Kadınlar Kulübü Günlük

günlük slm bi kaç gündür uğrayamadım sana iyi yada kötü bi haberim yok
sadece yorgunum yıllardan hayattan herşeyden yoruldum keşkelerim çok fazla
acılarım değil gerçeklerim tokat atıyor yüzüme....
mutluluğu kovalıyorum belki yakalarım diye bekliyorum umut ederek..
kızlara selam söyle günlük...

günlükcan sabah sabah moralim bozuldusenağlama dün bi buluz almıştım kendime sabah giydim bi de kolye taktım üstüne de parfüm sıkınca kolyenin rengi buluza çıktı sonra yıkamaya çalışırken daha da dagıldısenağlama ufff sinir oldum daha giyemeden gitti buluz hep o kolyenin yüzünden ucuz mal alırsan bööle olur demi ama benim kafasızlıgım:tomato: annemle de bozuguz zaten uff aman kötü bi gün yani özetle:kızgın:

GÜNAYDINNN GÜNAYDINNNNN....
günlükçümm bugünn daha bi kıpır kıpır içimmm yüzüm gülüyorr:)))
nekadarda akşamdan kalma olsamda sabah sürüne sürüne kalkmış olsam daaa iyiyiimm:)))
Yunanistandan dayım la yengem geldii annemlerdeydikk dün akşamm...
sonra abimler dayımlar ve biz gece 10 dan sonraa alemlere aktıkk:))) ee tabi o saatten sonraa çıkarsaan gece kaçta dönersinnn.....ama süper eylendikkk ne iyi geldii doping oldu resmen günlük banaa...öyle neşelii ve pozitif insanları çok seviyorumm ben yaaa ..saolsun dayıcığımınn maaşallahı varr:)) bizi bekliyorlar bu yaz yunanistana bi ara gideriz diye çok umutluydum günlük yaa baya bayaa planlar yapmıştımm ama nedensee olmuyorr...başka yere gitmeye karar verdikk ..belli olmaz be günlükk gün doğmadann neler doğar demişlerrrr...kocamannn öpüldünüzzz

Günaydın günnük...
Bugün benim evlilik yıldönümüm... Bakalım adamım neler yapacak ?
Unuttu gibi bir hisse kapıldım...:1no2: Bekleyip göreceğiz. Ya günnük
ben neden böyle şeylere üzülmüyorum. Yani unutsa önemseyeceğimi sanmıyorum.
İlginç kadınım ben...

Nix'e söyle sıkmasın canını...Ağzı olan konuşuyor işte...
Su'ya söyle...fisfisfis Yok söyleme ben ona mesaj attım zaten...

Akşam olsada eşek kocamla buluşsam... Eğer unuttuysa hatırlartırım ve birlikte
dışarıda güzel bir yemek yeriz..

Herkese sevgiler....

Merhaba günlükçüm...
Az kaldı yıllık iznimin yarısına çıkıcam yani 2 hafta ama ben 1 hafta çıkıcam diğer bir haftayıda Tarıkcık giderken alıcam
Cumartesi sabaha karşı Allah nasip ederse yola çıkmayı planlıyoruz ve öğleden sonra Allahın izni ile Samsunda oluruz Samsun benim memleketim önce oraya gidiyoruzKötü Kazen
3-4 gün kalıp Kastamonuya gidicez Tarıkcığımın memleketi orasıda
Ama daha hiç bir hazırlığım yok bugün bir valiz bakıcam valizimiz yokta
Akşama kayınvalidemler ve annemler gelicek yemeğe. etli nohut , pirinç pilavı ve cacık yapıcam bide çorba yeter çok bile işten gelince ancak bu kadar olur...
dün çamaşır yıkadım baya birikmiş haftasonu tatildeydik ya .. Bu akşam olmaz artık yarın ütümü yapıp hazırlanmaya başlarım ancak cuma akşamı kişisel işleri hallederim sonrada yolculuk...
aslında içim buruk gidicem . çünkü kastamonuya gidince eşim askerlik şubesine gidip tecilini bozduracak ve Ağustosta gitmek için dilekçe vericek :a015:
hem sevinci ni yaşıyorum hem üzüntüsünü, nasıl ayrılıcam ben ondan senağlama
Neyse zırlıycam şimdi yine .. Ayın 22 sinde Belinayın ablasının düğünü var İnşallah o gün dönmüş oluruz gitmeyi çok istiyorum
hadi sağlıcakla kal herkesi öptüma.s.

Günlükçüm ne oldu bu sıralar bana.CADIARZU
Yaşanılan herşeye karşı sabırlı davranan ve hep şükreden ben bu sıralar hep şikayet eder oldum. Bu yaştan sonra huylarımmı değişti nedir?
Hiç sevmediğim şeyleri yapmaya başladım. Çok üzgünüm çoook Bazen kendimi tanıyamıyorum. Derhal kendime bir çeki düzen vermeliyim. Yoksa sevmediğim bazı huyları yüzünden hayatımdan çıkarmak zorunda kaldığım insanlardan olacağım.
Belki de zor günler geçirdiğim için psikolojim altüst oldu. Bilemiyorum....
Ama bu ben değilim.
Dün gece hiç uyuyamadım. Yüreğimde bir sancı vardı. Yordu bu hayat beni. Beni üzen şeylerin karşısına çıkıp deli gibi bağırmak hıncımı alabilmek kinimi kusmak istiyorum. Son haddine geldi çünkü. Çözülemeyecek kadar imkansız değil sorunlarım ama kendi başıma uğraşmaktan bıktım. Yardıma ihtiyacım var.
Geçici mutluluk yaşamak istemiyorum.

Ben hiç günlük tutmadımki ;her günüm senleydi ve her günüm mutlu umutlu aydınlıktı hiç değişmedi zaten gizlim saklım olmadı sana! Satır aralarına sıkıştıracağım sözlerimin hepsini söylerdim ben sana taki benden gidene kadar... Yokluğunun 3. günü bu gün ilk gün çok rahat sakindim böyle devam eder sandım yokluğunu kaldırmaya hazırım sandım tüm sandıklarım meğer senin avuçlarımdan göz göre,göre gidişine seyirci kaldığım girdiğim şoktan başka bişey değilmiş çabuk uyandım şimdi benden götürdüklerinle ve bana bıraktıklarınla gene her günüm aynı olacak sen hep içimde senle konuştuğum yerde olacaksın ben gene satırlara sıkıştırmadan hiçbir şeyi senle paylaşacağım içimi sadece yokluğunu kabullenmek ve alışmak imkansız ama yapabilirim sen yeterki mutlu ol Bitanesi....

Kızlar ilk anam babamla vecinsimle paylaştım.
Sizlerlede paylaşmak istedim.Çünkü her biriniz benim için çok değerlisiniz.
Düğün tarihim bu gün Allahın izniyle belli oldu.
12 temmuz 2008
biz ağustos diye konuşmuştuk.
Ağustos ta her yer dolu.
Nasip ki istediğimiz kır düğünüydü
ve o yerde 12 temmuz boşmuş.
Biz 12 temmuzda nişan diye düşünürken şimdi düğünüm olucak.
Nişan yapmıyoruz.
Çok heycanlıyım işteyim ve iş yerinde ağlamak hiç bana göre değil
ama tutamıyorum gözyaşlarımı
klavyem bile bir gözyaş ıseli oldu şu an.
Sadace sizle paylaşmak istedim.
Ne olur bizim için dua edin.
1 ayım var ana evimde
bu çok koyuyor bana.
evet şanslıyım ki anacım babacımla aynı memlekette olucam.
Ama ne bilim içim burkuldu hem de çok burkuldu.
Sevdiğim taptığım adamla yuva kuracam onun namusu, şeferi olucam.
Ama kötü oldum.
yine de
oda çok heycanlı telefondaki sesinden anlıyorum.
Sana söz adamım.
biz çok mutlu olucaz senin gibi melek kalpli birine layık olmak için elimden ne gelirse yapıcam.
Geçmişte yaşadığımız ( yaşadığın yaşadığım ) kötü günlerin mükafatını yaradan bize bu şekilde sundu ) bunuhissediyorum.
Sana söz namus şeref sözü.
Karın olmak benim için büyük onu gurur.
Bunları okuyamasan da içimden geldi yazdım. işte
Allahım bizim yüzümüzü kara çıkartma

Çok yorgunum be günlük,
Hem gönlüm hem bedenim yorgun...
Fonda bende anısı olan bi şarkı çalıdı da şimdi ,güzellikler önümden film şeridi gibi geldi geçti.....

Günlük ya , ben hep bölemi kalcam ?
Normal hayata dönmek istiyorum ama olmuyor...
Çıkmak istiyorum artık bu depresyondan, gelenlere, ihmal ettigim dostlara, sevenlere slm olsun

merhaba günlükçüm bugün sana babacığımı anlatmıştım.bitanem hasta olmuş ve ona çok üzüldüm. akciğrinde iki terde sıvı varmış.benimde aynı şey başıma geldi ama baba çok yaşlı korkuyorum.allahım babamı başımdan eksik etmesin .tabiiki kimseninkini onu en iyi doktorlara götürüp göstereceğim. ama garibim ben üzülmeyim diye kızım ben iyiyim beni merak etme diyor.babalık duygusu işte ne diyeyim kötüyüm bir gün annem birgün babam günlükçüm.ama hiçbirşeye hazır değilim kocaman bir kadın olsamda

günlükçüm,

2 gündür kocişle küstüm, aslında ortada sebep yok (tam nedenini de hatırlamıyorum , saçma sapan bir şey işte) ama ben fazla nazlı oldum bu aralar ondandır.. neyse sabah kalktım kızıma kahvaltı hazırladım (okula göndermedim bugün de) tam kızımla kahvaltıya oturcam, benim yerimi kaptı. bende kızıma dedimki babana söyle kızımla iki kahvaltı edelim dedik geldi maydanoz oldu. neyse ben ayakta iki lokma attım ağzıma oturmadım.baktım beyefendi yanaşıyo yamacıma. öffledim püffledim yok, geliyo gidiyo öpüyooo...ay bir de demezmi biz birbirimiz için yaratılmışız diye.orada koptum işte başladım gülmeye, bu iyice şımardı, işi şebelekliğe vurdu. neyse buzluktan koca bir kutu dondurma çıkardı. " akşam bak barışalım diye aldım " dedi. biliyooo hayır demeyeceğimi...

neyse işte böyle sabah cilveleşmesinden sonra işe uğurladım, bende birazdan gideceğim.hadi bana kolay gelsin, herkese selamlar....

ben geldim günlük evet geldim ve nedense hala içim buruk benim kaldı 10 günümüz günlük ablamın bu evde son 10 gün kalışı ben herşeye üzülmeye başladım ama en çok benim tontişime (annem) üzülüyorum sabah uyandım ve mutfağa yöneldim kadıncağız mutfakta kahvaltı hazırlarken sessizce ağlıyordu kıyamam ben ona yaaa vallahi kıyamam..evet uzağa gitmiyor aynı şehirdeyiz aynı yerdeyiz ama yinede bir olmicak işte..bu sabah annemde babamda kahvaltıda ablamla benii izlediler sonra birbirilerine baktılar çok dokundu bu bana be günlük çok dokundu vallahi bunları yazarken bile gözlerim dopdolu şuramda boğazımda bi düğüm var yutkunamıyorum...

Benim kurban olduğum babam çok heyecanlı ilk mürveti ilk kızı ve herşey mükemmel olsun istiyor hep ablamın evinde bi ekisiği varmı hep bakıyo hep bişeyler alma çabasında herşeyin en iyisi olsun kızlarım bişeyden mahrum kalmasın istiyo.. RABBİM SEN GEÇİM GÜZELLİĞİ VER TÜM YENİ EVLENİCEKLERE YARDIM EYLE RABBİM..

Canım Babamada üzülüyorum bi yandan neden dersen hiç baba tarafından arayan olmadı gelelim yardım edelim bi yapılcak varmı diyen hiç kimse olmadıı.. her hafta sonu yemeğe gelen halamdan bile ses seda yok oysaki biliyolar düğünümüz var.. annemin tarafıysa dayılarım yengelerim kuzenlerim olsun herkes seferber oldu teyzem bodrumdan kalktı geldi kuzenim kalktı geldi şehir dışından ev temizlemeler çeyiz taşımalar yerleştirmeler herkes bizle beraber gece 12'lere kadar ablamın evini düzenlemedeydik herkesten ALLAH RAZI OLSUN..Babamla dün gece balkonda otururken babam dediki bugün camide cemaatten bile sordular bi eksik bi yardım edicek şey varmı diye dediler dedi bende üzülme baba sakın üzülme kimse arayıp sormadı diye dedim.. bi iç çekti ve aynen şunu dedi yok mervem yok kızım üzülmüyorum kim dostum kim akrabam kim kardeşim bu zamanlarda anlıyorum ve tırnağın varsa başını kaşı ben bunu anladım kızım ablanla birbirinize sıkı sıkı sarılın sizin sizden başka kimseniz yok siz iki kardeşsiniz sakın kopmayın birbirinizden biz herzaman annenle yanınızda olamayabiliriz ama nefesimiz yettiği sürece her an arkanızda sadece anneniz ve babanız var kimseye güvenmeyin kızım dedi ben babam ağlayınca dayanamıyorum be günlük vallahi dayanamıyorumm :KK43: off bak yine kötü oldum ben neyse gidip yüzümü yıkim ben kendime gelimmm.. RABBİM YENİ EV KURUCAKLARI YENİ EVLENİCEKLERİN YANINDA OLSUN HERKESE GEÇİM GÜZELLİĞİ VERSİN NEYSE BEN GİDİYORUM GÜNLÜK KÖTÜ OLDUM ÇÜNKÜ... HERKESE ÇOK ÇOK SELAM GÜNLÜK KIZLARA SÖLE MANEVİ ANLAMDA YANIMDA OLSUNLAR ÇÜNKÜ ŞU SIRALAAR BUNA ÇOK İHTİYACIM VAR :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
yine merhaba canım günlükçüm...
bugün içimde garip bir sevinç var ama şuana kadar anlayamadım neden...bakalım ilerleyen saatlerde anlarız...
şu aralar sabahları çok zor kalkıyorum valla benim tatil zamanım gelmiş demekki...bu sabah benim minikide kaldırdım erkenden babasıyla sağlık raporu almaya gitti..okullar tatil olduktan sonra voleybol ve yüzme kursuna gidecek hanımefendi..tatil zamanı evde bırakamıyorum..hatunun işi gücü mutfakla..arkadaşıyla birgün kek yapıyorlar,birgün pudingli uyduruk tatlılar..hani güzelde oluyor ama mutfağımı tanıyamıyorum akşam eve gidince...birde bizim lojmandaki yaşıtlarıyla oynamasını istemiyorum ama çocuk işte tutamıyorsunki..dün akşam baktım yalnız top oynuyor bahçede, bir gözüm onda zaten sonra kıyamadım evdeki işleri bitirip gittim yanına..kızımla bir güzel basket ve volaybol oynadım..benim meleğim büyümüş yaaa...öyle güzel oynadık ki babasıda bizi camdan izliyormuş oda alkışladı..sonra eve geldik ellerim nasıl ağrıyor anlatamam,hamlamışım herhalde ..genelde her akşam basket oynardık ama ben biraz tembellik yaptım bu aralar..neyse uzatmayayım...tail matil derken ilkokul 5 ide hayırlısıyla bitiriyoruz..bakalım seneye nasıl bir tempo bekliyor bizi...
işte günlükçüm anne olunca konunun çoğu çocuklar oluyor,bugün ezgi hanımı birazda olsa şikayet ettim sana...ama ben kızımı çooooooooook seviyorum ve onunla gurur duyuyorum....
hoşçakal....
sayfaların bol ve dolu olsun.....

bugün kötüyüm günlük benneyaptımki
dışarıdan baktığında neşeli gülen bir yüz
ama gel gör ki içinde volkanlar patlıyor...
özlemlerim ,hayallerim,korkularım vs.vs.
boğazımda birşeyler düğüm dğüm hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum ama tutuyorum kendimi günlük senağlama
ben neden bu kadar duygulu ince fikirliyim
kızıyorumda kendime ama huy işte elimde değil:mymeka:
ben çok sıkıldım be günlük artık özlem istemiyorum hayal kurmak istemiyorum
gerçeğe dönüşsün çok mu zor bunlar ha çok mu zor
monotonluktan kurtulmak istiyorum benimde hakkım:çok üzgünüm:
en iyisi daha fazla yazmayım yoksa birazdan burayı sel götürcek
tüm K.K bayanlarına selam söyle günlük :a015:

Merhaba Günlük,
Gittim saçımı yaptırdım.Üstüne bir de makyaj yaptırdım.Az önce geldim.Keşke ben de öyle güzel makyaj yapabilsem...Akşama bir firmanın açılış kokteyline davetliyim.Bu sıcakta bu saç,makyaj o saate kalır mı bilmiyorum.fisfisfis
Artık çok yorulduğumu fark ettim.Acilen tatile çıkmalıyım.:1closedeyes: Eee,tatile çıkmadan önce biraz alış-veriş yapmak lazım! Haftasonu kızları toplayıp Forum 'a mı götürsem acaba?jeyyar
Çok işim var günlük çoook .kafamçokkarıştı Hangi birinden başlayacağım bilmiyorum.Ben tatili unutup kendi işlerimi yoluna mı koysam acaba?jeyyar Az kaldı çünkü... Her şeyin en güzeli olsun istiyorum yine . :dilcikar: N'apayım ,huyum kurusun !... :dilcikar:

. . . . . . . selam günlük. . . . . . .
ne anlatim bilmiorumm hayal kırıklıklarımımı :a015:, üzüntülerimimi , acılarımımı , gözyaşlarımımı. . !!!ne anlatim be günlükkk:uhm:
kötüyüm işte ,kötüüüüüüüü :çok üzgünüm:
günden güne çevremdeki insanlara zarar verdiğimi düşüüorumm , herkesin yüzüne karşı gülsemde içim kan ağlıooo kannn :1no2:
yine kavga ettik sevdiğimle .nazarmı değdi .gözemi geldik bilmiorumm
iki günde bi kavga edioruz ilaç alır gibi
ama çok seviorumda vazgeçemiorumda unutamam zaten .o benim ilk göz ağrım ilk öptüqüm ilk dokunduğum kişi. anlıomusun beni günlük.derdimi kimseye açamıorum anlatamıorum .inanki iiçimdekileri anlatsam roman olur ,sevdamı yazsam destan olur ,gözyaşlarımı göstersemm sel olur .Rabbim sabır versn hiç bişey diemiorum senağlama​

merhaba günlük
bugün tembellik yapıyorum evde.halbuki bir sürü işim var halletmem gereken.aman boşver günlük dimi ? :))

Gunaydin Gunlugummm
bugun iyiyim Allah'a sukur, aslinda derdim devam ediyor ama kendime "hayat gulumse ki hayatta sana gulumsesin" dedim sabah ve hala gulumsuyorum, delirdim galiba fisfisfis

Yarin Onemli Gun babamin randevu gunu => hersey yarin belli olacak, annemde geliyor....heyecan var....stres var.....dusunuyorum, dua ediyorum bol bol, dun gece hep babamin yanindaydim, morel verdim, kendi derdimi unuttum onun derdine derman ariyorum surekli

Soyle Can kizlara dua etsinler babiskoma senağlama
yarin hayirli haberlerle gelmek istiyorum buraya :çok üzgünüm:

Konuyu kapatiyorum yoksam.....

Herkese selam soyle Gunluk, teker teker operim :1hug:

ben geldim...kaç gündür yoktum farkettin mi...
etmedim deme...küserim aaa...
yazmadım sana ne bilim içimden gelmedi günlükçüm...
şimdi dinle...sıradan sayılır bir gündü...akşam 8.30da uyudum sabah acaip mutlu uyandım...işe geldim...çalışmalarımı biraz hafiflettim..aveam yanımdaydı lalişimi arayayım dedim...ana...hat çalışmıyo...lütfen bekleyin deyp duruyo...
sonradan öğrendim ki akıllı eşim yanlış faturayı ödemiş zaten hat aramalara kapalıymış...neysem...burdan dedim lalişim beni ara...anaaammm ne sitemler ne sitemler...kızdı bana ben onu hiç aramıyomuşum...sen biliyorsun günnüğüm aramıyormuyum...evet evet ben de öyle dedim...aşkolsun lalişim dedim kaç kere aradım ya dedim...dinnemedi...23+36 dakikalık 2 görüşmecik için bir ton azar işittim yaa...hem bedava teraaapistlik yapıyorum hem fırça yiyorum günnükçüm...haksız mıyım? haklısıııın diye bağırdığını duyar gibiyim...işte böyle bir gündü...akşam eve gideceğim yemeğim var...oturup tv izlerim avaz avaz şarkı söyler uyurum kanımca...
iyiyim ben günnük iyiyim...çok şükür...lalişimin de sesini duydum daha iyi oldum...
herbirkesleri öptüm...laliş hariç...ona küsüm...

Son düzenleme:
Şimdi laf yetiştiremeyceğimi çünküm misafirimin geleceğini biliyor ya esmiş yağmış günlük bu Betty denen cimri kadın!:mymeka:
Günlük Allah seni inandırsın,bir arar,5 dakika sonra hat kesilir ama her seferinde inan.. Ya da diğer hattından mesaj çeker sadece..:1shok:
Bugün artık mesaj parasından da yırttı gitmiş profilime yazmış beni ara diye..
Evet günlük kocaman "yuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhh" dediğini duyuyorum,bağırma sen!:teselli:
Teraapistmiş ne Berguzarin içtiği çayı bilir kendisi ne de 6 ay içinde nasıl hareket edeceğimi? Yemişim böyle teraapisti ben.. Hadi günlük hadi boş işlere yorma kafanı.. Zaten yazasım yoktu kendimi aklamaya geldim. Daha eve oda parfümü sıkacam..:dilcikar:
Çaw çaw...Şeniz

X