Kadınlar Kulübü Günlük

yendik gunlugum yendikkkkk!!!!

sevincimden agliycam simdii!!!

Haydi TURKIYEMMMM haydiiiiiiiiiiiiiiiii!!! :hooray: :hooray: :hooray: :içelim: :sm_cool:

Bu ne güzel bir duygu, yerimde duramiyorum....
Helal olsun Millilerimize...
Türkiye sizinle gurur duyuyor...:hooray:

EN BÜYÜK TÜRKIYE
:hooray::hooray::hooray::hooray:

Çıldırın çıldırıın Türkiye için çıldırıııın!!!!..... Beyaz'a Azerbeycandan bağlandılar orda bile herkes sokaktaymış. Bu nasıl bir gururdur, nasıl bir mutluluktur. Ne diyim bilmem ki

ARAR BULURUZ İZİNİ BİLİRSİN ZIR DELİYİZ BİZ
HEM YAZINDA HEM KIŞINDA NERDE OLSA SENİNLEYİZ
BİR OLURUZ YOLUNDA HADİ BASTIR GÖNÜLLER COŞSUN
O KUPALAR SANA HELAL AL GEL DE BURALAR BAYRAM OLSUN!!!!!

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

günlükçüm iyi geceler sana....
o kadar mutluyum ki kelimelerle anlatılamıyor,içim kaynıyor,gurur duyuyorum....hırvatlarıda yendik...biz şampiyom olacağız günlük...inanıyorum...o çocuklar canlarını dişlerine takmış 2 saat boyunca çırpındılar ve allahta onları mükafatlandırdı....onlarda bizleri sevindirdi...inan çok sevinçliyim,,,benim küçük cadı uyumasaydı arabayla çıkmayı çok isterdim ama biz sevncimizi üzüntüye çevirmeyiz inşallah...silahsız sevinelim diyorum hep...çünkü o bize zarar veriyor,üzüyor...bu saatte sevincimi paylaştığım tek yer olan KK nın bütün hatunları ayakta,bütün Türkiye ayakta...önemli olan futbol değil Türkiyenin her yönden güçlü olduğunu dünyanın birkez daha öğrenmesi...işte bu bir Türk olarak gurur duymama yetişiyor....günlükçüm tek türek olmak,herkesin tek noktada birleşmesi demekki başarıyı getiriyor...allahım herzaman böyle mutlu etsin bizi,Milletçe....
tatlışım bu saatte ve bugünde sana maçtan başka birşey yazmak gelmiyor aklıma...bu sevinçle belki düzgün cümlelerde kuramamışımdır artık sen düzelterek anlarsın beni...ayrıca buradan bütün KK dki arkadaşlarıma sevincimizi ortak yaşadığımız için teşekkür ederim artık bu mesajımıda iletmek sana düşüyor günlük...iyiki varsınız hepiniz...hepinizi çooookkkk seviyorum...
iyi geceler günlükçüm....
görüşmek üzere....

YER GÖK İNLESİN BU SESİ DİNLESİN HEP SENİNLEYİZ TÜRKİYEEEE:teytey:
çok güzel oldu bu galibiyet günlük bütün sıkıntıları alıp götürdüŞeniz
aman nazar değmesin sırada Almanya var...
kızlara selam söyle günlük

günaydın günlükçüm,
kızımı sınava gönderdim.
yavrum benim çok heyecanlıydı.
bende çok heycanlıyım ee ilk sınavımız
allahım hem benim kızıma hemde diğer
çocuklara yardım etsin inşallah bir ay
sonra günlükçüm ve arkadaşlarım kızım çok
iyi bir puan almış diye yazarım
sonuç aslında çok önemli değil
kızımın canı sağ olsun
yavrum benim bana hep ilkleri yaşattığın için
beni gururlandırıp yücelttiğin için sana binlerce
teşekkür ederim.seni ölesiye seviyorumŞeniz
görüşürüz günlükçüm ve dostlarım gününüz hep güzel geçsin.:hooray:

TÜRKİYEM YARI FİNALDEE
Daha ne isityim günlük. Çok mutluyum çok.. :asigim: Zafer sarhoşu olduk dün gece..
Gözlerimden yaşlar akarken Semih çıktı ortaya ve gooooooooooooooolllllll:dance:
Türkiyem sana kupa yakışır. Bizde bu yürek bu azim varken alıcaz bu kupayıda inşallah:hooray:

milli takımımıza çok teşekür ediyorum
bu duyguyu bize yaşattıkları için.

buğün bir durgunum bir heyecanlıyım
işyerindeki sorunlar bitmiyo
kendimi motive etmekten yoruldum valla

kafam dağılsın diye işten sonra 1,30 saat yürüyorum
akşam evd eyalnız kalmıyorum ama
olmuyor

güya yeni nişnalandım mutlu olmam gerek
aman ben bu aile bu sorunlar olduktan sonra
ABD ye degitsem sıkıntım geçmez

Günaydın günlüğüm.
Bugün o kadar mutluyum ki anlatamam.
Aslanlarımız o kadar sevindirdiki bizi tarifi mümkün değil.
Herşey bitti dediğimiz bir anda ağlamak ile gülmeyi aynı dakikada yaşadık.
Helal olsun.
Bir kez daha Türk olmanın gururunu içimde coşkuyla taşıyorum.
Var mı ötesi Türk'üz.
Korksunlar bizden. Türk'ler dedikleri zaman herkez bir adım geri çekilecek böyle biline.
Günlük iyiyim, hemde çok iyi.
Bütün kızlarında iyi olmasını diliyorum ve kocaman kocaman öpüyorum.

Günaydın günnük,
Yarın kocişimle 2. evlilik yıldönümümüz...
Onun hediyelerini hazırladım, bekliyorum heyecanla..
Bakalım o nabıcak merakla bekliyorum...
Unutursa var yaaaaaa Kötü Kazen

yer gök inlesin bu sesi dinlesin hep seninleyiz TÜRKİYEM
semihh........ golgolgolllll inanamadım son saniye hakemin ağzındaydı düdük
aman allahım o nasıl bir maçtı ya yarı finaldeyiz be yarı finaldeyiz

günaydın günlük

başım nasıl ağrıyorrr offfffffffff
akşam macı izledim uykusuz kaldım haliyle sabah uykunun en tatlı yerinde sallanarak uyandım normalde depremden kaçış planları yapan bilinçli ben yatakta kıpırdayamadım bile ne oldugunu anlamaya çalıstım cok uzun sürmedi bi kaç saniye ama su an sersem gibiyim ve yeterince korktum
bideee annem sabah aradı msn ac diye allah allah dedim ordadamı deprem oldu acepp
sonra bi baktım kardeşimmm gelmiş nasııı şaşırdım nasııı mutlu oldum
öyle işteeeeee yaa anlatsam daha cok anlatırım aslında geveze hissediyorum bugun kendimi ama yorgunmumm
hadi herkesi öpmüşümmmmmmmmmm

pek sewgılı gunluk kardesım

bayagı oldu yazmayalı o kadar yogundum kı anlatamam ama hepsı aklımda tek tek yazıcam gunlukcum sana

sımdı ılk once sınawdan bahsedım bu kadar zor olcagını hıc tahmın etmemıstım
okadar kolay dedıler yapılır mı bu.we kendıme yıne cok kızdımm keske gecen yıl calıssaydım da o kek sorularla kazansaydım dıe ama napalım wardır herseyde bı hayır...
sınawım benım dusundugum gıbı gecmedı ben super gecer dıe beklıodum.

sınawdan bı hafta oncekı pazar askımla sultanahmete eyube falan gıttık bol bol dua ettım herkes ıcın tabıkı kendım ıcınde umarım kabul olur.o gunumuzde guzel gectı yıne alıswerıs yaptık bol bola.s hı ılgınc bıse oldu balık ekmek yedım galıbahıc sewmem ama askım ıcın yıım barı dedım.yarısı kaldı ama caktırmasırnaşık şey

bıkac gun oncede askım ben bıde arkadasları buyukadaya gıttık cok guzeldı yaa.pıknık yaptık bısıklete bındık faytona bındık cok super gectı ogun.hıı bıde plaja gıttık ama ben denıze gıremedım malesef o gun malum gunumdeydıma.s sonra okey oynadık ama askımı yenıorum dıe hemen tartısma cıkardı pıss yenılgıyı kabul edemıo.sonra baska bı olay daha oldu bende ona kustum yuzune falan bakmadım gunumuz kotu kapandı ama
ertesı gun kapı calındı annem actı kapıyı benı caırdı ımza ıcın askım bana cıcek yollamıs:asigim:tabı hemen barıstımŞeniz

aksama kadar ewde sıkılıorum gunluk ya yapcak bıse yk su tatılde calısım dıorum ama ne annem nede askım ızın werıo zaten ılerde calıscaksın dıolar bole ıste..
bıkac olay daha warda onlarda baska zamana bıraz uzun oldu sanırsam:1no2:

sımdılık benden bu kadar gorusmek uzere......

merhaba günlükcüm
hep hüzün hep hüzün hayatımda güzel olaylarda var tabi
hala sağlıklıyım,hala beni seven insanlar var
güzel TÜRKİYEM yarı finalde
şükretmek geriyor değilmi? :teytey:

inşallah haftaya çalışmayacağım artık arkadaşımın yıllık izini bitti.ama benide şu cumartesi çalışmaları bitirdi. bir saat içinde işten çıkacağım eve gidip biraz üsten temizlik sonra duş alıp yatmayı düşünüyorum akşama kadar.dün akşam maçtan sonra uyuyamdım bizim orası bayram yeri gibi oldu.ah şu silahlarıda atmasalar ne güzel olurdu değilmi?anlamıyorum bu insanlardaki klava: silah sevgisini.abim polis bazen silahını görüyorum ki abim ortalığa hiç bırakmaz hep saklar içim ürperiyor görünce.ne diyeyim doğru yolu bulurlar inşallah.
akşamda eltimler gelecek feridun düzağac'ın konseri var beraber evimizin balkonunda dinleyeceğiz.
işte bugünlük bukadar be günlük.yıkılmadım ayaktayım ben çok güçlüyüm sende biliyorsun değilmi? ama inan bana ,bazen bende mızmızlık yapmak içimi dökmek gözyaşlarımı başkasının :teselli: omzuna akıtmak istiyorum ama yapamıyorum.bu kimsenin suçu değilki bu benim yapım.
herkeze mutlu,huzurlu hafta sonları diliyorum.a.s.

Hızımı alamadım günlük..Çok ama ÇoK Mutluyum..Oğlumla sarılıp ağlayarak sonra çığlıklarla kutlama yaptık..Sesim kısıldı ama buna değer.....BU Topraklar için bu Vatan için Bu halk için Herşeye DEĞER!!!Bunu sende hakkediyorsun kutlamaya devam ...HAYDİ ZAFERE TÜRKİYEM....Ne Mutlu Türküm Diyene!!!!

günlük perşembe günü sabah 6 da otobüsüm varmış
ve ben bunu gece 2'de öğrendim :1shok: akşam 18.00 de istemiştim
salak adam sabah 6 da vermiş :mymeka:
eşyalarımın çoğunu kargoyla yollamıştım ama iki valiz eşyam vardı toplanacak
hiç uyumadan topladım iki valiz eşyayı
koşa koşa otogara ve ben bunu şans eseri öğrendim
bindim otobüse neyse akşam 20.00 civarı evdeydim
annecimle bi sarıldık bi ağladık nasıl özlemişim annemi,babamı :asigim:
bi baktım abim geldi :1shok: deli çocuk hiç haber etmedi
ben başladım sevinçten ağlamaya senağlama
neysem günlük yarım saat sonra bi baktım bütün arkadaşlarım evde :1shok:
ben şok geçiriyorum
ondan sonra annemin mis börekleri ve yemeklerini yedik yaklaşık
15 kişi :1shok: bir yıl boyunca hiç bu kadar yemek yememiştim günlük annecim :asigim:
sonra arkadaşlar bana forma almışlar :) onları giydim
başladık maç izlemeye şans o kadar yanımızdaydi ki :)
o golleri attıkça coştuk o semihi alnından öpmek istedim :)
sonra penaltılarda bi baktım millet coştu yürüyün millet zafere kutlamaya :1shok:
(zafer Konyanın en ünlü caddesi)3 araba kutlamaya gece 4'de geldik eve
sesim kısılmış günlük sabaha kadar arabalarla dolaştık konyamda :asigim:
iyiki adam sabaha vermiş günlük biletimi
şimdi konyadayım ve çok uykum var sanırım uyuyacağım
okuyan okumayan herkezi öpüyorum çokkkk mutluyum nan :)

MaDe iN KoNyA

selam günlükçüm, çok ama çok üzgünüm, dün gece millerimizin başarısının gölgede bırakacak çok üzücü bir haber aldık, okuldan öğretmen arkadaşımın kızkardeşi kendisini asmış, inanamadım, şok geçirdik

aile büyük yasta, allahım bu ne büyük acı, daha yeni evliydi, altı aylık, arda nın doğumu yakın diye ben katılamamıştım eşim gitmişti düğüne, rabbim daha gencecik bir kadın

kendisini hangi nedenler bu duruma itmiş olabilir ki, kayınvalidesiyle sorunları olduğunu duymuştum, ama bu derece miydi, yaşamına son verecek düzeyde miydi

hani derler ya pırlanta gibi bir kızdı, özü sözü bir, yüreği sevgi dolu, becerikli, hanım hanımcık, onun adına yazacağım hiçbir olumsuz özelliği yok ki, nasıl oldu da böyle bir bunalıma girdi

çok üzüldük, yıkıldık, ailesi perişan, bir evin bir kızı, bu acıya dayanılmaz, ankaraya otopsiye gitmiş, rabbim kimseye böyle acı vermesin, kardeşlerimize, çocuklarımıza hayırlı kaderler yaz yarabbi

benden bu kadar günlükçüm, allah ailesine büyük sabırlar versin

kötüyümm çok kötüyüm günlükkk
içimden bağırmak çığlık atmak gelioo .
doya doya ağlamak gelio ama göz pınarlarım kurumuş sankii
içimde ardı ardına bombolar patlıo sankii .
hani ipler gerilince insanın canını acıtır derler ya aynen öleyimm
deniz deilde hayat benii azgın sularında boğuyo sankiii
kolumu bile kaldıramaz haldeim sankii .
kahkaha atılacak filimlere bile ağlar oldum
çnküü sevdiğim askerimle aramızz bozukk .her kavgada daha çok üstüme gelio .zaten şafak bitmeye yakınkenn içim daha acır olduu .nie böle oluo.nie hergün kavga edioruzz .nie birbirimizin canını bile bile acıtıoruzzz .niee ????? yoruldum be günlükkkk yemin ediorumm herşeyden herkesten çok yoruldumm .hiç kimseyle hiç bir dertle baş edecek gücüm yokkk .karşımdakilere ancakk görünmeyenn acımla gülüorum ötesii yokkkkkkkkkkkkkkk

günlükçüm merhaba inan özlemişim seni,sana yazmayı,seni okumayı...rahatlıyorum seninle....iyiki varsın diyerek bugünümü anlatmak istiyorum....
kayınvalidem evini baştan aşağı yaptırıyor yaklaşık 1 aydır inşaat halinde ve kendisi biraz rahatsız...inşaat bitti ve bugün ona yardıma gittim erkenden kalkıp...canım ya o kadar hoşuna gitti ki anlatamam...eltim ben ve teyzemiz anneme iş yaptırmadık..evi pırıl pırıl yaptık..o kadar yoruldum ki ama onun bir duası yeter bana...çok yoruldun kızım dedi bende senin bize yaptıklarının yanında bizim yaptığımız nedir ki dedim...iyi varsınız dedi...çok yorulduk ama çokta eğlenceli geçti...bu arada ev dublex olduğu için in çık herhalde bugün 1-2 kilo vermişimdir...eve yeni geldik hemen duşumu alıp sana koştum...
biliyormusun günlük 20 dakika sonra evlilik yıldönümüm...22 haziran evet...14 yılımızı dolduruyoruz...acısıyla tatlısıyla tam 14 yıl...dile kolay akşam yemekte konuştukta neler yaşamışız ya...eşime çok teşekkür ederim..bu 14 yıl içinde bana katlandığı için,hep benim isteklerime öncelik tanıdığı için,beni üzmediği için,kızıma iyi bir baba, bana iyi bir eş olduğu için çok teşekkür ederim..allahım nice yıllara sağlıkla,mutlulukla ve huzurla erdirmesi dileğiyle....işte günlükçüm bu arada bende kocaman olmuşum...yaş 36 yolun yarısının yarısı diyelim...herkese sağlılı ve mutlu yıllar diliyorum....
seninde sayfaların bol,yazanların çok olsun....
tekrar görünceye kadar hoşçakal.....

sevgili günlük işte ben yine geldimmm.. bu akşam kına gecemiz vardı önce yasinler okundu dualar edildi sonra kınamız yakıldı sonra yemekler (börekler dolmala rkekler)yendi daha sonra bolca kurtlarımzıı döktük :) yaklaşık27 kişiydik (aile arasında yaptık çok kişi çağırmadık) ve bizim evde yapıldı kına düşünebiliyomusun günlükkk :)etrafı topladım ellerimi yıkadım ablamın kınasını yaktım elimeee çok şirin oldummmm :) nedense günler öncesinden ağlayan ben bu akşam coşkuluydum sanırım ablam çok mutlu olduğu için (bi türlü ağlatamadık onu kınada) onun yerine bol bol annem ağladııı :) neyse bi duşa girim rahatlim sonra yatıcam asıl işyarın başlıyor önce kuaför sonra fotoğrafçı derken beni sallona götürcekler bırakıp onlar eve geçicekler ben salonda beklicem hem garsonlarla müzik ayarlaması yapıcam evde cd hazırladım misafiler karşılanırken gelinle damat inerken nikah kıyılırken ve pasta kesilirken birde tabiki ilk danslarına göre ayrı ayrı müzikler seçtimm onları hazırda bulundurucam :)sıonra misafirleri karşılamak için kapıda beklicemm :) TEK KARDEŞ OLMAKHİÇTE KOLAY DEĞİLMİŞŞŞ :)RABBİM SEN BU MUTLU GÜNÜMÜZÜ HİÇ ARATMA SEN ABLAMA YUVASINDA HUZURLU MUTLU OLMASINI İHSAN EYLE AĞIZLARININN TADI EVLERİNİN NEŞESİ BEREKETİ HİÇ EKSİK OLMASINNNN ARKADAŞLAR SİZDE DULARINIIZI EKSİK ETMEYİN OLURMU??
İMZA : SİZİ ÇOK SEVEN BELİNAYINIZ :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…