Kadınlar Kulübü Günlük

bugün sabah kalktım ama kalktığımdan beri içimde bi huzursuzluk var,birden kendimi temizlik yaparken buldum!allah aşkına ben napıyorum
sevgili günlük...dünü boşver...bşvermezsen daha da çoğalır acılar bilirsin,boşver...bu gün,dün uğradığın haksızlığın hediyesiydi belki,belki de dün okadar kötü olmasaydı bu gün bukadar güzel görünmeyecekti gözüme...üç günlüğüne yaşıyorsun zaten şu dünyada,üzülerek vakit harcayacağına sahte de olsa gül ve gerçekten güldüğüne kendini bile inandır.Bak ozaman nekadar da pozitif,canayakın,sevimli oluyorsun.bügün dışarı çıktım sabahtan kaşlarımı aldırmak için ama kapalıydı:)yarında arkadaşlar gelecek kahvaltıya,özlemişim buara onlarla zati aram açıktı.birbirimize çok kırılmıştık ama yarın bunu telafi edeceğiz sıradan bir kahvaltı olsun istemiyorum değişik şeyler yapmayı düşünüyorum.neyse günlük hiç bişi yazasım yok daha fazla beni bekleyen birçok şey var senin dışında.Sana nokta koymalıyım tam burda .HOŞÇAKAL

selam günlükçüm, bugun benim doğum günüm ve yaş 29, otuza ne kaldı şurda

30 lu rakamlardan korkuyorum ben günlük, yüzümde mimik kırışıklıkları oluşuyor, saçlarıma yıldız düşüyor, liseli kızlar abla diyor, allahım yaşlanıyorummm

ama çok şükür be günlük, 20li yaşlara neler sığdırdım bir bilsen, üniversite, iş yaşamı, kariyer, evlilik, iki de çocuk....

bakalım 30 lu yaşlarda neler yapacağım, tek bir dileğim var o da sağlık, gerisi boş ve yalan

hadi öptüm günlükçüm, bugun benim günüm, ben doğum günü çocuğuyummm

[QUOTE=çokoprens;3074278]selam günlükçüm, bugun benim doğum günüm ve yaş 29, otuza ne kaldı şurda

30 lu rakamlardan korkuyorum ben günlük, yüzümde mimik kırışıklıkları oluşuyor, saçlarıma yıldız düşüyor, liseli kızlar abla diyor, allahım yaşlanıyorummm

ama çok şükür be günlük, 20li yaşlara neler sığdırdım bir bilsen, üniversite, iş yaşamı, kariyer, evlilik, iki de çocuk....

bakalım 30 lu yaşlarda neler yapacağım, tek bir dileğim var o da sağlık, gerisi boş ve yalan

hadi öptüm günlükçüm, bugun benim günüm, ben doğum günü çocuğuyummm[/QUOTE]

günlükçüm,

annem nihayet dönüyor.3 ay oldu dile kolay... :dance:hayırlısıyla uçağı sağ salim indiği haberini alırsam çok rahatlayacağım. gerçi ben ay sonu görebileceğim onu ama en çok evde olmasına seviniyorum. biraz daha dursaydı oralarda ,benim çatlak kardeşim ve aksi babam birbirini yiyor olabilirlerdi..ya şu annelerde olmasa, evi kim idare edecek . onu idare et buna laf anlat kolay değil tabi...bizimkilerde anlamışlardır artık kadıncağızın kıymetini. (hele kızkardeşim... artık onu her aradığımda , telefonu oflayarak açıyordu, sorduğumda napimm çamaşır yıkıyorum, yemek yapıyorum, bulaşıkları yıkadım, ütü vs. vs. vs.) el üstünde tutmaları lazım artık.beni sorarsan ben zaten evlendiğim gün anladım kıymetini, anne olunca da daha da çok hak verir oldum.Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin.

neyse gelirken bana ipod ve cep telefonu getiriyor. sabah kızkardeşimi aradım sakın el koyayım deme diye. görüyon evli barklıyız ama hala bekarlığımızdaki gibi eşyaları paylaşamıyoruz. hey gidi günler hey, pantalonumu niye giydin, parfümümü neden sıktın...az tartışmazdık...

böyle işte günlükçüm, sonra görüşürüz...:1hug:

Günlükcüm

Allasen söyle küstünmü bana ne zamandır uğramadığım için.Aklıma gelmedin desem daha beter küsecen en iyisi susayım.:1rolleyes:

Akşam herifin birine gıcık oldum şekerim ya. Öküzün trene baktığı gibi bakıyor afedersin.Dünde öylesine giyindim hani, özenli olsam neyse:dilcikar:. Birşeymi var ne bakıyorsun dedim adam afalladı, yoooook diyebildi anca hödük. Ne kadar bayağı olabiliyor bazı erkekler.:mymeka:, Ne rahatsız ediyorsun kardeşim, ne bakıyorsun aval aval:mymeka:,

Oğluşum geçen gün bisikletten düştü kafayı gözü çizdirdi, korkuyor artık bisikletten, küçük 3 tekerlekli bisiklete biniyor artık garibim:roflol:, neyse geçer herhalde korkusu. Minik kelebeğimide yüzmeye yazdırıcam yarın. Ohhhh misler gibi yüzecek o da:dance:, oğlan küçük olduğu için almıyorlar, du bakali nolacak.Hasetinden çatlar valla:roflol:

Bu arada kocamla flört ediyoruz yeniden haberin olsun, aşıkmıyım ne:asigim:,
Sen bana bakma iki gün sonrada dert yanıyorum sana kocamla ilgili. Ama bu aralar iyiyiz şeytan kulağına kurşun.

sevgili ğünlük...
buğün erkenden kalkıp işimi gücümü yapıp azıcıkda seda ablamı izledikten sonra bir dr.gidip görüneyim dedim....
utrasona girdim içim kıpır kıpırdı...
ama doktor hanım kese yi gördüğünü bebeği göremediğini söyledi nedeni ise daha minicik olduğu içinmişşşş....
neyse tahliler vardi bakalım bebişin düşme tehlikesi varmı diye...(allah korusun)
inşallah yarında onları yaptırım doktor hanıma göstereceğim..
inşallah kötü hiçbir şey çıkmaz diye ümit ediyorum...:inşallahhhhh
ordanda anneme kaçtım saatlerce dertleştik...
buaralar bayağı geziyor da o şehir benim bu şehir benim..yok tatil yok memleketteki ev meselesi...
yüzünü gören cennetlik ..benim oğlumda çileden çıkartı dur dan anlamıyor sustan anlamıyor iki dakika rahat oturtmadıklava:
aaa buarada karnesinin hepsi pekiyi teyzeleri. a.s ..birazda şımarıklığı ondannnn...:dance:
neyse şuanda sol tarafımda bir ağrı var ama hayırlısı tabiiki ..doktora gidince bir sorayım unutmazsam tabiiki...buaralar balık hafızalıyımda:roflol:
hadi kendinize iyi bakın canlarım..hepiniz allaha emanet olun...............

iyi gecceler gunlugum bu saatte ne mı işim var burada..süprizzzzz

ne olsun be gunlugum.. kocam geç geldı eve.. ben uyumustum... benneyaptımki

ona uyandım.. ama o horuldamaya basladı bıle..

ben de kalktım dus aldım..:1closedeyes: bı bakım bızım hatunlar ne yapmıs bugun dıye pcye oturdum..

dun zaten igrençç bı semınerdeydım.. adam anlasın dıye gozlerının içine baka baka uyama numarası yaptım. anlamadı gercı..
aynı ses tonuyla tam 3 saat konustu.. ve bugun kaldıgı yerden devam edecek..sanırım aynı ses tonuyla devam edecek..kafamçokkarıştı
o semınerın ardından aksam pendıge gıttık.. bıraz gezdık dolastık..harıka bır cıgkoftecı kesfettım.. valla artık kımse tutamaz benı haftada bır pendıge kacıcam bana her ne kadar ters dusse de...o yolu cekmeye deger bence..
:icecream:
gece gece sanırım sacmalamaya basladım..yasakkelime
hadı ıyı geceler gunluuuummma.s.

Son düzenleme:
Gunlukummm!! canim benim!!

bugun LSAT kursum basladi..ve kursum benim akksim'in evine cok yakin. tabii isten cikar cikmaz aksimi gorup oyle gideyim dedim kursa, ucu ucuna yetistim.

hani babamlar burda ya, az goruyorum ya bebisimi, nasil ozluyorum bi bilsen gunlukumm! gittim, sarildimm, optum, kokladimm ohhh yerim ben onu yaa yerim yerimm!! Şeniz bi de kiskandi birazcik beni, sen kursa bu elbiseyle mi gidiceksin dedi, surat yapti. ama onun kiskanmasini bile cok seviyorum ben yaaa... :roflol:

tam 3 saat boyunca sinav oldum kursta gunlukum..hep mantik sorusu ve sayfalar dolusu okuma..resmen beynim bulandi kafamçokkarıştı ama hersey ekim'e kadar..ekim'de sinavdan iyi puan aldim mi, hukuk masterina baslayabilirimmm. eger bu sene hukuga baslarsam babam ni$ani da yapariz bir dahaki yaza dedi :sm_cool:

kurstan cikinca akksim'i aradim ama o mactaydi, sonra da benim telim kapanmis..bebisim aramis aramis ama ulasamamis ve cookk merak etmis. sonra teli acar acmaz aradi hemen, nerdesin sen yaa meraktan oldum buralarda dedi.. ya gunlukumm sevgilim beni cok ama cok seviyor :asigim:

Sana bir soru var dilimin ucunda
Gidecek yeri var sonu baş ucumda
Gözünün içine bakıp ocağında
Yana yana tutuşuyorum :roflol:
Bebeğim olacak,
Aklım kalacak insan sensin
Sen her gece gördüğüm
En güzel armağanım.... :asigim: Şeniz

Günaydın günlük
İçimden dün hiç yazmak gelmedi.
Baktım sana ama yazamadım.Sana anlatacak çok şey yok çümkü
Arkadaşımın oğlunun acısını hala taaaa yüreğimin derinliklerinde hissediyorum.
Dün posta gazatesinde gördüm yine kahr oldum.
Bir ana baba bu acıya nasıl dayanır yarabbim.
Karabiberim göktuğum artık yok
Arkadaşımı aradım gidemedim günlük.
Kendimi biliyorum şimdi hiç gidemem
Telfofonda dahi konuşamadım.
Meleğim göktuğum yine meleklerin yanında günahsız, masum biliyorum.
Allahım başka acılar göstermesin.
Hiç kimseyi evlat acısıyla terbiye etmesin.
Bana gelince bir koşturmaca telaş son hızda devam ediyor.
Bu gece boya bdana olucak.
Klima almaya karar verdik salon ve yatak odasına onları alırız.
Lambalarımı alırız.
Eksikler bitmiyorki.
Ama günlük 2 günlük düyada herşey olduğu kadar olsun dedim.
Boya badana bitince salon, yatak odası ve çocuk odası parke döşenecek.
O kısa ve kolay işmiş
Bugün nikah muamellerine başlıyoruz.Hayırlısıyla inşallah.
Cuma günüde gelinlik provam var.
Herşey yoğun güzel de günlük.
Bu içimdeki acıyı hiç bir güzellik dindiremiyor.
Geçer demi evet benim ki belki geçer azalır.
Ama arkadaşımın acısı ömür boyu geçmez.
Korkuyorum aekadaşımdan kendine zarar vermesinden korkuyorum.
Annesi dahil herkes onu suçluyor.İnanamıyoum günlük bu tavırlara
Neyse diycek birşey bulamıyorum.
Ben gittim
Aaaa bu arada elendram ve tatoşum hamiş miş
Bu sevinç bana çok çok iyi geldi.
Her ikisinide tebrik ediyorum.
Hayırlı sağlıklı gelmelerini temenni ediyorum.
Sevgiler

merhaba günlüküm,
Su arkadaşımın durumuna çok üzüldüm,benim bile içim bir tuhaf oldu.
Hele birde su tanıdığı ve sevdiği biri kolay kolay nasıl unutabilir.
Ya birde annesinin duyguları allahım yardım etsin onlara çok zor bir durum
ElendraveTatoş hamilelermiş allah yavrularını sağ salim kucaklarına almak nasip etsin.
Günlükçüm benimde kızımın sınavına bugün saymazsak 3 gün kaldı.
Önceden heyecanlı değildi ama yaklaştıkça heyecanlanıyor.
Çok stresli ve kuduruk bir durumda bende sakinlesin diye bugün arkadaşlarıyla
Havuza gönderdim inşallah güzel kızım eğlenirde sınav stresini unutur.
Bense bugün gene uykusuzum 18 yaşındaki kuzi bendeydi canı sıkılmış biraz
Dertleştik konuşunca oda sakinledi.düşündümde hayat benden bir kızı aldı ama ben gene bu
hayatta gene 2 kız 1erkek çocuğuyla uğraşıyorum ne mutlu bana benden bukadar herkesin günü
Güzel olsun görüşürüz günlükçüm ve günlükçü arkadaşlarım..Şeniz

....Günaydın GünLükçüm.....
...Bugün Yine Herzamanki Gibi Bir Güne BaşLıycağımı Sanıyordum....
...Ama Yanıldım.....Çünkü SAbah Aşkımın MEsajıyLa Uyandım....
...Canımın İçi Ya Dün Çok Yorulmuştu ....Eğitimleri vardı Bitanemin...
...Bugünse Ayakta Zor Duruyorum Diyo Herşeyim...:çok üzgünüm:
...Dün Akşam Ona MEktup Yazdım Bugün Yollicam...Canım yaaa
...Çok MutLU oLduğunu SöyLedi MEktupLarım Gittiğinde...
...BEnde Haftada Bir Kere Yazıyorum...Bazen Bişey gelmiyo AkLıma HEmen Seni SEViyorum YAzıyomsırnaşık şey...GeL Aşkım GeL SAğ Salim GEL....

Günaydınnnnnn,
Nasılsın bakalım günlük hanım ?
İyisindir iyi.
Bende iyiyim bir aksilik yok çok şükür.
Rutin olarak devam ediyoruz işe git eve gel modunda.
Dün akşam 24:30 ta yattım günlük sabahta geç kaldık
:roflol:
07:30 da evden çıkmamız gerekiyor yataktan 07:28 de kalktık kafamçokkarıştı
Bir koşuşturmaca sorma. Ucu ucuna yetiştik şirkete. naniknanik
Gönyem kaydı günlük bu aralar, ben erken yatıp erken kalkardım ne oldu bilmem bana.
Kaçtım ben, kızları kocaman öpüyoum ilet emi :)

Son düzenleme:
günaydın yurdumun güzel insanları..böcekler günaydın,kelebekler günaydın..çiçekler bahçeler,meyveler,sebzeler,hayvanlar günaydın..otobüsteki halkım günaydın,arabasındakiler,uyuyanlar,çalışanlar günaydın..çalışmayanlara kucak dolusu günaydın..:teytey::teytey:
çok mutluyum günlüğüm..çookkk...
sadece bunu yazayım dedim.netleşsin ondan sonra detaylı anlatacağım..şutarafagitti
herkese sevgilerrr...:asigim:

kulağıma söle nan söz bak kimseye dememjeyyar

günaydın günlük
odamı yatağımı ne kadar özlemişim meğer
hele canım annemin yemeklerini senağlama
burda derdimi anlatıp kimsenin canını sıkmıycam
ztn bir derdim varda yeterince sıktım
neyse günlüğüm evliliğe gülegüle bekarlığa hoşgeldin partisi
düzenlemeyi düşünüyorum nasıl fikir güzel mi
ama dava sonuçlanınca yapıcam bunu
annem dereyi görmeden paçaları sevadın yine dedi dün akaşam :roflol:
gülmek istiyorum günlük kahkahalarla gülmek doyasıya
çatlayana kadar gülemk istiyorum
ztn hem ağlayıp hem gülüyorum dünden beri
beni gören deli zanneder ama napım karışığım bu aralar biraz idare et beni
hadi herbikesleri öpüyorum kocaman Şeniz

ahanda geldim günlüğüm...:teytey:
kocam burda değil seyahatte.bende babamda kaldım.kayınvalidemle konuşuyoruz sabahtan beri..ay çok heyecanlandım..
şimdi kayınvalidemlerin bir evleri daha vardı boşta.aile büyükleri yani kayınpeder,amca hala arasında bir anlaşmazlık olduğu için biz orda oturmamıştık.aman uzak olmak en iyisi dedik..yasakkelime
5 katlı bir ev.giriş boş.ikinci katta babanne,bekar olan hala oturuyor.
üçüncü katta amca ve yenge..
dördüncü kat ve beşinci katlar boş.
ev sahilde.cadde üzeri,denize sadece 10 mt.:smiley-cool:
kayınvalidem geçin orda oturun demişti bize.goncamın abisi söylemiş halaya ve amcaya çocuklar gelecek diye dün arayıp.sabah kayınvalidem bunu söyledi.ondan heyecanlandım.
amca da ben seni ararım demiş şimdi ustalar var evdekafamçokkarıştı
neyse akşam konuşmuşlar amca ve halalar.
deminde kaynımı aramışlar gelsin çocuklar kendi evleri demişler.kayınvalidem aradı ve söyledi.:hooray:
düşünebilyormusun kira vermeden kayınvalidemlere ait evde oturucam.evde tadilatlık yerlere bakıcaz;pazar günü kısmetse.ve temmuzun 15ine kadar taşınıcaz kısmetse..
çok sevindim günlüğüm yaaa..vallahi avazım çıktığı kadar bağırmak geliyor..

Günlüğüm kendimle ilgili bişey yazmıcam bugün..
Sadece şunları söylicem iletiver bi zahmet sahiplerine..

Böcüğüm için çok ama çok sevindim, ağız tadıyla güle güle otursun inşallah...
O evi bi de bebişle süsledik mi tamamdır

Bi de helenime söyle dualarım onunla.. Allah hayırlısıyla kurtarsın, sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah Yarabbiiiimm...

Bütün KK güllerini öpüyorum hepsine söyle... :1hug: :1hug: :1hug:

. . . ÇOK SEVGİLİ GÜNLÜKKK. . .

umutsuz gözlerim..

umutsuzlar şimdi.

ya akıtacak yaşı kalmadı,

ya da yaşı akıtacak neden kalmadı.

dilim de sustu sonunda...

lâl kesildi.

ya söyeyecek birşey kalmadı

ya da dinleyecek kimse.

kulaklarımda duymuyor artık,

bi çınlama sesi sadece...

sessiz sessiz...

karmaşığımm, çokk karışıkk

ne yapmalıyımmm ,nasıl davranmalıyım ,daha ne kadar sabretmeliyim bilmiorummmmm

ama yoruldum bunu çok iyi bilormm .gel artık ASKERİMMM gell yalvarırımmm senağlama

sevgili günlük çok ama çok mutluyum:sm_cool:, aşkım doğum günüm için dört tane hediye almış, inanamadım

kırmızı degaje seksü bir bluz bu kendi adına, büyük oğlum adına adına pantalon, küçük oğlum adına parfüm,

bir de bitmeyen aşkımız adına çanta almışŞeniz

bir görsen günlük liseli aşıklar gibiyiz bu günlerde:asigim:, el ele gezmeler, sarılmalar, seviyorum demeler

hep böyle olsak ya günlük, çok şey mi istiyorum sanki

içimden bağırmak, haykırmak geliyor, seviyorummmmm ulennnn:sm_cool::hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…