Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın günnük
son gün diye bi uyuşuk bi ağırım
sorma gitsin bide çok uykum var
dün çarşıya indim iş çıkışı dişçiye gittim
daşımı taktırdımnaniknanik
mağaza mağaza dolaşıp benimkinin kredi kartını sıfırladığımı son anda fark ettim:çok üzgünüm:
sonna ona uğradım gönlünü almak için jeyyar
ekstre gelmeden söyliyim dedim zati torbaları görünce herifin gözleri büyüdü
:nazar:iyi olmuş aşkım dolaptakiler eskimişti zaten dedi
seviyom la çok aşığım :asigim:
Allah bozmasın :sm_cool:

herkesleri öperim hayırlı Cumalar

günlük günaydın...
başlıyorum hemen anlatmaya..evi terkettim sabah..:1ninca:
dün akşam yeni evimize gittik yerlerin durumu ile ilgili fikir alışverişi yaparken herzamanki gibi tartışmaya dönüştü bizim diyaloğumuz..
ne annesi,ne abisi,ne yenge,hala ve diğerleri karışabildi..neyse..
eve döndük evde de bir posta devam ettik.benneyaptımki
aldı pikesini yastığını gitti oturma odasına..bende uyku yok.
sabah 6 da kalkarsın bir hışımla..hazırlarsın valizini..yazarsın bir not:
gittim ben...:dilcikar:
alırsın kuşunu..sarı pantolon ve siyah badiyle beklersin dolmuş beklemeye..15 dakika sonra gelir bir dolmuş,şöyle bir süzer.ne iş bu diye..
gidersin babana..baban açar kapıyı hayırdır der.bide yalan konuşursun..ee yola gitti de ondan geldim.:eek:
kıyafetlerini tek tek çıkarırsın valizden.dolabına yerleştirirsin..pijamalarını yatağına koyarsın..
özlemişsindir evini.yatağını..oh be dün ya var dersin..telefonun kapalıdır..aramasın diye...
işe gelirsin..iş telefonundan arar.çıkmazsın telefona..dayanamaz açarsın telefonunu..
hemen arar...yalaklığını yapar.:mymeka:
elinde ne vardır..hiçbirşey..
söylediği şey bellidir;seni, seviyorum vallahi kırılacağını tahmin etmedim..akşam alırım seni..
seni ise tek düşündüren şey;ben gene eşyalarımı nasıl toplıycağındır..kafamçokkarıştı

günlük günaydın...
dün akşam yeni evimize gittik yerlerin durumu ile ilgili fikir alışverişi yaparken herzamanki gibi tartışmaya dönüştü bizim diyaloğumuz..
alırsın kuşunu..sarı pantolon ve siyah badiyle beklersin dolmuş beklemeye..15 dakika sonra gelir bir dolmuş,şöyle bir süzer.ne iş bu diye..
gidersin babana..baban açar kapıyı hayırdır der.bide yalan konuşursun..ee yola gitti de ondan geldim.:eek:
kıyafetlerini tek tek çıkarırsın valizden.dolabına yerleştirirsin..pijamalarını yatağına koyarsın..
özlemişsindir evini.yatağını..oh be dün ya var dersin..telefonun kapalıdır..aramasın diye...
işe gelirsin..iş telefonundan arar.çıkmazsın telefona..dayanamaz açarsın telefonunu..
söylediği şey bellidir;seni, seviyorum vallahi kırılacağını tahmin etmedim..akşam alırım seni..
seni ise tek düşündüren şey;ben gene eşyalarımı nasıl toplıycağındır..kafamçokkarıştı

offf günlük yaaa...
koptum gülmekten inan...
hadi sinirlerndin...hadi postayı koydun...hadi eşyalarını alıp çıktın...babanın evine de geldin...
geri döneceğini bile bile niye açar yerleştirirsin valizi yaa...
ben koptum yazamayacağım...sabah sabah beni güldürdün Allah da seni güldürsün...:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

offf günlük yaaa...
koptum gülmekten inan...
hadi sinirlerndin...hadi postayı koydun...hadi eşyalarını alıp çıktın...babanın evine de geldin...
geri döneceğini bile bile niye açar yerleştirirsin valizi yaa...
ben koptum yazamayacağım...sabah sabah beni güldürdün Allah da seni güldürsün...:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

günlük betty salağına söyle sinirimi ondan çıkarmayayım..:mymeka:
evden çıkarken geri dönerim diye çıkmadım herhaldee..Allah Allah..
aramasın canım.ne güzel çıkmış gitmişim ben..
hayır haksız olan o madem arayacan beni kardeşim.niye sinirlendiriyorsun..ne diye kavga çıkarıyorsun..:icecream:
ben giderim..alışkınım..Çok üzgünüm çoook

Günlük Böcük ü okudun mu?:roflol::roflol::roflol::roflol:
Ama aferin ona, kızmış terketmiş işte...Geçenlerde benimde öyle bir girişimim oldu.
Çıktım evden doğru ablama...Telefonuda kapattım. Delirmiş benim adam...
Dua etsin yanıma işe gitmek için kıyafet almadan bir hışımla çıkmışım evden, yoksa
uzun bir süre arardı beni. E herkes Böcük gibi tedbirli olamıyor...yerimseniben
Gerçi ablam izin vermedi kalmama...:a015: Adamda suç yok,sen hatalısın evine git dedi...

Delimiyiz biz günnük ? Hımmm... Kesin öyleyiz, kesin...

Şu Çirkin de inşallah kazanır şu sınavı. Biz dua ediyoruz kendisine...Şeniz
Sarıldık ona, şimdi bi de öpelim..Muuuuackkkk...

Hadi naş günnük, benim işim var biraz...

Son düzenleme:
Günlükcüm yaa, yapay sarışın Böcüğü okudumda, ne salak hatunmuş valla. Daha öküzüyle yeni evliler sayılır, tartışınca hemen evi terketmekmi gerekiyor allasen. Bu gençlik hiç akıllanmayacak şekerim.:1no2:
Benim kocam olsa evi terkettim diye hayatta gelmez, özür dilemez, terkedilen eve bir daha girilmez, onun felsefesi budur.

Hem terketsem bile gideceğim bir yer yokki. Şu koca Ankarada ne anam var ne babam ne kardeşim ne de bir yakınım. Neyse bende evi terkedecek olursam Beti'ye giderim dimi. İyi ekşın olur.tatlicadiarzu

Salak böcüğe söyle bir daha öyle bir salaklık yapmasın.:mymeka:

yahu günlük bak alıntı yapmıyorum...
sen git zıttırıbızıktan bişey için eşyalarını topla evi terket, ondan sonra dönmek için mi gittim de...
heralde yani...kalmak için mi gittin...kapıdan ayağını atar atmaz emindin geri döneceğine...
ayriyetten öyle her tartışmada evi terketseydik oooooo...
adam yastığı almış odayı terketmiş...tamam yeter onla idare et...
hiç üşenmedi mi yaaa eşya toplamaya valize bilmemneye...
Allahım yaaa..beni mi kandırıyo kendini mi...yoksa hakkaten bana uçacak bahane mi arıyo...anlamadım gittiii..

Son düzenleme:
aman be günlük ne bu herkes bi sıkkın bir bunalım havasında...
Ayol kendinize gelin kızlar yaz geldi yahu çoşun çoşturun... bırakın şu miskin havaları..
size söylüyorum ama aslında bende bek iyi değilim.. böyle herkese çatasım var kavga etmeye bahene arıyorum...
Geçen gece saat 04:00 da eşime sataştım Allahtan bana uymadı yatıp uyudu ama içim içimi kemiiryor kavga etmem lazım uyandırmak istiyorum kavga edelim diye amm bir türlü geçerli bir sebep bulamadım..
ertesi gün bide adama fırça kayıyorum " canım kavga etmek istiyordu yatıp uyudun , uyandırıcaktım ama kavga için bahane bulamadım " diyorum..
Garibim gülüyor halime nerden düştüm ben buna diye sanırım... olsun ama canım kavga etmek istediğinde uyumasın oda sonra içimde kalıyor...
aman neyse böcük güldürdü biraz neşem yerine geldi....

Son düzenleme:
Günlükcüm yaa, yapay sarışın Böcüğü okudumda, ne salak hatunmuş valla. Daha öküzüyle yeni evliler sayılır, tartışınca hemen evi terketmekmi gerekiyor allasen. Bu gençlik hiç akıllanmayacak şekerim.:1no2:
Benim kocam olsa evi terkettim diye hayatta gelmez, özür dilemez, terkedilen eve bir daha girilmez, onun felsefesi budur.

Hem terketsem bile gideceğim bir yer yokki. Şu koca Ankarada ne anam var ne babam ne kardeşim ne de bir yakınım. Neyse bende evi terkedecek olursam Beti'ye giderim dimi. İyi ekşın olur.tatlicadiarzu

Salak böcüğe söyle bir daha öyle bir salaklık yapmasın.:mymeka:

gel anam gel valla...
sen yeterki evi terket...adamın kafası dinlensin...gerisini ben hallederim...:roflol::roflol::roflol::roflol:

günaydın günlük...
o kadar yorgun ve o kadar uykusuzum ki anlatamıcam demicem çünkü anlatıcam....
sayfalarını karıştırırsan hatırlarsın dün akşam eşimin bir akrabasının oğlunun sünnet yemeği vardı,hoş bir yerde ama ben hiç istemiyordum gitmeyi tabi benim küçük cadı da....ama mecburen gitmemek olur mu hiiiççç..!!! neyse dün işten çıktık eve gittik işte duş falan filan derken hazırlandık...kızımın saçlarını çok güzel yaptım ama askılı giymicem diye tutturdu malum yerleri çıkıyor ya utanıyor meleğim ama annesi olan ben alttan girdim üstten çıktım her zamanki gibi dediğimi yaptırdım,sonra beyimiz hazırlandı birkaç düzeltmede ona evet hoştu iyice hoş oldu...eh sıra bende..güzelce giyindim,makyajımı yaptım,saçlarımı yaptım ve karşılarına çıktım ...bende beğendim kendimi çünkü zaten çok güzelim iyice güzel oldum...bizim düğünler tam sosyetik hatunların olduğu düğünlerden olduğu için,ben en ilk gelin olduğum için ve akrabalarıyla fazla içli dışlı olmadığım için böyle bayramda seyranda gördükleri için evet gözleri üstümüzdeydi...sünnet yemeğiydi ama sanki bir çiftin düğünüydü...hoşgeldin beş gittin merasimi bittikten sonra yerimize oturduk ...eğlence başladı,yemek başladı,o anne babanın mutluluğu gözlerinden okunuyordu...bir ara daldım kızım aklıma geldi...rabbim inşallah kızımın bütün mutluluklarını bize de yaşatır...ben böyle kendi kendime sakince düşünürken kayınvalidemin bana seslenmesiyle kendime geldim...kayınvalidem benim oynamamı çok beğenir(aslında hiçte bilmem ama işte ben oynayım o beni seyretsin olayı:)) oynadık,yedik,içtik ammmaaa sabah kalkması çok zor oldu günlükçüm zaten kalkamadık ..sırayla sürüne sürüne geldik işe...kızımında bugün voleybol kursu bitiyor ,belge alacaklar..canım yavrum haftaya erken kalkmaktan kurtulacak..güzelce dinlesin,uyuun hem kendi yeine,hem benim,hem babasının....işte böyle tatlışım...
bakalım hayırlısıyla bugün akşam nasıl olacak....
esneyerek görüşmek üzere diyorum...

günlük kusura bakma gülücem :roflol:
böcük helal valla sana ne diim sabah sabah krize soktun beni
hadi gittin valizi niye açıyosun
hadi valizi açtın niye dönüyosun:roflol:

günlük günaydın...

ah zamane erkekleri anam ben bunu yapsam adam benle 40 yil konusmaz bea:icecream:

günlük günaydın...

valla dövcem ben bu hatunu ya
kızım öle iki tartışmaya ev mi terkedilir
ayağını alıştırma öle
herşeyde küsüp gitme cezalandırmak istiyosan benden sana
kardeş tavsiyesi ölüm sessizliğine bürün bak ne numaralar yapıyo konuşturmak için:çok üzgünüm:

günaydın gençlik şey günlük :smiley-cool:
çayımı demledim ve ben geldim
nolmuş sana böyle ya bütün saz ekibi burda
geyiğe çevirmişler yine :mymeka:
biri şunları durdursun yoksa fena yapacam haa Çok üzgünüm çoook
bende değişiklik yok günnük
akşam benim öküzle yine ufak çaplı tartışma yaşadık
işi geyiğe çevirip beni yumuşaktmaya çalıştı
ama yemezler kimle dansettiğini öğrenemedi daha
döktüm bütün içimi süt dökmüş kedi gibi dinledi ohhhhhhhhhhh rahatladım beee :sm_cool:
onu bunu bilmem içinde kötü şeyler tutmayacaksın günlük
kendi kendini yiyeceğine onu yiyeceksin iyi taktik tavsiye ederim
neyse işte böyle günler geçip gidiyor
tatil istiyom ben yaaaaaa senağlama
tamam tamam gidiyom yine çok konuştum herkeslere selam Şeniz
bi de şu böcüğe söyle öyle iki tartışmada hemen evi terketmeye kalkmasın
bir gider arar alır iki gider arar derken laçkalaşır durum birdaha önüne geçemez benden demesitatlicadiarzu

Son düzenleme:
Günnük,
uyusuk uyusuk,kk da dolasirken, böcügün yazdiklarini gördüm.
bu kadar:roflol::roflol:Sabah sabah
ona söyle,
kendini niye harap ediyo evi terk edicem diye, kocasini postalasin evden.

günlük günaydın...

güzel böceğim aman aplam sakın alışkanlık haline getirme...bunun ilerki yılları da var ve o zaman öyle hızla bavulu hazırla,bastonla git dolmuş durağında bekle..yapamazsın bitanem...fazla alıştırma kendini emi...ŞenizŞenizŞeniz

günlük hanım günlük hanım....
bakıyorum da dedikodumu yaptırıyorsun arkamdan...
ne bilim 2 saat sonra arayacağını..:mymeka:
naz bile yapamadım.senağlama
insan bi kaç gün sonra arar en azından..
Allahım yaaa..kafamçokkarıştı
hadi madem karısısız yapamıyorsun,ne diye kavga çıkarıyorsun..
laf aramızda dediğim gibi olacak yerlerde..:icecream:
amacıma ulaştım yani..
kızlara söyle fosr böyle olurr,öğrensinler bacılarındansengözlerimebaksanab

Saruboceq harbi yaptin mi la bunnari, artiz :smiley-cool:
(aman karsilikli diyalog yasak zannimca bu topikte,
neysem bi kereden bise olmaz heraldeyerimseniben)

günlük iki meraklı karıya söyle;
minareyi alan kılıfını hazırlar..:içelim:
yola gitmekten vazgeçmiş derim olurrr biter..:1rolleyes:
öteki bayana da söyle;yaptım tabii...niye yapmamayımm?yapmadığım bişeyi de niye yazıyım?şakkıdı
psikopatmıyım la ben?:mymeka:

günlük hanım günlük hanım....
bakıyorum da dedikodumu yaptırıyorsun arkamdan...
ne bilim 2 saat sonra arayacağını..:mymeka:
naz bile yapamadım.senağlama
insan bi kaç gün sonra arar en azından..
Allahım yaaa..kafamçokkarıştı
hadi madem karısısız yapamıyorsun,ne diye kavga çıkarıyorsun..
laf aramızda dediğim gibi olacak yerlerde..:icecream:
amacıma ulaştım yani..
kızlara söyle fosr böyle olurr,öğrensinler bacılarındansengözlerimebaksanab

adamcaz akıllı güzelim...artık sizde alışkanlık haline gelmiş..bak anladığımı anlatayım....bir hırsla...
bavul hazırla hızlı hızlı ama bavulla gittiğini anlasın diye dolap kapaklarını açık tut,
not bırak (bu ben gidiyorum çabuk bul beni,ara beni demek::)))
babana git(yazık onlara her söylediğimize inanırlar zaten..ne söylersen söyle yani..evi terk ettim dışında tabiii..::))
adamcan gittiğini anladığı anda ararsa hemen yelkenler suya,eğer 2 gün sonra arasa bu kez daha büyük problem olur...(aklın nerdeydi???yokluğumu yeni mi hissettin??? vs.vs...
diyorum ya günlükçüm böcükte akıllı ama kocası tanımış artık..ne yapsın beklesinde daha çok mu azar işitsin...
ah ah işte nasıl yorum yaparsan yap...haydi bakalım....

X