Kadınlar Kulübü Günlük

Ben gelduuuummmmmm :dance:

Ya acayip bi sekilde mutluyum be Gunlukk yaa, hayret (o kadar aci çektim ki su son zamanlarda mutlu olmam bile beni sasirtiyor vallahi :uhm:)

Iyiyim çok sukur...haber bekliyoruz...yarin ajans telefin açacak bana...daireyi veriyorlar mi vermiyorlarmi diye...insallah ok dir de artik benimde bi evim olur, heyecanliyim yaaa

Himm baska ne anlatsam...babam için butun randevulari aldim, cuma ekografi, haftaya kalp doktoru, insallah guzel haberler verecegim sana Gunlukçummmm a.s

annem haftaya tr ye uçuyor, askim da
ben ise temmuzun basinda...3 gun Istanbulda kalacagim :sm_cool:
Sonra dogruuuu memleket....ayy heyecanliyim yaa, canim yurduma gidiyorum yaa ohhhh bol bol çay bahçelerine gidicem, hasret kaldik beeee

Helencigime dua ediyorum Allah kurtarsin insallah bebisi saglikli bir sekilde dunyaya merhaba der

Evettt isime donuyorum Gunlugummm, Herkeslere Selamlar Sevgiler, opucuklerrr a.s.

gunlukkkkkkkkkkkkkkkkk,
duy sesımı yaaa Çok üzgünüm çoook
bı kezde dınlemede cvp ver banaÇok üzgünüm çoook

uykum cok var benım yaa..

gebzeye hala aklım ermıyor. ta istanbuldan gıdıyorum her sabah onca yolu..prblemsız..CADIARZU

gebzede surdan suraya gıdemıyorum. yıne mınubuslerın guzergahları degısmıs.. ama söförlere soru sormak basbakan sormaktan daha zor..jeyyar

bındım ama nerde ındıgımı ben bıle hala anlamadım.. zaten tanımam etmem kendılerını. okulun önunden gecen mınubusu sordumda söför efendıye yol tarıf edecegıne ben söyleyemem. gıt beledıyeye sor dedı..:tomato:

indim bı yerde.. semınere tam 40 dakıka gecıktım.. zaten gece bı oğlan bı babası uyutmadılar benı..tatlicadiarzu

uykum cokkkkkkkkkk günnü'üm.. uykum.. bı tatıl etsekte sööle bı ıssız dıyarlara dogru yol alsam kendı iç dunyamda..
:icecream:

günlük ,

hava kapandı. aslında kapanmadı burada ormanlık alanda yangın çıktı ,hemde evimin birkaç km ötesinde..gri bulutlar sardı gökyüzünü,sanırsın yağmur yağacak...yazık oluyor ülkemin güzelliklerine günlüğüm , hemde çok yazık...umarım söndürürler en kısa zamanda.:çok üzgünüm:

bugün çocuğun okul kaydı için uğraştım ama yarına kaldı. bir pürüz çıktı. aslında çok sinir bozucu bir durum. özetle parayı veren düdüğü çalar mesajını verdiler. bende eşime sormadan bir şey yapmayayım dedim. neyse eşim ne gerekiyorsa yap dedi...herşey ticarete dökülmüş ya, helal olsun diyorum başkada bir şey demiyorum.

annem geldi bu arada sağsalim. çok şükür...

benden havadisler bu kadar. sağlıcakla kal günlüğüm. herkeslere selamlar olsun...

selam gunluk;
uzun zaman olmus sana ugramayalı..naniknanik
aslında hayatımda pek bı degısıklık yok..
hersey bıldıgın gıbı ..
havalar ısındı ve kızım gezmeye gıttıkce daha cok alısıyor..:emir_bebek:
her dolasmaya cıktıgımızda yuzunde oyle guzel bır tebessum olusuyor kı..:asigim:
donup bakıyorum bazen..
dogdugu gun dun gıbı;sımdı ıse kosup oynuyor..
zaman oylece akıp gıdıyor..benneyaptımki
ve hayatın akısına oyle kaptırmısız kı kendımızı bır an oturup dusununce ne zaman nasıl olup bıttı butun bunlar dıyorum kendıme:sm_confused:
hala ne zaman tatıle gıdecegımız konusunda tam bır tarıh yok..:dilcikar:
sıkıldım artık bee gunluk..:çok üzgünüm:
memleketımın havasını cekmek ıstıyorum cıgerlerımesenağlama
neyse daha fazla kafanı agrıtmıyım..
herkeze selamlarımı ve sevgılerımı ılet..a.s.

Günaydın günlükk;Şeniz

Kendime sinir oluyorum ya:mymeka:..Kötü kötü derken bütün dertler başıma toplandı.:eek:klava:Artık ne olursa olsun iyiyim ben.Ben iyiyim mutluyum..:dance::nazar::teytey:

Duyuyomusunuz beni Mutluyum ben
:smiley-cool::nazar:

günaydın günlük
garip duygular var bu gün içimde. Aslında şükürler olsun mutsuz olmama hiç bir neden yok
Sağlıklıyım , ailem yanımda , işim var... Ama içimdeki o yalnızlık duygusu var ya kendimi kimsesiz hissediyorum bu gün. Rabbim neyler..neylerse güzel eyler.. ondan gelen yalnızlığa da razıyım ben. eğer ömür boyu yalnızlıksa kaderim elbet bunda da vardır bi hayır. Güç diliyorum sadece ruhum her geçen gün biraz daha güçlensin istiyorum.
yani günlük şu üç satırı yazdırmadılar 10 kere tlf çaldı yaw işler yine çok yoğun atlatsak şu ayı..

günaydın günlükçüm,
hayat neden bu kadar zor ve acıtmalı
yoksa sadece benimmi böyle anlayamadım.
kendimi rüzgarın savurduğu bir yaprak gibi hissediyorum.
her sabah gözümü açtığımda kalk uyan dayan
kızın için oğlun için diyorum.
her zamanda böyle değilim aslında insanların
bencillikleri,efendi köle ilişkisi yoruyor.
yada bende bir sorun var anlayamıyorum.
tahamülsüz bir insan olmak istemiyorum.
çok karışığım yazmaya kalksam pc nin başından kalkmamam lazım
neyse günlükçüm ve günlükçü dostlarım kendinizi sevin ve iyi bakın
yarın görüşmek üzere

odam şimdi Sensiz Soğuk Ve Karanlik..yildizlar Sanki Sönmüş Ay Bize Küsmüş.silmek çok Zormuş Seni Kalbimden Bir Görmek Için Seni Neler Vermezdim.bir Efsane Bir Efsane Senle Beraber Olmak.gözlerinde Buluşup Ellerine Dokunmak.saatlerce Uzanip Hep Yaninda Kalmak Bir Evsane Seninle Beraber Olmakk

Gny günlük ,
Nasılsın görüşmeyeli sana yogunluktan ugrayamıyorum...
Çok şükür günlük hayat devam ediyor,yaralar sarılıyor yavaş yavaş...
Hastayım ama günlük, bi fırsatım olsada doktora gitsem ,sölemesi ayıp geçen kusar gibi oldum arkasından kan geldi :1shok:
Buna kafam takılıyor şu sırlar stresdenmi oldu anlamadım:sm_confused:
Gelenlere,dostlara ,unutuldugun zannedip aslında hep aklımda olan iyi yürekli arkadaşıma selam olsun

Günlüğüm ben geldim.
Geldim ama anlatacak hiçbirşeyim yok.
Sabah kalk işe git çalış eve gel yemek yap ye yat.
Günlerim böyle geçiyor.
Arada benimkiyle ufak bir tartışma yaşıyoruz o zaman biraz hareketlenme oluyor.:mymeka:
Tartışmalarımızda artık çok kısa sürdüğü için hayat yine eski monotonluğa dönüyor.
Sıkılldım, bunaldım, yoruldum...:dilcikar:
Bişeyler yapmalıyım ama neCADIARZU
Buralardayım şimdilik.
Görüşürüz.
Bu arada mavi büyünün doğum gününü benim için kutlarmısın.a.s.

Bende gelebildim sonunda :)
Bugünde çok şükür iyiyim hafif bir baş ağrısı belirtileri var ama ilaçımı içtim geçer inşallah.
Bir değişiklik yok şimdilik hayatımızda.
İş ile ev arasında mekik dokumaya devam ediyoruz.
Havalardan mıdır bilmem ama acayip yoruluyorum bu aralar. Yatağa kendimi zor atıyorum. Patates çuvalı gibi
:roflol:
Haftasonu eşimin yakın arkadaşının düğünü var.
Şimdiden başladı telaş, nasıl yaparız, nasıl gideriz diye.
Yakın yerde değilki ha deyince gidesin. Bakalım nasıl ayarlıyacağız.
Kaçtım ben şimdilik ( buralardayım ama
yerimseniben )
Kızları öpüyorum günlük ilet tamam mı ?

Son düzenleme:
merhaba günlük
anlatacak çok şey var aslında ama ne anlatacak kelimeleri birleştirebiliyorum nede acılarımı,üzüntülerimi anlatacak kadar dayanıklıyım.
yorgunum günlüğüm çok yorgunum.benneyaptımki
bıktım artık polyanayı oynamaktan :1no2: içimden bağıra bağıra ağlamak çığlık atmak geliyor.

yasakkelime boşver günlükcüm sen takma kafanı bana ben güçlüyüm ya ben bunlarıda atlatır yine sahte kahkahamı atarım.takarım yine gülen maskelerimden birini.

Selam günlükcüm
Günlük sevgilimin hayali ve çok istediği bir şey var ama ben hiç istemiyorum
Biliyorumki olursa huzursuzluklar başlıcak içim rahat değil biliyorum mutlu olamıcaz hissediyorum mutlu olamıyorum nerden çıktıki busenağlama
Ona kalırsa herşey eskisi gibi olucak mümkün değilmiş asla izin vermezmiş huzursuzluk çıkmasına beni bulmuş kaybetmeyi göze alabilrmiymiş :çok üzgünüm:
Ama biliyorum kendimi biliyorum tanıyorum olmaz günlük ben mutlu olamam
İnşallah olmaz dicem ama bu onun hayali bencillik yapmış olucam ama istemiyorum günlük hiççç İS TE Mİ YO RUMMMMMM
Kafamı karıştırıyor napcam bilmiyorum şakayla karışık eğer olursa istediğin beni hayallerinin içine katma dedim çok kızdı üzüldü hiçbirşey için ne senden nede ondan vazgeçmem diyo bırakmazmışım onu olamazmış öyle birşey
Hakkımızda hayrlısı olsun günlük ne diyim
Herkslere selamlarımı sevgilerimi ilet emi:1hug:
Gönüllerince olsun herşey mutlulukları hep devam etsin dertli olanlarada ALLAH ım en kısa sürede devasını versina.s..
Hamiş olanlarda var aramızda çok sevdindim günlükcüm tebrik ediyorum onlarıda darısı tüm istiyenlerin başınaa.s.

bugün sabah kalktım ama kalktığımdan beri içimde bi huzursuzluk var,birden kendimi temizlik yaparken buldum!allah aşkına ben napıyorum
sevgili günlük...dünü boşver...bşvermezsen daha da çoğalır acılar bilirsin,boşver...bu gün,dün uğradığın haksızlığın hediyesiydi belki,belki de dün okadar kötü olmasaydı bu gün bukadar güzel görünmeyecekti gözüme...üç günlüğüne yaşıyorsun zaten şu dünyada,üzülerek vakit harcayacağına sahte de olsa gül ve gerçekten güldüğüne kendini bile inandır.Bak ozaman nekadar da pozitif,canayakın,sevimli oluyorsun.bugün temizlik yapayım mutfağı bir görsen çok feci.balkonları yıkayım,koçiş inş bu akşam gelir,ösledim keratayı beee.işlerimi halledeyim sonrada dışarı çıkayım kaşlarımı aldırayım,yüzüm,gözüm açılsın accık.oğlan çok yaramaz beni çıldırtıyor yaa.çok asabi,çok sinirli.napçam ben bu fırlamayla bilmem.hava çok güsel burda insanın gezesi geliyor.tuhaf rüyalardan gördüm yaa nedir ki bi bakayım netten barii.neyse günlük hiç bişi yazasım yok daha fazla beni bekleyen birçok şey var senin dışında.Sana nokta koymalıyım tam burda .HOŞÇAKAL
:teytey::teytey::1hug:

günaydın günlükçügüm dün gece oglumun mezuniyet balosu vardı aman allahım ne görkemli bir geceydi ilk olarak çıragan sarayının terasında verilen kokteylle başlayan gece muhteşem yemek salonundaki yemekle devam etti benim kuzucugum modern kesimli saçı kirli sakalı ve takım elbisesiyle çok yakışıklıydı bütün gece gözlerimi ondan alamadım birşeyi daha farkettim günlük bana hala bebegimgibi gelen oglusum çok centilmen bir erkek olmuş beni dansa kaldırmasını ve eşine yaptıgı kavalyeligi görünce bayıldım bu arada aglamamayı başardım sadece kavalyelik ettigi kız arkadaşıyla salona kolkola gelişinde biraz gözlerim doldu ama profesyonelce yapılmış hafif makyajımı akıtmamayı başardım allahtan istanbulun rutubetinden şişmiş vücudum ve yüzüm dün eski halindeydi saçımda çok hoştu bütün gece kendimi pamuk prenses gibi hissettim istanbul sosyetesinin çogu oradaydı okulda kızı bulunan sütasın kızı ve babası geceye denizden kendi yatlarıyla geldiler bizde yakın arkadaşlarımızla oturdugumuz masamızda küçük prens ve güzel küçük prenseslerin danslarını büyük bir zevkle izledik saat 1 gibi biz veliler evlerimize dagılırken mezun olan gençler ve ogluşum geceye reynada devam ettiler sabaha karşı geldi annesinin birtanesi tabiki ben o gelene kadar hiç uyumadım hocalarının ve bütün arkadaşlarının yigitimi ne kadar çok sevdigini görünce oglumla bir kez daha gurur duydum bir anne bundan başka ne isterki oglum özellikle kız arkadaşlarıyla kardeş gibi dost olmayı başarmış ve özellikle kız arkadaşları ona bayılıyorlar şimdi önümüzde cumartesi günü yapılacak kep giyme töreni var inşallah salya sümük aglamam önümüzdeki hafta balo resimlerimizi içeren bir topik açacagım bu güzel geceyi dostlarım ve arkadaşlarımla paylaşmayı düşünüyorum istanbuldaki son günlerim geriye sayım başladı gerçi sökedeki evimi köpeklerimi can dostlarımı bahçemi çok özledim ama istanbuldan ayrılmakta istemiyorum işte böyle günlük buraya hep benim sevdigim kişiler ugruyor onun için hepsini çok öpüyorumŞeniz
bu arada allah evladı olan herkese böyle mutlu gurulu günler yasatsın insallah

Son düzenleme:
adszai2.png

Sevgili dostlar
Bugüne kadar herşeyimi düğünümle ilgili sizlerle paylaştım.
En güzel günümde nasipse giyeceğim gelinliğinde modelini paylaşmak istedim.
Staplez kullanamam diye düşünüp sadace çok çok ince taşlardan astı olucak
ve diğer değişiklikte etek kısmındaki fırfırlara ışıltılı tüller eklenecek.
Yarın provam var bakalım nasıl olucak.
Şindi gittim çok öptüm
a.s.a.s.

**su*** çok güzelmiş sana da çok yakışacağından eminim... :nazar:
mutluluklar a.s.

gelelim bana...

Yalnızlık zaman kollarken acı örtsün üstümü yorgan misali..
yerin yedi kat dibine gireyim çıkmamacasına..depremler olsun
kalbimde..acısın içim..sussun gözelerim..o yerime sevsin…
bırakın beni ben acının gözbebeğiyim..

meraba günlük bugün sana değişik bir giriş yaptım hoş olmuş değil mi?
biliyorum şeker hoş oldu....:nazar:
arada böyle edebiyat aşkım tutar yine o günlerden biri işte...
bugün kalktım internette dolanıyım dedim canım sıkıldı topladım milleti
hadi çay içmeye sahile gittik kızlarla
birer çay içtik gezdik dolaştıkkk :) :)
güzel bi gündü kendine iyi bak günlükk
pai :) :roflol: :roflol:

bugun ağladım...iki hafta sonra bugun ağladım be günlük hem de iyi ağladım...galiba çok dolmuşum.güçlü olucam diye çok sıkmışım kendimi.ama aglama sebebim ona karsı hislerim asla değil,sadece yasadıklarıma agladım neden dedim neden yasadım ben bunları...aslında cevabını da biliorum olması gerekiomuş yasanması gerekiomuş ögrenmem gereken şeyler varmış vesaire vesaire...hepsini biliorum ve bunları düşünerek güçlü kalıyorum zaten.ama aglamak iyi geldi rahatladım biraz dolmuşum gerçekten.alışman lazım kızım buna onu görmeye alışman lazım başka çaresn yok...
bi duş aldım bitki çayı yaptım şimdi de sana içimi döküorum be günlük...şimdi de güzel rüyalı bi uykuya dalıcam...allah büyük elbet bana da en dogru yolu göstericektir,bunları yasattıgına göre vardır bir bildiği,bir hayır vardır elbet bunda da...

canım günlükcüm nasılsın iyimisin.
ben bu aralar kafamda bir sürü şeyler kurmaya başladım.
aslında hiç iyi değil bu yaptığım ama elimde değil.
bazen durup kendime bakıyorum diyorumki sen delimisin
neden bu kadar herşeyi kafana takıyorsun boşver unut gitsin diyorum
ama nerdeeeee. yine aynı yine aynıııııııııı neyse ya geçer bunlarda birgün herhalde.
SEBEP OLANLAR UTANSINN:KK43:((

BU arada bebişim erkek olacak günlükçüm haftasına göre baya iyi gelişmiş
büyümüş dedi doktorum. işk defa babasıyla gittik gördü babası oğluşunu.
o anki sevinç gözlerimizden fışkırıyordu. hele eşimin sevinci gözümün önünden gitmiyor.
bütün olumsuzluğumu bebişim unutturuyor bana. allahım birde kucağıma almayı nasip
etse başka ne isterimki dimi.
allah bütün bebek isteyen herekezin kucağını boş bırakmasın. herkezin gönlüne göre
evlatlar nasip etsin.
benden bu kadar daha sonra tekrar yazrım öptüm.
hepinize hayırlı cumalar.

günaydın günlükçüm,
yarın bu saatlerde kızımı sınava götürmek için
hazırlanıyor olacağım kızım önceden heyecan
yapmıyordu.ama vakit yaklaştıkça heyecan yapmaya başladı.
dün akşam yavrum balkona çıkmış ağlıyor.
birde bir agresif bir agresif ne yapacağımı şaşırdım valla başarılı
olmuş veya olmamış hiç önemli değil önemli olan kızım
ben onu başarılı olmasa bile çok seveceğim.günlükçüm ve günlükçü arkadaşlarım
yarın herkesin çocuğuna başarılar diliyorum .hepinize hayırlı cumalar
yarın görüşmek üzere

X