Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük bu facebook gerçekten enteresan
Hiç ummadığın insanlarla karşılaşıyorsun günlük:1rolleyes:

sonra ayrıntılarını yazarım günlük
Laleyede benden selam söyle günlükcüm belki hatırlamaz ama olsun sen genede söyle:dilcikar:

Son düzenleme:
günaydın günlük...
iyim,mutluyum,huzurluyum..
sanırım kayınvalidemlerin evlerinin birinde oturucaz.net olmamakla birlikte böyle bir düşüncemiz var.oturmak isterseniz oturun dediler.
ev sahilde.babanne,amca oturuyor alt katlarda.eğer olursa biz 3.katta oturucaz.inşallah olur günlüğüm.tek istediğim 3-4 sene..bu süre zarfında kira vermeyip daha fazla para biriktirirsek hayallerimizdeki evi fazla borca harca girmeden alabiliriz.bakalım halaların tepkileri nasıl olacak..merak ediyorum..:içelim:
kocam bugün seyahette.cumaya kadar da yok.bende babacığıma geçicem.
bu arada avikap karısına söyle sen;çok biliyor o..ben baktım ama göremedim profilinde.dayak istemesin benden..:mymeka:
neysemm alırım ben onun ifadesinijeyyar
elandra ve tatoşa da kendim kadar sevindim günlük.inşallah kucaklarına da almayı nasip eder Rabbim..:1hug:

günaydın günlükçüm,
insan idare etmek ne zor
herkesi ayrı idare et
bazen yoruyor insanı ama beni
kimse idare etmiyor.neyse 5 gün sonra istanbula gideceğim.
evimi çok özledim,kızımın mezarını ziyaret edeceğim.
garibime ben gitmezsem kimse gitmiyor çünkü
birkaç gün dinlendikten sonra oğluşumu hastaneye yatıracağım
bakalım yavrumun nesi var.gittiğimde seni ve arkadaşlarımı özliyeceğim
tabi bu arada anlatacak çok şey biriktiririm herhalde görüşürüz günlükçümve
günlükçü arkadaşlarım gününüz güzel olsun.

Günlükçüm, sayende güne ağlayarak başladım yaa helal olsun..
Allaha bin şükür ki döktüklerim sevinç gözyaşı..
Çok duygulandım be günlüğüm..
Canım arkadaşım Elendram ve Tatoşum hamiş olmuş..
Minnacık şekerpareler geliyomuş meğerse...
Çok mutlu oldum günlük çoooookkkk...
Allahım isteyen herkese (bana ve Böceqime de) en kısa zamanda nasip etsin inşallah... :emir_bebek:
Valla yazarken bile ağlıyorum nasıl şey bu yaaa, çok mu duygusal oldum son zamanlarda nedir.. senağlama
Elendramı ve Tatoşumu kocaman öpüyorum, Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.. :1hug:

Son düzenleme:
günaydın günlükçüm...
elendraya ve tatoşa çok sevindim...Allahın izniyle sağlıkla mutlukla alsınlar meleklerini kucaklarına inşallh...Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah...
bana gelince..beklediğim tahmin ettiği gibi oldu...pes ettim tamam...
eğer bir daha anacığımın babacığımın sözünü dinlemezsem taş olurum inşallah...buralarda olmam sanırım bugün...hiç keyfim yok...herbirkesleri öptüm...

Günlükçüm, sayende güne ağlayarak başladım yaa helal olsun..
Allaha bin şükür ki döktüklerim sevinç gözyaşı..
Çok duygulandım be günlüğüm..
Canım arkadaşım Elendram hamiş olmuş..
Minnacık bi şekerpare geliyomuş meğerse...
Çok mutlu oldum günlük çoooookkkk...
Allahım isteyen herkese (bana ve Böceqime de) en kısa zamanda nasip etsin inşallah... :emir_bebek:
Valla yazarken bile ağlıyorum nasıl şey bu yaaa, çok mu duygusal oldum son zamanlarda nedir.. senağlama
Elendramı kocaman öpüyorum, Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.. :1hug:

yok günlük...söyle avikapa herpiciğimizde var o duygusallık...
beni de ağlattı bu elendra...göz makyajım ne güzldi oysa bugün...
amaaaannn..neyse...güzelliğini farkedecek kimse yoksa güzel olan neeee olmasan ne...!!!

ay günlük günaydın....yerimseniben
Ne güzel iki hamiş haberi daha
Tebrikler Elendra ve Tatoş Şeniz

Gelelim banaa....
Sabah sabah sevgilimle buluştum...
Otobüste iken aradı arkandayım in arabadan dedi ....
Ben de tabi hemen indim, gittik beraber kahvaltı yaptık tabi işe biraz geç kaldım ama neyse onun için değer :asigim:
Meğer kimse gelmemiş işe yine en erken ben geldim :roflol:
Ay çok tembel bir iş yerim var benneyaptımkiKimse erken gelmiyo işe ben hariç ....
Doktor da kapıda kalmış zavallım :tomato:

Bir Veda Havası

Vakit tamam, seni terk ediyorum.
Bütün alışkanlıklardan öteye...
Yorumsuz bir hayatı seçiyorum.
Doymadım inan, kanmadım sevgine.
Korkulu geceleri sayar gibi,
Birden bire bir yıldız kayar gibi,
Ellerim kurtulacak ellerinden
Bir kuru dal ağaçtan kopar gibi.
Aşk sabittir gülse hiç dermedik
Bul kendini kuytularda hadi dal
Sen bir suydun, sen bir ilaçtın.
Hoşçakal iki gözüm hoşçakal.

Vakit tamam seni terk ediyorum
Bu incecik bir veda havasıdır
Parmak uçlarına değen sıcaklık
İncinen bir hayatın yarasıdır
Kalacak tüm izlerin hayatımda
Gözümden bir damla yaş aktığında
Bir yer bulabilsem seni hatırlatmayan
Kan tarlası gelincik şafağında
Ölümse korktum savaşsa hep kaçtım
Vur kendini korkularda hadi al
Seninle bir bütün olabilirdik
Hoşçakal iki gözüm hoşçakal.

Günaydın günlük,
Genel olarak iyiyim çok şükür.
Kocacım biraz rahatsız ama iyi olacak inşallah.
Akşam eve gittik, kayınvalideme bezelye ayıkladık
:roflol:
Kışlıkları yapmaya başlamış yardım edelimde istemeye yüzümüz olsun dimi jeyyar
Sonra evimize çıktık, tv izledik.
Yol arkadaşım diye bir dizi başlamış günlük oldukça güzel. Espriler de fena değil.
Beğendim yani.
Köpüklü Türk kahvelerimiz içip yattık sonra.
Sabahta kalktık işimizin başına geldik şimdilik bu kadar.
Azıcıkta çalışayım bari dimi, kızlara selam söyle günlük hepsini ayrı ayrı kocaman kocaman öpüyorum.
jeyyar

günaydın günlüüüük
uğrayamıyorum bi kaç zamandır yine boşladım herşeyi hayatın akışına kapıldım gidiyorum
planlarım var
kendimi geliştirmek için hayata yeni adımlar atmak için dilerim gerçekleşir
kızlara selam söyle günlük dua etsinler bana Şeniz

FARZET

aşkı bulduğumu sandım sende...
aşkı sevdiğini sandım bende...
sen ve ben acıyı sevda sandık...
geldik yol sonuna...

işte aşk her yerde bahar değil...
bizde aşk kışlara hep gebe...
yar, ısıtamadın kalbimi...
ısıtamadın gönlümü bundan fazla...
anladım...alışamadık bizbize...konuşamadık göz göze bundan fazla...

farzet kapılıp biz delice aşk seline...
farzet yaşadık, doyduk güzele...

aşkı bulduğumu sandım sende...
aşkı sevdiğini sandım bende...
sen ve ben acıyı sevda sandık...
geldik yol sonuna....

evet chatlakımdan kopya çektim...
ama galiba en iyi böyle anlattım...
ohhh azıcık rahatladım şimdi...

günlügüm günaydın bugün çok heyecanlı oldugum için sabahın köründe kalktım zaten gecede çok az uyuyabildim ev ahalisi daha uyuyor bende gelip sana içimi dökeyim dedim
günlük bugünlerde çok mutluyum çünkü çok özledigim istanbuldayım şair istanbulu dinliyorum gözlerim kapalı demiş ya bende inadına gözlerimi faltaşı gibi açıp istanbulu içime çekiyorum çünkü pazar günü yine küçücük sökeme dönüp bir dahaki istanbul hayallerine dalacagım istanbuldaki her görüntü birazda çocuklugum demek ben bursalıyım ama annem ve ailesi istanbullu oldugu için benim çocuklugumunun büyük bölümü istanbulda geçti dedem beyoglunda madamların oturdugu eski ve şirin bir evde otururdu
her ziyaretimizde beyoglunda gezer inci pastanesinde profiterol yerdik annemin lise yıllarındaki markiz pastanesi anılarını dinlerdim dayımlarda çengelköyde eski bir yalıda otururlardı kuzenimle çok iyi anlaştıgımız için sıksık onlarda kalırdım ev büyük bir gemi geçtimi zangır zangır sallanırdı o zamanlar bogazın suları pırıl pırıldı denizden hiç çıkmazdık meger ne güzel günlermiş be günlük neyse şikayet etmeyim ne demişler dogdugun yer degil doydugun yer
bu arada benim en küçük kuzucugumla ilgili heyecanlı ve gururlu günler yaşıyoruz yakışıklım amerikadan burs kazanıp oraya kaydını yaptırmasına ragmen dersaneye 2 yıllık başarı bursunun vefa borcunu ödemek için üniversite sınavına girdi bu sene amerika sınavlarına ve tübitak olimpiyatlarına yogunlaştıgı için sadece ikibuçuk ay yogun çalışabildi ama sınav sonucu süper günlükcügüm bogaziçine rahatlıkla girebiliyor bir iki dikkatsizlik hatası yapmasa türkiye derecesi yapacakmış yinede belli olmaz sonuçları beklemek lazım
onunla çok gurur duyuyorum ama başarılı bir çocuga sahip olmak bir yandanda zor be günlük düşünmek istemiyorum ama agustosun 16 sında amerikaya uçuyor bana yine hasret bana yine esmer günler düştü be günlük bu benim kaderim herhalde bütün özlediklerim benden ayrı yaşıyor neyse iyi olsunlarda ben bu yükü taşırım yarın akşama kuzucugumun mezuniyet balosun var umarım duygulanıp zırzır aglamamda makyajım akmaz
ben şimdi gidip buluşma için hazırlanayım günlük içim içime sıgmıyor heyecandan yine ugrarım sana herkese sevgiler

Evleneli tam 15 ay oldu.
Her zaman,her gün şükrettim Allahıma bana senin gibi bir eş nasip ettiği için..
Rabbimin isyankar,şükürsüz benim gibi kullarına bile ne kadar lütufkar olabildiğini ben en çok seninle hissettim.

Bana o kadar çok şey hissettirdin ki..
Öyle güzellikleri yaşattın ki..
Çıkarsız,samimi,içten sevmeyi,bu kadar duru olmayı ben sadece sende gördüm.
Benim gibi birini bile bu kadar yürekten sevebildiğine yeri geldi inanamadım.
Bir insanın bu kadar şefkatli olabileceğine ben daha önce ihtimal vermedim.
Hep şaşırttın beni..
Sürekli ilgilendin benimle.
Bir bebekmişim gibi ilgilendin hem de..
Sürekli doktorlara taşıdın beni evlendiğimizden beri.
Aksi gibi bir sürü rahatsızlığım çıktı seninle evlendikten sonra.
Evliliğimizin 15.gününde su çiçeği geçirdim.
Sonra zehirli guatr çıktı.
Bademciklerim alınacaktı.
Sürekli grip oldum..
Hamile kaldım,düşük yaptım..

Sen hep yanımdaydın,bir kere uf demeden hep uğraştın benimle.
Gece lenslerimi gözümde unutup sabah cayır cayır yanan gözlerle uyandığımda,beni yatağımda bırakıp işe gitmek zorunda kaldın.
Gözümü açmakta çok fazla zorlandığım için kalkamadım bile yerimden.
2 dk. sonra sokak kapısının tekrar açıldığını duydum.
Sen içeri geri girmiş ağlıyordun:KK43:
Gerçek olabilir miydi böyle bir şey??
Sonra yanıma gelip öpüp kokladın beni,hayli zaman sonra gidebildin işe..

Senin gibi sabırlı bir insanı bile ben çok fazla zorladım.
Hiç biri isteyerek olmadı inan..
Allah biliyor kalbimin sana aktığını..
Allah biliyor hala gözlerinin içine bakarken utandığımı,zorlandığımı..
Allah biliyor ne kadar seninle dolu olduğumu..

Ömrümün sonuna kadar seninle olayım.
Her gece senin yanında uyuyup,sabah seninle uyanayım.
Gece kabuslarımdan kalktığımda yanımda hep sen ol bana sarılan.
Ağladığımda sen ol beni susturan.
Sevgini ölene kadar hissedeyim gözlerinde,kucaklamalarında..
Allahım bana sensizliği yaşatmasın.
Canımı senden önce alsın..

merhaba günlükçüğümm sengözlerimebaksanab

hamiş olan arkadaşları tebrik ediorummm darısı olmayan arkadaşların başına inşallah şakkıdı
gelelim günlükcüğüm bizeee :)))tatlicadiarzu sevdiğimle aramız çok iyi şu sıralar çok şüküürrrr Rabbime:eek:.ama bugün onun doğum günü ve ben onun yanında diilim maleseff :çok üzgünüm:.geçen senede yine beraber olamamıştık zaten askerlik yüzünden .waybe aşkım doğum gününde yanında olamamakta warmış:dilcikar:.napalım be günlükk inşalah bundan sonraki tüm doğum günlerinde yanı başında olcam Sevdiğiminnn a.s..ahh ahh ne çok seviorum onu .bi saniye bile aklımdan çıkmıo walla.nasıl bişey buuu anlamıorummm :asigim: ama yinede sevdiğimn doğum gününü ilk ben kutladımm gece 12 de hemencecikkk aradım .uykusundan uyandı ama uyandığınada pişman olmaddııı .lülülülülülü eee tabi sevdiğinin sesini duyuyo ne die kızsın dimi ama.

neyse günlüğüm yarın tekrardan görüşürükkkkkk:sm_cool:​

Heyy gunluk ne cici haberler aliyoruz biz boyle yaaa
Elendra'cim ve Tatos'cum hamislermis, çok çok sevindim vallahi, hepimiz teyzos oluyoruz yaa ne cucel haberrrrr :sm_cool:
Allah hayirli evlatlar nasip etsin insallah, anala babali buyutsun vallahi heyecan basti hepimizi sanirim :roflol:

Allahim guzel Rabbim olmayanlara nasip etsin, butun evli çiftlerimize bi bebis versin, herkesin gonlu olsun insallah ve bizde burda habirem teyzos olalim sırnaşık şey

Beni soracak olursan, fena sayilmaz...dun doktora gittik babiskomla, 2 saat kaldik yaninda...hani hastanede yok bisi demislerdi ya, sanirim bastan savmislar bizi, anlamistim zaten arastirmalar yapmistim ve sancilari normal degil biliyordum ben
bussuru test verdi yine, ve onun çok begendigi mukemmel dedigi bi doktora gonderdi kalp doktoru, ...randevu alicam yine..hayirlisi olsun :çok üzgünüm:
bakicaz...

Bskada anlatacak gucum yok suan yada hayirli haber yok yani
herkeslere selam, opucukler saglicakla kalin sevgilerrr :1hug:

merhaba günlük....
sabah çok sinirlerim bozuktu ama şimdi aldığım haberle içime bir mutluluk doldu...elendra ve tatoş arkadaşım hamileymiş...allahım isteyen bütün bayanlara yaşat bu mutluluğu...bak şimdi ilk hamilelik günlerim geldi aklıma....
hamile olduğumu ilk eşime söylediğimde duydu ama tepki vermeden konuşmaya devam etti sonra durdu ne dedin dedi ve ben yine söyledim allahım o çığlığı hayatım boyunca unutamam...o an duymayan kalmamıştı zaten...çok güzel bir hamilelik dönemi geçirmiştim günlük...çok güzel yedim,çok güzel yürüdüm valla 9 ay boyunca 30 kilo almıştım...ilk hareketlenmeye başladığındaki o duyguyu anlatamam sana...yeni bir can,yeni bir insan,senden bir parça çok güzeldi çoookkk...tekrar söylemek istiyorum..allah bu mutluluğu isteyen bütün bayanlara yaşatsın....
evet günlük işte böyle bugün yazaklarım çok farklıydı ama iki güzl haberle konu değişti....tekrar görüşmek üzere....

hoşçakal...

günlük merhaba
hamile arkadaşları tebrik ediyorum
üzgün arkadaşlarda üzzülmesin
biz kk kızları olarak çok sorunu atlattık
bunlarda geçer merak etmesinler.

aman bu arada kendimle ilğili bir haberde vereyimmm
nişanım oldu
inş. hayırlı olurda
bu sefer mutlulugu yakalarımm
bacagından:)

hepinizi öpüyorum

Sabah sabah güzel haberleri aldım sayende günlük:içelim:
hamiş arkadaşlar varmış ne güzel Rabbim sağlıcakla
kucaklarına almayı naisp etsin darısı başıma (başımıza)amin:nazar::teytey:
çok istememe rağmen olmuyor rabbim zamanın var diyor demekki
herşey ondan bekliceza.s
Bu arada sağlığım gayet iyi düzenli olarak ilaçlarımı almaya devam
ediyorum ağustosta kurtulucam bu epilepsiden işallah fisfisfis
ve izin tarihlerimde belli oldu nihayet temmuzda antalyadayım
kayınvalidemde :a015: ağustusta da muğlada fethiye ohh
butun yıl çalış çalış mükafatı sadece 1 hafta ama olsun tatil taildir jeyyar
Neyse günlük ben biraz dolaşayım herkese mutlu sağlıklı bir gün diliyorum
tüm dostlara selam olsun Şeniz

merhaba günlükcüm
canım arkadaşlarımın hamilelik haberlerine çok sevindim.:dance:
inşallah cennet kokulu bebeklerini sağlıklı olarak ellerinede alırlar.
ne diyeyim darısı benim jeyyar ve tüm isteyenlerin başına

helen arkadaşımızı da inşallah ALLAH bır avazda kurtarsın alsın bebeğini kollarına

beni sorarsan hep aynı koşturmaca stres
ALLAH büyük vardır bunlarında bir hikmeti değilmi günlüğüm.senağlama
dün akşam kocacım beni yemeğe götürdü sonrada 'ben senin gibi birini bulamam' dedi
benim gibi delisini sırnaşık şey nerden bulacak adam da anladı en sonunda sanırım
cuma günü yeğenimin hatay'da yemin töreni var malesef ben gidemeyeceğim işler dolayısıyla
ablamla diğer yeğenim gidecek.hayırlısı bakalım

herkeze mutlu mesut huzurlu günler diliyorum Şeniz
(unutmadan artık yemeklerden bahsetmeyelim bari.baksanıza :nazar: hamişlerimiz çoğaldı.)

X