Kadınlar Kulübü Günlük

günnükkk...
benimki de 31 ağustosta...
eğer o tarihe kadar boşamazsam adamı merakla bekleyecem...
zaten unutursa yine boşayacam...
aaa günnüüüükkk...ben bu adamı her durumda boşayacağım galiba...
:roflol::roflol::roflol:

La günlük avikap gelmiş.... hoşgelmiş...
Gitti diye üzüldüm be topicimiz de gitmiş zaten ne güzel konuşuyorduk orada ya....

Günlük az önce öğle arasında sevgilim geldi...
Buzdolabı ve çamasır makina aldık...
Birden karar verdi gittik aldık nasıl oldu ben de anlamadım be....

Mutluyum günlük Allah herkese gönlüne göre versin inşallah...
Kimsenin derdi olmasın ya

Sevgili günlük;

Evvela selam eder, seni hasretle kucaklarım.Şeniz

Ctesinden beri yokum, bir Mahbilemle Krocanım merak etmiş beni. Sen bile sormamışsın bu kıza noldu, öldümü kaldımı diyesenağlama(Ben de ne abarttım he, sanki asırlardır yokum da , birde sitem ediyorumtatlicadiarzu, neyse çaktırma)

Şekerim Ctesi günü KPSS denen saçma sapan bir sınava giricem. Sence ayvayı yermiyimfisfisfis, Bence yerim çünkü bir sayfa dahi bakmadım.:1no2: Ne işim varsa benim KPSS'de. Hiç yani benimkide iş olsun. Bırak ya, gençlerin önünü aç azıcık dimi.tatlicadiarzu BU vesileylen sınav yerimi deeee Dikmen bilmem ne ilköğretim okulu yapan ÖSYM'yide protesto ediyorum günlükcüüm.:mymeka: Vicdansız ver Ankara Üniversitesine, ne diye dee Dikmen'e gönderiyon beni.

Kız günlük hiç girmesemmi sence sınava.CADIARZU Şimdi giripde rezil olmak var işin ucundatatlicadiarzu

Neyse ben yinede şansımı bir deniyim, hadi kal selametle ciğerim.:teselli:

merhaba günlükcum

çok şükür hafta sonu bitti işe geldim bari işyerinde dinleneyim.
cumartesi eltimler gelecek mangala yapacağız demiştim ya öğlen işten çıkınca aradım geliyorsunuz değil mi diye program yapmışlar yemeğe gelmeyeceklermiş akşam çaya geliriz dediler olur dedim bende evi temizledim çok yoruldum duş aldım kendimi yatağa attım biraz dinleneyim dedim.5 dakika geçmeden zil çaldı zorla kalkıp baktım ki görümcem çocuklarını almış bize sürpriz yapmış oturduk baktım ki gitmeyecekler akşam yemeği hazırladım kayınvalidemide aradım sende gel diye oda diğer görümcemi aramış onuda bize çağırmış.ev oldumu tıklım tıklım.tabi sonrada akşam yemeğe gelmeyeceğiz diyen eltimlerde yemeğe geldi.neyse hepsini ağırladım akşam saat bir gibi gittiler ama kayınvalidem bizde kaldı.ertesi sabah kalktım kahvaltı ettik kaynım kayınvalidemi aramış oraya kahvaltıya geleceğiz diye gıcık Kötü Kazenoldum daha dün beraberdik ya.geldiler ama gitmek bilmediler gece saat 12 de gittiler klava:
nasıl sinir oldum anlatamam zaten kötüydüm iyice kötü oldum.benneyaptımki insan bir düşünür bu kız çalışıyor işi vardır kendine zaman ayırmak istiyordur.dışarı çıkacaklardır.:çok üzgünüm: iyi insanlar ama bir insanın üzerine bu kadar da gelinmezki.
çok yazdım değil mi? dünya kadar ütümde var bu hafta nasıl geçer bilmem.herkeze mutlu ve huzurlu haftalar diliyorum.

slm günlük nasılsın
bend eherşey aynı
çok şükür büyük sorunlar yokk
nasıl alışmışız ya sorun varda büyük sorun yok nasıl ama:)

kuzumu okuyunca o kpss sınavına bend egirecem ya
ve girecem okul çok çok uzak nasıl olacak günlük
ayy çok stresliyim
bu sıcakta nasıl olacak.

sınav olduğu için pazar günüde görüşemiyecem nişanlımla.
özlüyom mu ne ben bu çoçuguu
yakında aşıkda olursam şaşırma emiii

Selammm günlük..Sana günlük diyorum ama bakma ayda 1 ya da 2 kez yazıyorum adın günlük ya o bakımdan şeyy ettimdiii tatlicadiarzu
Yaaa ben çok yorgunum halaa ya haftasonumu bile sabahın 8 den itibaren okulda geçirdim yaa, sınav gözetmeni ettiler beniii:çok üzgünüm:
Canım İzmir'ime kavuşmama 4 gün kaldı cuma yolcuyum ölmez sağ kalırsammm:teytey:
Sayılı gün çabuk geçermş ama saydıkça geçmiyor. Bu sözü hangi aklı kısa dediyse halt etmişşşş Kötü Kazen
Benim özel hayatımdaki dana da bir tuhaf bugünlerde zatiii. Alınganlığı tepesinde ki o tepeyi ben çökertcem yakında Kötü Kazen Bugün de seminerden gelince uyumuşum aradı uyuyorum dedim neden dedi tatlicadiarzu Sorunun da bu kadar abuğu bir tek ondan çıkardı zaten. Karnım acıktı ondan dedim ben deeeTövbe tövbe uykum geldi yaa allah allah.Şimdi de buna alındıkafamçokkarıştı Antropozda desem yaşı da tutmuyor kafasına güneş geçti herhalde fisfisfis
Amannn neyse off topiğimiz de kapanmış yaw ne güzel geyik yapıyordum canımmm arkadaşlarımlaaaa :çok üzgünüm:
Neyse haydin öptüm öpüldün yavrimmmm

Günaydın günlükcüm,

Çok birşey yazmıycam bugün sana.

Sadece kuzucuklarımı çok seviyorum, bunu bilmeni istedim.Ne kadar yüce, ne kadar güzel bir duygu annelik. İyiki anneyim, iyiki varlar hayatımda.

Hayatı seviyorum ben kısaca.:hooray:,
Ha kocam mıbenneyaptımki, onu da seviyorum:asigim:

Günaydınnnnnnnn:teytey:
Hiç inanasın yok ama ben hala iyiyim. Her şey çok güzel gidiyor
Dert yok tasa yok. Yada fırtına öncesi sessizliği yaşıyorum
Dün akşam kociş yoktu toplantıya kaldı. 21:30 a kadar yattım. Sonra tren garına gittim kayınvalidemleri ve görümcemi almaya. Onları aldım eve geldik yemek yedik saat 23:30 tu
tatlicadiarzu
Kociş geldi biraz oturduk sonra misafirlerimiz aşağıya indiler. Güzel bir gece geçirdik.
Görümcemi seviyorum günlük vallaha bak.
Çok şeker, arabulucu. Eeee nede olsa eşimin ablası sevmek lazım dimi
jeyyar
Şaka şaka gercek seviyorum bak. Çok şükür 5 yıldır hiç bir problem yaşamadım. Saygı görüyorum ve elimden geldiğincede göstermeye çalışıyorum. Ama bu kadında beni çeken bir şey var çözemedim hala :)
İki tanede oğlu var küçüğü bir şeker eteklerimden ayrılmıyor. Kimliğinle gelmiş bu sefer bizim oğlumuz olacakmış
:roflol:
Neysem çok gevezelik yaptım yine, azıcık çalışayım dimi.
İşleyen demir pas tutmaz ( yani ben :)
Kızları ve seni kocama öptüm ilet emi günlük hanım.

ben geldim günlük...
kafam çok karışık...çok kararsızım...
günlük...ben bu botaşa başvurayım mı...başvurursam olacak galiba...
yaaa...bişey söyle sen de...ya da benim evdeki gibi ben karışmam de...
offff....bunalmış durumdayım...aman be neyse...
herbirkesleri öptümmm...

çok yorgunum günlük huzurumda bi sorun yok ama acaip uykusuzum
hafta sonu düğünde tepindim
evde birsürü misafir vardı işler yetişmedi 60 kişi ağırladık nasıl sığdıki eve kafamçokkarıştı
en son hatırladığım arkadaşım mutfakta bulaşık yıkıoduerkek:roflol:)
sülalenin kızlarına kıran düştü sanırım :roflol:
neyse günlük kızlara selam söyle parmağımı oynatamıyorm Şeniz

Off ya off yazdığım bir sürü şey gidiverdi
2. günaydını verip saygı ve sevgilerimi iletiyorum tekrar
Kısaca yine anlatıyım.
Evimizde herşey yolunda gidiyor bugün eşyalarımız geliyor.
Cumartesi günü parkeler döşendi.
Ve hafta sonu sevgili ablacağım ( görümcem ) ama ben abla olarak görüyorum.
Çok iyi çok tatlı biri.
Cumartesi gecesi babadaydık.Ben de ablamda balığı çok seviyorum.
Babacığım balık yaptı bize.
Off 1 kg. sardalye kesin yemişimdir.
Sonra ben ütü yapıyordum...halamızda ordaydı.
Beni başka odaya çağırdılar
Halanın elinde bir bohça
Kızım dedi.
Bunlar rahmetli kayınvalidenin çeyizinden istersen al.
Ne demek dedim istersen al.
Orda tutuldum sanki günlük.
İçim öyle bir acıdı ki.
Sadace el emeğiyle göz nuruyla işleklerine dokunabildim.
Yanımızda hissettim bir an rahmetli anacığımızı.
Gözyaşlarımı tutamadım.
Arkasından halam elkedi.
Eltinde gösterdik yarısını istediğini al, yarısınıda diğer geline vericez demişler ama eltim almamış gerek yok demiş.
Çok üzülmüşler günlük belli.
Alınmaz mı hiç
Onlar anı yadigar
Yarın öbür gün evladımız olunca bunlarda rahmetli babaannenizden değip göstermek ne mutluluk
Tek tek nakışlı oyalı hepsi.
Dantaller, yazmalar, daha neler neler
Mekanın cennet olsun anacığım.
Aslanlar gibi melek mi melek bir evlat doğurup yetiştirdiğin için.
Melekler yolsaşın olsun.
Ne çok isterdim ellerini koklaya koklaya öpmeyi
omzuna yaslanmayı ama yoksun anacım
Allahım daha çok sevmiş seni
yanına almış.
Biliyorum ki sen bizi görüyor ve secde ediyorsun.
Dualarımız seninle
Daha yazamıycam doldum yine
gittim ben.
gelir sonra detayları anlatırım.

Ey günlük söyle bana boğazına benim kadar hakim olamayan başka biri varmı bu dünyada:icecream:
Sabah kahvaltı ettim, saat dokuzda arkadaş geldi çayla beraber bisküvi yedim biraz öncede işyerine koca bir tepsi börek söylemişler kahvaltı için (tabi bende hiç sevmem ya) bir parçada ondan yedim. Bana öğlen yemek yok artık. Sözde yediklermize dikkat ediyoruz. Etmesem daha neler yiyecem:roflol:
Bunun dışında herşey yolunda mutluyum, huzurluyum, seviyorum, seviliyorum,ailem yanımda Yüce Rabbimden daha ne isteyebilirim ki a.s
Yazacak pek bişiyim yok.
Olunca uzun uzun anlatırım gene.
Görüşmek üzere.a.s.

Günlük naber....

Hava çok güzel bugün be....Pazar günü yaptığımız balık keyfi hala aklımda çok güzeldi...
Dere kenarında o sıcak havada ağaçların arasında hiç birşey hissetmedim....
Arada yapmak lazım böyle şeyler...
Kardeşlerimi de topladım götürdüm.... Biz 5 kardeşiz de 4 ü burda :roflol:
Erkek arkadaşımın arabasınaa atladık gittik zavallım bi o var erkek :roflol:
Çok iyi davrandı kardeişlerime bir ilgilendi ki anlatamam valla bu kadarını beklemiyordum...
Sağolsun bitanedir benim deli sevdam.... Şeniz

Hayatımda ilk defa birini kıskandım ben biliyomusun günlük...
Yakın bi arkadaşım geçen akşam bana tlf açtı.....
Akşam çıkışta seni alıcam fikrine ihtiyacım var dedi...
Bende kıramadım geldi beni aldı gelinlikciye gittim günlük...
Tabi seçmesi konsunda fikir verdim, o kadar güzeldiki içim gitti...
Ayıp olur yalnış anlar diye içime attım ama ben o gelinlige bayıldım...
Benim böle huylarım yoktur gözü gönlü tok biriyimdir ama eve gelince saatlerce agladım o gelinligin arkasından ndn bilmem...
herkeze sevgiler

selammm günnükkk
ayy ilk defa dün sana yazmadım günlükcüümm
hala sevdiceğimle konuşmuorumm.umutsuzca telefonuma bakıorum ama nafile (((
ama aramıo aramıkcakta
ama sana bişey söliyimmi günnük bu inat bizi bizden edicek bak eminim
ne kadar çok sevsekte bi inat bu gurur aşkımızın sonu olucak gibi.
ne yapmalıyım nasıl hareket etmeliyim bilmiorum .
doğruyu sölemek gerekirse içimm taş gibi olmuş resmen
ne üzülüorum nede seviniorumm
offfffffff günnük kafayı yicem yardımm etttttttttttttt (((((((((((((((((((

Sevdik çok sevdik yeri geldi çok çektik
Hep aynı dışı gördük seninle
Aşkımızın üstüne yeminler ettik

Oyna, hadi oyna şimdi zamanıdır durma
Çalsın davul ve zurna hem geline hem damada
Oyna, hadi oyna şimdi zamanıdır durma
Çalsın davul ve zurna uğurlar olsun bekarlığa

Ee hadi artık zamanı geldi evlenelim
Pembeli evde hayalleri süsleyelim
Hani yemin etmiştik ya sevgimizin üstüne
Hadi ozaman evlenelim

Ee hadi artık güzelim zamanı geldi evlenelim
Pembeli evde hayalleri süsleyelim
Hani yemin etmiştik ya sevgimizin üstüne
Hadi ozaman evlenelim

HEYYYYYTTTTT GÜNLÜĞÜMMMMMM OLDU ıŞTEE BıTTTııı GÜNLERDıR KOŞUŞTURMACAAA BıTTııı ABLAM EVLENDıııı DÜĞÜNÜMÜZ OLDUUUUUUUUU HERŞEY TEK KELıMEYLE MÜKEMMELDıı AYRINTILAR VE RESıMLER VERDıĞıM LıNKTTEEE [/Bgörmeniz lazımm ablam dahiç gelin havası yoktuu ablam takı takıldı başladı müzik ve direk kalktııı pist boşken başladı oynamaya piste kimse çıkmadııı pür dikkat alkış kıyamet ablamdaydı tüm gözlerrrr bi 15 dk öle oynadııı piyanistlerde coştuuu :) sonra ablamın etrafına toplandıkkkkk başladık döktürmeyee :) ablamla karşılıklı oynadıkk giresun karşılaamasııı damat oyunu miskett oooh görsen varyaaaaa :) gören herkes 9 senenin acıssını çıkarıyo dediler :) düğünde nikahta kıyıldı ve şahitler hayır dedi şahit değiliz dedi işte herkes onada sustuu nikah memuruda ozaman ben kalkim dedi kadın kalktı gidiyorduu biz şaşkın şaşkın baktık sonra döndüüü gekldi anladıkki şaihitler ve memur ufak bi seneryo hazırlamışlar bize :)

Babam çok çok Kötüoldu çok Ağladii Heleki Dün Gece Eve Geldikkk Ben Ablamdaydim Dayimlarla ımam Nikahi Kiyilmişti, Eve Geldik Babam Balkonda Annemle Ağliyo Yarim Pakete Sigara Içmişti Ve yemek Yediremedikkk Annemse Sabah 4 Bardak çatal Koymuştu Kahvaltidaa

Son düzenleyen: Moderatör:
“Kendine iyi bak” bir veda degil elveda cümlesidir çogu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasini gizler içinde...

"Kendine iyi bak." Çünkü bundan sonra ben yaninda olmayacagim. Olamayacagim. Istesem de istemesem de. Sevdim bir zamanlar seni, hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olmani istiyorum. Olur da bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum.“

“Kendine iyi bak. Çünkü bundan sonra kendinden baskasi olmayacak yaninda sana bakacak. Ben olmayacagim. Kendine iyi bak ve beni düsünme. Çünkü ben de seni düsünmeyecegim artik. Arama sakin beni, yazma, çünkü ben yazmayacagim. Sil beni yüreginden, çünkü ben silecegim. Fakat, yasanilan, paylasilan güzel seyler hatirina sana yürekten mutluluklar diliyorum. Ve ben bir daha dönmemek üzere gidiyorum.”

"Kendine iyi bak. Aramizda geçen herseye ragmen benden sonra iyi oldugunu bilmeyi tercih ederim. Aslinda bilmem çok önemli degil, iyi oldugunu varsayacagim ben. Seni bir daha asla görmemek üzere gidiyorum ben, seni kendinle basbasa, yapayalniz birakiyorum ben. Biliyorum kendini birakacaksin benden sonra, o yüzden iyi bak diyorum. Aslina bakarsan, çok da fazla umursamiyorum."

Sana hem çok guzel hemde çok kotu haberim var Gunluk

Guzel haber : Sabah evimizin anahtarini teslim aldik :sm_cool:
Artik benimde bi evim var, nasil heyecanlandim anlatamam sana...off offff çok guzel bir duyguydu ajansla gezmek hayal etmek, anahtarinizi buyrun demeleri falan, çok sevindim...

Ama sevincimi çok çabuk yutturan ahlaksizin birine denk geldim :çok üzgünüm:
donerken nisanlim sag, ben sola gittik...annemi alip havaalanina goturecektim...
Arabayi kullanirken, ayagim kaydi sanirim ani fren yapmak zorunda kaldim sonra neoldu diye egildim, cam açik, super sicak..
Onumdeki arabanin kullanici (igrenç bir kadin) yakama yapisti, kufur etti bana, ona inat ettigimi sandi galiba...bogazima sarildi, o koskoca pis tirnaklariyla bogazimi yirtti.
Ben emniyet kemerini çikarana kadar yirtti atti pislik klava:
Disari firladim bende onu tuttum ama kadin 90kilo..ben 55 :çok üzgünüm:
sok geçirdim...millet geldi bizi ayirmaya falan ne oldugunu anlamadan firladi gitti, plaka numarasini da alamadim
çok agriyor heryerim...annem gorunce agladi, yarim saat sonra da havaalanina gitti, babam çileden çikti, nasil almazsin numarayi dedi...senağlama
ne biliyim hiç basima gelmeyince tir tir titredim numarami geldi aklima ki
Allah onu islah etsin...Tam bir pislik idi...
Hem korktum, hem canim yandi hemde benden buyuk birine el kaldirmak zorunda kaldim, Allahim affet :çok üzgünüm:senağlama

Sen bu şiiri okurken
Ben çoktan bu şehirden gitmiş olacağım
Artık ne özlemlerimi duyacaksın bıçak yarası
Ne de telefonların çalacak gece yarısı
Ve bu zavallı yüreğim olmayacak artık
Kaprislerinin hedef tahtası...
Seni sana
Beni bir akıl hastanesine
Bırakıp gideceğim bu şehirden

Nasılsa kavuşamadım sana
Nasılsa dudaklarının kıyısına varamadım
Nedense bütün çıkmaz sokaklar adresim oldu
Ve nedense bütün kırmızı ışıkları üzerime yaktın
Ne yaptımsa
Bir türlü sana yaranamadım
Artık adressiz
Işıksız
Ve öylesine ıssızım
Dünlerin kadar eskiyim
Verdiğin acılar kadar paslıyım
İşte çıkıp gidiyorum hayatından
Nasılsa fark etmez senin için
Belki çok şanslı
Belki de en yaşlıyım...
Artık
Pusulam hasreti
Saatim yalnızlığı
Ve takvimler sensizliği gösteriyor bana
Neylersin
Yolcu yolunda gerek
Belki bundan sonra
Belki senden sonra
Adam olur bu “asi yürek”
Ve dersini alır da bu sevdadan
Bir daha
Boyundan büyük denizlere
Asılmaz kürek

Yarın bu saatlerde
Ben yollarda olacağım
Sen kimbilir kaçıncı uykunda
Masal mavisi bir rüyada
Ve elbette o korsan yüreğin
Yine pusuda
Oysa
İlk defa sesimi duymayacaksın
Sitemlerin sahipsiz
Soruların cevapsız kalacak
Belki ilk defa içini kemirecek yokluğum
Tanımadığın bir korku içini saracak
Ve ilk defa kendinle hesaplaşacaksın
Ne oldu?
Ne oluyor?
Ne olacak?
Sonra
Bir gözün kör
Bir kulağın sağır
Bir ayağın kırık
Bir kolun kesik
Düşeceksin yollara
Yani baştan başa yarım
Yani baştan başa eksik
Bütün duvarlar üstüne yıkılacak
Belki ilk defa
“Unutuldum” diyerek için sızlayacak
Ve sen bu şiiri okurken
Ayrılığımız çoktan başlamış olacak
Belki de son tesellin
Sana yazdığım “bu son şiir” olacak
Ve kimbilir
Unutulmuş bir gecenin tam ortasında
Başucundaki bir radyoda
Uykusuz bir şair yüreğini çınlatacak
Ve bir daha fısıldayacak kulaklarına
Sana adanmış bu satırları

“Bütün şehirler uyur
İstanbul uyumaz
Ve birgün
Bütün sevenler unutur seni
Ama bu “şair yürek”
ASLA UNUTMAZ...”

AHMET SELÇUK İLKAN

selam gunlukcum

gunlugum bugun cok guzel bıgundu askımla bulustuk anlamıssındır tabı hemen

ılk once kahwaltı yaptık daha sonra bıraz dolandık we sınemaya gırdık cıkınca askımın
kardesı geldı onunla gezdık we lunaparka gectık askımın ufak kuzenıde geldı
carpısan arabada ayagımı carpmısım cok acıooo:1no2:neysem askımla taraftarıuma gıttık turkıye forması sapkası atkısı bıleklıgı herbıseyden aldık turkıyeye aıt ne warsaa.s
dondurma yedık we ewe donduk donerken askımın kardesıyle kuzenı ewlerıne gıttı bızde
bızım ordakı kaplıcaya gıttık orda oturduk bıraz hıc ayrılmak ıstemıoruz bu aralar.cok sevıyorum onuuu:asigim:
hıı pazar gunude benım kuzenım askım askımın arkadası bulustuk okey oynadık yendım
yemek falan yedıkten sonra bızım buraya geldık kaplıcaya yanı cay ıctık cekırdek yedık
saklambac oynadık taktırewallıye bındık cok zewklıydı sırnaşık şeyozlemısım ya aynı
cocuk gıbıydık cok guzeldı ıste bole gunlugum allah agzımızın tadını bozmasın
nazarlardan korusun askımızı we bızı
annemı we kardesımı ozledım bu arada daha yenı ayrıldık ama yınede ozledım:asigim:

neyse gunlukcum benden bu kadar ıı geceler tatlı ruyalarr:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…