Kadınlar Kulübü Günlük

Hayırlı cumalar dileyerek başlamak istiyorum günlükçüğüm

29 günüm kaldı.Ana kucağından koca kucağına geçmeme, Allah nasip ederse:dance:
Bak pek bir sevindim koca kucağı deyince
Dün kapılarımızın kenarları sökülmüş,bugüde kısmet olursa yeni kapılarımızı takıcaklar.
İş çıkışı davetiye baktım sade şık bişey beğendim. Verdik şiparişimizi kısmetse bugün alıyoruz.
Organizayonda kullanılacak tül ve setenlerimi ( pempe, beyaz, lila ve mor ) seçmiştim.Davetiyemde pembeli olsun istedim.Konsepte uysun diye öyle de oldu.Şansımız varmış
Ve bugün unuttum söylemeyi kapılarla bereber pimapenlerde takılacak.
Dün bir giitik eve ev harp alanı ikimiz birden giriştik işe süpürdük sldik kaba pisliği aldık.
Aman ben den size tavsiye evde eşya varken tadilata girmeyin
Yarın da perdelerimi beğenmiştim onlar için ölçü almaya gelecekler.
Hafta sonu gelinliğime ve diğer kıyafetlerime bakıcaz nasip olursa
Ve beyaz eşyalarımı alıcaz.
Neyse nerde kalmıştım ordan oraya atlıyorum.
Bu aralar beni mazur gör günlükçüğüm.
İşte evimizi silip süpürdük annemlere gittik.
Yedik içtik en balkonda oturduk.
En son kahvelerimizi içtik.
Bir muhabbet bir muhabbet sormna günlükçüğüm.
Annem çok seviyor damatçığını damatçığıda onu seviyor belli bakışlardan
Ama babam için pek aynı şeyi söyleyemiycem sanki
Bizi yan yana görünce bir tuhaf oluyor.
Kanımca kıskanıyor:uhm:
Saat 1 e geliyordu muhabbeti bitirdik aşkım canımın içi gitti...
Sabah belediye yi aradım nikah işlemleri için
neler gerekli öğrendim.
Kısmetse pazartesi başvurucaz nikah için
Ben nikahımı düğünde kıyılsın istiyorum ve beldiye bşk. kıymasını istiyorum.
Belediye başkanımızı çok iyi tanırım ...
Sabah aradım hatrını sordum rica ettim.
Seve seve gelmezyim mtluluğunuza şahit olmazmıyım dedi.
Çok sevindi belli ki gülümseyerek konuşyordu.
Akşam üzeri gelirim dedim. Gel bekliyorum kahvemizi içeriz dedi.
Seviyorum başkanı iyi adam.
:dance:
Şimdilik bu kadar haberler.
Kızlara söyle günlükçüğüm dualarını eksik etmesinler.
.Şu ana kadar herşyimiz radt gitti inşallah bundan sonrada bu şekilde gider.
Gittim baş başşşşş,
Hııııııı öptüm biiideeeeeeeeeea.s.a.s:1hug:

Selam günlük..
Yeni geldik eve,sabahtan beri hastanedeydik.:çok üzgünüm:
Kızım yamuk basıyor yere.Aslında tedavi görmüştü ama bugün taban çökmesi var dedi doktor.
Özel ayakkabı yaptıracakmışız.Dışarda yürürken"anne kucağına al,yoruldum"diyorduda kızıyordum.
Naz yapıyor,şımarıyor sanıyordum.
Nerden bileceğim akılsız kafam kızıyordum bazen.senağlama
Özür dilerim bebeğim,bitanem,kuşlokumum özür dilerim..
Normal ayakkabı giyemeyeceksin bir süre.Umarım uzun sürmez..
Yine ayakkabı dükkanlarının vitrinine bakıp iç çekicez.O çok beğendiğimiz pembeli beyazlı ayakkabıyı alamayacağız.senağlama
Olsun be günlük napalım.Beterin beteri var.Yinede şükürler olsun halimize demi?
Yorucu bir gündü günlükçüğüm.
Yarında görümcemler kaynanam geliyor tatil yapmaya.Zaten canım sıkkın son zamanlarda bide uğraş dur.
Umarım suyunu çıkarmazlar.Kızımın tedavisi misafirlerin keyfi nasıl yürüyecek aynı anda bilmiyorum.:çok üzgünüm:
Sevgilerimi ilet olurmu bizim kızlara..Ne olursa olsun gülümsemeleri eksik olmasın hayattaa.s.

Selam günlük,
Bugün işyerindeki son günüm günlük
Bu sabah raporumu aldım haliyle KK daki de son günüm
Evde bilg. olmadığı için giremem artık KK ya
İçimde tarifi olmayan bir duygu var ne sevinç, ne hüzün değişik birşey işte.
Beni nelerin beklediğini bilmiyorum benim için bambaşka bir hayat başlıyor
Sanırım zor günler bunlar
Ne yapalım kaderimizde varsa çekicez.
Son yazışım sana
Kendine ve KK ya iyi bak
Hoşçakal...senağlama

Huhh iste bu kadarr yarali kusum bize güzel haberler döndügün icin
Bugünnn hicc bir seye sitem etmicemm hicc bunalmiycam üzülmücem cokk
mutluyum cünki canim benimmm Allah tekrarini yasatmasin
ebosssum sanada kolay gelsin test cöze cöze test oldun bak ona göre bitsin artik su sinavlarinda senide bizler gibi avare görelim:)
Vazgecilmezim hep üzgün görüodum canim seni ama askiyin asker oldugunu gözden kacirmisim
ah benim canim askerse üzme kiz onu her dk nasl arasin onuda anla

Neyse canim günlükcm kendimden katicak bisim yok hala uykuluyum gözümü acmadan yarali kusuma bakim dedim kendime geldigimde degisen bisi olursa ugrarim sana dicem de
bugün mutlu kalmaya söz verdim yarali kusuma iyiyim hemde cok iyi kusum anacina sarildi
babasi iyi simdiye kadarda cok mutsuzum diyen olmamis üstelik günlerden cuma
hadinnn bakalim mübarek gün hepimize güzel haberler getirsin
öpüyorum herkesi
selamlar sevgiler güzellerim

Geldim günlük bende,
Orta şekerliyim bugün.
Çok uykum var ya
tatlicadiarzu
Yarın tatil :sm_cool:
Evde yapılacak yığınla işim var.
Dolaplarımın içlerini yerleştirmem lazım daha bir sürü.
Pazar gününe hiç bir iş bırakmayacağım. Bütün gün keyif yapmak için
:teytey:
Böyle günlük hanım.
Kızları kocaman kocaman öptüm söyle emi :))

HAYIRLI CUMALAR GÜNLÜK VE GÜNLÜĞÜMÜN SAKİNLERİ

günlük ben geldimmmm işte yine geldimmm bugün evimdeyim ablam kendi evinde mutfak masası ve mutfağına tv geldi onlar kurulcak .. beni sorarsan ben iyiyim işte şafak sayar gibi ablamın gidiş gününü sayıyorum son 9 gün :KK43: neyse yaralıma söz verdim asla ağlamak yok bundan sonra...
Ev dolup taşıyo gelen giden bi eksik varmı die soran ALLAH RAZI OLSUN HERKESTEN birtek baba tarafı aramadı ne insanlarmış yaaa hiçmi vicdan yok nasıl düğüne gelicekler misafir gibi anlamıyorum neyse susmam lazım düğün gecesi hiç bi taşkınlık yapmicam babam için yapmicam anneme söz verdim.. Canım babam bitanem dün annemle beraber kuyumcuya gittiler ablamı önceden göndermiş babm 3 tane bilezik beğen gerisini bana bırak demiş ablam gitmiş beğenmiş dünde annemle babam gitti kuyumcu tanıdık demişler aysun hangilerini beğendi kuyumcuda göstermiş (ablam en makul olanını en ucuz olanını beğenmiş canım benim) babamda olmaz ben bunları kızıma takmam sen bana adana burgu ver aysunun kol ölçüsünde demiş ve adana burgu almış (ALLAHIM BİZ İBABAMA LAYIK Bİ EVLAT YAP HAKKINI ASLA ÖDEYEMEYİZ)neyse dün eve geldim annemle ablamın evindeydi karınları açtı annemde yorulmasın die güzeel bi patates yemeği pilav domates çorbası ve salata yaptım sofrayı kurdum bekledim çok hoşlarına gitti çok acıkmışlar :)

Bu arada dün akşam halam aradı nasıl olduysa ve ben şaşırdım hayret dedim ama bşuna şaşırmışım nededi günlük biliyomusun anneme ( neden haber vermiyosunuz çeyiizlerinimi çalıcam teknoloji diye bişey var dedi) annem üzüldü bişey diyemedi hemen telsizi kaldırdım ve dedimki hala bu evden bi kız çıkıcağını biliyosun düğün olucağını biliyosun ev yerleştirilcek biliyosun ve sen birde haklıymış gibi neden haber vermediniz diye bize soruyorusun bir düşün kim aramalı kim yardıma gelimi diye sormalı dedim ve ekledim yengem ve teyzemi hiç aramadık gelin demedik her defasında onlar geldi (düşün teyzem taa bodrumdan kalktı geldi) dedim lütfen düğün arifesinde annemide üzme babamıda üzme yeterince üzüntümüz yorgunuluğumuz var biz bu zamanlarda neyin ne olduğunu öğrendik annemde babamda sessiz die üstüne gitmeyin babama hiç laf deme o senin abin dedim bişey diyemedi..telsizi kapattım babamanın yanına gittim ve kusura bakma baba fakat tutamadım kendimi kardeşin olabilir halam olabilir ama böyle konuşmaz dedim.. ve benim bitanecik babam aynen şunu dedi " kimseyle kötü olmayın kızım boşverin herkes ektiğini biçer "

Neyse ben gidim be günlük bugüünkü havadislerde bunlar ..yaralıma çok sevindim derin bi ohhhhhh çektimmmm günlerdir beklediğimiz haber geldiişte...HERKESE KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜCÜKLER İYİ HAFTASONLARI DİLİYORUM

Son düzenleyen: Moderatör:
GÜNLÜK YİNE BEN GELDİMMM.. DÜN GECEDEN SONRA KÖTÜYDÜM SİNİRLİYDİM AGRESİFTİM AMA BUGÜN KAFAM DAĞILSIN DİE OLUR OLMADIK ŞEYLER DİNLİYORUMMM FAKAT ŞAHANIN RECEP İVEDİKTEKİ SÖZLERİNİ ŞARKI YAPMIŞLAR BAYILDIM YAA BAKSANA SÖZLEREE KIZLARDA OKUSUN HEMMM :)

Şuan Direksiyondayım 6 gündür yoldayım.
Önümdeki hız kesince gaza bastım soldayım.
Bana seçenek sunma emi bimi yok öle
Benim işim kestirme bildiğin varsa söyle.

Agresifiyim Kompleksliyim.
Agresifiyim

Kompleksliyim

Kıyafete aldırmam nezakete karnım tok.
ukalaya dalarım çok parada gözüm yok
birayla kafa yapar çereze tuz atarım
Yağ çekmekte işim yok gösterişe karnım tok

Agresifiyim
Kompleksliyim

Aç şu camı mamı bu ne koku ya
aviş arası kokuyo resmen ya

Konuşma layn Konuşma layn..

Kelamdanda lisandanda spordanda çakarım
Servisten sayı yapar, güreşten kok kaparım.
Öyle herkeze bakmam birada duygusalım
Sevdiğim biri için dünyayı yakarım

Salih abi bana bi yolluk yap
pis sapık.. kapı benim kapı olduğundan bi problem yok.

Sakın halime bakıpta aşağılamaya kalkma
Yumuşak kalpliyim bak kafama takarım ha.

Agresifiyim
Kompleksliyim

Salih Abi sen facebook a üyemisin?
Değilim ama iyi bişeyse olabilirim
Boşver hiç bulaşma artık çok amele kaynıyo
bende çıkmayı düşünüyorum

içimden nedendir bilmem sadece avaz avaz bağırmak geliyor..
çok yoğunum,stresliyim ondan birazda..birde ev konusu tabii..ben rahat olmaya çalıştıkça kocam olacak kocakafa beni daha da gerginleştiriyor..kafamçokkarıştı
aa birde emlakçı fobimiz var,neymiş emlakçıya bir ev parası veremezmişiz..ne gereği varmış..biz şimdi akşamları bitti pazar gününü de ev bakarak geçireceğiz..Allahım sen yardım et bana..Sabır ver!bu stres sıkıntı dolu günler bitsin ne olur?huzurlu olmak istiyorum..:çok üzgünüm:
gereksiz tartışmalardan,hep yaptığımız gırgırlarımızı yapamamaktan,yatağımıza yattığımızda ağzımızdan ilk çıkan şeyin ne olacak ev işi olmasından bıktım..usandım..
şunu söyleyebiliyorum biz bu fırtınaya dayanabilirsek gerçekten helal olsun bize..ev konusu bir ialeyi bu kadar mı birbirine düşürür Yarabbim..
neyse..yazdıkça yazasım geliyor benim..ben kaçayım :bbo:

günlük ben geldim
Sıradannn birgündü yine:bbo:

Kızla beraber havuza girelim dedim hay demez olaydım daha ayağını sokunca başladı ağlamaya yıktı ortalığı resmen yıktı.

Benim kızım cins farkındayım be günlük ben yaşıtları nasıl oynuyorlar şap şap bizimkisi:mymeka:
Anneciğimin gelmesine çok az kaldı nasip olursaŞeniz
Çook özledim çoook...

Offf günllük offf
Yani ne diyim bu erkeklere bilmiyorum bu kadar basitmi bu kadar kolaymı ne midesizsiniz ya
Daha 2 sene olmadı evleneli gül gibi karın ne istiyosun ne ne neeeee??*
O kadar sevdiniz birbirinizi seviyosunuz neler atlattınız ne fedakarlıklar yapıldı ben şahit oldum değermiydi he değermiydi dıştan görünen çok beyfendi ifadene yakışmadı bu kötü olan arkadaşım haketmedi bunları hemde hiç ki ,kimse de haketmez zaten umarım yalnış anlaşılmadır yoksa kabul edilecek şey değl yaptığın
ALLAHım sen bizlere hayırlısını nasip et doğru yolumuzdan şaşırtma akıl fikir ver ALLAHım
Çok sinirliyim günlük çoook:kızgın:

iyi akşamlar günlük
bugün kendi kendime gezmeye çıktım Ankamall a gittim gezdim o mağaza senin o mağaza benim ama hiç bişey almadım niye çünkü hiç güzel bişey bulamadım valla sonrada bi güzel karışık pizza ve salata yemişimki sorma hala midem dolu jeyyar
baktım saat geçiyo aradım kocişimi işten çıkınca geçerken beni al diye
şimcikte evdeyim çook yorulmuşum birazdan çay iççem

İyi geceler Günlük'çüğüm;
Bugün gururlandırıcı,sevindirici haberlerim var sana günlükçüğüm.Oğlum Doğuş ilkokul
4.sınıfta okuyor.Bugün karnelerimizi aldık ya sana anlatayım.
Oğlum eşim ve ben okula karneleri almaya gittik.Sınıfa saat 1.30 gibi gittik.Öğretmen bir dakika bekleyin dedi.Elinde bir kağıtla geldi.Oğlumun okul 2.si olduğunu söyledi.Bu başarıyı bekemiyordum.4. yada 5. lik bekliyordum.Ama oğlum okul ikincisi olmuş.4.sınıfların öğrenci sayısı 278.Bu kadar kişi arasından ikinci olması benim için çok sevindirici bir olay.İşte bunu paylaşayım dedim.İnan günlükçüm okul töreninde ismi açıklandığı zaman nasıl heyecanlandım anlatamam.Mutluluk gözyaşlarım mı dersin,bacaklarım zangır zangır nasıl titriyordu anlatamam.Sanki o kürsüye ben çıkıyordum.Öyle heyecanlandım ki sorma gitsin.Düğünümde bile bu kadar heyecanlanmamıştım.Yani lafın kısası bugün oğlumuz bize çok büyük mutluluk yaşattı.Daha nice başarılar yaşarız inşallah.Allah herkese bu gururu yaşatsın.Allah bütün evlatların başına versin.Tamam diyeceksin çok abarttın.Ne bu kadar böbürleniyon diyeceksin ama içim içime sığmıyor,günlükçüğüm ne yapayım.Senden başka kimim varki ...........
Evet günlükçüm nerede kalmıştık.Karnelerimizi aldıktan sonra ailecek babamız bizi yemeğe götürdü.Gezdik dolaştık......Evceğizimize geldik.Şimdi int.başında sana duygularımı aktarıyorum.
Tekrar görüşmek üzere..........KK.

İyi geceler Günlük'çüğüm;
Bugün gururlandırıcı,sevindirici haberlerim var sana günlükçüğüm.Oğlum Doğuş ilkokul
4.sınıfta okuyor.Bugün karnelerimizi aldık ya sana anlatayım.
Oğlum eşim ve ben okula karneleri almaya gittik.Sınıfa saat 1.30 gibi gittik.Öğretmen bir dakika bekleyin dedi.Elinde bir kağıtla geldi.Oğlumun okul 2.si olduğunu söyledi.Bu başarıyı bekemiyordum.4. yada 5. lik bekliyordum.Ama oğlum okul ikincisi olmuş.4.sınıfların öğrenci sayısı 278.Bu kadar kişi arasından ikinci olması benim için çok sevindirici bir olay.İşte bunu paylaşayım dedim.İnan günlükçüm okul töreninde ismi açıklandığı zaman nasıl heyecanlandım anlatamam.Mutluluk gözyaşlarım mı dersin,bacaklarım zangır zangır nasıl titriyordu anlatamam.Sanki o kürsüye ben çıkıyordum.Öyle heyecanlandım ki sorma gitsin.Düğünümde bile bu kadar heyecanlanmamıştım.Yani lafın kısası bugün oğlumuz bize çok büyük mutluluk yaşattı.Daha nice başarılar yaşarız inşallah.Allah herkese bu gururu yaşatsın.Allah bütün evlatların başına versin.Tamam diyeceksin çok abarttın.Ne bu kadar böbürleniyon diyeceksin ama içim içime sığmıyor,günlükçüğüm ne yapayım.Senden başka kimim varki ...........
Evet günlükçüm nerede kalmıştık.Karnelerimizi aldıktan sonra ailecek babamız bizi yemeğe götürdü.Gezdik dolaştık......Evceğizimize geldik.Şimdi int.başında sana duygularımı aktarıyorum.
Tekrar görüşmek üzere..........KK.

iyi geceler günlük....
bugün bütün anneler gibi heyecanla kalktım yataktan...küçük meleğim de çok heyecanlıydı, sabah bizimle beraber uyandı erkenden...işe gittim amacım öğleden sonra izin alıp ezgicimle okula gitmekti,yanında olmayı çok istedim tabi kızımda ama ne yazık ki izin istememe fırsat bile olmadı bizim başkan beyin bir sürü misafirleri geldi bende izin alamadım...kızımın yanında olamadım,isyan ettim günlük kızım 11 yaşına geldi ama onunla o kadar az vakit geçirebiliyorum ki bunu düşünmek bile beni üzmeye yetiyor..yavrumun ""anne keşke evhanımı olsaydın beni okula sen hazırlardır,öperek gönderirdin.."" demesi beni bitiriyor..eh benim huyumu biliyor ya duygu sömürüsünüde katıp beni bu hale sokuyor..ama hak vermiyorda değilim...neyse öğleden sonra aradım karnesini almış, evdeydi..takdirde yok,teşekkür de dedi..olsun yavrum dedim benim için o çalışmayla sen takdirliksin dedim...akşam beni işten eşim aldı beraber eve geldik...küçük hatun evde bizi bekliyormuş,sarıldık,öpüştük krnesini getirdi arkasına saklayarak...bakalım bebeğim dedim ve havaya kaldırark gösterdi...ağladım sulu gözlüyüm ya...eşimde dayanamaz eh biz karı koca ağladık sevinçten..bu akşam sen ne istersen onu yapalım dedim kızıma,iyikide demişim...beni bir sürü borca soktu yine..dışarda yemek istedi,dolaşmak istedi hepsini yaptık..biraz önce geldik ve hemen sana yazayım dedim..kızım büyüyor günlük..ilkokul 5.sınıfı bitirdik...uzun bir tatilden sonraki maratonu songül şimdiden düşünmeye başladı bile...allah hepimizin yardımcısı olsun...
beni dinlediğin için teşekkür ederim günlükçümmm...
sayfaların çookkk,yazanların bol olsun...
hoşçakal....

günaydın günlükçüm
bugün çok mutluyum
kızım bana çok güzel bir karne getirdi.
yanında teşekkür ve başarı belgesi var.
allahım bi taraftan ağlatırken bi taraftan güldürüyor.
ne diyeyim
kızım benim umarım SBSsınavında iyi geçer seni seviyorum.
geçmesede önemli değil canın sağ olsun.

Ya yaşamsal hatalarımız. Paranın gücüne kapılışımız, yaşı büyük olana özlem duyan çocuklarımız, çocukluğumuz. Sadece bize, zamanemize özgümü gerçekten. Çok eski filozoflar düşünmüş yaşamı, yaşam üzerine yapılan yanılgıları. Günümüz yanılgılarından farklı hiçbir yanılgı çıkmamış karşılarına.. Sokrates ‘’ para kazanmak için sağlığını yitirip, o parayı sağlıklarını kazanmak için harcayan insanları, büyümek için acele eden çocuğun, büyüdüğünde geri dönemeyeceği çocukluğunu istediğini’’ gözlemler ve yanılgıları sıralar.. Günümüzde farklımı peki.. Hayır, biz değişmiyoruz!! Kabul edin İnsanoğlunun gerçeği bu!! Yaşamayı yaşanmaz hale getiriyor, sonra Yaşam ne boş diye sızlanıyoruz!!

açın gözlerinizi!!!

merhaba günlükcüm

öncelikle tüm çocuğu karne alanları tebrik ederim.Şeniz inşallah çocuklarınız bir ömür boyu hep başarılı ve mutlu olurlar.
bugün cumartesi ama malesef ben yine çalışıyorum arkadaşım yıllık izine çıktığından dolayı 3 haftadan beri çalışıyorum haftayada çalışacağım.
yillık iznime 1 ay kaldı o kadar yoruldumki dinlenmeye ihtiyacım var artık.havalardanmıdır bilmem hiç birşey yapmak istemiyorum bu günlerde yorgunummm
öğlen evden çıkıp canım ablama gideceğim evi aldılar ablamlar bir ay içinde taşınacaklar.çok zor olacak benim için ama hayırlısı ne yapalım.
dün akşam yemekten sonra dışarı çıktık biraz iyi geldi ama anlamıyorumki ben kendimi evde iken dışarı çıkmak istiyorum dışardaken eve gitmek tatlicadiarzu ne dengesiz oldum ben ya.
herkeze mutlu,huzurlu hafta sonları diliyorum.a.s.

Günaydınnnnn
Şirketteyim yine ben
:bbo:
İşlerimi toparlamaya geldim, ilk fırsatta kaçıcam. :sm_cool:
Mutlu ve mesut sayılırım. Benim miniğim ( halasının biriciğide ) de sınıfını geçmiş. Çok sevimdim. Yarın da babalar günü daha ne hediye alacağımı bulamadım :KK43:(
Birazdan çıkınca bakarım artık buluruz birşeyler inşallah.
Böyle işte günlük hanım.
Kaçayım ufak ufak işlerimi toparlayıp çıkıcam.
Yarın bütün gün sendeyim haberin olsun.
:teytey:
Kızları da öp benim için olur mu a.s.

burda saat simdi gece 2:44 gunlukcum..bu saate kadar aramasini bekledim..32. aramamdan sonra aradi, basina gelenleri anlatti. tepkisiz dinledim..niye bilmiyorum ama icimde garip bir his var, sanki biri ruhumu, kalbimi alip sIkIstIrIyor ve ben nefessiz kaliyorum. sasirdi tepkisiz kalisima, aslinda ben de sasirdim..ne oldugunu anlayamadim ama sadece dinledim. ve hic soru sormadim..neyin var diye sordu bir kac kere, bir seyim yok deyip gecistirdim. anlayamiyorum bazi seyleri, ya da o kadar zitliklar icersindeyim ki neyin ne oldugunu kavrayamiyorum bile. o kadar yorgunum ki dusunmekten, iki kisi olup da tek kisi savas vermekten...yazasim bile yok daha fazla... :1no2:​

:dance:
Günlük ben geldim. Mutluyum huzurluyum çok şükür daha ne isterim.
Bugün ablamın doğum günü. İşyerlerimiz çok yakın sabah ondan önce işyerine gittim elimde pastayla. Ama accık safım ya mumları unutmuşum. Bende kibrit buldum onları mum gibi diktim ve ablamı camda beklemeye başladım. Gelince doğum gününü kutladık.a.s
Ablam ben gibi değil ben olsam benim için böyle şeyler yapılcak uçarım valla. Ama o oldum olası doğum günüdür evlilik yıldönümüdür sevgililir günüdür hiç hoşlanmaz. Normal karşıladı :dilcikar:yani. Aman boşver o benim canım ikinci annem. Tartışırız ama onsuz bir hayatı düşünemiyorum bile.:1hug:
Yarın babalar günü. Babamda yemin ettirdi bize sakın bişey almayın diye.:1closedeyes:
Biz almıycaz ki babacım damatların alacak jeyyar
Yemini bozmuş olmayız o zaman demia.s
Öyle işte dün kayınvalideydik. Dokuz gibi kalktık. Benimkine arabayı almayalım geze geze geliriz eve dedim. Öylede yaptık. Bir saatte evdeydik. Bugün bir arkadaşımızın düğün yemeği var. Ben pek istemiyorum ama benimki uzun zamandır arkadaşlarını göremedi. Giderizde biraz muhabbet ederler.
Öğlen çıkazrız ablamla takılır biraz çarşıda.
Öfff sıkıldım birden.
Annemi arayım bakayım nasılmış.
Pazartesi görüşürüz.
İyi hafta sonları....

X