Kadınlar Kulübü Günlük

Ne diyeyimki günlük icim kan agliyarak evin yolunu tutdum
Almanlarin sevinc cigliklari
polis sirenleri alkollü kavga cikaranlar üstüne üstlük korkunc yagmur firtina taxi bulamamak derken ancak eve geldik
Yinede Bu ay Bize Bu Mutlulugu yasatan Aslanlarimizi tebrik ederim..
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!
Ne Mutlu Tüm Avrupayi Kirmizi Beyaza Büründüren GENC YÜREKLERE!!!

Günaydın sevgili günlük
Dün de uğrayamadım kızdın mı bana
Dün akşam ki maç ta resmen kahr oldum.
Biz bu sonuca layık bir ülke değildik.
Haksızlık diz boyuydu bu çok açık ve net ortadaydı.
Yazıklar olsun.
Buna da şükür finale kadar gittik.

Gelelim bana eşyalarımın bir kısmı geldi
Bugün de salon takımım geliyor.
Dün tahlil işlerini hal ettik.
Sonuçları adık şükür ki bir sorun yok
Arkadaşlar sizin fikrinize ihtiyacım var.bir konuda çok çok kararsız kaldım.
Bilen arkadaşlarım bilir daha önce konu açmıştım.
Benim kardeş kadar yakın bir arkadaşım var(dı )
16 yıllık
biz yaklaşık 5-6 aydır görüşmüyoruz.
Evet onun hayatına müdahale etmeye asla hakkım yoktu.
Onun yaşam tarzı bana tesr geldi.
Daha doğrusu yaşam tarzı değilde yaşadığı bir ilişki
Herşyi onun iyiği için yaptım.
Ve sonun da sen bu ilişkiye devam edersen ben yokyum dedim.
Ve ipler koptu.
O arkadaşım ilişkisini tercih etti.
Yaşağımız yer küçük bir yer zaman zaman görüyorum.
Ne selamlaşıyoruz ne de konuşuyoruz.
Düğünüm olacağını biliyor.
Teyzesinin kızı bizim üst katta oturuyor.
Ö..... davetiye verirse ben düğününe gelirim demiş.bir nevi haber yollamış bana.
Ben de A..... benim sözlendiğimi biliyordu tebrik etmedi dedim.
2 gün önce bankada karşılaştık.Banka da çalışan arkadaşıma davetiyemi verdim.
İnanın o orda diye değil kasten değil nüspet olsun diye değil.
Belki hata yaptım onun gözü önünde başkasına davetiye verip ona vermemeyi.ama içimde kötülük yoktu.
Neyse bizim görüşmediğimizi bilen bazı ortak arkadaşlarımız ver boşver büyüklük sen de kalsın.sen küçüksün o utansın.günah senden gitsin gibilerinde konuşmalar yapıyorlar.
Allah biliyor ya aslında vermek hiç istemiyorum.
Ama onun tüm akrabalarıyla çok yakın görüşüyoruz. hepsi orda olacak o öksüz gibi evde içim el vermiyor.
Ama çok kırgınım yine de çok hem de.
Annem ver gitsin boşver gelir yada gelmez diyor.
Ama ben ayağına gidip davetiye vermek istemiyorum.Bir msn den yada tel msj beni tebrik edebilirdi.
Benim suçum yok çünkü.
Dediğim herşey onun iyiliği içindi.
Çok kararsızım bir taraftan da tükürdüğümü yalamak hiç bana göre değil.
Lütfen sizce ne yapmalıyım.bana birşeyler söylerseniz sevinirim.
gittim gelicem yine.a.s.

Bi yandan üzgün, bi yandan sevinçli ve gururluyum günnük...
Aslanlar gibi çıktı, oynadı Millilerimiz ve Almanya'yı sahaya gömdüler...
İyi oynayan hak eden bizdik ama bu kez şans onlardan yanaydı...
Hayırlısı olsun günnük, bize yaşattıkları bu gurur yeter...
Hepsine helal olsun, alınlarından öpüyorum...
Hiçbirşeye değil de günnük, en çok yedek kulübemize bakınca içim cız etti bee...
6 futbolcumuz yedek, bunlardan 3'ü sakat sadece kadro doldurabilmek için ordalar ve biri de yedeğin yedeği kaleci...
Almanlar full kadro ısınıyor kenarda...
Bizler, tüm Avrupa'ya, tüm Dünyaya azmin, inancın ve futbolun ne olduğunu gösterdik...
Almanlar zaferlerini kutlasınlar...
Ama bütün alkışlar Türkiye'ye.... :hooray: :hooray:

sevgili günlük
bu sabahta şükürle başladım
şükrettim erkekler iyiki doğum yapmıyor diye
dün gece badem gözlümün karnı ağrıdı ve biz tüm gece uyumadık
demekki biz kadınların yerinde olsalar o hoooooo
anlayacağın çok uykusuzum günlüğüm
dün çok değerli ve sevdiğim bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim
dünyalar benim oldu
neyse günlüğüm ben biraz kestireyim

maç bal gibi bizim hakkımızdı ama olmadı Kötü Kazen
bizim resmen hakem oynuyla aldılar maçı elimizden:1closedeyes:
olsun be ben yinede onlarla gurur duydum herzamnki gibi yine son dakikaya kadar
oynadı bizim aslanlarımız ellerinden gelenin fazlasını yaptılar:asigim:
bırakın almanlar sahte zaferlerini kutlayıp
kendilerini kandırmaya devam etsinler...

Allahım o ne maçtı..
afferinn aslanlarım afferin...yenildik ama ezilmedik.
gururluyum.hemde çok..kazanan biziz çünkü..:teytey:
günlük sucuğuma(sucuk gibi oldu hee)söyle çağırsın bence arkadaşını.büyüklük onda kalsın.:teselli:
bizim şirkette bir arkadaşımız yakın bir arkadaşıyla küstü.o kız çıktı gitti.servis müdürüylede geçende düğünü oldu.arkadaşıma davetiye geldi.ve biz gittik.
şükürler olsun o düğünde düzeldi araları.
evet eskisi kadar samimiyet olmaz belki ama gene de dargınlıkda olmayacak..
bu güzel gününü güzel hatırlasın hemde..:1hug:
ayyy günlük bugün kısa bir etek giydim..okadar rahatsızım sana anlatamam.herkes bacaklarıma bakıyor gibi geliyor.:1shok:
tamam güzelim ama bakmayın kardeşimmmtatlicadiarzu
kışında kısa giyerim hatta daha kısa oluyor ama çorapla rahat oluyorum.şimdi böyle çıplak bacaklarımla ne bilim rahatsız oldum işyerinde..bir daha giymem kanımca..:bbo:

kkda sanırım son günlerim... pazar uçuyorum memlektime... anacıma, canlarıma,tertemiz havasına gidiyorum..yerimseniben.
ama esimi zor bi döneminde yalnız bırakıcam... gerçi özlesin de kıymetım artsın di misengözlerimebaksanab
dun maçtan önce ööle bir sinirlendim ki... kendi çapımda protesto ettım .. gerçi tavsan ve dağ hıkayesi oldutatlicadiarzu
dun sadece bostancı sahılınde ki masrafı gordum... ulkenın bir suru sıkıntısı sıkıntısı varken, ekonomik olarak zor durumdayken ,ulke hergun sehıt verırken gazete mansetlerı sadece maç.ama abartı hat safhada... tv haberleri ha keza... Çok üzgünüm çoook
evet gurur duydum 11 aslan evladı ulkemi mutlu ettı.. ee bırazda sanstı belki 90. dakıkada yedığımız o talıhsiz gol.:teselli:
ama hayat değıldı .... abarttık yine..... içimden hiç izlemek geçmedı..halbuki hırvatıstan maçını izlerken sesım kısılmıstı.. sevınçten coskuyla izlerım...:1no2:

Günaydın günnük...
Çok moralsizim. Arkadaşlar gibi kendimi avutamıyorum. Bu defa böyle olmamalıydı.
Rüştü o golu yemeseydi en azından penaltılara kalsaydık. Hakem dışarıda kalacaktı
ozaman. Rüştü rahat uyuyacak mı şimdi ? Uyumasın... Volkan dan nefret ediyorum ya.
Arda m ve Nihat ım yoktu... O ikisini çok seviyorum. Keşke olsalardı, maçta birşeyler
değişebilirdi.

Neden hep buna da şükür demek zorunda bırakılıyoruz. Neden zafere ulaştığımız için değilde, ulaşmamıza ramak kaldığı için seviniyoruz. Yapabilirdik... İşte bu beni çok üzüyor.Yapabilirdiiik....

Dün bir gazetede Avrupa nın bizimle ilgili görüşleri vardı. Keşke Rüştü okusaydı. Belki biraz hırs yapardı, o adamlara o lafları yedirtirdi...

Kimse bana kızmasın... Kesinlikle avunmayacağım iyi oynadık diye. Artık avunmak, avutulmak istemiyorum. Zafer istiyorum, ZAFER.....

Günlük...
Kimse üstüne alınmasın ama takımımı kınayanları eleştirenlere kızıyorum...
Buraya kadar geldik milli takım çok iyi idi...
En güzel oynadıkları maçlardan biri idi bu...
Helal olsun onlara be...
Yenilsek te çok güzeldi...
Ben gurur duyuyorum onlarlar....

Günaydın günlüküm,
Tek tek dökülüyoruz bu sabah sana.
Çünkü hepimiz moral olarak kötüyüz, ama iyi daha iyi olacağız.
Ben aslanlarımı bir kez daha tebrik ediyorum.
Bu kadar cezalı, bu kadar sakat ile ellerinden gelenin daha fazlasını yaptıklarına inanıyorum.
Sadece şans onlardan yanaydı.
Ben bu skorun tek sorumlusu olarak Rüştü' yü görüyorum. Biraz daha dikkat etmiş olsaydı 90. dakikadaki golü atamayacaklardı.
Neyse olmuş ile ölmüşe çare yokmuş.
Ama kazanan biziz bu bir gerçek.
Kızları öpüyorum daha fazla yazmak içimden gelmiyor, belki bir ara uğrarım.
:teselli:

[................................................................................

Son düzenleme:
slm günlüüükk
dün akşam yenildik çok üzüldüm
izlemedim maçı çünkü ben izlemeyince yendiğimizi farkettim
ama dün izlemedğim halde yenildik çok üzüldümbenneyaptımki
dün bütün güüün evdeydim
arkadaşım kuaföre gidiyordu gel sen de dedi ama moralim bozuktu işte herzamanki konulara
bi annem bi babam arayıp ablamı sorup durdular
bugün de kalktım kahvaltımı yaptım,ördiklerimi legene sokup gezdirdim birazcık
bir de house un sezon finalini izledim ve ilk defa bu diziyi izlerken ağladım çok duygulu bir finaldisenağlamaizlemeyen herkese tavsiye ederim süpper bir dizi
şimdik de giydim bikinilerimi havuza girip güneşlenicem biraz,gerçi üşeniyorum ama evde oturmaktan sıkıldım
yrn da sevgilimlen spora gtcez,gezcez,ctsi yine beraberiz.pazar da okuldan arkadaşlarım geliyor,çooooookkk özledim onlarıııııı:1hug:
bu arada ördeklerimin kümesini bekliodum daha önce yazdım mı bilmiorum,geldi kümes gelmesine ama her bir delikten bnm ördekler geçiyoofisfisfisnapcaz bilmiorum taa karşıdan gelmişti,hayvancagızlar kutudan atlayacaklar yakında
şimdilik bu kdrr,öptüümmsırnaşık şey

Sevgili Günlüğüm bir süredir seni ihmal ettiğimin farkındayım.İnan çok az vaktim oluyor ve arkadaşlarımın yazılarını okuyayım derken bayağı bir zaman geçmiş olduğundan kendime ait birşeyler yazamadan işe güce dalmam gerekiyor.

Hayat şu sıralar "eh işte" kıvamında geçiyor.Dışarısı çok güzel.

Evde ayrı bir hengamedir almış başını gidiyor.Yani anlayacağın 24 saat bana yetmez oldu.Uykudan kısıtladığım zamanların bilumum hastalık olarak bana döneceğini bilsem de az uyumak çok koşturmak gibi zorunluluğum var.beklediğim güzel güne kavuşmam için bir gün daha eksildi. mutluyum dünden ve yarın daha da mutlu olucam bugündEN
akşam misafir var şimin arkadaşı geliyor bursadan.tabiki bizi ziyarete değil işi halletmeye
yarın sınavı varmış.zaten hep işi gücü düşen gelir bize neyse ne yemak yapsam acep
gerçi az çok planladım.efe uyansın da alışverişe gideceğim.günlükçüm ben kaçtım halletmem gereken çok işim var.hede byyss

canımmm günlüğümm merhaba

yenildiikk be günlükkk çokk üsüldüm walla .Ama napalımm buraya kadar gelmeyi bile beklemiodum ben açıkçası!!!!!
neyse günlükcüüümm biliosun sevdiceğimle konuşmuodukk küsmüştükkk . . .hatırladınmı günlükk tatlicadiarzu
dünde kardeşine mesaj çekmiş emanetimi göndercekmişşÇok üzgünüm çoook .bende yüzüğünü sandım meğer telefonmuş ben ona geçen hafta telefon göndermiştimdeKötü Kazen .ben de dedimki kardeşine iyi o zamn bende yüzüğümü çıkarıorum dedimmm . .
sonracığımmaaa börülceciğimm ayy pardon görümceciğim abisine sölemişş:roflol: .hemencecikk aradı noluo dedii :asigim:. bende sen çıkarıosun ben nie çıkarmıyım dedimm .oda kızdı bana ya ben telefonunu göndercem dedii laelaelaelaelae.madem konuşmuoruz gerek yok dedii !!!!!!!!!!!
bende yüzüğü gönderceğini sandım dedimm :))) oda hayır ben onu kastetmedim dedii .ondann sonra konuşmaya başladıkk .ayy kuzumm benim dün kardeşiyle telefonda konuşurkn ağlamışş günnüğümm .çok ösledim ben İLK-NURUMU demişşşş .ayy yirimm ben onuuuu:asigim:.
barştık yani anlayacağın günlükkk :))))jeyyarbugün benden mutlusu yok yaneee.:sm_cool:ee bide sıcak olmasa daha iyi olcak ama napalım mecbur çekioruzzz :)))

şafak 52 tüm ordululara selammm ve saygıalrımı göndriorummmm . . .a.s

hiç düşündünmü günlük ben nerde yanlış yaptım diye ?
seni bilmem ama ben hep düşünüyorum bu günlerde
yorgunluğum,mutsuzluğum günden güne artıyor.
artık hissiz oldum sanırım yıkılmıyorum yıkılamıyorum
ağlayamıyorum sadece düşünüyorum fazlaca düşünüyorum
ben nerde hata yaptım ?
insanlara değer vermek suçmu
mutsuz olsam bile kimse üzülmesin diye gülümsüyorum
niye herkez beni kırmak yaralamak için birbiriyle yarışıyor
yıllarımı verdiğim beraber zorluklar çektiğim
uğruna birçok kişinin kahrını çektiğim kocam
neden bu şekilde davranıyor ?
ya abim neden bu şekilde sorumluluklarından kaçıyor
onun sorunlarından da bıktım hiç düzelmiyor ki çocuk gibi
babam neden aramıyor bir kere kızım nasılsın diye
yada neden annem beni bırakıp diğer dünyaya göçtü
niye ablam darıcaya taşınıyor.
hayır isyan etmiyorum ama yoruldum yoruldum
sadece biraz içimi dökmek istedim o kadar
ne kadar dökebildiysem artık………..

]

Dün akşam o kadar ağladım ki senağlama
içim o kadar acıdı ki o kadar hakkını vererek oynadık ki
Rüştü Allah cezanı....
Hakem sana sözüm Allah cezanı versin
Almanya sen bizin anca böyle hilelerle yenersin işte
canımız saolsun be günlük biz bize yeteriz senağlama
Türk'ün Türkten başka dostu yok!

günaydın günlük
nabersin ben uykusuzbenneyaptımki
günlük koca koca adımlar atmak için uğraşıyorum
istanbula taşınıcam tek başıma olucam
işimi hayatımı kurucam yenidenŞeniz
kızlara söyle benim için dua etsinler olurmu
herkese selam söyle günkükçümmŞeniz

günaydın günlük
nabersin ben uykusuzbenneyaptımki
günlük koca koca adımlar atmak için uğraşıyorum
istanbula taşınıcam tek başıma olucam
işimi hayatımı kurucam yenidenŞeniz
kızlara söyle benim için dua etsinler olurmu
herkese selam söyle günkükçümmŞeniz

günlük slmm
aman çok canım sıkkın ya
niye böyle
dün 15 dk erken çıktım
ben çıkınca müşteri gelmiş
bizim küçük patron bunu sorun yaptı niye erken çıkıyo diye
ama ben keyif için çıkmadımkii

insanlık ölüyo ya

diyorum çalışma otur evde bu durumlar karşısında
ama sonra sanki evde oturunca iyi olacak

aman be hayatt yaptın yapacagını

bu arada güzel birşey var tabii nişanlımı seviyorum ben ya
valla iyiki girmiş hayatıma

ben geldim...ben geldim...
günaydın günaydın günaydın...
uykum var günlüüükkk...hem de çok uykum vaaarrr....
akşam kocam yoktu..banyo yapıp erkenden yatarım dedim...yatabildim mi...hayır...
laliş hanım 8 gibin görüşürüz dedi...ben de 8e yetişebileceğimi umarak markete gittim hemen dönerim dedim...anam telefon çaldı heralde 8de evde olurum görüşürüz demiştim diye bana fırça atan bir laliş...aman diyim ne pohpohlamalar acitasyonlar yaptım...koştura koştura eve döndüm...yemek memek derken 9 da bir konuşmaya başladık telefonu lkapatırken 11i 10 geçiyordu...yuhh dedim ne kadar biriktirmişiz...neysem duşumu aldım koltuğa yattım nefis bir film başladı ayyy uyuyamıyorum izlemek istiyorum...1i geçiyordu son saate baktığımda o arada sızmışım...uykum var hem de çok...
yarın kpssye girecem...hay benim aklıma...ne işin var senin kpss ile..bir kere girdin devlete yerleştin ama yoookkk rahat duramamki ben...hiç de çalışmadım zaten yaaa...dağılacağım kesin...yaaa niye girdim sınava ben niyeeee...şu hayatım sınavlarla harcandı...
bu bitecek spkya girecem o bitecek alese ve kpdsye...ya ben sınav istemiyorum ama girmezsem de pişman oluyorum...
aman beeee benim gibi dengesiz bir hatundan herbirkeslere selam söyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…