Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük merhaba.....
yaşasııııııııınnnnnnnnnnnnnn bugün cuma..allahım yarın 2 ye kadar yatıcam,uykumu alıcam tabi uyandıran olmazsa....günlükçüm hep diyorum ya bu sıcaklar gerçekten çok etkiledi beni...kalp rahatsızlığıda olunca normalden biraz daha fazla etkileniyorum...akşam eve gidip yemek hazırlamak birde güneş tam alnımın ortasına vuruyor vallahi bir zulüm...benim prensesim dün evi süpürmüş(tabi küçük şarjlı süpürgeyle:)) ortalığı toplamış (zaten kendi dağıttıkları..::)) birde yemek masasını hazırlamışki akşama bana süpriz yapmak için...eve geldim meleğime teşekkür ettim tabi bu arada birazda pofpofluyorum ki devamı gelsin diye...neyse babmız geldi yemeğimizi yedik ve balkona çıktım o kadar güzel bir esinti var ki işte o arada tatil isteğim depreşiverdi...benim tatil zamanım gelmiş onun için batıyor herşey bana..ama kocanın izni ağustos 4 de mecburen bende ona göre ayarladım,kısaca daha çoookkk var....
eh günlükçüm sabah sabah canımı sıktı bu benim koca...biraz önce arıyor beni eee...aşkım yarın saat sabah 9 gibi gidermiyiz annemlere...nedennn dedim ya...iki kızıda geldi her hafta gdemem ki..benimde kendime göre planlarım var..ki biliyorsun günlük kayınvalidemi gerçekten çok severim ama bende 3 haftadır gidiyorum,severek,isteyerek o ayrı ama kızları geldi artık evi onlar şekle soksun...ben bana düşeni fazlasıyla yaptığıma inanıyorıum....tabi ben böyle deyince tamam tamam dedi amannn dedim ve yüzüne kapattım...haksızmıyım be günlük ...hafta sonunu iple çekiyorum ki dinleneyim diye mutlaka bir iş çıkarıyorlar...ama gitmicem,bu hafta sonunu evde geçirmek istiyorum...şöyle sessiz,sakin ve serinlik içinde....benim huyum kurusun işte hem adamın yüzüne kapatıyoum hemde arıyorum...aradım ve bugün cuma dedim ya ..beni üzme tamam mıııııııı diye sesimi yükselttim ..bakalım günlük hayırlısıyla bir yarın olsun...gidermiyim,gitmezmiyim ama bir iş ne kadar uzarsa songül o kadar sıkılıyor işte bu gerçek....
neyse tatlışım oradan buradan karışık duygularl bir sayfanı daha doldurdum...iyiki varsın be günlük...
görüşmek üzere...
sayfaların bol,yazanların çok olsun...(ay ben bu lafı ne güzel bulmuşum ,hoşuma gitti vallahi...)))

Sevgili Günlük Türkiye'de darbe söylentileri gezerken ki komiktir (29 el bombası ile darbe yapana aklı olan buna inanmaz) enteresandır sitede bir darbe girişimi oldu. Sonuç mu ?

bugün doğum günüm yanlış günü seçmişler ... keşke arkamdan vurmasalar ...

bayır Gülü Fo ve Sarı Çıyan BlackroseKÜSÜR e ithafen ....

Son düzenleyen: Moderatör:

:1shok: :1shok: :1shok: :uhm:
Ben de diyodum blekroz sabah burdaydı noldu ki diye..
Günnük kafam karıştı yahuuu fisfisfis

o zaman yine doğum günüz kutlu olsun diyelim...
sevgiler...

Merhaba Günlük

Zaman Zaman olurum böyle sebebini bilmediğim birşey sıkar içimi..Herkezin amma pozitif hiçmi derdi yok dediği Nazlının bir çok sorunla uğraştığını nereden bileceklerki anlatmazsan kim bilebilirki..Hoş bilipte üzülmeleri benim için daha zor olur..Canım sıkkın kısacası..Bazen kelimelerin nereye gideceğini bilip bilmeden konuşanların yüzünden belkide yada istekleri bitmeyenler sanki hiç işim yokmuş gibi..Bugünlerde hep son gücümü kullanırım işi gırgıra vururum tamamen yine kimse birşey anlamaz
Offff bilmiyorum günlüğüm belkide çok yoruldum yinede şükrediyorumki büyük bir sorunum yok herkezin sağlığı yerinde geçerrrrr neler geçmediki anlamsız bir sıkıntı işte... Herzaman silin gözyaşlarınızı derimde sanırım bazen ağlayınca rahatlıyor insan:)

bugun çok moralim bozuk anlayamadıgım bişiler var :1no2: sewgülüm de bi tuhaflık var senağlama içim daralıyo sıkılıorum bunalıyorumm oooffffffffff senağlamasenağlama bugun hemen gecsede yarın olsa keske senağlamasenağlama

günlük kazen abinin sarı çıyan dediği ben olabilirmiyim acaba?
sarışınlık varya..
çıyan da bir bocek..yok değilmiydi..
neyse sen görürsen benim yerime bir sorarmısın?

bugün kızımı bıraz dövdüm.daha 3 yasında.sabah 6,30 kalytı gozlerı kan canagı oldu uyumuyor.kasıntısını alınca uyudu ole cok dovmedım canım.poposuna ıkı terlık yedı.uyudu ama ıcım gıttı yaaaaaa.uyansın bikini alımaya göturcem bırazda parkta oynar.cok uzgunum ama arada hak etmıyor dııl yanı................

günlükcüm heros adına cok sevindim inşallah ikizleerini kucağına almak nasip olur ona söyle kendine iyi baksın bol bol süt icsin sevgiler

Ne sandın ki ? Sana farklı mı davranacaktı?
Sen güçlüyüm diye ona meydan okursan,
susupta malubiyetimi kabul edecekti?
Ne sandın ki ? Onunla başedilebilir mi ?
Öğreniyorum ey hayat... Dikenlerin kanatıyor her yanımı,
içime doğru akıyor gözümün kanı... Yüreğimde birsürü acı...
Öğreniyorum hayat seni öğreniyorum.

Yine sinirden delirmek üzere oldugum günlerden bitanesi günlükcüm
Sizler nasilsiniz bakiyim hl??
Heros ikiz bebis bekliyomus ay ne güzel yaa (Yaradanim hayirli kilsin )
Hep hayalimdir ikiz ama nerdeee:)
Uf günlükcüm ya herkes tatile gitti ben daha safak sayim olucak seymi

merhaba günlükcüm

pazartesi sabah ablamlar taşınıyor darıcaya çok üzülüyorum ama ne yapalım canım benim o mutlu olsun huzurlu olsun yeter bana.

elendracım niye öyle sitemli yazmış günlüğüm artık hiç birşeye üzmesin :teselli: kendini o artık bir anne. bebişini düşünsün sen söylersin ona tamammı ?

beni sorarsan yine aynıyım.yavaş yavaş çıkıyorum kendimi sakladığım yerden.
hayat bu ne yapalım iyide bizim için kötüde
güçlüyüm yıkılmadım yıkılmayacağım jeyyar

herkeze iyi,mutlu,huzurlu hafta sonları diliyorum.a.s.

[/B]
Bu bayir gulu lafi bi yerde gecmisti ama nerdeeeee,CADIARZU
biri solesin bana catlarim yohsa merakdantatlicadiarzu

Gunluk kazen babaya rica etsen biraz da
acik konussa sekerim ya offfisfisfis

oooffffff bişi sölicem sana dediii :uhm:
konusacaklarım var dedi :uhm:
meraktan ölücem birazdan ne dicek bana :1no2:yoksa yoksaa tahmin ettiğim şeymi :1no2: lütfen korktugum basıma gelmesin allahımmm ooffffffffff iğrenç bi gün yaşıorum senağlamasenağlamasenağlama

ohh nihayet evimdeyim...Bugun mesaiye gider gibi sabahin köründe düstüm yollara..gittim emekli oldugum kurulusa..orada bir kac isim vardi..onlari hallettim.dogru bankaya...bankada epeyce oyalandim..neyse sagolsun personel tanidikda nazimi niyazimi cekiyorlar :) sonra ver elini SSK...Amerikada yasayan arkadasin gun toplami borclanmasi gibi bir suru durumunun analizleri derken epeyce bir vakit orada da gecti..sonra tekrar kurumuma geldim.iş arkadaslarimla ogle yemegimizi yedik..sonra servisime gittim ( eski servisim) bir guzel onlara işlemlerde yardimlar ettim..yine fena kaptirmisim...:))) işlere..kizlar catliyorlar gulmekten.abla sen tekrar gel..bak iş seni sen işi özlemisin diye..yok dedim..simdilik özgürlügümü vermem.bugun cuma..son iş gunu hadi size biraz yardimim olsun istedim.yoksa ben halimden ev kadiginligimdan memnunum diyerek gulusmeler..satasmalar yaptik..canlarim benim.ne kadar cok seviyorum onlari...ailemin bir parcasi gibiler..bayagi bir kalabalik aile :) nufus sayiminda say say bitmez :) vapuruma bindim.körfez zevkimi tatmin ettikten sonra..carsida alisverisimi yaptim..vee evimdeyim.hemen geldim..pc.yi actim..ve kk dayim...yarin yine yokum..cok gezenti goruyorum kendimi :) yarin da cesmeye gunu birlik denize gidiyorum...arturda deniz sezonunu acmistim..eh!!! artik gerisi gelsin.bu sicaklarda İzmir de yasamak cok zorrrrrrrr :)) iste boyle gunlukcum..yemek vakti geliyor....yine gorusuruz

Merhaba günlük;
Bu gün eşimle doğum yaptığım hastahaneye gittik daha doğrusu gitmek zorunda kaldık...Binanın önünde durdum bir an kafamı kaldırıp kızımı kaybettiğim odanın penceresine baktım kaldım..Gözlerim doldu...Sonra eşim elimden tuttu hadi birtanem geçmişte kaldı artık lütfen unut dedi..
Kocamın gözlerine baktım o kadar masumca söylemiştiki, o an içimdeki yangını anlatamadım...
İşlemlerimizi yaptırdık...Arabaya bindiğim anda salya sümük ağladım ağladım ağladım...2,5 aydır buğünü bekliyornuşum demekki!!

İçimdeki irin boşaldı ve ben artık geçmişle yaşamıyorum sevgili günlük...Yeni bir anne adayıyım inşallah..
Sonra kocam beni köfte yedirmeye kötürdü bol bol sohbet ettik istediğim herşeyi aldı:) Ohh iyi oldu valla..
Kocamı çok seviyorum......

işte bu yaaa aşkım beniimm :1hug::1hug::
bugun anladım seni gercekten cok seviyormusum dedi bana sölicegi sey buymus megerse coksekeriremsucoksekeriremsu
korktugum olmadı sewgülüm benim aşığım onaa :teytey::1hug::asigim:

slm günlük naber
ben mi hiç sorma berbat bi gün pehh
hayatımın en kötü günü onu kaybedebilirdim günlük midesi yıkandı
ne halde bir bilsen
bense burda uzakta offf offff batsın bu mesafeler
bıktım artık mesafelerden uzak olmaktan istediğimde ona uzanamamaktan
Allahım şu acizi gör hayırlısıyla kavuştur bizi de nolur
senağlama​

günaydın günlük buraya uğrayan sevdiklerime bir müddet için aralarında olamayacağımı söylermisin senelik mavi turumuza gidiyorum beni göremeyince merak etmesinler kendilerine çok iyi baksınlar tatilde bile kalbimin bir köşesinde olacaklarınıda unutmasınlar çünkü burası benim için sanal alem değil gerçeğin ta kendisi sevdiklerim kimlermi onlar kendilerini biliyor çünkü her fırsatta sevgimi göstermekten çekinmeyen biriyim inşallah döndüğümde hepsini sağ salim mutlu ve huzurlu bulurum birde onları çok özleyeceğimi söyle günlük çok öpüyorum hepsini hoşcakalsınlarŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…