembe,kollarım,bacaklarım,gögüslerim kırmızı evimdeyim.. Tek başımayım..
Rüya bitti,uyandım,günaydın Lale!!!!!:mymeka:

Tansiyonum çıkıyor günlük,
Off günlük off, illet geldi günlük...
Bebeği etkilemesin nolur günlük...
Banyoda kocaman böcek gördüm az evvel, şimdi kocam halletti günlük.
Stop...

Sevgli günlük,

Artık hiçbirşey anlam ifade etmiyor gibi mutlu değilim eski neşem yok düşününce ağlayasım geliyor, sanırım kronik br depresifim ben... Sürekli bişeyler gelio aklıma neden oldu diorum bu neden dendi ben ne cevap vermedim diorum pişman oluyorum. Hayat çok can sıkıcı çok dertli, şöyle derdin olmadığı kmsenin üzülmediği, kötü kimsenin olmadığı bir dünya da yaşayabilseydi keşke biliorum bu bir ütopya ama hayali bile güzel, biraz da i.ini buruyor bunları düşünmek insanın... hiç bir zaman gerçekleşmeyecek bir hayal çünkü.

İşte böyle günlük bakalım hayat neler getircek, herşeyin güzel olması umuduyla

Günlük Herosuma karizmatik arkadaşıma söyle o güçlü bir kadındır, altından kalkamayacağı zorluk yoktur. İş başa düşünce yavrularına duyduğu sevgide güç katacak gücüne. ŞenizŞeniz
Üzülmesin ben dahil hiç bir şeye, su akar yatağını bulur.
Allah herkese herşeyin en hayırlısını versin.

günlük radyodayim dinliyom,
delphini hatirladim, ben cok özledim onuyasenağlama
bi haber versin bari, oda bizi düsünüyodur demi?
hic tanimadigin birileri sevilirmi hic?
ama seviyorum burdaki herkesi,

ayrica günlük, herosu kutluyorumm ilet kendisine
ben cok seviyorum burayi ya,Şeniz

iyi geceler günlük
şaşırdın dimi
bu saat olmuş burdayım çoktann uyurdum ben he he he
yarın kayınvalideciğime gitcez bütün aile buluşcak gene
sevgülü kayınvalidecim gene aynı yemekleri yapcak ezberledim

asıl derdim günlük
pazartesi eşimin doğumgünü
salı ise ilk evlilik yıldönümümüz ne yapcam ben be günlük ne yapcam senağlama

off günlük bende yazma bari sana

uykum geldi çok sıcak smsh sor canım benim hangi yemeklermiş

o ezberlediği yemekler :roflol:

off günlük bende yazma bari sana

uykum geldi çok sıcak smsh sor canım benim hangi yemeklermiş

o ezberlediği yemekler :roflol:

evet pencerenin altında ve ankarada olmama rağmen sıcak valla benimde uykum geldiÇok üzgünüm çoook

canum ezberlediğim yemekler
yayla çorba fiksbenneyaptımki
tavuk haşlama:1no2:
bulgur pilavılaelaelaelaelae
yaprak sarmasengözlerimebaksanab
annadın sen onu:roflol:

günnük smh ye söyle,
bi kaynanm bile yok, herhafta ayni yemekleri yapceksenağlama

bürüçük günlüğüm smhs söyle

yaprak sarma haric:asigim:hemsi böğ....kafamçokkarıştı

zatti tavuk herç yemem yazık kız günlük smhs:roflol::roflol:

uyuyamıyorum bu gece günlük oğluşumu özledim burnumda tütüyor gidemedim bu haftasonuda yanına nasıl dayanıcam bir hafta daha o küçük burnunu öpmek için....

günlük herosumun duygularını çok iyi anlıyorum ...korkularının olmasını çok normal buluyorum ....en hassas zamanları şimdi....kafasında bir sürü???????midesi ağzında lavaboya koşmak onun için şu aralar çok zor olmalı....ama herşey sandığından ok daha güzel olucak...pelinimzin ona kattıklarını diğer bebeğimiz dahada anlamlaştırıcak ve dahada değerli kılıcak....pelindeki deneyimsizliklerinin hiçbirini yaşamayacağı için daha pratik ve daha atik davranıcak...altını aldığı sütünü verdiği gazını çıkartıp uyuttuğu bebişi mışıl mışıl uyurken oda peliniyle dahada yoğun duygular yaşıcak....birlikte daha anlamlı zamanlar geçiricek....sadece şu mide bulantıları kesilsin günlük lükken...5 ay günde 6-7 defa istifra eden biri olarak bezginliğini anlıyorum ama daha yolun çok başında biraz daha sabretsin ....o güçlü bir kadın bunlar ne ki hepsi geçicek keyfini sürücek....5-6 ay sonrada kk ya giremiycek sığamıyorum diye.......sonrada herşey çorap söküğü gibi yoluna giricek....ha gayret arkadaşım.........günlük ben yorgunum epeyde geç oldu....kaçıyım burayı yeni keşfettim yine gelirim ben.....merak etme kendimdende haberlerle....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…