Kadınlar Kulübü Günlük

ya günlük...inanma sakın haaa...sakın bak...
bergüzarın çayının içinde ne olduğunu söyledim...tadı iğrenç dedi...ne yapacaksa tadını...amacı için yetse tamamdır...tadıymış...peehhh...
6 aylık planına gelince...tamam dedim...soru işaretlerim gitti dedim...destekliyorum dedim...daha ne diyeyim...ya günlük...ne bahtsız bedeviyim ben yaaa...ooof offf...

Hala burdayım çünküm arkadaşım gelmedi..
Evim mis gibin kokuyor varsın b.k götürsün..:dilcikar:
Betty hiç konuşmasın hiç!!
Önce ev telefonunun faturasını niye yatırdıklarını hatırlasın.:tomato:
Yarabbim bu kadar zeki insanları bana dost eyledin ya şükürler olsun sana:roflol:

Hala burdayım çünküm arkadaşım gelmedi..
Evim mis gibin kokuyor varsın b.k götürsün..:dilcikar:
Betty hiç konuşmasın hiç!!
Önce ev telefonunun faturasını niye yatırdıklarını hatırlasın.:tomato:
Yarabbim bu kadar zeki insanları bana dost eyledin ya şükürler olsun sana:roflol:

dost dost diye nicesine sarıldım...benim sadık yarim senmişsin günlük...
şurda bir açık verdik ooofff offf...
şüphesi var insanlarım zekamdan yaaa...ben bunları duyacak görecek kadın mıydım...?

dost dost diye nicesine sarıldım...benim sadık yarim senmişsin günlük...
şurda bir açık verdik ooofff offf...
şüphesi var insanlarım zekamdan yaaa...ben bunları duyacak görecek kadın mıydım...?

Bir açık???????????????:1shok:
Hımmm tabi tabii eminim..:roflol::roflol:

slm Günlük Ben Bugün öylesineyim Işte
Ev Işi Falan Geçti
Canim Sikkin Nedenini Bilemediğim Bir Sikkinlik
Yemek Yapasimda Yok Artik Ayarlicaz Bişiler
Koçiş Geç Gelecekmiş Optimuma Gitti
Neden Acaba Bana Bir Süprizmi Yapacak Ne
Amaan Nebiliim Işte
Havada Iç Kapayici Bunalimli Yaneee
Dün Platese Gittim Güzeldi Ruhum Dinledin Resmen
Oradaki Bayanlarda Diyorki Ooo Eşinm çocuğa Bakiyor Sen Platese Geliyorsun Ne Iyi Koçan Var Her Erkek Bunu Yapmaz.
Ayy Ne Var Dedim O Erkeklerde Kendini Hiç Bir Konuda Aşmamiş Olanlardin Herhalde.benim Kocam Bir Tane O Karisinin Gülüüüüü ,herşeyiii
Neyse Günlüük Ben Kaçiyorum Mama Yapçam
Ne Yapacaksam Onuda Bilmiyom Hoş.gidimde Bi Bakiiim Mutfağa Neyn.byyy

Lale ile Betty' nin yazdıklarını hem okudum hem güldüm günlük
Bugün sana yazmayacağım zaten baya oldu yazmayalı da neyse
Sadece bu dostluk çok hoşuma gitti ve yorum yapmadan geçemedim
Sen nelere kadirsin be KK insanları bir araya topladın bazılarını bazılarına dost ettin, bazılarını kardeş ettin, eee olmaz değil ya bazılarınıda düşman ettin ama ne ettiysen sen ettin seni seviyorum KK..
Böyle dostları, dostlukları görüncede daha bir mutlu oluyorum:asigim:

Son düzenleme:
günlük efendi biliyorum ikinciyi yazıyorum bugün ..
Öncelikle G&NUR a söyle geçmiş olsun bilirim migren belasını Biberiye çayını günde iki bardak içmek ve düzenli kullanmak koşulu ile şiddetle tavsiye ederim..
üzülmesin onun derdide bu işte ne yapalım koca adam bu yaştan sonra değişmez Allah yadımcısı olsun...:teselli:
Ama ben kocamı adam ediyorum galiba bizimki daha genç ya iflah oluyor ağaç yaşken eğilir misali..:roflol:
Kayınvalidemler gelicek dedim ya akşama eşim aradı yengemleride çağır akşam annemlerle gelsinler dedi...
Zaten aklımdaydı uzun süredir davet etmemiştim .. Eşimde değişen ne mi?
önceden olsa bana söylemeden kendi arayıp çağırır banada emrivaki yapardı..
bu sıralar pek bir suyuma gidiyor süprizzzzz
demekki laflarım fayda etti bundan ötürü çok mesudum.. hadi herkese selam söyle..

Rüyamda kendimi yonca bahçesinde koşarken gördüm
Çocukluğuma geri dönmek istedim saçımı ördüm
Ne yük vardı omuzlarımda ne derdim oyundan başka
Ne kadar güzeldi çocukluğum aslında çocuktum büyüdüm
Büyüdükçe kendime duvarlar ördüm
O kadar yoruldum ki bazen durmadan yürüdüm

Hiç bi kalpte kalamam içinde iyilik yoksa
Beklemeden giderim kalbim git diyorsa
Ben küsmem hayata başkaları küsüyorsa
Bir gün ışıklar banada yanacak nasıl olsa

gülbenciğimin bu şarkısı benim için son bomba..bir gün ışıklar bana da yanacak değil mi günlüğüm??
senağlamasenağlamasenağlama

Kızgınım kırgınım yorgunum günlüksenağlama
Baya oldu sana gelmiyeli güzel haberlerle gelirim diyodum ama olmadı senağlama
Annemde hastalandı zatensenağlama dahada kötü oldum kıyamıyorum ona iyileşsin bir an önce azıcık hastalansa ödüm kopuyo hiç hasta olmaz alışmamışım onu yatakta görmeye ALLAH herkese acil şifalar versin günlükcüm
Gidiyorm ben girmek istiyorum ama yazasım yorum yapasım yok ki hiç :mymeka:
Herkeslere soranlara sormuyanlara tüm kk kadınlarına selamlar sevgiler:enbuyukkk:a.s.

Günlükcüm nbr?
Yorgunum günlük bugün temizlik vardı.Artık yanlız kaldığıma göre yine temizlikçi gelecek ne kadar kirlenmiş evim 10 günde pis kelebek:mymeka:

Son düzenleme:
Veeeee Ardam, gol attı!!!!:teytey:
2-1 yendik İsviçre'yi!!!!:dance:
Bak kendi kendime nasıl da mutluluklar çıkarıyorum,ne kadar tatlı bir kadınım di mi?:asigim:
Yetebiliyorum günlük,bak işte ben kendime yetebiliyorum..
(pardon çok duygulandımsenağlama)

İyi geceler günnük...
Biliyorsun bugün benim evlilik yıldönümümdü ve sevgilimin unuttuğunu sanıyordum.Bkz bir önceki msj...

Neyse adamdan ses çıkmadı. Ben de eve geldim. Yarım saat sonra kapı çaldı...:1shok: Koca erken geldi sandım...
Kapıyı bir açtım güllerin arkasında biri var ama güllerden gözükmüyor ki kardeşim...Aşkııımmm dedim... Çiçekçiymiş...:roflol:
Ehem öhöm pardon deyip aldım çiçekleri... Amanında aman...
Ne kadar güzeller bir görsen günlük...Bütün evim koktu...
Sarı güller...
Neyse 45 dakika sonra esas adam geldi :) :eek:
Ben mutlu mesut sarılırken, cebinden bir kırmızı kadife kutu çıktı...
Harika bir bileklik almış bana günlük...Bakmaya doyamadım.
Neyse sonra dışarı yemeğe gittik...

Sonra eve geldik...İşte eve geldik yaniii...Eve gelincede işte çekirdek falan çitledik...:asigim:jeyyar

Maçı izledik...Sevgilim koltukta sızdı...Ben de biraz daha buralardayım.
Sonra yatıcam...

Aaaa günnük Aslı'ya söyle ayakkabılar kaldı.Adam unutmamış.
O ayakkabılar için başka planlar geliştirmemiz lazım Mizzbunny m.

Neyse herkese iyi geceler...
Öpüyorum çok

ya günlüküm çk yorgunum bütün gün temislik yemek çocuklar koca bide yarın oluşumun okul pikniği var ona börekler yaptım daha hazırlık yapçam bu arada kociş sigarayı bıramaa uğraşıyo zati ameliyatlı amaaan bi huysuzsorma

günlükçüm iyi geceler..
bu akşam ne kadar hareketli geçti böyle..işten geldim üstümü değiştirip doğru görev mahalline (mutfağa)girdim..eşimle, kızım biraz geç geldiler voleybol kursu kayıtları için oyalanmışlarmış..mış...baba-kız gezdilerde bana söylemiyorlar..birgüzel masayı hazırladım..ikisininde baktım yemeye niyetleri yok..anladım anladım ikisi dışarda yemeklerini yemişler ,toklar anlıcan..hiç istifimi bozmadım güzel güzel yedim,masayı topladım,mutfağı yerleştirdim,çayımı demledim,çekirdeğimide alıp yaprak dökümünü seyretmeye başladım..tabi içimizde bir heyecan..maç var ya...acaba sonuç ne olacak..dedim ki eşime..sonuç 2-1 yenicez,2.gol 2.yarının sonlarında olacak dedim..biraz zor dedi..neyse fazla detaylara girmeyim.diziyi yarım yamalak seyrettim zaten maç başladı..o yağmur yağdıkça ay çocuklar hasta olmasalar demeye başladım..baktım eşim stresli bende kk nın başına oturdum ama kulağım içerde,dayanamadım giitim seyrettim.aslanlarım..dünyaya adımızı nasılda altın harflerle yazıyorlar..bu büyük bir mutluluk ülkem için..mutlu mesut ama ben hala KKnın başından kalkamıyorum..bu saatte belki cümlelerim karışık olabilir günlük hanım artık onları düzeltip okursun tamamı..ban yaşlı ve yorgun bir kadınım ve çok uykum geldi..sabaha esas iş mahallinde görüşmek üzere..iyi geceleeeerrrrrrrrr....

Iyi geceler canim benim...ilk defa geç saatte yaziyorum sana..bilmem uyku tutmadi beni..babiskomu dusunuyorum...yarin sabah ise gidicem 12 de annemi havaalanindan alicamsonra babami hastaneye goturecegim....

içim bi hos oldu gunluk...uyuyamiyorum, aldi beni bi korku

dualarini eksik etme olurmu senağlama

herkese iyi geceler....yarin yazarim yine gitmeden...

:çok üzgünüm:

Iyi geceler canim benim...ilk defa geç saatte yaziyorum sana..bilmem uyku tutmadi beni..babiskomu dusunuyorum...yarin sabah ise gidicem 12 de annemi havaalanindan alicamsonra babami hastaneye goturecegim....

içim bi hos oldu gunluk...uyuyamiyorum, aldi beni bi korku

dualarini eksik etme olurmu senağlama

herkese iyi geceler....yarin yazarim yine gitmeden...

:çok üzgünüm:

canım benim geçmiş olsun bende senin gibi hiç uyuyamadım.benim babacığımda senin baban gibi hasta allah ikisinede şifa versin korusun.bizim başımızdan eksik etmesin canım.dualarım seninle canım günlükçüm hayat acıyı ve tatlıyı paylaşmaktır görüşürüz.

mrb günlükk
hayatımda birşeyler yoluna giriyor galiba(inş.)
uzun zaman sonra kalbim pır pır ediyor
heyecanlıyım
akşam beni istemeye gelecekler
en yakın zamnadada nişna olacak
aman bir heyecan sormayın diken üstünde
oturuyorum
ama bu heyecanı içime sindiriyorum
yavaş yavaş yaşamak istiyorum
kolaymı yaşadıklarımdan sonra
böyle bir duyguyu yaşamak

çok şükür Allahıma
hiç bir kulunu yalnız bırakmaz.şükürler olsun.

Günaydınlarrrrr herkese
Nasılsın bakalım günlük hanım,
Ben gayet iyiyim bu aralar Allah bozmasın.
Yavaş yavaş kara bulutları dağıtıyorum.
Akıllanıyormuyum ne
:roflol:
İşlerimiz çok yoğun bu aralar havada sıcak zaten canımız iş yapmakta istemiyor.
Haftasonu geliyor bolbol yatıcam valla dinlenicem geçen haftadan yorgunum zaten.
Malum bada boya işlerimiz vardı.
Böyle günlük anlayacağın kendimi haftasonuna endekslemiş vaziyetteyim. Kızlara çok selam söyle kocaman kocaman öpüldüler
:enbuyukkk:

Günaydın günlük
Kızımın bana bir garezi var artık eminim
Normalde 10 da 11 de kalkan kız artık sabahın 8inde kalkıyor :mymeka:

Değişik birşey yok be günlük yarın markete gidicem güzel bir alışveriş yapıcam ev bomboş:bbo:
ben diyetteyim,aşkım diyette o yüzden açız:roflol:

Cumarteside babamlara hediye almam lazım ne alıcam ne yapıcam hiç bir fikrim yok her sene aynı ayakkabı,t_shirt vs...bu sene değişik birşey olsun istiyorum bakalım düşünücemŞeniz

günaydınnn günlük...
işyerindeyim,çok yoğun olmasak da bir şkeilde gene yoruluyorum bu aralar..:çok üzgünüm:
dün akşam kocam beni bir eve götürdü.15 yıllık bir site.en üstün bir alt katı.evde muhteşem bir manzara var.deniz ayağının altında,zaten sahilde.11.kat filan ev..
ama bir bakımsız,bir bakımsız..kocamın mantığı evdeki tüm eksikleri onarmak.yani öyle böyle değil bir sürü de eksik var.kiracı evi olarak kullanılıyor diye evsahibi hiç yatırım yapmamış evine.köpeği bağla durmaz..o denli yani..merkezi sistem kalorifer var.
ev sahilde olduğu için iğrenç bir rutubet kokusu var evin içinde.eşim ev kapalı da ondan dedi.dedim yuhh..sen tüm camlar açık mı kalacaksınki??:mymeka:
neymiş kirası ucuzmuş..idare edebilirmişiz.kafamçokkarıştı
ben idare edemem bu evde dedim.kızdı bana ama ne yapayım?hiç yüksekte gözüm yok günlüğüm,para biriktiriyoruz ev almak için.zaten ne kadar yüksekten uçabilirimki?ama insan evine de bir ısınır değilmi???:1no2:
söylendi söylendi söylendi bana.zati aramız iyi değildi;iyice kötü oldu.iyi dedim bakalım senin kanını taşıyan,seni doğuran anneciğin beğenecek mi bu evi?onu da bir getir bakalım!!attım üzerine kayınvalidemin ki biliyorum o da aynı tepkiyi verecek.telefonda bile verdi ki;evi görünce yüzünü düşünemiyorum..:1ninca:
sonra eve geçtik arkadaşlarımız geldi..baktım bizimki kedi gibi karıcım karıcım demeye başladı..adam olacan da bakalım ben görecekmiyim dedim??
işte böyle günlük..anasından ayrı;danasından ayrı..evsahibi ayrı..
neyse Rabbim çözülemeyecek dert eylemesin inşallah bizlere..
:nazar:

X