Kadınlar Kulübü Günlük

çok şükür artık evimdeyim hem bu küçücük yerde yaşamaktan memnun değilim hemde evimi çok özlemişim eşim ben yokken binanın ahşap kısımlarını ve tavanları boyatmış 20 gündürde evde olmadığım için ev perişan vaziyette çok işim var ama bugünlerdeöyle mutlu öyla huızurluyumki hiç dert etmiyorum
hayatımda her zaman olduğu gibi mutlu olduğum için habire kilo veriyorum yinede birkaç kilo daha versem fena olmayacak çocuklarımın bugünlerdeki mutluluğu bana yansıyor umarım hep böyle devam eder derdi olan arkadaşların yazılarını görünce çok üzülüyorum allah herşeyi onların gönlüne göre versin buraya bir kişi hariç hep sevdiklerim burada diye uğruyorum hele biri varki o benim canım onu üzgün görmeye dayanamıyorum neyse onun hayatında bugünlerde asayiş berkemal bütün sevdiklerime sevgiler iyilikler huzurlar diliyorum bilsinlerki onları çok seviyorumŞeniz

Son düzenleme:
elim ayağım tiriyor resmen
allahım ben ne kadar kör bi insanmışım ya
ben hakettim mi şimdi bunları
ben suçluyum evet ben ben ben
allah beni kahretsin göremedim tanıyamadım

canimin ici ben ve bizler seni cok seviyoruz.sen cok degerlisin bunu sakin unutmaaaa.ben seni reeldenden taniyorum..oyle guzel bir yuregin varki, bu olumsuz gunlerin hepsi seni terk edecek.hersey guzel olacak.ne zaman istersen yanindayim..gece gunduz.sen benim kizim gibisin kardesim gibisin...sen cok hakikatli bir insansin...hic bir sey icin uzulme.hayat cok kisaa .ne olur tamammi

ya nasıl olur ki nası yapabilir
ben bu insana 4 yılımı verdim 11 ay aynı yastığa başkoydum
bu kadar serefsizlik yapılır mı ya ayrılıyorum işte bırak demi beni
uğraşma artık benle ne olur biliorum okuosun bunları bırak beni bırak
uğraşma bizimle babam daha yeni kalp krizi geçirdi biliosun
niye böyle yapıosunn boşanıyoruz işte daha ne istiosun lanet olsun
ne diye iftira atıosun bana bıktım artık yalanlarından
allahından bul inşallah

canımsın kıyamam sana...insan 4 yıl hayatı paylaştığı insana nasıl olurda iftira atar....lütfen bitanem sakin ol...onun demesiyle öyle olacak değilsin...bu durumu avukatına mutlaka bildir....muhatap olma...senin rahat tavırların onları çıldırtıyor...kendine güvenini davranışlarınla göster,kafn dik olsun her zaman...kötüler kazanamazlar bu dünya da...hakkında hayırlısı olsun canım

Slm günlük,
Şükür kavuşturana fazla yazamayacağım. Bilgisayarım tamirde sizleri çok özledim. İnşallah yarın biter hasretlik. Aklım hep sizlerde. Şöyle bir göz atayım dedim heryer cııl cııvıl maşallah. herkesi öüpüyorum. Sende kendine iyi bak günlük.

sevgili günlük
bu sabah içkiye tövbe ederek başladım.çünkü kafamın yerinde 35 kiloluk bir kaya var sanki
kocmada bana küsmüş çok içtin diye
napacağımı bilemiyorum

slm günlük
anlatacak güzel şeylerim oldugu gibi
gerçekten kötü şeylerimde var bugün
güzelelrden başlamak istiyorum çünkü diğerleri beni çok gerdi artık..
dün cnm yegeniiim defnesumu gördüm daha 9 günlüktü dün,görmeniz lazımdı minnecıktı ve o kdr güzel bir kızdı kiiiii!!kucagıma aldım uyuttum,esneyişini ve uzun parmaklarını göreceksiniz.yengemle ben onu piyanist yapmaya karar verdiysek de kuzenim,yani defnesunun babası onu eczacı yapmak istiyormuş.bir de 18ne gelince evlendircekmiş,uğraşamazmış peşinde koşanlarla:roflol::roflol:
ordan çıktıktan sonra da bitanecik sevglim emrecim beni aldı burger king de son yemegimizi yedik,son yemek diyorum çünkü fitnessa başladık!!yemekten çıktık biraz gezindik(ben selülit kremi aldım:roflol:) sonra da fitness centerımıza gittik.önce yürüyüş bandına çıktık.ben 20 dak fln yürüdüm adam yeter sana dedi,tam emre de iniyodu,yok sen daha yürü bi yarım saat daha dedi,çok güldüm,eee göbeği büyütürken düşünseydi:dilcikar:

bugün de evde takılıyorum kendi çapımda ördekçiklerimle.

şimdi kötü hbrr...
sanırım ablamla eniştem birkaç ay içinde boşanıyorlar.
annemler falan da karıştı olaya
çok büyük bir belirsizlik var ortada,kafama takmamaya çalışıyorum çünkü takar ne olacak diye düşünürsem işin içinden çıkamıyorum,çok kötü oluyorum.eger düşünmemeye çalışırsam en azından üzülmüyorum,sadece geriliyorum.yegenim annemlerle yazlıkta,ablamların yanına gelmeyecekmiş onları sevmiyormuş çünkü tartıştıklarını duymuş.ablamlar annemlerin yanında konuşurken yegenim dinlemiş.çok üzülmüş.senağlamaartık hep ananesi ve dedesiyle kalcakmış.daha 6 yaşında ne kdr üzülüyor tahmin bile edemem onun için üzülüyorum en çok.cnm bnm yaaa.ama düşünmücem bu konuyu çünkü düşünürsem deliririm gerçektensenağlama

yazımı yine nispeten güzel bir hbrle noktalıyorum.bugün önümüzdeki sene yapacagım seçmeli staj kagıdımı verdim,en yakın 3 arkadaş onkoloji yazdık baş köşeye.hem ilgimizi çekiyor hem de az tercih edildiği için beraber düşme şansımız da artıyor.inş beraber oluruz:icecream:

öpüyorum senii ve herkesiii

selam gunlugum

bugun o kadar sıcaktı kı anlatamam askımla bulustuk ama sıcak coktu
ııce bunaldık o cafeden bu kafeye dolandık durduk sonunda yıne bzım burdakı kaplıcada
bulduk ohh ne guzel esıoo bıde hawuz war ama bızım uyuz ınsan gırmedı
cok ıstedım hawuza gırelım gırelım dıe ısrar ettım ama hep hayır dedı ben kızdıktan
sonrada tamam dıo neden bıseyın olması ıcın benım kızmam gerekıo anlamıorum
bbu benı cok sıkıo.basta kıskanıodu hayır burda gırmeyelkım dıodu ben uzulmeye kızmaya
basladıktan sonra bunun duygularımı degısıo kıskanmıo mu?bıde tamm yarın gıdelım
o zaman demesı yok muu ...........
bende sınırlendım ewıme geldım.ewde bos kımse yok keske kardesım olsada benı kızdırsa
hıc aklıma gelmezdı o yaramazı ozlıcegım.bırlıkteyken hep kawga edıoruz ama
uzaklasıncada ozluoruz bole o kesın aglamıstır ozledım ablamı babamı dıe canım benım.

bu aksam o kadar cok sey warkı napcagıma hala karar weremedım yaprak dokumu
war 8de.konser war 8de.21,45te mac war.macı tabıkı ızlıcemde dıerlerı arasında kaldım ya.
eger konsere gıdersem macı orda ızlıcem bıyer bulamazsamda artık askımın telden
ızlıcez ne edelım.

bu saate kadar bunlar oldu gunlugum gorusmek uzereee......

Sevgili günlük Ah! Ah! Ben burayı unuttum kendime özel bir sayfa açtım. Günler sonra burayı görünce hatırladım. Ben de bir kez yazmıştım unuttum...
Utandım, sanki benim bir ayrıcalığım varmış gibi... Ama okuyunca içeriğin farklı olduğunu gördüm.
Sayfamda gözlemlerimin özeti, iç sıkıntılarım, huzurlarımı yazıyorum. Kendi kendime oyalanıyorum işte.
Yine de arada uğrar yazarım ve seni okurum...Söz.
Burada sıkıntıları olan tüm arkadaşlarıma, her şey gönlünüzce olsun dileklerimi yolluyor, sevgiyle kucaklar öpüyorum.

bugun seni kendime cok yakin buldum gunlukcum..butun gunum hemen hemen kk da idi.. ha..birde msnde canim chatlak'cimlada sohbet edip derlestik.bayagi bi icim acildi...alis veris icin disari cikmistim.kucuk oglumla karsilastim..elinde bir suru evrak "hadi anne ehliyet kursuna yaziliyorum demezmi"..:) birlikte gittik onu kursa yazdirdim.allahdan kurs yeri evimize cok yakinda kursa gidip gelmeleri bu sicakda fazlaca sıkıcı olmayacak onun icinde...tüm gun grafik ic mimarlik resim kurslarina katiliyor simdi birde ehliyet kursu kafayi yemezse cok iyi :) canimin ici o benim...alis veris biraz tuzluya mal oldu ama ne yapalim :) evlatlar icin boynumuz kildan ince. eve geldim.bir telefon istanbulda yasayan gazeteci arkadasim gorev nedeniyle izmire geliyormus..canim sendeyim dedi..:))))) gel gel dedim benim davetsiz misafirim..anlayacagin yarin misafirim var.olsun ben misafir severim.eve guzellik geliyor..hersey insanla guzel.ben bunu bilir bunu soylerim..kac yillik arkadasim benim..istanbula gidince sagolsun sayesinde adim atmadigimiz yer kalmiyor..sahane gezdirir anliyacagin..bende onu izmirde artik yakar kavururum.malum izmir cok sicak ya :)..mac saatine az kaldi.ben önce yaprak dökümüne biraz takilayim sonra hemen buyuk maca...insallahhhhhhhhh yeneriz.
haydi TÜRKİYEEEEEEEEE

Son düzenleme:
Sağlık olsun günlüğüm...:teselli:
Ama başımız dik bizim..süprizzzzz
Çocuklarımız son dakikaya kadar ellerinden geleni yaptılar..:1hug:
Gurur duyuyoruz onlarla..:asigim:
Allahım daha güzel maçlar ve sonuçlar nasip etsin bundan sonra inşallah!Şeniz

Hakem yendi bizi günlük, Almanlar değil
Hayat bu, yenmek te var yenilmekte ama haksızlığa uğramak kötü oldu günlük. Keşke karşımızda canavar gibi bir takım olsaydı da, o takım yenseydi, hakeme yenildik günlük hakeme

Bukadarda tiyatrocu bitakım ve şerefsizbir hakem olurmu yaaaaa Cezalandırıldı... Sakatlandık... Ama yıkılmadık.. Yarı finale çıkıp Almanları titrettik.. Biz hak ettik ama olmadı... Canının sağolsun çocuklar... Siz tarih yazdınız... Yalnız değilsiniz... Çünkü siz ÇILGIN TÜRKLER'SİNİZ! Buraya kadar gelip bize bu gurur ve sevinci yasattiginiz icin tesekkurler hepiniz alninizdan opulmeyi hakettiniz.

Bu çocukları alkışlayın!
olsun be koca yürekli adamlarrrrrr siz eksik olarak çıksanızda çok iyi performans gerçekleştirdinizzz ALNINIZDAN ÖPÜYORUZ

içimin yanmasını tarih edemem ama bi yandanda çok mutluyum günlükcümm Türkün gücünü gösterdik ama 2 şerefsiz ve 1 salak oyuncumuza güselim oynadığımız maçı verdik..
ve yoğunluğumun azalmasıylaa mutsuzluğumda su üstüne çıkıyorr bide bu maç tuz biber oldu ağlıyorum ağlıyacağımda ama Türk olmakla tekrar tekrar gurur duyuyorummm:hooray:

Kismet böyleymis günlügüm,napalim..
Cikardigimiz muhtesem oyunla kazanmayi sonuna kadar biz hakketmistik..
Rabbimden hayirlisini diledim,hayirlisi buymus :1closedeyes:

HELAL OLSUN SIZE ASLANLARIM,BIZE BU GURURU YASATTIGINIZ ICIN HELAL OLSUN!! :hooray::hooray::hooray:

Hevesim kursagimda kaldi gunluk icimde dugumlendi hickiriklarim cok uzuldum valla yazik oldu milli takimimiza yaktin bizi hakem gozun dokulsun hemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii klava:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kismet olmadi :1no2:
Herseye ragmen olmadi sonuna kadar her maçta savastik, onurla, gururla oynadik, ama kazanamadik :çok üzgünüm:

Saglik olsun, ne yapalim ama Almanlar sevinmesinler HAKETMEDILER bunu herkes gordu, herkes biliyor :enbuyukkk:

Almanya karsimizda Titredi !!!!!!!!! Buda bir gururdur :enbuyukkk:

Korkun Bizden ! Korkun Aslanlarimizdan, gerçek kupayi alamadik ama zafer bizim, biz herseyi kazandik, sizinle butun Turkiye, Butun Turkler gurur duyuyor :hooray:

Size çook Seviyoruz biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…